Ondanks verlies in Vlissingen tegen DOS W: Racing Show geslaagd Bekers KNAU Zeeland voor Olijslager en Vermeule Damtitel Gajadhar Thor vooraan bij turnwedstrij den Uitslagen HuZaVo onsor- kend MZ1 nog steeds zonder winst aar van se Zee (Trainingsweekeinde wielrenners succes Heinkenszand blijft na zege in kopgroep Vergadering tennisbond Bijeenkomst arbiters INSDAG 21 FEBRUARI 1984 AGINA SPQRT" ames Hulst eerste bij ;aalvoetbal in Oostburg Trainingsrit iddelkamp' fege Krijnsen Maico showt modellen op circuit Axel Resultaten competitie tennis Hulst Arj aan van de Kreeke superieur op De Uithof T14 PAGINA SPORT 2 een optie voor een "e van vier jaar. Nederlandse multinatij. ie hoofdsponsor van hg is, betaalt per j aar 6f n aan Sportsupport, deze stichting te help» et verwezenlijken vat doelstelling. Voorts vig 300.000 gulden om jaat. een internationaal top. tevenement in NederlaJ -lijk te maken, alsmedJ edrag van 100.000 guldei.| arbasis voor het van bijeenkomsten vat! pische topsporters. Ooi t voor de voorbereidd Olympische kandidatJ bedrag van 100.000 jaar beschikbaar gestelij 27 Olympische sportbot. de Nederlandse Sport Ft.| tie, het NOC en Sportsup. krijgen tenslotte vooreen ag van 500.000 tronische apparatuur. Hel erlands Olympisch Com® eent het Nederlandse hJ f de exclusieve rechte betrekking tot het gebrul van het NOC-merktek® Olympische vlag en nje leeuw bij produktrel e. OC-praeses mr. Van djl 1 merkte tijdens een kort praak op, dat hij niet Del rt tot de groep van persol die aan medailles absolu| aarde toekennen. „Ik veel belangrijker vraag1] zei hij, „of in deze ere deelnemer voor ad die strijd op 01ympisct| eau heeft geleverd, die of haar mocht wor(te| wacht". Van onze tafeltennismedewerker LEIDEN -,Het debuut van MZ 1 in de eredivisie van de landelijke tafeitenniscompetitie heeft het Zeeuwse team nog steeds geen positief resultaat opgeleverd. Zaterdag werd bij Scylla de eerste helft afgesloten met een zware 6-0 nederlaag, waardoor MZ na vijf wedstrij den zonder een enkel winstpunt bleef. Het Walcherse team schaart zich daarmee in de rij van debutanten van de afgelopen jaren die vanuit de eerste divisie schoorvoe tend de hoogste regionen binnen stapten om daaruit met grote vaart ook weer te verdwijnen. MZ blijkt dan ook te licht voor de top en Scylla bewees dat andermaal doordat het gerenommeerde Leidse trio met Hans Lingen, Patrick Swier en Anne Vlieg een evenwichtige en geroutineerde combinatie bleek te zijn. Bij de Zeeuwen kwam Jan- Henk Bomhof toch het dichts bij een zege tegen Lingen, die echter met 21-19 in de derde game alsnog aan het langste eind trok. MZ aanwinst Fred van der Zeeuw viel opnieuw door de mand met twee kansloze nederlagen. Van onze atletiekmed.ewerk.er KAPELLE - John Vermeule (voor de derde keer in succes sie) bij de heren en Marjan Olijslager bij de dames zijn de nieuwe eigenaars van de pres- tatie/verdienste-bekers, jaar lijks beschikbaar gesteld door de afdeling Zeeland van de KNAU. Het kleinood werd hen overhandigd door afdelings voorzitter Johan Vuijk tijdens de algemene jaarvergadering in Kapelle. John Vermeule had bij de heren weinig con currentie maar voor Marjan Olijslager was die keuze moei lijker. Niet dat haar prestaties over het afgelopen jaar gerin ger waren dan die van de Dy namo-atleet, maar wel gezien het feit dat er nog een Zeeuw se atlete op internationaal ni veau presteert en wel Els Va der. „De progressie van Mar- jan was afgelopen jaar echter groter dan van Els", argumen teerde voorzitter Vuijk de keuze. Marjan, zelf tegen woordig in Breda wonend, was niet present. De man achter haar succes, Ad Hendriks, nam de bokaal in ontvangst. De verenigingsbekers gin gen allebei naar Dynamo. De dames werden met Trijnie Smeenge, Jacqueline Mol en Jacqeline Vermeule nationaal crosskampioen terwijl de he ren (John Vermeule, Kim Reynierse, Frank Kooman en Johan Antheunisse) officieus nationaal kampioen werden op de 4 x 15 kilometer. De Adrie de Munck-beker ging naar Paul Pieters van AV'56 voor het vele werk dat hij de afgelopen jaren in de Zeeuwse atletiek heeft gestopt. Negen jeugdatleten werden onder scheiden voor hun prestaties in het afgelopen jaar en wel André Verwei, Theo Dinge- mans, Erik Stigter en Gert van der Weele, allen van AV'56; Bart van Haeringen en Anne- miek Goedhart van Delta Sport, Muriel Grondman van RKHAV, Brenda van Essen van Dynamo en Martin Bou- cherie van Marathon. Het was een hoogtepunt van een traditioneel vlekkeloos en vlot verlopen vergadering waarin voorzitter Johan Vuijk met luid applaus werd herko zen. Toch had de voorzitter in zijn openingswoord een wat minder prettige mededeling, want voor het eerst sinds 1975 nam het ledenbestand van de afdeling af. Er was een daling van 1377 naar 1345 leden. Aan gezien men de komende maanden in West-Zeeuwsch- Vlaanderen met KNAU-atle- tiek van start hoopt te gaan en ook Flakkee aansluiting bij Zeeland wil, lijkt deze daling overigens maar van tijdelijke aard. Ook wat de accommodaties betreft liggen er bij de afde ling nog wat wensen. Toch lij - ken er weer lichtpuntjes te ko men, want Delta Sport uit Zie- rikzee zou eind dit jaar het oude complex van sportpark De Bannink krijgen, al zal daar nogal wat aanpassing moeten geschieden om het tot een volwaardige accommoda tie te maken. Dit jaar is overi gens een feestelijk jaar voor atletiekminnend Zeeland, want men herdenkt het 50-ja- rig bestaan van de afdeling. Een herdenking die een vrij sober karakter zal dragen en nog geen definitieve gestalte heeft gekregen. Van onze sportmedewerker lOSTBURG - Het Hulsterse Napoleon Klaus heeft zater- las het zaalvoetbaltoernooi (oor dames in de Oostburgse iorthal De Veerhoek gewon- >n. Het toernooi was opgezet ir de sportvereniging Zuid inde. De drie deelnemende ploe- in werkten een volle compe- itie af en de Hulsterse dames sten al hun wedstrijden in nst om te zetten. De organi- Irende Zuidzandenaren kwa llen geen enkele maal tot Inst en eindigden dan ook op de laatste plaats. Slachthuis dies werd tweede. o-prof Jean-Claude Ba- de Middellandse Zee op en laatste etappe verde- le leiderstrui met succes. Monaco, werd gewonnen r Patrick Mörlen. tie van deze etappekoers veede en de Zwitser Ste- lats. Het verschil tussen acht seconden. De Noord- oeg van Peter Post moest positie in het eindklasse- g geboekt bij de beklim- idag, in de 115 kilometer Monaco, koos Roche voor rden echter onschadelijk van Bagot, van wie Mör- snapte. Die vluchtpoging van Daniel Wyder. Deze rat pech. Eerst viel hij en de weg in. Met een voor- n op de hoofdmacht pas- eep. Van onze sportmedewerker LlSSINGEN - De ZRTC heo Middelkamp hield zater- zijn vierde trainingsrit in bt Sloegebied. )e resultaten waren; Ama- lirs/profs: 1. C. de Nooyer, 2. van Kooten, 3. T. Fase, 4. J. In der Horst, 5. H. Nieuw- prp Junioren: 1. J. Klooster- pi, 2. P. Mol, 3. G. van Ant- jrpen, 4. J. Goense, 5. A. Ver- Lie Liefhebbers/trimmers: 1. |E. Koets, 2. S. de Kok, 3. M. |D(jkwel, 4. C. van de Dries, 5. van Duijvendijk. Dames/ |msters: 1. J. de Groot, 2. J. erge, 3. A. Eveleens, 4. J. dde. Animo Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Ondanks het verlies van 5-7 tegen het Vlissingse DOS 1, blijft het herenteam van het Ter- neuzense Animo uitzicht houden op een kampioen schap in de hoogste poule van de herencompetitie. Als excuus voor de Terneuzenaren zou kunnen gelden dat men niet in de gebruikelijke samenstelling speelde, maar in hoeverre het invallen van Bram van Dijk daarop van invloed is geweest, valt moeilijk te zeggen. Van onze sportmedewerker ES - Frans Krijnsen van AV '56 behaalde in het Gelder- te Heerde de Nederlandse «titel veteranen 40 t/m 45 ir. De 'diesel' uit Waarde die I eigen provincie geen con- ■rrentie heeft had voor de 11 Mörlen (Zwi) 115 kilometer in hl. lange wedstrijd 37 min. en Kim Andersen (Den), 4. Alan pee nodig. a), 6. Walter Planckaert (Bell, Ihappuis (Fra), 9. Jean-Fran- Bagot (Fra), allen in dezelfde Bagot (Fra) 19.49.19, 2. Ste- Mutter (Zwi) op 0.20, 3. Eric (Aus) op 0.46,6. Silvano Con- nbroucke (Bel) op 1.55, 8. Kim elly (Ier) op 2.03, 10. Steven Jfrijnsen die na drie kilome- |tef een gewonnen wedstrijd liet Nico van Stralen uit erhugowaard ruim een hal- |vfj minuut achter zich, terwijl 1^4 kampioen van vorig jaar Ib der Poorten van A.F. Hol- lldia uit Hoorn, met de bron- plak genoegen moest ne- jn- Zijn tijd was 37 min. 51 f- Er namen 48 atleten aan J nationaal kampioenschap ■dlopen deel. De als eerste heer spelende Van Dijk verloor zijn partij tegen Gert van de Bogaard met 7-11, maar daarna leek er voor de Terneuzense formatie geen vuiltje meer aan de lucht te zij n, hoewel Enno Cohen ge noegen moest nemen met een gelijk spel (7-7) tegen Piet Vis ser. Dieter Gajewski en Huub Nijsten haalden het maximale puntenaantal via overwinnin gen op respectievelijk Frans van de Velde (11-4) en Harry Tijssen (9-7). Een riante voor sprong na de enkelspelen was het resultaat, maar de Wal cherse formatie bleek in de dubbels over een betere condi tie te beschikken, want beide partijen sloten zij winnend af. In dezelfde poule troffen Sluis en De Schelde elkaar, Van onze motorsportmedeiverker AXEL - Onder ruime belang stelling presenteerde de Belgi sche Maico-importeur op het circuit van Axel afgelopen za terdag de nieuwe modellen van dit Duitse merk, de Maico SC 250 LC en de SC 490. De Duitse fabriek, die grote be kendheid verwierf met haar crossers, ging eind vorig jaar failliet maar is met overheids steun weer begonnen met een voorlopig nog beperkte pro- duktie van nieuwe modellen, die in Axel door diverse rij ders aan de tand gevoeld wer den. De fabriek zal ook aan de Grand Prix gaan deelnemen, waarvoor de rijders Rolf Dief- fenbach en Manfred Kreuz zijn gecontracteerd, terwijl te vens een niet bij naam ge noemde Amerikaan in het fa- brieksteam zal worden opge nomen. Het grote nieuws was ongetwij feld de nieuwe water- gekoelde 250 cc-crosser die een goede indruk maakte op de di verse testrijders. De 250 cc- machine levert dan ook het in drukwekkende vermogen van 47 pk. dn ome sportmedewerker ISKIL - Het trainings- 'keinde dat de wielervere- kg Zeeuwsch-Vlaanderen [Limburg hield, is een ge ogde test geworden. Voor H renners die ondergebracht ren in Schin op Geul bete re het uitstapje keihard ken aan de conditie. Met bij beklimmingen van jKeuterberg, de Kouberg en Slingerberg, moesten de - "ten aangesproken wor- n deze beklimmingen toon- Sluiskillenaar Patrick van Bel als 'berggeit' behoorlijk Jln zijn mars te hebben. Hij s een van de elf amateurs onder leiding van Dennis *rner op de eerste trai- gsdag 157 kilometer n een later 120 kilometer voor de ten kregen. De zes junioren "Jf nieuwelingen reden on- coaching van Stan de Bak- 1 omstreeks tachtig kilome- Per trainingsdag. Het was f eerste maal - „en zeker voor de laatste keer", liet Wier weten - dat de wieler- ?biging Zeeuwsch-Vlaan deren er voor een trainingstrip van enkele dagen op uit trok. hetgeen tot een nederlaag leidde voor de Sluis-heren, die daardoor steviger op de onder ste plaats staan. Teun van Heelsbergen en Peter Paul Roozen zetten hun teams ech ter op het goede spoor via hun respectievelijke winst op Hans van der Linden en Kees van der Meulen. George Dhont verloor daarna met 4-8 van Rob Luitwieler en Van Waes deelde de punten met Sjaak de Hond, 6-6. Alleen Van Heel sbergen en Roozen wonnen hun dubbel, zodat de zege voor De Schelde was. De stand in poule 1 van de he rencompetitie is als volgt; DOS 1 7-55, Animo 6-50, De Schelde 7-36, Hulster Ambacht 6-33, Sluis 6-18. In poule 1 van de mixed competitie behaalden de eerste teams van DOS en MLTC ieder zes punten. Het gelijke spel kwam tot stand door winst van Dick Waasdorp op Joost Thoorenaar (11-4) en Ro bert van de Bogaard op Mario Titiheru (9-8). Ook in het dub bel zegevierden de DOS-he- ren, 13-3. Voor de Middelbur gers was het de vrouwelijke helft die de punten verzamel de. Marjolein Cijsouw deed dat via een zege op Martine van Ligten (10-5) en Sacha Biondina werd nipt winnares tegen Lisett Terwiel, 7-6. Ook in het dubbel waren zij de sterksten: 13-5. In poule 3 staat De Bongerd vaster op de laatste plaats on danks een 8-4 zege op De Schelde 2. Dimitri Kaijser speelde zich opnieuw naar succes via Chris Versteeg, 10- 7. Hulster Ambacht 2 bezet in deze poule nu de tweede plaats dankzij een 10-2 overwinning op Axel. Mark Pellemans en Joop Weemaes sloten hun par tijen met een zege af met iden tieke cijfers: 9-4. Pellemans deed dit tegen Paul van Meurs en Weemaes omzeilde Adrie Geensen na een achterstand van 1-4. Tjo Weemaes liet te gen Annelies Hoek een steek vallen (5-10), maar Martine Rottier beperkte de schade. Zij won van Jos Hoek met 12-5. Winst in de beide dubbels re sulteerde in 10-2. De stand in poule 3 is: De Bongerd 6-56, Hulster Ambacht 2 6-38, Ani mo 2 6-37, Axel 7-35, De Schelde 2 7-26. Uitslagen: Mixed-competitie: DOS 1-MLTC 1 6-6. De Bongerd-De Schelde 2 8-4, Hulster Ambacht 2- Axel 10-2, Drive 1-Smash 2 12-0 (vrijdag gespeeld), Smash 2-Drive 1 0-12. Herencompetitie: Sluis-De Schelde 1 5-7, Animo-DOS 1 5-7, Souburg-Eegedima 5-7, MLTC 2- MLTC 1 6-6, Schenge-Domburg 1 0-12. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de tweede klas A van het zondagafdelings- voetbal handhaafde Heinkenszand zich in de kopgroep door in Renesse tegen de club van die naam met 2-4 te winnen. Kwa- dendamme had moeite met Noormannen 2, maar de enige tref fer die de Zuid-Bevelanders scoorden was voldoende voor de volle winst. NOORMANNEN 2-KWADENDAMME 0-1 - De Westkapelle- naars kwamen voortvarend uit de startblokken. Een kogel van Henk Stroo spatte op de lat uiteen en had een beter lot verdiend. Daarna zakte het spelpeil bij Noormannen en de gasten namen het initiatief over. Voor de rust werd echter niet gescoord. In de tweede helft een beter Kwadendamme met de terechte winst op zak via een goal van spits Kees Franse. RENESSE-HEINKENSZAND 2-4 - In een vooral in de tweede helft door Renesse te hard gespeelde wedstrijd heeft Heinkens zand een verdiende 2-4 overwinning behaald. Adrie de Jonge opende de score en Jan Kees de Jonge zorgde voor 0-2. Robert Kraaijenbrink kreeg uit een van de weinige Renesse-aanvallen de kans om de achterstand te verkleinen en deed dat dan ook. Nog voor de rust werd het door André Krijger 1-3. Nadat Ronald de Jonge de stand vlak na rust naar 1-4 had getild was het Leen Rademakers die voor 2-4 zorgde. weg naar de titel Burgemeester Dusarduijn, gezeten op een 'mini-puller', opende met veel motorgeronk de Racing Show in Sas van Gent. - foto wim kooyman Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Met veel motorgeronk opende burgemeester W. Dusarduijn in het afgelopen weekeinde de eerste Racing Show in Sas van Gent. Het starten van de zoge naamde Mini-Pulier leverde voor de bur gervader geen problemen op. Het zag er zelfs even naar uit dat het 250 pk metende trekkertje met de burgemeester aan het stuur rokend de Vlaanderenhal uit zou schieten, maar zover kwam het niet. r De Racing Show, georganiseerd door de ZEVAC, de ZVIP, de gezamenlijke fiets- crossverenigingen, de stichting Recreatieve Exploitatie Smitschorre en de stichting Ex ploitatie Watertorencircuit, is zonder meer een succes gworden. Iets wat voor de initia tiefnemers zeker een stimulans zal zijn om van dit evenement een traditie te maken. De talrijke bezoekers kregen topattracties voorgeschoteld in de vorm van de imposante trekkers van de Zeeuwsch-Vlaamse Tractor Pullers, een fraaie Opel Ascona van het Bel gische Rothmans-rallyteam op de ZEVAC- stand en enkele fraaie old-timers bij de stichting RES. De prijs voor de meest sfeer vol ingerichte stand ging naar de gezamen lijke f ietscross verenigingen. lllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllUlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Van onze tennismedewerker HULST - In de Hulsterse be- drijfstenniscompetitie staat zowel in de A- als de B-poule Champs Disques bovenaan. Doordat de confrontatie tus sen de koplopers El. Weemaes en Champs Disques 1 uit mondde in een 6-2 overwin ning voor laatstgenoemde for matie, ziet het er voor Champs Disques rooskleurig uit. Een voudig ging het evenwel niet, want het spelpatroon van de tegenstanders verschilde nog al van de aanvalsdrift van zo wel Monique Baecke als Mark Leenknegt. Monique Baecke eindigde toch als winnares ten koste van Martine Rottier (8-4) en Mark Leenknegt versloeg Auk Rottier met 6-3. In het ge- mengddubbel ging het er spannend aan toe, want een tussenstand van 5-4 is aller minst een garantie om tot winst te komen. Toch won het duo Chantal Baecke/Mark Leenknegt met 8-5 van Rot tier/Deltour. Een formaliteit werd het herendubbel, dat een prooi werd voor Rottier/Del- tour. Eveneens in de A-poule liet Jeunesse zich niet verrassen door Goossen (6-2), want zowel Loes Asselman als Johnny Rottier won het enkelspel, waarna ook het heren-duo Rottier/Boeij kens met 13-3 de eindstreep haalde. De mixed combinatie leverde in deze ontmoeting nog een verrassing op, want het duo Monique Goossen/William Asselman redde voor Goossen de eer door met 9-5 toe te slaan tegen Asselman/ Boeij kens. Een 5-3 winst van Champs Disques 2 op De Boy beteken de een versteviging van de lei derspositie van Champs Dis ques 2 in de B-poule. Dankzij de 9-7 overwinning van Henk van de Berg op Jacques Kool en het 7-7 gelijk spel van het herendubbel, scoorde De Boy drie punten tegen. Voor Ago betekende de 8-0 winst op L S een tweede plaats, hoewel het 4-4 gelijke spel van Nec- kermann 2 hierbij van grote invloed was. Uitslagen: A-poule: Goossen-Jeu- nesse 2-6, El. Weemaes-Champs Disques 1 2-6, Neckermann 1-Elma 5-3. B-poule: De Boy-Champs Dis ques 2 3-5, Ago-L S 8-0, Necker mann 2-Rademakers 4-4. C-poule: NSM 3-Schelde Lin 2 4-4, Her- mans-Bleijenbergh 7-1, PVH I-El. van de Walle 1-7. Van onze sportmedewerker 'S HEER HENDRIKSKINDE REN - Tijdens het clubkam pioenschap van ijsclub De Poel, dat op de Uithof-baan in Den Haag werd gehouden, toonde Arjaan van de Kreeke opnieuw zijn superioriteit. De meervoudige Zeeuwse kam pioen eiste de clubtitel voor zich op bij de heren-senioren op de 500,1500 en 3000 meter. Ook de jeugd liet zich niet onbetuigd in deze titelstrijd. Eindstanden: heren-senioren: 500 meter: 1. Arjaan van de Kreeke 41.9; 2. Iman Koeman 43.9; 3. Henk Kasper 44.4; 4. Jaap Jorritsma 45.1; 5. Frans van de Berge 45.5.1500 me ter: 1. Van de Kreeke 2.12.8; 2. Koe man 2.16.8; 3. Van de Berge 2.19.9; 4 Kasper 2.23.3; 5. Moelker 2.28.9. 3000 meter: 1. Van de Kreeke 4.38.1; 2. Koeman 4.43.9; 3. Van de Berge 4.51.5; 4. Kasper 5.02.1; 5. Jorritsma 5.03.6. Dames-senioren C: 1. Petra Hirdes, 500 meter in 63.6 en 1500 meter in 3.29.3. Heren-junioren A: 1. Mare Tesselaar, 500 meter in 50.3 en 1500 meter in 2.33.4. Heren-ju nioren B: 1. Roland Munnikhof, 500 meter in 51.5 en 1500 meter in 2.41. Van onze sportmedewerker 'S GRAVENPOLDER - Jules Gajadhar, de 40-jarige speler van BDV uit Bergen op Zoom, is Zeeuws damkampioen geworden in de hoofdklas. In zijn laatste partij tegen Peter Schunselaar be reikte Gajadhar remise en dit was voldoende om zijn eerste titel in de wacht te slepen. In de voorgaande jaren finishte Gajadhar respectievelijk als tweede en derde. Omdat zijn club BDV tot het Zeeuwse district behoort was Gajadhar gerechtigd om uit te komen in de strijd om het per soonlijk Zeeuws kampioenschap. In de eerste klas eindigden Paul Willemse en Sjaak Douw (Terneuzen) gelijk, elk met 14 punten. In twee partijen gaan zij uitmaken wie er met de titel gaat strij ken. Freddy Berkholst werd vorige week kampioen in de tweede klas. Uitslagen: Hoofdklas: Van Strien-De Jonge 1-1, Korstanje-A. Baayens 2-0, Van de Beek-Davidse 0-2, Blom-J. Baayens 0-2, Gajadhar-Schunse- laar 1-1, Van Rijswijk-Filius 2-0. Eerste klas: Grim-Van der Wielen 1-1, Meulmeester-Houmes 1-1, Tange-Heijdra 1-1, Spee-Jongeneelen 1-1, Van Luijk-De Wild 2-0, Willemse-Douw 1-1. Tweede klas: Bhoewar-Berk- holst 2-0, De Steur-Janse 2-0, Lagendijk-Boogert 0-2, Brasser-Wiskerke 2-0. Eindstand hoofdklas: 1. Gajadhar 18 punten, 2. Korstanje 17, 3. Schunselaar 15, 4. Davidse 13, 5. Van Rijswijk 11 (via toepassing SB-sys- teem), 6. BI om 11, 7. De Jonge 10, 8. J. Baayens 10,9. A. Baayens 9,10. Filius 8,11. Van de Beek 6,12. Van Strien 4 punten. Van onze sportmedewerker HOEK - De regionale turnwedstrijden voor Oost- en West- Zeeuwsch-Vlaanderen die V en K uit Hoek hield onder auspi ciën van de Zebra, hadden een stevige bezetting. Maar liefst 79 meisjes tot en met elf jaar waren naar het gymnastieklokaal te Hoek gekomen om aan deze wedstrijden deel te nemen. Uitslagen: Gemakkelijke oefen stof: 1. THOR 5 151.3 puynten, 2. V en K 4 110.65; 3. THOR 1 108.5; 4, CGV 1 Clinge 106.75 5. THOR 3 106.7; 6. DIO 1 Breskens 106.3; 7.THOR 2 105.5; 8. THOR 6 105 4; 9. THOR 4 104.45, 10. V en K 3 104.3; 11. V en K 2 101.6; 12. THOR 7 94 6; 13. V en K 1 92.2. Moeilijke oefen stof: 1. THOR 125.2; 2. DIO 115 35 punten. Individueel: Gemakkelij ke oefenstof: 1. Nathalie Cappaert en Tsjin Tjin Than 29.45 punten; 2. Hester Verbrugge 29.05; 3. Marinda Marossi 28.95; 4. Nathalie de Blaaij 28.55. Moeilijke oefenstof: 1. Natas- ja Appom 31.85; 2. Nathalie Tous- sein 29.30 punten. Afkomstig van vier ver schillende verenigingen en verdeeld over vijftien groepen werd de strijd aangebonden. Bij de klasse gemakkelijke oefenstof ging de eindzege naar het team van THOR 5 uit Sas van Gent. Ook in de klasse moeilijke oefenstof veroverde een team van THOR de eerste plaats. Zaterdag 25 februari worden er wedstrijden in Sas van Gent gehouden en zater dag 17 maart is Hulst aan de beurt. Van onze sportmedewerker HULST - In de hoogste klas van het Hulsterse zaalvoetbal kroop Spitters/Bleijko door de 4-1 zege op The Movies iets dichter naar leider Klaus/Napoleon toe. De koploper, die zelf niet actie kwam, blijft toch riant op kop met drie punten voorsprong. UIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII De andere volgers, Holland se Zaadhandel en Vervaet, de den eveneens goede zaken en wonnen ruim van respectieve lijk Sjalet en Goossen. Bij de dames liep Repro verder weg van de concurrentie. Het won met niet minder dan 7-2 van Neckermann. De grootste zege in deze groep boekte Napo- leon/Klaus, dat met 7-0 Disco Love geen schijn van kans gaf. Voor een verrassing zorgden de meisjes van Van Jole/An- thonis door met 3-2 van De Vliegere te winnen. Uitslagen: Eerste klas: Spitters/ Bleijko-The Movies 4-1, Tempe liers-Reizende Man 2-4, Hollandse Zaadhandel-Sjalet 3-0, Vervaet- Goossen 5-1. Dames: Van Jole/An- thonis-De Vliegere 3-2, Napoleon/ Klaus-Disco Love 7-0, Repro-Nec-1 kermann 7-2, Stadsherberg-AZWZ 2-1, Bosland-De Smickel 2-2. Standen: Eerste klas: Klaus/Napo leon 15-29, Spitters/Bleijko 15-26 Hollandse Zaadhandel 16-21, Ver vaet 16-20, Goossen 16-18, BLZ/ Bilderbeek 16-14, Reizende Man 17-14, The Movies 16-11, Sjalet 15-8. Disco Love 14-5. Dames: Repro 14- 35, De Vliegere 14-25, Stadsherberg 14-23, AZWZ 12-21, Napoleon/ Klaus 13-19, De Smickel 14-11, Dis co Love 13-10, Van Jole/Anthonis 14-10, Bosland 13-8, Neckermann 13-5. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN Traditiegetrouw zal de voorjaarsvergadering van het tennisdistrict Zeeland weinig stof doen opwaaien. Za terdag 25 februari is deze bijeenkomst in De Caisson te Kapelle om 13.15 uur. De agendapunten wijken ook weinig af van het traditionele. Zo worden de notulen van de vorige districtsledenvergadering vastgesteld, terwijl er tevens een herziening van de begroting is met betrekking tot de jeugdtraining. De betreffende agenda vormt eveneens op de districtsvergadering een punt van bespre king. Van onze sportredactie KLOETINGE - De scheidsrechtersvereniging Noord- en Zuid- Beveland houdt dinsdag 27 maart een ledenbijeenkomst met de scheidsrechterscommissie veldvoetbal van de KNVB afdeling Zeeland. Deze avond wordt gehouden in zaal Amicitia te Kloetinge en begint om acht uur. Vrijdagavond 6 april houdt de scheidsrechtersvereniging Noord- en Zuid-Beveland de jaarlijkse conditietest. Deze condi tietest zal worden gelopen op de sintelbaan van de atletiekvere niging AV'56 aan de Westhavendijk in Goes. De test begint om 19.00 uur.

de Stem | 1984 | | pagina 9