.ISSS1 Hontenissestraat krijgt verlichting MIDDEI^iEEUWS vlcpsic worden} Ziekenverzorging thuis nog onderkende noodzaak tussen nieuwlandduk en hogeweg Film over vlas in St. Jansteen KPJ Koewacht speelt niet kietelen Hontenisse: Nieuwe subsidies peuterspeelzalen 'Polikliniek Hulst uitrusten voor geval atoomramp' brouwerij, R. Barbé Vanavond bijeenkomst Vastenactie f--.'^->-ggÊ| VANZEELAND 122 PAGINA ZEELAND 2 WISSE B.V. spreekt bij Graauwse boerenbond Bchietingen w&m f 5,50. Bij tijdschri' Lil de bon in voor eeP ;tie-abonnement. NA BEZWAAR DREUMESLAND WERKGROEP KERNENERGIE: 16 ONGEVALLEN IN 5 JAAR Vogelwaarde Plaatselijk nieuws Axei Graauw Hengstdijk Hulst Lamswaarde kte *"l en de meesten er weinig liog zelden op momenten m spant. Dus misschien I oefenpartijtje, maar prak- Ks een kompetitiewedstrijd, i mie iemand met epilepsie in fcnt (of vermoedt; ze lopen •op) raden we aan onze >sie is niet zo gek als t er ft' te lezen. thuis als u Sire belt, I-I2uur) of de bon opstuurt. Plaats .1 20 gek als het cr soms even uitziet n Uw kind (AanfajMii «ar ««cu »;cn ««rposingn lp plus 1.60 aan postzegels sturen aan I lichting, Koningslaan 19, GD Utrecht 1 1 zo ack als l cr soms uitziet niNSDAG 21 FEBRUAR11984 nuor Tror-zornmn xrov. no. De pi ir si sten hehhen t.iiHens vaak nicsf u/ppt Hat er wpl de- dien nok tereeht kunnen voor Hulst: weer hoop op parallelweg AUTOBEDRIJF Mr. F.J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300 Van een onzer verslaggevers HULST - In Hulst heeft men er weer goede hoop op dat het ontbrekende stuk parallelweg langs de Rijksweg 60 tussen de Hulster Nieuw- landdijk en de Hogeweg toch wordt doorge trokken. De Hoofdingenieur-directeur (HID) van Rijkswa terstaat Zeeland is namelijk bereid aan zijn hoogste baas voor te stellen het 540 meter lange stuk parallel weg aan te leggen. k Jvv- n [RAAUW - Gedeputeerde rs. R. Barbé spreekt vrijdag februari voor de r.k. Boe- enbond Graauw. Hij doet dat tijdens de alge- lene jaarvergadering in het raauwse dorpshuis. Barbé zal het hebben over rol van de Provincie met strekkelng tot de landbouw, ovendien zullen enkele ande- actuele zaken aan de orde 'orden gesteld. Zijn inleiding gint rond 20.30 uur, nadat de rgadering het huishoudelijk ideelte heeft afgehandeld. iSCHKAPELLE - Zaal J. van laick, 19 schutters: hoge vogel: van Schaick, Boschkapelle; eer zij vogel: R. de Waal, Moerbeke; eede zij vogel L. van Leuven, gelwaarde; grootste aantal (4): Passemiers, Belsele. .INGE - Bejaardenschieting, al Troubadour, 28 schutters: ho- vogel: R. de Rijk, Hulst; eerste vogel: J. van Kerkhoven; tweede vogel: A. van de Branden, bei- i St.-Jansteen; grootste aantal A. Beulaert, Hulst. HKANT - Aan de schieting in café van Th. de Block, ter gele- nheid van het 60-jarig schutters- )ileum van Sjef de Block, deden schutters mee. Hoge vogel: Gui de Letter, Koewacht, eerste en eede zij vogel: Roger Herrewegh, iikant, meeste kleine vogels (4 ïks): Benny de Jong en Ber de egher, beiden uit Heikant. 1IKANT - Aan de privéschieting het café van Th. de Block deden schutters mee. Uitslag: eerste ge vogel: L. Beeldens, Heikant, eede hoge vogel: H. van de iur, Terneuzen, derde hoge vo- 1; R. Herrewegh, Heikant, eerste vogel; F. Verdurmen, Graauw, eede zij vogel: H. van der Steur, rneuzen. Meeste kleine vogels tuks): Heidi van Kerkhoven, likant. JLST - Zaal W. Blommaert, 35 lutters: hoge vogel: P. van Gas- Hulst; eerste zij vogel: R. Ster- Zelzate; tweede zij vogel: C. iters, St.-Jansteen; grootste ital (4): M. de Vos. Heikant. [JLST - Zaal W. Blommaert, 33 putters: hoge vogel: M. Heyens; FSte zij vogel: J. van de Branden, 6den St.-Jansteen; tweede zijvo- |1 L. Beeldens, Heikant; grootste ptal (7): H. de Vos, Heikant. jLOOSTERZANDE - Zaal De istanje, 36 schutters: hoge vogel: 1de Meyer, Ossenisse; eerste zij- |gel- J. de Kort, Ossenisse; twee- I zij vogel: P. Maats, Kloosterzan- grootste aantal (5): A. Verhoe- Kloosterzande en C. van Gas- i. Koewacht. pOOSTERZANDE - Bej aarden- ïieting, zaal De Reizende man, 34 putters: hoge en eerste zij vogel: [van Kerkhoven, St.-Jansteen; ede zij vogel: J. Pardon, Kloos- jzande; grootste aantal (4): J. van Jenknecht, Lamswaarde; vlie- pde vogel: P. de Kort, Klooster- pde. -OOSTERZANDE - Zaal De 'tanje, 39 schutters: eerste hoge fc j Waal, Kloosterzande; jeede hoge vogel: J. Leeraert, St ansteen; eerste zij vogel: A. Ver leven, Kloosterzande; tweede zij Pgel: J. Schreur, Terneuzen; footste aantal (6): D. de Moor, ■Juist. MSWAARDE - Zaal Tonny, 35 i «nUn,erS: Wip 1: ho®e v°ëel: G- ie-abonnement a f 39,50 P8 K\ n Dnessche, Lamswaarde; eer- zijvogel: P. Neve, Kloosterzan- grootste aantal (4): Th. Boon, ^Ifpswaarde. Wip 2: hoge vogel: P. immerHulst; beide zij vogels: me- puw Rottier, Ossenisse; grootste [ntal (4): c. Verschuren, Lams- arde. 'TDORPE - Bejaardenschie- g, zaal Concordia, 50 schutters: 'ge vogel: G. van Landegem, Ste leerste zij vogel: Th. de Calu- Koewacht; tweede zij vogel: F. e' Westdorpe; grootste aantal tfïr legende vogel: mevrouw De realisering van het plan is afhankelijk van de goed keuring van de directeur-ge neraal van Rijkwaterstaat en de beschikbaarstelling van de benodigde gelden. De HID stelt wel als voorwaarde de gemeente bereid moet zijn het stuk weg in beheer en onder houd te nemen. B en W hebben daar niet lang over hoeven na denken en hebben inmiddels teruggeschreven dat best te willen. Immers, als de parallelweg wordt doorgetrokken, zouden heel wat problemen voor het landbouwverkeer zijn opge lost. Omdat het landbouwver keer niet van de Rijksweg 60 gebruik mag maken moeten de boeren nu met hun voertui gen om Hulst heen rijden, of door de drukke binnenstad manoevreren. Vanuit de ge meenteraad, de landbouwwe- reld en Veilig Verkeer Neder land is deze situatie dan ook al verschillende malen aange kaart. Dat leidde vorig jaar tot een verzoek van B en W aan Rijkswaterstaat om de RW 60 tussen de Absdaalseweg en de Oude Zoutdij k de status 'auto weg' te ontnemen en ook open te stellen voor landbouwvoer tuigen. Daar heeft Rijkswa terstaat echter weinig oren naar. „Zou langzaam verkeer worden toegelaten op het thans voor snelverkeer ge opende weggedeelte, dan zou dit ongetwijfeld de verkeers onveiligheid doen toenemen". Voor het zoveel mogelijk be vorderen van de verkeersvei ligheid op de rondweg en het weren van landbouwverkeer uit de kern Hulst is volgens de HID maar één oplossing mo gelijk: aanleggen van het ont brekende stuk parallelweg. Daarvan was men in Hulst al lang overtuigd, maar men had de hoop laten varen Rijkswa terstaat daarvoor ooit nog eens warm te krijgen. ;amera of recorder: loprogramma te maken; 'ofilmen; t informatie over video- top 50; jke prijzen; o-service, etc.etc. ner 700, 6500 WC Nijmegen ii ook een briefkaart sturen- Van een onzer verslaggevers HULST - De vastenactie van dit jaar staat in het teken van hulpverlening aan Ethiopische vluchtelingen in Soedan. Met het verstrekken van land- bouwmateriaal hoopt de vas tenactie deze mensen enige be staanszekerheid te geven. De werkgroepen in de regio Oost Zeeuwsch-Vlaanderen willen zich sterk maken voor dit projekt. Voordat de ver schillende activiteiten van start gaan, wil men zich bezig houden met vragen zoals waarom doe ik dit, welke rol speelt mijn geloof hierin?. Deze vragen komen van avond ter sprake. Dan houdt de regionale werkgroep Vas tenactie een bezinningsavond in het Maristenklooster te Hulst. De bijeenkomst begint om 20 uur. Naast de leden van de verschillende werkgroepen zijn ook andere belangstellen den van harte welkom. De lei ding van deze avon is in han den van de heer H. Oldenhof, missiesecretaris van het bis dom Breda. Van een onzer verslaggevers SINT-JANSTEEN - De Zeeuwsch Vlaamse Vlassersbond vertoont donderdag 23 febrauri de film 'Van lijnzaad tot lin nen' in De Warande te Sint-Jansteen. De voorstelling begint om 19.30 uur en alle belangstellen den zijn welkom. De rode draad van deze film wordt geyormd door de vlas teelt en vlasbewerking zoals die tot circa 1920, op de origine le handambachtelijke wijze, in de Peelstreek werd uitge voerd. Een documentaire, die tot stand is kunnen komen door belangeloze inzet en medewerking van tientallen ama teurs uit Horst en Sevenum. Geadviseerd door hoogbejaarde voormalige vlastelers werd in een nostalgisch decor van geschikt geachte locaties, ouderwetse kleding en antieke werktuigen de volgende reeks van handelingen opgenomen: mesten, ploegen, eggen, zaaien, wieden, oogsten, repelen, roten, dorsen, roosteren, braken, zwingelen, hekelen, spinnen, weven en bleken. Aan deze documentaire is naderhand een in het neder- lands gesproken commentaar toegevoegd, waarin tekst en uitleg wordt gegeven van de vele gebeurtenissen die aan het oog van de toeschouwer voorbijtrekken. Van onze correspondente SINT-JANSTEEN - Vandaag eindigt de cursus ziekenver zorging thuis. Zes weken lang hebben 12 cursisten op de dinsdagochtend de lessen ge volgd die zuster R. van Waes in opdracht van de Kruisvere niging Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren heeft gegeven. De cursisten zijn heel wat wijzer geworden na de lessen over de verzorging van de pa tiënten thuis. Zij weten nu dat een wijkverpleegster niet een vrouw is die alleen de zieken komt spuiten of de baby's komt wegen, maar dat er veel meer hulp wordt geboden. De psycho-sociale zorg is zeker zo belangrijk. Het steunen van de patiënten bij het verwerken van hun ziek zijn en ook de stervensbegeleiding horen tot de taken van de wijkverpleeg kundigen. De cursisten hebben tijdens de lessen veel praktische tips meegekregen en weten nu wat te doen bij verschillende ziek tes en bij ongevallen thuis. Wat echter ook zeer ge waardeerd werd, waren de discussies die er rond het ziek zijn, het heipen van zieken, ouden van dagen, gehandicap ten en over stervensbegelei ding zijn gehouden. Gesprek ken waarin duidelijk naar vo ren is gekomen dat de leek vaak niet weet dat er wel de gelijk instanties zijn die zie ken met een zeer persoonlijke aanpak kunnen en willen ver zorgen. Gesprekken, ook die aan het licht brachten dat het voor de zieke zelf belangrijk is dat de verzorging thuis door eigen mensen gebeurt indien moge lijk en dat de huisgenoten steeds hulpmiddelen kunnen betrekken bij bijvoorbeeld het Wit Gele Kruis, maar boven dien ook terecht kunnen voor veel andere zaken. De deelnemers hebben de cursus ervaren als zeer nuttig, niet alleen leerzaam, maar ook menselijk warm. „Jammer dat ik dit allemaal niet eerder heb geweten", aldus een van de cursisten. „Wellicht ook jam mer dat het grote publiek zo weinig van deze materie af weet. Misschien komt er nog eens een vervolg". Van onze correspondent KOEWACHT - De Katholieke Plattelandsjongeren (KPJ) uit Koewacht brengen zaterdag 25 februari de kluchten 'Haarkuur' en 'Nelis niet kietelen' voor het voetlicht. Gespeeld wordt in het gemeenschapshuis De Vlaschaard waar de jongeren afgelopen weekend de stukken exclusief voor de Nederlands Christelijke Bond speelden. Zaterdag 25 februari doen ze dit voor de bevolking van Koewacht. Kaarten, a vij f gul den, zijn zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur aan de Vlaschaard in de voorverkoop verkrijgbaar. 'Haarkuur' en 'Nelis niet kietelen' worden op zaterdag 24 maart herhaald. Beide avonden beginnen om 20.00 uur. Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - Het gemeentebestuur van Hontenisse wil een nieuwe subsidiegrondslag invoe ren voor de drie in de gemeente werkzame peuter speelzalen (Dreumesland Kloosterzande, Duimelot Vogelwaarde, De lammetjes Lamswaarde). Bedoeling is, als de raad er mee instemt, 100 procent van de huisvestingskostente ver goeden, 50 procent (met een maximum van 250 gulden) van 'deskundigheidsbevordering' en de helft van de ouderbij drage met een maximum van 2.50 per kleuter per dagdeel. Voor Dreumesland betekent deze regeling een gevoelige aderlating omdat in Klooster zande gewerkt wordt met (mi nimaal) betaalde krachten. In Lamswaarde en Vogelwaarde draait de peuterspeelzaal met behulp van vrijwillig(st)ers. Dreumesland had voor 1983 b.v. een subsidie vanf 13.500, maar zou op basis van de nieuwe subsidieregeling maar voor 6.750 in aanmerking ko men. Begrijpelijk dat het bestuur van Dreumesland een be zwaarschrift heeft ingediend. Het bezwaarschrift is echter gericht tegen het ontwerp- Welzijnsprogramma 1984. Toen men dit las raakte men gealarmeerd maar kennelijk heeft men over het hoofd ge zien dat de raad al in 1982 had besloten de subsidie aan Dreu mesland af te bouwen. „Het stichtingsbestuur heeft toege geven kennis te hebben geno men van de voornemens om de gemeentelijke subsidie te ver lagen. Men verkeerde echter tn de veronderstelling dat het ging om een advies van de Welzij nscommissie en niet om een raadsbesluit", zo schrijft het Hontenisser college van b. en w. aan de gemeenteraad. Voorgesteld wordt dan ook het bezwaarschrift van de stich ting 'ongegrond' te verklaren. Het bezwaarschrift leidde er wel toe dat de gemeente el ders zijn licht ging opsteken omtrent peuterzaalsubsidië- ring, uiteindelijk resulterend in bovenvermeld voorstel. Van een onzer verslaggevers HULST - De Werkgroep Kernenergie Zeeuwsch-Vlaanderen vindt dat er in de toekomstige Hulster polikliniek ook voorzieningen getroffen moeten worden ten aanzien van een mogelijke atoom- ramp. Men denkt daarbij aan opvang en een voorraadje noodzakelijk materiaal voor hulpverlening aan slachtoffers. De werkgroep reageert daarmee op de oproep van het Hulster Gemeenschaps- werk aan alle Oostzeeuwsvlaamse orga nisaties, om mee te denken over de vraag hoe die polikliniek eruit moet gaan zien. Zoals bekend wil men zich in het Land van Hulst, nu definitief vaststaat dat het ziekenhuis verdwijnt, er sterk voor ma ken dat een zo goed mogelijk uitgeruste polikliniek overblijft. Overigens meent de werkgroep dat het niveau dat momenteel al aanwezig is, gezien moet worden als een minimum. Men vindt daarom dat ook nieuw te bou wen centrumziekenhuis in Terneuzen mogelijkheden moet hebben voor op vang en behandeling van slachtoffers van een nucleaire ramp. „Wij hoeven ter motivering slechts te wijzen op de uit zonderlijke situatie van Zeeuwsch- Vlaanderen", aldus de werkgroep, „al 4 kerncentrales in Doel en 1 kerncentrale in Borssele". Volgens de werkgroep zal ook het openbaar vervoer naar het nieuwe zie kenhuis aanzienlijk verbeterd moeten worden, speciaal met het oog op de be zoekuren. Men is ervan overuigd dat de bevolking van Oost-Zeeuwsch-Vlaande ren door opdoeken van het Hulster zie kenhuis op extra-kosten wordt gejaagd. „Zoals we de laatste tijd gewend zijn, zullen het weeral de minst draagkrach- tigen zijn die hun bezoeken aan het zie kenhuis ingevolge de kosten kunnen af bouwen". Van een onzer verslaggevers HULST - Rijkswaterstaat Zeeland is bereid verlich ting aan te brengen op de aansluiting van de Honte nissestraat op de Rijskweg 60. De hoofdingenieur-direc teur (HID) heeft dat geant woord op een verzoek van B en W van Hulst, dat werd onder schreven door het college van Hontenisse. Uit een recent gehouden tel ling blijkt dat dagelijks zo'n 1.200 voertuigen van de Honte nissestraat gebruik maken. Dat is vergelijkbaar met de ongeveer 600 meter verderop gelegen aansluiting met de Havendijk, waar wel verlich ting is. In de afgelopen vijf jaar hebben zich bij de aansluiting bij de Hontenissestraat 16 on gevallen voorgedaan, waarbij in vijf gevallen fietsers waren betrokken. Overigens is van al die ongelukken er slechts één in het donker gebeurd. Om het uitzicht vanuit de Hontenissestraat op het fiets- verkeer te verbeteren zijn be gin dit jaar wat populieren ge rooid. Gelet op de toenemende verkeersintensiteit op de Hon tenissestraat ziet de HID de aanleg van verlichting wei zit ten. Wat de kostenverdeling betreft denkt hij aan een con structie, waarbij het Rijk de aanleg betaalt en de gemeente het onderhoud en de exploita tie. School - Een paar scholen heb ben bij het gemeentebestuur aan de (financiële) bel getrok ken. Zo wordt voor De Schakel in Vogelwaarde naast een nieuw schoolbord ook po diumelementen voor de ge meenschapsruimte gevraagd. „Voor toneelstukjes onmis baar", zo staat in een voorstel te lezen waarover de financië le commissie zich woensdag 22 februari buigt. kOrt GOES - Vergadering ZLM - De ZLM kring West Zuid- Beveland belegt maandag 27 februari de algemene leden vergadering in de Prins van Oranje in Goes. Ir. D. Luteyn houdt dan een inleiding over actuele landbouwpolitiek. De vergadering begint om 14.30 GOES - Kamerkoor Pavane - De aangekondigde openba re repetitie van het Kamer koor Pavane op vrijdag 24 februari in De Villa in Goes gaat wegens bijzondere om standigheden niet door. GOES - Carnaval in Betho - Zaterdagmiddag 25 februari viert in de kantine van de Betho in Goes het carnaval hoogtij. Het feest wordt op geluisterd door de Goese prins Carnaval en de Goese boerenkapel. De organisatie berust bij de Vereniging van ouders van geestelijk gehan dicapten, de projectgroep geestelijke gehandicapten van de SJJG en Huize Den Berg. GOES - Vergadering NVSH - De NVSH afdeling Mid den-Zeeland Houdt maan dag 27 februari haar jaar vergadering in ontmoetings centrum De Villa in Goes. Aanvang 20 uur. 's-HEERENHOEK - Carna valsplaat - Ontspannings centrum Kiekieris in 's-Hee- renhoek, in carnavalstijd omgedoopt in Paerehat, heeft weer een eigen carna valssingle op de markt ge bracht. Initiatiefnemer Toon Martens ging hiervoor in zee met de mensen achter de Zeeuwstalige LP Goed Zeeuws Goed Rond. De plaat brengt de nummers Pap ete mie'n vurke en Je liek wè un liek ten gehore. De single is verkrijgbaar bij Kiekieris en carnavalsvereniging De Koenkelpot. VLISSINGEN - Militaire oorlogsslachtoffers - Zater dag 10 maart houdt de Bond van Nederlandse Militaire Oorlogsslachtoffers haar jaarlijkse ledenvergadering in de Marinekazerne in Vlis- singen. Aanvang 10.15 uur. Film - Buurt- en clubhuis werk en Praat-in houden woensdag 22 februari de maandelijkse thema-avond in De Halle. Deze keer wordt de film 'Een premie voor Irene' vertoond. De film gaat over een vrouw die als fabrieksar beidster, moeder, huisvrouw en vrouw de kost moet verdie nen voor zichzelf en haar twee kinderen. Na de film volgt dis cussie. Aanvang 20.00 uur. Bejaardencarnaval - Zaterdag 25 februari is er een gezellige carnavalsviering voor bejaar den in het gemeenschapshuis, aanvang 13.30 uur. Er wordt weer van alles gedaan, zoals toneel en er zijn prijzen voor de best verklede bejaarden. Men kan hossen en dweilen onder leiding de carnavals band De Stoefers. Voor infor matie betreffende vervoer kan men contact opnemen met P. Boënne of een lid van de raad van elf. Songfestival - Zondag 26 fe bruari wordt in het gemeen schapshuis een songfestival gehouden, aanvang 14.00 uur. Gezien het succes van vorig jaar zal de deelname weer opengesteld worden voor jong en oud. Eventuele deelnemers kunnen zich opgeven bij O. Kips. Bingo - In zaal E. de kort werd een bingo-avond gehouden waaraan 60 personen deelna men. Uitslag: 1. J. Frankaert, Hulst; 2. H. Hermans, 3. P. Hermans, 4. Vivian van Bel len, allen Hengstdijk; 5. me vrouw Van Goethem. Hamme. Kaarting - In zaal W. Blom maert werd een kaarting ge houden waaraan 36 personen deelnamen. Uitslag: 1. Th. Vink, Hulst; 2. W. Neve, Kloos terzande; 3. B. Audenaerde, 4. M. Stevendaal, 5. mevrouw Haulez, allen Hulst. Topbiljartjubileum - Ter gele genheid van het 20-jarig be staan van de topbiljartclub Marionette werd een wed strijd gespeeld tussen het hui dige team en een team oud-le den. De jonge garde won met 12-8. Als aandenken aan deze ontmoeting kregen alle spelers een fraaie standaard mee naar huis. De ontmoeting, die veel belangstelling trok, verliep in zeer gezellige sfeer. Dit on danks het feit dat de club ver huist naar een ander lokaa' vanwege het vertrek van de lokaalhouder W. van Swaal. Die kreeg als aandenken en als dank een prachtig tinnen bord cadeau. De heer Van Swaal heeft zich 20 jaar lang ingespannen voor de topbil- jartsport. Sjoelclub - De sjoelclub Wij Blijven Actief speelde een wedstrijd in het café-restau rant bij Ron de Vilder. Uit slag: 1. mevr. van Koert, 2. mevr. Kayser, 3. mevr. van Ec- ke, 4. mevr. Leenkneeht, 5. mevr. De Vilder. De volgende wedstrijd vindt plaats op vrij dag 2 maart. Kaarting - Aan de competitie- kaarting van de kaartclub Harten aas bij Rond de Vilder deden 32 kaarters mee. Uit slag: 1. Th. Vink, 2. J. de Bur ger, 3. J. Asselman, 4. Th. Val, 5. mevr. Roelands-Thijs. Bejaardencarnaval - De be jaarden van Lamswaarde hebben zaterdag alvast een voorproefje genomen van het komend feestgedruis. In De Luifel stroomden zo'n 55 be langstellenden bijeen en dat viel wat tegen. De pret was er echter niet minder om. De bij eenkomst begon met de intre de van prins Dick, zijn raad van elf, hofdames en boeren kapel. De leider van het Lam- sorenrijk werd toegesproken door voorzitter Honoré Schelf hout van de bejaardenbond en na een kort woord door prins Dick werd er koffie met gebak geserveerd. Lachen geblazen was het toen het carnavals koor optrad, onder leiding van mevrouw M. Dhondt, met sketches en van eigen tekst voorziene liederen. Tenslotte zorgde de boerenkapel ervoor dat iedereen met de beentjes van de vloer kwam.

de Stem | 1984 | | pagina 13