:apsel Middelburg, de man die alle risico's accepteerde i® Freesia's en irissen showen op Keukenhof. Gari Kasparov bijna uitdager Wiersma blijft aan de leiding use Koerier ESCHOOL Geschutter nen ren Feyenoord gaat af Wewering Europees kampioen taper, zijn kapper Iraak. iEMEENTE IONTENISSE Inbaar onderwijs 1SCHOOL: SCHOOL: (Pilot nieuwe [trainer van [Standard Luik i isrk*e.geri gewoon °p de 28 ha. lente in Lisse wachten op U. Woensdag-Gezinsdag: Kinderen t/m 12 jaar, in gezinsverband, gratis toegang. Vragen? bel 02521-13841. Ronde van Baskenland Yan Duimen start in Zandvoort Gent-W elvelgem rechtstreeks op de televisie Concurentie nadert Yan den Berg t0t0/l0tt0 A64 lecies dat kapsel dat bij Inlijkheid past. alificeerde adviseur lalles van. Kom maar wanneer u tijd en zin [afspraak maken is niet Ir en op de koopavond. 29. 4800 MB Breda M dat u moet betalen. Voor etalen. Als contante betaling kaart (dus géén giro- of fngt u een acceptgirokaart ning moeten brengen. >unt of komma een vakje Prijs incl- 5% BTW 5.10 f 6.80 8.50 10.20 11*90 13.60 um: door John van Dinther GRONINGEN - Jack Mid delburg heeft de ongelijke strijd met de dood dus uit eindelijk toch verloren. Vier weken (30 april) voor zijn 32e verjaardag viel de fi- nisbvlag voorgoed voor 'Jumping Jaek'. Nederlands spectaculairste en mes scherp sturende hardrijder op een motor is niet meer. Hij laat zoontje Jack (11) en echtgenote Petra achter. In zijn elf-jarige racecar rière heeft hij vaak de dood inde ogen gekeken. Bij weer een angstaanjagende crash. Pan werd hij volgestouwd met ijzeren platen teneinde zijn geteisterde gewrichten bij elkaar te houden. 'Den Briet' zoals hij in zijn ge boortestreek het Westland werd genoemd, verbeet de nauwelijks te dragen pijn dapper. Vergat alle ellende, als hij de gashandle van zijn motor vol kon opendraaien. Hij was één van die cou reurs die de risicogrens overschreed. Bewust verleg de hij de limiet. Hij remde net een fractie later voor een bocht en nam het gas een tel later terug. Het was, zo leek het, een 'eeuwig' duel van Middelburg met de fa- briekscoureurs. Hij dacht zelden aan het gevaar dat onverbrekelijk verbonden is aan snelheidssporten. Hij accepteerde de risico's. Ze waren nauw verstrengeld met zijn beroep. „Het me rendeel van de coureurs staat er niet bij stil", zei hij ooit tijdens een interview met ons. „Dat kun je niet als je optimaal wilt racen. Het enige dat we zeggen is: Houd je kop erbij en succes. De routiniers zijn zo ver standig, dat ze ook in moei lijke situaties een uitweg vinden." Afgelopen zondag in Tol- bert werd zijn vluchtroute versperd. Hij kon niet meer ontsnappen. Het noodlot dat hij zo vaak had getart, sloeg toe. Zijn ervaring liet hem in de steek en hij verloor het laatste gevecht. Hij moest capituleren. Hij hield zijn hoofd er niet bij, althans dat is de visie van anderen. Jack Middelburg had in zijn leven maar één doel voor ogen: het allerhoogste in zijn sport bereiken, met vallen en opstaan. Hoewel de 'wildebras' de laatste ja ren besefte dat het een wel haast onbereikbaar streven was, knokte hij voor het hoogst haalbare. Zowel in de wedstrijd als daarbuiten. Zijn bezetenheid van snel heid dreef hem meer dan eens in financiële en privé- problemen. Huis en haard verkocht hij in de beginpe riode van zijn loopbaan, al zijn als kassenbouwer ver diende spaarcenten werden uitgegeven. De laatste drie jaar hoefde hij zich welis waar minder te bekomme ren om de geldzaken, maar de tuimelpartijen werden er niet minder door. Hardnekkig bestreed de ruige Zuidhollander steeds dat motorcoureurs het risi co, het gevaar opzoeken. Toekomstplannen had hij niet. Snelheid had een magi sche klank voor hem, het was een passie. Niet alleen als wegracer, maar ook als automobilist. Een van de talloze snelheidsovertredin gen deed hem zelfs achter de tralies belanden. „Snelheid fascineert me", was een van zijn stereotiepe uitspraken. Die snelheid is hem uitein delijk noodlottig geworden. Motorsportminnend Ne derland treurt om de dood van een van zijn bekendste en sympathiekste coureurs. Niet voor lang echter. Zon dag tijdens de races in Zandvoort zijn er weer an deren die hun leven wagen. Want ondanks de tragische gebeurtenissen en de trieste gevolgen van Tolbert ziet de KNMV (Koninklijke Neder landse Motorrijdersvereni ging) geen aanleiding om de kampioensraces zondag af te gelasten. Zoals zo vaak geldt het motto: The show must go on. En dat is in dachtig de opvatting van Jack Middelburg enkele ja ren geleden tijdens een lang gesprek met ons: „De dood van een collega wekt wel emoties op, maar de race Jack Middelburg - FOTO ANP gaat gewoon door. Je kunt niet stil blijven staan bij de dood, want anders heb je geen leven meer Straffen mogelijk opgeschort het opgeven van leerlingen Ijaar 1984/1985, zowel voor 3 voor lagere school. sn, die in of vóór het schooljaar 1985 4 jaar worden. en, die vóór 1 oktober a.s. ;worden zijn. ichtingen of aanmelding kunt U it het hoofd van de school, de Zwart, adres school: Pastoor 1 te Kloosterzande. Telefoon 1772, privé 01148-1593. IVin onze sportredactie IllRICH - De FIFA, de we- IfiMvoetbalbond, zal er bij de ■Belgische voetbalbond op aan dringen geschorste spelers Idtt naar het buitenland te la la vertrekken. Dat advies zal (Smei, als de FIFA zich buigt lover het Belgische omkoop- (ïhandaal, gegeven worden. FIFA kan de Belgische I etbalbond echter niet ver- l'.rien de gestrafte spelers het buitenland te laten (ralrekken. Als de Belgische pd de spelers Vrij geeft, mo- i spelers in het buitenland brood verdienen. Stan ford en Waterschei zullen nu Jïhter de uitspraken van het (."voerend comiteé en be- (wpscomiteé afwachten, alvo- |;ens een beslissing te nbemen (over de geschorste spelers. Op de Standard-spelers zal (binnenkort ongetwijfeld de (licht geopend worden. Gerard l'.essers heeft al contacten in (Frankrijk, terwijl Tahamata |.i Nederland aan de bak lijkt (te kunnen. Meeuws, Poel, Daerden en Vandersmissen (zijn eveneens spelers die voor andere club interessant (rijn. Dat geldt zeker ook voor is, maar in heel wat min dere mate voor de Waterschei- spelers Janssen, Pierre Ples- |#rs, Vliegen en Koenen. door Romain van Damme BRUSSEL - Standard Luik en Waterschei kunnen komend weekend wellicht toch in hun sterkste opstel lingen binnen de lijnen verschijnen. De twee Belgi sche clubs die gisteravond door de controlecommissie van de voetbalbond zwaar gestraft werden voor hun aandeel in het omkoopschandaal krijgen vanavond te horen of de Belgische voetbalbond de straffen op schort tot volgende week vrijdag. (LUXEMBURG - Tussen alle ijrsingsperikelen heeft de lelgische kampioen Standard (wik al weer een nieuwe (jefenmeester aangetrokken, («huidige trainer van de Lu xemburgse nationale ploeg en «ad-speler van Standard, i Pilot, tekende in Luik ««ruct van twee jaar bij Belgische vereniging dat op I'Juni in gaat. ■m >m een week geleden I aakte Pilot bekend dat hij :n contract met de Luxem- «gse voetbalbond met twee («had verlengd. Dat zou be- ltaür11 dat hi1 aan e'nde b die nieuwe periode zeven I to 'n ^enst van de voetbald- |'g z°u zijn geweest. Pilot a« trouwens zijn werk in leemburg wel af. a' betekent dat hij- tijdens naiWedstri-iderl van de natio- |p«P oeg °P 23 aPril tegen de ma, e Ploeg Vitoria Gui- |.„aes en tijdens de officiële hands tegen Portugal en zit. Die kans is erg groot omdat Albert Roosens, secretaris-ge neraal van de bond gisteren verklaarde dat het artikel 129 van de bondsreglementen door de controlecommissie te een zijdig geïnterpreteerd is. Vol gens die commissie was op schorting van de straffen niet mogelijk. Het uitvoerend co miteé van de Belgische voet balbond zal zich vanavond over deze zaak buigen. Bovendien liet Albert Roo sens weten dat er dan ook ge sproken zal worden over het nationale elftal. Volgens Roo sens waren de conclusies dat bondscoach Guy Thijs geen beroep meer zou doen op de gestrafte internationals wat al te voorbarig. Gisteren werd ook bekend gemaakt dat waarschijnlijk alle gestrafte spelers in beroep zullen gaan. Dat beroep wordt volgende week vrijdag door de Belgische voetbalbond (be- roepscomiteé) behandeld. Mocht die uitspraak eveneens in hun nadeel uitvallen, dan mag het niet uitgesloten wor den geacht dat zij daarna naar de arbeidsrechtbank stappen. Volgens een woordvoerder van de Belgische justitie kan dat leiden tot opschorting van de straffen. Daar bestaat ech ter geen duidelijkheid over. „Maar", wist de woordvoerder te melden, „de statuten van de voetbalbond verbieden een club een geding tegen de eigen bond aan te spannen. Dat is echter een statuut uit de ama teurtij d. Inmiddels is er wel het een en ander veranderd. Er is in dit geval sprake van een beroep." Volgens de Belgi sche wet kunnen de spelers dan vrijgesproken worden als blijkt dat ze in opdracht van de werkgever laakbare han delingen hebben verricht. Juist dat lijkt met name Ge- rets wel te kunnen aantonen. Uit de verklaringen van Al- bert Roosens blijkt dat de Bel gische voetbalbond danig ge schrokken is van de conse quenties die de straffen met zich meebrengen. Vandaar dat Swerts, voorzitter van de con trolecommissie die de straffen op papier zette, teruggefloten is. Swerts verklaarde maan dag namelijk nog zeker te we ten dat opschorting van de straffen niet mogelijk is. Het ziet Ir dan ook naar uit dat de Belgische voetbalbond nog vanavond zal ingrijpen. Vermoedelijk onder druk van Anderlecht dat zich met hand en tand verzet tegen deze strafmaatregelen. Na het be kend worden van de straffen schreeuwde Anderlecht on middellijk dat er sprake was van competitievervalsing. Begrijpelijk dat Anderlecht het hoogste woord voerde. Im mers, de Brusselse club is kop loper Beveren tot op twee punten genaderd. Dat Beveren moet echter nog aantreden te gen Standard en Waterschei die door de straffen niet de verwachte tegenstand zouden kunnen bieden. Anderlecht, dat overigens zelf ook nog op bezoek moet bij Waterschei, dus woedend. Vandaar dat Anderlecht met plannen rondloopt om een bui tengewone algeme vergade ring bijeen te roepen. Dat is in België overigens niet zo ge makkelijk. Want in een derge lijke vergadering mogen alle voetbalclubs, ongeveer 3000, him zegje doen. Anderlecht heeft dan ook ongeveer 1000 handtekeningen nodig om een dergelijke vergadering rechts geldig te maken. De bedoeling van Anderlecht is overigens duidelijk. De club wil bereiken dat de straffen opgeschort worden tot na de competitie. Bedacht door voorzitter Con stant Vandenstock die wel licht als opvolger van Roger Petit als vice-voorzitter de Belgische voetbalbond bin nenstapt. Met als pikant detail dat Anderlecht momenteel maar liefst 48 miljoen franc belas tingschuld heeft. Naar ver luidt is daar al een regeling voor getroffen, maar het geeft wel aan dat het Belgisch voet bal in alle geledingen het een en ander te verbergen heeft. Dat de Belgische voetbal bond de zaken nog eens gron dig wil onderzoeken, heeft on getwijfeld ook te maken met het Belgisch elftal. Op het mo ment dat de straffen bekend gemaakt werden, moest bondscoach Guy Thijs wel wat wegslikken. Aanvankelijk zag het er naar uit dat Thijs, die over enkele maanden met zijn selectie moet aantreden in het Europees Kampioenschap voor landenteams, niet kon beschikken over de Standar- dinternationals. „Een drama", meende Thijs, „ik kan bijvoor beeld wel een aantal nieuwe spelers vinden en opstellen, maar ik moet dan de gehele organisatie van het team gaan aanpassen en dat kan niet in twee maanden." De bond beseft daarom ter dege dat het Belgische voetbal momenteel niet zit te wachten op een zwaar verliezend natio naal elftal. Vandaar dat er koortsachtig gezocht wordt naar een oplossing. Gerets (links) en Jansen, de hoofdrolspelers in de omkopingszaak. VALKENBURG - Jeugdwereldkampioen Wa- dim Wirny begon enigszins onzeker aan zijn twaalfde duel in de damtweekamp tegen Harm Wiersma. Die onzekerheid raakte hij tijdens de partij niet kwijt, hoewel de wereld kampioen hem ook nog tegemoet kwam door het gekozen speltype. Ook deze ontmoeting eindigde na bijna twee en een half uur onbe slist, waardoor Wiersma zijn voorsprong van twee punten behield: 13-11. Wirny toonde in deze partij opnieuw zijn voorliefde voor het klassieke spel en Wiersma ging daarin mee. Maar de wereldkampioen maakte wel meteen zijn agressieve bedoelin gen duidelijk. De sterkste jeugdspeler ter we reld (Wirny is nog steeds titelhouder omdat het jongste wereldtoernooi nog geen winnaar heeft opgeleverd) koos evenwel niet voor de in het moderne spel voor de hand liggende voort zettingen, hetgeen het Limburgse publiek ver baasde. Oud-wereldkampioen Ton Sijbrands, die de partij toelichtte voor een overigens gering aantal toeschouwers, beaamde dat de 18-jarige Wirny best risico's had kunnen nemen omdat (ADVERTENTIE) JlTrein-toegang-biljetten en folders bij de meeste NS-stations verkrijgbaar. Kcul2€ïlhof IS CuZC dci§ QFKIgÏS. Extra Expositie: Freesia-Irissenshow van 5 t/m 8 april. VILNJOES - De jonge Sovjetrussische grootmeester Gari Kas parov heeft nog slechts anderhalf punt uit vijf partijen nodig om zich uitdager te mogen noemen van wereldkampioen Anato li Karpov. Dinsdag kwam Kasparov in Vilnjoes weer een stapje dichter bij dit doel door in de elfde partij met wit remise te spe len tegen zijn veel oudere landgenoot Vassili Smislov. Daardoor werd de stand 7-4 in het voordeel van Kasparov. Smislov zorgde voor een verrassing door de zelden ge hanteerde Tsjigorin-verdedi ging te kiezen. Kasparov had dit kennelijk niet verwacht, getuige het feit dat hij voor zijn derde zet al tien minuten bedenktijd nodig had om zijn strategie uit te stippelen. Voor de eerste tien zetten had Kas parov 25 minuten nodig tegen Smislov slechts drie minuten. Over zijn elfde zet (f4) dacht Kasparov bijna een half uur na. Met zijn veertiende zet, Da3, zorgde Smislov voor verdere complicaties. Kasparov toonde aan dat hij die wel de baas kon. Hij verdubbelde zijn wit te loper en had met de dame op de op h7 gerichte diagonaal de probleempjes in feite opgelost. Door met de dame een aan tal keer schaak te geven, hield Kasparov de zwarte koning vast en restte Smislov weinig anders meer dan het remise aanbod van zijn opponent te accepteren. De partij verliep als volgt: Wit: Gari Kasparov (Sow) Zwart: Vassili Smislov. 1. d2-d4, d7-d5 2. Pgl-f3, Pb8-c6 3. c2-c4, Lc8-g4 4. c4xd5, Lg4xf3 5. g2xf3, Dd8xd5 6. e2-e3, e7-e5 7. Pbl-c3, Lf8-b4 8. Lcl-d2, Lb4xc3 9. b2xc3, Dd5-d6 10. Tal-bl, b7- b6 11. £3-f4, e5xf4 12. e3-e4, Pg8-e7 13. Ddl-f3, 0-0 14. Ld2xf4, Dd6-a3 15. Lfl-e2, f7-f5 16. 0-0, £5xe4 17. Df3xe4, Da3xc3 18.' Lf4-e3, Dc3-a3 19. Le2-d3, Da3-d6 20. De4xh7 schaak Kg8-f7 21. Tbl-b5, Pc6xd4 22. Dh7-e4, Ta8-d8 23. Le3xd4, Dd6xd4 24. Tf8-f5 schaak Pe7xf5 25. De4xf5 schaak Kf7-g8 26. Df5-h7 schaak Kg8-f7; Remise op voorstel van Kaspa rov. VICTORIA - De Spanjaard Jon Urien heeft dinsdag de tweede rit van de wielerronde van het Baskenland, over 163 kilometer van Munguia en Victoria, gewonnen in 4 uur, 15 minuten en 53 seconden. Tweede, op twee minuten, werd de Ierse leider in het al gemeen klassement Sean Kel ly- De uitslag van de tweede etappe is: 1. Jon Urien (Spa) de 163 km in 4.15,53 2. Sean Kelly (Ier) op 2 minuten 3. Jesus Suarez Cueva (Spa) z.t. 4. Fede Etxabe (Spa) z.t. 5. Dirk de Mol (Bel) z.t 6. Sabino Angoitia (Spa) z.t. Algemeen klassement: 1. Kelly 8.49,14 2. Schmutz (Zwi) z.t 3. Etxabe z.t. 4. Laguia z.t. 5. Cabestany (Spa) z.t. 6. Gaston (Spa) z.t. - FOTOBELGA ROTTERDAM - Feyenoord, de trotse lijstaanvoerder in de eredivisie, heeft dinsdagavond een nederlaag geleden tegen een amateurelftal. Waar PSV het afgelopen weekeinde niet in slaagde, dat lukte de selectie van de Rot terdamse stadswijk Charlois wel: 3-2. De doelpunten van Feyen oord kwamen op naam van Jeliazkov en Hoekstra. Voor de amateurs scoorden Jacobs (2x) en Lis. De wedstrijd, die onder leiding stond van scheidsrechter Van der Bol, werd bijgewoond door drie duizend belangstellenden. hij weinig te verliezen heeft, maar hield zijn luisteraars wel voor dat de speelstijl van Wir ny hem dat mogelijk belemmerde. Die mening was ook Wiersma toegedaan: „Hij speelt niet spectaculair, is meer defensief ingesteld en daarin is hij zeer goed". Zet daar tegenover dat de Nederlandse grootmeester zijn opponent tot de sterkste verdediging dwingt en de remises zijn verklaard. Dat ge beurde ook in deze twaalfde partij waarin Wiersma in het middenspel op gesloten klas siek aanstuurde, maar Wirny met enkele ge dwongen vereenvoudigingen toch op een pun- tendeling kwam. Op de dertigste zet kwam Wiersma met het aanbod en Wirny accepteer de het. De twaalfde partij uit de damtweekamp tussen Wiersma en Wirny had het volgende verloop: Wit (Wirny), Zwart (Wiers ma): 1. 32-2819-23 2. 28x1914x23 3. 37-3210-14 4. 34-3013-19 5. 33-2820- 24 6. 30-25,14-20 7. 25x14, 9x20 8. 40-34, 5-10 9. 39-33, 8-13 10. 44- 39,10-14 11. 34-29,23X34 12. 39x30,18-23 13. 30-25,12-18 14. 49-44, 4-9 15. 41-37,16-21 16.44-39, 21-26 17. 28-22,18x27 18. 32x12, 7x18 19. 31-27, 2-8 20. 47-4, 18-12 21. 37-31, 26x37 22. 41x32, 11-17 23. 50-44, 24-29 24. 33x24, 20x29 25. 39-33, 6-11 26. 33x24, 19x30 27. 35x24, 14-20 28. 25x14, 9x29 29. 43-39, 3-9 30. 39-33 Remise op voorstel van Wiersma. BIDDINGHUIZEN - Ten ge volge van een conflict dat al leen maar verliezers kent zal Dirk Jan Keppel de Olympi sche Spelen van Los Angeles missen. De 25-jarige topschut ter op klein kaliber Olympia Match-geweer neemt het me ningsverschil met het bestuur van de Koninklijke Neder landse Schutters Associatie (KNSA) zo hoog op, dat hij het lidmaatschap van deze orga nisatie heeft opgezegd. Oorzaak van de problemen vormt de weigering van Kep pel de Sportprijs van de pro vincie Groningen, die hem is toegekend, persoonlijk in ont vangst te nemen. Keppel zelf vindt, hoewel hij het KNSA- bestuur dat niet zou hebben verteld, dat hij die prijs niet verdient. De bestuurderen za gen in de toekenning van de prijs een promotiemogelijk heid voor de schietsport. Zij schreven Keppel dat een top sporter ook zijn verplichtin gen heeft en dat het wenselijk was dat hij de prijs persoon lij k in ontvangst nam. Keppel vindt dat de leiding van de KNSA hem onheus be jegend heeft. De directeur van de Schuttersbond, Klaas Wie- renga, heeft hem 'een over het paard getilde oliebol ge noemd'. Een uitspraak die de bondsdirecteur dinsdagmid dag tijdens een persbijeen komst in Biddinghuizen be vestigde en herhaalde. ZANDVOORT - Boet van Duimen zal zondag starten in de tweede nationale kam pioensrace in de 500 cc klasse, die op het circuit van Zand voort wordt afgewerkt. Van Duimen was tijdens de desastreus verlopen openings race in Tolbert betrokken bij de valpartij, die Jack Middel burg het leven kostte. Van Duimen raakte slechts licht gewond en voelt zich voldoen de fit om in Zandvoort weer op de motor te klimmen. GENT - De NOS-televisie zendt vanmiddag de finale van Gent-Wevelgem recht streeks uit. De reportage begint om 15.30 uur en duurt tot ongeveer 17.15 uur via de zender Neder land 2. HILVERSUM - De Westduit ser Heinz Wewering is dins dagavond in Hilversum Euro pees kampioen bij de beroeps pikeurs geworden. Het was de derde keer dat de 34-jarige Wewering, af komstig uit Recklinghausen, de titel bemachtigde. Wewe ring was na de voorlaatste koers al zeker van de eerste plaats. CARNAC - De Nederlandse plankzeiler Stefan van den Berg heeft dinsdag bij het Europees kampioenschap windglider zijn leidende posi tie met succes verdedigd, maar zag in de tweede en derde wedstrijd de concurrenten wel naderen. De Nederlandse troef voor de Olympische Spelen voegde aan de overwinning, die hij op de eerste dag boekte, een tweede en een vijfde plaats toe, waardoor hij officieus - er lopen nog een aantal protesten - eerste bleef in het algemeen klassement voor de Fransman Guillerot en de Italiaan Ma- ran. De uitslagen zijn: Tweede wedstrijd 1. Klaus Maran (Ita) 2. Stefan van den Berg (Ned) 3. Frederic Gautier (Fra) 4. Dirk Meyer (WD1) 5. Gildas Guillerot (Fra) 9. Onno Tellier (Ned) Derde wedstrijd 1. Bonello (Mlt) 2. Klaus Maran (Ita) 3. Scott Steele (VSt) 4. Gildas Guillerot (Fra) 5. Stefan van den Berg (Ned). Lotto 13 heeft twee winnaars opge leverd van de eerste prijs. Zij ont vangen ieder bruto ruim 180.000 gulden. Van de deelnemers aan to to 13 had niemand alle kruisjes op de goede plaats gezet. Lotto 13: le prijs: 2 winnaars, die elk bruto 182.079,80 ontvangen 2e prijs: 5 winnaars, die elk bruto ƒ30.000.- ontvangen 3e prijs: 90 win* aars, die elk bruto 2.023,10 ontvangen 4e prijs: 5.230 winnaars, die elk 34,80 ontvangen 5e prijs: 79.991 winnaars, die elk ƒ5.- ont vangen Toto 13: le prijs: geen winnaar 2e prijs: 4 winnaars, die elk bruto 10.146,60 ontvangen 3e prijs: 112 winnaars, die elk ƒ724,70 ontvan gen. Toto-gelijk 13: le prijs: 5 winnaars, die elk 840,50 ontvangen 2e prijs: 13 winnaars, die elk 76,90 ontvan gen 3e prijs: 365 winnaars, die elk 4,90 ontvangen 4e prijs: 3.185 win naars, die elk 2,50 ontvangen Cijferspel 13: 6 cijfers goed: 1 win naar 5 cijfers goed: 3 winnaars 4 cijfers goed: 28 winnaars 3 cijfers goed: 171 winnaars 2 cijfers goed: 1.994 winnaars.

de Stem | 1984 | | pagina 7