ffeurs Financiële situatie stemt tot somberheid long Intra ikanties Leuke derby in Clinge DE STEM 9ERS0N WIELKltKLASSEMENT ZILVEREN SCHOEN 1161 IJzersterk debuut Oostburgse meisjes-kadetten 342,-! Y errassingen bij driebanden in Axel JX UX B.V, Uitslagen turnen in Breskens Bekerzege van heren GSC T14 PAGINA SPORT 2 ationale Bedevaarten Prestatieloop in Terneuzen Morres-teams spelen thuis Jaarvergadering zomeravondvoetbal rayon Terneuzen TOPSCORERSCOMPETITIE AMATEURVOETBAL rdam, seek the A53| 7ATERPAG 24 MAART 1984 - '"Wir; iwledge in phos- ives. Fluency in lux languages is d experience. van Deventer ireiding wij als voorkeur, en Engelse en Duitse srkgeversorganisatie jurwagenritten. 52 NB Vlissingen Informeer (ment en. Drenthe, 5SEN. ü'sschoppeirjk erkend al meer dan 100 iaar oud èn vertrouwd )n voor gratis prospektus 3am raat Dstcode aats BREDA - Evenals de afgelopen jaren heeft De Stem in 1984 een wielerklassement voor amateurs, junioren en nieuwelingen. Ten opzichte van de voorgaande jaren zijn er enkele wijzigingen. Ex-profs - er rijdt nog maar een enkele oud-beroepswielrenner rond in Zuidwest-Neder land - komen nu ook in aanmerking voor het ama teurklassement. Een andere verandering is dat De Stem geen geldprijzen meer beschikbaar stelt. Trofeeën vor men nu de beloning. Amateurs: 1 Jacques v.d. Poel, Hoogerheide 32 punten, 2 Corné Heeren, St. Willebrord 31, 3 Jelle Nijdam, Zundert 20, 4 René Haast, Rijsbergen 19, 5 John Pirard, Breda 18, 6-7 Frank Pirard, Breda, en Rainiër Valkenburg, Bergen op Zoom 17, 8 Tim Harris, Zegge 16, 9 Edwin Rovers, Roosendaal 15, 10 Jan Poley, Kruinin- gen 14,11 Rik Groot, Fijnaart 13, 12 Leon Suykerbuyk, Nispen 12, 13 Bob Rasenberg, Terheijden 10,14 Ronnie Veeke, Sprundel 9,15 John de Vries, Etten-Leur 8. junioren: 1 Patrick Bol, Hoeven 37 punten, 2 R. Zijlmans, Oud- Gastel 31, 3 B. de Wit, Zegge 24, 4 T. Akkermans, Zevenbergen 20, 5 A. de Bruyn, St. Willebrord 19, 6 P. Tolhoek, Yerseke 16, 7 C. de Caluwé, Terneuzen 15, 8-9-10 J. Nieuwkoop, Roosendaal, J. de Bruyne, Rilland-Bath, en C. v. Rijen, Hoeven 12,11-12 H. Oomen, Etten-Leur en K. Jonkers, Oud-Gastel 10, 13-14 T. Post, Ooster hout, en P. Wouters, Zundert 8,15 E. Koevoets, St. Willebrord 7. Nieuwelingen: 1 K. Smits, Zundert 30 punten, 2 J. van Steen, Fij naart 27,3 J. Mobach, Sluiskil 25,4 P. Barten, Zevenbergen 21,5-6- 7 J. Bol, Hoeven, J. van Ginneken, Etten-Leur, en J. v.d. Luyt- gaarden, St. Willebrord 20, 8 J. v. Amede, Terneuzen 17, 9 B. Ver munt, Etten-Leur 16, 10 J. Melsen, Roosendaal 15, 11 R. Tak, Oudenbosch 14, 12 J. Oerlemans, Dongen 11, 13 A. Tak, Oud- Gastel 7,14 R. de Vrieze, Goes 6,15 F. v. Son, Zevenbergen 3. Jubileum judoclub Hontenisse i0p alle Spaanse 'hotelreizen krijgt u in april en mei een korting van 10%. En ze waren al zo voordelig! oorbeeld: 10 dagen Malgrat, iark, volpension, van 380,- titen, maar nu boeken bij uw au of reizenverkopende bank :e voorseizoenkorting geldt or appartements- en excursie- a, Postbus 900,2980 EB Ridderkerk Van onze basketbal-medewerker I OOSTBURG - Voor het eerst |komt de Oostburgse basket- I talvereniging Operatie'71 dit I seizoen uit met een meisjes- I iudettenteam, dat in de com- Ipetitie onder meer af te reke- lien had me de kadetten van I Hulst en Scheldesport. De I Oostburgse meisjes staan on- Ider vakkundige leiding van I Mare de Jager, zelf uitkomend I voor het eerste herenteam van Operatie'71. En trainer De Jager kan te- liTeden zijn over het debuut Iran zijn dames. De kampioen- 1 saspiraties gingen enkele we iten geleden weliswaar verlo ren, maar de meisjes-kadetten Islaan op een verdienstelijke r.erde plaats op slechts vier sinten van de koploper. Mare de Jager kwam twee jaar geleden naar het Oost- I burgse Operatie'71, nadat hij liaarvoor vijf jaar was uitge- I ramen voor het Terneuzense I Scheldesport. Sinds de komst l an de heel wat langere Peter I van de Velde heeft hij nu een Ivaste stek als voorspeler, sa- I men met Edwin de Dobbelare. Op die plaats komen zijn typi- kwaliteiten als snelle Udribbelaar veel beter tot hun I vecht, zoals ook af te lezen valt I uit zijn groeiende aandeel in ie Oostburgse scores. Naast zijn sportieve deelna- Ime is De Jager al vanaf het I eerste begin op organisato risch gebied actief binnen de I ereniging. Dit jaar kwam I naar dan nog bij de training I -r. coaching van het nieuw op- I gerichte meisjes-kadetten- 1 team. Over de snelle resulta- I ten is hij dan ook niet ontevre den. De Jager: „Het is natuurlijk t'jn als je al in het eerste jaar I mee kunt draaien in de top. De meisjes leken aanvankelijk averslaanbaar, tot een paar weken geleden de aansluiting met de top verloren ging. "aar toch staan we op een uit stekende vierde plaats, vier Punten achter de nummer één en met een ruime voorsprong 'Me teams van BVH en Scheldesport, die we zowel uit thuis met groot verschil terslagen hebben". De aanwezigheid van een jeugdteam is uiteraard onont beerlijk voor de continuïteit binnen een vereniging. Het is dan ook des te opvallender, dat er van mannelijke zijde wei nig of geen belangstelling is voor het jeugdbasketbal. De Jager: „Voor de heren-senio ren is dit een serieus pro bleem. We moeten in feite elk jaar opnieuw beginnen en tel kens terugvallen op de routi niers. Opvallend is ook dat er met name bij de schooljeugd weinig merkbare belangstel ling voor het Oostburgse bas ketbal bestaat, ondanks het inmiddels toch al vrij lange bestaan van de club". Voor de meisjes geldt dit dus duidelijk niet. De Jager beschikt over acht basis speelsters (plus één landurig geblesseerde), maar op de trai ning verschijnen er vaak meer dan tien meisjes. Volgend jaar al zal één van de meisjes bij gebrek aan een juniorenteam met dispensatie kunnen uitko men voor de dames-senioren, hetgeen zonder noemenswaar dige aanpassingproblemen zal kunnen gebeuren. Het getuigt van het goede niveau van het kadettenteam. Dat komt niet alleen uit de resultaten in de competitie naar voren, maar ook uit een ander opvallend feit. De Jager: „Onlangs werd bekend dat twee van de speel sters van de kadetten officieel geselecteerd zijn voor het Zeeuwse team, dat na twee voorselecties nu uit een basis- ploeg van twaalf meisjes be staat". Dit feit schenkt Mare de Jager veel voldoening. En terecht, want het begeleiden van een team neemt veel tijd in beslag. „Vaak moet ik zelfs wedstrijden van onze eigen heren missen om met de meis jes mee te kunnen". Eén wens blijft voor hem echter nog onvervuld - en daarmee staat hij geenszins alleen in de basketbalwereld - en dat is het grote gebrek aan (competente) scheidsrechters, iets wat van het laagste tot het hoogste niveau van groot be lang is voor het basketbal. Maar als alles goed gaat, zal daarin spoedig verandering komen. Van onze sportmedewerker KLOOSTERZANDE - Steeds meer sportverenigingen krijgen het op financieel gebied moeilijk. De inspan ningen ten spijt is het 'frustrerend', zeker in een jubi leumjaar, te moeten constateren, dat de geldkist slechts blinkt door een bodem die afgeschraapt is. In die sfeer moet de actieve judoclub Hontenisse het 10- jarig bestaan vieren. „Financieel is het niet haalbaar iets speciaals te doen bij het jubileum. Jammer, maar een feit", zegt penningmeester Peter Meulblok van de judovereniging. Op 4 april is het zover. Dan is het tien jaar geleden dat het kwartet Wies Andriessen, Ludwien de Bulck, Dees Pau wels en Ronny Verschuren vaste voet in Kloosterzande kreeg met een zelfstandige j u- doclub. „De eerste jaren oefen den we in café Van Kruysserl, waarna later onderdak werd gevonden in sportzaal De Hin de", weet Meulblok nog. Het is in die sportgelegenheid dat de mannen uit de regio Klooster zande nog steeds schaven aan hun judo-techniek en -condi tie. Met name de jeugdigen smijten daarin met hun maatjes, want zij zijn het, die het grootste deel vormen van de j udoclub Hontenisse. „Jeugd hebben we in rede lijke mate, al is het wenselijk dat er nog wat bijkomt. Pro blematisch wordt het pas in de groep 15- en 16-jarigen. Daar haken er veel af. Door studie of door andere oorzaken", al dus voorzitter Ton Broek meyer. Het vijftigtal leden dat de judoclub momenteel telt, is eigenlijk te weinig om de ver eniging uit de financiële nood te helpen. „Daarvoor hebben we nog zo'n dertig leden meer nodig", stelt penningmeester Meulblok. Dit extra aantal de kans geven aan de bak te ko men, is geen probleem. „Als het nodig is, maken we de ju- domat 40 vierkante meter gro ter en en dan kunnen er uiter aard weer heel wat meer oefe nen", aldus Broekmeyer. Van onze sportmedewerker BRESKENS - De groepen van RKHAV uit Hulst en CGV uit Clinge hebben zich geplaatst voor de kringturnkampioen- schappen voor groepen van de ZEBRA, die op 19 mei in Mid delburg gehouden worden. Dat gebeurde in de B 1-groep gemakkelijke oefenstof voor meisjes van 12 en 13 jaar. Winnaar van de tweede se lectiewedstrijd, die bij de Breskense turn- en gymnas tiekvereniging DIO gehouden werd, werd RKHAV, vóór V en K 3 uit Hoek. De eindstand van de tweede selectiewedstrijd: 1. RKHAV 111.60 punten, 2. V en K 3 (Hoek) 111.30, THOR 2 (Sas van Gent) 111.10,4. CGV 110.60, 5. V en K 2 105.15, 6. DIO 1 101,35, 7. THOR 1 96.25, 8. V en K 1 96.20; eindstand na beide selectiewedstrijden: 1. RKHAV 224.25 punten, 2. CGV 222.35, 3. THOR 2 220.05,4. V en K 3 216.50, 5. V en K 2 213.40, 6. V en K 1 197.95, 7. THOR 1 191.50,8. DIO 1 181.10. De eerste vijf individueel: 1. Debby Thomas THOR 30.05, 2. Anda Verhoef V en K 29.20, 3. Wendy Hoefnagel DIO 29.05, 4. Silvia Verhelst CGV 28.85, 5. Ankica Markanovi RKHAV 28.50. Een speciale plaats in de vereniging is gereserveerd voor Ronald Smits. Hij is het namelijk die, zij het onder su pervisie van Staf de Moor uit Axel, de trainingen verzorgt. Dat hij daarbij succes heeft, blijkt uit het gegeven, dat Noël Bogaert vorig jaar bij de groep tot 15 jaar de Zeeuwse titel pakte tijdens het door de eigen vereniging georganiseerde Zeeuwse kampioenschap. Het is met name de organi satie van deze titelstrijd, die de mannen uit Kloosterzande al jaren als visitiekaartje ge bruiken. Voor de vierde keer hebben ze onlangs de organi satie op zich genomen, nadat in het verleden het open Zeeuwse kampioenschap on der hun supervisie plaatsvond. Hierin was de judoclub Honte nisse eveneens succesvol met judoka's als Eric van Goethem en Ferdinand Broekmneyer. Een man die de judoclub Hontenisse in de eerste jaren bekendheid gaf, was Ronny Verschuren. Hij was toen de judosport in Zeeuwsch-Vlaan deren nog in de kinderschoe nen stond één van de smaak makers in de wedstrijdsport. Het werken aan eenzelfde soort van positieve sportbele ving is wat het bestuur van de judoclub Hontenisse voor ogen staat. Dat men daarbij hard moet werken om de touwtjes aan elkaar te knopen, neemt men voor lief. „Als kleine ver eniging moet je dat wel, an ders kun je het niet redden. Daarom ook organiseren wij wedstrijden waarvan we van tevoren al weten dat er geld bij moet. Onze judoka's heb ben daar recht op", laat Broekmeyer weten. Daarbij weet hij zich ge steund door zijn mede-be stuursleden Peter Meulblok, die de centen beheert, secreta ris Piet Graswinkel, Ludwien Jansen, Andrea Roctus, Ro nald Nicolaas, Jo Fransen en Frans van de Berge. Het is de ze groep die zit te wachten op aanmeldingen. Nieuwe leden die er voor kunnen zorgen dat er in Kloosterzande ook een damesgroep actief kan zijn in de judosport. Van onze sportredactie TERNEUZEN - De Terneu zense korfbalvereniging Luc- tor houdt maandag 26 maart in samenwerking met de Ter neuzense atletiekvereniging Scheldesport de tweede 'Oude Vaartloop', een prestatieloop in en om sportpark Oude Vaart te Terneuzen. De afstanden van deze pres tatieloop bedragen 3.3, 6.6 en 9.9 kilometer. De start is om 19.00 uur bij het clubhuis van de korfbalvereniging Luctor. Het inschrijfgeld bedraagt drie gulden en men kan zich laten inschrijven vanaf 18.30 uur. Elke deelnemer ontvangt een herinnering. In het club huis van Luctor is was- en kleedgelegenheid aanwezig. Ton Broekmeyer, voorzitter van de judoclub Hontenisse, zou het toejuichen als er wat meer leden bijkwamen. Dan zou het gemakkelijker worden om de financiële touwtjes aan elkaar te kunnen knopen. - fotowimkooyman Van onze sportredactie TERNEUZEN - In het Zeeuw se zondag-amateurvoetbal staan er dit weekeinde weer enkele interessante wedstrij den op het programma. In de derde klas D is dat vooral de derby Clinge-STEEN. Voor beide teams een be langrijke wedstrijd. STEEN vecht voor behoud van zijn tweede plaats in de rangschik king achter de gedoodverfde kampioenskandidaat Zierik- zee en Clinge, de debutant, knokt tegen dreigende degra- Van onze sportmedewerker AXEL - Er vielen enkele ver rassingen te noteren in de ope ningsronde van het Benelux- invitatietoernooi driebanden te Axel. Zo moest Theo Plat- jouw een remise toestaan in de eerste set tegen Joop van Leeuwen en was er een derde en beslissende set nodig om Karei de Koeyer tot winnaar aan te wijzen in de strijd tegen Frans Huntink. De speler die het sterkste uit de openingsronde kwam was Tel (knippen en in envelop zenden aan ireau Nationale Bedevaarten. Antwoord' >00 VC Den Bosch (postzegel mei notiiy) vperatie'71-trainer Mare de Jager met de meisjes-selectie van de Oostburgse vereniging. - foto de stem/coh j. de boer Louis Dallinga uit Sluiskil. Hij won beide sets na vijftien ca ramboles tegen Jo van Hauten en sloot de eerste dag af met een algemeen gemiddelde van 0.909. Aanzienlijk moeilijker verliep het voor Theo Plat- jouw tijdens die openingsron de in café Benelux. Vooral in de eerste set tegen Joop van Leeuwen ging Theo Platjouw moeizaam van start en leek toen hij na zestien beurten nog maar een carambole verza meld had op een nederlaag af te gaan. Toch herstelde hij zich naarmate de set vorderde en wist hij nog een remise in de wacht te slepen na 23 beur ten. Beduidend beter was de tweede set want toen liet Plat jouw na 13 beurten Joop van Leeuwen kansloos. Karei de Koeyer, nog een mogelijke kanshebber voor de toernooizege startte naar ver wachtingen en klopte tegen stander Frans Huntink in de eerste set van 17 beurten met de cijfers 15-11. De tweede set was er een van beduidend la ger niveau en werd door Frans Huntink in 33 beurten (12-15) gewonnen. Een beslissende set na vijf caramboles moest de winnaar aanwijzen. Dat werd Karei de Koeyer, die zeven beurten nodig had om een vijftal caramboles te voltooi en. Frans Huntink reikte in deze slotset niet verder dan drie caramboles. De finalepar tij van dit toernooi onder lei ding van Nico Bolleman wordt zondagavond omstreeks half acht gehouden. TENNIS - De 18-jarige Zweed Stefan Edberg, die vorige week in het tennistoernooi van Rotterdam de halve finales haalde, heeft in Milaan de kwartfinales bereikt. Hij ver sloeg in de tweede ronde zijn landgenoot Anders Jarryd met 6-4 6-2. datie. Bovendien spelen de sentimenten altijd een belang rijke rol in een derby. STEEN kan aanzienlijk ge ruster aan het karwei begin nen. De pupillen van trainer Walter van Duysse kunnen vrijuit spelen, wetend dat de kampioenskansen verspeeld zijn en er geen degradatiege vaar dreigt. Voor Clinge is het een 'must' te winnen. STEEN start duidelijk als favoriet in deze Oostzeeuwschvlaamse derby. Goes, dat veilig staat, krijgt het gelijkwaardige DIVO op bezoek. Om de rest van de competitie helemaal met een rustig gevoel uit te kunnen spelen, zou het prettig zijn voor de Goesenaren de punten in eigen huis te houden. Rode lantaarndrager Jong Ambon zal waarschijnlijk nog dieper in de problemen gedrukt wor den door leider Zierikzee, dat in Middelburg op bezoek komt. Zierikzee, belust op titel en promotie, zal zeker geen pre sentjes weggeven. In de tweede klas B staat de derby Breskens-Middelburg op het programma. Beide teams zijn buiten degradatie gevaar, zo lijkt het. Het is aan te nemen dat in deze klas de Zeeuwse vertegenwoordigers buiten schot blijven en Berk dijk en NOAD het kind van de rekening worden. Breskens en Middelburg zijn aan elkaar gewaagd. De mannen van trainer Piet de Winde hebben weliswaar twee punten meer verzameld, maar ze hebben ook een wedstrijd meer ge speeld dan de hoofdstedelin gen. Op eigen terrein zijn de beste winstkansen toch voor de Bressiaanders. Sluiskil zou weer enkele plaatsen kunnen klimmen op de ranglijst als het er in slaagt Internos te verslaan. Beide teams zijn aan elkaar ge waagd. Hanne van der Hooft en zijn mannen moeten min stens één punt mee kunnen nemen uit Etten-Leur. Voor Vlissingen zijn er weinig kan sen op succes weggelegd in het duel tegen lijstaanvoerder WVO. In de vierde klas H is het rijtje titelkandidaten geslon ken tot drie: Terneuzen, Hoofdplaat en Axel. Hoofd plaat staat er op papier nog het beste voor. Het heeft één punt minder gescoord dan Terneuzen, maar heeft nog wel een inhaalduel tegoed. Voor Hoofdplaat moet het niet moeilijk zijn in de race te blij ven. Tegen rode lantaarndra ger Lewedorpse Boys zal zo goed als zeker geen misstap worden gemaakt door de Hoofdplaat-formatie. Terneuzen krijgt het op eigen terrein heel wat lastiger. RIA W komt op bezoek en dat is een tegenstander die altijd in is voor stuntwerk. De West- dorpenaren kunnen vrijuit spelen en dat zal de Terneuze- naren handenvol werk geven om de puntjes te pakken. Axel gaat zich gemakkelijk handhaven in de kopgroep. Aardenburg zal geen onover komelijke opgave betekenen voor de elf van trainer Rudie Steel, die zijn team dolgraag weer de derde klas binnen wil loodsen. Hontenisse-Vogel- waarde is een leuke streekder- by, waarin alleen gestreden wordt om de eer. Beide teams staan veilig en hebben geen ti- telaspiraties meer, waardoor het een aardig duel kan wor den. IJzendijke-Philippine is een duel tussen twee sub-top pers. IJzendijke speelt voor eigen publiek en dat zou door slaggevend kunnen zijn. HVV'24 en Biervliet zijn aan elkaar gewaagd. Een gelijk spel zou een uitslag zijn, waarmee beide teams vrede kunnen hebben. Programma: tweede klas B: Boeimeer-Virtus, Breskens- Middelburg, Internos-Sluiskil, RKTW-Berkdijk, NOAD- Dosko, Vlissingen-WVO; der de klas D: Clinge-STEEN, De Schutters-Roosendaal, Goes- DIVO, Zundert-SC Gastel, BSC-Steenbergen, Jong Am- bon-Zierikzee; vierde klas H: Hontenisse-Vogelwaarde, IJ zendijke-Philippine, Aarden burg-Axel, Lewedorpse Boys- Hoofdplaat, Terneuzen-RIA W, HVV'24-Riervliet. Van onze volleybal-medewerker IJZENDIJKE - De Morres- teams spelen vandaag weer een thuiswedstrijd. De Hul- sterse heren, de kersverse kampioenen in de landelijke tweede divisie, kunnen het thuispubliek aantonen, dat ze terecht de titel hebben bin nengehaald. VC Rooy komt op bezoek. Voor de dames wacht een zware kluif tegen Van Santen. Beide wedstrijden beginnen om 17.00 uur in sporthal Den Dullaert te Hulst. In de derde divisie speelt Mytilus tegen Brevok 2. Deze partij begint om 15.30 uur in de sporthal aan de Van Hertumweg te Goes. Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De heren van GSC gaan verder in de strijd om de zaalhandbalbeker in de afdeling Zeeland. Door een 10- 18 overwinning op Sluiskil hebben de heren uit Goes de halve finales bereikt. Sluiskil bood redelijk tegen stand. Vooral in het begin maakte een fanatiek startend Sluiskil het GSC moeilijk en werd er verdiend een voor sprong genomen. Pas bij een 5-2 voorsprong voor Sluiskil kwam GSC los. Het tempo ging omhoog en nog voor rust bogen de mannen uit de Gan- zestad de stand om tot 7-9. In de tweede helft schakelde GSC over op het spelen op de break-out en dit had duidelijk succes. Sluiskil had er onvol doende antwoord op en GSC liep dan ook uit naar een 10-18 overwinning. Aan Sluiskil-zij- de was Erwin Fermont topsco rer met vijf treffers. Ook kee per John Kaas was goed op dreef. Van onze sportredactie TERNEUZEN - De algemene ledenvergadering van het zo meravondvoetbal rayon Ter neuzen wordt maandag 26 maart gehouden in de kantine van de voetbalvereniging Ter neuzen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. 1. N. v.d. Houten, Kloetinge met 13 doelp. 2. P. v. Dorsselaar, Steen, met 12 doelp. 3. F. v.d. Pijl, Hoek met 10 doelp. 4. B. v. Craenenbroeck, Clinge; M. Triëst, Steen, met 9 doelp. 5. P. Verburg, Goes; J. Huisman, Terneuzen, met 8 doelp. 6. J. de Block, Hoek; A. Wilting, Tern. Boys; M. de Kunder, Tem. Boys; P. Zwart, Sluiskil; G. Wolters, Goes; E. Audenaerd, Ria W; J. Lambert, Vogelwaarde, met 7 doelp. 7. J. Klein, AZVV; P. v.d. Hooft, Sluiskil; J. Maas, Hontenisse; B. Corijn, Terneuzen, met 6 doelp. 8. Th. Hanny, AZW; E. Nagelkerke, Steen; F. Verstraeten, Axel; L. v.d. Voorde, HW '24; E. v. Poucke, IJzendijke, met 5 doelp. 9. E. de Dreu, Kloetinge; J. Dees, Zaamslag; B. v.d. Broeke, Bres kens; R. de Muijnck, Breskens; J. v. Leeuwen, Breskens; P. v. Kouteren, Sluiskil; A. Drumont, Clinge; Alb. Mortier, Steen; M. Quataert, Aardenburg; G. Buijsrogge, Hontenisse; S. Souli mans, Hoofdplaat; W. Thomas, Hoofdplaat; H. Bun, HW '24; A. Verdonk, Lewedorpse Boys; P. v. Bambost, Terneuzen, met 4 doelp. Clubscore: 1. Steen met 33 doelp. 2. Kloetinge, Tern. Boys, Goes met 25 doelp. 3. AZW, Hoek, Sluiskil met 23 doelp.

de Stem | 1984 | | pagina 11