HMSH aansprakelijk EDDY MERCKX OP VAN PARIJS-NICE ^e<V Tien jaar cel voor Sovjet-voetballer ieiiitie iiitie itie s" V*Ê: |P*2> <CK<& ffif 3.95 1.98 2.69 1.59 Waarschijnlijk geen fiat FIFA voor toernooi van Brazilië Latchford debuteert zaterdag bij NAC D UG- O UT-INCIDENT Johan Granath 15 maanden geschorst wegens doping Gaetan Boucher: 'Ik reken op twee gouden medailles' LOTTO EN TOTO JS<6 A<6 A<e< vi°r Doesburg en Wildschut tekenen bij Boca Juniors: twaalf miljoen gulden schuld I ^'ENOS AIRES (AFP) - De I i, '.rs.'e voetbalclub van Sentinip, Boca Juniors, ba- Paniek bij de Noren Negen nieuwe renners in ploeg van Knetemann Nederlaag voor dameshandbalteam sport in 't kort ^,c\ %7rEg£3 iffogl U\ I ivOENSDAG 1 FEBRUARI 1984 DE 8TEM-S V°0 AT# A<\& geldig van ruari. aO° iSP ZURICH (Reuter) - De kans is „root dat de wereldvoetbal bond (FIFA) Brazilië geen toe stemming zal geven tussen 9 en 19 juni een zeslandentoer- n0oi te houden. Tegelijkertijd vindt namelijk de eindronde van het Europees kampioen schap in Frankrijk plaats. Volgens secretaris-generaal Joseph Blatter zal de FIFA de eindronde van het toernooi om het Europees kampioenschap zwaarder laten wegen dan het jubileumtoernooi van Brazilië, waaraan ook Argentinië, Me xico, Uruguay, Engeland en Nederland zullen meedoen. Blatter: „Van Braziliaanse zijde hebben we nog geen offi cieel verzoek ontvangen voor permissie om tussen 9 en 19 j u- ni een toernooi te organiseren voor landenteams. Het is niet waarschijnlijk dat wij daar voor toestemming zullen ge ven, gezien het belang van de eindronde van het toernooi om het Europees kampioenschap, die tussen 12 en 27 juni ge speeld wordt. De Brazilianen doen er goed aan andere data te zoeken". Van onze sportredactie BREDA - Het staat nu vast dat Bob Latchford zaterdag avond in het elftal van NAC zal debuteren tegen Eindho ven. Gistermiddag, terwijl Bob Maaskant ergens boven de Noordzee hing op weg naar Swansea, kwamen Latchford en Swansea toch nog sneller dan verwacht tot een verge lijk. „Alles tussen Bob Latchford en Swansea City is nu gere geld", liet secretaris Gordon Daniels gisteren telefonisch vanuit Swansea horen, „Ik heb inmiddels begrepen dat ook alles tussen NAC en Bob Latchford geregeld is, zodat ik mag aannemen dat hij morgen (donderdag) met 'Mister Maaskant' naar Nederland vertrekt". EINDHOVEN (ANP) - Pim Doesburg heeft dinsdag zijn contract bij PSV met een jaar verlengd. De 40-jarige Rotter dammer wordt volgend sei zoen de tweede doelman ach- 'w Hans van Breukelen, die Nottingham Forest inruilt voor de Eindhovense club. Hans Segers, die momenteel reserve-doelman bij PSV is, wordt aan het einde van dit jeizoen voor een jaar uitge leend. Naast Pim Doesburg teken- j ook Piet Wildschut bij. De verdediger blijft nog twee jaar jan de Eindhovense club ver bonden. iaimW' op de rand van een rnl!lSSement' De club heeft r„„7»teel een schuld van de twaalf miljoen gulden. clnh het deficit loopt de h, ?evaar zijn stadion 'Bon- sn 'ere' en het bijbehorende 20Omplex te verliezen. Bo- I ien leeft onder de suppor- vrees dat het voortbe- I '°bht st^Jt de profclub op de biteiïl s7attin8en van Pen- ^f^ter Hector Martinez ihaanj „pt bet verlies per 70.000 gulden op. De fehn,7 Problemen zijn in gin» f' 1981 ontstaan. Boca »an tv6" over tot de aankoop 'ego Maradona van Ar- Juniors voor de prijs miljoen gulden. Die khnn'r Boca nooit op tafel «en krijgen. ler„„!'e700P van de sterspe- ie Barcelona leverde Ehlden slecbts zes miljoen verüp. op' waarmee Boca een i»en»,!2St van achttien mil- oeri accepteerde. ZEIST (ANP) - Het bondsbe- stuur van de KNVB, dat dins dagavond te Zeist in vergade ring bijeen was, heeft met ont steltenis kennisgenomen van de tragische gebeurtenissen rondom de vriendschappelijke wedstrijd HMSH - Ajax van afgelopen zondag. Het bonds- bestuur is van oordeel dat vol gens de geldende ordemaatre gelen bij wedstrijden in het amateur- en betaald voetbal het bestuur van de organise rende vereniging verantwoor delijk is voor het handhaven van orde en veiligheid, in het bijzonder van spelers en offi cials. Behoudens deelnemers aan de wedstrijd, mogen zich geen andere personen dan in de reglementen genoemde offi cials binnen de afrastering be vinden. Ook de dug-out op een veld wordt hiertoe gerekend. Clubbesturen en betrokken scheidsrechtercommissies zul len nogmaals op de bestaande voorschriften worden gewe zen. Bij overtreding hiervan zullen de scheidsrechters de wedstrijd tijdelijk dan wel de finitief dienen te staken, aldus het bondsbestuur van de KNVB. De dug-outs naast het hoofdveld van de Haagse der de klasser HMSH zijn gewij zigd nadat Bouw- en Woning toezicht zijn goedkeuring had verleend. Deze conclusie is het voorlopige resultaat van het onderzoek, dat de Haagse poli tie heeft ingesteld, nadat zon dag op het terrein van HMSH, bij de vriendschappelijke wedstrijd tegen Ajax, het be tonnen dak van een van de dug-outs omlaag kwam. Bij dat ongeluk raakten de tweede trainer van Ajax, Hassie van Wijk, penningmeester Lou Bartels en enige supporters gewond. Drie jaar geleden heeft de club de dug-outs gebouwd en daarna van twee meter tot vier en een halve meter ver groot. Voor de verandering werd goedkeuring verleend, maar daarna zijn enige stenen verwijderd om van de bank onder de overkapping een be ter uitzicht op het veld te heb ben. De overbelasting van het dak, dat in weerwil van pogin gen van bestuurders van HMSH ook een aantal suppor ters moest dragen, kan door die verandering van de oor spronkelijke opzet zulke ern stige gevolgen hebben gehad. Van onze sportredactie PARIJS/BREDA - Eddy Merckx prijkt op de officiële deelne merslijst van Parijs - Nice, de etappe-wedstrijd voor profs, die van 8 t/m 14 maart wordt gehouden. Merckx staat vermeld bij de renners van de Europ-Decor-ploeg, waarvan de oud-Tour winnaar co-sponsor is. Nog een opmerkelijke naam op de deelnemerslijst is die van Eric Vanderaerden, die doodgemoedereerd is opgege ven door de ploeg Splendor- Aernoudt. Zoals bekend houdt Jacky Aernoudt Vanderaer- Is schaatsen zo'n 'schone' sport? SARAJEVO - Nu de Zweedse schaatser Johan Gra nath (wereldkampioen sprint in 1976) voor vijftien maanden geschorst is wegens het op 3 december van het vorig jaar geconstateerde gebruik van verboden stimulerende middelen, dringt de vraag zich op of het schaatsen inderdaad wel zo'n 'schone' sport blijkt als iedereen graag wil doen geloven. De 34-jarige Granath, tand arts van beroep, heeft inmid dels toegegeven dat hij corti- sonen en anabole steroiden aan zichzelf toediende om een blessure in de knie te genezen. „Ik was eind juni geblesseerd geraakt", aldus de Zweed, die tijdens zijn schaatscarrière elf wereldkampioenschappen be twistte, drie Olympische Win terspelen (1972, '76 en '80) mee maakte en vijftien nationale titels op zijn naam heeft staan. „Die blessure heb ik inderdaad met cortisonen behandeld. In oktober heb ik twee weken anabole steroiden gebruikt om de pijn tijdens de training te verlichten, maar vooral om eventueel operatief ingrijpen te voorkomen. Dat is me niet gelukt, want ik ben pas toch nog met die knie onder het mes geweest". Granath, samen met zijn broer Olaf jarenlang toonaan gevend in het internationale sprintwereldje op de schaats, gelooft dat hij niets verkeerd heeft gedaan. „Elk ander zou op deze manier door een dok ter zijn geholpen. Ik vind het vooral vervelend voor de schaatsport. Naar mijn me ning is dat namelijk nog een van de schoonste sporten ter wereld als je de vergelijking doortrekt naar andere takken van sport". Opmerkelijk is dat Granath niet keihard zegt dat er vol gens hem binnen het schaat sen volstrekt geen verboden stimulerende of spierverster- kende middelen worden toege diend. Bewijzen zijn daarvoor niet te leveren, maar binnen het schaatswereldje leeft wel degelijk de overtuiging dat er hier en daar stevig 'gerom meld' wordt. Steeds weer wordt het voor beeld van de Russin Natalja Petruseva in het Noorse Ha- mar aangehaald en verder wordt gewezen op het feit dat de Russen een week later voor het EK-heren in Trondheim hun complete ploeg plotseling terugtrokken. De Russische stayer Botsjkarjev vraagt zich ook wel eens af wat et alle maal met sommige van zijn ploeggenoten gebeurt. In Davos zei hij openhartig: „Mannen als Malkov en Bo- brov zie ik bijna nooit trainen. En toch riiden ze dan plotse ling in Alma Ata wereldtijden. Ik denk daar dan het mijne van". Vooral in de richting van de landen uit het Oostblok wordt meestal de beschuldigende vinger geheven als het gaat INNSBRUCK - De pa niek, die bij het Noorse schaatslegioen ontstond na het falen van de top pers (uitgezonderd Rolf Falk Larsen) tijdens het Europees kampioenschap all-round in Larvik duurt nog steeds voort. Gisteren heeft de Noorse schaatsbond te gen de zin van coach Ar- ne Lier in besloten dat er komend weekeinde op de kunstijs van het Oosten rijkse Innsbruck op nieuw geselecteerd moet worden voor de drie be schikbare plaatsen op de twee lange afstanden tij dens de Olympische Win terspelen van Sarajevo. om dopinggeruchten. Toch is het daarbij opmerkelijk dat bijvoorbeeld hard schaatsende meisjes als de Oostduitse Ka rin Enke en Andrea Schone niet ogen als met anabole mid delen opgespoten sportsterren. In Deventer maakte de op merking van Karin Enke („Ais we wat zouden gebruiken, dan zouden we het onze heren ook wel geven. Dan zouden die net zo hard gaan als wij".) veel in druk. Een figuur als de Russische sprinter Klebnikov (echt een blok beton op schaatsijzers) doet dan echter iedereen weer twijfelen. Bekend is van Kees Verkerk dat hij eens na sa menspraak met masseur Cor Nederveen op de baan van In zeil het effect van 'traditione le' stimulerende middelen uit probeerde. Verkerk: „Ik had amfetamine genomen. Ik wil de onderzoeken hoe de uitwer king daarvan was. Tenslotte was er in onze tijd nog geen dopingcontrole". Verkerk kwam op het ijs van het Beier se plaatsje volledig bedrogen uit. „Ik raakte mijn gehele coördinatie kwijt. Ik wilde al les te vlug doen. Maakte mijn slag niet meer af met als ge volg dat ik langzamer ging dan zonder die troep in mijn lijf. En daarna heb ik het dan ook nooit meer aangeraakt". Van Ard Schenk weet het wereldje dat hij - zij het onbe wust - in 1971 bij de strijd om het wereldkampioenschap in het Zweedse Gothenburg met verboden middelen in zijn li chaam reed. Schenk, die in Gothenburg de titel veroverde, kreeg van de toenmalige ploegarts Lap geneesmiddelen tegen een opkomende griep toegediend. „Ik heb hem toen als normaal patiënt behandeld en de normale middelen gege ven. Als er controle was ge weest op het gebruik van do ping, dan zou Ard voor negen tig procent zeker tegen de lamp zijn gelopen", aldus de Rotterdamse dokter. Sinds de verrassende over winning van Hans van Helden op de 1500 meter tijdens het Europees kampioenschap in Larvik gonst het binnen het schaatsen weer van de ge ruchten. Gewezen wordt op de aanwezigheid van de in wie- Ierkringen bekende soigneur Jan Heil in het gevolg van Van Helden in Larvik. En op het gegeven dat de organisatie al daar om de kosten te drukken tegen de reglementen van de internationale schaatsbond in alleen de nummers een, twee en drie van het eindklasse ment liet controleren. De af standswinnaars werden vrij gesteld van het inleveren van urine-stalen. Het zijn echter allemaal ge ruchten. De keiharde bewijzen jzijn niet te leveren. Of de con troles in Sarajevo op spierver- sterkende middelen en op am fetamine en dergelijke moeten wat dat betreft uitkomst bie den »iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!iiiii!iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiij£ Gaetan Boucher: „Ik verkeer in de vorm van mijn leven". - FOTO ANP SZ INZELL (SID) - De 25-jarige Canadese schaatser Gaetan Boucher is er van over tuigd, dat hij bij de Olympische Winterspe len van Sarajevo eindelijk zijn grote slag zal slaan. De laatste jaren kwam hij steeds net naast de hoogste tree van het ereplatform terecht. „Ik ben momenteel in de vorm van mijn leven", verklaarde de Frans-Canadees zijn grote zelfvertrouwen. „Ik reken op twee gouden medailles. Op de 1000 en 1500 meter". De economie-student (marketing) uit Montreal heeft in het verleden de naam ver worven van 'eeuwige tweede', nadat hij zich bij de wereldkampioenschappen sprint in 1979 (Inzeil), 1980 (West Allis) en 1982 (Alk maar) met zilver tevreden moest stellen. Vier jaar geleden in Lake Placid trof de 1,71 meter grote en 73 kilo zware Boucher supe ratleet Eric Heiden tegenover zich. De Ame rikaan nam de vijf te verdienen gouden me dailles mee naar huis en voor rassprinter Boucher bleef andermaal slechts zilver over op de 1000 meter. In de aanloop naar Sarajevo verbaasde Boucher de concurrentie door de 1000 meter op de natuurijsbaan van Davos af te leggen in 1 minuut 13,27 seconden. Zeven dagen la ter baarde hij opnieuw opzien door tijdens de laatste test voor de Olympische Spelen in Inzeil 1.14,81 te laten noteren op deze af stand. Een verrichting, die gezien de om standigheden nog hoger dient te worden in geschat. Bij wisselende weers- en baanom- standigheden gaf het verschil met de tegen standers de prestatie namelijk meer relief dan de 'kale tijd'. In Inzeil was een gere- j= nommeerd sprinter als wereldkampioen Akira Kuroiwa uit Japan 1,30 seconde lang- liiiiiiiuuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiii zamer. Ook op de 1500 meter was Boucher afgelopen weekeinde in 1.56,20 onnavolg baar. De voortreffelijke prestaties van Boucher zijn te meer opmerkelijk, omdat in Canada geen kunstijsbaan is te vinden en de schaat sers zich met een ijshockeypiste moeten be helpen of moeten wachten op berijdbaar na tuurijs. Gaetan Boucher dankt zijn snelheid voor een belangrijk deel dan ook aan het short-track, op welk onderdeel van de schaatssport hij als een van 's werelds grootste specialisten geldt. In de winter verplaatst de Canadese schaatsselectie het werkterrein noodge dwongen naar Europa. Dit seizoen heeft de nationale ijssportbond, doorgaans slechts geïnteresseerd in ijshockey, zelfs 45.000 gul den per schaatser - de ploeg bestaat uit vijf heren en twee dames - uitgetrokken voor deze Europese toernee. Bij de Spelen van Sarajevo verwacht Boucher, die sinds vorig jaar is verloofd met schaatsster Karin Fliege uit Inzeil, op zijn favoriete afstanden slechts daadwerkelijke tegenstand van de Sovjetrussen Pegov, Da- nilin en Klebnikov. Hun supertijden, gere den op de hooggelegen Medeo-baan in Alma Ata, zullen daar niet vreemd aan zijn. Boucher, die ook nog een begenadigd wielrenner is en kampioen van Quebec, hoopt als afsluiting van het schaatsseizoen op de Aziatische wonderhaan, die hij slechts kent van horen zeggen, enkele recordpogin gen te mogen doen. „In Sarajevo zal ik de Sovjets vragen of ik in maart welkom ben in Alma Ata. Daar te rijden is al jaren mijn grote wens". Van onze sportredactie ANTWERPEN - Gerrie Kne temann zal dit jaar zijn uitge stelde jubileum kunnen vieren in de Tour de France, die hij voor de tiende maal gaat rij den als zijn sportieve rentree op de weg naar wens verloopt. Zijn nieuwe werkgever, het Belgische Europdecor, heeft voor de eerste keer ingeschre ven voor de belangrijkste etappe-wedstrijd van het sei zoen. De formatie van ploegleider Ronald de Witte, die gisteren op een feestelijke bijeenkomst in Antwerpen werd voorge steld, geldt in 1984 als de voor naamste vertegenwoordiger van de Belgische wielersport op het internationale vlak. De geldschieters hebben dan ook niet stilgezeten. Er werden liefst negen nieuwe renners aangetrokken, onder wie dus Gerrie Knetemann, die als wegkapitein een verantwoor delijke taak heeft toebedeeld gekregen, Fons de Wolf, Paul Haghedooren en de jonge Oos tenrijkse belofte Harald Maier. Met de gebleven kop stukken Frank Hoste en Mare Sergeant hoopt De Witte dit seizoen, dat voor zijn ploeg volgende week in de Spaanse Ruta del Sol begint, een stukje van het voor onze zuiderburen verloren gegane terrein terug te winnen. De Europdecor-ploeg be staat uit zestien coureurs en heeft de volgende samenstel ling: Gerrie Knetemann, Fons de Wolf, Marc Dierickx, Luc Govaerts, Jos Haex, Paul Hag hedooren, Frank Hoste, Ha rald Maier, Mare Sergeant, Marc Somers, Eric Vanderper- re, Franky van Oyen, Pol Ver- schuere, Dirk Wayenberg, Pa trick Onnockx en Rudy Claes- sens. CHEB (ANP) - Het Neder lands dames-zaalhandbal team heeft dinsdagavond de openingswedstrijd in het zes- landentoernooi in Tsjechoslo- wakije verloren. In Cheb was Hongarije in de tweede helft beter op schot en won met 24- 17 (11-11). den aan diens verbintenis met hem voor 1984. De sponsor weet zich daarbij gesteund door de Belgische wielerbond. Vanderaerden, die voor de Pa- nasonic-ploeg van Peter Post wil uitkomen en de voorstel ling van die formatie ook nor maal meemaakte in de spon- sorkledijheeft voor de rechter ontbinding van het contract geeist. Aan Parijs - Nice zullen ne gen Nederlanders meedoen Gerrie Knetemann (winnaar in 1978), die voor Europ-Decor rijdt, Frits van Bindsbergen (Splendor) en de amateurs Abel Keizer, Dries Klein, Piet Kleine, Geert Schipper, Frits Schür, Gerrie Takens en Toon van der Steen. De bekendste buitenlandse deelnemers zijn: Sean Kelly, Jean-Marie Grézet, René Bit- tinger (Skil), Kim Andersen, Michel Laurent, Pierre Bazzo (Coöp), René Bernaudeau (Système U), Fons de Wolf, Frank Hoste, Marc Sergeant, Pol Hagedooren (Europ-De cor), Bernard Hinault, Ber nard Vallet (La Vie Claire), Stephen Roche, Alain Bondue, Gregor Braun, Jean-Luc Van- denbroucke (La Redoute), Gil bert Duclos-Lassalle, Jacques Bossis (Peugeot), Claude Cri- quiélion, Gery Verlinden (Splendor), Luc Colijn, en Mi chel Pollentier (Safir). De Re- nault-ploeg voor de 'koers naar de zon', waaraan ook de Zwitserse amateurploeg en Teka deelnemen, is nog niet bekend. Het etappe-schema ziet er als volgt uit: 7 maart: proloog in Issy-les-Moulineaux, 4,9 km, 8 maart: eerste etappe Avallon - Chalon-sur-Saone, 172 km, 9 maart: tweede etap pe, eerste gedeelte Chalon- sur-Saone - Bourbon-Lancy, 101 km, tweede gedeelte (ploe gentijdrit) Moulins - Moulins, 34 km, 10 maart: derde etappe Moulins - St.Etiene, 203 km, 11 maart: vierde etappe, eerste gedeelte Orange - Mont Ven- toux, 64 km, tweede gedeelte Sault - Miramas, 96 km, 12 maart: vijfde etappe Miramas - La Seyne-sur-Mer, 190 km, 13 maart: zesde etappe La Seyne-sur-Mer - Mandelieu- La Napoule, 183 km, 14 maart: zevende etappe, eerste gedeel te Mandelieu-La Napoule - Nice, 95 km, tweede gedeelte (klimtijdrit) Nice - Col dÈze, 11 km. VOETBAL - FC Twente heeft dinsdagavond op eigen veld de vriendschappelijke wedstrijd tegen PEC Zwolle met 2-0 ge wonnen. Birkedahl scoorde voor en Vreysen na de rust. Bij Pee Zwolle viel Rini van Roon twintig minuten voor tijd met een gebroken sleutelbeen uit. Billy Ashcroft haalde bij FC Twente het einde niet. Hij ver draaide zijn knie. In Rotter dam won Excelsior met 4-0 van zaterdag eerste klasser Excelsior Maassluis. Voor de eredivisieclub scoorden Rid derhof, Jalink, Beukers en Wasiman. VOETBAL - De uitslagen van de dinsdag gespeelde wedstrij den voor de Westduitse beker zijn: achtste finales: Aleman- nia Aachen - Werder Bremen 0-1 na verlenging, replays: Bayern München - Bayer Ür- dingen 1-0, Hamburger SV - VFB Stuttgart 3-4 na verlen ging. DEN HAAG (ANP) - De uitslagen van de sportprijsvragen van afgelopen weekeinde zijn: Lotto 4: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: geen winnaar; 3e prijs:. 56 winnaars, die elk bruto f. 8546,40 ontvangen; 4e prijs: 4134 winnaars, MOSKOU (ANP) - Een Sov- jetrussische voetballer, Abra- mov uit de Siberische stad To bolsk, is tot tien jaar gevange nisstraf veroordeeld, omdat hij een supporter van zijn club met messteken zware verwon dingen heeft toegebracht. Volgens het dagblad Sovjet ski Sport kwam Abramov tot zijn daad tijdens een feestelij ke bijeenkomst ter gelegen heid van de afsluiting van het seizoen. Een supporter waagde het Abramov te bekritiseren, waarop deze een mes greep en toestak. Sovjetski Sport leverde hef tige kritiek aan het adres van de sportfunctionarissen in To bolsk. Volgens het blad stond Abramov bekend om zijn lichtgeraaktheid. Hij had al eens in blinde drift een scheidsrechter neergeslagen en kreeg hiervoor een schor sing van driejaar opgelegd. die elk f. 115,70 ontvangen; 5e prijs: 74.379 winnaars, die elk f. 5,00 ont vangen. Toto 4: le prijs: 955 winnaars, die elk f. 41,50 ontvangen; 2e prijs: 6653 winnaars, die elk f. 3,90 ontvangen; 3e prijs: 22.677 winnaars, die eik f. 2.50 ontvangen. Toto-gelijk 4: Xe prijs: 15 win naars, die elk f. 319,60 ontvangen; 2e prijs: 63 winnaars, die elk f. 15,80 ontvangen; 3e prijs: 476 winnaars, die elk f. 4,30 ontvangen; 4e prijs: 3502 winnaars, die elk f. 2,50 ont vangen. Cijferspei 4: 6 cijfers goed: geen winnaar; 5 cijfers goed: 2 win naars; 4 cijfers goed: 21 winnaars; 3 cijfers goed: 234 winnaars; 2 cij fers goed: 1987 winnaars.

de Stem | 1984 | | pagina 7