IEDEXIMPO VEGHEL ©WIS verenigde spaarbank vegro rOPffl ET personeelsfunctionaris (m/v) voor een volle weektaak. commercieel medewerker stichting oosterscheldeziekenhuizen Eerst gedegen vakkennis opdoen en dan aan de slag als junior-vertegenwoordiger vertegenwoordiger (m N) Stalen Buizen J§F Juist nu is sparen hard nodig Maar dat is vandaag de dag veel makkelijker gezegd dan gedaan. Je geld vliegt je zak uit Je wilt wel sparen, maarje komt er steeds niet aan toe. Dat probleem kunt u in één keer uit de wereld helpen, als u even langskomt bij de makkelijke bank in de buurt U spreekt dan een bepaald bedrag met ons af. Dat bedrag wordt elke maand automatisch van uw salarisrekening ft hindert nieiwaar die loopüfovergeschre- ven naar de spaarrekening van uw keuze. En wilt u op een gegeven moment meer of minder gaan sparen, dan regelen we dat onmiddellijk Uw 'automatische spaarvarken' spekt zichzelf zonder dat u er omkijken naar heeft Zo krijgt u, voordat u het weet een aardig kapitaaltje bij elkaar. Dat is makkelijk als reserve voor later. Of voor 't geval de koelkast de tv. of de auto't plotseling begeeft Want uw geld slaat niet vast; u kunt er elk moment over beschikken. Als u moeilijk tot sparen komt moet u beslist 'ns langskomen. Wij willen u graag en goed helpen. Wij zijn er om geldzaken makkelijker te maken. Of het nu gaat om sparen, lenen, reizen, verzekeren, hypotheken of een Privérekening. Wij zijn tenslotte niet voor niets de makkelijke bank in de buurt. iP STEM VAN ZATERDAG 18 FEBRUAR11984 snelste carferry- naal. Of u vaart Dover of Felix- lord de tijd om 'n te doen. Even an de reling, aurant. Een drankje niet te vergeten: astingvrije prijzen taxfree-shop. groothandel in verwarming en sanitair kookapparaten korte vondelstraat 2-10 1811 ae alkmaar 072 -14 34 54 rssfN B.V. NEDEXIMPO HANDELMAATSCHAPPIJ VEGHEL verenigde spaarbank HOOFD M/V I A52 znmm ^gLtuwwwuiiit II !■!■!•!•!!•!-'■!!■!!•'•!' Vegro is een groothandel op het gebied van verwarming, sanitair en huishoudelijke apparaten. V Het hoofdkantoor en de centrale magazijnen zijn gevestigd te Alkmaar. Daarnaast zijn er vestigingen te Amsterdam, Eindhoven, Schiedam en Utrecht. Vegro is een toonaangevende groothandel in haar branche. Zij biedt ontplooiingsmogelijkheden voor een jonge, dynamische medewerker, in de verkoop van onze vestiging te Schiedam, 's Gravelandseweg 414 Indien U ca. 21 jaar bent, tenminste een MEAO of M.D.S.-opleiding hebt en daarnaast commercieel inzicht bezit, dan krijgt u bij Vegro de gelegenheid middels een opleiding in de verkoop binnendienst vertrouwd te raken met alle bedrijfsaktiviteiten. Bij gebleken geschiktheid en met een stevig stuk basiskennis begint u als junior-vertegenwoordiger. Uiteindelijk zijn er mogelijkheden als commercieel medewerker in de buitendienst. Een afwisselende job met goede toekomstmogelijkheden bij een gezond bedrijf met een interessante markt. Uw reaktie zien wij graag tegemoet aan het hoofdkantoor van Groothandel Vegro B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, postbus 37, 1800 AA Alkmaar. Bellen kan ook: 072-143454. De heer de Ruiter kan nadere inlichtingen geven. Landelijke groothandel met een ruim voorraadassortiment in Sanitair, Centrale Verwarming, Buizen en Walserijprodukten. Wegens uitbreiding van de aktiviteiten in de divisie Sanitair en Centrale Verwarming hebben wij voor de vestiging BREDA op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor een Wij denken hierbij aan kandidaten die in het gebied woonachtig zijn en voldoen aan de volgende eisen: middelbare schoolopleiding; ruime branche-ervaring; rijbewijs BE; leeftijd vanaf 30 jaar. Zonder branche-ervaring heeft solliciteren geen zin. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan ons hoofdkantoor, Postbus 11, 5460 AA Veghel, t.a.v. de heer A. Bosch, onder vermelding "Breda". ■AM BREDA DEN HAAG EINDHOVEN - GELEEN GRONINGEN HENGELO HILVERSUM UTRECHT ZOE TERMEER ma wetenschappelijke instrumenten meyvis en co. b.v. pergolesilaan 4, postbus 265 4600 AG bergen op zoom tel.: (01640) 36922" eerde envelop aan: raat 32, 020 - 223832. uw reisbureau of bank. PXBJi 24-er OBSERVATIE ROULETTE GOLDEN TEN Elke dag geopend vf| 13 uur tot 5 uur 's nacltts legitimatiebeM'I verplicht i correcte kledik't vereist Tllburgaewegl7P°l Tel. 09-32.14.6575*1 oorwegen-pakket met de a» Lines. Larvik Line en Stena1 taal Verkeersbureau, m Code S2I Meyvis en Co. B.V. legt zich al ruim 25 jaar met succes toe op de verkoop en service van technisch hoogwaardige instrumenten. De doelgroepen zijn de gezondheidszorg, universiteiten, industriële laboratoria en milieu-instanties. Binnenkort ontstaat bij ons bedrijf een vacature voor een n (m/v) De functie Na een gedegen inwerkperiode zal de nieuwe medewerker het komplete pakket van de verkoopafdeling binnendienst op zich nemen. Dit zal o.a. bestaan uit telefonische verkoop, telefonisch kontakt met onze afnemers, uitbrengen van offertes en ondersteunende aktiviteiten ten behoeve van de verkoop buitendienst. Na enige jaren zal hij moeten doorgroeien naar de functie van verkoper buitendienst. Functie-eisen HTS/HBO-chemie. Sterk ontwikkeld commercieel gevoel gekoppeld aan een goed zakelijk inzicht. Praktische kennis van de moderne talen. - Bij voorkeur enige jaren ervaring. Leeftijd tot 30 jaar. Wij bieden Een goed gehonoreerde job in een goed georganiseerd modern bedrijf. Uw sollicitatie Voor nadere inlichtingen kunt U kontakt opnemen met de heer C. de Vries (01640-36922 tst. 17). Uw uitsluitend handgeschreven sollicitatie dient U binnen 8 dagen te richten aan de direktie. &TT- -■ VÊÊÊÊÊÊÊÈÊÊÈÊÈ0Ë De makkelijke manier van sparen: één keer langs bij uw kantoor in de buurt en de rest gaat vanzelf. Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Wouw vraagt i.v.m. pensionering van het huidige hoofd voor de kleuterschool „De Klimop" te Wouw met ingang van het schooljaar 1984/1985 een Kenmerkend voor De Klimop is het kleuteronderwijs, dat gegeven wordt door een enthousiast team. De Klimop is samen met de lagere school De Stappen gevestigd in een en hetzelfde gebouw' Zowel tussen de beide hoofd en als de teams bestaan goede betrekkingen. De scho len zijn bezig te groeien naar een geïntegreerde basis school. Onze gedachten gaan uit naar een persoon: Met een ruime ervaring, (leeftijd bij voorkeur 25-35 jaar). Die bereid is met grote inzet, betrokkenheid en teamgeest aan de verdere ontwikkeling van de inte gratie door de gehele school te werken. Die vanuit een katholieke levensovertuiging mede in houd zal geven aan de indentiteit van de school. Die beschikt over leidinggevende, contactuele en or ganisatorische eigenschappen. Die zich daadwerkelijk inzet voor de schoolwerkont wikkeling. Die een goede samenwerking met de leidsters, de ouders en het team van de lagere school kan hand haven en bevorderen. Die volledig bevoegd is, inclusief applicatie. Een ruime fantasie t.a.v. het kleuteronderwijs en muzika le capaciteiten worden op prijs gesteld Bij realisatie van de basisschool is hij/zij vanzelfspre kend kandidaat voor het hoofd van deze basisschool. De totale basisschool zal dan bestaan uit 16 leerkrach ten. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. J. v; Steekelenburg, telefoon 01658-2064. Sollicitaties uiterlijk 5 "maart aan het secretariaat van de S.K.O.W. Lambertuslaan 9, 4724 BN Wouw. De sollicitatie-commissie zal bestaan uit vertegenwoor digers van bestuur, teams en ouders. M -osrro is? De OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN vormen een combinatie van algemene ziekenhuizen voor Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland. De ziekenhuizen zijn gevestigd op twee locaties in Goes (330 bedden) en in Zierikzee (80 bedden). Naar het zich laat aanzien, start in de loop van 1984 de bouw van een nieuw streekziekenhuis van 308 bedden, waarin de beide locaties in Goes zullen worden samengevoegd. In de drie ziekenhuizen werken ruim 700 medewerkers in een grote verscheidenheid aan functies.. In verband-met het vertrek van een medewerker zoeken wij per 1 maart 1984 een De functie kan ook door twee medewerk(st)ers in deeltijd worden vervuld. De afdeling: De afdeling Personeel en Organisatie heeft tot taak het opzetten en uitvoeren van het sociaal beleid in de ziekenhuizen van de stichting. De afdeling bestaat uit vijf personen, waarvan er drie voornamelijk administratieve taken verrichten. De werkzaamheden worden verricht vanuit "Bergzicht" te Goes. De functie: Van de nieuwe medewerk(st)er wordt verwacht dat hij of zij na een inwerkperiode mede uitvoering geeft aan het algemeeh personeelswerk. Het is de bedoeling dat na verdere uitbouw van de afdeling Personeel en Organisatie, voor een aantal diensten/afdelingen een totaal pakket personeelswerk wordt verricht, als sector personeelsfunctionaris. Er wordt een actieve bijdrage verwacht bij het ontwikkelen van het sociaal beleid Gevraagd: Relevante opleiding op minimaal HBO-niveau. Ervaring in personeelswerk, zo mogelijk in de gezondheidszorg. Geboden: Aanstelling overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal f. 4.199,01 bruto fter maand. Inlichtingen: Bij het hoofd Personeel en Organisatie, de heer C.F. van der Vaart, telefoon (01100) 2.20.00, toestel 351. Sollicitaties: Schriftelijk aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 106, 4460 BB Goes, met linksboven op brief en enveloppe de vermelding P.Z. no. 228.

de Stem | 1984 | | pagina 7