m m pikpsk nen? alin&ir et slaat. Sportkampioen Borsele in de bloemetjes Atty Hammer leerde Simavi in Zoeloeland waarderen kneden Westerschelde drie planningsregio's denkbaar kan zijn, ieftijden ïmen Eerste steen sportcomplex Goes [AN ZN. Oud-arts K. Boor overleden {VERZORGING |EN OMGEVING LrcpnAG 24 MAART 1984 VAN ZEELAND Vergadering van Goese commissies Film voor honden liefhebbers Schietingen Wandeltocht in Koewacht Hulst Clinge markten r.k. kerkdiensten Aid Hoekman) lillebrand - Goes 431 CE 's-Gravenpolder -1444/2408 dienstverlening :ht bereikbaar Iken wij over koeling liis op te baren. T22 PAGINA ZEELAND 2 xel kandidaat educatief centrum Z.-Vlaanderen Éren ;n aan de dijk, ■W le Stem, 076-236911 :n de meesten er weinig zelden op momenten aan tornt. Dus misschien enpartijqe, maar praktisch oemooi iemand met epilepsie in t (of vermoedt; ze lopen p), raden welaan onze ie is niet'zo gek als/tp t^zo gt te lezen. thuis als u Sire belt, 2 uur) of de bon opstuurt- I zo gek als het er soms even uit:iet Uw kind I Aankruisen u at i w u v an 1 j >lus f 1.60 aan postzegels sturen aan j mg,Koningslaan 19, GD L'trec^ j working met de Stichting laeelc Reclame 3 gek als't er soms uitzid- LrNEUZEN/ OOSTBURG - De gemeente Lel is kandidaat voor de mogelijke vestiging Jfan een Regionaal Educatief Centrum ?eeuwsch-Vlaanderen. Gemeentelijk woordvoerder A. de Feijter deelde dat gistermiddag mee tijdens het bestuurlijk welzijns- Dierleg van de provincie met de Zeeuws-Vlaamse ge beenten. chy, zei gisteren zich heel goed voor te kunnen stellen dat de REC-functie uiteindelijk op drie plaatsen uitgeoefend zal worden, namelijk in 'depen dances' te West-Zeeuwsch- Vlaanderen, de Kanaalzone en Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Hij wees er daarbij op dat m.-_ Zeeuwse Volksuniversiteit Ijedio april een 'administra tief centrum' in Axel zal vesti- waar een werkloze tij de lft ter werk kan worden ge- liteld. Dat zou volgens hem ■mooi gecombineerd kunnen fjorden met de eventuele ves- 7 van een Regionaal Edu- Ijjtief Centrum (REC). De IFeijter: „We willen bekijken f,i Axel vestigingsplaats voor n REC kan worden. We me- iEen enkele gebouwen te heb- |ben die ervoor in aanmerking pomen". Zoals eerder deze week ge lmeid zit er volgens het Zeeuws (steunpunt voor volwassenene ducatie vaart achter het stre- fven naar een Regionaal Edu- f Centrum in Zeeuwsch- lïlaanderen. Vanuit zo'n REC Ijxi stimulering, ondersteu- lung en coördinatie plaats (moeten vinden van de ver- fchillende activiteiten op het (terrein van de volwassenene ducatie (onderwijs, scholing n vorming). Educatieve Cen- Ita houden zich, daar waar laen hiaten aanwezig acht, ook delf wel met de uitvoering van (volwasseneneducatie bezig. De (als vrij ingewikkeld ervaren (wet- en regelgeving die voor |:e volwasseneneducatie in de (maak is biedt uitzicht op twee (door het rijk gesubsidieerde (auctionarissen, die een REC |leeuwsch-Vlaanderen zouden 1 tanen bemannen. Het is echter de vraag of (zon REC in Zeeuwsch-Vlaan deren op één punt gesitueerd ral worden. De woordvoerder I van de provincie, W. de Meuri- Betrokken Hij achtte het ook mogelijk de voorgeschreven planning van de volwasseneneducatie (het 'educatief beraad') aan deze drie 'verzorgingsregio's' te koppelen. Er zal volgens hem in ieder geval een her kenbare structuur gevonden moeten worden, waar de ge meenten en de gemeenschap zo dicht mogelijk bij betrok ken zijn. Op 9 mei praat de provincie daarover met func tionarissen van het Zeeuws steunpunt en ambtenaren van de Zeeuws-Vlaamse gemeen ten. Zoals al gemeld komen op 3 april de instellingen en ge meenten bij elkaar om over de kwestie te praten. Tijdens het overleg bleek gisteren dat de gemeenten in West-Zeeuwsch-Vlaanderen zich in ieder geval sterk willen maken voor een eigen plan ningsregio. Woordvoerder J. Scheele van de gemeente Oostburg: „We hebben niet in de eerste plaats behoefte aan grote overkoepelings- en plan ningsconstructies. Wij vinden de instandhouding van het plaatselijk uitvoerend werk van meer belang. We vragen ons af of daar genoeg geld voor over blijft". Van onze correspondente IHEINKENSZAND - Een groot aantal sportkampioe- I n uit de gemeente Borsele is gisteravond in De IStenge te Heinkenszand gehuldigd voor geleverde (prestaties in 1983. De bronzen legpenning met inscrip tie werd aan hen uitgereikt door burgemeeser drs. G. tan den Heuvel. klas driebanden) en C. van Stee (le klas bandstoten). Vijf jeugdige dammers van de Damclub 's-Gravenpolder hadden zich uitstekend ge weerd tijdens het Zeeuws kampioenschap, terwijl in de paardensport Izak van Eij ke ren en Albert Vermue in de sprongklasse successen be haalden. Atlas, de handbal vereniging uit Heinkenszand behaalde met 2 teams de titel. Het dames volleybalteam van De Klomp (Ovezande) reikte naar een titel in de 2e klas Nevobo en in de tennis sport blonken uit de teams Ba- tavo ('s-Heerenhoek) en TV Ovezande, alsmede in het da mes-enkel E. Ars-Uitterhoeve en bij de heren J. Goense. In de voetbalsport reikten naar kampioenstitels het le elftal van Lebo, het dames team van Nieuwdorp en het derde juniorenteam van Pa trijzen. Naast de nationale wieier- |profkampien op de weg, Jan is, die een dag tevoren het I eremetaal reeds had ontvan- fen in het Goese ziekenhuis I Sf-Joanna, werden nu als ta- I entvolle renners in het zonne- 1 Ie gezet Antoine Goense, Pe- I to Mol en Piet Hoondert. Inde schutterij werden suc- ®sen behaald door H. Koens I® P. Repkes, terwijl in de I i'Jtorallycrosssport als kam- 1 Wenen mochten opdraven I Piet Verbart, Ad Huisson en Adrie de Jager. I BV De Toekomst uit 's-Hee- I tahoek had een titel behaald 1 de 2e klas teamwedstrijden I 5' het district Walcheren-De I «'elanden, HBC (Heinkens- I tad) deed dit met het C5- "airi en LBV (Lewedorp) met I Je' C4-team. Als individuele I "taters waren succesvol ge- I J. van Belle (4e klas li- rel' R. Adriaenssen (derde fan een onzer verslaggevers Voorafgaand aan de I -.Vergadering, die op 19 I ^ni wordt gehouden, houden J Goese raadscommissies L^nde week een vergade- ''aandag 26 maart be- de commissie voor al- I «an 2 zalcen o m- de toetsing Ljhet project bestrijding |jjtalisme. Dinsdag komt in 1 k^missie v°or welzij nsza- L ?-a- aan de orde het voor- I'ngskrediet voor een I kS Muziektent in de Man- I de e Woensdag behandelt I t%ftlmissie voor ruimtelijke I riS[ nS en volkshuisvesting I voorbereidingskrediet I renovatie van 23 vooroor- woningen aan de Heer- De commissie voor onder- 1 sPort en recreatie heeft donderdag op de agenda staan een krediet voor uitbreiding van parkeeraccommodatie langs de zeedijk tussen Kat- tendijke en Wemeldinge. Ten slotte komt de commissie voor financiën op vrijdag 30 maart bijeen voor de behandeling van onder meer een krediet voor een directe telefoonver binding tussen het politiebu reau Goes en de centrale van de regionale brandweer in Vlissingen. Alle vergaderingen worden gehouden in het stadhuis aan de Grote Markt en beginnen om 19.30 uur. Wethouder Eshuis plaatst de eerste steen. Van onze correspondent GOES - Op de plaats waar in de nacht van 10 juli 1983 de Goese sporthal De Beve- landen in vlammen opging, heeft de wethouder van sportzaken van de gemeente Goes, de heer G. J. Eshuis, gistermiddag de eerste steen geplaatst voor een nieuw sportcomplex. Het opschrift luidt 'In de brand 1983 - uit de brand 1984'. Zeer toepasselijk, al dus de wethouder, want het afgelopen jaar heeft het ge mis van de sporthal voor talloze problemen gezorgd. Goes krijgt met het sport complex dat eind augustus bedrijfsklaar zal zijn, de be schikking over twee sport hallen waarvan de vloeren al liggen en ook enkele dak spanten al overeind staan. „Het wordt een sportcen trum van allure, dat de functie van Goes als cen trumgemeente nog meer zal accentueren," aldus de heer Eshuis. Hij gaf de sportmen sen uit de regio voorts het - FOTO WILLEM MIERAS advies nog even de moed er in te houden, want het mo ment van de opening is niet veraf. De officiële opening staat gepland voor 13 okto ber. Er zal dan een sport week worden georganiseerd, waarbij het Nederlands Zaalvoetbalteam acte de présence zal geven, de ge handicaptensport zal aan treden en ook voor de turn- sport is er een dag vrijge maakt. Om het geheel nog feestelijker te maken, zullen ook de sportkampioenen van Goes 1983 worden gehuldigd. Van een onzer verslaggevers KOEWACHT - De Zeeuws- Vlaamse Kynologenclub houdt vandaag een filmavond in de L.M. hondentrainingsschool te Koewacht. Het is een film van en over de bekende Engelse trainster Barbera Woodhouse, waarin zij demonstreert hoe een hond te showen om zodoende de raspunten zo goed mogelijk naar voren te doen komen. Na de pauze is er een dia vertoning over de jaarlijks te rugkerende Crufts in Londen. Tevens is er gelegenheid voor vragen. De filmavond is gratis en toegankelijk voor eenieder die belangstelling heeft voor dit onderwerp. KOEWACHT - Bejaardenschie- ting, zaal G. van Rumste, 50 schut ters: hoge vogel: L. de Groene, Hei kant; eerste zij vogels: J. van Dor- selaer, St.-Jansteen; tweede zijvo gel: R. Maas, Stekene; grootste aantal (4): R. Ongenae, Koewacht. KOEWACHT - Bejaardenschie- ting, zaal G. van Rumste, 47 schut ters: hoge vogel: Th. de Caluwé, Koewacht; eerste zij vogel: P. van Remortel, St.-Jansteen; tweede zij vogel: L. de Block, Stekene; grootste aantal (3): E. van Mele, Kloosterzande. KOEWACHT - Zaal G. van Rum ste: hoge vogel: R. Geers, Zevene ken; eerste zij vogel: A. Martens, Koewacht; tweede zij vogel en grootste aantal (5)L. Moens, Zeve neken. KOEWACHT - Zaal G. van Rum ste, 52 schutters: hoge vogel: P. Martens, Koewacht; eerste zij vo gel: E. Vervaet; tweede zij vogel: G. Windey, beiden Eksaarde; grootste aantal (5)F. Fierens, Lokeren. KOEWACHT - Zaal G. van Rum ste, 45 schutters: hoge vogel: F. Martens, Nieuwdorp; eerste zijvo gel: F. de Visscher, Koewacht; tweede zij vogel: E. Fierens, Loke ren; grootste aantal (4); L. van Kerkhoven, St.-Jansteen. KOEWACHT - In Koe wacht wordt zondag 25 maart een lentewandel tocht gelopen. Dit ge beurt op initiatief van de werkgroep Sportieve Re creatie Axel, die in totaal drie lentetochten op touw heeft gezet. In Koewacht wordt zondag om 13.30 uur ge start vanaf de voetbal kantine aan de Berlaers- straat. De afstanden zijn 5,10 en 15 kilometer. Voor de deelnemers ligt er aan het eind van de tocht een 'herinnering' te wachten. De twee andere wandel tochten vinden plaats op 31 maart, de stadhuis- tocht in Axel en 1 april, een wandeltocht in de omgeving van Zuiddorpe. HILVERSUM/AXEL - In zijn woonplaats Hilversum is don derdag oud-huisarts van Axel K. Boor overleden. Dokter Boor is drieënzeventig jaar geworden. De overledene verhuisde in 1975 na een praktijk van 38 jaar naar Hilversum. Bij zijn afscheid kreeg hij door de ge meente Axel de erepenning uitgereikt vanwege zijn ver diensten voor de Axelse ge meenschap. Boor was op uit eenlopend terrein actief en verzette bergen werk voor het Rode Kruis. Zo was hij in 1947 een van de medeoprichters van de christelijke openbare leeszaal. Hij was jarenlang voorzitter van de in 1959 opgerichte in terkerkelijke stichting voor de protestants-christelijke be jaardenzorg te Axel en omge ving. Die functie bekleedde hij ook bij de protestants-christe lijke woningstichting. Tevens was hij mede-op richter en bestuurslid van de christelijke lagere technische school. Verder bekleedde hij tal van functies bij organisa ties en instellingen die raak vlakken hadden met zijn be roep als huisarts. De overledene ligt opge baard in zijn woonhuis aan de Gijsbrecht van Amstelstraat 490 in Hilversum. Maandag 26 maart wordt hij om 14.30 naar zijn laatste rustplaats geleid op de begraafplaats Zuiderhof aan de Kolhornseweg in Hil versum. Voorafgaand, om 13.30 uur, wordt in de Kerk aan de Torenlaan een rouw dienst gehouden. Bridge - De leden van bridge club Hulst speelden in ge meenschapscentrum Den Dul- laert een onderlinge bridge- wedstrijd in het kader van de tweede helft van de winter competitie. De uitslagen wa ren als volgt: A groep: 1. me vrouw Bruijns en de heer Van Geel, 2. dames Mast-Kint, 3. heren Biesbroeck-Beuzenberg, 4. mevrouw Van de Boogaert en de heer De Maat, 5. heren Snuverink-Burggraeve. B- groep: 1. heren Gijs-Van Lae- re, 2. mevrouw Holla en de heer Nieland. 3. heren De Feij- ter-Van de Dries, 4. heren De Nijs-Van Leeuwen, 5. dames Neve-Van Damme. C-groep: 1. heren Reunis-d'Hondt, 2. da mes Weemaes-Verstraeten, 3. echtpaar Van de Walle, 4. he ren Stallaert-Van de Klooster, 5. dames De Booij-Wendels. Voorwedstrijd - Op zondag 25 maart zal er op het gemeente lijk sportterrein de derby ge speeld worden tussen de eerste elftallen van Clinge en St. Jansteen. Voor deze belangrij ke wedstrijd, die om half drie begint, zal de Raad van Elf van de Karnavalsvereniging een voorwedstrijd spelen te gen het dameselftal van Clin ge. Deze wedstrijd begint om 12.30 uur. TERNEUZEN - Prijsberichten 23 maart: per bos: selderij 75, radijs 77-85. Per kg.: andijvie 170-180, prei 79-105, spinazie 187-204, sprui ten 192, uien 89, witlof A 310-320, All 260-300, klasse 3 160-230. Goud- reinette: klasse 11 maat 95/105 150, maat 85/95 190, maat 75/85 190, maat 70/75 160, maat 65/70 160. AMSTERDAM - Aardappelter- mij nmarkt. In Bintje 35-50mm werden 31 contracten verhandeld voor levering april tegen 72,00 tot 70,00 per 100 kg en 63 contracten voor levering mei tegen 75,50 tot ƒ71,20. De stemming was voor april en mei zeer vast. In Bintje 50mm werden 100 contracten ver handeld voor levering april bij een prijs van ƒ93,50 tot ƒ88,00 per 100 kg, voor levering mei 456 contrac ten tegen 104,70 tot 98,60, alsme de 10 contracten voor levering no vember tegen 31,50 tot 31,10. De stemming was ook hier voor april en mei zeer vast en voor november goed prijshoudend. Van onze correspondente TERNEUZEN - Je kunt het niet missen, het huis van de familie Hammer in Terneu- zen. Tot en met zaterdag mar keert een groot spandoek de gevel van de woning .an de Oesterputten. Deze week is de jaarlijkse Simavi-collecte en het spandoek laat voorbijgan gers in grote cijfers het giro nummer zien. Atty Hammers, de vrouw des huizes, is de spil van de Simavi-activiteiten in Zeeuwsch-Vlaanderen. Haar enthousiasme voor het werk van deze vereniging voor me dische ontwikkelingssamen werking steekt ze niet onder stoelen of banken. Enkele jaren geleden kwam het gezin Hammer in Zeeuwsch-Vlaanderen wonen, na een verblijf van 3% jaar in Zoeloeland, een thuisland in Zuid-Afrika. Het missiezie kenhuis waar Atty en haar man werkten, werd op een ge geven moment overgenomen door het Zoeloegouvernement. Aan bureaucratie en ambtelij - ke molens ten prooi gevallen, duurde de aanschaf van nieu we materialen en medicijnen plotseling veel langer. „Op een gegeven moment", vertelt Atty, „hadden we heel snel een röntgenapparaat no dig. Er heerste veel tbc en we konden dat apparaat niet mis sen. We hebben toen een aan vraag bij Simavi ingediend". Veel hoop op toezegging had Atty niet, omdat Zuid-Afrika door Nederland niet als een ontwikkelingsland wordt ge zien. „Maar in korte tijd kre gen we het toestel van Simavi. Hieruit bleek dat men zich aan de statuten hield: Simavi is een vereniging die niet gebon den is aan ideologie, ras of godsdienst", aldus Atty. Scholen Drie jaar geleden nam Atty de zorg voor Simavi in de re gio over van mevrouw Jiskoot. „Toen waren er alleen de col lectes", herinnert Atty zich. Jemima Harskamp (rechts) en Atty Hammer. - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER Haar taak is de laatste jaren erg uitgebreid. Ze geeft voor lichting op scholen, houdt le zingen over het werk van Si mavi, kortom, ze promoot Si mavi in de hoop de mensen be wust te maken van wat er in de ontwikkelingslanden ge beurt aan medisch werk. De leerlingen van het Zel- denrustcollege goten onder leiding van Atty hun hulp in de vorm van een projectadop tie. Uit een lange lijst met pro jecten koos de school voor hulp aan een ziekenhuis in Kenia waar voor 2500,- dekens en 5000,- instrumentarium no dig was. Atty: „De leerlingen kregen voorlichting met be hulp van dia's uit het zieken huis zelf en door de tijd in Afrika kon ik uit ervaring over Simavi vertellen". Atty wijst er wel met na druk op dat de hulp niet af hankelijk is van de project keuzes die de scholen maken. „Projecten die niet zo aantrek kelijk zijn, krijgen ook hulp. Voor een school is het bij voor beeld leuker geld te verzame len voor een couveuze dan voor een doos medicijnen. Maar je kunt met de meeste projecten niet wachten tot ze ooit eens uitgekozen worden". Het zijn niet alleen scholen die door middel van projectadop tie Simavi helpen. Ook zieken huizen, koren en andere vere nigingen kunnen zich goed vinden in deze wijze van hel pen. Jubileum Atty Hammer zit samen met Gijske Meyerinck en Piet Wielstra in de regionale com missie van Simavi, terwijl Gijske en Atty sinds kort ook de ledenvergaderingen bijwo nen. Deze vergadering is mede verantwoordelijk voor de be steding van het geld. Atty: „Eens per maand worden alle aanvragen bekeken. Er wordt geselecteerd en er worden vragenlijsten verzonden. De vragen op die lijst moeten dui delijk maken waarom het geld niet langs een andere weg ver kregen kan worden en derge lijke". Volgend jaar is het een jubi leumjaar voor Simavi. Nu zal zijn de voorberedingen voor de activiteiten volop aan de gang. „Ik hoorde juist van de lande lijke promotor dat de puzzel acties voor de lager scholen zeker doorgaan", vertelt Atty enthousiast. Ze hoopt dat het jubileumjaar voor vele scho len een aanknopingspunt is om Simavi wat meer bekend heid te geven. Axel bezit sinds 1 januari een (al net zo en thousiaste) medewerkster. Je mima Harskamp-Lawalata heeft drie jaar in Nigeria ge woond en ook zij weet uit er varing hoe nodig het werk van Simavi is. Beide vrouwen ho pen dat de mensen in Zeeuwsch-Vlaanderen zich bewust worden van die nood zaak. De collectebus gaat in ieder geval tot en met zater dag rond. NOOKD - ZUID - BEVELAND Goes - Parochie Maria Magdalena: zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u. Zierikzee - H. Willebrord, Mo- lenstr. 62, zat. 9 u. zond. 11 u. Hans weert - O. L. Vrouw Onbe vlekte Ontvangenis, zat. 17 u. zond. 11 u. Maria-oord, zat. 10.30 u. Lewedorp - H. Eligius, zat. 19 u. zond. 10.30 u. Rilland-Bath - H. Jozef, ofwel zat. om 19 u. ofwel zond. om 9.30 u. (om de 14 dagen). Yerseke - H. Anna: ofwel zat. 19 u. ofwel zond. 9.30 u. (Om de 14 dagen). Ovezande - O. L. Vrouw Hemel vaart, zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. WEST - ZEEUWSCH - VLAANDEREN Aardenburg - Maria Hemelvaart, zat. 19 u., zond. 8 en 10 u. Biervliet - H. Maagd Maria Onbe vlekt Ontvangen, zat. 19 u. zond., 10 u. Breskens - H. Barbara, zat. 17 u. zond. 10 u. Tot 7 aug. elke woe. om 19 u. Eede - H. Maria Hemelvaart zat. 19 u. zond. 10 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. zond. 9 u. Hoofdplaat - H. Eligius. zat. 17 u. zond. 9 u. Oostburg - H. Eligius. zat. 19 u. zond. 10.30 u. Schoondijke - H. Petrus Apostel, zond. 9.45 u. Slijkplaat - Maria Sterre der Zee. zat. 17 u. IJzendijke - H. Maria Hemelvaart, zat. 19 u. zond. 10.30. Huize Em ma us. zond. 11.15 u. Sluis - H. Johannes de Doper. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. WALCHEREN Middelburg - H. Petrus en Paulus, Lombardstr. zat. 19 u. zond. 10 u. Kerkcentrum De Hoeksteen, Ro zenburglaan, zond. 11.30 u. Vlissingen: Paauwenburg. Kerk centrum Open Hof, A. Gogelweg: zond. 11 en 19 u. Lieve Vrouwe- kerk, Singelzat. 19 en zond. 9.30 u. Souburg - Martinuskerk. zond. 10 u. Domburg- Willibrorduskerk- zond. 8.45 u. OOST - ZEEUWSCH - VLAANDEREN Clinge - H. Hendrikus. zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u. Hulst - H. Willibrordus. zat. 19 u. zond. 9.30 en 11.30 u. Graauw - Maria ten Hemelope- ning. zat. 19 u. zond. 9 u. St. Jansteen - H. Johannes de Do per. zat. 19 u. zond. 10 u. Boschkapelle - H. Petrus en Pau lus. zat. 19 u. en zond. 9 u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie, zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Hengstdijk - H. Catharina. zat. 17 u. en zond. 10.30 u. Heikant - H. Theresia. zat. 19 u. zond. 10 u. Kloosterzande - H. Martinus. zat. 18.30 u. zond. 9 en 10.30 u. Koewacht - H. H. Philippus en Ja cobus. zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u.Lamswaarde - H. Cornelis. zat. 19 u. zond. 10 u. Nieuw-Namen - H. Jozef. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Ossenisse - H. Willibrordus. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Stoppeldijk - H. Gerulphes. zat. 19 u. zond. 10 u. Sluiskil - St. Antonius. zat 19 u. zond. llu. Terhole - H. Gerardus Majella. zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Axel - H. Gregorius de Grote. zat. 19 u. zond. 11 u. Philippine - O. L. Vr. Hemelvaart, zat. 17 u. zond. 9.30 u. Sas van Gent - Maria Hemelvaart, zat. 19 u. zond. 9 en 11 u. Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 u. Terneuzen - H. Willibrordus(Tri- niteitskerk). zat. 19 u. zond. 9.15 en 10.30 u. Verrezen Christus: Maand, t.m. zat. 19 u. zond. 9.30 en 11 uur. Hoek - H. Kruiskerk, zond. 10.30 u. Zuiddorpe - H. Maria Hemelvaart, zat. 17 u. zond. 9.45 u. P.C. KERKDIENSTEN zaterdag 24 maart ZEVENDEDAGS ADVENTISTEN Terneuzen (Goede Herderkerk): 10 u. leesdienst. Middelburg (Doopsgezinde kerk): 10 u. ds. B. Gabriël. Vlissingen ('t Anker): 9.15 u. ds. B. Gabriël. zondag 25 maart HERVORMDE KERKDIENSTEN Aardenburg: 10.30 u. ds. H. Valk en ds. W. Paksy (gez. dienst in St. Baafskerk). Axel: 11 u. ds. H.v.d. Berg. 19 u. ds. A. Lunshof en ds. H.v.d. Berg (jeugddienst in Ichtuskerk, Pi- ronstr.). Biervliet: 9.30 u. ds. W. Meeuse. Breskens: 9.30 u. ds. M.v. Manen. Cadzand: 9.30 u. ds. C. Balk. Groede: 9.30 u. ds. P. Brinkman. Hoek: 10.30 u. ds. W. van Meeuwen. Hontenisse: 9.30 u. dhr. B.v.d. Wel. Hulst: 11 u. dhr. B.v.d. Wel. Nieuwvliet: 11 u. ds. P. Brinkman, Schoondijke. Oostburg: 10 u. ds. P. Feenstra. Retranchement: dienst te Cadzand. Sas van Gent: 9.30 u. ds. J.v.d. Hoek. Schoondijke: 10 u. ds. M. Hooy- meijer, Zuidzande. St. anna ter Muiden: 11 u. ds. c. Balk. St. Kruis: 9 u. ds. H. Valk. Sluis: Dienst te St. anna ter Mui den. Sluiskil: 11 u. ds. J.v.d. Hoek, Oost burg. Terneuzen (Grote Kerk): 10 u. ds. E. Rietveld. (Goede Herderkerk): 10 u. ds. D. Koelman. 19 u. ds. C. Hoogendoorn. (Opstandingskerk): 9 u. ds. C. Hoogendoorn. Waterlandkerkje: 11 u. dhr. M. Pantekoek, Rotterdam. IJzendijke: 9.30 u. ds. Hiensch. Zaamslag: 9.30 u. ds. H.v.d. Berg. Zuidzande: 9.30 u. dhr. M. Pante koek, Rotterdam. GEREFORMEERDE KERKDIENSTEN Axel: 10 u. dhr. D. de Best. 19 u. ds. a. Lunshof en ds. H.v.d. Berg. Hoek: 10 en 15 u. ds. A. Verheul, Sleewijk. Terneuzen (Opstandingskerk): 10.30 en 17 u. dhr. D. de Best. (Noordstraatkerk)9 u. dhr. D. de Best. Zaamslag: 10 en 15 u. ds. J. Noord hof, 's-Gravenpolder. Aardenburg: 10.30 u. ds. J. Paksy (Herv./Geref. dienst in St. Baafs kerk). Breskens: 17 u. drs. C. Coppoolse, Meliskerke. Oostburg: 11 u. ds. M. Voet, Zaam slag. Schoondijke: 10 u. dhr. M. Lorier. 15 u. ds. J. Paksy. CHRISTELIJKE GEREFORMEERDE KERK Zaamslag: 10 en 15 u. leesdienst. GEREFORMEERDE KERK VRIJGEMAAKT Axel: 10 en 15 u. ds. J. Verkade. Hoek: 10 en 15 u. ds. H.v.d. Berg. Terneuzen: 10 en 15 u. ds. C. Mewe. Zaamslag: 9.30 en 15 u. ds. J. Borg- dorff, Axel. LEGER DES HEILS Terneuzen: 10 u. Heiligingssamen komst. 18.30 u. bidstond voor ieder een. 19 u. verlossingssamenkomst.

de Stem | 1984 | | pagina 17