[TOPSNELHEID VAN HET JAAR. Een rondje frisse Hockeyers beginnen aan tweede deel competitie Opnieuw zege van Ronnie Walhout Winst De Vliegere Le Feber pakt de leiding Monsterscore SAR 2 Zoetemelk krijgt zijn zin Zeeuwse aspiranten in nationale eindstrijd LnENSPAG 7 MAART 1984 I6 PAGINA SPÓRTtl ECNWU minder] ifwijzend egenover ^an der Molen I Extra expertise Feyenoord beker tegen Haarlem FIAT UNO. AUTO VAN HET JAAR 1984. 1 ♦fl Uitslagi ;en Kinderziekten kenmerken Jarino-jeugdtoernooi T rainersnieuws Goede resultaten tijdens concours manege Absdale Ador en ZVH delen punten T14 PAGINA SPORT 2 VMSTERDAM (ANP) loofdbestuur van de Kon. lijke Nederlandse Wiel*. Jnie heeft zijn aanvankelijk ibsolute afwijzing van kandi laat-voorzitter Piet van <jH Holen aanzienlijk afgezwakt! De overige bestuursle' :ullen, wanneer Van der l,„ 'en in de voorj aars vergal], ring van 22 maart als opvolg» yan Jan Karei Hylkema word gekozen, niet onmiddellijk af] treden. Het hoofdbestuur van i kNWU heeft, met het oog de voorzittersverkiezing, i_ voorzitters van de districtej een brief gestuurd. Daarin J ifstand genomen van het opa anuari ingenomen standpunl waarin de Hilversumse coirj nissaris van politie min neer als ongewenst persou, ;n zeker als niet-gewenstl /oorzitter werd getekend Toen stelde het bestuur data] e leden hun zetels ter beschik! ring zouden stellen als VaJ ier Molen gekozen zou woil den. In de brief aan de veer! tien districten wordt nu ge[ zegd dat de bestuursleden hej principe van de zetels ter I schikking stellen nog stee. innemen, maar wel zullen blij ven functioneren in het belanj van de Unie. Het hoofdbestuit zegt namelijk in zijn schrij ven: „Ter beschikking stellel. houdt niet in dat de huidigi bestuursleden aftreden, hej houdt wel in dat zij er ten eet ste zorg voor dragen dat de lij. pende zaken normaal wordei afgehandeld en dat het stuur inclusief de nieuw voorzitter zich in alle rust kal beraden over de bestuurssa. menstelling". De brief aan hej district eindigt met: „Met dea opzet meent het hoofdbestuii dat de belangen van d KNWU optimaal worden ge! diend". IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHtl Van onze hockeymedewerker «KNEUZEN - Zondag 11 maart beginnen de hockey- ^508 aan hun tweede deel vSn de competitie op het veld. Ze hebben dan ruim jr|e maanden winterstop achter de rug. De meeste spelers hebben in de zaal ge- speeld, maar de wil om weer op het veld aan de slag te «aan is groot. Dit tweede geel is tevens de beslissende fase van de competitie. De meeste beslissingen zullen over ruim twee maanden val'en en daarbij zijn alle Zeeuwse teams nog betrok ken. Bij de heren in de derde klas heeft Rapide zich goed opgewerkt en kunnen de mannen van trainer Ron D'Hondt zonder zorgen het competitiegebeuren tege moet zien. Voor Olympia wordt het echter nog wel zaak de nodige punten te pakken, want de Terneuze- naren staan vrij dicht tegen de degradatiehoek. Onnodig, want in de beginfase van deze competitie heeft Olym pia getoond voldoende klas se in huis te hebben om zich gemakkelijk te kunnen handhaven. Vlissingen zit in hetzelfde schuitje als Olym pia en heeft zelfs nog twee wedstrijden meer gespeeld, zodat zijn positie nog zorge lijker is. Middelburg houdt hier de Zeeuwse eer hoog, want de mannen uit de Zeeuwse hoofdstad hebben nog alle kans op het kam pioenschap. In de vierde klas maakt Goes goede kansen op de titel, maar er zijn wel vijf teams, die daarvoor in aan merking komen, zodat het in deze klas aan spanning niet zal ontbreken. Bij de dames is de positie van Rapide niet best, maar de vooruitzichten zijn goed, want topscoorster Dianne van Damme treedt weer aan en dit betekent aanvallend zonder meer een vooruit gang voor het moeilijk sco rende Rapide. Middelburg neemt in deze derde klas de laatste plaats in. Het heeft nog geen wedsrijd gewon nen en de verwachting is dat daar niet veel verandering in komt. Vlissingen is de beste Zeeuwse vertegen woordiger in deze klas. Het telt maar twee punten meer dan Rapide, zodat het te ho pen is dat de Zeeuwse dames zich in het tweede deel van deze competitie beter zullen roeren. In de vierde klas is Peli kaan een klasse apart, maar moet voor Goes de tweede plaats haalbaar zijn. Olym pia moet zich nog kunnen opwerken, zeker gezien het gemak waarmee het Win- terstoptoernooi van Rapide werd gewonnen. De Terneu- zense dames zijn in zo'n vorm zelfs nog niet kansloos voor een positie in de sub top. De standen bij aanvang van de tweede helft van de competi tie zijn als volgt: Derde klas he ren: Teteringen 10-16, Middel burg 9-14, Prinsenbeek 10-11, Rapide 10-11, Pelikaan 9-10, Olympia 8-7, Hoekse Waard 9-7, Vlissingen 10-6, Cadetten 9-2. Vierde klas heren: Hercules 10- 16, Zevenbergen 9-14, Goes 10-14, HSD 10-14, Den Dunc 8-10, Made 10-10, Zundert 9-4, Gilze Rijen 10-3, HCGO 10-1. Derde klas da mes: AMHC'65 10-17, Tempo 10- 16, De Waele 10-15, Etten-Leur 10-15, Voorne 10-7, Vlissingen 10-6, Rapide 10-4, Middelburg 10-0. Vierde klas dames: Peli kaan 10-19, Hoekse Waard 10-13, Goes 10-11, Zevenbergen 10-11, HSD 10-9, Forcial 10-98, Olym pia 10-7, HCGO 10-1. «slaap toernooi BC Teineuzen Van onze badmintonmedewerker KNEUZEN - De organisatie van het internationale admintontoernooi van BC Terneuzen, dat in het af gelopen weekeinde in sporthal 't Zwaantje in Terneu- :en werd gehouden, kan terugzien op een ware bad minton-happening. Met twintig Engelse en twaalf Poolse deelnemers, een gedeelte van de Nederlandse jeugdtop en Zeeuwse prominenten, was het toernooi voortreffelijk Bezet. PARIJS (AFP) - Joop Zoel melk heeft uiteindelijk zijn zin gekregen. De veertiei de kamer van het Hof van B< roep in Parijs heeft dinsdi besloten dat Zoetemelk op maart a.s. in een ziekenhuis Parijs onder toezicht van pi fessor Van Rossum een extr expertise mag ondergaan te weten te komen of het chaam van Zoetemelk het hoi moon Nandrolon produceert. Zoetemelk werd in de twf de etappe van de Ronde vi Frankrijk van het afgelo[ jaar, een ploegentijdrit ové 100 kilometer van Soissc naar Fontalne-au-Pire, op gf bruik van verboden stimuli rende middelen gecontróleei Later werd bekendgemaal dat de controle en de contri expertise positief waren weest, omdat er sporen val Nandrolon waren gevondei Zoetemelk werd teruggezet het klassement, maar besk bij het gerecht verhaal te len. Op 16 maart krijgt Zoet melk eindelijk de kans zich rehabiliteren. BUSSUM (ANP) - In de halv finales van het toernooi om KNVB-beker speelt Feyen oord thuis tegen Haarlem-0' wees de dinsdagavond gehos den loting uit. Fortuna Sittan ontvangt de winnaar van kwartfinalewedstrijd Twente - FC Groningen, op 20 maart wordt overg speeld. De wedstrijden voor halve finales staan voor maart op het programma. lil het heren enkelspel A- ategorie kwamen Danny Mol, Poen Valckenier en Robin Jofland, respectievelijk één, nee en één ronde verder, toen Valckenier verloor in de veede ronde van latere fina st Melio Stewart met 15-1 15- 15-2. De winnaar van het heren enkelspel werd de En gelsman Norman Fraser, die pa het Terneuzen-toernooi in enemarken moet aantreden hn dan voor drie maanden aar China vertrekt om bad- ninton te spelen. Hij liet zijn teenstander Melio Stewart 3:15-115-1. In het dames enkelspel tam Brigitte van de Water ot de halve finale, waarin zij trioor van Esther Willanue- met 10-12 11-2 11-5. Esther [fillanueva moest op haar eurt in de finale de eer laten an Caroline van Zijderveld met 4-115-11. Het duo Jan Maassen/Melio Rtwart, dat zich voor de fina- van het heren dubbelspel blaatste door In drie sets (15-9 >1515-12) het koppel Danny M/Coen Valckenier te ver slaan, werd in de finale flink ifgedroogd door het sterke en op elkaar ingespeelde «o Fraser/Bose, 9-15 4-15. Het koppel Claudia van aalten/Gerda Riemens be- fikte de finale in het dames ubbelspel door een prachtio- overwinning van 17-16 15-9 i het duo Karin Wildschut/ Kouwenberg. Goed elend in de finale konden fan Raalten en Riemens het «h niet klaren tegen Esther panueva en Caroline van Zijderveld, die met 9-15 5-15 Revierden. De winst in het gemengd pbelspel ging naar Caroline >n Zijderveld en Jan Maas door opgave wegens een sure van het koppel Petra aitz/Melio Stewart. Caroline PP Zijderveld pakte daarmee M eerste plaatsen en maakte F» volledig waar in Terneu- P-categorie [Het heren enkelspel in de FMtegorie was een spannen- aangelegenheid voor maar I 'wintig ingeschreven Wers. Erwin van Hooydonk pw Avanti kwam tot de havle finale, waarin hij verloor van de latere winnaar Michel Slink: 10-15 4-15. Michel SUnk won de eindstrijd in twee sets (15-5 15-1) van de uitgebluste Kevin Gening, die daarvoor van de fantastisch spelende Robert Peters van BC Tenreu- zen al zijn kruit verschoten had en op het nippertje een overwinning in drie sets had kunnen boeken: 17-14 12-15 15- 11. De overwinning in het da mes enkelspel ging naar Ger da Riemens. De andere fina- liste, Marijke van Driel, gaf op wegens een blessure, nadat zij zich via een overiwnning in drie sets op Pascal Kouwen berg voor de finale had ge plaatst, 7-11 11-2 11-8. De finale in het gemengd dubbelspel werd een Engelse aangelegenheid. Het duo Hllo- way/Robins won met 17-16 18- 16 van Jane Arnold en de voor Astroïden spelende Michel Francois. In het dames dub belspel verloren Petra Fraanje en Albertina van Raalten de finale van het koppel Gibbs/ Motz in drie sets: 15-5 9-15 12- 15. Ike van Grieken en Robert Peters kwamen tot de finale in het heren dubbelspel. Zij moesten hun meerdere erken nen in het Engelse duo Sam- ra/Robins, dat met 4-15 2-15 aan het lange eind trok. Nor bert Schellinski werd winnaar in het heren enkel spel in de C-categorie door een overwinning van 15-2 15-13 op zijn Poolse tegenstander An- drej Biatas, de enige Poolse vertegenwoordiger die de fi nale bereikte. Clubgenote van Norbert Schellinski van het' Oostburgse Sjuttul, Sari Pie- ters, greep haar zoveelste toer nooizege in het dames enkel spel. Zij versloeg in twee sets (11-2 11-4) Terneuzense Ankie Lammertink. Finales C-categorie: GD: Pie- ters/Schellinski-Den Dunne/Pfaff 15-9 15-5. HD: Pfaff/Schellinski- Veraart/Wisse 15-7 17-15. DD: Den Dunne/Pieters-Veraart/Wisse 15- 10 15-5. Alle eerste plaatsen in de C-categorie gingen naar het Oost burgse Sjuttul. CX-categorie: HE: Vermast- Houterman 15-10 15-2. DE: Ridde- rikhof-De Feijter 11-0 11-9. GD: Kest/Willems-De Vriens/De Feij ter 15-0 15-0. DD: Van Laar/Lou- werse-Verstraeten/De Feijter 15-8 15-7. HD: Houtermans/Perotti- Gruiter/Gruiter 5-1517-14 4-15. Van onze sportmedewerker HULST - Het zaalvoetbaltoer nooi dat FC Bosland en Pol- fliet in sporthal Den Dullaert hielden, is een sportief succes geworden. De arbiters Johnny Mc Taggert en Leon Polfliet bij de dames en Emiel Assel- man en Piet Morcus bij de he ren hadden dan ook geen moeilijke dag. Bij de dames ging de zege naar het team van Paul de Vliegere, vóór AZWZ, HSV Hoek, Napoleon/Klaus, FC Bosland, Van Jole/Anthonis en Neckermann. Bij de heren - hier werden twee poules afgewerkt, waar na gespeeld werd om de eind klassering - ging de winst naar het team van Verbrugge uit Terneuzen. In de finale klopte het de selectie van de familie Blommaaert met 5-2. Texaco Boys werd derde, vóór de familie Voet, ZWN, FC Bos land, de familie Martin en de familie De Putter. -Ki MIJL i OP de foto de Poolse afvaardiging die in actie kwam op het internationale badmintontoemooi van BC Terneuzen in sport hal 't Zwaantje. - foto de stem/cor j. de boer Van onze motorsportmedewerker AXEL - Op het snelle zandcir- cuit van Stekene werd Ronnie Walhout opnieuw de Zeeuwse topscorer in de rangen van de Belgische Liefhebbers Bond. Net als vorige week te Bornem werd hij eindoverwinnaar in de 125 cc-klas debutanten. De ze keer kreeg hij echter heel wat tegenstand in de persoon van Leslie van Puyvelde, die Van onze vol ley balmedewerker HEYNOORD - De Zeeuwse jongens-aspiranten hebben afgelopen zaterdag in Heynoord een goede prestatie geleverd. In de voorronden voor districtsteams van de Ne derlandse Volleybal Bond wonnen zij de eerste drie wed strijden. Na verlies tgen Mid den-Brabant hadden ze nog één keer setwinst nodig om zich te kunnen plaatsen voor de eindronde, die paaszater dag in Overijssel wordt ge houden. Tegen Rotterdam speelden zij een puike partij. De 1-1- uitslag was voor de Zeeuwen voldoende om zich te plaatsen voor de finale. „Dit hadden we niet verwacht. De meeste jon gens speelden boven hun kun nen", aldus een tevreden coach Ron Reunis. De jongens-ju nioren behaalden maar twee punten in hun toernooi. Ook de meisjes-aspiranten en -ju nioren hadden niet veel in de pap te brokkelen. De junioren wonnen geen enkele wedstrijd terwijl de aspiranten één set in de wacht sleepten. (ADVERTENTIE) Ook in 1983 bogen zich weer een groot 1 internationale autojournalisten over "'n dat jaar geïntroduceerde auto's. Ze keken en vergeleken. En kozen de la' Z'no als Auto van het Jaar 1984. 0® z'n ontwerp, ruimte, wegligging, I ,J™ort en zuinigheid. Maar zeker ook om Prestaties. Want onder de motorkap van e%Uno zit een motor die van wanten weet. Een sportieve, betrouwbare krachtbron van naar keuze 900, 1100 of 1300 cc. Met een topsnelheid van respektievelijk 140, 150 en 165 km/u! De nieuwe Auto van het Jaar staat bij alle Fiat dealers. In 7 uitvoeringen, waar /ss onder nu ook de Uno Diesel. leeft een winnaar 0PSe,e^,n \g ge ontvangt bruto bijna ee mers aan toto 9 had nieman et' a-e ell 2e prijs: 6 winnaars, die bruto f. 5.278,20 ontvange"j. prijs: 156 winnaars, die e 406,- ontvangen. Toto-gelijk 9: le prijs; winnaar; 2e prijs: 1 win"t 3 die bruto f. 1.883,- ontvang prijs: 31 winnaars, die 144,- ontvangen; 4e pr« '^.i winnaars, die elk f. w0" vangen. Cijferspel 9: 6 cijfers g0" winnaar. ik in eigen organisatie natuurlijk tot het uiterste wilde gaan. De kleine Belg slaagde er in de eerste reeks nog in om Wal hout achter zich te houden. De tweede manche moest hij ech ter in Walhout zijn meerdere erkennen, die uiteindelijk met ruime voorsprong de reeks won en de eindzege met der tien seconden in zijn voordeel voor zich mocht opeisen. Ook Marlon Hemelsoet, Alex War rens en Steven Mangnus le verden weer uitstekende pres taties en behaalden respectie velijk de vijfde, zesde en acht ste plaats. Frank van Kruyssen be haalde in de 250 cc-klas debu tanten een fraaie derde plaats in de eindstand. Vooral in de tweede reeks kwam Van Kruyssen in de slotfase ver rassend opzetten en kwam de voorlaatste ronde zelfs in tweede positie door. De Belg Dhaene maakte hem die plaats echter nog afhandig. Grote af wezige in de 250 cc-klas junio ren was natuurlijk Gino de Jonghe uit Axel, die tijdens doordeweekse trainingen ge blesseerd raakte en voor enke le weken uitgeschakeld is. Bij de nationalen in de 500 cc-klas kwam Peter van de Ree uit Zaamslag bijzonder goed voor de dag maar pakte net naast een podiumplaats toen de chronometer in zijn nadeel besliste. Met een eerde en een zesde plaats in de reek sen werd hij vierde in de eind stand. Eduard van de Klooster uit Kapellebrug zagen we ein delijk weer eens in de 500 cc- klas internationalen aan het werk en vooral in'de tweede reeks liet hij een sterke indruk achter. Ondanks een liesbles sure, die hem al geruime tijd hindert, reed hij een schitte rende wedstrijd en werd uit eindelijk zesde in de eind stand. Debutanten: 125 cc: 1. Ronnie Walhout, Sluiskil; 5. Marlon He melsoet, Westdorpe; 6. Alex War rens, Ossenisse; 8. Steven Mang nus, Vogelwaarde; 16. André van Espen, Axel; 25. Patrick Sponselee, Kloosterzande 250 cc: 1. Dhaene, België; 3. Frank van Kruyssen, Kloosterzande; 9. Jean Pierre de Bleyser, Heikant; 14. Jan de Fey- ter, Terneuzen; 16. Herman van de Bos, Koewacht; 18. Raymond Braem, St.-Jansteen; 19. Mare van Eetveldt, Terneuzen. Junioren: 250 cc: 1. Rik Claus, België; 10. Erwin Adam, Westdorpe; 12. Sam Jansen, Sluiskil. 500 cc: 1. Scherlippens, België; 14. Ronnie van Eetveldt, Terneuzen; 15. Chris de Pooter, Axel. Nationalen: 250 cc: 1. Brik Schelfaut, België; 5. Martien Jan sen, Sluiskil; 5. Ko Walhout, Sluis kil. 500 cc: 1. Patteeuw, België; 4. Peter van de Ree, Zaamslag; 12. Eddy Leenknecht, Axel; 17. Jan Verhage, Cadzand; 19. Leo Ovaa, Ritthem. Internationalen: 250 cc: 1. Lieven de Vijlder, België; 3. Mari- nus Valentijn, St.-Willebrord; 12. Henk Buys, Middelburg; 16. Kees Sep, Vlissingen; 25. Johan Schelle- man, Axel. 500 cc: 1. Willy van Baelen, België; 6. Eduard van de Klooster, Kapellebrug; 13. Johan Scheele, Zaamslag; 25. Roger Vink, Axel. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Wat een waardige afsluiting moest he ten van drie weken tennis in de Jarinohal te Terneuzen, eindigde in een anti-climax. Geplaagd door 'kinderziekten' kreeg het toernooi een romme lig verloop, hetgeen de organi satie voor de nodige proble men stelde. Voor wat betreft de krachtsverhoudingen valt er weinig te zeggen, want ook de belangstelling was niet groot. Dit had reeds geleid tot sa menvoeging van leeftijdscate gorieën. Van echte strijd was dan ook alleen in de finales sprake, hoewel er slechts één werd beslist in drie sets. UITSLAGEN: Meisjes tot en met 12 jaar: Halve finale: Isabella Leenhouwers-Ingrid de Vries 6-4, Chantal van Schelven-Erica Ouwehand 9-4. Finale: Leenhou wers-Van SChelven 6-5 6-3. Meis jes tot en met 16 jaar: Finale: Charlotte Nijsten-Erica Ouwe hand 6-2 6-4. Jongens tot en met 10 jaar: Halve finale: Milan Albi- cher-Martin Elderson 11-3, Ri chard Hamelink-Laurens Visser 8-4. Finale: Milan Albicher-Ri- chard Hamelink 2-6 6-4 6-1. Tot en met 12 jaar: Halve finale: Guido Tolhoek-Jeroen Everling 12-3, Bernd van Quekelberghe-Tim Veldhoven 10-6. Finale: Tolhoek- Van Quekelberghe 6-3 6-1. Tot en met 14 jaar: Halve finale: Gyon Asselman-Stefan Steijaert 11-3, Sjouk Bleijenberg-Walter Monte- narie 8-7. Finale: Asselman-Bleij- enberg 6-4 6-4. Tot en met 16 jaar: halve finale: Ralph Albers-Riny Kort 8-7, Gyon Asselman-Arjen Elderson 7-4. Finale: Albers-As- selman 6-4 6-2. Bij de voetbalvereniging Kwadendamme (tweede klas zondag-afdelingsvoetbal) gaat de Middelburger Cor van Aken in het nieuwe seizoen als trainer fungereren. Van Aken is momenteel werkzaam bij Goes. Zaterdag-derdeklasser Kloetinge gaat van trainer wisselen. Daar wordt na drie jaar Henk Houtekamer opge volgd door Cees van de Linde uit Goes, die nu nog SKNWK uit Nieuwerkerk onder zijn hoede heeft AXEL - In het beperkte pro gramma dat de Axelse zaal voetballers af te werken had den, slaagde Le Feber er in om de leiding in de tweede klas over te nemen van Groos- man/SmuIders. De 5-2-zege op Wilton was hiervoor voldoen de. 't Wapen van Axel/Kesbeke, dat eveneens in de tweede klas speelt, schiet de laatste weken behoorlijk met scherp. Dit on dervond LA Bourse, dat met 10-1 werd weggevaagd. Stand tweede klas: Le Feber 19-30, Groosman/Smulders 18- 29, Doelder 18-27, Kota Radja 18-23, Dieleman/De Schepper 18-22, La Bourse 19-22, 't Wa pen van Axel/Kesbeke 18-21, Kerckhaert 18-21, HCG 18-19, Sneldienst 18-17, Broomche- mie 17-12, Wilton 19-9, Axel 18-8, Haak 17-7, Markt Boys/ Schoot 18-5. ABSDALE - In manege Abs dale kwamen ruim vijftig combinaties in actie in een dressuurwedstrijd voor paar den en pony's uit de kring Zeeuwsch-Vlaanderen. De re sultaten bij de pony's waren van zo'n goede kwaliteit dat jurylid Eric van 't Westeinde aan acht deelnemers een winstpunt kon toekennen. De combinaties die een winstpunt behaalden Waren: 1. Wendy Hendrikse met Ra- mano H (Kleppertjes) 129 pun ten; 2. Brigit Cappendijk met Abbey Rose (Graeve Jan) 124; 3. Diana Jansen van Roosen daal met Mervijn (Luctor et Emergo) 123; 4. Marijke Baec- ke met Blue Lady (Hulst) 122; 5. Francoise Rombout met Look Out (Luctor et Emergo) 121; 6. Ilse Brochardt met As- hurst Tora (Graeve Jan) 120; 7. Nancy Lafort met Laila (Klep pertjes) 120; 8. Linda Pluymers met Silver Night (Kleppertjes) 120 punten. Ook bij de paarden werden er uitstekende resultaten neergezet. Een klasse apart was hier Claudia Fassaert mét Werda van De Vosserijers, die met niet minder dan 130 pun ten de eerste plaats voor zich opeiste en daarmee twee winstpunten aan haar totaal toevoegde. De deelnemers, die een winstpunt behaalden, waren: 2. Bettina de Fouw met Unami (Oranjeruiters) 123; 3. Vivian Riske met Guna (Luctor et Emergo) 122; 4. Jan de Feijter met Weston (Luctor et Emer go) 122; 5. Ineke Suy met Umi- lah (Vosserijers) 121; 6. Martin de Groot met Rudora (Graeve Jan) 121; 7. Mark Vael met Tornado (Hulst) 120 punten. TERNEUZEN - In de Ader- bedrijfstenniscompetitie werd een beperkt programma afge werkt. In de C-categorie deel den Ador 1 en ZVH 1 de pun ten. Ook ZVH 2 en Dow in de D-categorie speelden gelijk met 2-2 en in de E-categorie ging de overwinning naar Van Strien, dat met 4-0 baas bleef over De Zon. De persoonlijke uitslagen in de C-categorie waren: Fred Elliott-Peter Kouwijzer 11-7, Hans van den Akker-John Dijkman 1-14, Toine de Waal- Rinus Kort 12-7, Peter van Veldhoven-Rinus Kort 5-9. Van onze tafeltennismedewerker GOES - Het verrassend goed spelende SAR 2 heeft de eerste helft van de Zeeuwse afde lingscompetitie in de eerste klas afgesloten met een ecla tante 0-10-monsterzege op Goes 1. De gastheren kwamen tegen het trio Rino Jonkheijm, Joop Maas en Jan de Klerk to taal niet in het stuk voor en behalve enig verweer van Adrie de Jonge in de laatste partij tegen Joop Maas, reik ten de verrichtingen van de hekkesluiters niet. SAR 2 blijft samen met Zand 2 en Arnemuiden 1 aan de leiding. Zand 2 omzeilde bij MZ 5 een dreigend puntenverlies door in zeven van de tien par tijen een beslissende derde ga me nodig te hebben waarvan er vijf voor Zand 2 waren. De Middelburgse derby eindigde in 3-7, waarbij Leo Zuidweg ongeslagen bleef. Arnemuiden zag bij St.-Laurens 1 kans bij een 3-4-voorsprong definitief door te stoten naar 3-7, waar bij zowel De Smit als Pronk vor de maximale winst zorg den. Effect 1 zorgde in de tweede klas A voor een verrassing door in eigen huis leider Big Smash 1 met 5-5 te bedwingen. Opnieuw was Jan Roeland jr. de beste Teneuzense speler. Goese Polder 1 werd nu alleen leider, omdat Scholten en zijn mannen met 3-7 het pleit bij de Arnemuiden-reserves won nen. Het in 2B leidende St.- Aloysius 1 had het niet ge makkelijk bij Zand 3, dat de Graauwenaren met miniem verschil met de winst liet ver trekken. Jo Bogaert tekende deze keer voor drie winstpar tijen en Bas Kindt droeg ook in ruime mate - via twee 2eges - bij tot het eindresultaat. Me de-leider MZ 6 scoorde via Westerzicht 1 een 1-9-winst bijeen. RWS bleef in de derde klas D in Zeeuwsch-Vlaanderen ongeslagen dankzij een krap pe 7-3-zege op Effect 2. Rey- naert 1 maakte geen fout tegen hekkesluiter SAR 4 en bleef kansrijk tweede door de 7-3- winst. In de vierde klas G ver beterde leider Effect 4 zijn koppositie nog meer, doordat de gebroeders Van Duren en Panthoplet ieder twee keer wonnen tegen rivaal STEEN 1, waarin alleen Jo Delforge on geslagen bleef. In de vijfde klas-groepen werd de eerste helft afgesloten met als leiders Reynaert 2, IJzendijke en Phi lips 2. Uitslagen SENIOREN: Eerste klas: MZ 5- Zand 2 3-7, Goes 1-SAR 2 0-10, Laurens 1-Arnemuiden 1 3-7. Tweede klas A: Effect 1-Big Smash 1 5-5, Arnemuiden 2-Goese Polder 1 3-7, Laurens 2-Wilno 2 8-2. Tweede klas B: Westerzicht 1-MZ 61-9, Zand 3-Aloy 1 4-6. Der de klas D: RWS-Effect 2 7-3, Rey naert 1-SAR 4 7-3. Vierde klas F: Effect 3-B S 2 9-1, PZEM 1-Ef- fect 5 9-1. Vierde klas G: Effect 4- STEEN 1 7-3, ONA 2-Aloy 3 6-4, Philips 1-B S16-4. Vijfde kias E: Effect 6-Philips 3 2-8, SAR 5-STV 3 8-2. Vijfde klas F: Reynaert 3-STV 11-9, ATV 2-HCG 2 2-8. Vijfde klas G: STEEN 3-Reynaert 4 7-3, PZEM 2-ATV 1 2-8, STV 2-Philips 2 0-10. (ADVERTENTIE)

de Stem | 1984 | | pagina 7