Afscheid bij de Lindenhof Fiets voor zoon gekocht, die van moeder gestolen Gemeenschapswerk in actie voor behoud van ziekenhuis INFORMATIEVE BIJEENKOMST OP 23 JANUARI Successen Zeeuws- Vlaamse kwekers CITROËN^ niMSPAG 17 JANUARI 1984 VAN ZEELAND uniek. Het overkomt u, en in uw buurt of dorp. van de binnenstad heeft itonigheid van de slaap- bnteerd naar uithoek, kan erover ran plotseling vervangen een stille driekamerflat, :enzaam. Dat 't niet altijd wat doe je er aan? Als u mevrouw- van-hiemaast" geeft dat al een minder nzoekt, komt u wellicht a zwemmen, 'n vreemde ccursus doen of gewoon net z'n tweetjes helpen in n doen voor bejaarden? ct de eenzaamheid ten- )e een pakt een boek. De lurt en als u ideeën op wilt n de Telefonische Hulp- het telefoonboek, rale nummer 030-942424, r de dichtstbijzijnde hulp- nformatie over de moge- iele Wereld aan. Vierde hulp transport uit Hulst naar Polen Anti-Anti hoogtepunt 0JC Hulst Politie lost I diefstal schapen op I OOSTBURG - Door de groep I West-Zeeuws-Vlaanderen Iran de rijkspolitie zijn een I aantal schapen-diefstallen op- I gelost, welke enige tijd gele- I Mn in West-Zeeuws-Vlaan- I °ercn zijn gepleegd. Mario Willaert vangt grootste vis V rachtauto gekanteld Den Doelder zorgt voor uitschieter entijd, i al aan werken. 'NIET OP GOKKEN DAT HET WEL ZAL MEEVALLEN Boschkapelle Graauw Heikant Hulst W. DE BLOCK Kastelein Goes mag cafébaas blijven Voor 25 mille antiek gestolen Plaatselijk nieuws Kloosterzande Kruispolder T22 PAGINA ZEELAND 2 tóng met de Stichting Ideële Reclame SIRE n voor meneer >n heel nieuwe •aar bereidt hij coach van de n pensioen en is 5 goed te winterde sport- r. Bereidt u zich a uw pensioen of iw man? over in het boekje gaat. Even de jgt het gratis in stbus 259,1000 AG Amsterdam itis boekje "Straks met pensioen Wensen Heikanters in bestemmingsplan Van een onzer verslaggevers HULST - In mei vertrekt van uit Hulst voor de vierde keer een hulptransport naar Polen. Dit keer worden voorname lijk kleding, zeep, tandpasta, schoenen en brillen meegeno men. Verder zorgt een Hulster arts voor een grote hoeveel heid medicijnen en medische apparatuur, waaronder een complete operatiekamer en zo'n 100 bedden. Alle spullen worden per soonlijk en onder toezicht af geleverd bij de Poolse bevol king in Lopowa, Grodkow en Kadlub. Het streekziekenhuis in Grodkow wordt voorzien van de medicijnen, medische apparatuur en bedden. Ook bij het weeshuis in Lipowa zullen bedden worden afgeleverd. De overige artikelen worden eer lijk verdeeld onder de bevol king, onder controle van de begeleiders. Het comité Hulst Helpt Po len vraagt de bevolking van Hulst en omstreken om het ar me en aan alles gebrek lijden de Poolse volk te helpen door allerlei spullen, zoals eerder genoemd, beschikbaar te stel len. De bijdragen kunnen wor den afgeleverd bij Walter Biesbroeck, Pottersstraat 9 in Hulst, of bij slagerij Theo biesbroeck aan de Broodmarkt 5. Ook kan men even bellen naar 01140-12541 en dan wor den de spullen thuis opge haald. HULST - Hoogtepunt van het programma dat het Hulster jongerencen trum Kontrast dit seizoen tot nu toe geboden heeft was afgelopen zaterdag een optreden van de jon ge Bredase 'pop'-forma- tie Anti-Anti. In het goedgevulde zaaltje van het jongeren centrum in activiteiten centrum 't Houtenkwar tier gaf deze drieper- soonsformatie een ver rassend concert, dat niet alleen zeer actueel, maar ook uitermate dansbaar was. Anti-Anti, bestaan de uit de Engelsman Mark William Hensley (gitaar), Hannelies van der Wal (zang) en Jaap de Hollander (toetsen en rit me-computer), zorgde voor een eigentijds klanktapijt van electro- nisch geluid, gedragen door strakke monotone ritmepatronen met daar in koele vocalen die uit stekend pasten. Daarbij was sprake van een vrij wel perfecte, steriel aan doende klank-coördina tie, zonder dat aan im pact of emotionele bele vingswaarde werd inge boet. Anti-Anti, een jaar ge leden in hetzelfde jonge rencentrum nog erg ama teuristisch bezig, heeft met dit concept aanslui ting gevonden bij de voorhoede in de interna tionale wereld van de ver(nieuwe)nde popmu ziek. Het concert werd za terdagavond voorafge gaan door een optreden van de popgroep Blurpz, eveneens uit Breda. Deze driemansformatie zorgde voor korte nummers, ont leend aan stromingen uit het begin van de New Wave-periode, wel en thousiast en verdienste lijk, maar nog niet geheel uitgecristalliseerd en vergeleken met Anti-An ti al enigszins gedateerd. H.P. Door de recherche is een in I Zeebrugge wonende Neder- I lander L. aangehouden, die in- I middels heeft bekend, nadat I hij enige dagen in het bureau I Jostburg was ingesloten en verhoord. Uit de bekentenis bleek, dat I dader is van onder ande- Ire de diefstal van 12 schapen I lan de heer G. uit Sluis en 1 I van de heer R. de C. uit Hoofd- 1 j)a?I' L. heeft de schapen in- I iddels in België doorver- J - en van het geld is niets iflëer over. j ^en kwam L. op het spoor I w>r een vee-aanhanger, wel- overdag op een bepaalde I n 3au stond en 's nachts werd l .„?l ald en mee werd rond eden. Verwacht wordt dat itn' rneerdere arrestaties zul- HEIKANT - De wensen van de inwoners heb ben een grote rol gespeeld bij het opstellen van een bestemmingsplan voor het dorp Heikant. Dat blijkt het pas gereed gekomen ontwerp-bestem- mingsplan, waarin de toekomstige ontwikkeling van Heikant in grote lijnen is vastgelegd. In 1979 hebben de Heikante naren tijdens een door het Ge- meenschapswerk op touw ge zette inspraak-procedure over de toekomst van hun dorp kunnen meepraten en maan dag 23 januari komt er een vervolg. Dan zijn alle belang stellenden om 20 uur welkom in 't Heike, om hun zegje te doen over het ontwerp-be- stemmingsplan. In dat plan zijn voor het dorp belangrijke zaken vast gelegd zoals de plaatsen waar nieuwe woningen kunnen worden gebouwd, welke hui zen mogelijkheden hebben voor verbouwing of vernieu wing, waar winkels, café's of bedrijven gevestrigd mogen zijn en welke stukjes grond bijvoorbeeld alleen gebruikt mogen worden voor landbouw of als tuingrond. Tijdens de inspraak in 1979 Van een onzer verslaggevers CLINGE - Mario Willaert heeft afgelopen seizoen de grootste vis aan de haak gesla gen bij de jeugdleden van de Clingse Hengelaars. Hij vinf een snoekbaars van 73 centi meter. De tweede prijs ging naar Ivan Hoefnagels, met een paling van 55 centimeter. De visclub de Clingse Hen gelaars telt momenteel 68 jeugdleden, die geleid worden door een jeugdcommissie on der voorzitterschap van Roger van Craenenbroeck. Voor het komend seizoen is er een druk programma opgesteld. Allerleerst wordt meege daan aan het Zeeuwsvlaams kampioenschap in koewacht. Voorts zijn er twee clubwed strijden op zoet water en twee op zout water. Tegen GOA uit Axel zal er een thuis en een uitwedstrijd worden gehou den. Verder worden twee spel- middagen op touw gezet en wordt de jeugd twee middagen aan het werk gezet om het vuil langs de oevers van de viswa ters op te halen. Het seizoen wordt afgesloten met een dia middag met kwis. KRUININGEN Maandag morgen om 10.15 uur is op rijksweg A58 een aanhangwa gen gekanteld van de firma J. uit Gouda. De oorzaak was dat, bij het wegrijden van de parkeer plaats Markies op de grens van Brabant en Zeeland op de noordelijke rijbaan van de A58, de aanhangwagen met de rechterwielen in de berm te recht kwam, verzakte en kan telde. De lading hout viel in de berm. De combinatie was onder weg naar firma R. te Middel burg. De bestuurder, de 56-ja- rige J. uit Gouda, raakte niet gewond. Een gedeelte van rijksweg A58 is van 13.15 tot 14.00 uur afgesloten geweest voor het overladen op een an dere vrachtwagen van het hout. werd de lintbebouwing in Hei kant niet als storend element ervaren. De gemeente is het daar mee eens. Ook is men het met de dorpsbewoners eens dat de opslagplaats van ge meentewerken niet al te fraai oogt. De geopperde mogelijk heid om nieuwe (particuliere) woningen te bouwen tussen de bestaande lintbebouwing is door de gemeente overgeno men. Op een kaart bij het be stemmingsplan is te zien welk gebied daarvoor in aanmer king komt. Het doortrekken van de Kerkdreef naar de Magdale- nastraat ziet de gemeente voorlopig niet zo zitten, omdat dit in strijd is met de huidige karkateristieke opbouw van Heikant en een verbrokkeling van de woningbouw in de hand werkt. Voor nieuwbouw is gekozen voor een lap grond tussen de Schoolstraat, Schooldreef, Wildemanstraat en Margrietstraat. Daar is plaats voor zo'n 35 rijtjeshui zen en wat particuliere wonin gen. En dat is voorlopig ge noeg. Het nieuwe bestemmings plan zal weinig invloed heb ben op de situatie zoals die momenteel is in Heikant. Gronden en gebouwen die nu voor andere zaken worden ge bruikt, dan waarvoor ze in het plan worden aangewezen, kunnen gewoon voor die doel einden in gebruik blijven. Met de bepalingen in het bestem mingsplan wordt men pas ge confronteerd als men bijvoor beeld wil verbouwen of een schuurtje wil neerzetten. V oor wie wil weten hoe dat allemaal in elkaar zit, dient de bijeenkomst op 23 januari. Van te voren kunnen belang stellenden zich alvast op de hoogte stellen, want het be stemmingsplan ligt ter inzage in 't Heike, bij J. van Waes in de Julianastraat 55 en bij het Gemeenscha ps werkt in de Steenstraat te Hulst. AXEL - De leider in het Axel- se zaalvoetbal, 't Wapen van Axel, verspeelde zijn tweede puntje in deze competitie. In de topper tegen Deto kwam het niet verder dan 1-1. Hier van profiteerde De Waal door met 2-0 van Dax te winnen. Toch blijft De Waal op vier punten achterstand. Groovy had een prodyktieve dag. Met 9-1 versloeg het Moy Fa. De Maayer blijft hekke- sluiter in de eerste klas. Het verloor nipt met 3-2 van Den Hamer. AZVV dat lange tijd een bescheiden plaats innam, is mede door de 2-1-zege op Primus een sub-topper gewor den. In de tweede klas zorgde Doelder voor een uitschieter. Met niet minder dan 12-3 hield het Axel onder de duim. Uitslagen tweede klas: La Bour- se-Kerckhaert 6-2, Haak-HCG 1-0, Dieleman/De Schepper-'t Wapen van Axel/Kesbeke 2-2, Markt Boys-Broomchemie 1-7, Axel- Doelder 3-12, Le Feber-Markt Boys 3-0. STANDEN: Eerste klas: 't Wa pen van Axel 12-22, De Waal 12-18, Deto 12-16, AZVV 12-14, Den Ha mer 12-13, Dax 12-12, Groovy 12-11, Primus 12-10, Donkere Wolk 11-7, Moy Fa 11-7, De Maayer 13-1. Tweede klas: Groosman/Smulders 14-23, Doelder 13-19, La Bourse 13- 18, Le Feber 12-178, Dieleman/De Schepper 13-17, Kerckhaert 13-15, Kota Radja 13-15, HCG 13-14, Snel- dienst 13-13, Broomchemie 13-8, Axel 14-8, Wilton 13-7, Haak 13-6, Markt Boys/Schoot 13-3. De heer Belaert en pastoor Vervaet bekijken de tekening, die de heer Beleart gisteren bij zijn afscheid kreeg. - foto wim kooyman Van een onzer verslaggevers BERGEN OP ZOOM - Bij een onlangs gehouden openbare verkoop van gevonden fietsen in Bergen op Zoom kwam de familie L. slecht weg. Terwijl men binnen voor zoonlief een 'nieuwe' fiets kocht, werd de fiets van moeder buiten gestolen. De zaak werd nog extra gecompliceerd, doordat de gedupeerde familie al snel dacht te weten wie de dader van de diefstal was. Iemand had namelijk gezien dat een andere bezoekster van de verkoping even van te vo ren een damesfiets had mee genomen die tegen de gevel van het veilinggebouw stond. De dame in kwestie bleek later niets met de diefstal van doen te hebben. Zij was namelijk naar de veiling gegaan met de bedoeling een nieuwe fiets op de kop te tikken, omdat haar oude was gestolen. Buiten het veilinggebouw zag ze echter tot haar verbazing haar oude karretje staan. Ze seinde een agent in over de ontdekking en die stemde erin toe dat ze de fiets mee naar huis nam, maar adviseerde haar wel even langs het hoofdbureau van po litie te rijden om daar de vondst te melden. Volgens een politiefunctio naris ging het niet om de fiets van de mevr. L., maar was die fiets wel degelijk eigendom van de andere dame. Overi gens houdt de politie er reke ning mee dat beide vrouwen slachtoffer zijn van een en de zelfde fietsendief. De politie vermoedt dat de dader met de eerder gestolen fiets van de tweede dame naar de fietsen- veiling is gereden, bij buiten komst merkte dat het rijwiel inmiddels weer weg was en toen zelf maar de fiets van mevr. L. heeft gepikt om naar huis te rijden. Van onze correspondent CLINGE OOSTBURG Twee leden van de Clingse vo gelclub De Vlaamse Gaai heb benmet succes meegedaan aan de bondsshow van de Neder landse Bond van Vogellief hebbers, in het Turfschip te Breda. In totaal waren daar 9800 wedstrijdvogels aanwezig. Pastoor A. Fick kreeg een tweetal oorkondes voor de bij zondere kweek van twee Inca duifjes. Voorzitter P. Kint van de Vlaamse Gaai behaalde een tweede prijs met zijn Mexi caanse Roodmus (91 punten). C. van Bostelen uit Oost burg behaalde een derde prijs. i Vim oden door dit blad, in samen- tichting Idèele Reclame (SIRE) een onzer verslaggevers lklnjST Gokken op het be ft e spreekwoord dat „de L 1 n,et zo heet wordt gege- als ze wordt opgediend" is I, gevaarlijke opstelling. moeten niet afwachten, ar nu a| hard gaan blazen e s°ep af te koelen". die woorden roept cti- le,e„ c°r van Leuven van .Hester Gemeenschaps- mensen en organisaties ïtJ11 ten strijde te trekken anï ,de m°gelijke sluiting het ziekenhuis in Hulst. at ahn.^euven heeft de indruk 'J veel mensen het idee iiw aat dat het met de slui- Ipii,. an Eet ziekenhuis uitein- Wel zal meevallen. ,Er wordt door Gedeputeerde Sta ten gesteld dat er een polikli niek, een ehbo-post en een voorziening voor acute geval len blijft. Inmiddels ontstaat ook het beeld dat mensen zeg gen dat een zo goed ingerichte afdeling fysiotherapie 'na tuurlijk' niet uit Hulst gaat verdwijnen. Hetzelfde hoor je over de kinderafdeling en de ambulancedienst. Als je dat allemaal optelt, dan hou je zo wat een half ziekenhuis over, terwijl uit de cijferopstelling blijkt dat er voor al die ge noemde zaken geen geld is uit getrokken". Volgens Van Leu ven moeten deskundigen om trent die aspecten eens driftig aan het rekenen slaan. In de discussies rond het Hulster ziekenhuis wil het Ge meenschapswerk zich beper ken tot de maatschappelijke gevolgen van een mogelijke sluiting. Met het verspreiden van actie-affiches (zie pagina 1) wil men zoveel mogelijk mensen aansporen zich daar over te buigen en te reageren. Daarnaast komt er een huis- aan-huis een folder met ee4 overzicht van de stand van za ken en wat er nu feitelijk aan de hand is. „Het komt in de praktijk maar al te vaak voor", meent Van Leuven, „dat mensen pas in actie komen als de sloper voor de deur staat. Het is een illusie om te denken dat een eenmaal genomen beslissing nog kan worden terugge draaid". Of, om met de woor den van wethouder E. de Rechter te spreken tijdens de laatste vergadering van de welzij nscommissie: „Beter een ziekenhuis dat veranderd kan worden, dan geen ziekenhuis. Is het weg, dan komt het nooit meer terug". Van onze correspondent ZUIDDORPE - Met een tekening als aandenken heeft, na 20 jaar bestuurslid en voorzitter van bejaardentehuis De Lindenhof zijn geweest, gisteravond de heer J.A. Belaert afscheid genomen. Directeur Van Houte roemde de vertrekkende voorzit ter om zijn inzet en verantwoordelijkheids gevoel, waar mee hij voor de bejaarden heeft gewerkt. „We weten dat het voor u geen gemakkelijke beslissing is geweest om De Lindenhof vaarwel te zeggen", aldus directeur Van Hou te. „U bent er als het ware mee vergroeid". De directeur waardeerde vooral het begrip, dat de heer Belaert altijd wist op te brengen voor de problemen van de mede-bestuursleden en personeel. Als blijk van dank overhandigde directeur Van Houte aan de heer Belaert een tekening van bejaardentehuis De Lindenhof, die is vervaardigd door de Zuiddorpse tekenaar Wil van Hel- voirt. De heer Belaert is voor het eerst in aanraking gekomen met de bejaardenzorg in de oorlog. „Er kwamen toen vluchtelingen uit Breskens naar Zuiddorpe. De burge meester heeft mij toen gevraagd of ik in Breskens wat spullen van die mensen wilde gaan ophalen". Na de oorlog, toen de vluchtelingen weer weg waren is de wij kverpleegster zich gaan inzetten voor de Zuiddorp se bejaarden. Ze vroeg hiervoor aan de heer Belaert om hulp. In die beginjaren was de bejaardenzorg gehuisvest in het klooster. Omstreeks 1960 is de zorg ondergebracht in een stich ting. De heer Belaert was in die tijd wethouder en is zo in het stichtingsbestuur gekomen. Tot 1970 is hij vice-voor- zitter geweest. Na het overlijden van de toenmalige voor zitter, de heer Kesbeke, heeft de heer Belaert zijn positie overgenomen tot de dag van gisteren. In zijn slotwoord dankte de heer Belaert de bejaarden voor hun aanwezigheid. „De jongeren zijn nu aan de beurt", aldus de vertrekkende voorzitter. Hij bedankte verder het personeel, het bestuur en vooral directeur Van Houte voor de fijne samenwerking. Hij eindigde zijn toe spraak met de nieuwe bestuursleden de heren Janssens en De Coninck veel geluk toe wensen in hun nieuwe func tie. Later op de avond was er een bestuursvergadering, waar de heer Janssens tot de nieuwe voorzitter werd ge kozen. Bingo - In de zaal van J. van Schaik werd een bingo-avond gehouden waaraan 55 perso nen deelnamen. Uitlag: 1. J. Sponselee, 2. Marijke de Kort, 3. J. de Potter, 4. J. Vink, 5. B. Visser. Gaaibollen - In de zaal, van sportcentrum Aloy werd een gaaibolling gehouden waar aan 18 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel E. Rietjes, linkerzij vogel mevrouw van Geertuy-Leeraert, rechter zij - vogel A. Dumez. Grootste aan tal (5) J. van Heeze. Pieren - In de zaal van Sport centrum Aloy werd een pier- wedstrijd gehouden waaraan 18 personen deelnamen. Uit slag dames: 1. mevrouw Reyns-Sloot, 2. mevrouw Du- mez-van Bunder, 3. mevrouw Rietjes-De Kesel. Uitslag he ren: 1. A. van Geertruy, 2. E. Asselman, 3. E. Rietjes, 4. R. Mangnus, 5. J. Buys. Kaarting - Door de Bond van Ouderen werd een kaarting gehouden in het gemeen schapshuis waaraan 39 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. G. Buysrogge, 2. mevrouw de Bliek, 3. J. Mangnus, 4. me vrouw Weemaes, 5. W. Sorber. De stand om het kamnioen- (ADVERTENTIE) schap na 7 kaartingen is mo menteel: 1. E. Kouijzer, 2. L. van Huffel, 3. C. Mahu, 4. W. Sorber, 5. H. van Heeze. Prijskaarting - In Café Alb. Bogaert namen 34 kaarters deel aan de prijskaarting. De uit vlees bestaande prijzen werden gewonnen als volgt: 1. Joh. de Wit, 2. mevrouw J. van Dorsselaer, beiden St. Jan steen, 3. André Schalkens, Absdale. Bingo - In de zaal De Bruyn werd een bingo-avond gehou den waaraan 39 personen deelnamen. Uitslag: 1. A. Ma- hu, 2. mevrouw Braat, 3. me vrouw De Smet-Haulez, 4. A. van Eekeren, 5. mevrouw P. Blommaert. Kaarting - In de zaal De Kroon werd een prijskaarting gehouden waaraan 34 pesonen deelnamen. Uitslag: 1. F. van de Branden, 2. B. van de Bran- de, 3. F. Segers, 4. F. Piessens, 5. F. de Nijs. Prijskaarting - Aan de prijs kaarting in café 't Centrum deden 44 kaarters mee. Uit slag: 1. R. van den Branden, 2. J. Smet, 3. W. Sturms, i. th. üe Wit, 5. J. Asselman. Tivoliweg - Hulst Tel. 01140-12058 Van onze Haagse redactie DEN HAAG - N. A. de Leeuw uit Goes, exploitant van een horeca-inrichting, mag ook in de toekomst zijn oude vak blijven uitoefenen. Dat heeft de afdeling Rechtspraak van de Raad van State bepaald na een beroep van De Leeuw. B en W van Goes trokken zijn horecavergunning in na dat hij een fikse veroordeling had opgelopen als gevolg van een verkeerszonde. De Leeuw was daardoor niet meer van het onberispelijke gedrag dat van een cafébaas wordt ver wacht. Bij GS van Zeeland betoog de De Leeuw vergeefs dat hij nu dubbel werd gestraft (eerst de boete, daarna zijn zaak dicht), maar dat argument kon het Zeeuwse college niet ver murwen. De afdeling Rechtspraak was daarvoor ook niet door de knieën gegaan, maar ontdekte wel een juridisch-technische onzuiverheid, als gevolg waarvan de Goese cafébaas zijn horecavergunning mag houden. Het andersluidende GS-besluit is inmiddels ver nietigd. Van onze correspondent OSSENISSE - In de nacht van zondag op maandag werd naar schatting voor ongeveer 25.000 gulden aan antiek gestolen uit de voormalige pastorie in de Dorpsstraat in Ossenisse. De pastorie wordt thans be woond door H. P. Op het mo ment van de inbraak was wel iemand in het huis aanwezig, maar die heeft niets van .het gebeurde gemerkt. De dader(s) hebben zoch toegang verschaft door een raam in te slaan aan de ach terzijde van de woning. De technische recherche heeft de zaak in onderzoek. Toneeluitvoeringen - De to neelvereniging „O.D.I." uit Vogelwaarde bracht zaterdag het toneelstuk „De Wonder dokter" op de planken in zaal Van Leuven voor een volle zaal bejaarden, die waren in gegaan op de uitnodiging van de besturen van het Open Be- jaardenwerk en de R.K. Be- j' ardenbond. Het stuk is ge schreven door A. Boere en Mieeit zich af in de buurt v«fn Boschkapelle. Het wordt ge sproken in het plaatselijk streekdialect. In de pauze en na afloop werd een verloting gehouden. Zaterdag 21 januari t zengt de toneelvereniging dit tuk in drie bedrijven weder om op de planken in zaal van Leuven. Aanvang 20.00 uur en ;edereen is welkom. Kaarten :ijn verkrijgbaar bij de win dels van Mangnus te Klooster zande en vanaf 19.00 uur aan de zaal. Kaarting - In de zaal De Rei zende Man werd door de socië teit „De Stoere Spelers" een competitie kaartwedstrijd ge houden waaraan 26 personen deelnamen. Uitslag: 1. Th. Vercauteren, 2. A. Pauwels, 3. mevrouw De Waal-Baart, 4. R. de Booy, 5. J. Verschuren. Kaarting - In de zaal „Den Burtman" werd een prijskaar ting gehouden waaraan 30 personen deelnamen. Uitslag: 1. A. de Bruyn, Kruispolder, 2. A. Pauwels, Kloosterzande, 3. O. Concierce, Ossenisse, 4. A. van Kruyssen, Kloosterzande, 5. P. van de Velpen, Ossenisse.

de Stem | 1984 | | pagina 11