Geniet nu extra voordeligvan het heerlijke Supra-aroma! VanNelle SUPRA maar niet protestant is. A«0 I WOENSDAG 1 FEBRL VRACHTDEKKLEDEN EN AUTOZEILEN DE STEM VAN WOENSDAG 1 FEBRUARI 1984 DEKKLEDEN EN TASSENFABRIEK DE SILVA-VAN DORSSELAER HINDERWET gemeente HINDERWET 4j "Adverteren doet stof opwaaien, antiquair. 99 m-r mmam -t Epilepsie is niet zo gek als't er soms uitziet. BETALING LET OP BON NEDERLANDSE PROGRAMMA'S NEDERLAND 2 Sint Jansteen - Heikant - Telefoon 01140-12838 van zeildoek en plastic-nylöndoek, alle naden gelast Alle soorten zeildoek, zonneschermdoek, markiezendoek, plastic katoendoek, plastic nylondoek, ligstoelloperdoek, enz. in verschillende kleuren Voor alle voorkomende fournituren. is hulst Burgemeester en wethouders van Hulst maken, ge let op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat door hen onder voor schriften ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting, op 24 januari 1984 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van een aanvraag van: - R.E.M M. de Block, Paardenmarkt 6 te Hulst, tot het uitbreiden, wijzigen van een inrichting voor het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten (frituur/snackbar) op het perceel Paardenmarkt 6 te Hulst; - F.J.P.M, de Block, Steenstraat 17 te Hulst, tot het uitbreiden, wijzigen van een brood- en banket bakkerij annex winkel, op het perceel Grote Zwa- nenstraat 5 en Steenstraat 17 te Hulst; e.e.a. zoals op de bij de aanvragen behorende be scheiden nader is aangegeven. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken lig gen met ingang van heden gedurende een maand op de gemeentesecretarie, afdeling algemene za ken, Grote Markt 21 te Hulst, ter inzage, elke werk dag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede op 4, 11, 18 en 25 februari 1984 van 09.00 tot 12.00 uur, op het Groepsbureau der Rijks politie Hulst, van der Maelstedeweg 52 te Hulst. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne staat gedurende een maand na heden beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager en de betrokken adviseurs; b. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwa ren hebben ingebracht; c. enige andere belanghebbende die aantoont dat hi| redelijkerwijs niet in staat is geweest overeen komstig de onder b genoemde artikelen bezwa ren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepster mijn van kracht tenzij vooraf beroep wordt ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van be stuur, Binnenhof 12513 AA 'S-Gravenhage Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Hulst, 1 februari 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, P. Molthoff De secretaris, J.F. v. Denderen Burgemeester en wethouders van Terneuzen bren gen. overeenkomstig het bepaalde in de artikelen 12 en 29, eerste lid, van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne, ter openbare kennis, dat op 22 de cember 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van de heer K. Guthe, Laureijnestraat 53 te Philippi ne, om een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, vergunning als bedoeld in artikel 6a der Hinder wet ten behoeve van een inrichting voor het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten annex café op het perceel plaatselijk bekend Nieuw- straat 30, Terneuzen kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie L, nummer 2627. Zij zijn voorne mens de vergunning te verlenen, onder het stellen van voorwaarden ter voorkoming van gevaar, scha de of hinder voor de omgeving. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, af deling algemene zaken en wel tot 1 maart 1984 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wensen m te zien op don derdagavond van 19.00 tot 22.00 uur worden ver zocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). Desgewenst kan tijdens de kantooruren een monde linge toelichting op de stukken worden verkregen. Gedurende één maand vanaf heden kunnen gemoti veerde bezwaren schriftelijk bij het College van Bur gemeester en Wethouders worden ingediend. Dege ne, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht (tel. 01150-17980, toestel 123), wordt tot 1 maart 1984 voorts gelegen heid gegeven om mondeling bezwaren in te brengen en over de aanvraag van gedachten te wisselen met het bevoegd gezag, de aanvrager en eventuele ove rige aanwezigen. De aandacht wordt er tenslotte op gevestigd, dat al leen degenen die bezwaren hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en de belanghebben den, die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de be schikking beroep kunnen instellen bij de Kroon Terneuzen, 1 februari 1984 Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, C. Ockeloen, burgemeester A.J. van Pagee, secretaris. zeehaven industrie recreatie Inlichtingen: De Stem, 076-236911 w'\\& ,vèe waoddg! .^VACUUM VERPAKT MALEN KQFF1EL Cv n „r O *""0 v, J O CS 0 «u Afgezien van extreme aktiviteiten als kanaalzwemmen en Deltavliegen kan iemand met epilepsie op vrijwel elk gebied net zoveel bereiken als ieder ander. Want epilepsie is bepaald geen vorm van 'gekte', zoals zoveel mensen denken, maar niks anders dan af en toe een korte storing van de hersenaktiviteit. Teveel signalen ineens. Dank zij moderne medicijnen hebben de meesten er weinig last van. Als de omgeving nu maar niet paniekerig reageert, valt er met epilepsie dus best te leven. Onze brochure 'Epilepsie is niet zo gek als 't er soms even uitziet' helpt daarbij. U krijgt 'm thuis als u Sire belt, 020-4247 06(9-12 uurjof de bon opstuurt. Naam: Adres Postkode. Plaats Boekje 'Epilepsie is niet zo gek als het er soms even uitziet Boekje. 'Epilepsie. U en Uw kind I Aankruisen wat vcxir u van toepassing is I In gefrankeerde envelop plus f 1,60 aan postzegels sturen aan Bureau Epilepsie-Voorlichting, Koningslaan 19, 3583 GD Utrecht Pubiikatie aangeboden door dit blad m samenwerking met de Stichting ideele Reclame SIRE Stuur onderstaande bon in aan De Stem, Postbus 3229, 4800 MB Breda Na invulling kunt u AAN DE ZIJKANT HET BEDRAG AFLEZEN dat u moet betalen. Voor toezending van brieven onder nummer dient u 3,25 extra te betalen. Als contante betaling kunt u een groene betaalcheque of een blauwe girobetaalkaart (dus géén giro- of bankoverschrijving) insturen. Bij niet-contante betaling ontvangt u een acceptgirokaart waarvoor wij u echter 2,50 administratiekosten in rekening moeten brengen. Na ieder woord of cijfer één vakje overslaan. Voor iedere punt of komma een vakje gebruiken. Uitsluitend voor particulieren. (s.v.p. in blokletters invullen) Prijs Incl. 5% BTW 5,10 6.80 f 8.50 10.20 J 11*90 f 13.60 Rubriek: Plaatsingsdatum: Naam:Adres: Postcode:woonplaats:Telefoon: Johnny Weismüller, de heers en oo I The unknown /0 33J Chaplin In het derde deel van 'The unknown Chaplin' krijgen we vanavond gedraaide maar in de eindmontage ge sneuvelde scènes van 'City Lights' en 'Modern Times' te zien. Hoe rigoureus Chaplin soms te werk ging, blijkt wel uit het feit, dat hij bij 'City Lights' van de 534 opname- dagen er 368 weggooide. Een van de hoogtepunten in deze aflevering vormt een pas ontdekt filmpje, waarin Chaplin in 1926 op een party in New York optrad. Hij speelde toen de dans van de broodjes uit 'The Gold Rush' na. 22.22 Tape-tv De tweede Tape-tv, een vi deoprogramma Van de 'PRO, bestaat ditmaal voornamelijk uit werkstuk ken van Amerikaanse en Westduitse mediakunste naars. Van Andreas Doraus wordt vertoond: 'Die Welt jst schlecht'; uit Düsseldorf komt 'Der grosse Hirnriss' on een fragment uit 'Die 2. 'e Rache' van Rainer Kirberg. Van Klaus vom ruch Propeller-tape. De ™uerikaanse bijdragen orden geleverd door o.a. "u'a Heyward, William egman en Gretchen Ben- 20 in 1 Koos Postema in gesprek zijn praatprogramma zal °s Postema vanavond in- dra, op de vraag hoe het derl ebruik zich in de Ne" andse samenleving uit Sa We'ke problemen ermee het .n,hangen' Sinds 1950 ls derl otl°l8ebruik in Ne- ■ji a°d verviervoudigd. Procent van de drank- blèl ers Runnen pro- Wnraldrinkers genoemd »ev„.en- maatschappelijk h <gen werken door in een valled ziekteverzuim, onge- VeriT 'Ruis en op het werk, cia. <;trsongevailen en so- Clale Problemen.

de Stem | 1984 | | pagina 18