-W.A m/v) vraagt: ilw relatiebeheerder bedrijven (m/v) Rabobanh O [Wij zoeken een Ingenieur (werktuigbouwkunde) voor de funktie van Projectleider. BUIZEN Van Nrftrik 11 Sales ^(fir I Lrganeriag rissen) VOOR SLECHTS 8 DUBBELTJES I wL 7 Van Niftrik... hei beste a An. Uitzendbureau vertegenwoordiger m/v [gstem van zaterdag 21 april 1984 Iervaren loodgieters computerprogrammeur INSTITUUT VOOR HOGER BEROEPSONDERWIJS WEST-BRABANT DOCENTEN om les te geven in Rabobank Noord-Westhoek part-time typiste (50%) part-time secretaresse secretaresse (op afroep) Rath DoodeheefVer/ f^Goudsmit-Hoff «iivist DE STEM „de 4in1 krant I 1 1 A57 sK w jlijst met haar dse vestiging iet op dit binnen n Nederland isten, die Wij zoeken lie deze ganiseren, treren, naast het et de verkoop, fan onze winkels delburg zoeken uw die alles in de toekomst" lend bedrijf, igeren. 'en een briefje persoon, i en stuur dat IjjlACHI NEBEDIEN DE Imet ruime ervaring in diverse spuit- en mettechnieken. COBOL,ervaring in RPG-programma's. Ervaren industrie-spuiters Ivoor projekt omgeving Breda. Energieke JONGE MONTEUSES I oor2-ploegendienst, in Breda. ERVAREN AUTOMONTEURS ERVAREN DATA-TYPISTES IOp korte termijn hebben wij regelmatig LerkvoorMEDEWERKERS 18-21 jaar I,oor inschrijving kunt u nu ook terecht Imonze BANENBUS. Deze staat vanaf |-eden iedere WOENSDAGMIDDAG I;p de parkeerplaats van het //inkelcentrum ETTEN-LEUR en iedere DONDERDAGMIDDAG op de parkeer plaats Arendshof te OOSTERHOUT. I -lie funkties M/V vervulbaar. I'.eem voor meer informatie snel kontakt op -iel onderstaande ASB-vestigingen [Roosendaal, Hoogstraat 4, [telefoon 01650 - 45955 [.Breda, Haven5,telefoon076-225822J Lovensdijkstraat 61, 4818 AJ Breda Aan de dag-HEAO te Breda worden per 1 augus tus 1984 gevraagd: Algemene Economie pim. 7 uur Bedrijfseconomie pim. 16 uur Bedrijfsadministratie pim. 30 uur Administratieve Organisatie pim. 20 uur Bedrijfsorganisatie pim. 6 uur Commerciële Economie pim. 23 uur Privaatrecht pim. 36 uur Belastingrecht pim. 8 uur Informatica pim. 15 uur Wiskunde pim. 10 uur Statistiek pim. 4 uur Spaans pim. 18 uur Combinatie van vakken afhankelijk van bevoegd heid mogelijk. Vereiste: 1e-graads bevoegdheid. Van de kandidaten voor bovengenoemde funk ties wordt verwacht, dat zij: beschikken over enige ervaring in onder wijs en/of bedrijfsleven; op de hoogte zijn met de ontwikkelingen in de desbetreffende vakrichting; beschikken over goede contactuele eigen schappen; bereid samen te werken met collegae, ook van andere disciplines, o.a. om een geïnte greerd leerplan voortdurend te toetsen. Salaris en vergoeding verplaatsingskosten vol gens rijksregeling. Eigenhandig geschreven solli citatiebrieven, voorzien van pasfoto, worden uiterlijk verwacht twee weken na verschijning van deze advertentie bij: Het Bestuur van het I.H.B.O. West-Brabant, afde ling H.E.A.O. Postbus 90.116, 4800 RA Breda. U gelieve op uw sollicitatiebrief de letters DG te plaatsen. Telefonische inlichtingen bij Drs. R. Schwiebert, schoolleider - tel. 076-133083. verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De Rabobank Noord-Westhoek te Fijnaart is een regionaal werkende bank met een uitstekend marktaandeel in de bedrijven- sector, zowel agrarisch als niet-agrarisch, met 6 kantoren in de streek. De aan te stellen medewerk(st)er is verantwoordelijk voor de afzet van het gehele productenpakket van de aan hem of haar toe te wijzen bedrijfscliënten. Dit houdt tevens in inspanningen tot verbreding en/of verdieping van de (potentiële) relaties. Ook in de beleids voorbereiding zal hij/zij het management ondersteunen. Bij gebleken geschiktheid behoort Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden De identiteit is protestant christelijk Zeeuwse. Wist u trou- J i een bijzonder breed e| ?n voor u heeft? Levens» ik ongevallen-, caravanj iekeringen. tan. booo Voor het direktie-secretariaat van ons ziekenhuis zoeken wij Zij zal onder supervisie van een van de direktiesecretaressen voornamelijk belast worden met type-werk ten behoeve van dienst- en afdelingshoofden. Voor de afdeling personeelszaken en onderwijs zoeken wij eveneens een die voornamelijk belast gaat worden met secretariaatswerk ten behoeve van de onderwijscoördinator. Voor de medische correspondentie, pleeghuisartsen, zoeken wij een ten behoeve van de ver- die regelmatig bij extra drukke werkzaamheden de correspon dentie kan verzorgen. Deze funktie kan leiden tot een vaste part-time arbeidsovereenkomst. Voor de drie bovengenoemde funkties dient men in het bezit te zijn van het M.E. A.O,-diploma of het diploma direktiesecreta- resse van Schoevers. Ook eindexamenkandidaten van deze opleiding kunnen solliciteren. De secretaresse voor de medische correspondentie van de ver pleeghuisartsen, dient tevens de medische terminologie te be heersen. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot één week na plaatsing van deze advertentie richten aan het Hoofd Personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kode- nummer 010 op de enveloppe. doorgroei naar de functie van Hoofd Bedrijven tot de mogelijkheden. Wij denken aan kandidaten van ongeveer 30 jaar, die een HBO-opleiding hebben gevolgd, zoals bijvoorbeeld HEAO-BE/CE of HAS, of een opleiding op gelijkwaardig niveau, aangevuld met vakstudies. Bankervaring met bedrijfsrelaties (met name bedrijfsfinancieringen) is een vereiste, evenals goede commerciële en leidinggevende kwaliteiten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenverzekering. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer WA Coremans, onderdirecteur, telefoon 01686 - 2752, toestel 36, privé 01608-33418. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de Rabobank, Postbus 4, 4793 ZG Fijnaart. Bij beschikking van de Arrondissementsrecht bank te Breda d.d. 13 april 1984 is het faillis sement van de Besloten Vennootschap Verwijs Autobedrijven Roosen daal B.V., statutair ge vestigd te Roosendaal, kantoorhoudende te Breda aan de Laan van Mertersem nr. 86, opge heven wegens de toe stand van de boedel. Mr. Drs. H.J. Rouw, curator Rouw van Baarle Haagweg 460, Postbus 9576 4801 LN Breda. Rath Doodeheefver/Goudsmit-Hoff fabrikant van wandbekleding vraagt voor het rayon Zeeland West Brabant een ervaren die zich, naast de directe verkoop, bezig zal houden met het adviseren/begeleiden van detaillisten en professionele verwerkers. Functie-eisen: - Ruime ervaring als vertegenwoordiger bij een duidelijk marketing gericht bedrijf. - Middelbare opleiding, gevolgd door commerciële cursussen. - Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. - Woonachtig (of bereid zich te vestigen) in het betreffende rayon. Wat bieden wij: - De juiste man of vrouw kan rekenen op een goed salaris. - Premieregeling. - Onkostenvergoeding. - Auto van de zaak. - Deelname in het Pensioenfonds, etc. Uw schriftelijke sollicitatie, met gegevens over uw opleiding, ervaring, etc. kunt u sturen naar: Rath Doodeheefver/ Goudsmit-Hoff Verkoop B.V. Postbus 375, 1000 AJ Amsterdam, t.a.v. Hoofd Personeelszaken. Discretie is verzekerd, een snel antwoord eveneens. Wenst u vooraf meer informatie over de functie, belt u dan de heer A. Streur (tel. 020-869911). puizen BV is Nederlands Miste producent van stalen n..?n,met v'er vestigingen te m ou'i Arnhem, Blerick Maastricht en Centrale Wiegen te Oosterhout. IP'oduceert gelaste preci- i„,i?,Ken,die worden ge- J'w voor toepassingen in '(voorbeeld meubels, bed- „ii.,au,om°bielen, rijwielen, shoudelijke artikelen en "werken. aamaest vervaardigt VBF buizen en zware Jt die worden toege- voor transportleidingen touwconstructies. VBF K iseendoch,eron- 'aaiing vah Hoogovens -Pbventeltca. 900 P'aaneelsleden. Onze Centrale Technische Dienst in ons hoofdkantoor te Oosterhout (N.Br.), die werkzaamheden verricht ten behoeve van de vier vestigingen, bestaat uit de volgende afdelingen: - installatieontwikkeling; - procesontwikkeling; - bouw, milieu, externe planologie. Funktie-inhoud: het verzamelen, bestuderen en uitwerken van gegevens inzake technische projecten m.b.t. machines en installaties voor de produktiebedrijven; het samenstellen van voorontwerpen en kostenbegrotingen; het opstellen van motiveringen en aktieprogramma's; coördineren van de taakstellingen en bewaken van de voortgang van de projecten; leiding geven aan en begeleiden van montage-activiteiten. Funktie-eisen Wij stellen de volgende eisen: ingenieur (TH) werktuigbouwkunde; ervaring in soortgelijke functie; goed kunnen samenwerken in teamverband; leeftijd 30-35 jaar. De sollicitatieprocedure omvat in het kader van onze management ontwikkeling ook een psychologisch onderzoek. Voor inlichtingen kunt U kontakt opnemen met het Hoofd van de Centrale Technische Dienst, de heerW.G. van Driel, tel. 01620-29222. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: Hoogovens Groep BV Afdeling Personeelszaken Dochterondernemingen Postbus 10.000 1970 AC IJMUIDEN. Van Niftrik is Nederlands grootste onafhankelijke fabrikant van techni sche kunststof-onderdelen (custom- moulding) met 170 medewerkers. Daarnaast bestaat een belangrijk deel van de omzet uit kunststofverpak kingen en opkweeksystemen die vanuit eigen ontwikkeling zijn ontworpen. We beschikken over een engineering- afdeling met 'n goed geoutilleerde matrijzenwerkplaats. Van Niftrik zoekt zijn verdere ontwik keling op het gebied van kwalitatief en logistiek veeleisende afnemers. Daarin streven wij ernaar onze voorsprong op het gebied van kwaliteitsbeheersing verder uit te bouwen. Voor de uitbreiding van onze verkoop zoeken wij een jonge sales engineer (m/v) die ons bedrijf in zijn sterke punten effektief kan vertegenwoordigen. Binnen een team van deskundige collega's zal hij/zij de afnemers het probleemoplossend en creatieve vermogen van Van Niftrik gestalte moeten geven. Wij denken aan 'n jonge man vrouw (25-30 jaar) op HTS-niveau, die al enige ervaring in de kunststofsektor - bijv. bij 'n grondstoffenproducent - heeft opgedaan en voorts beschikt over commercieel inzicht. De gekozen kandidaat krijgt uiteraard 'n degelijke praktijktraining in eigen bedrijf. Voelt u iets voor deze interessante job met dito toekomstperspektieven? Stuur dan een uitgebreide sollicitatiebrief (met pasfoto) aan de chef van de afdeling personeelszaken van Van Niftrik, Postbus 14645 ZG Putte (Nr.Br.). Wilt u vooraf meer informatie over deze funktie, neem dan kontakt op met de heer P de Bruin, verkoopleider, tel. 01645-2350, of privé: 04959-2452. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. Bosweg 2,4645 RB Putte (N.Br.) Postbus 14645 ZG Putte (N.Br.) Telefoon 01645-2350* Telex 78288 niftr.nl. r>::- hiïXin® ïte'ifo. fc>: ;>7 RANT Dat kan! Met De Stem. die wakkere 4-in-l-krant. Die krijgt u dagelijks voor dag en dauw boordevol persverse informatie voor slechts 8 dubbeltjes in de bus... in 4 royale delen. 1. DE STEM ALGEMEEN Iedere ochtend wereldwijs wakker met 't belangrijkste nieuws en diepgaande achtergrondinformatie uit binnen- en buitenland, klip en klaar vers van de pers. 2. DE STEM SPORT Iedere ochtend sportief van start; met spannende sportverslagen, verrassende vraaggesprekken met vedetten, met profs en amateurs uit binnen- en buitenland, stad en streek; smeuïg geschreven, gevat gepresenteerd. 3. DE STEM STAD EN STREEK Iedere ochtend buurtend uit bed; met nieuws en nieuwtjes, kiene akties en advertenties, en volop bijdetijdse berichten uit uw eigen omgeving. 4. DE STEM GIDS Iedere ochtend ontspannen opstaan; met dat heldere RTV-program voor dag en avond; met tientallen tips, met fijnproeverskunst, cultuur en showbizz, met rake recensies en interviews om van te watertanden. Bij De Stem krijgt de lezer dus veel krant voor z'n goeie geld. Tel daarbij op die tientallen EXTRA NUMMERS per jaar over alles wat actueel is, nuttig en leuk, gezellig en interessant kan zijn... Dan komt u toch wel tot de slotsom, dat 8 dubbeltjes voor zo'n allemenselijk gevarieerde krant als De Stem toch écht niet te duur is. „In" voor 'n „half-geld" proef-op-de-som-abonnement of gewoon méér weten? Bel even: 076-236322. prijs gebaseerd op automatisch betalen per 3 maanden zomer- en voorjaarsmodenummer, elektronikanummer, carnavalsnummer, onderwijsnummer, pinksterprijsvraag, tour de francenummer, olympische spelen, amateurvoetbalnummer, herfst- en wintermodenummer, onder dak autonummer 2x, twee sfeervolle kerstnummers, plus 'n sprankelende oudejaarsbijlage. l I

de Stem | 1984 | | pagina 15