S \Ajax weggespeeld in eerste helft Latchford tekent vandaag contract De Rooy: patent op gebroken sleutelbeen Bernd Schuster wordt gechanteerd f-DEALER. I BUENOS AIRES - De Argen tijnse Voetbal Associatie heeft Noten het nationale Olym- fische team terug te trekken 'wr het kwalificatietoernooi I JMr de Spelen van Los Ange- I *s. De wedstrijden voor de Klampar niet naar Top Twaalf Zesdaagse van Parijs Beslag op gage Koopmans d rentetarief op het - per maand rijdt u in iamba1,0. BTW f 14.265,-. (Daar kunt u natuurlijk ruiken.) Gedurende Dat is zo ongewoon 3,0% op jaarbasis) en van f 2.500,-. ;n: het restant afbetalen, ntrekkelijke voorwaar- er is alle kans dat de /eel hoger ligt dan ancieringweer een nieuwe auto! Henk Ruygrok keg bij SVV Argentijnse voetballers niet naar Los Angelos I SlAAN De Sovjetrussische I Serge Boebka heeft Yerlies voor handbaldames door Ted van Leeuwen A57 el.: 01620 22150. 3, tel.: 01670-66721. tel.:01150-12035. 14, tel.: 01176-1409. 01680-23380. or daar 'ony arte ody- sse- Het faillissement van Emmink's Ziekenhuis winkels B.V., gevestigd aan de Oostmallestraatl 51 te Breda, filiaal hou-l dende te Breda aan de Langendijk 75, Ulven- houtselaan 21 en Kar- nemelkstraat 2 alsmede te Dordrecht aan het van de Steenhovenplein 1 en te Rotterdam aan het Groenenveld 15, As- serweg 235 en Pascal- weg 41, is op 20 januari 1984 door de rechtbank te Breda opgeheven we-1 gens gebrek aan baten. De curator mr L.J.D. Smits Sophiastraat 28 4811 EM Breda Aankondiging ex art. 209 boek 2 Burgerlijk Wetboek. Door de aan deelhouders van Bruijns Exploitatie en Beheer B.V., gevestigd te Oosterhout (N.Br.) is een besluit genomen tot vermindering van het geplaatste aandelenka pitaal, welk besluit ter kennisname is neerge legd ten kantore van het Handelsregister te Breda. De Directie Theo de Rooy in het ziekenhuis: loos van te worden ,Het is om moede- - FOTO DE LIMBURGER door Jean Nelissen SPAUBEEK - Het lijkt er op, dat Theo de Rooy een jaarlijkse ontmoeting heeft met het noodlot. Dit kruiste gistermiddag om vier uur voor de zoveelste keer zijn pad. In de afdaling van Sehimmert naar zijn woon plaats Spaubeek kwam de professional uit de ploeg van Peter Post aan het einde van de training op de fiets met een snelheid van naar schatting 60 km. per uur ten val. Daarbij brak hij voor de vierde maal in drie jaar jaar zijn rechtersleutelbeen. „Het is om er moedeloos van te worden", vertelde Theo de Rooy (26) gister avond in het ziekenhuis Sint Annadal in Maastricht, „ik heb mij vandaag al dikwijls afgevraagd waarom ik al tijd het slachtoffer moet worden? Ik heb de hele win ter keihard aan mijn condi tie gewerkt. Veel in de bos sen gelopen, met Ronnie Claes veertien dagen in Zwitserland op de loop-ski's geoefend, bij goed weer tus sendoor op de weg getraind, ik heb niets nagelaten om aan een goed seizoen te be ginnen. En dan gebeurt dit weer." Nog onopgehelderd is hoe precies het ongeluk is ont staan. Theo de Rooy: „Ik daalde met mijn racefiets de heuvel af van Sehimmert naar Spaubeek. Voor mij re den drie auto's, achter mij reed nog een auto. De snel heid lag hoog. Maar er was niets aan de hand, want ik kon de situatie goed over zien. Uit de tegenovergestel de richting naderde echter een fietser. Plotseling remde de eerste auto sterk af voor deze fietser, de tweede en derde volgden. Het ging al lemaal razend snel. Of ik nu even de derde auto geraakt heb, of dat ik door de achter mij rijdende auto omver ben gereden. Dat weet ik niet, ik sloeg met mijn schouder op het wegdek en daarna met mijn hoofd. Er zijn getuigen die beweren dat de achter mij rijdende auto mij heeft aan gereden. In elk geval is de automobilist na de aanrij ding doorgereden. De politie heeft de zaak in onderzoek." De Rijkspolitie in Beek bevestigde gisteravond dat er inderdaad naar de juiste toedracht van het ongeluk nog een onderzoek wordt in gesteld. Het was gisteren voor de vierde keer in zijn loopbaan, dat Theo de Rooy een sleu telbeen brak. De eerste breuk vond plaats aan de linkerkant, toen hij nog een 17-jarige junior was. De tweede geschiedde op 10 ja nuari 1982 in Valkenburg tijdens een training op de Cauberg. De derde breuk ontstond het vorig jaar op 20 april in een wedstrijd in Anderluez in België. De vierde dus gisteren, vlak bij zijn woning in Spaubeek. De nieuwe breuk blijkt ont staan te zijn bij de buitenste van de schroeven, die het plaatje op zijn plaats hou den, waarmee het vorig jaar de breuk aan elkaar is gezet. Toen werd Theo de Rooy aan de gecompliceerde breuk geopereerd door de bekende specialist dr. Johan der Weduwen in het Belgi sche Moll, die eerder ook tal van bekende motorcrossers, alsmede Joop Zoetemelk en Hennie Kuiper heeft gehol pen. „Dank zij dr. Der We duwen zat ik binnen enkele dagen weer op de fiets", zegt Theo de Rooy, „Ik heb dan ook, toen ik gistermiddag thuiskwam, dr. Der Wedu we onmiddellijk getelefo neerd. Want ik heb hem le ren kennen als een fijn mens en een uitstekend chi rurg. Ik was van plan hem te vragen of ik onmiddellijk naar Mol kon komen. Het antwoord dat ik in België kreeg, betekende een grote schok voor mij. Dr. Der We duwen is maandagmiddag op 44-jarige leeftijd overle den. En ik wist het niet." FeyenMPd laat kansen liggen I SCHIEDAM - Trainer Huib I Ruygrok en eerste-divisieclub I SVV hebben besloten met on- I middellijke ingang de samen- I werking te verbreken. De trai- lier had al eerder meegedeeld I bij SVV te willen vertrekken aan het einde van het seizoen. SVV zal Ruygrok zijn sala- I ris betalen tot het einde van de I overeengekomen periode. Pim Visser, die ook van '77 tot '80 bij de Schiedamse club werk te, zal tijdelijk en vermoede lijk tot het einde van dit sei- zoen, de taak van Ruygrok I overnemen. I 'nidamerikaanse groep, »aarin de Argentijnen waren "ïtdeeld, beginnen volgende week. De beslissing is genomen Wgens de onlangs doorge erde reglementswijziging van de Zuidamerikaanse II Wbal Confederatie dat ook I «rs, die vorig jaar meede- 1j'V311 toernooi om de Amerikaanse beker, ge- tchtigd zijn in het Olympi cs kwalificatietoernooi uit I -e komen. r De Argentijnse bond stelt H'het op zo korte termijn et meer mogelijk is de selec- I "('an het team aan te passen. Het toernooi begint 8 fe- uari in Ecuador. De eerste 'te landen mogen deelnemen I het Olympische voetbal- Internationale Voetbal '"eratie (FIFA) hanteert als |«rapische regel, dat alleen 12?' °°lt voor hun land l£t in wedstrijden voor 111l°ernooi om de wereldtitel, sloten zijn. —o bij internationale I !j|i0<lra"e''ekwedstrijden in I j aan Wet 5.82 een nieuw in- r Wereldrecord polsstok- gevestigd. 'Wmtigjarige Rus verbe- Het deze prestatie zijn De ti Ne Iff Wereldrecord, dat hij op «huari van dit jaar in Vil- t ""cht op 5.81 meter. ijJ: "''slagen van de wed- !dahÜn,.?*e w°ensdag in En- gesPeeW: HlLVierd<- ronde: Derby - Telford ^Brnm^1^ Notts County 1-2 IHh*i Ch Scunthorpe 1-0 vierde l'^dlvi Norwich - Tottenham 2-1 e: Liverpool - Watford 3-0. AMSTERDAM - Pas volgende week woensdag zal be kend worden wie als achtste en laatste ploeg toetreedt tot de kwartfinanles van het tournooi om de KNVB- beker. In een volgepakt stadion De Meer in Amster dam namen de aartsrivalen Ajax en Feijenoord met een klassieke 2-2 uitslag in goede harmonie afscheid van elkaar. Dat het op een gelijkspel zou uitdraaien, had halverwege niemand verwacht. Geen van de 29.000 tribuneklanten gaf op dat tijdstip nog een eent voor de kansen van Ajax. De Am sterdammers stonden niet al leen met 0-1 achter, maar wa ren door Feijenoord volkomen weggespeeld. Na rust bleek echter dat Ajax nog het nodige op het programma had staan. Het ging met succes op jacht naar eerherstel. Na een saaie en door Feijenoord gedomi neerde eerste helft, ontrolde er zich in het tweede bedrijf een spektakelstuk naar oude snit. Dat het kwantitatief meer om het lijf had dan kwalitatief, deerde het kijkersvolk niet. Hoewel de 2-2 achteraf be zien geen onlogische uitslag was, heeft Feijenoord de kans laten glippen om voor rust de zaken naar zich toe te trekken. Onder leiding van een op nieuw magistraal spelende Jo han Cruijff werd Ajax van het kastje naar de muur gestuurd. De Rotterdammers verzuim den echter op de beslissernde momenten de genadeslag toe te brengen. Het zwakke spel van Ajax uit de eerste helft kan niet worden teruggevoerd op het 'dug-out incident' van afgelo pen zondag, waarbij hulptrai ner Van Wijk en bestuurslid Bartels ernstig gewond raak ten. Sinds de winterstop ha pert de Amsterdamse machine en de ploeg leek aanvankelijk te worden weggevaagd door een Feyenoord dat een bran dend verlangen koesterde om de schande van de competitie nederlaag van 18 september (8-2) uit te wissen. De ambitieus gestarte Rot terdammers heersten op alle fronten en wonnen vrijwel elk duel. In een mum van tijd ver overden de Rotterdamse equi pe vijf corners zonder dat Ajax ook maar éen wapenfeit tegenover die dadendrang kon stellen. Het gat tussen de mas sale Amsterdamse defensie en haar tweemans aanval Olsen- CHEB - Het Nederlandse da- meszaalhandbalteam heeft woensdag bij het zeslanden- toernooi in de Tsjechische plaats Cheb met 10-16 (6-7) verloren van de Tsjechoslo- waakse B-ploeg. Op de eerste dag verloor Nederland van Hongarije. In de eerste helft hielden de Ne derlandse dames het tempo redelijk bij. Daarna werden zij weggespeeld. De enige dames, die zich aan de misere onttrokken, waren Quintus-speelster Diane Nie- mantsverdriet (4 treffers) en haar clubgenote, de debute rende Inge Tulp, met twee treffers. Van Basten (die voor het eer ste sinds oktober weer van de partij was) was veel te groot. De middenvelders Schoena ker, Gasselich en Vanenburg waren voortdurend in eigen gelederen te vinden. Boven dien liet de vorm van Olsen, Vanenburg en Silooy opnieuw ernstig te wensen over. Feyenoord had dat uitste kend in de gaten. De koploper speelde agressief, dekte kort en gunde Ajax geen seconde rust. De aan die instelling niel gewende Amsterdammers verloren prompt het hoofd en stapelden fout op fout. Toch duurde het tot de 21ste minuut eer het verschil ook in cijfers werd uitgedrukt. Peter Houtman nam een voorzet van Ruud Gullit ineens op de schoen. Met een fraaie volley scoorde hij de openingstreffer: 0-1. Nog voor de pauze had Feyenoord Ajax definitief op een zijspoor kunnen rangeren, maar Stafleu, Hoekstra twee keer) en Brard misten uitgle- zen kansen op het toedienen van de knock out. Halverwege het eerste bedrijf was Ajax bovendien linksback Peter Boeve verloren, die hinkend naar de kant moest na een duelletje met Gullit en door Rijkaard vervangen werd. Het werd een wissel met gevolgen, want Rijkaard die met een vrije rol het veld betrad, werd de gangmaker van zijn ploeg. Met meesterlijke acties werd hij de beste Ajacied. Trainer De Mos had de vorm van zijn speler kennelijk verkeerd in geschat. Na de rust ging ook het pu bliek achter Ajax staan dat af en toe zijn oude elan hervond. Op slag was Feyenoord de on derliggende ploeg en nu speel den de chaotische scènes zich voor het doel van Joop Hiele af. Arbiter Keizer zag al na twee minuten een strafschop in de duikeling die Olsen over de benen van Troost maakte. Koeman schatte het geschenk echter niet op waarde en richtte naast het doel. De mis ser betekende echter toch een wending in de kansenverhou ding. Het bomvolle stadion stond twee minuten later toch in vuur en vlam toen Rijkaard van afstand de gelijkmaker liet registreren: 1-1. De Am sterdamse euforie duurde slechts zes minuten, want toen had Gullit na een pass van Hoekstra en een dekkingsfout van Silooy, die Boeve op de linksbackplaats was opge volgd, de oude marge hersteld: 1-2. Feyenoord-trainer Libregts haalde daarop aanvaller Houtman van het veld om met Van Til een extra verdediger te brengen. Die dubieuze spel opvatting werd door Ajax in de 68ste minuut fraai uitge buit. De sterk spelende Gasse- Johan Cruyff levert een pass met de buitenkant rechtervoet. lich legde de eerste Amster damse corner op het hoofd van Van Basten en dat betekende 2-2. Ofschoon er zich nog tal van kansrijke situaties voor beide doelen afspeelden werd er niet meer gescoord en gaan de teams op herhaling. Waarbij de beste papieren voor Feyen oord zijn, omdat die ploeg het minst van oplevingen afhan kelijk was. Achtste finales KNVB-beker: Ajax - Feyenoord 2-2 (0-1), 20. Houtman 0-1, 49. Rijkaard 1-1, 53. Gullit 1-2, 68. Van Bas- - FOTO ANP ten 2-2. Scheidsrechter: Keizer, Toe schouwers: 29.000 (uitverkocht) Ajax: Galje; Molby, Silooy, Koeman en Boeve (Rijkaard); Schoenaker, Ophof en Gasselich; Vanenburg (Van 't Schip), Van Basten en Olsen. Feyenoord: Hiele; Troost, Van de Kor- put, Nielsen en Wijnstekers; Gullit, Hoekstra, Cruijff en Stafleu; Houtman (Van Til) en Brard. BARCELONA - Bernd Schus ter, de Duitse ster van FC Bar celona, wordt gechanteerd door een sportjournalist die hem de meest explosieve uit spraken in de mond legt. Als Schuster protesteert dreigt de journalist enkele harde porno grafie-foto's te publiceren van de lieftallige Gabi, de blonde echtgenote van Schuster. Deze opzienbarende onthulling ver scheen woensdag in de serieu ze en gerenommeerde Barce- ionese krant La Vanguardia, die er schoon genoeg van heeft dat de Duitser een voortdu rende bron van spanningen is in de Catalaanse miljoenen club. De krant suggereert het bestuur van Barcelona om ju ridische stappen te onderne men tegen de chanteur. Zoals bekend zit Schuster al enige tijd tot over zijn nek in de problemen. In enkele Duit se kranten verschijnen regel matig verrassende uitspraken waarin Schuster zijn gal spuwt over het Spaanse voet bal in het algemeen en over zijn Catalaanse broodheer in het bijzonder. Al wekenlang vissen Jan en alleman naar de ware oorzaken van dit gedrag dat maar moeilijk te begrijpen is van een speler die pas gele den zijn contract voor weer een paar jaar heeft verlengd. Het bestuur van Barcelona weet officiëel van niets, omdat Schuster al dagen weigert om ook maar een woord te wisse len met voorzitter Nunez. Maar La Vanguardia publi ceert het exclusieve geheim. Gabi, de echtgenote van Schuster, was vroeger een be kend fotomodel, dat er niet voor terugschrok om af en toe ook een naaktfotootje van zich te laten maken. Tot zover niets nieuws onder de zon, want de ze opnamen zijn al lang gele den door de Spaanse boule vardpers gepubliceerd zonder dat ze al te veel opzien hebben gebaard. Maar er is meer, al dus La Vanguardia. De mooie Gabi heeft zich in het verleden ook laten verleiden om met een mannelijke partner voor de camera's te poseren. Gabi heeft zich sinds die tijd 'be keerd' tot trouwe echtgenote en een toegewijde moeder, maar de bewuste foto's zijn in handen gekomen van een ge wetenloze sportjournalist. Die fantaseert er sindsdien tot meerdere glorie van zijn krant lustig op los en legt Schuster de meest boude uitspraken in de mond. Het dreigement dat de foto's wel eens plotseling het daglicht kunnen zien is voor Schuster meer dan vol doende reden om zijn mond te houden. BOEDAPEST - De Hongaarse tafeltennisbond heeft Tibor Klampar uitgesloten van deel neming aan de Top Twaalf, de strijd tussen de beste tafelten nissers van Europa, dit week einde in Bratislava. De 31-jarige Klampar, tweevoudig wereldkampioen en drie keer Europees kam pioen in dubbelspelen en teamwedstrijden, had zich af gelopen zondag wegens een schouderblessure afgemeld voor het toernooi om de kam pioenschappen van de stad Boedapest. De Hongaar speel de echter tegen een aanzien lijk honorarium demonstra tiewedstrijden in het provin ciestadje Lajosmisze. PARIJS - Achttien koppels zullen aan de start komen in de Parijse zesdaagse, die vrij dag begint in het nieuwe sportpaleis van Bercy. Bij de 36 renners zijn drie Nederlanders, Jan Raas en Joop Zoetemelk, die een kop pel vormen, en René Pijnen, die met de Fransman Patrick Clerc vertrekt. Het deelnemersveld: Francesco Moser (Ita) en Didi Thurau (WD1), Giuseppe Saronni en Pier-Angelo Bincoletto (Ita) Jan Raas en Joop Zoetemelk (Ned), Mau- rizio Bidinost (Ita) en Daniel Gisiger (Zwi), Bernard Vallet (Fra) en Gerl Frank (Den), Patrick Clerc (Fra) en René Pijnen (Ned), Guido Bontempi en Dante Morandi (Ita), Stephen Roche (Ier) en Tony Doyle (GBr), Serge Demierre en Robert Dill-Bundi (Zwi), Modesto Urruti en Avelino Perea (Spa), Stan Tourne en Etienne de Wilde (Bel), Werner Betz en Peter Kehl (WD1), Alain Bondue (Fra) en Gregor Braun (WD1), Jacques Michaud en Yvon Bertin (Fra), Ralf Hofeditz (WD1) en Hans Henrik Orsted (Den), Do minique Lecrocq (Fra) en Josef Kristen (WD1), Frederic Vichot (Fra) en Patrik Mörlen (Zwi), Serge Beucherie en Lau rent Diondi (Fra). De Wielerzesdaagse van Ko penhagen gaat een spannende slotfase in. Met nog een avond te rijden bevinden nog vier koppels zich in dezelfde ronde. Rene Pijnen bezet met zijn Westduitse partner Josef Kristen de tweede positie, ach ter de Denen Gert Frank en Hans-Henrik Oersted. De stand was gisteren als volgt: 1 Gert Frank en Hans-Henrik Oersted (Den) 594 punten 2. Josef Kristen en Rene Pijnen (Wdl en Ned) 437 3. Didi Thurau en Al- bert Fritz (Wdl) 353 4. Tony Doyle en Ga ry Wiggins (Gbr en Aus) 311 op zes ron den: 5. Henry Rinklin en Stefan Schröp- fer (Wdl) 398. MARSEILLE - Het ziet er naar uit, dat Rudi Koopmans aan zijn laatste gevecht, don derdagavond in Marseille waar hij zijn Europese titel in het halfzwaargewicht vrijwil lig verdedigt tegen de Frans man Richard Caramanolis, geen stuiver zal overhouden. De Ontvanger van de Direc te Belastingen in Rotterdam heeft namelijk beslag gelegd op de volledige gage van ruim 93.000 gulden van de Europese kampioen. Koopmans heeft een forse belastingschuld en het Rijk wil dat die wordt afgelost. Na de beslaglegging van novem ber 1982 heeft de Belasting dienst een regeling getroffen met de profbokser, waarin be paald werd dat Koopmans via zijn manager Henk Rhuling steeds twintig procent van de gages van zijn gevechten zou afdragen. Die regeling werd woensdag in het telegram ver vallen verklaard. PSV profiteert van dadendrang Ruda door Giel Hendrix KERKRADE - De gezichten spraken boekdelen na afloop. De teleurstelling droop er vanaf aan Roda-zijde na de 2-1 nederlaag gisteravond op eigen veld tegen PSV. De hele wedstrijd had de ploeg in feite de tegenstander in de zak en tenminste een punt (1-1) was binnen. Het was alleen nog maar de vraag of Roda JC het overwicht zou kunnen uitbui ten met een winnende tweede treffer. Des te harder kwam dan ook de klap aan die invaller Erik Jan van de Boogaard vijf minuten voor het einde uit deelde. De wil om te winnen overheerste het verstand en daarvan profiteerde PSV. Een voorzet van Benny van Aerle, waarop doelman Jos Smits zich verkeek, een vogelvrije Ernie Brandts aan de tweede paal, die de bal terugkopte naar het centrum, waar Van de Boogaard zo mogelijk nog meer vrijheid genoot en de ne derlaag (1-2) was een feit. Sneu voor Roda dat zeker driekwart van de wedstrijd beheerste en PSV eigenlijk in de zak had. Jan Heintze had op links steeds weer het nakij ken bij de sterk spelende Hof man, aan de andere kant kwam Benny van Aerle nau welijks over de middenlijn en het Eindhovense middenrif kreeg geen vat op het spel. Allemaal tekenen die erop wezen dat Roda op weg was Feyenoord te ontdoen van een concurrent in de race om de landstitel. Toch bleef voor zichtigheid geboden, omdat PSV al bij de eerste de beste counter bewees weinig kansen nodig te hebben om te scoren. Immers na acht minuten (Re ne Hofman had al in de 3e mi nuut op de lat geknald) snelde Koolhof op rechts langs zijn tegenstander, verlengde Lok hof tot bij de tweede paal en bewees Thoresen zijn doel- punten-instinct, 0-1. Een gunstige uitgangsposi tie voor PSV dat graag op de counter speelt, want Roda moest nu wel aanvallen. Maar trainer Hans Eykenbroek haalde al snel een angel uit de snelle PSV-voorhoede, door na 25 minuten Harry Klein het veld in te sturen om Hanssen te vervangen. Deze laatste kreeg geen greep op de snelle Thoresen, iets wat Klein na derhand veel beter lukte. Geheel verdiend kwam Ro da ook nog voor rust naast PSV, zij het dat de ploeg daar bij geluk had dat arbiter Tho mas een overtreding van Hof man over het hoofd zag. Bij een verre pass van Leo Ehlen, versperde Rene Hofman Heyntze perfect de weg, zodat de inlopende Marij nissen on gehinderd kon inknallen, 1-1. Ook in de tweede helft ver maakten beide partijen het publiek. Niet met hoogstaand voetbal, maar niettemin was het duel het aanzien waard. Er was meer te zien dan in het competitie-duel tegen Den Bosch. Maar het blijft het de vraag of de Kerkraadse aan hang daarmee tevreden is. Te gen Den Bosch speelde Roda niet zo best, maar prijkte uit eindelijk wel een 4-0 zege op het score-bord, terwijl gister avond tegensde verhouding in de zwakste, het bezoekende PSV, de winst pakte. Roda nam na rust het hoge tempo, dat de Eindhovenaren ontplooiden bij de counters, over en naarmate het duel vorderde groeide bij de thuis ploeg ook de overtuiging dat dit PSV te pakken was. In dat soort situaties blijft het uiter mate moeilijk de discipline, met name in verdedigend op zicht, te bewaren. De drang om naar voren te stormen werd soms te groot, maar de gaten in de eigen defensie ook. Daarvan profiteerde PSV vijf minuten voor het einde gerou tineerd. Ineens was er nie mand meer om Brandts te hinderen en ook Erik Jan van de Boogaard kreeg alle tijd om in te koppen. Evenals in het bekerduel tegen Fortuna glip te Roda zo in de slotfase het gelijke spel uit handen. Roda JC - PSV 1-2 (1-1) 8. Thoresen 0-1 37 Marijnissen 1-1, 86. Van den Boog aard 1-2. Scheidsrechter: Thomas, Toe schouwers: 9000 Roda JC: Smits; Hansen (Klein), Degens Ehlen en van der Ven, Poortvliet, Marij nissen en van Geel; Eriksen, Guthrie en Hofman, PSV: Doesburg; Van Aerle, Stevens (Brandts), Hysen en Heintze; Lokhoff Valke, Van de Kerkhof en Haan (van den Boogaard); Koolhof en Thoresen. BREDA - Vandaag (donderdag) om 11.30 zal Bob Latchford in de bestuurskamer van NAC een con tract ondertekenen, wat hem de rest van dit sei zoen aan de Bredanaars zal binden. Gisteren wer den in Swansea door Latchford en Bob Maaskant de resterende plooitjes in de overeenkomst gladge streken, waarna beiden de reis van Cardiff naar Schiphol konden aanvaarden. Bob Latchford zal voorlopig zijn intrek nemen in Sporthotel Bosschenhoofd.

de Stem | 1984 | | pagina 9