Zesdeklassers Hulst maakten eigen krant 'Geen Johannes Passion meer in Hulst' ADVIES CONTROLEUR VOGELWET: Zeeuwse successen in kaartleesrit De Vossenrijders Project in Sas i 'ONDERZC DINSDAG 3 APRIL 1984 VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND Geen kalkoen houderij Axel Veel animo Lentewandel tocht Axel Grote deelname aan fiets-in Vogelwaarde MENING MUSICUS JO IVENS: BRABANDERS GEKLOPT Axel Clinge De Klinge Plaatselijk nieuws Hulst Kloosterzande Koewacht Schooljeugd Heikant geeft show Gezellige Waterloo- pleinmarkt in Hulst PAPIER VOOR UW PEN Controleurs nlNSDAG 3 APRIL 1 T22 Van onze Haagse redactie DEN HAAG - A. J. Michielsen uit Axel krijgt definitief geen hinderwetvergunning voor een kalkoenhouderij aan de Bastionstraat 44. Dat heeft de Kroon bepaald na een eerdere afwijzing door het gemeente bestuur van Axel. Helemaal rond is de zaak nog niet, omdat het Axelse ge meentebestuur een klein pro cedurefoutje maakte. Wellicht als gevolg van de verwarring die ontstond door dat Michielsen, na eerst tever geefs een vergunning voor 100 kalkoenen te hebben aange vraagd, het nog een keer met 125 probeerde. In plaats van het beroep te gen de weigering van een hin derwetvergunning te vernieti gen, hadden B en W Michiel sen niet ontvankelijk moeten verklaren. Ze moeten dat nu alsnog doen, met overigens voor Michielsen hetzelfde re sultaat: geen kalkoenhouderij. Van onze correspondent AXEL - In Axel werd zater dag de tweede tocht van de lentewandeltochten gehouden. In totaal deden hieraan 143 mensen mee. Na het volbren gen van de tocht, die toepasse lijk in het kader van de Axelse feestweek de naam Stadhuis wandeltocht had gekregen, ontvingen ze als herinnering een tegel met daarop een af beelding van het nieuwe stad huis. Zondag werd de derde en laatste tocht gelopen in Zuid- dorpe. Hier waren minder deelnemers. Na afloop moch ten 45 wandelaars als herinne ring een medaille of een tegel meenemen. Van onze correspondent VOGELWAARDE - Door zes tig kinderen en twintig vol wassenen werd zaterdag deel genomen aan de fiets-in in Vogelwaarde over een afstand van twintig kilometer. Ook werd door vijftig jonge kinderen geprobeerd spul letjes op de mini-rommel markt aan de man te brengen. Deze beide acties brachten totaal op 2125 gulden ten bate van de vluchtelingen uit Ethiopië die in tentenkampen zijn ondergebracht in Soedan. Deze week worden ook nog de zakjes opgehaald die onlangs huis-aan-huis verspreid zijn. Van een onzer verslaggevers HULST - Musicus Jo Ivens vindt dat er in Hulst geen uit voering van de Johannes Pas sion meer op touw moet wor den gezet. Die conclusie trekt hij naar aanleiding van de uitvoering van zaterdagavond, toen slechts een 150 muziekliefheb bers de Hulster basiliek be volkten. „Het is niet verantwoord om een evenement dat zoveel geld kost te organiseren voor slechts een handvol mensen", meent hij. „Blijkbaar ligt de Johannes Passion te moeilijk voor velen en is er een soort drempelvrees. Het werk is niet zo bekend als de Matthaus Passion, die misschien wat toegankelijker is, maar iemand die het eenmaal heeft gehoord is laaiend enthou siast. Het was een prachtig concert, maar het zal voorlo pig wel niet meer uitgevoerd worden in Hulst". Ivens, artistiek adviseur van de organiserende Stich ting Matthaus Passion, is er van overtuigd dat andere ora- toriumwerken wel haalbaar zijn in Hulst. „Neem de uit voeringen van de Schöpfung en de Jahreszeiten, die waren een groot succes. Als de Stich ting mij vraagt om over twee jaar De Messias van Handel te verzorgen, dan ben ik daar niet bang voor. Dat is een ech te publiekstrekker. Om wat voor reden dan ook is het be zoekersaantal bij de Johannes Passion altijd wat onder maat geweest". Volgende muziekuitvoerin gen in Hulst zullen overigens een stuk goedkoper uitvallen. Nu het Gewestelijk Orkest voor Zuid-Holland wordt op gedoekt, wil men in zee gaan met het Westvlaams Symfo nie-orkest. En die muzikanten komen voor heel wat minder naar Hulst. Voorzitter De Krijger van de Stichting weet nog niet welke konsekwenties uit de opvoering van afgelopen za terdag getrokken zullen wor den. Daarover zal het bestuur nog moeten vergaderen. Ook heeft hij er nog geen idee van hoe de uiteindelijke financiële balans van dit gebeuren zal uitslaan. 'Papegaaien snel tegen pseudo-tb behandelen' Van een onzer verslaggevers HULST - Eigenaars van grote parkieten en papegaaien doen er goed aan om zo snel moge lijk bij de dierenarts het medicijn Neo Terra- mycin te halen, ter voorkoming van de infec tieziekte pseudo-tuberculose. Tenminste, als ze willen voorkomen dat deze meestal vrij du re vogels eerstdaags dood van hun stokje val len. HULST - In de afgelopen zondag verreden kaartles rit 'Zes uur van Hulst' van RC De Vossenrijders wer, zowel in de a- als in de b-klasse de eerste plaat: haald door een Zeeuwse equipe, alleen in de c-k overheersten de Brabanders. De rit die meetelde vog het RAC Zuid kampioenschap was keurig in el gezet en verliep dan ook tot ieders tevredenheid, de deelname was goed te noemen. „We zitten tenslotte in een uithoek van Nederland", aldus een tevreden Eddy Voerman, die de rit had uitgezet, „en als je dan 's avonds wordt gebeld door een deelnemer uit Aals meer, die om deel te kunnen nemen toch zo'n 200 kilometer moest afleggen en je dan nog eens bedankt, is dat fijn". Hulst stond zondag al vroeg in het teken van de autosport. Als RAC-Zuid commissaris fungeerde de heer B. van Kaam te Bergen op Zoom. Reeds om negen uur in de morgen ging de eerste équipe in de a-klasse van start voor een rit van 165 kilometer. In deze klasse ging de zege naar de Sasse équipe H. en H. Korst van R.C. Vossenrijders met 197 Dat advies wordt gegeven door controleur vogelwet A. de Kind uit Sint-Jansteen, naar aanleiding van de resultaten van een tweede onderzoek, dat is uitgevoerd door het dierge neeskundig instutuut in Lely stad. Aanvankelijk werd door dierenartsen gedacht dat gro tere vogels als parkieten en papegaaien minder vatbaar voor deze infectieziekte zou den zijn dan bij voorbeeld ka naries, maar het onderzoek van een grote Kakariki-par- kiet heeft uitgewezen dat ook die aan pseudo-tb is bezwe ken. De vogel in kwestie kwam uit een grote buitenvo lière. Zoals bekend heeft deze vo gelziekte de afgelopen tijd in de gehele provincie Zeeland al heel wat slachtoffers gemaakt. De eerste gevallen deden zich voor bij volièrevogels. De ver schijnselen zijn 'dik zitten', steeds in de voederbak pikken maar niets opnemen en slij merige ontlasting. Een be smette vogel is in een buiten volière binnen drie dagen dood. Bij binnenvogels duurt het twee dagen langer. Is een vogel eenmaal besmet, dan valt er niets meer te redden. De infectieziekte komt ove rigens niet alleen voor bij vo gels, maar ook bij mensen en zoogdieren. Met name bij knaagdieren als ratten en muizen. „Ik raad de mensen dan ook aan om direct contact met zieke dieren te vermij den", zegt De Kind. „Zieke vo gels direct uit de kooi verwij deren en de kooi schoonmaken met het ontsmettingsmiddel Hamalid". Het medicijn om pseudo-tb te voorkomen is zo als gezegd Neo Terramycyn. Dit middel moet gedurende acht dagen in het drinkwater van de vogels worden gedaan, waarna ze immuun zijn voor de ziekte. Inmiddels is er nog een der de onderzoek gaande met dode vogels die in de vrije natuur zijn gevonden. Daarvan heeft De Kind echter nog geen uit slag binnen. Natuurgeneeswijzen - Don derdag 5 april houdt dokter Dekker, arts bij de stichting Centrum Natuurgeneeswijze te Terneuzen een voorlich tingsavond in het bejaarden dienstencentrum Trefpunt. Aande orde komenonder meer homeopathie, acupunctuur, kruidengeneeswijze en voe dingstherapie. Alle belang stellenden zijn welkom. Aan vang 19.30 uur. Bridge Leden van bridgeclub Axel speelden in cultureel centrum De Halle de eerste wedstrijd in de voorjaars- comppitie. Uitslagen: A- groep: 1. echtpaar Herrebout, 2. heren Pel-moeliker, 3. heren Maris-Lindenberg. B-groep: 1. heren Scheele-De Block, 2. mevrouw Van de Dries-de heer Olijslager, 3. echtpaar Haagsma. C-groep: 1. dames Naeije-Naeije, 2. dames Bode- Meijer, 3. dames Keeman- Knöpken en Hamelink-Schee- le. Fanfare - In zaal De Trouba dour hield fanfare Weldoen door Vermaak de jaarverga dering, waarvoor een bevredi gende belangstelling bestond. Nadat voorzitter Alois van dorsselaer zijn openingswoord gesproken had, werden de verschillende jaarverslagen in behandeling genomen. Bij de bestuursverkiezingen werden de periodiek aftredende be stuursleden Al. Weemaes (vi- ce-voorzitter), D. van den Berghen (penningmeester) en de leden G. van Boven, Em. Jonkers en R. Luyckx herko zen. Tevens kon tijdens de jaarvergadering de vacature in het bestuur worden aange vuld met mevrouw Margr. Schelfhout-Pilaet. Reumacollecte - De plaatselij ke afdeling van de NKV-vrou- wen heeft in Clinge een collec te gehouden ten bate van het Reumafonds. Ir\ totaal werd 905,75 gulden opgehaald. Volkscross - Voor de volks- crosse in het grensdorp De Klinge bestond een grote be langstelling. Niet minder dan 500 deelnemers kwamen aan de start, waaronder een vijf tigtal Nederlanders. De cross werd gelopen in het bosrijke gebied van de waterleiding maatschappij, onder grote be langstelling van honderden toeschouwers. De drie eersten van iedere categorie werden beloond met goud, zilver en brons, terwijl de overige deel nemers een herinneringsme daille kregen. Van de Neder landse deelnemers eindigde niemand binnen de eerste drie van een reeks. Bridge - In gemeenschapscen trum Den Dullaert speelden leden van de bridgeclub een wedstrijd in het kader van de wintercompetitie. Uitslagen: A-groep: 1. heren Snuverink- Bruggraeve, 2. dames Bies- broeck-Goossen, 3. dames Aronson-Vroome, 4. echtpaar Boo, 5. dames Snuverink-Beu- zenberg. B-groep: 1. echtpaar Kint, 2. heren Gijs-Van Laere, 3. heren De Nijs-Van Leeu wen, 4. echtpaar Pauwels, 5. mevrouw De Kort-de heer At kins. C-groep: 1. heren Reu- nis-d'Hondt, 2. dames De Booij-Wendels, 3. echtpaar Van de Casteele, 4. dames Van Kalmthout-Van Acker, 5. he ren Stallaert-Van de Klooster. Bejaardenwerk - In het be stuur van het Gekoordineerd Bejaardenwerk voor de ge meente Hulst hebben thans namens de r.k. Bond van Ouderen afdeling Hulst zitting Fr. Arends, Theo Stallaert en A. Cortvriendt. Abusievelijk werd eerder gemeld dat G. Buysrogge namens de bond van Hulst zitting heeft, maar hij vertegenwoordigt de r.k. bejaardenbond van Graauw. Kaarting - In zaal De Kastan je werd een kaarting gehou den waaraan 64 personen deelnamen. Uitslag: 1. P. Du- rinck, Walsoorden, 2. J. Assel- man, Kloosterzande, 3. C. Rijk, Ossenisse, 4. mevrouw Van de Velde en 5. P. de Waal, beiden Kloosterzande. Zeehengelwedstrijd - Aan de eerste clubwedstrijd van de zeehengelvereniging De Vogel deden 56 vissers mee. Er werd gevist in de Westerschelde aan het gemaal te Ossenisse. De vangsten waren goed. De eer ste prijswinnaars haalden meer dan twee kilo vis, hoofd zakelijk bot, op. De uitslag: 1. Jo Morcus, Kloosterzande 12 vissen, 2. mevrouw Maeyen, Kloosterzande 11 vissen, 3. H. Mannaert Terhole 10 vissen, 4. mevrouw Van Hoye, Graauw 7 vissen, 5. Jo Boeding, Kloos terzande 8 vissen. De traditio nele troostprijs, een pijp, werd gewonnen door R. Andriessen uit Kloosterzande. Rommelmarkt - Zaterdag 14 april wordt door de muziek vereniging E.M.M. weer een rommelmarkt gehouden. Hiervoor hebben zij oude spulletjes nodig. Dat kan zijn; oude huisraad, oude tafels of stoelen, t.v., speelgoed en ook boeken. Kapotte televisies en kapotte wasmachines worden niet meegenomen. De spullen worden op zaterdag 7 april op gehaald vanaf 9.30 uur. De rommelmarkt wordt gehou den ten bate van het unifor menfonds. Jaarmarkt - Woensdag 4 april wordt in Koewacht weer de traditionele jaarmarkt gehou den. Het is dit jaar de 92ste jaarmarkt. Inschrijven van beesten kan gebeuren vanaf 9.30 uur in zaal De Schepper. Om tien uur wordt met de keuring begonnen. Er zijn ver schillende soorten vee: paar den, koeien, klein vee. De ver schillende diersoorten worden door verschillende keurmees ters gekeurd. Prijsuitreiking van de keuringen vindt even eens plaats in zaal De Schep per. Verder is er nog een lote rij gehouden t.b.v. de jaar markt. Voor de kinderen staan er een paar kermisattracties. strafpunten. De regeren* RAC Zuid kampioenen F. Vl| Soest-J. Jansen van ASCBoi meer werden tweede met j; strafpunten. De verdere uitslag: 3. w J; cobs-Th. Peeters (ASC Boxm» 328,4. P. Rijckevoorsel-J. Lips (B? ronierijders Breda) 337, 5. echta Dekker (ASC De Vechtstrek Aalsmeer) 352. B-klasse: 1. R. Willemsen-P Kupers (R C De Vossenriide Hulst) met 284 strafpunten Theunisse-L. Vemeulen (ASCH» nerijders Eindhoven) 352, 3 s» mens-Dekker (ZEVAC Ternei» 571, 4. echtpaar Dierickx (Rcd Vossenrijders Hulst) 607 5 Klaassen-T. Drabbe (R C De V® senrijders Hulst) 699. C-klasse: 1. J. Heynen-J. Selte (ASC Boxmeer) 350 strafpunten B. van Nieuwenhuijzen-B Dongen 513, 3. R. Neijenhuis-B Vet 533,4. A. Christ-M. de Jong!) allen van De Baronierijders' Breda, 5. J. en J. Gartsen (Geef 11 Gaes Venlo) met 840 strafpunten Leerlingen van de Nobelhorstschool in Hulst maakten zelf een krant FOTO WIM K00YMAN Van een onzer verslaggevers HULST - De leerlingen van de zesde klas van de Nobel horstschool te Hulst hebben met vereende krachten een eigen krant gemaakt. Tien helemaal zelf gemaakte krantenpagina's prijken aan de klassewand. Een fraai stuk 'handwerk' waar vele uren aan besteed zijn. „We hadden in het najaar van 1983 al een eigen boek bij elkaar geschreven, om dat het toen kinderboeken week was", vertelt een van hen. Dit kinderboek met de mooie titel 'Het nieuwe Sprookjesboek' is een een malig uitgegeven werk dat helemaal door de leerlingen zelf is geschreven en geïllu streerd. Het heeft een plaatsje gekregen in de schoolbibliotheek. „Nou, en toen hadden we de smaak te pakken", vertelt een meisje met een grote witte sjaal om haar hoofd. „We zagen op de schooltele visie een programma over de krantenweek en toen hebben we besloten om dat zelf ook eens te gaan probe ren". De Nobelhorst-leerlingen zijn hierbij geholpen door hun leerkrachten. Alle kin deren namen een krant mee naar school en vulden een zogenaamde 'snuffelop- dracht' (vragenlijst met vra gen over de krantenopmaak, de indeling, advertenties enz.) in. Als laatste opdracht moesten ze een artikel schrijven naar vrije keus. Het inzicht over „hoe een krant in elkaar wordt gezet" was groter geworden. Op merkelijk was dat 75% van de leerlingen De Stem had meegebracht. „Ieder van ons had een bericht gemaakt over het buitenland of het binnenland. Ook waren er strips, puzzels en adverten ties geschreven. Dit was eigenlijk proefdraaien, want toen kwam pas het echte werk". De indeling van de krant werd ontworpen en op de mocratische wijze koos men een naam. Het werd 'Het Klessezesje'. „Ik dacht maar zo, we praten nogal graag en dat noemen ze klessebessen, en omdat we in de zesde klas zitten werd het 'Het Klesse zesje'. Vol enthousiasme en met veel goede wil werden zo be richten, verzonnen verhalen en gebeurtenissen geschre ven. De eerste dag werden er twee pagina's binnenland, en de tweede dag twee pagi na's buitenland bij elkaar verzonnen. Tijdens de derde dag werden de sportberich ten, de puzzels, de adverten ties en de van-alles-wat-ar- tikeltjes 'gecreëerd'. Men vormde een groep van zetters. Deze begonnen, gewapend met schaar, lijm pot en plakband, aan de sa menstelling van de krant. „Dat was moeilijk! Ik snap niet hoe ze dat 's avonds bij een krant zo snel voor me kaar krijgen. Je hebt altijd wel ergens een lege plek en die moet dan toch weer op gevuld worden". Maar nu is de krant bijna klaar. Het leerzame project is door de kinderen als zeer leuk ervaren. „We vonden eigenlijk alles leuk, het schrijven, het tekenen, het plakken, alleen dat indelen hè, dat viel tegen, we hadden steeds iets te weinig of te veel". Van onze correspondent HEIKANT - De kleuters en la gere schoolleerlingen van Dl Heidepoort uit Heikant ver zorgen vrijdag 6 april eei ouderavond. Alle kinderen ko men op het toneel en laten» een wervelend showgebeurei wat ze in hun mars hebben. Het programma begint met een welkomstlied door alle kinderen, waarna de jongste kleuters de spits afbijten zang en uitbeelding van 'Twa blije bakkertjes'. Alle kleuters doen samen een lentedansje waarna de oudste kleuters de eerste klas zich aan dl ouders voorstellen. Klas twa en drie heeft een televisiepro gramma in petto en de vien en vijfde klassers komen opi planken met twee dansen een lied over Heikant, klassen vijf en zes tenslottl voeren de musical 'De Tove naar van Alkmaar op'. De oudervereniging zorg voor een verloting om de on kosten van de avond te be strijden en ook voor koffie limonade wordt gezorgd. Dl decors van het showgebeurei zijn door de kinderen zelf maakt tijdens de handvaat- digheidslessen. Van onze correspondente HULST - Veel kinderen heb' ben zaterdag hun koopw' aangeboden op de jaarlijks' Waterloopleinmarkt te Hulst Dit jaar had men de kramen in de U-vorm gezet, wat een gezellige sfeer schiep. Leuke kramen met daartus sen de vele bontgekleurde de kens vol habbekratsen. M weer werkte ook mee. bleef droog. Jammer g' ging de verkoop van u niet door, wegens ziekte va de wafelbaksters. De verkool van koffie uit Tanzania een succes. De kinderen W-f den getracteerd op een warme soep. De opbrengst van de rom melmarkt viel ten opzi™ van vorig jaar niet-tegen. werkgroep Vastenaktie is f tevreden met de ongeveerd gulden die de kinderen bij kaar hebben gekregen v Ethiopië. 14 April wordt fietsenralley gehouden. 7EPs^GeRtN V» 8L\\wE"1 Als lid van de Steltkluut en als gids in het verdronken land van Saeftinghe las ik op 30-3-84 'Ruzie tussen twwe vogelwetcontroleurs'. De ruzie zou ontstaan zijn omdat De Kind niet toegela ten werd in beschermd na tuurgebied. Allereerst zou ik willen zeggen dat dit gebied levensgevaarlijk is zonder een goede terreinkennis. En ook als daar iets gebeurt wat niet klopt dan is de bewa king daar zeker van op de hoogte. Zelfs de mensen op de Schelde werken allen sa men om dit gebied te be schermen. Sinds de komst van het Zeeuws Landschap worden er jaarlijks op deskundige wijze 10.000 mensen rondge leid op een manier waarop vele mensen genieten. Be- bording rondom het gebied is aangebracht. Elke gids heeft contact met de vaste wal dus rechtstreeks met de conservator. Het gaad goed in Saeftinghe. Als er nog gejaagd wordt in dit gebied komt dat omdat daar nog 650 hectaren eigen dom zijn. En daar moet men geduld mee hebben, want dit loopt op zijn laatste benen. Ook dit weet de heer Spon- selee en het is volgens hem de beste weg. Sponselee zegt maak geen ruzie tegen ja gers, maar 'probeer ze te overtuigen dat ze fout zijn'. Deze woorden zijn goud waard. Als er in de Hedwig- polder een aangeschoten roofvogel ligt, wat wel eens gebeurt, dan is dit voor 99 procent gebeurd door iemand die dit doet vanuit een auto. De Kind moet toch weten dat er te Doel 2000 mensen werken aan de bouw van de kerncentrale en dat is amper 2000 meter daar vandaan. En daar zijn Fransen en andere buitenlanders bij, die na hun dagtaak even een ritje ma ken door de polder met de auto en het geweer goed weggestopt. Een buizerd of een torenvalk wordt niet ge spaard. Onlangs zijn daar stropers betrapt. In Hedwig- polder zijn veel roofvogels, zelfs een rode wouw en een slechtvalk kan men er aan treffen. Maar vergeten we niet dat de Steltkluut daar toelating krijgt voor het plaatsen van valkenkasten. Ook van de steenuil worden jaarlijks in twee kasten jon gen geringd door de heer Sponselee. En zo bestaat daar een goede verstand houding tussen jachtwach ter en vogelliefhebbers. En dit zou volgens De Kind niet mogen. Ik zelf vind de Stelkluut een zeer goede club. Het gaat daar niet alleen om de vo gels, zelfs planten en insec ten komen aan bod. Als men in Nieuw-Namen de pleisto cene groeve bezoekt, dan was het de heer Spons# die de contacten Wf Staatsbosbeheer, Oudheid kundige Kring en Steltkluut hebben daar 1# samengewerkt. En dat al® wordt dan door één man at- gekeurd. Toch heeft Sponselee ee fout gemaakt. Hij had ztë indertijd moeten verzette tegen de benoeming van vo- gelwetcontroleur van Kind. Deze man heeft zij wijsheid niet bij Steltkluut gehaald, wordt mij duidelijk, ma komt rechtstreeks van a® ter de netten van Belg'sc vogelvangers. Een zeer spreekwoord is hier vant passing: 'zoals de waard vertrouwt hij zijn gasten- Saeftinghe-gids Richard Bleijenbergb Nieuw-Namen Van een onzer verslaggevers ANTWERPEN TERNEU- N - Geneesheren-directeu ujt Nederland en België zulle: p 6 april in het Antwerps jliddelheim-ziekenhuis studiedag houden over het ge bruik van mobiele diagnosti sche apparatuur. Dit is apparatuur die he mogelijk maakt een onderzoel te doen buiten de ziekenhuis anil-en zoals bijvoorbeeld gaa jn een zogenaamde 'dental car', een rijdende tandart spraktijk en met een ver plaatsbare gamma-camer; [een veredeld soort röntgenca niera) die gebruikt wordt voo bet maken van foto's van he Gen kan; Waarnemend burgemees Van onze correspondent SAS VAN GENT - Waarnc mend burgemeester L. Mai luinie van de gemeente Sa van Gent heeft gistermidda ne' sein gegeven voor d start van het project fietse graveren in deze gemeenti ^urgemeester W. Dusar duiJn was door griep geveld Op deze eerste midda werden zo'n 200 rijwiele onder handen genomei oornamelijk van leerlin gen van de Ihno-school en d rederik Hendrikschool. H< Project dat in Sas van Ger ordt uitgevoerd door d 'Jkspolitie, het burea Voorkoming van misdrijf ^an onze correspondent vla T/,>RPE - De Zeeuws- WitKu' fiond van Staande ne i utters hield de algeme- dorpp 'vergadering in West- iv(Tijdens de vergadering v°or 'a <ie data vastgesteld Pioen l verschillende kam- gens Schappen en jubilea. We- BfU "ekte van voorzitter J tersh man vverd de voorzit- dien<la1ler gehanteerd dooi Plaatsvervanger A. Suy. 4-ate - lectip' f'g 12 mei zijn er se- in A7strijden voor viertal ig, Gilze Rijen, Koewacht en Ri i Vo0f °osterzande. De finale sis ertaHen, zowel jeugc "eruoren, vindt plaats op

de Stem | 1984 | | pagina 10