Ludiek afscheid op Jansenius lyceum korting: voordeel! Soutedijk in actie legen vrachtauto's xel krijgt toch ude wagenschuur Inspelen op Internationaal Jongerenjaar e wereld aan. CANTECLEERPLEIN WORDT OPGEKNAPT Molesteren cafébaas Sas beboet VAN ZEELAND 39 ïluiproute naar industrieterrein loonwagen- ichap lergadert Stad naar uithoek, een drukke baan »or een rustig terflat, eveneens, is eenzaam. Dat 't :de. Maar wat doe Hinderlijk bedrijf in St. Jansteen wordt weg gesaneerd Provincie betaalt mee ien beseft, dat "die- dezelfde situatie :r eenzaam gevoel, zoekt, komt u wei- men, volleybal, een of samen gezellig samen koken de schoolkantine? kt de eenzaamheid er. De een pakt een Te vriendin, buurt en als u het nummer van op de achterzijde entrale nummer p weg wijst naar de informatie over de plaats. Subsidie voor ubileum torochie fcuw-Namen Rommelmarkt Kloortje succesvol Voor f91.000 Hulst wil karweitjes uitbesteden Plaatselijk nieuws Graauw Koewacht Schoondijke Westdorpe weekenddiensten glJDAG 13 APRIL 1984 T22 PAGINA ZEELAND 2 listic STA-730 "slim line" ;vermogen (31-2003), twee x systeem en een muziekver- alistic LAB-160 platenspe- rtroboscoop, enz. (42-9029) Mini-uitrusting... reuzeprestaties Bijzonder geschikt voor de muziekliefhebber met plaats- gebrek 200x82x139 mm 31-1982 Reiswekker 50 Praktisch op reis, zo'n compacte wekker! Inclusief batt. 63-705 AD-REG-H-02-04-84 ongerenwerk Hulst il anderhalve ton Van een onzer verslaggevers IJLST - De Stichting Lgd- en Jongerenwerk luist heeft de gemeente jevraagd alvast ruim 1 gulden te reserve- n, om in september te lunnen starten met activi sten op het gebied van [iubhuis-, soos- en instuif- Lrk in de verschillende lemen. IHet gaat daarbij om een indi- van de subsidie-aanvra- i die de gemeente kan ver- ;n van nog te vormen (lichtingen of verenigingen, die zich met het jeugdwerk in de verschillende kernen gaan be zig houden. Omdat het nog niet zeker is waar precies in september gestart kan worden, kan het genoemde bedrag overigens nog een stuk lager worden. In die anderhalve ton zit behalve voor het opstarten van activiteiten ook de subsidie-aanvrage voor de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk zelf inbe grepen. Daarbij is uitgegaan van de mini male kosten, die volgend jaar bijna 84.000 gulden zullen bedragen, reke ning houdend met een minimaal sala ris voor een beroepskracht en geen huisvestingskosten. In het duurste geval kan er nog eens zo'n 18.000 gul den worden bijgeteld. Voor het op touw zetten van kin derclubwerk, tienerwerk en jonge renwerk denkt men van september tot december dit jaar per kern 5.600 gulden nodig te hebben. Voor 6 ker nen dus 33.600 gulden. Van dat bedrag moeten allerlei spulletjes worden aangeschaft en be horen zaken als huur, organisatiekos ten, administratiekosten, verzekerin gen, schoonmaakartikelen en desün- digheidsbevordering. Het is de bedoe ling dat het jeugd- en jongerenwerk gedragen wordt door vrijwilligers en dat de verbruiks-activiteitenkosten voor 100 procent gefinancieerd wor den door de deelnemers zelf. Voor 1985 zou de gemeente met 36.000 gul den voor activiteiten in de kernen op de proppen moeten komen. Of de gemeente met gulle hand de in totaal benodigde anderhalve ton beschikbaar zal stellen is zeer de vraag. Ook al gezien het feit dat de 6.000 gulden subsidie die voor dit jaar werd toegezegd nog steeds niet is uit gekeerd. Volgens ex-beroepskracht Toine Huijsmans van de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk is het van het grootste belang dat het geld er komt. „De ervaring heeft geleerd dat er zondermeer een beroepskracht nodig is", zegt hij. „En wat de activiteiten in de kernen betreft: momenteel zijn er vrijwilligers gevonden die enthou siast de schouders er onder willen zetten. Als dat lang blijft aanslepen dan zal de animo snel weg zijn". Huijsmans is zich ervan bewust dat de gemeentekas er niet florissant bii „Er zullen keuzes gemaakt moeten worden. Maar 1985 is door de Verenigde Naties uitgeroepen tot het Internationaal Jongerenjaar. Dit is misschien een uitstekende gelegen heid voor de gemeente om daarop in te spelen". ILOOSTERZANDE - De bewoners van de Zoutedijk pHoek en Bosch in Kloosterzande hebben zich bij de meente beklaagd over het vrachtverkeer, dat deze gen als sluiproute gebruikt om op het industrieter- n te geraken. n een door 28 bewoners on stekende brief wordt de ge- eente gevraagd snel iets aan ze, volgens de bewoners, on- feilige situatie te doen. Ook B. |9iiVACHT - Het algemeen tour van het woonwagen- lap Zeeuwsch-Vlaanderen bidt woensdag 18 april een krgadering in de Vlaschaard •Koewacht, aanvang 16 uur. |Dat in die plaats wordt ver- Iderd lijkt geen toeval. De ltstandkoming van een leuw woonwagencentrum bij loewacht vormt een van de ilangrijkste agendapunten. |Na afloop van de vergade- g neemt het gezelschap een fikje op het terrein waar het mtrum moet komen en waar |t voorbereidende werkzaam- tden van start zijn gegaan. Pauwels (CDA) vroeg woens dagavond tijdens de raadsver gadering aandacht voor dit probleem. Het gaat daarbij vooral om het vrachtverkeer dat vanuit de richting Vogelwaarde naar het industrieterrein wil. De normale route is om bij het binnenkomen van Klooster zande de Cloosterstraat, Hul- sterweg en Oudeweg te vol gen, maar steeds meer chauf feurs ontdekken dat rijden via de Zoutedijk en Hoek en Bosch een stuk korter is. Echter, die wegen zijn in het geheel niet geschikt voor vrachtverkeer. Een gedeelte van de Zoutedijk verkeert in slechte staat van onderhoud, terwijl de wegen ook nog eens zeer smal zijn. Dat veroor zaakt grote problemen in ge val van tegenliggers. De klacht van de bewoners wordt inmiddels door de Hon- tenisser technische dienst on derzocht, waarna advies zal worden uitgebracht aan bur gemeester en wethouders. Van een onzer verslaggevers SINT-JANSTEEN - Het milieuhinderlijke loonbe drijf van de firma Inghels in de Hoofdstraat te Sint- Jansteen wordt 'weggesa neerd'. Burgemeester en wet houders van Hulst stellen de gemeenteraad voor de werktuigenloods annex werkplaats en bestrij - dingsmiddelenberging al daar op te kopen. De han del wordt dan verplaatst naar het perceel Tragel 2, waar al een gedeelte van het bedrijf is gevestigd. Met aankoop, sloopkos- ten en verplaatsingskosten is in totaal een bedrag ge moeid van 179.473 gulden, maar het grootste gedeelte daarvan krijgt de gemeen te terug in het kader van de bijdrageregeling sane ring milieuhinderlijke be drijven. Voor de gemeente blijft ruim 12.000 gulden over. Deel van de overeen komst is dat de bedrijfsac tiviteiten in de Hoofdstraat binnen één jaar na het passeren van de koopakte moewten zijn beëindigd. Voor de buurtbewoners en vooral voor de bewoners van de achter het bedrijf gelegen bejaarden wonin gen gaat daarmee een langgekoesterde wens in vervulling. Immers, regematig re gende het bij de gemeente klachten over de geluids overlast. Vooral in 'het sei zoen', omdat dan zeer vroeg met het werk wordt begonnen terwijl pas 's avonds laat wordt gestopt. Een en ander brengt de no dige geluidsoverlast mee voor de woonomgeving. Deze overlast wordt vol gens B en w in het bijzon der nog veroorzaakt door het verrichten van repara tiewerkzaamheden aan tractoren en landbouw werktuigen. Zodra de bedrijfsactivi teiten gestopt zijn, wordt de hele zaak gesloopt. Ove rigens wordt de grond waarop de loods staat niet door de gemeente gekocht. Die blijft eigendom van Inghels, die er wel een nieuw hokje op wil zetten voor de berging tuinge reedschap en dergelijke. net de Stichting Ideële Reclame. SIRE ÜDDELBURG - Axels plan om een geheel in oude uitgevoerde wagenschuur te realiseren bij het «"eekmuseum Het Land van Axel is weer boven wa- Van een onzer verslaggevers &t plan (kosten 33.000 gul- en| kan nu worden uitge- *rd als leerlingbouwplaat- iroject. Gedeputeerde Staten van ee'and zijn bereid er 18.000 den voor uit het fonds bij— Mere voorzieningen (werk- e8enheidsprojecten 'n de erheidssfeer) te halen. Aan Semeenteraad van Axel zal oenkort worden voorge el de resterende 15.000 gul optafel te leggen, ^deputeerde Staten heb- de statencommissies voor tomische zaken bestuurs- en om instemming ge- da8d. De Stuurgroep Leer lingbouwplaatsen Zeeland heeft het project inmiddels po sitief beoordeeld. Men wil het fonds bijzonde re voorzieningen ook inzetten om restauratie van een koren molen te Meliskerke (kosten 230.000 gulden) mogelijk te maken. Ook hier gaat het om een leerlingbouwplaatspro- ject. GS zijn van plan de ge bruikelijke restauratiesubsi die van 25 procent te geven en er eenzelfde bedrag voor uit het fonds bijzondere voorzie ningen te halen. De gemeente Mariekerke zou dan de andere helft van de kosten moeten be talen. eett onzer verslaggevers ;tb'r Voor de viering van toooh- ri? labileum van de >n b^le Nieuw-Namen wil- 'Semeester en wethou- maximum subsidie «schikb, lasr stellen van 5.000 organiserende stichting fe Dl' een aantal kerke- ilten en op touw en daaromheen een reeks evenementen te groepe ren, waardoor alle inwoners van het dorp mee kunnen doen aan de jubileumviering. B en w vinden dat een zin volle zaak, die mede bijdraagt aan de leefbaarheid van het dorp. Volgens het college keek de organiserende stichting oorspronkelijk tegen een fiks begrotingstekort aan, maar dat is „tot aanvaardbare pro porties teruggebracht", door het verwerven van extra in komsten. Het aan de gemeente voor gelegde programma met kos tenraming vertoont nu nog een tekort van 5.600 gulden, maar B en W gaan er blijk baar van uit dat de Nieuw- Namenaren inventief genoeg zijn om ook die ontbrekende paar honderd gulden nog te 'vinden'. De veilingmeester biedt de leraren te koop aan. FOTO'S DE STEM COR J DE BOER 17" Van onze correspondente HULST - De eindexamen kandidaten vwo en havo van de Hulster Jansenius scho lengemeenschap hebben gis teren op bijzondere wijze de laatste lesdag 'gevierd'. De dag werd gehouden in rock and roll-stijl. De afge lopen week hebben heel wat jongelui naarstig gezocht naar leren jacks, petticoats en wijde korteren rokken. Zo verscheen men met bakkebaarden en de van ril- lantine stijfstaande vetkui- ven 's morgens op het schoolplein, waar rector T. Koopmans de dag officieel opende met het doorknippen van een lint. Eenieder was verrast door het 'entree nummertje' van drie onbe kende rocksterren die Mer cedes met chauffeur een bliksembezoek brachten aan de rock en rollende school. Er vonden nog twee spe ciale evenementenplaats gisteren. Om half een werd een veiling gehouden van 'onbruikbare goederen'. De veilingmeester Alex Ver- straeten bood het publiek 7 docenten en 2 conrectoren aan. Deze werden, nadat alle goede en kwade eigenschap pen waren vermeld, voor et telijke duizenden guldens verkocht. Men bood in het begin wat magertjes, maar aan het einde van de veiling liep het bedrag op tot hon dervijftigduizend gulden. De vrouwelijke eindexa menkandidaten verkochten in het natuurkundelokaal tegen kostprijs poffertjes. Al om zeven uur was men druk doende met het maken van beslag en rond de klok van van twaalf werden de eer stelingen ter consumptie aangeboden. Zo werden deze dag, met op de achtergrond muziek van Haley en Pres ley, de laatste 'les'uren door gebracht. Nu alleen het cen traal schriftelijk examen nog.de laatste vette kluif. Rock and roll-poffertjes bakken MIDDELBURG - Een niet be taalde rekening (van 13,25 gul den) was op 21 juni de aanlei ding tot een vechtpartij in een bar in Sas van Gent, waarbij de 38-jarige cafébaas Van E. door twee bezoekers in elkaar werd geslagen. De 44-jarige P. van W. uit Sas van Gent en zijn 25-jarige schoonzoon H. S. uit Eindho ven kregen de rekening (in de vorm van een boete van resp. 450 gulden en 250 gulden plus twee weken voorwaardelijk) opnieuw gepresenteerd door de politierechter in Middel burg, voor wie het tweetal donderdag moest verschijnen. In een gulle bui had Van W. een rondje gegeven, maar de cafébaas wenste boter bij de vis en dat schoot de gulle ge ver in het verkeerde keelgat. Prompt lieten hij en zijn schoonzoon hun pilsjes staan met de mededeling: „zoek het verder maar uit" en het twee tal stapte op. Later, terug in de bar, stelde het tweetal nadrukkelijk: „wij maken hier de dienst uit", waarop er een vechtpartij ont stond. KLOOSTERZANDE Enorm veel belangstel ling was er voor de rom melmarkt en fancy fair van showband Kloortje. Dit jaarlijkse evene ment werd voor de elfde keer gehouden in clubge bouw Kloortje en in de daarbij geplaatste grote tent. Vooral de eerste dag sleepten de honderden bezoekers grote hoeveel heden goed bruikbare spullen en spulletjes weg. De tweede dag was er een grote belangstelling voor de fancy fair en werd gretig meegegokt voor de mooie prijzen van het rad van avontuur. Er was een gratis verloting en 's avonds werd de trekking bekend ge maakt, waarbij de hoofd prijs bestond uti drie mi nuten gratis winkelen in een supermarkt te Kloos terzande. Over de opbrengst wa ren de organisatoren te vreden. De opbrengt is voor gedeeltelijke ver nieuwing van uniformen en instrumenten en voor het volgen van cursussen. Van een onzer verslaggevers NIEUW-NAMEN - Het Cantecleerplein in Nieuw-Namen krijgt een grondige opknapbeurt. Met het karwei is 130.510 gulden ge moeid. Vanuit Nieuw-Namen is al heel wat keertjes aangedrongen op aanpassing van het plein. Destijds kon de geplande recon structie bij de uitvoering van de werkzaamheden voor het sane ringsplan Reijnaertstraat niet doorgaan, in verband met de stagnatie van de aankoop en sloop van een ter plaatse staande woning. In verband met de bouw van bejaardenwoningen ter plaatse is toen een tijdelijke oplossing gecreëerd, met het gevolg dat op de bij de bejaardenwoningen met het huis Willemstraat 2 beho rende grond een trottoir is gelegd. Bovendien liggen in die grond ook riolering, kabels en leidingen. Gelet op die ongewenste si tuatie en vooral om ter plaatse een verkeersveiligere oplossing te realiseren, willen b en w het plein nu zo snel mogelijk inrich ten zoals dat in het bestemmingsplan is aangegeven. HULST - Burgemeesteren wethouders van Hulst wil len voor 91.000 gulden kar weitjes aan particulieren uitbesteden, die anders door de plantsoenendienst en de onderhoudsdienst van gemeentewerken zou den worden uitgevoerd. Dat geld is beschikbaar gekomen, omdat het colle ge heeft besloten een drie tal vacatures in het huidig personeelsbestand niet meer op te vullen. Oud papier - Morgen halen le den van de voetbalvereniging Graauw weer oud papier op, vanaf half negen 's morgens. Rommelmarkt - Morgen houdt muziekvereniging Een dracht Maakt Macht een rom melmarkt. De rommelmarkt begint om 9.30 uur op het par keerterrein van de sportvel den aan de Berlaerstraat. Vo rige week zij n er onder andere spulletjes en oude boeken bij de inwoners van het dorp op gehaald. Om 10.30 uur begint er in het repetitielokaal De Roffel een verkoop bij opbod van antieke spulletjes. Er zijn onder eer mooie kandelaars, serviesgoed, oude beelden uit grootmoede'rstijd te koop. Tij dens de rommelmarkt worden er ook wafels gebakken. De opbrengst van dit alles komt ten goede aan het instrumen tenfonds. Dansen - Zaterdag 14 april wordt door de Bond van Ouderen weer een dansavond, de laatste van het seizoen, ge houden in De Vlasschaard. Men begint om 20.00 uur. Iedereen boven de 50 jaar is welkom. De muziek wordt verzorgd door De Williams. Uitslag jaarmarkt - Beste kalf E. Suy, Koewacht. Fokvee E. Suy, Koewacht. Jongvee: vaarsen: slagerij Van Harn, Axel, stieren: P. van Dries- schen, Hoek. Vette stieren: slagerij Van Harn, Axel. Vette koe: slagerij Den Hamer, Ter- neuzen. Kruislingen: slagerij Huiskes Koewacht. Limoges vaarsen: slagerij Huiskes, Koewacht. Limoges vaarsen: slagerij Huiskes, Koewacht. Charolois stieren: slagerij Coenen, Koewacht. Ardense Blauwe: slagerij De Smet, Koewacht. Dikbillen vaarsen: slagerij De Smet, Koewacht. Dikbillen stieren zonder tan den: slagerij Van Laere, Axel. Dikbillen stieren met tanden: slagerij Van Harn, Axel. Kampioen vaarsen: slagerij De Smet, Koewacht. Kam pioen stieren: slagerij Coenen, Koewacht, Inzender van de hoogste aantal beesten: E. Suy, Koewacht. Soos alleenstaanden - De Soos voor Alleenstaanden houdt za terdag 14 april een gezellige avond in zaal Wijffels. In ver band met de komende Pasen is er een gratis verloting. Zoals altijd wordt ook een spelletje bingo gespeeld. De muziek op deze avond wordt verzorgd door De Apollo's. Afvalstoffen - Voortaan wordt in Westdorpe, naast het weke lijks ophalen van huisvuil door de gemeentelijke ophaal dienst, ook gelegenheid gege ven ander afval dan huisvuil op een verantworode wijze mee te geven. In de Bernhard- straat is een glascontainer ge plaatst, waarin glasafval kan worden gedeponeerd. De plaatstelijke carnavalsvereni ging De Zuipcilinders zamelt iedere laatste zaterdag van de maand oud papier in; schillen en andere resten van levens middelen worden iedere dins dag, donderdag en zaterdag opgehaald door de heer Stal. Lompen zullen op aan te dui den tijdstippen ingezameld worden door het Leger des Heils en de Stichting'68. Elke tweede donderdag van de maand zal de heer Van Kleef gereed gezette metalen voor werpen komen ophalen. Schieting - In café Molen kreek is het afgelopen week end een schieting gehouden. De uitslag 1 E. de Potter, 2 W. Lievens, 3 S. Kuhn, 4 R. Ing hels, 5 V. Thüringer. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg- Van vrijd. 19 u. tot maandagmorgen 8 dokter den Ouden, Nieuwstr. 39? Oostburg, tel. 01170-5295. Axel- Van vrijd. 17.30 u. tot zater-* dagmorgen 8 u. dokter E. Klop.g Bastionstr. 36, tel. 01155-1777. VanJ zat. 8 u. tot maand. 8 u. dokter^ Harskamp, Noordstr. 9, tel» 01155-1666. Spreekuur zat en zond.« 10.00-10.30 en 16.00-16.30 u. «g Biervliet, Hoofdplaat en IJzendij- ke- Dokter A. Lievens, Beursstr. 6,^ IJzendijke, tel. 01176-1266. Clinge, Koewacht en St. Jansteen-^ Van vrijd. 18 u. tot maandagmor-? gen 8 u. dokter van Berkel,i Nieuwstr. 122, Koewacht, tel. 01146-1327. Breskens en Groede- Dokter R. La- terveer, Dr. Broodmanstr. 2, Bres kens, tel. 01172-1956. Spreekuur zat? en zond. om 11 en 17 uur. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande- Dokter Beek, Zuidzan- de, tel. 01170-2424. Driewegen e.o- Tot maandagmor gen 8 u. dokter S. Wöstmann?i Nieuwstr. 19a, Ovezande, teL 01195-450. Goes- Van vrijd. 19 u. tot zond. 23 u^ dokter M. Kooiman, Beestenmarkt* I, óoes, tel. 01100-14450. Spreekuur" zat. en zond. 10-10.30 en 17-17.30 u. f Hontenisse en Kloosterzande- Vart- vrijd. 18 u. tot maandagmorgen *8 u., dokter R. Buwalda, Gloosterstr. 72, Kloosterzande, tel. 01148-1277. Heinkenszand e.o.- De praktijk van dokter J.A. Fortrie, Clara'spad 31 j Heinkenszand, tel. 01106-3074# wordt waargenomen door dokter Cf' Miermans, Kloetingseweg 5, 's~; Heer Abtskerke, tel. 01103-1434,,, bgg. 01106-3074. (van vrijd. 17.30 u. tot maand. 8.30 u.). Heinkenszand, 's-Heer Arendsker- ke, Nieuwdorp en Wolphaartsdijk- De praktijk van de artsen Harten,* van Driel, Aarnoutse en v.d. Vlugtf* wordt waargenomen door dokter J. Harten, Clara'spad 12, Heinkens-? zand, tel. 01106-1234. (boodschappen, tussen 9 en 10 u.) u Hulst- Van vrijd. 18 u. tot zond. 24 u. dokter W. Gielen, Grote Markt II, Hulst, tel. 01140-12969. De praktijk van dokter Niesten en dokter Lips, Gr. Bagijnestr. 16, Hulst, tel. 01140-13373 wordt door eigen artsen verzorgd. Spreekuur?, spoedgevallen zat.: 9.30-10 uur en 17.30-18 uur, zond. 12.30-13 uur. Hansweert, Yerseke en Zeebrug 1- Van vrijd. 19 u. tot zond. 22 u. dok-^ ter P. Polderman, tel. 01131-1300. Boodschappen zo mogelijk voor 10 uur. Spreekuur spoedgevallen 11-11.15 uur en 17-17.15 uur. Sas van Gent en Westdorpe- Varr vrijd. 18 u. tot maandagmorgen 8 uft dokter F. Puylaert, Oostkade 19,* Sas van Gent, tel. 01158-1366.* Spreekuur zat. om 10.30 uur op Bol-: werk Oranje 2. Sluiskil, Philippine en Hoek- Dok-v ter M. Jongsma, Julianastr. 2*. Hoek, tel. 01154-1356. Spreekuur* spoedgevallen zat. en zond. om 11.3$ uur. Terneuzen- Van zat. 8 uur tot zond.' 8 uur dokter Meyerink, Serlip-4, pensstr. 11, praktijk Beethovenhof? 3b, tel. 01150-13768. Van zond. 8 uur tot maand. 8 uur dokter P. Vercau-^ teren, J.v. Lennepstr. 87, praktijk* Beethovenhof 3b, tel. 01150-13768.^ Spreekuur spoedgevallen zat. en' zond. 11.30 en 17 uur. Zaamslag- Dokter W. Fraanjerf Plein 42, Zaamslag, tel. 01153-1244. WIJKVERPLEGING Goes, Kloetinge, Kattendijke en Wilhelminadorp- Tel.,01100-12456. Zak van Zuid-Beveland- Zuster I. Korstanje, tel. Ó1194-529. Hulst en Hontenisse- Tel. 01140-12191. Sas van Gent, Westdorpe, Sluiskil, Philippine en Hoek- Tel. 01159-306. Terneuzen-Tel. 01150-13360. West Zeeuwsch Vlaanderen- Tel. 01173-1367. Zaamslag, Axel, Zuiddorpe, Koe wacht en overslag- Tel. 01155-1885. DIERENARTSEN Goes, Ovezande en Kruiningen - Dierenarts Huige, Ravelijn Groene Jager 2, tel. 01100-28866. Goes, Heinkenszand en Noord-Be veland- Dierenarts M. Karelse, 's- H.H. Kinderendijk 118, Goes, tel. 01100-20656. Hulst en Zaamslag- Dierenarts E. de Nijs, Wilhelminalaan 11, Hulst, tel. 01140-13004. Midden Zeeuwsch-Vlaanderen, Terneuzen en Axel- Dierenarts J. Kop, Bastionstr. 3, Axel, tel. 01155-1488, zaterdag; Terneuzen, W. de Zwijgerlaan 2b, tel. 01150-95017, spreekuur 13.30-14 u. en Axel Dierenkliniek, tel. 01155-1488. Spreekuur 11-12 u. Zon dag volgens afspraak, tel. 01150-95017. Terneuzen e.o. Praktijk J.P. en P. de Vos, Kliniek voor kleine huis dieren en bijzondere dieren, Van Diemenstr. 83, Terneuzen, tel. 01150-19628. Spreekuur: zat. van 12.30-14 u. Verder na telefonische afspraak. Sluis, Aardenburg en Oostburg- Dierenarts W. Kapsenberg, I No- vemberstr. 1, Sluis, tel. 01178-1225. Spreekuur zat. en zond. om 13 uur. Praktijk IJzendijke- Dierenarts K.v.d. Vijver, Hoofdplaat, tel. 01176-1388, bgg. 01174-424. Spreek uur zat. om 13 uur en zond. om 12 uur in de dierenkliniek Minne- poortstr. 14, IJzendijke. TANDARTSEN West Zeeuwsch-Vlaanderen- Tandarts A.v. Herk, Breedestr. 25, Oostburg, tel. 01170-2493. Spreek uur zat. en zond. 12-12.30 uur. Oost Zeeuwsch-Vlaanderen- Tandarts J. Brasseur, praktijk: Beethovenhof 3a, Terneuzen, tel. 01150-18042, privé: tel. 01150-17722. Spreekuur zat. 10-10.30 en 18-18.30 u. zond. 12-12.30 u. Sluis en Oostburg- Tandarts Luc Buysse, Volderstr. 21, Oostburg, tel. 01170-5092, privé: 01176-1292. Spreekuur zat. en zond. 10-11 u. Zuid- en Noord-Beveland- Tand arts B. Rijksen, Vroonlandseweg 9, Kapelle, tel. 01102-3669. Spreekuur zat. en zond. 10-11 uur. APOTHEKEN Axel- Apotheek Axel, Oranjestr. 6, tel. 01155-2888. Geop. zat. 10-11 en 16-17 uur. Verder uitsluitend voor spoedgevallen en recepten. Goes- Goese apotheek, Klokstr. 19, tel. 01100-27104. Geop. zat. 8.30-17.30 u., zond. 10-11.30 en 16-18 u. Hulst- Apotheek Hulst, Steenstr. 35, tel. 01140-4255. Geop. zat. 11-12 uur en 15-17 uur, zond. 15.30-16.30 uur. Verder uitsluitend voor spoed gevallen. Terneuzen- Apotheek Klaassen, tel. 01150-12090. Geop. zat. van 8.30-17.30 u., zond. 11.30-12.30 u. en 17-18 u. ZIEKENHUIZEN ZEEUWSCH- VLAANDEREN Voor eerste hulp bij ongelukken: eerst dienstdoende huisarts raad plegen Hulst - St. Liwuinaziekenhuis tel. 01140-12651. Oostburg - St. Antoniusziekenhuis, tel. 01170-3355. AMBULANCE EN BRANDWEER Zeeuwsch-Vlaanderen- Tel. 01150-12200.

de Stem | 1984 | | pagina 27