Italiaanse winnaar in ronde van Spanje Swinkels leidt Amsterdam wil 'compacte Spelen' Etappezege Mottet in ronde Columbia Bestedingsplan SNS blijft 2,6 miljoen gulden achter Visschers en Meeüs voor bestuur NAC gevraagd Jannes van der Wal behoudt voorsprong Winst voor Curren en Gerulaitis in Dallas NAC verspijkert vooi 45 mille aan 4Yak C Maximum 130 kg Nederland in finale WK korfbal 520;' ai V A F480; V oetbalteam Qatar naar de OS SPORT IN 'T KORT 8 DAGEN DOOR NOORD-NEDERLAND ELFSTEDENTOCHT OP DE FIETS Mnr. VRIJDAG 27 APRIL Organisatie en jury in Koewacht rosszege van an Falen hove DEN HAAG (ANP) - De ge meente Amsterdam zal zich, als de regering en NOC in stemmen met de Olympische kandidatuur van de stad, in juli in Los Angeles presente ren. Van Thijn zal daar aan wezig zijn. „Amsterdam zal op 23 juli ten overstaan van het IOC een intentieverklaring afleggen", aldus de hoofdste delijke burgemeester. „We weten dat er een zware com petitie gaande is", zei Van Thijn, die meent dat de stad zich kan meten met kandida ten als New Delhi, Brisbane, Parijs, Stockholm en 'zelfs Barcelona'. Van Thijn bena drukte tijdens een persconfe rentie in Den Haag de com pacte ligging van de Olympi sche accommodaties. „Op een klein stukje Amsterdam zijn de voorzieningen voor de zes belangrijkste takken van sport gelokaliseerd". Van Thijn en wethouder Heerma menen dat er een re delijke kans is dat het IOC de Spelen aan Amsterdam toe wijst. „Geruchten als zou de zaak al beklonken zijn, wor den door het IOC tegengespro ken", aldus Van Thijn. Daar mee doelde hij op de kandida tuur van Barcelona, dat een streepje voor zou hebben om dat de voorzitter van het IOC, Samaranch, er is geboren. De Amsterdamse gemeenteraad zal zich vermoedelijk op 30 mei uitspreken over de kandi datuur. De Amsterdamse Spe len van 1992 moeten de 'com pacte spelen' worden. Het Olympisch en persdorp, voor de onderbrenging van deelne mers en journalisten, zijn ge projecteerd in het tuinbouw gebied Sloten, dat al bestemd is voor woningbouw. Beide dorpen worden gescheiden door een sneltramweg. De pla nologische voorbereiding voor dit project is reeds afgerond. Het Olympisch Stadion, dat gerenoveerd dan wel her bouwd wordt, een nieuw te bouwen wielerstadion, een medisch centrum en een zwemstadion, dat aan de Olympische eisen dat voldoet, zijn in de onmiddellijke omge ving van de 'dorpen' gesi tueerd. Voor zwemmen wordt het Sloterplasbad aangepast. De RAI is beschikbaar voor zaalsporten. De bosbaan (roeien en kano), die al aan de internationale voorwaarden voldoet, zal worden verbreed. Het hoofdgebouw van de Vrije Universiteit kan fungeren als perscentrum. Het bestuur van de VU heeft daarvoor toe stemming gegegeven. De ge meente Amsterdam heeft be rekend dat een nieuw Olym pisch stadion 150 miljoen gul den zou kosten. Renovatie van het stadion waarin in 1928 de voornaamste onderdelen van de Spelen werden afgewikkeld zou op 65 miljoen gulden ko men. De aanpassing van het Sloterplasbad vergt dertig miljoen gulden. De bouw van de wielerbaan kost vijftien miljoen gulden. Bij de uitwerking van de nationale aanpak van de Olympische plannen zal, in de mening van het advies-trio, moeten worden gestreefd naar de inschakeling van lokaties elders in het land. Voor de voorronden van de verschil lende sporten en voor het zei len is dat streven uitvoerbaar. Voor de Olympische zeilregat- ta is maar een plaats in Ne derland geschikt, de noord westelijke hoek van het IJs- selmeer (Medemblik, Enkhui zen, Hoorn). In het nationale kader van de Spelen is de commissie van mening, dat de overheid in de vorm van een garantie zal moeten instaan voor onverhoopte financiële tekorten. Amsterdam blijft echter zijn verantwoordelijk heden dragen. Tenslotte be- Staatssecretaris Van der Reijden (tweede van rechts) kreeg van i Spelen 1992 het eindrapport overhandigd. Commissie Olympische - foto anp pleit de commissie, dat onmid- didatuur, een begin wordt ge- wijld een klein, slagvaardig dellijk, nadat NOC en regering maakt met de vorming van bureau worden ingesteld, dat zich positief hebben uitgespro- een voorbereidend organisa- de presentatië in Los Angeles ken over een Nederlands kan- tie-comité. Ook moet er onver- moet voorbereiden. JONKOPING (SID) Met ingang van 1 januati 1985 zullen worstelaars het super-zwaargewichi niet meer dan 130 kilo. gram mogen wegen. Voor de eerste maal de bijna 100-jarige schiedenis van de won stelsport heeft de inter- nationale worstelfedera- tie (FILA) besloten tot een maximum gewicht in de zwaarste klasse, gebeurde donderdag het congres van de fedé ratie in Jönköping. voorstel van de Sovjet- Unie een elfde wichtsklasse van boven de 130 kilogram in te voe- ren kwam niet ter discus- sie. Van onze sportredactie BREDA - Begin volgende week zal er bij NAC ge sproken worden over eventuele wijzigingen in het bestuur. Jacques Vis schers (oud eerste elftal speler) en Tim Meeüs (oud-elftalbegeleider) zijn al benaderd om plaats te nemen rond de bestuurstafel. Visschers en Meeüs hebben dat verzoek in beraad genomen. Het is nog niet duidelijk of het tweetal de stoelen van nu nog zittende bestuursle den gaan bezetten. In de wandelgangen wordt echter gefluisterd dat voorzitter Frans Bayings en secretaris Ton van der Meer voornemens zijn binnen niet al te lange tijd uit het bestuur van de Bredase vereniging te stappen. KNVB wil subsidie over langere periode RIJSWIJK (ANP) - Het betaalde voetbal in Neder land gaat niet akkoord met een korting van zes mil joen gulden op de subsidie voor het gezondmaking- proces. De voorstellen van de staatssecretaris van WVC (Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur), drs. J.P. van der Reijden, in de tweede fase van de gezondma king (1984/1987) 4,4 in plaats van 10,4 miljoen gulden uit te keren, werden donderdag in Rijswijk niet geac cepteerd. Het sectiebestuur betaald voetbal kwam zelf met het nieuwe voorstel de totale sub sidiesom over een langere pe riode, zeven in plaats van vier jaar, uit te smeren. Van der Reijden zag dat als een geheel nieuwe situatie, waarin het door hem geliefde open over leg mogelijk is. Voor dat niet meer omkijken, maar met schone lei beginnen, gebruikte Van der Reijden de kwalifica tie 'in overweging te nemen'. Volgens Jan Masman, de voor zitter van de Stichting Neder landse Sporttotalisator (SNS), met de gemeenten (VNG) en het rijk (WVC) een van de drie externe geldgevers van het be- HUISSEN (ANP) - De strijd om de 66ste nationale damtitel kan vrijdag in de voorlaatste ronde worden beslist. Dan speelt ex- wereldkampioen en lijstaanvoerder Jannes van der Wal tegen de enig overgebleven concurrent, titelverdediger Rob Clerc. Bei de grootmeesters kwamen in de negende ronde niet verder dan remise, waardoor het onderlinge verschil van twee punten in het voordeel van Van der Wal gehandhaafd bleef. De twee grootmeesters zijn voor de rest van het veld vrij wel onbereikbaar geworden, zodat hun finaleplaats voor 1985 is veilig gesteld. Voor de resterende twee finaleplaatsen komen nog acht spelers in aanmerking. Bronstring en Van der Borst mengden zich ook weer daadwerkelij k in de ze strijd, nadat zij voor de eni ge positieve resultaten in deze spectaculaire ronde hadden gezorgd. De uitslagen van de negende ronde zijn: Vermin - Clerc 1-1, Van den Borst - Jansen 2-0, Bronstring - Heusdens 2-0, Scholma - Stokkel 1- 1, Dollekamp - Bastiaannet 1-1, Van der Wal - Goudt 1-1. De stand is: 1. Van der Wal 14 pun ten 2. Clerc 12, 3. Vermin en Stok kel 10, 5. Bastiaannet, Van den Borst en Goudt 9, 8. Jansen, Schol- ma en Bronstring 8,11. Heusdens 7, 12. Dollekamp 4. DALLAS (Reuter) - Op de openingsdag van het WCT-eindtoer- nooi in Dallas heeft de Zuidafrikaan Kevin Curren in vijf sets gewonnen van de Amerikaan Mark Dickson: 3-6, 4-6, 6-3, 6-4, 6- 3. De in Texas wonende Cur- en kreeg in de loop van de SINGAPORE (SID/AFP) - Het voetbalelftal van Qatar heeft zich donderdag gekwali ficeerd voor de Olympische Spelen van Los Angeles. In Singapore versloeg Qatar Ja pan met 2-1. Bij de rust had het Arabische land een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Kalf am. Hara zorgde in de 52ste mi nuut voor de gelijkmaker. Sal man verzekerde Qatar in de 64ste minuut van deelneming aan de zomerspelen. Met Qa tar zijn vijftien van de zestien deelnemers aan het voetbal toernooi bekend. Voor de laat ste plaats komen in aanmer king Irak en Zuid-Korea. Zij spelen zondag een beslissings- TuoHctriiH derde set de krachtige opslag van zijn tegenstander goed on der controle. „Naarmate de partij vorderde werd die ser vice minder gevaarlijk", aldus Curren. De 26-jarige Zuidafrikaan ontmoet in de kwart-finale Johan Kriek, die ook in Zuid- Afrika werd geboren maar nu de Amerikaanse nationaliteit heeft. Met het toernooi is een prijzengeld van 500.000 dollar (anderhalf miljoen gulden) ge moeid. In de tweede partij won de Amerikaan Vitas Gerulaitis van zijn landgenoot Bill Scan- Ion. De setstanden waren: 2-6, 5-7, 7-6, 6-3,6-2. Gerulaitis had tegen Scan- Ion een zwakke start. Scanion, die voor eigen publiek speelde, leek in de derde set bij de stand 5-2 in zijn voordeel op een gemakkelijke overwin ning af te stevenen. Gerulaitis bleek echter taai en eiste in de tie-break (7-3) de set op. De blonde New Yorker liet zich niet van de wijs brengen door een supporter van Scanion op de eerste rij, die hem tijdens de slagenwissellingen bij taalde voetbal, een opmerking met een belofte. De bijeen komst van de externe geldge vers en het bestuur betaald voetbal werd donderdag ge schorst tot 7 juni. In de tussen tijd staan belangrijke beslis singen op stapel over het be leid van de KNVB, de sportbe- groting van WVC en de uitke ringen van de sporttotalisator. De Stichting Nationale Sport totalisator (SNS) kort voor het uitkeringsjaar 1985 niet de eerder aangekondigde 9 mil joen, maar onder invloed van de steeds dalende inleg 12 mil joen. Het betaald voetbal moest in de eerste plannen 2 miljoen gulden inleveren. Woordvoerder Masman kon donderdag nog geen nieuwe bedragen bekend maken. Het compromis van de KNVB lijkt Van der Reijden de mogelijkheid te geven fi nanciële ruimte in zijn begro ting te maken voor de belan gen van het betaalde voetbal en de in zijn notitie 'accenten sportbeleid' vervatte gebieden als sport voor minderheden en niet-werkenden. De 1,4 mil joen gulden, die Van der Reij den voor 1985 al uit de exploi tatie van het betaalde voetbal wilde halen, was bestemd voor die maatschappelijke ontwik kelingen. In het uitsmeren van de subsidie over zeven in plaats van vier jaar zakt de uitkering aan het betaalde voetbal per jaar van 2,6 naar 1,5 miljoen. Lager kan de overheid volgens voorzitter Van der Louw van het sectie- bestuur, niet gaan. „De clubs hebben in het kader van de ge zondmaking betaald voetbal, die in 1978 is gestart, vele las ten op zich genomen. Er is tijd nodig voor de afbouw van de subsidie. Bij een al te forse wijziging komen de clubs in nood", aldus Van der Louw. Over de punten humanisering, verevening en marketing in het betaalde voetbal, hebben de externe geldgevers de KNVB donderdag geen ver wijten gemaakt. Het proces is in gang, zo heette het bij de ge zamenlijke persconferentie in Rijswijk. TENNIS - De als tweede ge plaatste Tsjeschoslowaakse Hana Mandlikova is in het tennistoernooi van Orlando verrassend uitgeschakeld door Laura Arraya uit Peru. In twee sets (7-5, 6-3) drong Ar raya door tot de derde ronde. De Italiaan Maini doorbrak het belgisch festijn in de Spaanse ronde. Hij won de negen de etappe. Zeven etappes waren in belgische overwinning geëindigd. - fotoanp SORIA (AFP/SID) - De negende etappe van de Ronde van Spanje van Zaragoza naar So- ria over 159 kilometer leverde donderdag de tweede Italiaanse winnaar op. Na de winst van Francesco Moser in de proloog, versloeg Orlando Maini in Soria zijn medevluchter, de Spanjaard Angel de las Heras, in de sprint. Het tweetal had een voorsprong van 4.28 minuut op de Spanjaard Pello Ruiz Cabe- stany die vlak voor de finish het peloton was ontvlucht. De sprint van het peloton, dat een achterstand had van negen seconden op Ca- bestany, werd gewonnen door de Spanjaard Jose Recio. De etappe, waarin twee cols van de tweede categorie waren opgenomen, stond in het teken van de vele vluchtpogin gen. De beslissende ontsnapping van Maini en De las Heras ontstond 52 kilometer voor de finish. De voorsprong van het tweetal be droeg maximaal 7.45 minuut. Een bedreh ging voor de positie van de leider in het al gemeen klassement, de Spanjaard Pedro Delgado, was de vlucht niet. In de kop van het klassement veranderde niets. Uitslag negende etappe van Zaragoza naar Soria over 159 kilometer: 1. Orlando Maini (Ita) 3.43,32 2. Angel de las Heras (Spa) z.t. 3. Pello Ruiz Cabesta- ny (Spa) op 4,28, 4. Jose Reeio (Spa) op 4,37, 5. Sal- vattore Maccali (Ita) z.t. 6. Jean Claude Bagot (Fra) z.t. 7. Josef Lieckens (Bel) z.t. 8. Benny van Bra bant (Bel) z.t. 9. Noel Dejonckheer (Bel) z.t. 10. Gui- do van Calster (Bel) z.t. 11. Giuseppe Martinelli (Ita) z.t 12. Yvon Bertin (Fra) z.t. 13. Jan Baeyens (Bel) z.t. 14. Domenico Perani (Ita) z.t. 15. Marco Vitali (Ita) z.t. Het algemeen klassement na de negende etappe is: 1. Pedro Delgado (Spa) 49.57.34, 2. Edgar Corredor (Col) op 3 sec 3. Cariotoux (Fra) op 11, 4. Patrocinio Jimenez (Col) op 38, 5. Alberto Fernandez (Spa) op 41, 6. Eduardo Chozas (Spa) op 1.01, 7. Nico Emonds (Bel) op 1.21, 8. Raymond Dietzen (BRD) op 1.42, 9. Michel Pollentier (Bel) op 2.28, 10. Faustino Rupe- rez (Spa) op 2.47,11. Jose Recio (Spa) op 2.54,12. Je sus Rodriquez Magro (Spa) op 4.10,13. Vicente Bel- da (Spa) op 4.28, 14. Francesco Moser (Ita) op 4.33, 15. Alvaro Pino (Spa) op 5.17. Van onze sportredactie BREDA - De Bredase eerste divisieclub NAC heeft de afgetopt dagen voor 45.000 gulden laten verspijkeren aan 'Vak C', het g deelte van de tribune waar morgen, tijdens het duel tegen Den Haag, de jeugdige aanhang van die club 'gehuisvest' worden. Het dubbele hek, dat 'Vak B' van 'Vak C' scheidt, is ve nieuwd en verstevigd, terwijl aan de buitenkant, aan de van Het IJ, een soort stalen kooi werd aangebracht. Voor, tijdens, en na de wedstrijd NAC-FC Den Haag zal as de Bredase politie, in samenwerking met het bestuur van NA( het draaiboek dat destijds voor de wedstrijd NAC-Feijenora werd samengesteld, opnieuw worden gevolgd. Dit om eventuel calamiteiten bij de komst van de Haagse supporters te voorin men. Die supportersschare, naar schattig ongeveer 300 man groo komt overigens naar Breda met zogenaamde gecombineerde til er! kets. In de prijs van die tickets is zowel de treinreis naar Bred als vervoer vanaf het NS-staton naar het NAC-terrein en toegang tot het stadion, begrepen. Uiteraard zal de Bredase pol tie een en ander begeleiden van en naar het NS-station. Het betreft hier de laatste wedstrijd uit een serie van proeven. Eerder werden de wedstrijden Eindhoven-Den Haa Groningen-Ajax en Ajax-Utrecht op dezelfde manier bezotl door supporters van de uitspelende vereniging. LOPIK (ANP) - Eric Swinkels (Best) heeft na de eerste dag n de Grote Prijs van Lopik de leiding. De Brabantse schuttel If als enige van de 90 deelnemers uit elf landen alle 75 duiven, Kiek van Ieperen (Lopik) bezet met 74 treffers een ge deelde tweede plaats met Van Euwijk (Ned), Binet (Bel) en Schnyder (Zwi). Voor vandaag staan opnieuw 75 duiven op het programma. De wedsli den worden zaterdag afges ten met de laatste 50 duin Voor de Nederlandse kleiè ven-schutters is de GP Lopik een van de Olympii kwalificatiewedstrijden. BOGOTA (AFP) - De Frans man Charles Mottet heeft woensdag de derde rit van de 'Classico RCN' in Columbia gewonnen. De Coiumbiaan Manuel Gutierrez behield de leiding in de algemene rang schikking. Gutierrez heeft twee seconden voorsprong op zijn landgenoot Luis Herrera, die vorig jaar deze Colum- biaanse etappekoers won. De Amerikaanse wereld kampioen Greg Lemond, die na de eerste rit het klassement aanvoerde, is derde op twintig seconden. Mottet zette in de 153 kilometer lange rit tussen Armenia en Riosucio zijn Co- lumbiaanse tegenstanders Pa- blo Wilches en Pedro Morales op acht seconden. Het eerste peloton passeerde twee secon den later de streep. De uitslag van de derde rit is: 1. Charles Mottet (Fra), 153 km in 4.02.43 2. Pablo Wilches (Col), op acht seconden; 3. Pedro Morales (Col), z.t. Algemeen klassement: 1. Uil Gutierrez (Col) 10.22.37 2. Herrera (Col), op drie second® Greg Lemond (VSt), op twintig! conden. DEN HAAG (ANP) - Het totale bestedingsplan 1984 van de Stichting de Nationale Sporttotalisator blijft 2.672.982. gulden achter op de prognose. Directeur Drs. Jos Zwartjes van de SNS schrijft dit in een brief aan staatssecretaris Drs. Joop van der Reijden van WVC, die betrekking heeft op het tweede deel van het beste- 1 HO/I XTC dat dit de 'korting weerspie gelt, die vanwege de ongunsti ge inleg-ontwikkeling door het bestuur van de SNS moest worden toegepast'. In het tweede deel wordt een bedrag toegewezen, In het eerste deel werd vorig jaar al 48.717.610,-- gulden toegewezen. Het totale bedrag dat wordt toegewezen in het bestedingsplan 1984 is derhalve 49.327.018. De prog- HASSELT (ANP) - De finale van het toernooi om het we reldkampioenschap zaalkorf bal gaat vrijdag in Mariaker- ke - zoals verwacht - tussen Nederland en België. Neder land won zijn derde wedstrijd in poule B tegen Frankrijk met 39-16. De ruststand was 21-7. Nederland behaalde zijn grootste overwinning in een interlandwedstrijd. België werd winnaar van groep A door met 20-1 Spanje te ver slaan. De Nederlandse doel punten in het duel met Frank- riik kwamen nn naam van Pp- ter Schallenberg, Hans Heemskerk (beiden 7), Hanne- ke Cozijn, Marijke Woudstra, Rene Kruse en Henk Woud stra (allen 5), Helma Schiere en Arianne van Leeuwen (bei- Hpn (ADVERTENTIE) Friesland is ideaal om per fiets het merengebied, eeuwenouds stadjes en dorpjes te verkeni» Bovendien liggen Drenthe en Groningen vlakbij; zo wordt u# fietsvakantie nóg gevarieerder ALV.A.F Halfpension. 7 overnachtingen' middenklasse hotels. Inclusief huurfiets, fietstassen en routehe schrijvingen. Volpension. 6 overnachtingen' middenklasse hotels. Inclusief huurfiets met fietstassen en "paspoort voor Friesland" met vele extra's. Inlichtingen en boekingen; GTnS WV Friesland-Leeuward® KüJ Stationsplein 1, 8911 AC Leeuwarden, Tel. 058 -13 22 2' Of ga naar uw ANVR-reisbureau of WV-i kantoor. Van onze sportmedewerker KOEWACHT - Chris pelbressine uit Roosen daal treedt in Koewacht 0p als wedstrijdleider, pelbresslne neemt aan bet eind van dit seizoen afscheid van het KNWII- ivereldje. Hij zal even na 13.00 uur aan de renners bet teken geven dat er gestart mag worden. Jan Moerdijk is de assistent wedstrijdleider. i Het voltallige jury korps voor Koewacht heeft de volgende samen stelling: Chris Delbressi- ne (Roosendaal), voorzit ter/wedstrijdleider; Jan Moerdijk (Prinsenbeek), assistentwedstr ij dleider piet van der Hooft (Ter- neuzen) wedstrijdcom missaris; Rob Kint (Ter- neuzen), aankomstrech- ter; C. Bodbijl (Middel burg), commissaris be zemwagen; J. Hof f er (Zaandijk), motorordo- nance; J. Verschoor (Dor drecht), motorrijder; Wim de Vos (Zaamslag), microfonist; Michiel de Pooter (Axel), commissa ris/ tij dwaarnemer Adrie de Winter (Middel burg), commissaris. De organisatie is in handen van de wieier- en supportersclub Koe wacht. Het bestuur heeft de volgende samenstel ling: Jo Verschuren (voorzitter); Walter van Acker (vice-voorzitter en algehele leiding); Marina Buys (secretaresse); Jo de Theye (penningmeester); Chris Martens (parkoers- opbouw); Freddy Buys, Roger Poppe, Roger van Damme en Oscar Poppe (allen bestuursleden). Als rondemiss treedt trimster Brigitte Wieles uit Sluiskil op. Van onze motorsportmedewerker XEL - Dé eerste wedstrij oor amateurs in de strijd oi RES-trofee is woensdag ee root succes geworden. Vijf idertig amateurmotorcros s namen aan de wedstrij in deel. Jaap van Tatenhov it Terneuzen bewees in beid eeksen, dat hij de te klopper tan in de halve literklas ge 'orden is. Bij de start van de eerst eeks kwam Van Tavenhov 1 na enkele meters ten val e loest met grote achterstan an de achtervolging begin i. Na enkele ronden had h chter aansluiting met de kop roep, die op dat moment ge ormd werd door Jaap va: ladsand, Hans Kolijn en Ray lond Braem. Onstuitbaar wa e opmars van Van Tatenho o, één ronde later nam hij d oppositie in handen en ga ie, ondanks hardnekkig aan bngen van Hans Kolijn, nie 'eer prijs. In de tweede reek et Van Tatenhove er geei ras over groeien en gree 'eteen de leiding. Toch wa et opnieuw Kolijn die hen Is een schaduw bleef volger 'aar routinier Van Tatenho e liet zich niet van zijn stul rengen en ging opnieuw ze ivierend over de finish. las In de druk bezette 125 cc las kwam de plaatselijke fa °riet Ad Colijn tot knapp 'restaties. Na een kopstart i: eide reeksen ging hij fel ii Uel met Bram Verhage ui tagtekerke. Een val in beid bitsen betekende veel ter •inverlies, maar hij bleef toe i oe strijd. Met een vijfde e sn derde plaats eindigde hi derde in de totaalstand. In de 80 cc-klas eindigd ferner Rammeloo uit Philip ne op een uitstekende twee Plaats. In verband met d J-B-wedstrijd dinsdag 1 me >)den de amateurs de volgen wedstrijd woensdag 2 mei. IsrH8'®8™1 80 cc: 1. Luc vat laml0r,p- St.-Niklaas; 2. Werne; Philippine; 3. Angelt fijp. StekénërT'EW&n ,21,1Breskens; 5. Jarno Jan sl uiskil 125 cc: 1. Bram Ver <w\' Aagtekerke; 2. Theo Ge Jvp, Serooskerke; 3. Ad Colijr., j'Mare Tieleman, Klooster 5 Jan Jansen, Sluiskil; ."Uaude de Maayer, Heikant 'co de Smet, Terneuzen; er J?'?leman, Axel; 9. René vai| 'ni„ Breskens; 11. Mare Wa M®T-r' St.-Jansteen; 12. Tjerl bek -f ""--aansieen; i luis' i®Tneuz®nl 14. Jan van de Betranchement; 15. Martii •er Veeke, St.-Jansteen; 16 ~aart. Axel; 17. Mare vat ar, St.-Jansteen. 250 cc: an rCj 'in' Terneuzen; 2. Jaa; fan,/ansand, Axel; 3. Raymoni evp "'1" Jansteen4. Henk Tuin tnstL, 5- Eddy Janssens, St. >ve t?' cc: Jaap van Taten «WW—* va' uiesSft' stekene; 3. Eric Termote erlaere re; 4' Franky de Bakker

de Stem | 1984 | | pagina 6