oadervoiriittir rai een raad vu beroep iiaibteiareigembt F® chef reparatie en service JbROENEWEGE 1/ Wij zoeken een planningfunktionaris voor ons Centraal Bedrijfsbureau BUIZEN Is uw salarisrekening net zo makkelijk als onze Privérekening? verenigde spaarbank DE STEM JA NEE 3A" NEE Bravenboer&Scheers NEE JA NEE GS willen historisch onderzoek in Zeeland stimuleren DE STEM VAN ZATERDAG 21 APRIL 1984 - WW'1''?1IJ' paardekooper hoffman accountants ervaren assistent(e) accountant Bravenboer Scheers B.V. Jonge HTS-ers werktuigbouwkunde M/V Heeft u als vaste cliënt de mogelijkheid om meer geld op te nemen dan erop uw rekening staat? Een salarisrekening heb je voor het ge mak. Je moet er niet aan denken, dat je bijvoorbeeld je gas, licht en water elke maand contant moet gaan betalen. Misschien bestaat bij u de indruk dat iedere salarisrekening even makkelijk is. Dat is echter niet het geval; er zijn verschillen. Dat merkt u vanzelf als u onderstaande vragen beantwoordt. Kunt u bij alle kantoren van uw bank geld opnemen zonder te wachtel} op telefonische goedkeuring? Als u 'rood' staat, betaalt u dan een redelijke rente? Als u vragen hebt op financieel gebied kunt u er dan rustig over praten met'n deskundige bij uw bank? Kunt u zonder cheques uit te schrijven eigen geld opnemen? ~i/Qj|\|[£[[ Als u deze vragen niet allemaal met 'ja' hebt kunnen beantwoorden, dan moet u zeker eens met iemand van de Verenigde Spaarbank praten. Wij doen er alles aan om uw geldzaken zo soepel, vlot en voordelig mogelijk te regelen. En we kennen u graag persoonlijk Dat maakt het tevens een stuk makkelijker om u op maat te adviseren bij een lening een verze kering, een hypotheek een spaarrekening of een vakantiereis. (Allemaal zaken die u eenvoudig via zo'n Privérekening kunt laten lopen.) Kom eens langs om kennis te maken. Er zit altijd wel een kantoor van ons bij u in de omgeving. Wij zijn tenslotte de makkelijke bank in de buurt. INLICHTINGEN: DISTRICTSKANTOREN BREDA CATHARINASTRAAT 15, TEL.: 076-222433. GOES GROTE MARKT 40, TEL.: 01100 - 30870. MIDDELBURG LANGE DELFT 36, TEL.: 01180 - 28751. fVV: GEEN OPDRUKTE eekenddienst Stem-redactie mmm m De Rechtspraak in eerste aanleg in sociale verzekeringszaken is opgedragen aan de Raden van Beroep, de rechtspraak in eerste aanleg in zaken betreffende de ambtelijke rechtspositie aan de Ambtenarengerechten. Tussen beide rechterlijke instanties bestaan nauwe bindingen; de voorzitter en ondervoorzitters van een Raad van Beroep treden tevens op als voorzitter resp, ondervoorzitter van het Ambtenarengerecht. In verband met bestaande en nog te verwachten vacatures, bestaat er voor juristen (mnl./vrl.) die belangstelling hebben voor deze tak van administratieve rechtspraak weer een beperkt aantal plaatsings mogelijkheden als Vereist: het bezit van de hoedanigheid van meester in de rechten, ontleend aan een doctoraal examen dat voldoet aan de in de Wet op de rechterlijke organisatie gestelde criteria; juridische ervaring van ten minste zes jaren b.v.k. doorgebracht in de uitvoeringspraktijk van het sociaal verzekeringsrecht of het ambtenarenrecht. Er wordt zonodig voorzien in een inwerkperiode. Standplaatsen: Zwolle en 's-Hertogenbosch. Salaris: max. f 7355,- per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief vakantie-uitkering. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht zou gaarne in contact treden met diegenen die een dergelijke functie ambiëren. Documentatie-materiaal kan schriftelijk of telefonisch worden aangevraagd bij het secretariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Paleis van Justitie, Juliana van Stolberglaan 2 te 's-Gravenhage (telefoon 070 - 824041, toestel 2511). Mr. K. de Vries, voorzitter van de Raad van Beroep en het Ambtenaren gerecht te Utrecht, tevens lid-secretaris van genoemde Commissie is desgewenst gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud nadere inlichtingen te verstrekken. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Rijksoverheid Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. De directie van GROENEWEGEN B.V., fabriek van aanhangwagens en opleggers te Etten-Leur, zoekt contact met kandidaten voor de functie van Zijn werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: 0 Leiding geven aan een tiental reparatiemonteurs, die alle voorkomende reparaties aan aanhangwagens en opleggers uitvoeren. Verantwoordelijkheid voor de technische/commerciële contacten met de klant. Het maken van voorcalculaties t.b.v. af te geven reparatieoffertes. Leeftijd zal ca. 30 jaar zijn. Bij voorkeur in het bezit van een H.T.S.-opleiding autotechniek en hij moet beschikken over enkele jaren praktijkervaring in het leidinggevende commerciële vlak. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk, voorzien van een recente pasfoto, te richten aan: De directie van GROENEWEGEN B.V. Parallelweg 13 4878 AH ETTEN-LEUR amsterdam/apeldoorn/breda gouda/'s-gravenhage/haarlem heerlen/roosendaal/rotterdam terneuzen/utrecht/zaandam Paardekooper Hoffman Accountants is een middelgrote accountantsmaatschap met twaalf vestigingen in Nederland. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij voor de kantoren te Breda en Roosendaal contact met een Voor een jonge N.l.v.R.A.-student die reeds be schikt over enige jaren ervaring in de accountan cy, liggen hier interessante perspectieven. De assistent zal, onder eindverantwoordelijkheid van de vennoot, met een grote mate van zelfstan digheid de controle-werkzaamheden verrichten. De kring van onze relaties kenmerkt zich door een diversiteit van ondernemingen en organisa ties en staat borg voor een ruime afwisseling van werkzaamheden. Voor een goede vervulling van de functie is behalve een behoorlijke praktische ervaring, een goede theoretische opleiding nood zakelijk. Wij denken hierbij aan een gevorderde N.l.v.R.A.-studie (algemeen deel tot administra tieve organisatie). Met belangstellenden maken wij graag op korte termijn een afspraak om uitvoerig over de gebo den functie en de verdere carrière-mogelijkheden te spreken. U kunt voor het maken van een afspraak telefo nisch of schriftelijk contact opnemen met: Mr. J. W. van Maarschalkerweerd, Calandstraat 25, 3016 CA Rotterdam, tel. 010-364944. Vestigingsplaatsen: Wilhelminapark 15, 4818 SL Breda, tel. 076-225611. Jan van Eijckplein 10, 4703 GV Roosendaal, tel. 01650-37755. smen met: Mr. J. Calandstraat 25, 54944. i Breda, met vestigingen te Terneuzen, Middelburg, Spijkenisse en Zelzate (B). Een veelzijdig raadgevend ingenieursbureau, dat actief is op vele technische terreinen. Een dynamisch bedrijf met een duidelijke eigen mening. Uitgesproken voorstander van een geïntegreerde werkwi|ze. Internationaal geo riënteerd met een hoofdkantoor in Terneuzen en vestigingen in Middelburg, Spijkenisse en Zelzate (België), Wij zoeken voor ons kantoor Terneuzen: die opgeleid willen worden voor teken- en ontwerpwerkzaamheden t.b.v. machinebouw en pijpleidingsystemen. Over uw plaats en mogelijkheden in ons be drijf willen wij graag met u in alle openheid spreken. Een goede start lijkt ons een korte brief met alle terzake doende gegevens. Zet u op de envelop „sollicitatie". Raadgevende Ingenieurs Postbus 55 4530 AB Terneuzen Lid Nethconsult VBF Buizen BV is Nederlands grootste producent van stalen buizen met vier vestigingen te Oosterhout, Arnhem, Blerick en Maastricht en Centrale afdelingen te Oosterhout. Zij produceert gelaste preci- siebuizen, die worden ge bruikt voor toepassingen in bijvoorbeeld meubels, bed den, automobielen, rijwielen, huishoudelijke artikelen en hekwerken. Daarnaast vervaardigt VBF dikwandige buizen en zware profielen, die worden toege past voor transportleidingen en in bouwconstructies. VBF Buizen BV is een dochteron derneming van Hoogovens Groep bv en telt ca. 900 personeelsleden. Vanuit het hoofdkantoor te Oosterhout vindt de planning plaats van produktie en expeditie. Voor het Centraal Bedrijfsbureau, planning van de dikwandige buizenproduktie, zoeken wij op korte termijn een planningfunktionaris (m/v). Funktie-inhoud het toetsen van de via de verkoopafdelingen binnengekomen orderspecifikaties op produktie-technische mogelijkheden; het in administratieve zin beheren van voorraden gereed produkt; het op grond van de hierbovengenoemde toetsing en voorraadposities, bepalen van levertijden. Funktie-eisen Voor een goede funktievervulling stellen wij aan kandidaten de volgende eisen: opleiding op M.B.O.-niveau (bijv. MEAO- diploma zo mogelijk aangevuld met op planning en organisatie gerichte kursussenj belangstelling voor geautomatiseerde informatiesystemen; leeftijd 25-30jaar. De sollicitatieprocedure is afgestemd op de gedragsregels zoals deze door de N.V.P. zijn aangegeven. Tot de selectieprocedure behoren een medisci en een psychologisch onderzoek. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gerichi aan de heer J.H. van de Wijngaart, Chef Personeelszaken, VBF Buizen B.V. Wilhelminakanaal Zuid 150, Postbus 39,4900 BB Oosterhout. Telefoon 01620-29222 r Voor een echt makkelijke Privérekening moet u even bij uw kantoor in de buurt zijn. y\ --576 877850-223611 RÜTTCI Van een oneer verslaggevers MIDDELBURG - Zee land kan dit weekeinde en met Pasen rekenen op een levendig bezoek van toeristen, vooral van Duitsers. Maar een enke le badplaats als Domburg uitgezonderd, zal er ner gens sprake zijn van een topbezetting van hotels, pensions en campings. Dat is wat de provin ciale VVV in Zeeland van de komende Pasen ver vacht. Volgens een woordvoerster zijn het vooral toeristen die voor betrekkelijk weinig geld de Pasen in Zeeland wil len doorbrengen. Op de meeste campings is nog volop ruimte aanwezig. De hotels zijn redelijk tot goed bezet. Ook de verhuurders van vakan tiewoningen hebben geen reden tot klagen. Daarbij moet rekening worden gehouden met het feit dat dit soort verblijven meestal lang tevoren worden gereserveerd. „Hoewel er op de wegen naar en in Zeeland best veel toeristisch verkeer is, verwachten we toch geen topdrukte met Pa sen", aldus de provinciale VVV in Zeeland. Reiskosten- subsidie Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Gedepu teerde Staten van Zeeland willen wetenschappelijk on derzoek naar de historie in Zeeland stimuleren. Daartoe wil het college de helft van de reiskosten beta len, die studenten maatschap pijgeschiedenis aan de Eras mus Universiteit te Rotterdam maken om Zeeuwse archieven te raadplegen. GS denken dat de subsidie per jaar op maximaal tien stu denten van toepassing zal zijn. Aan de staten is gevraagd er jaarlijks 3.550 gulden voor uit te trekken. Het voorstel is tot stand ge komen op verzoek van het Ko ninklijk Zeeuws Genootschap der Wetenschappen, dat gefor maliseerde contacten met de Erasmus Universiteit onder houdt. Voor redactionele zaken tijdens de paasdagen (dus niet voor bezorgklachten of advertenties) kunt u terecht bij Jan Jansen 01153-1554. B.g.g. 01155- 1534. teOjLAP VOOR ZUCWEST- NEDERLAND Kantoren '"Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnum- mers op pagina 2. Openingstijden: O-30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie "^neuzen: Rein van der elm (editie-chef), Jan Jan- en (p|v chef), Frank Dey, aul de Schipper, Cor de °er (foto), Ton Koomen «0rtT Hulst: Eugène Ver- r,ae'en- Goes: Gé van Ber et Middelburg: Henk Post- a Gostburg: Co Meertens. Servicepunten kjoosterzande: mevr. Neve, 2250'eXanderStr' 4' 01148~ ^dvertentie-expl. "specteur Zeeland: C. Me te Pnvé 01150-95839.

de Stem | 1984 | | pagina 16