Parochie Nieuw-Namen 125 jaar 'MOUWEN MOETEN OPGESTROOPT Ophef over vervoersproblemen nieuw ziekenhuis overdreven Festiviteiten tot en met september iond van )uderen ergadert .„wisse b.v. MSDAG 17 APRIL 1984 BlOTlM VAN ZEELAND T22 PAGINA ZEELAND 2 lozartmis aaszondag Hulst ZWN-CHEF C. BLAAKMAN IN HULST: Schietingen Plaatselijk nieuws Hulst Koewacht Lamswaarde Nieuw-Namen Sint-Jansteen CITROËN ||W. DE block F-J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300 Rommelmarkt Koewacht een succes Axel Plaatselijk nieuws Graauw Heikant Hulst Van onze correspondente [ULST - Tijdens de hoogmis paaszondag om 9.30 uur in je basiliek van Hulst, wordt er „gst de wisselende gezangen het Gregoriaans door het jjsiliekkoor, de Krönungs- jesse van W. A. Mozart ge lagen door het Hulster Ge- 'engd Koor. A Is vocale solisten verlenen medewerking Lily jeyers (sopraan), Jeanette de -jluwé (alt), Nick Dumont ïnor) en Simon Waltens i. Deze solisten vormen sa- het Vocaal Kwartet Era- 5 Arie Karreman verzorgt de gelbegeleiding. Het geheel onder leiding van Jo Itens. Van een onzer verslaggevers HULST - Regio-chef C. Blaakman van het streekver voer Zuid-West Nederland vindt de ophef over de reistij den naar een toekomstig cen trumziekenhuis in Terneuzen sterk overdreven. Vanuit Hulst naar het nieuw te bouwen ziekenhuis in Terneuzen zullen reizigers precies een half uur kwijt zijn. Blaakman stelde dat vrij dag tijdens een discussie avond van het FNV in Den Dullaert te Hulst. „De bus stopt er straks voor de deur", aldus Blaakman, die toegaf dat het voor reizigers vanuit de verschillende dorpen in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen wel wat problematischer ligt. „Als men zegt dat het open baar vervoer vanuit de kernen niet goed is, dan is dat juist. Maar voor mensen uit die dor pen die naar het ziekenhuis in Hulst moeten is het nu ook moeilijk". Blaakman wees erop dat er nietzomaar bussen kunnen worden ingezet. Van rijkswe ge worden aan buslijnen nor men gesteld aan het passa giersaanbod. „Je kunt nooit meer doen dan je normering toestaat". Blaakman zei het een goede zaak te vinden dat aan de wens van de ZWN tegemoet is gekomen door bij het Terneu- zens kruispunt St. Anna een busbaan te creëren. „Daarmee hebben we al ingespeeld op het toekomstige ziekenhuis". Voor FNV-districtsbestuur- der T. Strous werd het vrijdag een 'heet' avondje. Zijn me ning dat het Hulster zieken huis moet worden opgeofferd voor een nieuw in Terneuzen werd hem door de aanwezige leden niet in dank afgenomen. Strous probeerde zijn ge hoor ervan te overtuigen dat de kwaliteit van de gezond heidszorg aanzienlijk verbe terd zal worden, maar de no dige interupties op zijn ver haal toonden aan dat de aan wezigen daarvan niet wilden horen. „Wiens belangen ver dedigt u nu", vroeg bondslid Otjes onder luid applaus, „die van de 2400 leden van de afde ling Hulst of die van gedepu teerde Don of het provinciebe stuur". Naar aanleiding van de dis cussieavond, het was inmid dels middernacht geworden, deelde afdelingsvoorzitter Bakx mee dat het FNV Groot Hulst tijdens een volgende bij eenkomst een definitief stand punt zal innemen rond de zie kenhuiskwestie. Van onze correspondent KOEWACHT - De Bond van Ouderen hield de jaarverga- lering in de Vlaschaard. Eerst user een mis voor de overle- Jtn leden. Daarna was er een rezamenlijke koffietafel uiraan door 141 leden werd leelgenomen. De notulen en (tl jaarverslag werden met ilgehele stemmen goedge- keurd. J. Verberckmoes en j. Feye kwamen de kascommissie ver sterken. Bij de bestuursver kiezing werden herkozen me- vrouw De Letter-De Vliegher en J. Geerards. R. Buys kwam trbij als nieuw lid van het be stuur. Verder werd een reis (esproken voor dit jaar. Er was ook een gratis verloting. BOSCHKAPELLE - Zaal J. van Schaick, 14 schutters: hoge en eer ste zij vogel: mevrouw Visser, Boschkapelle; tweede zij vogel: L. san Leuven, Vogelwaarde; groot ste aantal (6): W. van Dijk, Vogel waarde. HOOFDPLAAT - Zaal De Vriend schap, 37 schutters: hoge vogel: P. Roels; eerste zij vogel: L. Hollebo- sche; tweede zij vogel: R. van Hor- beke, allen Bassevelde; grootste tantal (3): M. van de Voorde, Wa- tovliet; E. Gernaert en A. Schoen- rüer, Caprijke. IJLST - Zaal De Kroon, 34 schut ters: hoge en eerste zijvogel: J. 'Dobbelaar, Boschkapelle; tweede mvogel: A. Verdurmen, Graauw; ,'jiootste aantal (4): A. Hageman, Hulst. HULST - OZO-velden, 25 schut ters: hoge vogel: J. van Zeele, Veerdonk; eerste zij vogel: A. Ver durmen, Graauw; tweede zij vogel: J van Kerkhoven, St.-Jansteen; [grootste aantal (6): F. de Bin, De i'Klinge. HULST - Zaal W. Blommaert, 34 [schutters: hoge vogel: P. Verstig- ]el, Hulst; eerste zij vogel: R. Her- wegh, Heikant; tweede zij vogel: W. Blommaert, Hulst; grootste aantal H. de Vos, Heikant. KLOOSTERZANDE - Bejaarden- schieting, zaal De Reizende Man, ifischutters: eerste hoge vogel: F. Kouyzer, Kloosterzande; tweede hoge en eerste zij vogel: J. van [[Kerkhoven, St.-Jansteen; tweede [Jjvogel: E. Warrens, Kloosterzan- p; grootste aantal (5): J. Schille- Hulst. 0OSTERZANDE - Bejaarden- neting, zaal De Kastanje, 30 putters: hoge en eerste zij vogel: Kouyzer; tweede zij vogel: A. K® Gassen; grootste aantal (5): P. |p Waal, allen Kloosterzande. 0OSTERZANDE - Zaal De Kastanje, 35 schutters: eerste hoge |?n tweede zij vogel: J. de Waal, Koewacht; tweede hoge vogel: J. I Oerschoten; eerste en derde zijvo- |§el: A. de Waal, beiden Klooster- |«nae; vierde zij vogel: E. de Kort, -..^oc; grootste aantal (7): H. de |G«ht, Kloosterzande. i kloosterzande - zaai De Kastanje, 45 schutters: hoge vogel: de Waal, Kloosterzande; beide vogels; J. de Kort, Ossenisse; ■grootste aantal (6): H. van Rijt, ■Kloosterzande. kloosterzande - Bejaarden- Actieplan van KNOV voor winkeliers Axel Amnesty International - Van avond wordt in het Pand 25 in Hulst weer een schrijvavond gehouden voor Amnesty In ternational. Aanvang 20 uur. Kegelduel - Sinds oktober vo rig jaar is er een kegelcompe titie gespeeld tussen bar Sing sing, Radio Nightingale en Ke gelclub Ariba. Iedere vrijdag avond traden de teams tegen elkaar in het strijdperk. Tij dens een feestavond op 6 april werd Diana Wullems uit het Sing Sing-team gekozen tot Miss Kegel 1984 en zij reikte samen met wedstrijdleider Eric Sturms de prijzen uit. Winnaar werd Kegelclub Ari ba, tweede Sing Sing en derde Radio Nightingale. Alle teams kregen een beker en de Kegel club mocht bovendien nog een wisseltrofee in ontvangst ne men. Ook was er voor de beste speler van iedere ploeg een ke gelbokaal: voor Herman Pe ters (nightingale), Joop Blom maert (Sing Sing) en Frank Reyns (Ariba). Vrouwensoos - Donderdag 19 april viert de Vrouwensoos Koewacht haar eerste lus trum. Het vijfjarig bestaan wordt gevierd door aan iedere aanwezige vrouw een kopje koffie met gebak te presente ren. Voor de liefhebbers van spelletjes zijn er die avond verschillende mogelijkheden. Natuurlijk wordt er ook een bingo gehouden. Later op de avond wordt een gratis con sumptie aangeboden. Het feest vindt plaats in de Vlaschaard en begint om 20.00 uur. Gaaibolling - In zaal Tonnie werd een gaaibolling gehou den waaraan 12 personen deelnamen. Uitslag: hoge vo gel: J. Schillemans; linker zij-, vogel: R. de Cock; rechter zij- vogel: Monique Giesen; groot ste aantal (6): E. van Water schoot, allen Lamswaarde. Kaarting - In zaal Tilleman werd een kaarting gehouden waaraan 57 personen deelna men. Uitslag: 1. J. Sanders,: Terneuzen; 2. J. de Burger,' Clinge; 3. Th. Praet, Nieuw- Namen; 4. J. van de Ende, Hulst; 5. mevrouw de Burger; Clinge. Prijskaarting - Aan de laatste prijskaarting van het winterr seizoen in de kantine van dè VV Steen deden 28 kaarters mee. Uitslag: 1. Mare Trist, Heikant, 2. Adrie de Bot, Sint- Jansteen, 3. Frans Braam, Sint-Jansteen. Kampioen van de kaartcompetitie werd Ber van Dorsselaer uit Absdale, die een wisselbeker en een geldprijs in ontvangst mocht nemen. De tweede prijs was voor Ber mortier uit Sint-Jan steen en de derde voor Peter van Dorsselaer uit Sint-Jan- steen. Van een onzer verslaggevers AXEL - Wil Axel de huidige status van streekwinkelcentrum behouden dan moeten op korte termijn de mouwen worden opge stroopt. De koop- en huurprijzen van de winkelpanden moeten naar beneden. De bestaande winkels gecon centreerd in een duidelijk afgebakend centrumgebied (Noordstraat en omstreken). Er zal aandacht besteed moeten worden aan een gezamenlijk presentatie naar buiten. - -o, zaal De Kastanje, 37 If utters: hoge en tweede zij vogel: |;v|n Kerkhoven; eerste zij vogel: J Reunis, beiden Kloosterzande; I gootste aantal (6): A. van Gassen, Kloosterzande. i koewacht - Zaal W. Groene- I <rR' De Blaauwe Hoek, 30 I v rs: h°ge vogel: J. van Bel- I p., '*-''-vac-'ht, eerste zijvogei: J. Iwïï! Axel; tweede zij vogel: c. I i r. sen' Hulst; grootste aantal I F. de Block, Koewacht. koewacht - Zaal J. de Kind- I y-ert 20 schutters: hoge vogel: IE Bapf.' Moerbeke; eerste_zijvogel: I njiert; tweede zij vogel: T. de Ca- IC'jrootste aantal (9): G. Baert, ■^"Koewacht. lsS?RP1? Zaal De Herberg, Vervolgens zou Axel ervan opknappen als de Noordstraat gedeeltelijk wordt opengesteld voor verkeer en het Szydklowskiplein (het visite kaartje van het centrum) wordt aangekleed met terras jes, kiosken en een uitnodi gend straatdecor. Dit is een greep uit het ac tieplan voor het Axelse win kelcentrum dat de dienst ruimtelijke ordening van het Koninklijk Nederlands On- dernemersverbond heeft op gesteld in opdracht van het streekcentrum Axel. Het ac tieplan is een vervolg op het vorig jaar verschenen DPO rapport 'Axel, onderzoek naar de gewenste ruimtelijke eco nomische structuur', dat ge maakt is door het Centraal In stituut Midden- en Kleinbe drijf. In het actieplan, dat geba seerd is op de aanbevelingen in het CIMK-rapport, geeft het KNOV mogelijkheden aan die er toe kunnen leiden dat Axel als winkelcentrum weer uit het slop komt. Wonderen moet Axel er niet van ver wachten. „Want", aldus de sa menstellers, „het opvolgen van de adviezen houdt niet auto matisch in dat het met Axel weer voor de wind zal gaan. Een en ander moet veeleer ge zien worden als een poging het huidige verzorgingspeil te handhaven en daar zo moge lijk nog iets aan toe te voe gen". In het door het CIMK geda ne onderzoek kwam duidelijk naar voren dat Axel overbe- winkeld is. Een situatie die ontstaan is in een periode dat nog veel Belgen naar Axel kwamen. Deze kopers zijn nu grotendeels weggevallen. Daarnaast bleek dat veel con sumenten het winkelgebied te stil, saai en ongezellig vinden. Ook de leegstand en het daar door verbrokkelde winkel front jaagt de mensen naar plaatsen als Terneuzen en Hulst, waarvan Terneuzen het hoogst scoort. Het naar Axel halen van grote publiektrekkers als C A V D en De Hema, is ge noemd als een van de grootste wensen. Het KNOV stelt nuchter: „Het is niet reëel te veronderstellen dat C A en V D naar Axel komen. Een Hema-vestiging is ook twijfel achtig". Wel zien de samenstellers brood in een uitbreiding van kledingzaken, die als neven vestigingen van de bestaande winkels geheel zelfstandig en onder een heel andere formule zouden moeten gaan opereren. „Op deze wijze pakt hetzelfde bedrijf verschillende segmen ten van de markt, terwijl deze segmenten elkaar onderling niet benadelen. Wellicht is het mogelijk om op deze wijze de afvloeiing naar met name Terneuzen in te dammen". Naast het opfleuren van het winkelcentrum met feestver lichting of gekleurde stroken vindt het KNOV dat van het Axels winkelcentrum één aaneengesloten centrumge bied gemaakt moet worden. In Axel is dat mogelijk. „Een voordeel die vele andere plaatsen niet hebben en waar van gebruik gemaakt moet worden". Het actieplan van het KNOV, alsmede de mening van B en W over het CIMK rapport, vormen woensdag 25 april de discussiepunten op een vergadering van de Axelse winkeliers. De bijeenkomst in het Wapen van Axel begint om 20.30 uur. \öu?ters: hoge vogel: E. Jansen, e - - - H Jddc ..amers, Westdorpe; grootste ïn'7ke; eerste zijvogel: P. Sa il Ba„ddorP?; tweede zij vogel: P. Samijn, Zuiddorpe. ADVERTENTIE) AUTOBEDRIJF Tivoliweg - Hulst Tel. 01140-12058 AUTOBEDRIJF Van onze correspondent KOEWACHT - De rommel-' markt die afgelopen zaterdag door de muziekvereniging EMM uit Koewacht is gehou den, werd weer een succes. Om half tien begon men met de verkoop van de oude spul letjes, die bij de inwoners van Koewacht waren opgehaald. Om elf uur begon de antiek veiling, waar allerlei spul letjes uit grootmoeders tijd of antieke spulletjes met opbod werden verkocht. De op brengst van het gebeuren was ongeveer 1200,- en dit bedrag is bestemd voor het instru mentenfonds van de vereni ging. Wie zin had in een hapje kon genieten van een warme wafel of een broodje in het re petitielokaal van De Roffel. Nieuw-Namen in lang vervlogen tijden. Op de parochiekerk prijkt nog de oorspronkelijke kerktoren Van onze correspondent NIEUW-NAMEN - In het dorp Nieuw-Namen maakt men zich op voor de viering van het 125-jarig bestaan van de parochie. Er is een uitgebreid feestprogramma opgesteld, dat de dorpsbe woners tot en met september voor elk wat wils biedt. De geschiedenis begint eigenlijk toen na diverse overstromingen vele mensen hun toevlucht namen naar de hoger gelegen plaats, waar nu het dorp Nieuw- Namen ligt. Hier en daar werden zo maar huisjes neergezet, die werden ge bouwd met oude stenen, de kloostermoppen, die de be woners uit het Verdronken Land van Saeftinghe haal den. Het gehucht dat toen ontstond werd de Kauter ge noemd. Toen na de indijking van de polders het aantal inwo ners gestegen was tot 763, kreeg in 1857 kapelaan Ca- merman van de bisschop van Breda de opdrachtom van net gehucht De Kauter een zelfstandige parochie te maken. De kapelaan ging op zoek naar geld voor de in richting van een steenbak kerij en op 11 september 1858 werd de eerste steen gebak ken, die voor de bouw van de kerk gebruikt zou worden. Voordat de bouw van de huidige kerk begon werd eerst een hulpkerkje neerge zet, waarna op 27 januari 1859 kapelaan Camerman werd aangesteld als pastoor van de parochie Nieuw-Na- men. Op 1 april 1860 begon men met de fundering var. het gebouw en datzelfde jaar al werd de nieuwe ste nen kerk op 18 december in gewijd. Om de viering van het 125-jarig bestaan van de pa rochie luister bij te zetten, werd een speciale stichting in het leven geroepen. Die stichting, met aan het roer voorzitter G. Pollet, nam contact op met de dorpsge meenschap en in het bijzon der met de verschillende verenigingen. Vanaf oktober vorig jaar is men in de weer geweest om een het feest programma in elkaar te ste ken, een programma waar bij ieder bewoners van Nieuw-Namen betrokken zal worden. Op 5 en 6 mei opent de ju bileumviering met een voor- jaarsbeurs, georganiseerd door de middenstand van Nieuw-Namen. Op 13 mei is er een jubileumschieting op de staande wip en voorts zijn er die maand ontspan- ningsdagen voor ouderen met onder meer volksdansen en kaartmiddagen. Op 25 mei is er de voetbalwed strijd tussen Groot Hulst en Kieldrecht. Korenfestival Voorafgaand aan dit tref fen wordt een penalty-bo kaal-wedstrijd gehouden, waarbij jeugdige voetballers uit Groot Hulst hun kansen kunnen wagen op doelman De Wilde van Beveren. Een dag later wordt een toernooi gehouden voor c- en b-ju- nioren, terwijl er 's avonds een muziekfestival is met deelname van De Scheldezo- nen uit Nieuw-Namen, St. Cecilia uit Kieldrecht en de Scheldezonen uit Hooger- heide. Op 2 juni worden de festi viteiten voortgezet met een korenfestival, waaraan meedoen de koren uit West dorpe, Kieldrecht, jongeren koor Hulst en het gemengd koor van Nieuw-Namen. Van 5 tot en met 7 mei zijn er fietsavonden voor ieder een en op 9 juni treden de buurtverenigingen van het dorp aan voor een zeskamp. De avondvierdaagse wordt gehouden van 25 tot en met 29 juni, waarna op 30 juni de festiviteiten voor de vakan tieperiode worden afgeslo ten met een wielerwedstrijd voor nieuwelingen en junio ren. Met een bejaardenschie- ting op 16 augustus en een handbaltoernooi op 18 augustus worden na de va kantie de festiviteiten her vat. Op 25 augustus zijn er volksspelen op straat met onder andere demonstraties door de volksdansgroep Ha- va Naguila uit Vogelwaarde, 's Avonds geven Raymond Ceulemans en Theo Plat- jouw een biljartdemonstra tie. Op 1 september kunnen de dansliefhebbers terecht in gemeenschapshuis De Kauter en een dag later wordt daar voor de jeugd een drive-in-show op touw gezet. Op 8 september beginnen de kermisactiviteiten, waar bij de dansgroep Drieske Nijpers de bijzondere at tractie is. Gedurende de fes tiviteiten wordt een foto wedstrijd gehouden, waar voor de deelnemers foto's kunnen inleveren die als on derwerp hebben de straten, huizen, dieren, oude polders en schorren van Nieuw-Na- men. Deze wedstrijd sluit op 20 oktober. Het geheel van festiviteiten wordt dan ver moedelijk besloten met een tentoonstelling rond het 125- jarig parochiejubileum. Pieken - Zondagmiddag werd er in de Bredabar een piek- wedstriujd gehouden, de op een na laatste van dit seizoen. Uitslag: 1. Eddy de Jonge, 2. Paul Dimmers, 3. Johan Dog- ge, 4. Marco Dieleman, 5. Fred dy Verpoorte. Bridge - Leden van de bridge club Axel speelden in cultu reel centrum De Halle de tweede wedstrijd in de voor jaarscompetitie. Uitslagen: A- lijn: 1. echtpaar Herrebout, 2. heren Pel-Moeliker, 3. heren Arnoldi-Bode, 4. echtpaar Kraaijenbrink, 5. heren Ma- ris-Lindenberg. B-lijn: 1. me vrouw Van de Dries-de heer Olyslager, 2. heren Bisschop- De Maagt, 3. mevrouw Kee- man-de heer Verstraten, 4. he ren Scheele-De Block, 5. echt paar Haagsma. Paaswijding - Vanavond wordt in het bejaardendien stencentrum Trefpunt een paaswijding gehouden. Ds. A. Lunshof verzorgt de meditatie en de heer T. van Vliet vertelt een paasverhaal. Tevens is er medewerking van het bejaar denkoor onder leiding van me vrouw De Graaf-Slater. Aan vang 19 uur. Tafeltennis - In het gemeen schapshuis werden de club- kampioenschappen tafeltennis gehouden. Uitslagen: Senio ren: 1. Vivian Blanckaert, 2. Eddy Tieleman, 3. Bas Kindt, 4. Jo Boogaert, 5. Miel Dumez. Junioren: 1. Anja van de Vij ver, 2. Edwin van Damme, 3. Daniella Reyns, 4. Annemiek Verstraeten, 5. Theo Pluym. Weipen: 1. Inge Leeraert, 2. Natasja de Block, 3. Audrey van Damme, 4. Mark Ver straeten, 5. Sheila van Geer- truy. Hengstdijk - In zaal De Kort werd een bingo-avond gehou den waaraan 60 personen deelnamen. Uitslag: 1. Chantal de Potter, 2. mevrouw An- naert, 3 en 4. J. Braat, 5. De King. Paasviering - Vandaag is er voor alle bejaarden en gepen sioneerden een paasviering in 't Heike. Om 14.00 uur draagt pastoor Van Leemput een H. mis op, waarbij de gezangen worden verzorgd door het be jaardenkoor onder leiding van de heer Neteson. Daarna volt een pauze met koffie en cake en verloting. De rest van de middag wordt tot 17.00 uur doorgebracht met gezel schapsspelen. Bridge - Leden van de bridge club speelden in gemeen schapscentrum Den Dullaert een wedstrijd in het kader van de tweede helft van de winter competitie. Uitslagen: A-lijn: 1. dames Biesbroeck-Goossen, 2. dames Snuverink-Beuzen- berg, 3. dames Mast-Kint, 4. heren Biesbroeck-Beuzenberg. B-lijn: 1. mevrouw Holla-de heer Nieland, 2. echtpaar Pau wels, 3. heren Herman-Van de Dries, 4. dames Neve-Van Damme, 5. heren Gijs-Van Laere. C-lijn: 1. heren Reunis- d'Hondt, 2. heren De Nijs-Van de Klooster, 3. dames Wee- maes-Verstraeten, 4. echtpaar Van de Walle, 5. dames Seyd- litz-Van Esbroeck. FNV-vergadering - In Den Dullaert hield de FNV Groot Hulst de jaarvergadering, waarvoor slechts 33 van de 2400 leden waren opgekomen. Nadat de diverse jaarversla gen waren behandeld, atten deerde districtsbestuurder T. Strous erop, dat de afdeling Hulst een afgevaardigde moet benomen die regelmatig de districtsvergaderingen bij woont. Voor de afdeling is dit van zeer groot belang. Vervol gens werden bestuursverkie zingen gehouden, waarbij de periodiek aftredende leden J. Bakx, P. de Rijk, J. Boussen en R. Saman werden herkozen. Als nieuwe bestuursleden werden gekozen J. Otjes, B. Wullems, G. d'Hooghe en O. Bracke. Prijskaarting - Aan de prijs kaarting in café De Ster voor de leden van de personeelsver eniging van de gemeente Hulst en de vrijwillige brandweer, deden 20 kaarters mee. Uit slag: 1. George Herrewegh, Hulst, 2. A. de vlieghere, Hulst. Prijskaarting - Aan de prijs kaarting in café 't Centrum deden 42 kaarters mee. Uit slag: 1. E. van de Branden, 2. L. Somers, 3. J. van de Ende, 4. mevr. De Waal, 5. mevr. Van de Velde. Eieren zoeken - Buurtvereni ging Den Dullaert in Hulst heeft voor de kinderen tot 8 jaar een paaseierenzoektocht georganiseerd. Het evenement wordt gehouden op paaszater dag. Om half elf worden de kinderen verwacht bij het ge meenschapscentrum Den Dul laert. Men krijgt dan precies te horen wat er allemaal gedaan moet worden en wat er gaat gebeuren. Na de uitleg ver trekt het gezelschap naar een nu nog onbekend terrein, waar de paashaas allerlei eieren heeft verstopt.

de Stem | 1984 | | pagina 15