4Alleen angst als ik de microfoon uitzet Afscheidsconcert Doe Maar opi mrnmz VRIJDAG 6 APRIL 1984 Mooie rollen maar een plecht scenario Proef regionale/landelijke radio is gemengd ontvangen Jos Brink brengt 'My Fair Lady Nederlandse programma s NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 programma s BELGIE NED. 2 DUITSLAND 1 NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 BELGIE NED. 1 BELGIE NED. 2 BELGIE FRANS 1 DUITSLAND 2 BELGIE FRANS 2 DUITSLAND 1 N^sri^Tw^n» )uske en Wiske: Hi DUITSLAND 3 HILVERSUM 1 HILVERSUM 4 c: THEO KOOMEN, EEN FENOMEEN Door Boet Kokke „Ik hoorde van de pastoor dat de negertjes in Afrika dringend hulp nodig hadden, dat ze anders in de hel terechtkwamen. Nou, toen ben ik dus naar het seminarie gegaan." Zinnen als deze zijn er bij tientallen opgete kend uit de mond van Theo Koomen in de loop der jaren. „En toen deed ik dus", en „toen besloot ik ineens". Het leven van Theo Koo men lijkt opgebouwd uit spontane invallen. Niet al leen in zijn werk, maar ook in zijn leven. Het ene mo ment een vriendelijke le vensgenieter, het andere een verbitterd man die zich ver dedigde tegen de - niet spaarzame - kritiek. Nu eens de journalist die aankondig de nu echt te gaan stoppen met de sportverslaggeverij ('je wordt er op den duur zo oppervlakkig van'), maar even later de man die ver klaarde dat hij zijn hart toch aan die sport verpand had. Aanduiding Wie Theo Koomen wil be schrijven, begint al met het probleem van de beroeps aanduiding. Sportverslaggever? Jour nalist? Schrijver? Het zijn allemaal deeltjes van de waarheid, maar samen vor men ze in het geheel geen verklaring voor de onvoor stelbare populariteit van de man die, als hij de Tour de France 'deed' achterop de motor, op méér applaus van de Nederlandse toeristen langs de weg kon rekenen dan welke wielervedette ook. Theo Koomen kan, denk ik, alleen beschreven wor den als een 'verschijnsel' - dat zich aan de normale wetten, die gelden voor het bereiken van succes en po pulariteit, onttrok. Dat begint al met het feit dat Koomen roem vergaarde via de radio - in een tijd dat het 'oude' medium alleen nog geschikt leek als ladd- dertje voor een carrière bij de televisie. De uitstapjes die hij maakte naar het scherm waren weinig suc cesvol, en Koomen had ze ook niet nodig: de goeie ouwe stoomradio was het uitgelezen medium om - en daar zwijgt te spreker stil. Want wat deed Koomen? Versloeg hij sport? Maakte hij cabaret? Was hij journa list, conferencier of speelde hij gewoon de rol van de dol-enthousiaste buurman? In elk geval is het duide lijk dat Koomens populari teit niet kan worden terug gevoerd op zijn precisie als verslaggever of zijn briljant taalgebruik. Het is geen wonder dat Koomen vaak overhoop lag met 'de sportjournalistiek'. Hem werd - al erkende men zijn deskundigheid - verweten dat hij zich niet ondergeschikt maakte aan het sportgebeuren maar dat gebruikte om zichzelf te ver kopen. Talloze malen zijn de fouten en blunders die hij maakte op een rijtje gezet. En wie de moeite nam om een radiotekst van Koomen letterlijk uit te typen, zat verdwaasd tegen een verza meling woorden aan te sta ren-die nauwelijks samen hang vertoonden. Zelden af gemaakte zinnen, verwarde kreten en vergelijkingen ('wat een prachtig gezicht, de lucht zo strak als de oce aan') die niemand anders zich zou durven veroorlo-. Theo Koomen tijdens de Tour de France van 1981populairder dan wielrenners. - FOTO DE STEM /JOHAN VAN GURP Angst Een paar jaar geleden zei hij tegen me dat de enige angstmomenten in zijn le ven die waren waarin hij de microfoon uitzette. „Dan denk ik: Koomen, wat heb je in godsnaam nóu weer allemaal gezegd? Echt, dan weet ik totaal niet wat ik er heb uitgeslagen, en in eens overvalt me dan de angst dat ik te ver ben ge gaan." Hier komen we dichter bij de verklaring van zijn suc ces. Een man van middelba re leeftijd die het 'allemaal al heeft meegemaakt', maar die nog als een puber buiten zinnen kan raken van elke fietser die harder rijdt dat dertig kilometer en van elke jongeman die een bal in be weging kan brengen. Die bijna onbeschaamde spontaniteit, het gebrek aan zelfkritiek ook, ze werden door talloze luisteraars her kend en misschien ook wel benijd: wie in een tijd waar in het understatement en de koele humor in tel zijn zó ongeremd naar de andere kant durft door te slaan, moet wel over veel zelfver trouwen beschikken. V erleden Theo Koomen had, naar hij zelf vele malen verklaar de 'geen rust in zijn donder'. Het was alsof hij de jaren die hij op bed doorbracht met tbc - tussen zijn 19e en zijn 26e - koortsachtig pro beerde in te halen. Elk plan om het 'wat rustiger aan te doen' leefde slechts enkele uren. Het tragische einde van Theo Koomen past, hoe wreed het moge klinken, precies bij zijn leven. Hij stierf een paar uur nadat hij, bloemrijk als immer 'zijn eigen' wedstrijd tussen Twente en MVV had laten spelen. In het harnas, zoals het past hij zijn karakter. Maar de Tour zal nooit meer zijn wat hij geweest is. Voor miljoenen Nederlan ders betekent het uitvallen van vijf vedetten minder dan het definitieve vertrek naar wat Theo Koomen zelf ongetwijfeld 'de Grote Be zemwagen' zou hebben ge noemd VRIJDAG 6 APRIL 1984 'De Stille Oceaan Door Marjan Mes njT is wel te begrijpen, dat jsée Ruiter, die één van onze HILVERSUM (ANP) - De fans die vergeefs hebben geprobet, een kaartje te bemachtigen voor de afscheidsconcerten van O, este (toneel)actrices is, te Maar op 14 april in Den Bosch, kunnen opgelucht adem hali de KRO zal het grootste deel van het middagconcert reel jennen heeft gegeven graag let een buitenlandse filmre- n urSllan umrlrnn streeks uitzenden. De anderhalf uur durende televisie-uil,,, jsseur te willen werken, - i i ,r v ftilont ic +r»t *-ir ding begint op zaterdagmiddag om 16.00 uur. De KRO zal ook bij het gedeelte van het afscheidsconcert 16.00 uur en bij het avondconcert opnamen maken, die latere "if-De stille Ocea^rV een nog nader te bepalen datum worden uitgezonden. Dei f Smke. Ruiter hoopt Een hondeleven die de KRO op 14 april wilde uitzenden, kon door het concert te vervallen, (zaterdag 14 april, Nederland 16.00 uur.) limnmiiiiii HILVERSUM (ANP) - De proef die KRO, NCRV en zes regionale omroepen op vier dagen in januari hebben ge houden met geïntegreerde re gionale/landelijke radio is door de luisteraars met ge mengde gevoelens ontvangen. Ongeveer de helft van de luisteraars zegt naar aanlei ding van de proefneming in de toekomst zo'n gecombineerde zender wel op prijs te stellen, terwijl de andere helft geen belangstelling heeft. Dit blijkt uit een onderzoek van de afdeling Kijk- en luis teronderzoek van de NOS on der luisteraars in Limburg, Groningen en Drenthe. De proefneming geldt als voorbo de van het invoeren van Radio 1. Het NOS-bestuur heeft al in beginsel besloten om het hui- pjfs de hoofdrol te mogen jglen in een nog te maken lm van Margaretha von rotta over Rosa Luxemburg. heeft de Duitse cineaste ïaar wens in een brief ken- «ar gemaakt. Wie weet wordt iet dus nog wat. Zij speelt haar rol van de nkse journaliste Marian Sinters in 'De Stille Oceaan dige Hilversum 1 tussen IJ (8 mooi. Voorzover een rol en 1989 om te vormen tot geïntegreerde landelijk/regiö nale zender (Radio 1), waart de nadruk zal liggen op actui liteiten en muziek.De omr« pen wijzen er op dat de prod neming niet geheel model ki staan voor de toekomstige R dio 1-zender. Vooral de onderlinge stemming tussen landelij! em regionale omroepen lj tijdens het experiment te w» sen over. Bijna zestig proce; van de ondervraagde luist raars kwam tot een positii algemeen oordeel over proefneming. De mensen dj gionale omroepen te luiste» .oordeelden positiever dandi genen die niet naar deze roepen luisteren. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll AMSTERDAM (ANP) - Als alles volgens plan verloopt, oktober 1985 de musical My Fair Lady in een 'bewerking' va Jos Brink en Frank Sanders in première. Dit heeft Impresariaat Tobi meegedeeld. De voorbereiding! van deze 'gigantische' produktie, waarvan Brink en Sanders rechten inmiddels hebben verworven en waarmee miljoert^an haar krant (Julien Schoe- guldens zijn gemoeid, bevinden zich in een gevorderd stadiui aldus de impresario. In de Verenigde Staten en Groot-Brittannië is My Fair Lai al eerder opnieuw opgevoerd, terwijl de musicial momenteel de Bondsrepubliek draait. Volgens Tobi zal Jos Brink in de nu sical de hoofdrol van professor Higgins spelen. Higgings werd jaar geleden gespeeld door Wim Sonneveld. Het duo Sander Brink heeft al drie musicals op zijn naam staan: Maskerai Amerika Amerika en Evenaar. niet de eerste, maar voorlo pig wel laatste tocht met een excentriek vaartuig. 22.45 Aan onze kinderen 19.15 J Vluchtelingen- eiland Vandaag start de KRO met een nieuwe dertiendelige jeugdserie van Australische herkomst. Het is een gefan taseerd verhaal dat speelt rond 1830, toen Australië net ontdekt was en nog prak tisch volledig door de Engel sen werd beheerst. Jamie en Jemma McLeod zijn veer tien en twaalf jaar oud, als hun vader naar Engeland vaart. Ze blijven achter bij een tante, maar die laat de kinderen aan hun lot over. Vader McLeod wordt tijdens de zeereis overboord ge gooid. De kinderen zijn nu op zichzelf aangewezen. 22.30 De ver van mijn bed show Een van de gasten, die Han van der Meer vanavond ont vangt is een Afrikaan uit Togo, die de barre kou van de Noordpool heeft opge zocht en zich hakkend door het ijs voortbeweegt. En over zijn ervaringen in Groenland een boek schreef: „Een neger op Groenland". Kompleet met zijn Noord- pooluitrusting komt hij in de ver van mijn bed show ver slag doen. Verder treden in het programma op de India se danser Durga Lal en de Argentijnse tango-zangeres Josefina. Ruim twee jaar geleden bracht de Ikon een serie, ge titeld 'Aan onze ouders', waarin kinderen aan het woord kwamen, die vonden, dat ze door hun ouders maar slecht begrepen worden en vaak ook een goed contact met die ouders missen. Dat leidde tot het idee om nu ook de ouders en opvoeders eens aan het woord te laten over hun „verborgen leven". Twijfels spelen een grote rol in hun uitspraken. Zijn ze vroeger te streng geweest of niet meegaand genoeg? Uit gangspunt voor deze nieuwe serie was een aantal inter views met volwassenen van verschillende afkomst. Maar omdat de gesprekspartners anoniem wensten te blijven, zijn die gesprekken nage speeld. Het programma is bedoeld voor jongeren en voor volwassenen. van zijn jonge vrouw niet- kan noch wil verwerken, ontmoet Jeanne, die heel veel op zijn gestorven vrouw lijkt... Zij brengt hem da nig in verwarring, maar hij blijft gebiologeerd door de herinnering aan zijn vrouw. Dat is ook de verklaring voor het feit, dat de verhou ding tussen hem en Jeanne steeds gecompliceerder wordt. Hij gaat zich steeds vreemder gedragen. 20.15 Ondergang van de Titanic 20.15 Brugge, die stille Hugues Viane, die de dood, Julia Sturges bevindt zich met haar kinderen aan boord van het luxe en door iedereen onzinkbaar geachte schip, de Titanic. De scheepsramp uit 1912 vormt het decor voor een huwe lijksconflict. Tot haar ver bazing ontdekt Julia, dat haar man, van wie ze wil scheiden, zich ook aan boord bevindt. Hij heeft zich op het allerlaatste moment ook in gescheept. Maar aan zijn huwelijk valt niets meer te redden. Voor de rest van de reis blijft hem niets anders over dan te bridgen. Zijn vrouw vermaakt zich intus sen met een jonge priester. Tot het machtige schip op een ijsberg stoot en ten on der gaat. 21.50 Per vrachtwagen oceaan over In een special van Tros Ak- tua een reportage over de ervaringen van Fons Oerle- mans en Kee Arends, die twee jaar geleden met een vrachtauto op een vlot de oceaan overstaken van New York naar Lissabon. Ze heb ben op die avontuurlijke tocht nogal wat tegenslagen gehad: motorpech, ongunsti ge wind, tegenstromen en uitputting tot het uiterste. Behalve beelden van ver trek en aankomst krijgen we ook de film te zien, die Fons Oerlemans onderweg maakte. Voor hem was dit Jo de Meyere en Jonna Koster in 'Laat de dokter maar schuiven' (Nederland 2, 20.20 uur). - fotoanp NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.30 NOT: Vastenaktie 1984, afl. 2. 11.00 NOT: Schooltv weekjournaal, afl. 26. 11.30 NOT: Japan. afl. 2. 13.00 NOT: Nieuws voor doven en slechthorenden. AVRO 16.00 Minibios. 16.15 Wordt vervolgd, magazine over strips en tekenfilms. 16.50 Alleen als ik lach, comedy-serie. Afl.De geachte afgevaardigde. FEDUCO 18.25 Taal, tekens en regels, (22) 18.40 Het kantongerecht (3). KRO 18.55 Candy, Candy, kinderserie. Afl. 7: Zie ik er uit als een dame. 19.15 Vluchtelingeneiland, Australische jeugdserie. Afl. 1: Vlucht naar het eiland. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De Wrekers, Engelse serie. Afl. 8: Ontmoeting met een dode. 21.20 Brandpunt, actualiteitenrubriek. 22.20 Hallo Larry, Amerikaanse comedyserie. Afl. 8: De blinde vriend. 22.30 De ver van mijn bed show, gevar. progr. over Derde Wereldzaken. NOS 23.25 Journaal. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Spanjaarden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. TROS 19.12 De eerste de beste. Bijzondere record en vreemdsoortige prestaties. 19.50 Kieskeurig, consumentenrubriek gepresenteerd door Wim Bosboom en Mireille Bekooy. 20.20 Laat de dokter maar schuiven.Nederlandse film uit 1980 van Nikolai van der Heyde naar de roman van Toon Kortooms. Met oa. Jo de Meyere en Piet Bambergen. 21.50 TROS Aktua Special. Reportage over de tocht over de oceaan per vrachtwagen van het echtpaar Fons Oerlemans-Kee Arens. 22.10 Gesprek met de Minister-President. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 Aan onze kinderen (1). Serie programma's over opvoeding en ouder-kind- relaties. O TROS 23.25 (ZW) Key Largo, Amerikaanse speelfilm uit 1948 van John Huston. Met: Humphrey Bogart, Edward G. Robinson, Lauren Bacall, e.a. TELEVISIE BUITENLAND 14.00-16.00 Schooltelevisie. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). 18.05 Klein, klein kleutertje. 18.20 Er was een keer.De organist. 18.30 Boone, eerste aflevering van nieuw feuilleton over Boone Sawyer die het in Nashville tot country-zanger brengt. 19.20 Programma van de VNO. 19.40 Mededelingenen programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Mini Mikro Makro. 20.20 Het verzet (6), tv-serie van Paul Louyet. 21.15 Dood in eigen rangen (Death of an expert witness), Engelse thrillerserie naar de roman van P.D. James. 22.05 Gezondheid (33). Maandelijks magazine. 22.45 Journaal en Coda: 'Geen dingen heb ik ooit begrepen' van Jos de Haes. 18.50 Teletekst. 19.00 Elektron Live. Met U 2 live at Red Rocks (USA). 19.40 Mededelingenen programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Brugge die stille, Belgische speelfilm van Roland Verhavert naar de roman 'Bruges - La - Morte van Georges Rodenbach. Met: Eve Lyne, Idwig Stephane, Chris Boni, e.a. 21.45 Première filmnieuws. 17.20 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.24 Consumententips. 19.30 Journaal. 20.00 Au nom de la loi, juridisch magazine. 21.05 Le saut dans le vide, Italiaanse film van Marco Bellocchio met o.a. Michel Piccoli, Anouk Aimee. 23.00 Journaal. 22.25 Memo-Sud, culturele agenda. 18.30 Image..in, rock- en videomagazine. 19.00 Arts magaz., cultureel magazine. 19.30 Journaal met gebarentaal. 20.00 Contact, verkeersinformatie. 20.05 Mais qu'est-ce qui fait courir les femmes, Ia nuit de Madrid?, toneelstuk. 22.10 Les peintres égyptiens temoins de leur temps (3), serie. 13.00 Heute. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.40 Teletekst-overzicht. 16.00 Tagesschau. 16.10 Vorhang auf, Film ab: Bist Du ein Feigling, Andi Antes?, Zweedse tekenfilm. 16.20 Am Anfang war doch nicht der Pflasterstein, reportage. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Rummelplatz- geschichte n: Schóne Ferien. 19.00 WWF-CIub, live vanuit de studio. 20.00 Tagesschau. 20.15 (ZW) Der Untergang der Titanic (Titanic), Amerikaanse speelfilm uit 1953. Met Barbara Stanwyck. E3 22.00 Gott und die welt: Ontwikkeling vereist samenwerking. Reportage over de boeddhisten en christenen in Thailand. 22.30 Tagesthemen, met een reportage uit Bonn. 23.00 Heut'abend.De ARD- Talkshow met Joachim Fuchsberger. Vandaag als gast: Sigi Harreis. 23.45 Hollywood in Bologna (.1), Italiaanse filmkomedie in vijf delen. 00.35 Tagesschau. 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.25 (S) Enorm in Form. Fit de winter door, les 13 (herh.). 15.40 Teletekst-overzicht. 15.57 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Pinnwand, belangrijke gebeurtenisen voor de komende maand met Maren Bienhold. 16.20 Schüler-Express, een journaal voor meisjes en jongens. 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Landern, regionaal nieuws. 17.15 Tele-Illustrierte, gevarieerd magazine. 17.50 (ZW) Pat und Patachon. Wirbel am Nordseestrand, tv- serie. 18.20 (ZW) Pat und Patachon. Wirbel am Nordseestrand, tv- serie. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandsjournai, reportages van buitenlandse correspondenten. 20.15 Der Alte, politieserie met Siegfried Lowitz. 21.15 Der Sport Spiegel, met o.a. een reportage van W.K. Ballonvaart. 21.45 Heute-journal. 22.05 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 Sport am Freitag. 23.15 Endstation Schafott 00.45 Heute. 13.06 Echo. 13.16 Muz. om schieten, een kwestie van i 14.03 The Complet. 15.03 Bijplatei 15.50 Kiekeboe. 16.02 Aan de veil (18.35 Kruispunt-Interview). Levenslief en levensleed. 19.30.M en paard. 20.03 Country time. 21 Nine O'clock Jazz. 22.02 Goal. NC 23.02 Met het oog op morgen. VO 0.02 Erik de Zwart. 02.02 In them 03.C van Inkel. bakker. 5.02 't Komt voor Haar talent is tot nog toe rgrspild geweest aan goed niet op een invoelbaar sce- jario met een logische ont- rikkeling gebasserd is, mooi an zijn. Digna Sinke werd in «perkte kring bekend als de laakster van twee korte, ge- oelige films en een documen- aire. Annemarie van de Putte ihreef voor haar het scenario oor haar eerste lange bio- :oopfilm. Het is jammer, dat een in anleg boeiend gegeven met 11e mogelijkheden voor een motionerend filmdrama, in at scenario niet werd uitge werkt. Dat gegeven is het di- :mma, waarin een geënga- eerd journaliste terechtkomt ■anneer zij lijfelijk gecon- al gewend waren om naarn [onteerd is geweest met het eweld van een onderdruk- end regime, dat zij middels aar werk hoopte te bestrij en. Marian Winters komt oor de begrafenis van haar ader uit een niet nader ge- oemd Zuidamerikaans land irug naar Nederland, verge eld van de man met wie ze etrouwd is om hem aan een estigingsvergunning in ons and te helpen. Haar geliefde, ie zich verzette tegen het be wind in zijn land, werd ver- loord. Hoewel de hoofdredacteur aerts) haar verzoekt haar werk voort te zetten, weigert Kennelijk zijn de stoppen haar doorgeslagen. Ze laat ch aan niemand iets gelegen ggen, ook niet aan haar chtgenoot' en haar moeder ïen goede rol van Andrea omburg), maar richt haar Efectie op een zwakzinnige roer, die ze uit de inrichting lalt waar hij het overigens est naar zijn zin had. De scènes tussen Josée Rui en Josse de Pauw als de eestelij k onvolwaardige oer zijn goed geregisseerd uitstekend geacteerd. Maar 't is een zwakte van het sce- ario dat naar de figuur van 11.03 Ratel. 11.53 Pastoor A in zwakzinnige moest wor- Raadschelders. 12.03 Spelen ma: en gegrepen om het verhaal ramatisch overeind te hou- sn. Het drama van wat daar dat dictatoriale zuidelijke kant. 17.02 Het betere werk. NC 'nd gebeurde en wat de oor- 17.53 Marktber. i.s.m. KNBTB.li aak zou zijn van Marians Meded. KRO: 18.06 Echo-magaffl reemde gedrag komt geheel 1 n oc Tjr„i T»-«♦/-,»*«m'ottA IC i iet uit de verf. De flash- acks daarvan vertonen nau welijks enige zeggingskracht i net is zelfs moeilijk te zien de scène zich afspeelt in het 1.02 Peter Tweekamp. 04.02 Jero tollands polder- en duinland- oap of in Zuid-Amerika. Het ook steeds moeilijker gelo- n *n Marian Winters, die ds onuitstaanbaarder orat en iedereen, ook haar roer, opoffert aan haar eigen "anhoop. De Stille Oceaan' van Dig- kmke, Casino 2 in Breda. VPRO: 7.00 Nws. 7.10 nieuwsdienst VPRO. (7.30,8.00 8.30 Nws.) NOS: 9.05 NOS-Sporü 9.24 Waterst. 9.30 Nws. VPR0: 8 Een hemel op aarde. (10.30 N« Overheidsvoorlichting: 10 VROM-Taal. 11.00 AVRO's Den vftVJlYl-lddl. ii.w nvuv -- i 12.00 NOS-Werkbank. 12.26 Md 18.00 Telekolleg I: Biologie, (8). 18.30 Hallo Spencer, tekenfilmserie. 19.00 Aktuelle Stunde, met Blickpunkt Düsseldorf. 20.00 Tagesschau. 20.15 Tier-Report, dierenfilmserie. Vandaag: Vlinders sterven met het landschap. 21.00 Wissenschafsshow, Magaz. met onderwerpen uit de wereld van natuur, techniek en geneeskunde. 21.45 Landespiegel. Allerhand mit Hand und Bank. Maskers, mensen en marionetten. 22.15 Der Doktor und das liebe Vieh (herh.). 23.05 Rockpalast. Met: Spirit, (herh.). 00.35 Journaal. voor land- en tuinbouw. 12.30 J 12.36 Tussen het nieuws. 13.00 B' 13.10 Meer over minder (13.30N» 14.20 Voor blinden en slechts den. 14.30 Nws. Teleac: 14.33 Favor, cursus Spaans, les 1" RA: 15.03 Radioweekblad d> 16.30, 17.30 en 18.00 Nws. 17.36 gen van de dag.) P.P.: 18.20 0 van het GPV. Overh.voorl.: IJ Onder Anderen. VARA: 18* Circuit. (20.00 Nws.) RVU: Vrijwilliggerswerk. Feduco: Open School Thema 21: Creal teit (deel 2). NOS: 22.30 Nws.' Oost-West. VARA: 23.00 Het in de pap. 23.55 Nws. Ieder heel uur nieuws. E0: Ronduit op 3. 8.03 Tijdsein, muzikale fruitmand. 10.03 Motief. NCRV: 10.30 PoPs» (ca. 11.30 Weerman Hans deJ' VOO: 12.03 Het Veronica 13.03 Tipparade. 15.03 Tol Popjournaal. 17.30 Concertos NOS: 18.04 De Avondspits. 19.02 Bart en de Zwart Countdown Café. Ieder heel uur nieuws. KRO: 6.02 Ontbijtshow, verv. 8.06 Echo. 8.16 Scheer je weg. 8.53 Pastoor A.C. Raadschelders. 9.03 Adres onbe kend. 10.03 Muziek op bestelling. VOO: 7.00 Nws. 7.02 ming. (8.00 Nws.) 9.00 Vei Meesterwerken (op compac' 10.30 Muz. voor miljoenen- Strauss en Co. 13.00 Nws. W J onica Klass. Berlijns nisch Orkest: Klass. muz- n, 14.30 Muziek op vier: MUZ-.J deel. 16.00 De tweede W Jazz. NOS: 20.00 Europees prodium. (20.00 Radio Ork. m.m.v. solisten. 2UÖ rijkse volksmuz. 'Schra 22.00 Ensemble 'M'). (Via AM-zender NOS: 19.02-19.40 Nws. voor", landers. 19.02 Bulletin J rokkaans-Arabisch. 19-J'"..„jji in het Berbers. 19.20 BulKjy Turks. 19.30 Bulletin in

de Stem | 1984 | | pagina 16