j SERIE VAN 14 DELEN SPEEL TZICH AF IN INDIA van Luseum zaak9 edehands •s nieuw in Sluis PAGINA ZEELAND 4 l"NSBAG 3 '4PR""1984 STANTIES: I Draaiboek Marvin Gaye doodgeschoten door vader Kerk Duetten (2^WÊ If NEDERLAND 1 DUITSLAND 1 DUITSLAND 2 22.50 23.00 I 8 film be- NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 BELGIE NED. 1 BELGIE NED. 2 BELGIE FRANS 1 BELGIE FRANS 2 DUITSLAND 2 DUITSLAND 1 DUITSLAND 3 HILVERSUM 1 HILVERSUM 2 HILVERSUM 3 HILVERSUM 4 HILVERSUM 5 espondent ereniging Ons Belang, het I lijke zullen aan het Oost- iteraad hun ongerustheid jornemen om het Streek- e wintermaanden te slui- TIM T2 PAGINA GIDS 1 Weer Britse 'parel' op Nederlandse tv zoen zeer aantrekkelijk kanl zijn. Dat het streekmuseum! met zijn wisselende exposities! en zijn evenementen de aan trekkelijkheid van onze streek! juist in de wintermaanden! kan verhogen, hebben de afge-J lopen dertien jaar duidelijkl bewezen". De drie instanties vinden! dan ook dat het in eerste in-| stantie gaat om de hierboven! genoemde aspecten. Deze zijn! volgens de dorpsraad en del andere instanties niet in geldl uit te drukken. Tenslottel wordt er in de brief voor j_ pleit het Streekmuseum het| hele jaar open te houden. Tijdens de drukbezochte dorpsraadvergadering kwan ook de nieuwe vestiging vaii het graanbedrijf Doens-Ver-| mue in de Oranjestraat aan da orde. De bewoners zijn una-1 niem tegen vestiging van dit' bedrijf in hun straat. Dorps-, raadsecretaris Turry Termontj deelde de talrijke aanwezigen mede dat de grond voor del nieuwe lokatie reeds is aange-J kocht. Door de directie van het be-j drijf is inmiddels medege-1 deeld, dat er geen activiteiten zullen plaatsvinden, voordat! alles rond is. Daarnaast will men de bewoners van del Oranjestraat tegemoet komenl door binnenkort een voorlich-j tingsavond te houden over de| plannen. Van onze rtv-redactie De Britse kranten reageer den juichend toen in januari van dit jaar de serie 'The je wel in the crown' werd uit gezonden. Minstens zo goed als'Brideshead revisited', de beste dramaserie sinds ja ren, werd er geschreven. De VARA start vanavond met deze 14-delige serie en de liefhebbers van gedegen, sfeervolle Engelse tv-series ritten in ieder geval goed tot en met 12 juni. Er is maar één 'maar' aan de VARA-programmering. De serie loopt al op de BRT en beleefde gisteravond de vijfde uitzending. Zoals ge bruikelijk waren de Belgen er eerder bij, maar het schijnt de VARA niet te hin deren dat uitzending van De parel in de kroon' een doublure betekent voor Zuid-Nederlandse kijkers. 'De parel in de kroon' is net als 'Brideshead Revisi ted' een produktie van Granda Television en is ge baseerd op vier romans van de Engelse schrijver Paul Scott, die in 1978 op 58-jarige leeftijd overleed. Het thema van de vier delen is het af- brokkelen van de Britse heerschappij in India en de ontwikkelingen die leidden tot de onafhankelijkheid van dat land. Pas een jaar voor zijn I dood werd Paul Scott be leend bij het grote publiek, I toen hij de 'Booker Prize' Isreeg voor zijn roman Staying on', dat zich ook in Rachel Kempson als Lady Manners in de nieuwe serie 'De parel in de kroon'. - fotoanf India afspeelt. Granada zag filmmogelijkheden in 'Staying on' en ontdekte toen pas dat Scott veel meer op zijn naam had staan. De vier boeken met de verzameltitel 'The Raj Quartet' werden omgezet in een scenario voor een tv-serie door een team van schrijvers en op basis daarvan kon Ken Taylor zijn draaiboek maken. Daarna is drie jaar ge werkt aan voorbereidingen en opnamen in India onder leiding van regisseur Chrostopher Morahan, die daarvoor vrij kreeg van zijn vaste werkgever, het Natio nal Theatre. Paul Scott heeft een groot deel van zijn leven in India gewoond. Als officier maak te hij er de Tweede Wereld oorlog mee. In Engeland ging aan het werk als lite rair agent en later als schrijver. Vooral de mense lijke verhoudingen tijdens' de spannende jaren vóór de Indiase onafhankelijkheid (1947) inspireerden hem. 'De parel in de kroon' is de titel van een van de Raj-quartet- boeken. India werd ooit be schreven als een kostbare, exotische parel in de kroon van koningin Victoria. Het verhaal begint in 1942, als het Britse leger verliezen lijdt in Malakka en Birma en Gandhi steeds meer vol gelingen verzamelt. Politie man Ronald Merrick houdt krampachtig vast aan de scheiding tussen Engelsen en Indiërs. Wanneer de jon ge Indiër Hari Kumar wordt binnengebracht, krijgt Mer rick het moeilijk. Kumar heeft een Britse opvoeding gehad en is intelligenter dan de politieman. Bovendien raakt Kumar bevriend met de jonge Engelse Daphne Manners, op wie Merrick zelf ook een oogje heeft. 'De parel in de kroon' start op Nederland 1 om 20.28 uur. LOS ANGELES - De Ameri kaanse zwarte zanger Marvin Gaye is zondag in los angeles doodgeschoten door zijn vader. Dit gebeurde na ruzie met zijn vader in diens huis in het centrum van Los Angeles. Na dat een handgemeen was ont staan had de vader, die ook Marvin heet, een geweer ge pakt en op zijn zoon geschoten, zo zei een politiefunctionaris. De jonge Gaye, die gisteren 45 jaar zou zijn geworden, werd in de borst getroffen en over leed korte tijd nadat hij naar een ziekenhuis was gebracht. Marvin Gaye: baanbreker voor de soul Door Wim van Leest MARVIN GAYE is dood. Neergescho ten door zijn eigen vader. Daarmee is een abrupt einde gekomen aan het le ven en de carrière van een van de meest creatieve en een van de meest originele zwarte Amerikaanse muzi kanten. Vanaf zijn allereerste hits voor het Tamla Motown-label in 1962 tot en met het gigantische wereldsucces van de single 'Sexual healing' in 1982 heeft hij de soul voorzien van een su perieur stemgeluid, nieuwe invals hoeken en muziek op een niveau, dat alleen aan de allergrootsten voorbe houden is. Marvin Gaye was een baanbrekend figuur voor de soul en hij heeft die muzieksoort tot het uiterste benut. Marvin Gaye was ook een eigen zinnig figuur. Hij trok zich een aantal malen vrijwillig terug uit de popmu ziek en hij heeft een tijdlang Europa verkozen als ballingsoord. Zijn echt scheiding van zijn vrouw Anna Gor- dy (zus van Motown-baas Berry) mat hij breed uit op de dubbelelpee 'Here my dear'. Hij kreeg ruzie met Mo town, wat hem tot een noodgedwon gen plaatloze periode dwong en her en der in zijn carrière zijn er kleur rijke incidenten, zoals die weigering om live bij een platengala van de Avro op te treden, terwijl dat pro gramma in volle gang was. Zoals zoveel negermuzikanten zet- Marvin Gaye: „Mijn muziek reflecteert mijn hoop, verdriet, apathie, zorg, pij n, problemen.- foto de stem johan van gurp te Marvin zijn allereerste schreden op het muzikale pad in de kerk. Zijn va der was predikant en moedigde hem aan om in het kerkkoor te gaan zin gen. Later leerde hij verschillende in strumenten bespelen en zong hij in schoolbandjes. Er leek even een streep door de muzikale toekomst gehaald te wor den toen hij besloot bij de luchtmacht te gaan. Maar gelukkig voor de soul muziek kon Marvin niet tegen de dis cipline en kreeg hij eervol ontslag. Marvin Gaye's eigenlijke carrière begint in het groepje The Moonglows. Met dat groepje speelt hij op een feestje in Detroit, waar Berry Gordy aanwezig is. Gordy, net baas van Mo town, is diep onder de indruk van Gaye's zangkwaliteiten en biedt hem een contract aan. De eerste paar singles floppen, niaar met 'Stubborn kind of fellow' wordt een reeks hits gestart, die pas met 'Sexual healing' zal eindigen. Er volgen nummers als 'Can i get a witness', 'How sweet it is (to be loved by you)' en 'Hitch hike'. Bij Motown is hij niet alleen zan ger, maar ook sessiedrummer. Hij is op veel platen van Smokey Robinson and the Miracles te horen en speelt zelfs live met die groep. Martha Ree ves vertelt in een Motwon-biografie over die periode: „Marvin liep bij Mo town rond met een hoed diep over zijn ogen hangend en met een pijp in zijn mond. Hij was een stil figuur. Hij leek altijd in de studio's te zijn en als er eens geen sessie was, dan zat hij toch te oefenen op een of ander in strument. Hij was zo muzikaal, ik was verbaasd en verrukt om te horen, dat hij eigenlijk zanger was." Bij Motown komt men er al gauw achter dat Marvin's stem zich goed laat combineren met damesvocalen. In eerste instantie wordt hij gekop peld aan Mary Wells met wie succes sen boekt als 'Once upon a time' en 'What's the matter with you baby'. Vanaf 1966 zingt hij samen met Kim Weston en met die zangeres neemt hij de wereldhit 'It takes two' op. Als Weston Motown verlaat krijgt Marvin Tammi Terrell als partner. Samen maken ze Motown-klassiekers als 'You're all I need to get by', 'Ain't no mountain high enough' en 'Ain't nothing like the real thing'. Lees verder op pagina Gids 2 komende zaterdag voor del eerste maal op de markt bij| het Belfort te Sluis. De MSV vraagt aan de ver kopers wel een kleine tege-| moetkoming. Voor de verkoop van een fiets één gulden, voorl een bromfiets een rijksdaalder en voor een scooter of motor vijf gulden onkostenvergoe- ding. „Deze markt zal moeten! groeien, maar we hebben erl allemaal hoge verwachtingen! van", aldus R. Boon van dej MSV. Op de markt worden heel wat kinder- en crossfietsen verwacht. Maar volgens Boon is het zeker niet de bedoeling I handelaren aan te trekken met nieuwe tweewielers. De markt begint komende zater dag om 8.00 uur en duurt tot de middag. De volgende tweede hands tweewielermarkt wordt j zaterdag 5 mei gehouden. In Sluis timmert men trou-1 wens toch aan de weg. Er wordt momenteel druk l sleuteld aan een zogenaamd I promotieplan waarin alle g"' ledingen van de Sluise mid denstand (horeca vereniging. VVV, actiecomité en MSV) zit ting hebben. De activiteiten: zullen worden vermeld in ee I evenementenkalender, die i I de Sluise promotiekrant wor opgenomen. Die krant ver schijnt in een oplage va 100.000 stuks. Het volledige ProëraI"!!j!? voor dit jaar is nog niet r maar verwacht wordt aai i half april het geval zal z I Eén van de hoogtepunten is ongetwijfeld de officiële OP ning van de opnieuw ingene te winkelstraten, zaterdag juni door staatssecretaris van Zeil van Economische I ken. Anna, Ciro en Co Anna en Ciro vinden, dat I Francesco de laatste tijd I maar vreemd doet. Hij wil 1 niet meer met hen mee en lat ergert hen bijzonder. Gelukkig ontdekken ze dat Francesco verliefd is. Dat verklaart veel. Anna laat hem verder met rust, maar Ciro doet vreselijk zijn best om Francesco met zijn meis- ie te pesten. IML 120 46 I Surely, Jesus 1 1 is coming VLISSINGEN - Bij de II ting Instituut Gezondh zorg, opleidingen 2J Vlissingen zijn dinsdag I 'J maart de eindgesprekken I houden voor de Opl"^ Aantekening Kinderve P p ging. Alle kandidaten slaagde mw. M.T. de Valk-Hesselinsj Oosterscheldeziekenhuize 1 Goes; mw. C.A. KlipPel> tel terscheldeziekenhuizen I Goes; mw. M.C.A. Oo«*| Gasthuis te Middelburg* ,1 L.N. van den Berge, Beth I St.Josephziekenhuis te 1 singen. de drie meisjes, Katja, Anto- nina en Ljoedmila, met gro te verwachtingen him dorp. Ze zijn vastbesloten in Mos kou interessant werk of de man,van hun dromen te vin den. Als pp een dag Katja's oom op reis moet, stelt hij hen zijn luxueuze flat ter be schikking. De meisjes trek ken erin en organiseren een feestje om jongelui uit de betere kringen te leren ken nen. Het feestje heeft ingrij pende gevolgen, waar ze la ter na twintig nog eens op terugkijken. portage geeft Jürgen Boett- cher een beeld van wat zich in de stad afspeelt. Buiten de traditionele nachtshows, straatconcerten en dansop- tredens, biedt Berlijn o.m. shows van Stepp-Tanz Rapp-discjockeys naar Af- ro-Amerikaans voorbeeld; middernachtshows van de Duitse opera, waarin klas sieke zangers entertainers worden tussen barock en rock; Karajan-concerten; openluchtrecreatie voor zwemmers en het optreden van jonge musici in bars. Ein Werbeprofi steigt aus Die Stadt meinet Traume evangelist Mattheus ver- in de bijbel over de toe- ™mst, over gebeurtenissen, plaats zullen hebben, 'eerdat Jezus Christus op JJrde terugkomt. Geïnspi reerd op deze tekst heeft "be Pronk een muzikaal gecomponeerd met een 'eeks nieuwe liederen, vmdat Mattheus ook zegt, ®al Jezus op de Olijfberg, J™ oosten van Jeruzalem J verschijnen, werd deze "bedelige uitvoering hier PSenomen. Twee grote ko- Deo Cantemus en The «do Singers, de solisten 'lata Heemskerk, Helena jogers, Fernand Koenig, r Bailey en de musici "van Weelden en Loek der Leeden trokken on- f leiding van Arie Pronk "a"r Israël. «tweede en derde deel 'dt resp. op 17 april en 1 uitgezonden. Nog in 1975 behoorde Peter Paxmann uit Essen tot een van de belangrijkste recla mefotografen in de Bonds republiek. Maar parallel aan zijn succes groeide Pax- manns twijfel omtrent de zegen van de welvaart. Sterk beinvloed door het rapport van de Club van Ro me en 'Grenzen aan de groei' besloot hij zijn carrière op te geven. Zijn atelier in Essen is nu een ontmoetingsplaats, waar hij zich met improvi satie, spel, discussie en be wegingstheater bezighoudt. Berliner Nachtschwarmer Berlijn bruist 's nachts van de activiteiten. In deze re- Voor de verfilming van de sociale roman van Peter An ders Fogelström over het harde leven van Zweedse fabrieksarbeiders in het midden van de vorige eeuw, kreeg regisseur Ingvar Skogsberg de beschikking over veel geld. Hierdoor kon de film een groots opgezet epos, een nauwgezette mi- lieuscbets worden. In het jaar 1860 gaat de trek van het Zweedse platteland naar de grote stad onver minderd door. De vijftienja rige wees Henning komt vol verwachting in Stockholm aan. Hier hoopt hij zijn dro men over goedbetaald werk, liefde en een gezin te kun nen verwezenlijken. Maar hij wordt al gauw in zijn verwachtingen teleurge steld. De sociale en econmi- sche realiteit ziet er anders uit. [21.001 Moskou gelooft Ll J niet in tranen I klif i981 met een Oscar be- I irie de 'omgevallen van Ik looge meisjes, die in Iftoev hun gelnk gaan be- I 8e jaren vijftig verlaten Sonja Barend in 'Sonja op dinsdag' (Nederland 1, 22.13 uur). - foto anp NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 11.00 NOT: Gezond is lekker (4). 11.30 NOT: Huisdieren (4). 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 14.00 NOT: De spijker op z'n kop (6). 15.30 RVU: Geboorte in het gezin. Afl. 1: Ik zie haar.ik zie haar! NCRV 16.00 James Herriot, tv-serie. 16.50 Anna, Ciro en Co. Afl. 13: Je kunt je hart niet dwingen. E3 TELEAC 18.25 Follow me, herh. 24. 18.40 Follow me, 25. VARA 18.55 Nils Holgersson, tekenfilmserie. Afl.: Nilson, de kleine gans. 19.20 Vijf tegen vijf, spelprogramma. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 De parel in de kroon (1), Engelse serie naar het India- epos 'The Raj Quartet' van Paul Scott. Met: Tim Pigott- Smith, Susan Wooldridge, Art Malik e.a. Op een ochtend vindt zuster Ludmila, een Russische ballinge, bij de rivier een jonge Indiër. 21.28 Achter het nieuws. 21.58 Pisa, met Henk Spaan en Harry Vermeegen. 22.15 Sonja op dinsdag, rechtstreeks. 23.03 De parel in de kroon, vervolg. NOS 23.56 Journaal. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Joegoslaven. 18.25 Paspoort voor Italianen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 D'r kan nog meer bij, kleuterprogramma. 19.35 God verandert mensen. Rechtstreeks programma m.m.v. predikanten en evangelisten. Muzikale medewerking: Ben en Wiesje Hoekendijk, Leo de Vos en Wayne Nigrini. Presentatie: Feike ter Velde. 20.45 Surely, Jesus is coming (1). Driedelig muzikaal epos van Arie Pronk geïnspireerd op Mattheus 24, uitgevoerd op de Olijfberg te Jeruzalem. M.m.v. het chr. gemengd koor Deo Cantemus en het chr. gemengd koor The Credo Singers. 21.35 Tenslotte, slotwoord. NOS 21.40 Omnibus, kunstkroniek. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 14.00-16.00 Schooltelevisie. 17.00 Schooltelevisie. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, tekenfilmserie (herh.). 18.05 Klein, klein kleutertje (slot - herh.). 18.20 Er was een keer. (herh.). 18.30 De Smurfen, tekenfilmserie. 18.55 De jonge uitvinder. Gedrukte boeken. 19.05 Kunst en kunst maken (13). 19.35 Kijk uit!, verkeerstips. 19.40 Lotto-winnaars, mededelingen en programma overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 I.Q., quiz. 20.45 Kijk mensen: Beeldspelletjes. Over de opmars van het videospel, elektronisch zakspel en computerspel. 21.35 Programma van de Chr.- Dem. Omroep. 22.35 Toto-winnaars, Journaal en Coda: Reinbert de Leeuw, piano. 18.50 Teletekst voor iedereen. 19.00 Webster (14), komische serie. 19.25 Tijdrover: Doe het zelf. Met raad en daad (1). 19.40 Mededelingenen programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 Vizier (4), magazine voor smalfilm en video. 21.00 Moskou gelooft niet in tranen, Russische speelfilm uit 1980 van Vladimir Mjensjov. 12.00 Teletekst. 14.00 Schooltelevisie. 16.35 Vacatures ONEM. 16.50 Schooltelevisie. 17.20 Plein Jeu, j eugdprogramma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.24 Consumententips. Aansl.: Lotto. 19.30 Journaal en toto uitslagen. 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 20.05 Les cerfs-volants (2), Franse tv-serie naar de roman van Romain Gary. 21.05 Vidéogam, videomagazine. 21.55 Ecriture, literair magazine. 22.55 Journaal. 23.10 Tribune èconomique et •sociale. 15.30 Teletekst. 18.30 Image In, rock- en video-magazine. 19.00 Tribune èconomique et sociale. 19.30 Journaal met gebarentaal. 20.00 Point de mire, cultureel magazine. 21.00 Quartet, Frans-Engelse speelfilm van James Ivory (1980) met Isabelle Adjani. 08.10-8.30 Schooltelevisie. 09.25 Sesamstaat. 10.00 Tagesschauen Tagesthemen. 10.03 Der Glücksritter (6), herh. 11.25 Walter Sedlmayrs Fernseh-Illustrierte, herh. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschau. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.40 Teletekst-overzicht. 16.00 Tagesschau. 16.10 Eine Werbeprofi steigt aus, reportage over een vroegere reclamefotograaf. 16.55 Spass am Dienstag, kinderprogramma. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Die kleinen und die feinen Leute, tv-serie. 19.00 Falcon Crest, tv-serie. 20.00 Tagesschau. 20.15 Alles oder Nichts, spel en show met Max Schautzer. Vandaag: München - Stad en geschiedenis. 21.00 Report, actualiteiten. 21.45 Dallas, tv-serie. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Berliner Nachtschwarmer, het nachtleven van Berlijn. C3 23.45 Tagesschau. 10.00 Zie Duitsland 1. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.57 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Mosaik. Aansl.: Heute- Schlagzeilen. 16.35 Ravioli (6), tv-serie. 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Landern. 17.15 Tele-Illustrierte. 17.50 Waldheimat (14), tv- serie. Aansl.: Heute- Schlagzeilen. 18.20 Waldheimat (15), tv- serie. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Verkehrsgericht, tv- rechtbank. Aansl.: Gesprek in de studio. 21.00 Skorpione - Raubritter der Nacht, dierenportret. 21.15 WISO, ecomnomisch en sociaal magazine. 21.45 Heute-journal. 22.05 Hollywood in München oder Wie endlich ist die unendliche Geschichte: opleving van de Duitse filmindustrie. 22.50 Der Stadt meiner Traume (Mina Drómmars Stad), Zweedse speelfilm uit 1976. Regie: Ingvar Skogsberg. ca 00.35 Heute. 08.00 Tele-Gymnastik (1). 08.10-12.00 Schooltelevisie (09.25 Sesamstraat). 17.30 Arbeit - Beispiele für ihre Humaniserung (herh.). 18.00 Tv-cursus gezondheidsleer (1). 18.30 Sesamstrasse. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Auslandsreporter: over Vlamen en Walen. 20.45 Rückblende. Over de karikaturist en illustrator Erich Ohser. 21.00 Formel Eins. De ARD Hitparade. 21.45 Landesspiegel. Flucht ins Neuland - Zwischen Abbruch und Aufbruch. 22.15 Thema des Monats. Aansl.: Journaal. Duimeland). 11.15 Uit is in. 11.30 Rita Daphne. 12.03 Muzikaal onthaal. 13.06 AVRO's Radiojour naal. 13.20 De AVRO Diligence. 13.57 Per saldo. 14.03 Mazzel. 15.03 De tweede ronde. 16.02 Hersen gymnastiek. 16.30 Kom er maar 'ns bij. 17.52 Per saldo. 17.55 Med. (NOS). AVRO: 18.06 AVRO's radio journaal. 18.25 Schaduwparlement. 19.02 In de schaduw van de 'Licht stad'. 21.02 De Cock en het sombere naakt. 21.34 Lichte grammofoon- muz. 22.02 AVRO's sportpanorama eretribune. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VARA: 0.02 Elpee-tuin. 2.02 Groot licht. 5.02 Truck. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Echo-kort. 7.12 Het levende woord. 7.20 Echo. (7.30, 8.00 en 8.30 Nws.) 8.55 Postbus 900. NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Wa terstanden. 9.30 Nws. KRO: 9.33 Als je haar maar goed zit. 10.00 Angels en klemmen. (10.30 Nws.) 11.00 Ouder worden we allemaal. 11.30 Nws. 11.33 Met Anne. 12.00 Kruis punt. Overh.voorl.: 12.16 Uitz. v.d. landbouw. NOS: 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. KRO: 12.36 Echo. 13.00 Nws. 13.10 Echo-politiek. 13.30 Nws. 13.33 Schoolradio. 14.30 Nws. Feduco: 14.32 Open Schooltijd-Thema 21: Creativiteit (II). NOS: 15.03 NOS- ombudsman. 15.30 Nws. 15.32 Een leven lang. TROS: 16.00 TROS Nws.show. (16.30, 17.30 en 18.00 Nws. 16.00, 16.35, 17.00 en 17.36 Ak- tua) P.P.: 18.20 Uitzending van de CPN. Hum. Verb.: 18.30 Het voor deel van de twijfel. TROS: 19.00 TROS Klantenservice. 20.00 Nws. 20.03 Finale. 21.00 Om het boek. Te- leac: 21.30 Reuma-voorlichting (1). 22.00 Por Favor, herh. 16. TROS: 22.30 Nws. 22.40 Op zoek naar de aarde (6), hoorsp. 23.00 Proeflokaal. 23.55 Nws. Ieder heel uur nieuws. VARA: Van 7.00-18.00 Aktualiteiten via Dingen van de dag. 7.02 Gesodemeurders. 9.03 In afwachting van... 11.03 Doorloper. 12.03 Paviljoen 3. 14.03 Peter Holland. 16.03 De verrukke lijke 15. NOS: 18,04 De avondspits. VARA: 19.02 Hof van heden. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. TROS: 7.00 Nws. 7.02 Een goede morgen met James Galway (8.00 Nws). 9.00 Continu klassiek. 10.45 TROS Concertzaal. 13.00 Nws. 13.05 De klass. top tien. NCRV: 14.00 Kinderkoor, Spaans Nationaal Koor en Ork. met solisten: Atlanti- da, cantate van de Falla. 16.00 Lite- rama, of: Het kunstbedrijf. 16.45 Woord in de middag. NCRV: 20.00 Componistenportret van Ibert. 21.30 Vondel had een kousenwinkel (4). 22.25 Kerkorgelconcert. Ieder heel uur nws. AVRO: 7.02 Auto in? AVRO aan, verv. (7.30, 8.06 en 8.30 AVRO's radiojournaal. 7.02 en 8.06 Per saldo). 9.03 Steun punt. 9.08 Arbeidsvitaminen. (10.03 (Via AM-zender Hilversum 1) NOS: 19.02-19.40 Nws voor buiten landers. 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans-Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans.

de Stem | 1984 | | pagina 13