mmm Na ruzie over opslag met arbiter Strid Heren de mist in Familie -album van de Moser winnaar proloog Vuelta LOTTO EN TOTO Alleen in de bruna winkels: Je ziet elke week wel iets nieuws in de bruna winkels. Nederland mist brons door winst Hongarije lisSI Rechter wijst verzoek ACLU af ORANJES brunadiS FIFA en omkoping WOENSDAG 18 APRIL 1984 Ahoy'-finale definitief Ivan de baan Voorspoedig [herstel Willy van |de Kerkhof Lohman niet in cupfinal FAMILIEALBUM VAN DE Boordevol nog niet eerder gepubli ceerde foto's van Max Koot, die ruim 20jaar hoffotograaf was. QIQ Zege België in Warschau Zaak-Budd niet op agenda IOC Van der Wal eerste leider NK dammen V olleybal teams in finalepoule Ritzege van Björen Riis Rob Geurtsen nieuwe coach waterpoloteam DEGELIJKHEID BETROUWBAARHEID I I 1 BREDA ETTEN-LEUR I a.v.tilburg-bastianen DE RTEM-S T26 PAGINA SPORT 1 Van onze sportredactie I ROTTERDAM - De finale van bet wereldtennistoernooi in Rotterdam, die een maand ge- I leden vanwege een bommel - I ding afgelast werd, zal nooit I meer worden uitgespeeld. I Ivan Lendl en Jimmy Con- Inors hebben de spelers-council Ivan de spelersvakbond (ATP) llaten weten, dat hun overvolle (agenda's hen daarvoor geen gelegenheid geven. Zowel Lendl als Connors hebben ver- |der laten weten tevreden te |ajn met zowel het prijzenbe- |drag als het puntentotaal, dat I tot en met de halve finales van IhetABN-toernooi is verdiend. Tot zover is een en ander -geheel verlopen volgens de Ivoorspellingen, die door insi- I ders al meteen na de gewraak- I te finale gedaan werden. Op- I merkelijk is echter dat de Itoernooi-directie er op dit mo- |ment niet aan denkt de toe gangsgelden van de bijna 8000 1 toeschouwers terug te betalen! 1 Dit ondanks het feit, dat die I garantie op 18 maart wél gege- ven is. „Daar wordt intern nog over I beraadslaagd", aldus perschef I Jan Leupe van Ahoy', „Er is I toen inderdaad wel gezegd dat I iedereen die dat wilde zijn 1 kaartje in kon leveren, maar I aan de andere kant is dat niet I helemaal reëel, want men I heeft toch een set en een game I van de enkelspelfinalé en de (gehele dubbelspelfinale kun- (nen zien. We weten nog niet I precies hoe we dat op zullen I lossen". Van onze sportredactie IlINDHOVEN - Als PSV 16 ju- lli in trainingskamp gaat om (lich voor te bereiden op het 1 nieuwe seizoen, wil Willy van I de Kerkhof er weer bij zijn. 1 De aan een dubbele hernia ge- I opereerde PSV'er heeft zijn I twijfels nog, maar ziet inmid- I dels zijn voetbaltoekomst I weer wat zonniger in. Gisterochtend fleurde een Ij bezoek aan de chirurg hem op. l„Ik mag weer gaan fietsen. ■Voorlopig een weekje. Dan [moet ik weer terug naar de chirurg", aldus Willy van de I Kerkhof. Een terugkeer van de Hel- I monder op het hoogste niveau (ligtdan ook in de lijn der ver pachtingen. Willy van de [Kerkhof, net terug van een [weekje Griekenland, waar hij [bij zijn broer René logeerde, 1 houdt voorlopig echter nog een slag om de arm. „Het ziet er tot nu toe allemaal zeer goed uit, 1maar het is nog te vroeg om nu lal te juichen. Dat houdt de I dokter me ook voor. Ik heb IS^n pijn, maar vergeet niet I dat ik de spieren nog niet be- I last heb. Nu ik weer ga fietsen, 1 komt er meer druk op de spie- I te staan' Pas dan kan be- I keken worden hoe mijn rug het houdt". LOS ANGELES (RTR) - Rechter David Kenyon heeft in Los Angeles het verzoek van 82 atletes het Interna tionaal Olympisch Comité (IOC) te dwingen de 5000 en 10000 meter voor dames op het Olympisch atletiekpro- gramma te plaatsen afgewe zen. Het verzoek was bij een rechtbank in Los Angeles namens de 82 atletes uit een groot aantal landen, onder wie de wereldkampioene Mary Decker (1500 en 3000 m) en Grete Waitz (mara thon), ingediend door de ACLU, de Amerikaanse or- ganisatie voor burgerrech ten. De atletes vinden dat zij gediscrimineerd worden, omdat de vijf en tien kilo meter wel voor heren op het programma staan. Rechter Kenyon erkende dat de Olympische Spelen duidelijk een sexistische tendens had den bij de invoering, maar hij wees het verzoek van de ACLU af, omdat de laatste jaren duidelijk veranderin gen in het programma ten aanzien van de dames zijn doorgevoerd. De advocaten, die namens de UCLA optra den, wilden nog geen com mentaar geven, omdat zij eerst de uitspraak van de rechter willen bestuderen. Een woordvoerder van het organisatie-comité van de Olympische Spelen in Los Angeles (LAAOC) gaf als commentaar: „De Olympi sche regels kunnen nu een maal niet op zeer korte ter mijn worden veranderd. Ik kan ook niet zeggen dat wij blij zijn met de uitspraak van de rechter, omdat wij zeer sympathiek tegenover de rechten van de vrouw staan". In een andere rechtszaak betreffende de Olympische Spelen wees rechter Consue- lo Marshall een verzoek van de Amerikaanse profvoet baller Willie Gault (23) af toegelaten te worden tot de Olympische atletiekwed strijden. Gault, die na de wereldkampioenschappen atletiek in Helsinki, waar hij op de 110 meter horden der de werd, een contract teken de bij de Chicago Bears, is door het IOC en de IAAF, de Internationale Amateur At letiek Federatie, tot prof verklaard. Gault kondigde aan zich niet bij de uitspraak van rechter Marshall neer te leg gen en verdere gerechterlij- ke stappen te zullen onder nemen. VRIESEKOOP LOOPT WEG Van onze speciale verslaggever MOSKOU - Bettine Vriesekoop heeft gisteren in Mos kou tijdens de strijd om de Europese titel een incident veroorzaakt met het hoofdstuk serveren uit het spel- regelboek van de tafeltennissport als inzet. Over dit belangrijke spelonderdeel kwam de 22-jarige speel ster in het laatste duel uit het landentoernooi tegen Hongarije, dat met 0-3 verloren werd, waardoor Ne derland op de vierde plaats eindigde, frontaal in aan varing met de Zweedse scheidsrechter Strid. Vriese koop weigerde in de derde game tegen Gabriella Sza- bo op de stand 9-15 de partij voort te zetten uit protest tegen de arbitrage van Strid, die zes keer haar opslag afkeurde. Strid baseerde zijn beslis singen op de regel, dat de bal de hand verlaten moet hebben alvorens er geslagen wordt. Volgens zijn waarneming vol deed de backhand-opslag van Vriesekoop in de partij tegen Szabo bij herhaling niet aan die norm, waardoor hij ge noodzaakt werd in te grijpen. Vriesekoop bestreed die ziens wijze met vuur: „Als mijn ser vice niet door de beugel kan, deugt die van tachtig procent van de spelers niet". Ook coach Vlieg stond verbaasd over het optreden van de Zweed. „Haar opslag werd overal, op het wereldkam pioenschap in Tokio, op de Top-Twaalf in Bratislava, door iedereen moeiteloos goedgekeurd, behalve hier door Strid". De tegenwerpin gen vonden geen genade in de ogen van Strid. Hij hield vol dat Vriesekoop foutief ser veerde en bestrafte haar daar zes keer voor. De besnorde Scandinaviër heeft bij de spelers de reputa tie een buitengewoon streng arbiter te zijn. Collega- scheidsrechters noemen hem een muggenzifter en een puri tein, die geen zee te hoog gaat om zijn gelijk te bewijzen. Zo bond Strid vorig jaar op het wereldkampioenschap in To kio zelfs de strijd aan met de Chinese hoofdcoach Li Fu Jung. De daarop volgende re primande van zijn Zweedse baas Hammerlund, een mach tig man binnen de wereldfede ratie, legde hij naast zich neer. In het duel tussen Neder land en Hongarije begon Strid zijn strafexpeditie in de eerste game (17-21), toen hij twee keer op kritieke standen de opslag van Vriesekoop als strijdig met de regels beoor deelde. In de tweede (21-13) herhaalde hij dat. Protesten van Vriesekoop en Vlieg wer den in die fase weggewuifd. Vlieg en zijn Hongaarse colle ga Volper werden zelfs ver manend toegesproken wegens illegaal coachen. In de derde game raakte Vriesekoop zeer geïrriteerd door een beslissing van de Zweed. Op de stand Si ll wierp Vriesekoop het cellu loid omhoog voor een Chinese service. Dit gebaar werd een fractie later gevolgd door luid applaus van het publiek voor een fraaie actie bij een andere wedstrijd. Vriesekoop schrok daar van en onderbrak de op slag door de bal met de hand op te vangen. Strid vond deze handeling incorrect en gaf het punt aan Szabo: 9-12. De Zweed had het gelijk aan zijn zijde. Hij handelde exact vol gens de regels. Zijn beslissing druiste echter wel in tegen alle tafeltennis-tradities. Vriese koop: „Dit heb ik nog nooit meegemaakt. Het gebeurt wel meer dat spelers een opslag Bettine Vriesekoop; zij verliet gisteren het strijdtoneel na rel rond arbitrage. onderbreken door een schrik reactie, maar dat wordt overal geaccepteerd als overmacht". Na de nodige discussies ver volgde Vriesekoop de partij om twee punten verder op nieuw in de clinch te raken met de arbiter, die op 9-14 voor de zesde keer haar opslag af keurde. Voor Vriesekoop was op dat moment de maat vol. Driftig pakte ze haar hand doek, stapte uit de arena en trok haar trainingspak aan. De daad van Vriesekoop bracht de tafeltennisgebeuren in Moskou in rep en roer. Van alle kanten schoten officials toe om de zaak te sussen. Strid, die zichtbaar schrok van zo veel consternatie, hield voet bij stuk en Vriesekoop weiger de weer aan de slag te gaan. Zij werd in de rug gedekt door coach Vlieg. „Ik heb zelf ook gespeeld. Ik heb ongeveer de zelfde instelling als Vriese koop. Dus ik weet zo'n beetje wat er door je heen gaat als een scheidsrechter zes keer voor de flauwekul een opslag afkeurt". Na de wedstrijd, die Neder land vervolgens kansloos met 0-3 verloor en zodoende de bronzen medaille miste, brandde de discussie over de interpretatie van de spelregels nogmaals los. De Hongaarse Szabo, die zich buiten het con flict had gehouden, verklaarde dat de opslag van Vriesekoop al jaren in strijd is met de re gels, een mening die door haar Van onze sportredactie LONDEN - Jan Lohmaivde Roosendaler in dienst van ♦Vatford, zal de Engelse be kerfinale (19 mei) vermoede- Jlk moeten missen. Jan Lobman, die onder andere v,[a Lokeren en NEC bij de P'°cg van Elton John terecht kwam, is herstellende van een zware blessure. Lohman mag deze week weer wat aan trainen gaan denken. De tijd lijkt echter te kort om de Nederlander fit te krijgen voor de beker finale tegen Everton op Wembley. Vorig jaar was Arnold Mühren (Manchester United) de eerste Nederlan der, die in een Engelse finale speelde. Van onze speciale verslaggever MOSKOU - Het Nederlands herenteam mag over twee jaar in Praag opnieuw een poging wagen de hoogste divisie in het Europese tafeltennis te be reiken. In Moskou werd de hoop daarop gisteren op de Europese titelstrijd wreed verstoord door Roemenië, dat in de promotiewedstrijd de vloer aanveegde met het Oranje-team: 1-5. De equipe van Milan Stencel herstelde zich later op de dag licht door met dezelfde cijfers (ADVERTENTIE) ORANJES >4fifxVf M/XKOiZ* Bel voor het adres van de dichtstbijzijnde bruna winkel de brunalijn, tel. 020-806831. van Finland te winnen, waar door de ploeg op exact dezelf de plaats als twee jaar geleden in Boedapest (vijftiende) ein digde. In het duel tegen Roemenië, de belangrijkste wedstrijd van het toernooi, ging het heren team traditioneel de mist in. Al enkele jaren hikt de ploeg tegen promotie naar de eerste categorie aan, maar telkens gaat er wel iets mis door een overbodige nederlaag of een off-day. Van het laatste was dinsdag sprake tegen Roeme nië. Het aanvallend ingestelde trio Henk en Ron van Spanje en Anne Vlieg faalde op alle fronten. Frankrijk werd Europees kampioen bij de heren. In de finale versloegen de Fransen Polen met 5-3. WARSCHAU (ANP) - Het Belgische voetbalelftal, sterk gewijzigd omdat de interna tionals van Standard Luik en Waterschei geschorst waren, heeft dinsdagavond de vriend schappelijke interland in Warschau tegen Polen zeer verrassend met 1-0 gewonnen. Het winnende doelpunt in een zeer matige wedstrijd werd twee minuten voor het einde gemaakt door Czernia- tinsky. In deze wedstrijd nam de Pool Gregorz Lato na 104 interland afscheid van het voetbal. landgenote Urban en de Hon gaarse coach Berczik werd ge deeld. De Nederlander Van Dilst, penningmeester van de Europese tafeltennisfederatie, mengde zich ook in de zaak. „Als de opslag van Vriesekoop incorrect is, lopen acht van de tien spelers gevaar dat hun service wordt afgekeurd". Van Dilst wil deze kwestie aan kaarten bij de betreffende commissie en hoopt de wereld federatie ervan te overtuigen, dat aanvullende verordenin gen op dit vlak moeten worden uitgeschreven. De damesploeg van de Sov jet-Unie veroverde de Europe se landentitel.In de finale werd Joegoslavië met 3-0 ver slagen. UITSLAGEN HEREN Nederland - Roemenië 1-5: Anne Vlieg - Simion Crisan 20-22 23-25, Henk van Spanje - Vasile Florea 11-21 21-14 15-21, Ron van Spanje - Andras Fejer Konnert 18-21 19-21, Henk van Spanje - Crisan 18-21 21- 15 21-18, Vlieg - Fejer Konnert 8-21 17-21, Ron van Spanje - Florea 9-21 19-21. Nederland - Finland 5-1: Anne Vlieg - Mika Pyykko 21-19 21-10, Henk van Spanje - Stefan Sonder- berg 21-17 21-14, Ron van Spanje - Jarmo Jokinnen 16-21 21-18 18-21, Henk van Spanje - Pyykko 21-7 21- 14, Vlieg - Jokinen 21-10 19-21 21- 17, Ron van Spanje - Soderberg 18- 21 21-17 21-7. Frankrijk - Polen 5-3: Secretin - Grubba 14-21 13-21, Ren verse - Kucharski 15-21 26-24 12-21, Biro- cheau - Dryszei 21-19 21-17, Secre tin - Kucharski 21-16 21-17, Biro- cheau - Grubba 13-21 17-21, Ren- verse - Dryszei 21-17 21-19, Biro- cheau - Kucharski 21-15 16-21 21- 17, Secretin - Dryszei 21-14 21-19. DAMES Nederland - Hongarije 0-3: Bettine Vriesekoop - Gabriella Szabo 17-21 21-13 9-15 gestaakt, Mirjam Klop penburg - Zsusza Olah 9-21 12-21, Vriesekoop/Kloppenburg - Sza- bo/Edit Urban 21-15 15-2119-21. Sovjet-Unie - Joegoslavië 3-0: Va- lentina Popova - Gordana Perku- cin 20-22 21-14 21-10, Narine An- tonjan - Branka Batinic 19-21 21-19 24-22, Popova/Antonj an - Perku- cin/Batinic 21-9 21-15. LAUSANNE (RTR) - De toela tingscommissie van het Inter nationaal Olympisch Comité (IOC) zal 27 april geen aan dacht besteden aan de zaak van de tot Britse genaturali seerde Zuidafrikaanse atlete Zola Budd. In een korte verklaring liet het IOC-secretariaat dinsdag weten, dat de zaak-Budd niet op de agenda staat, „omdat geen enkel verzoek in die rich ting de commissie heeft be reikt". JEREZ DE LA FRONTERA (AFP) - De proloog-tijdrit van de Ronde van Spanje is dins dag in Jerez de la Frontera ge wonnen door de Italiaan Francesco Moser. De wereld uurrecordhouder legde de 6,3 kilometer af in 8 min. en 8,63 seconden, hetgeen een gemid delde snelheid van 46.415 km/u betekende. De Spaanse neo- prof Pello Ruiz-Cabestany eindigde als tweede in 8.17,21. Francesco Moser was te ziek om zijn werelduurrecord en zijn overwinning in Milaan- San Remo glans te geven in de Ronde van Vlaanderen, Pa- rij s-Roubaix en Luik-Baste naken-Luik. De Italiaan leek aan het eind gekomen van zijn bijzondere seizoen. De afwezigheid van Moser aan de wielertop bleek slechts tijdelijk te zijn. Moser reisde ontspannen af naar Jerez de la Frontera in de provincie An- dalusië om in de proloog-tijd rit over 6,3 kilometer weer een bijzondere prestatie te leve ren. Moser won onder de bran dende zon met een gemiddelde snelheid van ruim 46 kilome ter per uur. Hoe indrukwek kend de Italiaan de Andalusi- sche wegen bereed, leerde een vergelijking met Giuseppe Sa- ronni. De oud-wereldkam pioen bleek zich nog steeds in ontredderde staat te bevinden. Op 6300 meter raakte hij niet minder dan 44 seconden achter bij zijn aartsvijand. De uitslag: 1. Francesco Moser (Ita) 6,3 km in 8.08.63, gem. 46.415 km/u, 2. Pello Ruiz-Cabestany (Spa) op 9 sec, 3. Jesus Blanco (Spa) op 11 sec, 4. Julian Gorospe (Spa) op 13 sec, 5. Giuseppe Petito (Ita) op 17 sec, 6. Luc Colijn (Bel) op 18 sec, 7. Jose Recio (Spa) op 20 sec, 8. Jai me Villamajo (Spa) op 24 sec, 9. Al berto Fernandez (Spa) op 26 sec, 10. Marino Lejarreta (Spa) op 26 sec. Van onze sportredactie ZURICH - Voor de tweede keer heeft de FIFA (wereld voetbalbond) laten doorsche meren, dat het van plan is geen toestemming te geven aan transfers, waarbij ge schorste spelers betrokken zijn. Dat zou inhouden dat de spelers van Standard en Wa terschei, die onlangs geschorst zijn voor een jaar, niet naar het buitenland mogen. FIFA-woordvoerder Togno- ni: „Binnenkort zal de FIFA met een verklaring naar bui ten treden. Het is de bedoeling zo snel mogelij k een standpunt in te nemen". ,De FIFA streeft er in ieder geval q^ar om spelëfs! 'die We gens een omkoopschandaal door de eigen voetbalbond ge straft zijn, niet de gelegenheid te geven elders in het buiten land weer vrolijk aan de slag te gaan. Dat was nog niet het geval, toen de internationale voetbalwereld opgeschrikt werd door het Westduitse schandaal. Varga, Steffenha- gen en Libuda konden destijds uitwijken naar het buitenland. Aannemelijk is dat de FIFA pas na 24 april een beslissing neemt. Die dag zal het be roepscomité van de Belgische voetbalbond namelijk uit spraak doen in het omkoop schandaal. HUISSEN (ANP) - Oud-we reldkampioen Jannes van der Wal is de eerste leider in het Nederlands damkampioen schap voor heren, dat dinsdag in Huissen is begonnen. Van der wal versloeg in de eerste ronde met zwart de Haarlem mer Hans Vermin. Alle andere partijen eindigden in remise. De uitslagen: Vermin - Van der Wal 0-2, Van der Borst - Dolle- kamp 1-1, Bronstring - Scholma 1- 1, Stokkel - Heusdens 1-1, Bas- tiaannet - Jansen 1-1, Goudt - Clerc 1-1. De uitslagen uit de zevende ron de van de strijd om het Nederlands damkampioenschap voor dames in Rosmalen zijn: Lenie Toonen - Mieke Heitmeier 1- 1, Rieka Stobbe - Marjan van den Beukei 1-1, Celina Wolfs - Jacque line Schouten 1-1, Iepie Poepjes - Barbara Graas 2-0, Leun Otten - Karen van Lith 1-1. Stand: 1. Otten 13 punten, 2. Toonen 11, 3. Heitmeier en Van Lith 9, 5. Van den Beukei en Stobbe 6, 7. Graas en Poepjes 5,9. Schouten en Wolfs 3. Uitslagen heren: poule A: Italië (jeugd) - West-Duitsland 2-3, De nemarken - Portugal 3-0; poule B: Israël - Noorwegen 1-3, Frankrijk (jeugd) - Nederland 0-3; poule C: Finland (jeugd) - Engeland 0-3, Engeland - Luxemburg 0-3, België - Finland (jeugd) 3-0; poule D: Oostenrijk - Zwitserland 3-1; eindstand poule B: 1. Nederland 3- 6 (9-0), 2. Noorwegen 3-4 (6-2), 3. Is raël 3-2 (4-6), 4. Frankrijk (j) 3-0 (1- 9). Uitslagen dames: groep A: Groot- Brittannië - Griekenland 1-3, Bondsrepubliek - Italië 3-0; groep B: Spanje - Nederland 0-3, Bonds republiek (jeugd) - Oostenrijk 2-3; groep C: Frankrijk - Zwitserland 3-0, Denemarken - Israël 3-2; groep D: Zweden - Luxemburg 3-0. Finland'- Noorwegen 3-2. GOSLAR (SID) - De West duitse wieleramateur Jörg- fried Schleicher raakte dins dag zijn tweede etappezege in de Ronde van Nedersakser kwijt aarfi*!^ Debit Björen Riis. Schleicher won in Goslai aan het eind van de 142,7 kilo meter lange zevende etappe de massaspurt. Vlak voor d< finishlijn stak de Westduitse zijn arm zegevierend omhoog Volgens de jury hinderde hi door die handelwijze de al, derde eindigende Oostenrijke Paul Popp. Het Oostenrijks» protest werd toegekend, waar na Schleicher naar de vierdi plaats werd teruggezet. De uitslag: 1. Björen Riis (Den) 3 uur 24 min en 52 sec, 2. Paul Popp (Oos), 3. Alexander Sinovjev (Sov) 4. Jörgfried Schleicher (WD1), 5 Twan Poels (Ned), 6. Theodor Cer- ny (Tsj), 19. Jacques van der Poe] (Ned), 34. Marco van der Hulst (Ned), 55. Maarten Ducrot (Ned), 58 Erik Danse (Ned), allen dezelfde tijd als winnaar Riis, 61. Erwir Nijboer (Ned) op 1.36. Algemeen klassement: 1. Sinov jev 21 uur 44 min en 32 sec, 2. Frank Kühn (DDR) op 2.52, 3. Riis op 3.21 4. Joeri Katsjirin (Sov) op 4.02, 5 Harald Wolf (DDR) op 5.10, 6. Det lef Macha (DDR) op 5.11, 14. Poeh op 7.07, 23. Van der Poel op 10.08, 28 Van der Hulst op 12.30, 39. Ducrot op 21.51,53. Nijboer op 30.03. UTRECHT (ANP) - De Ko ninklijke Nederlandse Zwem- bond heeft een principe-ak koord gesloten met Rob Geurtsen als opvolger van dc vertrekkende waterpolocoach bij de heren, de Hongaar Den nis Pocsik. De pud-coach van veelvul dig kampioen AZC uit Alpher a/d Rijn en de KNZB zijr overeengekomen, dat Geurt sen de herenploeg onder zijr hoede neemt tot de Olympi sche Spelen van 1988 in Seoel. Rob Geurtsen zal zich alleen gaan bezig houden met de A- selectie van de heren LOTTO 15 Eerste prijs: 1 winnaar krijgt bruto f. 344.608,00; tweede prijs: 11 winnaars krijgen bruto f.13.636,30; derde prijs: 247 winnaars krij gen f. 697,20; vierde prijs: 6.264 winnaars krijgen f. 27,50; vijfde prijs: 85.259 winnaars krijgen f. 5,00. TOTO 15 Eerste prijs: 1 winnaar krijgt bruto f. 39.899,80; tweede prijs: 13 winnaars krijgen bruto f. 2.046,10; derde prijs: 90 winnaars krij gen f. 738,80. TOTO-GELIJK 15 Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 1 winnaar krijgt bruto f. 1.923,80; derde prijs: 44 winnaars krijgen f. 104,50; vierde prijs: 828 winnaars krijgen f. 7,90. De iackpot voor toto-gelijk nr. 16 is f. 1.254,52. CI JFERSPEL15 Er was geen enkele speler met alle zes cijfers goed. Voor de overi ge vaste prijzen was er een winnaar van de tweede prijs, waren er negentien voor de derde, 226 voor de vierde en 2028 voor de vijfde prijs.

de Stem | 1984 | | pagina 7