Tarieven Hof an Eede link omhoog Fietsroutes voor toeristen Nationaal surfbeleid hard nodig Hogeschoolraad bezoekt Zeeland Toch nog hoop voor stoomtram Goes Borssele? SKW Sas weer de ski EHEERSCOMMISSIE: AANMELDEN VAN NIEUWE LEERLINGEN VOOR DE DRUGKLAS CHR. NAT. SCHOOL VOOR MAVO TE OOSTBURG AGINA ZEELAND 3 .tERDAG 28 JANUAR11984 BE Of EM VAN ZEELAND politierapport jjp£ ]\J GEMEEN op TOEGANGSWEG HAVEN GENT Oud-burgemeester Gent wil gesprek met Nederlanders ugdcircus reedt op in oulVSr-Pofvan Eede BINNENKORT DRIE SURFCENTRA AAN VEERSE MEER SMIT-KROES: OVERLEG NOG GAANDE markten Coalitie- beraad in Aardenburg Vrachtwagens 's nachts weg uit Sluis Plaatselijk nieuws Sint-Jansteen Sluis Sluiskil Terneuzen Schietingen INLICHTINGEN: OOSTBURG e.o. TERNEUZEN e.o. T20 PAGINA ZEELAND 4 LINGE - In de nacht van I rngstleden donderdag op rijdag werd de personenauto l estolen van mevrouw I l. v. d. G. uit Clinge. De aut01 tond voor haar woning op (jt, I 'r. Halstraat geparkeerd. Het I letreft een Renault 30 met tenteken 62-TM-89. IULST - Donderdagnacht l verd door de politie van Hulst I >p de Absdaalseweg een langs ie rijbaan onbeheerd staande oersonenauto aangetroffen 1 Ma onderzoek bleek dat del juto in de nacht van 4 op 5 ja. I nuari te Antwerpen gestolen! SUITAART - Materiële scha- le ontstond gistermiddag om ongeveer 15.00 uur bij een aan rijding tussen een personen auto en een bromfiets op het fietspad langs de Hulsterweg l te Kuitaart. De automobilist! R. G. uit Wuustwezel reed! over de Hulsterweg komende van richting Hulst. Ter hoogte! van perceel 129 sloeg hij J rechtsaf een inrit op, daarbij 1 verleende hij geen voorrang] aan de bromfietser J. V. uit' Ossenisse, die over het fiets pad reed eveneens komende van de richting Hulst. Het ge-I volg was dat V. tegen de - reed. TERNEUZEN - Verdacht van verduistering van een aantal videobanden hield de politie de Terneuzense mevrouw G. B. V. aan. Zij zou op 12 ja nuari van dit jaar acht van de ze bandjes hebben gehuurd bijl een bedrijf aan de Serlippen spolder te Terneuzen onde. een valse naam. Bij nader on-, derzoek werd haar ook ten laste gelegd in de maand maart van het vorig jaar, een zestiental videobandjes te hebben gehuurd bij een ander Terneuzens bedrijf. De vrouw blijft echter ontkennen. TERNEUZEN - Terneuzenaar J. T. deed gisteren bij de ge meentepolitie in zijn woon plaats aangifte van diefstal van een auto-radiocassette- recorder ter waarde van 1860 gulden. Breskense jachthaven promoten Van onze correspondent BRESKENS - Het Oostburgse gemeentebe stuur wil de jachthaven van Breskens interna tionale bekendheid gaan geven. Dit moet on der meer gebeuren door deelname aan een grote watersport-tentoonstelling, die elk jaar wordt gehouden in de Duitse stad Düsseldorf. In de vergadering van de beheerscommissie van de jachthaven, die eind februari zal plaatsvinden, wordt daartoe een voorstel ingediend. Van onze correspondent SAS VAN GENT - Zaterdag 28 januari gaat het SKW uit Sas van Gent langlaufen en skieën nabij het in de Belgische Ar dennen gelegen plaatsje Bc vercy (bij Malmédy). De reis wordt gemaakt per bus, waarvoor de kosten 20 gulden per persoon bedAigen. Ski's, schoenen en stokken kunnen ter plaatse gehuurd worden voor 350 Belgische francs, terwijl de toegang tot. de skibanen en loipen onge veer 50 Belgische francs kost. Kinderen onder de twaalf jaar kunnen alleen mee als zij ver gezeld worden door ouders of begeleiders. Men vertrekt zaterdag rond zeven uur aan de clubgebou wen in Sas, Westdorpe en Phi lippine. De wintersporters ho pen om ongeveer 23.00 uui weer thuis te zijn. Eventuele deelnemers kun nen zich vandaag inschrijven in de respectievelijke clubge bouwen van 16.00 tot 18.00 uui Indien er geen sneeuw meer ligt gaat de reis toch gewoon door. Van onze correspondent GENT - Tijdens een vergade ring over tewerkstelling Wethouder Thomaes: unieke haven - foto de stem cor j de boer Afgelopen week bracht de Oostburgse wethouder J. Tho maes, tevens voorzitter van de jachthaven-commissie, een bezoek aan de expo in Düssel dorf, die qua omvang drie keer zo groot is als de Hiswa in de Amsterdamse Rai. Va» onze correspondente IDE - De beheerscommissie n het Eedese multifunctio- lele centrum Hof van Eede is (koord gegaan met de fikse riefsverhoging, die was torgesteld door de Aarden- ergse welzijnscommissie. Ift ingang van 1 september illen de gebruikers zes gul- in per uur moeten gaan beta- tegen nu nog 3,50. Op 1 januari 1985 gaat het 'hef dan weer omhoog naar 150 om daarna jaarlijks te ®den aangepast. Deze bij - Hing is nodig omdat de ta sten voor het gebruik van «pshuizen en sportzalen in s gemeente Aardenburg ver kneden die in de buurge nten Oostburg en Sluis Os beheerscommissie '«akte echter wel een uitzon- snngvoorde biljartclub, om it dit geen 'echte' vereniging i l te zijn. Aan zaalhuur jjjöt de club tot nu toe jaar- 800 gulden betalen en dat flJ n'et meer op te brengen De commissie besloot brom de huursom terug te tsPgen tot een symbolisch ®ag van 50 gulden per jaar. werden de prijzen van consumpties aangepast aan ran de plaatselijke horeca, concurrentie-vervalsing ■sen te gaan. Alleen over de '"Prijs bleek overeenstem- t°inietm°gelijk. Hamvraag 1 was: 'Moet een een flesje bier duurder zijn dan een pils uit het vat?'. De com missie-leden kwamen er ook na een lange discussie niet uit, zodat het punt tijdens een vol gende vergadering opnieuw aan de orde komt. De geluidsinstallatie, waar voor de gemeenteraad volgen de week zeer waarschijnlijk een krediet beschikbaar stelt, zal nog voor de komende car naval in de Hof van Eede staan. Wel zullen de vereni gingen een toeslag van tien gulden per gebruik moeten be talen. Voorzitter W. van Hel den deed een dringende op roep aan de gebruikers van de Hof van Eede om in de toe komst zuiniger om te springen met water en electriciteit, dat nogal eens wordt verspild. Tenslotte werd nog een ge bruikersraad ingesteld, die de beheerscommissie van advies zal dienen over het te voeren beleid en die tevens als klach ten-orgaan gaat fungeren. „Uit gesprekken met Neder landse standhouders is me ge bleken dat de belangstelling van de Duitsers voor de wa tersport nog steeds groeit", al dus Thomaes. „Opvallend was wel dat er geen enkele Zeeuw se jachthaven op deze tentoon stelling was vertegenwoor digd". Promotie van de Breskense jachthaven is nodig geworden, omdat de belangstelling het laatste jaar flink is teruggelo pen. Moest er nog niet zo lang geleden met wachtlijsten wor den gewerkt, nu zijn er - zelfs in het hoogseizoen - ligplaat sen over. „En in feite is dat niet nodig, omdat Breskens in Westeuropees verband gezien een unieke jachthaven heeft, met een directe verbinding naar open zee", stelt de wet houder. „Bij mooi weer vaart men de Noordzee op en in an dere gevallen zijn er voldoen de mogelijkheden op de Wes- terschelde". Vandaar dat het gemeente bestuur met name de Duitsers op deze mogelijkheden wil wijzen via een stand op de Düsseldorfse watersport-ex- po. Verwacht wordt dat één en ander zal worden gerealiseerd door het gemeentebestuur in samenspel met het Breskense bedrijfsleven en de streek- VVV in West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Thomaes: „Want het accent moet niet enkel liggen op de jachthaven, maar ook op het visserij-gebeuren en de re- creatie-mogelijkheden in de hele streek". En omdat de om geving van de jachthaven wordt opgevuld met win keltjes verwacht de wethou der dat ook de aantrekkings kracht van Breskens zelf zal toenemen. „Het dorp kan in de nabije toekomst hét uitgaans centrum van West-Zeeuwsch- Vlaanderen worden, aanslui tend op het achterland België". P llllg U» VI »VT»v - 1_ houden werd, deed gemeester De Paepe een dr gende oproep tot alle P" 1 uit de streek van Gent. Hij vroeg om het plan toegangsweg voor de van Gent voor grotere schepe mogelijk te maken z° mogelijk ter bespreking Nederland voor te leggen- Dit projekt werd drie J geleden door het Gentse I,-l~ PnlcrisCÏlG 1 on- bestuur aan de Belgische ring gepresenteerd, n}aaften, danks herhaalde be werd het nog niet -aan gemaakt bij de Npde autoriteiten. van De oud-burgemeester Gent zei dat daarover ne ongenoegen bestaat bij kers rijke Gentse havengebru^i dat vooral Antwerpen zich ve - -Jkariaal' en industriëlen in de zóne. Hij merkte ook P^j vooral Antwerpen Z1C aI1 tegen een verbetering ^ei», - toegangsweg voor a eljjk van Gent. Het zou wen ringsdelegatie zo viue nl6t lijk contact zou opnem waar nje."tjef tol Nederland, ..-„nei - op een Belgisch initi ,ellUd- I een gesprek, aldus nog^ u Vano uit onze correspondente Jtugdeircus Tarantel- Kloosterzande treedt "8 (zaterdag) vanaf 14.00 1 'n de Hof van Eede te voor de ongeveer 250 ,.,j'™ert,ies aan de verschil- V kinderclubs in West ell-Vlaanderen. (je «der aC,1"-^Verk' dat opereert ïf]. „,UsPicien van de stich- Sjq r5fk Jeugd Centrale ,a,.r°stburg. organiseert tens- kindermiddag 'streek v andere Plaats in todTu Vorie jatar was Sluis 'beurt, waar de kinde- fcl'fii .den d°en met het >Vi,_ ettertjes', bekend van C*5* televisie. Hwaag kan men genieten dat gdcircus Tarantel- e®n gevarieerd pro- de, dt' Slangenmeis- mini-acrobaten, GOES - Senioren Orkest - Het 43 man sterke Senioren Orkest Zeeland is 1984 be gonnen met een concert op 25 januari in het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Goes. In de komende vier maanden zal het orkest optreden in Reimerswaal, Oostburg, Terneuzen en Nieuwer kerk. 's-HEERENHOEK - Feest middag - Vrijdagmiddag 3 februari is er in de Jeugd- hoeve in 's-Heerenhoek een feestelijke bijeenkomst voor jubilerende echtparen. Voor de opluistering zorgen on dermeer de Klompendansers en de conferencier Rien de Jonge. De middag begint om half drie. 's-HEERENHOEK - Solis tenconcours - De fanfare St. Cecilia uit 's-Heerenhoek houdt vrijdag 3 februari in de Jeugdhoeve een onderling solistenconcours. Het geheel wordt gejureerd door diri gent Peter de Rooij terwijl de pianogeleiding wordt ver zorgd door Jolanda Nagel- kerke. Zowel voor de groep junioren als de groep senio ren is een wisselbeker be schikbaar. Het concours be gint om 19.30 uur. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG/MIDDELBURG - Het Zeeuws provinciebe stuur streeft er naar vóór 24 mei een zestal recreatieve fietsroutes bewegwijzerd te hebben. In overleg met de pro vinciale VVV en de ANWB zijn de routes geprojecteerd op Walcheren (drie), Schouwen- Duiveland (twee) en in West- Zeeuwsch-Vlaanderen (een). De routes zijn vooral be doeld voor de in Zeeland ver blijvende toeristen. Uitgangs punten waren o.m. dat de rou tes gemakkelijk te bereiken moeten zijn vanuit de concen traties van verblijfstoeristen en moeten leiden door land schappelijk en cultuur-histo risch aantrekkelijke gebieden. Aan de inwendige (fiets)mens is ook gedacht want op regel matige afstanden moeten schuil-, eet- en drinkgelegen- heden zijn. Natuurlijk moeten de routes veilig en comfortabel (beschutting, goede verhar ding) zijn. In de routes zijn diverse 'kortsluitingen' opgenomen zodat het mogelijk worden een korte rit van 20-30 km of een lange van 40-50 te maken. De kosten van de totale be wegwijzering, waardoor een route zonder kaart kan wor den afgelegd, worden geschat op ruim 50.000 gulden. Het rijk draagt hieraan de helft bij. De rest moet worden opgebracht door de provincie en de ge meentes waar de routes door heen leiden. De bijdragen van de gemeenten worden bere kend aan de hand van het aantal kilometers route dat binnen de gemeentegrens ligt. In West-Zeeuwsch-Vlaan- deren leidt de route door Aar denburg, Oostburg en Sluis. De respectieve bijdragen, waarover met de gemeenten al vooroverleg is gevoerd, zijn: Aardenburg 824,62, Oostburg 1.978,55, Sluis 1.784,44. Directeur A. L. van Geesbergen van het recreatieschap Het Veerse Meer metselt de eerste steen van het surfcentrum De Schotsman bij Kamperland - foto willem mieras Van een onzer verslaggevers KAMPERLAND - Binnen drie jaar is het Veerse Meer drie surfcentra rijk, gesitueerd bij Kamperland De Schots man), Arnemuiden (Oranjeplaat) en Kortgene (De Paardekreek). Gisteren legde A.L. van Geesbergen, directeur van het recreatieschap Het Veerse Meer, de eerste steen van het eerste Zeeuwse surfcentrum in het recreatie centrum De Schotsman in Kamperland. „Gezien de stormachtige ontwikke ling van het surfen wordt het hoog tijd dat er in Nederland een nationaal surf beleid komt. Op het ogenblik krijgen de surfers te maken met een lappendeken van regelingen, beperkingen en verbo den die van gemeente tot gemeente ver schillen. Dat komt de watersport in het algemeen niet ten goede", aldus Van Geesbergen. Oud-gedeputeerde Van Geesbergen prees zich gelukkig met de samenwer king van overheid en bedrijfsleven bij de tot standkoming van het surfcen trum De Schotsman. „Daarom hoop ik dat deze eerste steen tevens gezien kan worden als de steen der wijzen voor een nationaal surfbeleid". Hij wekte de overheid op met het Ko ninklijk Nederlands Watersportver- bond rond de tafel te gaan zitten om te komen tot een evenwichtig surfbeleid. „Elke zonering in een watersportgebied is een slechte zaak. Het moet zo kunnen zijn dat alle vormen van watersport vrij en open beoefend kunnen worden zon der elkaar last te bezorgen", zei Van Geesbergen, die verder meedeelde dat het zo goed als zeker is dat de oevers van het Veerse Meer met ingang van 2 maart a.s. voor Domeinen vrijgegeven zullen worden. Effect afwachten Drs. Th. Westerhout, voorzitter van de raad van commissarissen van het re creatiecentrum De Schotsman, zag het surfcentrum als een poging om het sur fen op het Veerse Meer, dat uit de hand dreigde te lopen, in goede banen te lei den. Wat het effect zal zijn moet over een of twee jaar afgewacht worden. Hij twijfelde echter niet aan de posi tieve invloed die het surfcentrum zal hebben op het recreatiegebeuren. Wel achtte Westerhout het nodig de recrea tieve ontwikkeling rond het Veerse Meer nauwlettend te blijven volgen. Hij prees de goede samenwerking tussen het recreatieschap en de stichting De Schotsman. Het surfcentrum zal straks de be schikking krijgen over een 36 meter lang en 12 meter breed gebouw, waarin o.a. ruimten voor de administratie, wedstrijdleiding, een surfschool, sani tair en een klein restaurant zijn onder gebracht. Het gebouw is een ontwerp van het Goese architectenbureau Rot huizen en 't Hooft B.V. en wordt uitge voerd door het aannemersbedrijf Peters N.V. te Oost-Souburg. Verwacht wordt dat het surfcentrum in de tweede helft van juni a.s. in gebruik zal worden ge nomen. Van een onzer verslaggevers GOES - De Hogeschoolraad van de Landbouwhogeschool te Wa- geningen brengt vrijdag 10 februari een bezoek aan de provincie Zeeland. Aan dit bezoek zal ook het College van Bestuur van de Landbouwhogeschool deelnemen. De Raad (het hoogste be stuursorgaan van de hogeschool) bestaat uit 33 leden. Het bezoek is tot stand gekomen op uitnodiging van ZLM-se- cretaris mr. Jan Oggel die van 1980 tot 1984 als buiten-universi tair lid (op persoonlijke titel) deel uitmaakte van de Hogeschool raad. Het gezelschap bezoekt 's morgens de Oosterscheldewerken. Daarna is er een ontvangst door Gedeputeerde Staten van Zee land. 's Middags is er in het stadhuis van Goes een ontmoeting gepland met 'Agrarisch Zeeland, waarbij vertegenwoordigers aanwezig zullen zijn van diverse organisaties, diensten en in stellingen. Het is dan de bedoeling aan de hand van een drietal korte in leidingen te discussiëren over actuele zuidwestelijke (land- bouw)aangelegenheden. Het bezoek wordt besloten met een ont vangst door de Zuidelijke Landbouw Maatschappij (ZLM). zijn dat een beperkte ijjJJ "Jan en een geheimzin- vlug zijn slechts enkele ve'e onderdelen van 'teeHnde spektakel. De renri„ g duurt tot 16-30 4„ entree bedraagt één Van onze Haagse redactie DEN HAAG - Het doek is nog steeds niet definitief gevallen over de stoomtram Goes/ Borssele, het museum-spoor lijntje door de Zak van Zuid Beveland. Nog op dit moment zijn de NS in onderhandeling met be langhebbenden in de regio. Minister Smit-Kroes (Verkeer en Waterstaat) en staatssecre taris Van Zeil (Economische Zaken) zeggen dat in ant woord op schriftelijke vragen van het CDA-Kamerlid Eversdiik Van het nog lopende overleg hangt het voortbestaan van het historische lijntje nu hele maal af, want Smit-Kroes is niet van plan er nog één poot voor uit te steken zolang het de NS geld blijft kosten. Eversdijk had berekend dat het onderhoud aan de baan ook als die niet in gebruik is nog ƒ24.000 kost. De stoom tram Goes/Borssele (SGB) be taalt volgens hem dat onder houd aan de NS terug en zorgt daarnaast nog voor minstens 30.000 aan inkomsten uit rei zigersontvangsten. Op die ma nier zouden de NS minstens 54.000 per jaar aan het lijntje overhouden. Smit-Kroes haalt die bere kening helemaal onderuit door op te merken dat de SGB slechts een deel van de door de NS gemaakte kosten (algeme ne beheerskosten, onder- houds- en vernieuwingskosten en derving van opbrengsten vergeleken met de situatie waarin het materieel elders zou kunnen worden ingezet) vergoedt. Daarbij zou de afge lopenjaren een stijgende beta lingsachterstand zijn ont staan. De SGB daarentegen heeft steeds beweerd dat de NS haar rekeningen aan het stichtings bestuur in een duizelingwek kend tempo heeft opgevoerd. In haar antwoorden op de vragen van Eversdijk ontkent Smit-Kroes, dat de stopzetting van de overeenkomst met de SGB een gevolg is van de be zuinigingen bij de NS: tot het opdoeken van het Zuidbeve- landse spoorlijntje was daar voor al besloten. Smit-Kroes en Van Zeil zijn het wel met Eversdijk eens dat de stoomtram uit toeristisch oogpunt (tussen 1 april en 1 oktober jaarlijks ongeveer 11.000 reizigers) een aantrek kelijke voorziening voor Zee land is. Maar geen van beide bewindslieden beschikt over de middelen om die erkenning te vertalen in een financiële bijdrage. AMSTERAM - In Bintje 35-50mm kwamen 84 contracten tot stand voor levering april tegen f 62,00 tot f 64,00 per 100 kg en 5 contracten voor levering mei tegen f 65,00. De stemming was vast. Voor Bintje 50mm opwaarts werden 458 con tracten verhandeld voor levering april bij een prijs van f 92,00 tot f 94,00 per kg, 27 contracten voor levering mei tegen f 96,90 tot f 98,00 en 11 contracten voor leve ring november tegen f 31,00. De temming was voor april en mei vast en voor november kalm. BRESKENS - Aan de vismijn te Breskens werd aangevoerd met gemiddelde prijzen: 4039 kg. export garnalen 10,95, 524 kg. pellerij garnalen 12,95, 773 kg. bot 0,93, 894 kg. schar 2,81, 38.309 kg. schol 3,09, 2315 kg. tong 21,56, 683 kg. tarbot 21,82, 1310 kg. griet 13,28, 17.217 kg. kabeljauw 3,77, 4101 kg. wijting 1,86, 130 kg. rog 3,79, 126 kg. poon 3,33, 25 kg. haai 3,85, 16 kg. ham f 21.95. 175 ke. tongschar 8,04, 9 kg. schelvis 4,37, 204 kg. intkvis 2,87, 3595 kg. bolk 1,34, 9 kg. koolvis 4,21, 8 kg. kuit 2,51. TERNEUZEN - Per bos selderij 84, per kilogram boerenkool 122-152, prei 70-75, savooiekool 68-70, rode kool 87, spruiten 117-126, witlof A: 230-290, klasse 3140-150. AARDENBURG De opposi tie-fracties in de Aardenburg- se gemeenteraad (PvdA, VVD, D'66 en Lijst Standaert) hou den maandagavond een open baar coalitieberaad in café 's Lands Welvaren te Aarden burg. De bijeenkomst begint om 20 uur. Aan de orde komen de voorstellen van B en W voor de woensdag te houden ge meenteraadsvergadering. Van een onzer verslaggevers SLUIS - Het zal voor vracht wagens binnenkort verboden zijn nog om 's nachts nog lan ger te parkeren in de bebouw de kom van Sluis. Er zal dan gebruik moeten worden ge maakt van het speciaal voor vrachtwagens aangelegde parkeerterrein aan de weg Sluis-Oostburg. De maatregel is, zoals be kend, genomen omdat veel in Sluis wonende vrachtwagen chauffeurs hun combinatie 's nachts voor de eigen deur par keerden. Dit uit angst voor in braak in of vernieling van hun truck op het afgelegen par keerterrein. Het leidde echter tot veel klachten van omwo nenden, die 's ochtends in alle vroegte ruw werden gewekt, wanneer de chauffeurs hun wagens aan de gang brachten. Inmiddels is er door de ge meenteraad een wijziging aangebracht in de algemene politie-verordening en zijn de verbodsborden al besteld. Huwelijksjubileum - Het echtpaar Lucas van Campen- hout-Buysrogge uit de Brou werijstraat 6 in Sint-Jansteen zal op zaterdag 18 februari de dagherdenken dat het 65 jaar geleden in het huwelijk trad. Er is in de Brouwerijstraat een feestcomité gevormd dat het echtpaar een onvergetelij ke dag wil bezorgen. Na een eucharistieviering in de paro chiekerk wordt in café Den Ouden Arend een receptie ge houden. Prijskaarting - De rk Bond van Ouderen afdeling Sint- Jansteen houdt de maande lijkse prijskaarting op woens dag 1 februari in de Warande. Hieraan kunnen alle ouderen, gepensioneerden en wao-ers meedoen. De inschrijving be gint om 13.00 uur en een half uurtje later worden de kaar ten geschud. Ijsbaan - Bij een eventuele nieuwe vorstperiode zullen de inwoners van Sluis kunnen schaatsen op de plaatselijke tennisbanen. De tennisclub heeft namelijk aangeboden bij vorst de banen onder water te zullen zetten. Vogelbeurs - De Sluiskilse Vo gelvrienden houdt zondag 29 januari in hotel Dallinga een vogelbeurs. De beurs, die gra tis toegankelijk is, begint om 10.00 uur. Tegen 13.00 uur wor den de deuren gesloten. Ieder een die vogels wil verkopen of aankopen, kan op de beurs te recht. Er zijn ook opkopers aanwezig. Modeshow - De leerlingen van de kleuter-en lagere school Op de Hoogte hebben gistermid dag een modeshow gehouden. Een jury koos uit elke klas de zes mooiste modellen. Ook de leerkrachten deden aan de 'verkleedpartij' mee. De show werd aan elkaar gepraat door de leerlingen zelf. De show vormde het sluitstuk van een project rond kleding. HEIKANT - Zaal Th. de Block-van Troost, 33 schut ters. Hoge vogel: H. de Vos, Heikant, eerste zijvogel: H. de Vos, Heikant, tweede zij vogel: J. Cockheijt, Absdale, meeste kleine vogels (4 stuks) Al. Her- rewegh en J. de Block, Hei kant. (ADVERTENTIE) in samenwerking met de reformatorische schoolver. te Terneuzen Melkweg 3-4501 GJ Oostburg Tel. 01170-3112 U bent van harte welkom op onze OPEN MORGEN op zaterdag 4 febr. van 10.00-12.00 uur. zo mogelijk voor 1 april a. via de hoofden der basisscholen b. rechtstreeks aan de school Een school voor leerlingen, van wie de ouders goed onderwijs in een vertrouwde sfeer op prijs stellen. H. v.d. Vlugt, dir. C.N.S. Mavo, tel. 01170-3112/3337. G.J. Overbeeke, hfd. ds. Aangeenbrugschool, tel. 01150-12977. Na aanmelding worden ouders en leerlingen z.s.m. uitgenodigd voor een kennismaking.

de Stem | 1984 | | pagina 19