genoeg Fanfare Lamswaarde vaart een nieuwe muzikale koers ;oms uitziet. Reynaertoptocht op zoek naar 600 spelers j Toeslag Debetrente PLAATSELIJK NIEUWS tig, oi kan zijn, 'eeftijden nmen arrens nelste rimmer Sint Jansteen gaat carnaval vol vertrouwen tegemoet Raad van State wijst schorsingsverzoek af Gezelschap wil meer naar buiten treden Bank voor Zeeland N.V. Cursussen ZVU Axel van 'gekte'zoals 3 dan een korte iignalen ineens. /en...als de om- zo gek als 't er ijgt 'm thuis ge- 12 uur). SUE tviMgDAG 10 JANUARI 1984 VAN ZEELAND Varkensprijs sterk omlaag VRIJDAG INFORMATIE-AVOND Mevrouw M. Biesbroeck NBB- bondsmeester Lamswaarde Hulst Heikant Graauw Lamswaarde Boschkapelle Inbraak in kerk van St. Jansteen Pop in Hulst Schietingen L. g ideele Reclame af wat en voor meneer iegint een heel nieuwe evea Daar bereidt hij oor. Als coach van de naar zijn pensioen en is d straks goed te ioorgewinterde sport- xatvader. Bereidt u zich oor? Op uw pensioen of :n van uw man? ast iets over in het boekje ia! over gaat Even de 2n u krijgt het gratis in t naar Postbus 259,1000 AG Amslerdarn ik het gratis boekje "Straks mêl pensioen Is. T22 PAGINA ZEELAND 2 Van onze atletiekmedewerker EIKANT - Forré Warrens afgelopen zaterdag de tnelste trimmer in de derde losloop te Heikant. Dit op de angSté afstand die op het pro gramma stond, de elf kilome ier. De tijd van de Sluiskille- iaar bedroeg 38,minuten en 45 onden. Daarmee bleef hij Ie Belgen Peeters en Haalten ipecjtevelijk vijf en tien se- ■6ndert voor. De elf kilometer was met 109 deelnemers veruit het best bezet. Op de zes kilometer werden 41 lopers weggescho ten. De snelste tijd was hier voor Westerling met 24 minu ten en 12 seconden. Voor de drie kilometer-kwamen zieh 40 deelnemers melden. Met in zijn totaliteit 180 inschrijvin gen was deze door de Trim- club Heikant georganiseerde prestatieloop weer een succes. Het aantal inschrijvingen was zelfs vijf meer dan de voor gaande editie, die op drie de cember werd gelopen. Voor de deelnemers aan deze beide lo pen lag er na afloop een fraaie herinnering te wachten. Daar naast was er voor alle deelne mers aan deze laatste wed strijd een gratis verloting op hun startnummer. BOXTEL - Door een sterk vergrote produktie en een da lende comsumptie van var kensvlees zijn de varkensprij- zen in de afgelopen drie weken sterk gedaald. In totaal daalde de prijs met 35 a 40 cent per kilo geslacht gewicht, gemiddeld 32 per varken. Volgens de Vee- en Vleescentrale in Boxtel zijn de vooruitzichten voor een prijs herstel vooralsnog niet gun stig. Sinds begin oktober is de gemiddelde slachtprijs sterk gedaald. De sterke extra da ling vorige week hangt vol gens directeur H. Bonants van de Vee- en Vleescentrale in Boxtel nauw samen met de feestdagen in december. De 1 afgelopen jaren geven de eer ste wekerrvan het nieuwe jaar telkens opnieuw een sterke-- I consumptiedaling van var- I kensvlees te zien omdat men- sei dan mirider vlees kopen. tussen 'TO en '80 verdubbel de de varkensproduktie in Europa, terwijl die produktie ook vorig jaar toenam. Ook dit jaar wordt weer een toename in de varkensvleeproduktie verwacht. Volgens Bonants is het dui delijk dat de produktie in Europa terug moet, een ont wikkeling die door de prijsda ling zeker in de hand zal wor den gfewerkt. Inmiddels zijn aan de Fran se grens moeilijkheden ont staan over de invoer van Ne derlandse vleesprodukten. Volgens de Fransen wordt die invoer opgehouden op grond van de in Nederland gesigna leerde mond- en klauwzeer. Ook Noorwegen en Japan hebben de invoer van Neder lands vlees op die grond opge schort. De Vee- en Vleescen- traledireptie noemt die aange voerde reden 'grote flauwe kul'. Volgens Bonants ligt aan die importbeperking een dui delijk politieke reden ten grondslag met de bedoeling de eigen binnenlandse vlees markt te beschermen. Van onze correspondent ST.-JANSTEEN - Een ver gadering in café Sport van de stichting Steens Carnaval waarvoor alle carnavals vrienden waren uitgeno digd, trok vooral van de zij de van de jongeren goede belangstelling. De grote ani mator van het Steense car naval, Peit van der Veeken, toonde zich dan ook ver heugd en ziet met vertrou wen de viering van het 22- jarig bestaan tegemoet. Redenen hiervoor waren dat er al een vijftal wagen bouwers in actie is en er nog enkele toezeggingen zijn ge daan. Tevens kan voor de carnavalsstoet weer op deel name worden gerekend van enkele wagens uit Hulst, zo dat succes verzekerd is. Fi nancieel staat de stichting er eveneens, dankzij de op brengsten van een rommel markt, loterij en de kerst boomverkoop, gezond voor. Als de huis-aan-huis-collec- te en de advertentieverkoop voor het camavalsboekje weer de nodige medewer king krijgen, kan alles weer worden betaald. Er wordt ook nog getracht om ter gelegenheid van de Steense jaarmarkt op 1 maart, wafels te verkopen. Hiervan is men echter af hankelijk van medewerk sters voor het bakken van de wafels. Hiervoor zoekt men nog vrijwilligers. Uit de aanwezigen meldden zich 3 jeugdigen voor aanvulling van het bestuur. Een songfestivcal zal wor den gehouden zaterdag 18 februari in De Warande, aanvang 14.00 uur. Dit song festival zal in samenwer king met het onderwijzend personeel van de lagere school gehouden worden, waardoor een groot aantal deelnemers is te verwach ten. De raad van elf en de prins vergezeld van de Steense boerenkapel, zullen 21 januari een bezoek bren gen aan Lewedorp waar een jubileumviering van de plaatselij ke carnavalsvere niging is. Groen lieht voor woonwagenc entrum Van een onzer verslaggevers KOEWACHT - Het woonwagenschap Zeeuwsch-Vlaanderen verwacht op korte ter mijn te beginnen met de aanleg van het woon wagencentrum aan de Emmabaan in Koe wacht. De Raad van State vindt dat de ge meente Axel terecht een bouwvergunning voor het kamp heeft afgegeven en wees gister morgen het schorsingsverzoek van een aantal inwoners van Koewacht af. l Van een onzer verslaggevers r HULST - De Hulster Reynaertstichting zoekt 600 spe lers voor de Reynaertoptocht, die op 16 september weer door de Hulster binnenstad zal trekken. Vrijdag 13 januari wordt in de LTS te Hulst een informa- tie-avorid gehouden voor deel nemers en belangstellenden en men hoopt die avond alvast heel wat mensen te kunnen in- schrij ven. De informatiebijeenkomst begint om 19.30 uur. Voorzitter Jaap Stolte van de Stichting en regisseur Piet Verwer zul len aanwezig zijn om er tekst en uitleg te geven over de op zet van de Reynaertoptocht. Aan de hand van video-beel den van de succesvolle Rey- naert Ommeganck in 1980 worden ook weer wat oude herinneringen opgehaald. Toen trok dit massagebeuren tussen de 30 en 50.000 bezoe kers naar Hulst. „Nu de Raad van State de gemeente Axel in het gelijk heeft gesteld verwacht ik niet dat er in een later stadium nog veel wijzigingen in de zaak zullen optreden", aldus een verheugde secretaris R. Eeman van het woonwagen schap Zeeuwsch-Vlaanderen. De secretaris, die nog deze maand de eerste spade in de grond wil steken („We staan startklaar"),had overigens niet anders verwacht. Pluim „Axel heeft de zaak heel goed voorbereid. De gemeente verdient een pluim. Er was vrijdag zoveel documentatie dat ze in Den Haag duidelijk hebben kunnen zien hoe de zaak in elkaar steekt". De inwoners, die in de eerste plaats erg bang zijn dat hun eigendommen in waarde da len, vinden dat Axel de nor male procedure (in plaats van de versnelde artikel 19 proce dure) had moet volgen om het bestemmingsplan in Koe wacht te wijzigen. Daarnaast wezen ze vrijdag bij de behandeling van het schorsingverzoek op de aan wezigheid van het brandstof- fenbedrijf Walhout in de na bijheid van het toekomstige centrum. Er zou met de aanleg van het kamp, waar twaalf standplaatsen komen, niet voldaan worden aan de LPG- veiligheidsnormen. Ook dat laatste verweer is door de Raad van State van tafel ge veegd. Vandaag zullen de inwo ners, vertegenwoordigd door het advocatenkantoor Van Hasselt BV uit Bergen op Zoom, vrijwel dezelfde bezwa ren voor de AROB commissie in Middelburg herhalen. Daar wordt de verklaring van geen bezwaar die door GS is afge geven aangevochten. Omdat de Raad van Staat gisteren al uitspraak deed in de schor singszaak verwachten inge wijden niet dat het woonwa genschap nog veel in de weg wordt gelegd. De openbare zit ting in Middelburg begint om 10.30 uur. (ADVERTENTIE) Met ingang van 7 januari 1984 is de extra toeslag voor debet standen in rekening-courant, waarvoor de rente op het promessedisconto is gebaseerd, als gevolg van de ontwikkeling van de rentetarieven op de geldmarkt, tot nader order bepaald op 0% (was |/j%). aangeboden door dit blad. in samen- iet de Stichting Ideele Redame (SIRE) Fan onze correspondent AXEL - Op 19 januari start de ZVU in het buurt huis De Drie Gehughten in Spui de cursus 'Kijken Paar muziek'. Docent is W. tie Lange uit Rithem. De curus begint 's avonds om kwart voor ®cht. Het gaat om tien don derdagavonden van twee fur, waarin audio-visuele documentaires van Euro pese toonkunst worden vertoond. Hierin bestaande overeenkomsten tussen beeldende kunst en litera tuur staan centraal. De Lange gaat ook nader ■n op de relatie tussen het Werk van diverse compo nisten en het literaire Puvre van -de- Franse schrijfster George Sant. Ppelname kost voor ZVU- jëden ƒ120,- en voor niet- 'eden 140,-. Op 9 februari begint de cursus koken voor mannen in de huishoudschool Het Molenkwartier te Axel. Gedurende zes avonden van anderhalf uur leert docente A. Dekker-van Hoeve de cursisten een- voudigte maaltijden te be reiden. De lessen beginnen steeds om half acht 's avonds. De cursus kost voor ZVU-leden ƒ90,- en voor niet-leden 105,-. De ze cursus zou aanvankelijk vorige week beginnen, maar deze datum is verzet naar 9 februari omdat er te weinig deelnemers waren. VAn een onzer verslaggevers HULST - Mevrouw M. Bies broeck uit Hulst is bonds- meester van de Nederlandse Bridge Bond geworden. Zij bereikte dit resultaat door in de loop van de jaren in wed strijden 15.000 zogenaamde meesterpunten te behalen. Voor zover bekend is zij de enige bondsmeester in Zee land. Tijdens de ledenverga dering van de bridgeclub Luc- tor te Terneuzen werd haar de zilveren draagspeld met bijbe horend certificaat uitgereikt. Mevrouw Briesbroeck is lid van meerdere bridgeclubs en initiatiefneemster geweest voor de oprichting van de bridgeclub Hulst. Bridge - In café De Vier Jaar getij den speelden de leden van de bridgeclub een individuele wedstrijd. Er waren 25 deelne mers. Uitslag: 1. Mevr. Goos- sen, 2. Mej. Staal, 3. dhr. Ser- raerens, 4. Mevr. Van Water schoot, 5. dhr. Van Damme. Van onze correspondente LAMSWAARDE - De fan fare Vrijheid Eendracht uit Lamswaarde, die volgend jaar negentig jaar bestaat, staat onder leiding van diri gent Jan van Waterschoot een nieuwe muzikale rich ting in. Het' is de bedoeling om met een zo veelzijdig moge lijk repertoire naar buiten te treden, dat zowel bij het pu bliek als bij de leden van het gezelschap goed aanslaat. „We denken aan het geven van koffieconcerten, zo eens per kwartaal", aldus de diri- gen. „En dat zou dan in De Luifel in Lamwaarde ge beuren, of elders in de regio. Verder gaan we gewoon door met onze vaste optre dens buiten het dorp en met het houden van solistencon coursen onder de fanfarele den. Dat hebben we dit jaar voor het eerst gedaan en dat is goed bevallen". Veelzijdig Pratend over een nieuwe muzikale koers denkt Jan van Waterschoot aan de op bouw van een veelzijdig re pertoire, waarbij zowel klassieke als moderne mu ziek een ruim plaatsje krij gen. Tot nu toe bliezen de Lamswaardenaren jaarlijks een uitstekende partij mee in de afdeling uitmuntend tijdens bondsconcoursen, maar men houdt het voorlo pig voor gezien. „Dat bete kent een jaar lang hard werken op maar een paar stukken", zegt bestuurslid Ruud van de Berg. „En wat wij willen, is dat meer men sen, zowel publiek als muzi kanten, plezier beleven aan een meeromvattend reper toire". FOTO WIM KOOYMAN Vrijheid Eenheid in nieuwe kostuums en met nieuwe instrumenten. overal bij De fanfare telt momenteel 49 spelende leden en is over al bij als er in het dorp iets te doen is. Bovendien treedt men op in bejaardenhuizen in Hulst en Kloosterzande, doet men mee aan kerstcon certen en zijn de muzikan ten te vinden bij carnavals optochten. Het gezelschap heeft een uitstekend speelniveau. „Mede omdat er onder de le den weinig verloop is", zegt voorzitter J. van Driessche. „Er wil er wel eens een af vallen om te gaan studeren, maar de meesten blijven trouw lid". Dat men op die manier een hecht gezelschap opbouwt, blijkt wel uit het feit dat de fanfare in één jaar in staat is geweest het hele gezelschap in een nieuw kostuum te steken, nieuwe instrumenten aan te schaf fen en een muziekinstallatie. Film - Het Open Jongeren Centrum Kontrast vertoont maandag 16 januari een film van Peter Brook, naar een boek van William Golding. De rolprent vertelt het verhaal van veertig engelse schooljon gens, die een ramp overleven met een vliegtuig, dat hen moet evacueren uit Europa, waar de atoomoorlog is uitge broken. De jongens komen op een eenzaam torpisch eiland terecht. Zij kiezen een leider, die instictief poogt zoiets als een sociale orde in deze geïm proviseerde maatschappij te organiseren. Hij komt er niet ver mee. Aanvang 20 uur in het Houtenkwartier. Schaakclub - De leden van de schaakvereniging Hulst heb ben de eerste zetten gedaan voor de voorjaarscompetitie. De uitslagen waren: P. Dhond-W. van Denderen V2-V2, P. van Ginneken-E. Francken Vz - Vz3. J. Bare- man- A. van Opstal 1-0, J. Smulders-W. Schillemans Vi-Vi, C. van Gassen-D. de Burger 1-0. M. Vergauwen-E. de Rijck 0-1 en W. Vermaire- W. Kentie 0-1.Vrijdag speelt de club een competitie wed strijd tegen Landau uit Axel. Postzegelbeurs - De postzegel vereniging Het Land van Hulst hield in Den Dullaert een postzegel- en munten- beurs. Ook ditmaal werd be gonnen met een gratis loterij voor de aanwezigen. Daarna was er een kwartjesloterij met als hoofdprijs een Guilloche- zegel van 110 cent uit 1940. De catalogusprijs van deze zegel bedraagt meer dan honder gulden en de gelukkige win naar werd Jo d'Hondt uit Vo gelwaarde. Tenslotte was er nog een veiling met verschil lende mooie kavels postzegels. Sjoelclub - De sjoelclub Wij Blijven Actief speelde een wedstrijd in het café-restau rant bij Rond de Vilder. Uit slag: 1. mevrouw Van Ecke, 2. mevrouw Van der Heijden, 3. mevrouw Van de Voorde, 4. mevrouw Brand. De volgende wedstrijd staat gepland voor 20 januari. Kaartclub - Aan de competi- tiekaarting van de kaartclub Harten Aas deden 30 kaarters mee. Uitslag: 1. Th. Vink, 2. A. Roelands, 3. mevrouw Van Kerkhoven, 4. mevrouw De Koek, 5. mevrouw Buijze. Dullaertwijk - De buurtvere niging Den Dullaert houdt de derde en vierde week van ja nuari een huis-aan-huis-col- lecte in de wijk om de kas te versterken en zo weer in staat te zijn ook dit jaar een aantal activiteiten te organiseren. Deze buurtvereniging heeft in de afgelopen jaren al heel wat voor de jeugd en ook voor de volwassenen gedaan, zoals een limondabal met carnaval, fiets- en wandeltochten, disco avonden, spellenmiddagen, films en het Sinterklaasfeest. De vereniging hoopt dat dat er genoeg geld in de kas vloeit om naast de jaarlijks terugke rende activiteiten, het pro gramma nog uit te breiden. Kaarting - In zaal De Bruyn werd een prijskaarting gehou den, waaraan 41 personen deelnamen. Uitslag: 1. F. Seg- hers, Huist; 2. J. Sorber, Graauw; 3. mevrouw Jonkers, Kloosterzande; 4. W. Neve, Kloosterzande; 5. G. de Bruyn, Hulst. Bejaardenschieting - Donder dag 12 januari wordt in het ge meenschapscentrum 't Heike een schieting gehouden voor bejaarden. De inschrijving be gint om 13.00 uur en de eerste pijl vliegt om 13.30 uur op zijn doel af. Collecte - De collecte in de pa rochiekerk ten bate van de ac tie Solidaridad, bracht 442,50 op. Gaaibolling - Zaterdag 14 ja nuari wordt in sportcentrum St.-Aloy een grote gaaiboi- en pierwedstrijd gehouden, aan vang 20.00 uur. Trimloop - Zaterdag 14 j anua- ri wordt door trimclub Aloy de nieuwjaarsloop gehouden. De afstanden bedragen 3, 5, 7 en 14 kilometer. De loop begint om 15.00 uur. Inschrijven van af 14.00 uur. Gaaibollen - In zaal Tonny werd een gaaibolling gehou den, waaraan 17 personen deelnamen. Uitslag: hoge vo gel: J. Schillemans; linker zij- vogel: Th. Verschuren; rechter zij vogel: R. de Cock; grootste aantal (5): W. van Water schoot, allen Lamswaarde. Duiven - Het generaal kam pioenschap bij de postduiven vereniging Met Moed Vooruit werd in 1983 gewonnen door W. Dobbelaar voor E. Stroob- and en J. Wauters. Aangedui de kampioenschappen: oude duiven: J. Wauters; jaarling duiven: R. Herman; jonge dui ven: C. Dobbelaar. Onaange- duid: oude duiven: Fr. Dobbe laar; jaarlingduiven: L. Kerckhaert; jonge duiven: E. Strooband. Asduifkampioen- schap: oude duiven: J. Wau ters; jaarlingduiven: P. Pie- ters; jonge duiven: W. Dobbe laar. Het najaarskampioen schap werd zowel on- als aan geduid gewonnen door J. Wauters. ST.-JANSTEEN - Via de tuin van de pastorie en gebruik makend van een ladder, heb ben inbrekers zich door het in slaan van een glas-in-lood- raam toegang verschaft tot de rk kerk. Hoewel veschillende dingen overhoop werden gehaald hebben zij blijkbaar niets van hun gading kunnen vinden, want er \yordt niets vermist. De inbrekers konden blijk baar niet'terug via het stuk gemaakte raam, want zij zijn door een zijdeur van de kerk verdwenen. De politie heeft de zaak in onderzoek. HULST - Komende zaterdag 14 januari zijn er in het Hul ster Open Jongeren Centrum Kontrast optredens te zien van twee bands uit Breda, Ant- Anti en Blurpz. Anti-Anti is voor de tweede maal in Hulst. Hun muziek, 'hard disco', is inmiddels wel professioneler geworden. De muziek van Blurpz is swin gend en vrolijk, maar laat zich niet in een hokje stoppen. De formatie heeft al een maxi-single uitgebracht. De optredens beginnen om 20.30 uur in het Houtenkwartier en de entrpp ic s rr,.i'aQn In 1982 organiseerde de Rey naertstichting de opvoering van een open lucht-Reynaert- spel in het bos van de paters Maristen. maar dit jaar is weer gekozen voor een op tocht. Bestuur en regie zijn ge heel volgens plan druk doende met de voorbereidingen. Zo is men erin geslaagd in 't Hou tenkwartier een geschikte re petitieruimte te vinden, aan het vervaardigen en waar no dig opknappen van rekwisie ten wordt nu al druk gewerkt. Vrijwilligers die daarbij een handje willen toesteken zijn van harte welkom en kunnen zich hiervoor aanmelden bij Piet Ivens. Binnen niet al te lange tijd zullen de ontwerpen voor de wagens die in de optocht zul len lopen gereed zijn en zal er een gesprek plaatsvinden met de potentiële wagenbouwers. Voor de bouw van die wagens kan weer gebruik worden ge maakt van de voormalige brandweerkazerne aan het Oranje Bolwerk. De Stichting heeft zich in middels al verzekerd van de medewerking van een aantal specifieke groepen (tonnelver- eniginngen, muzikegezel- schappen en enkele Vlaamse groepen) en deskundigen. Ge-, rekend wordt op een even en thousiaste medewerking van uit de gemeenschap, als dit het geval was bij de optocht ih 1980. Medewerking hoopt men oo.k de krijgen van Rijk, Pro vincie en gemeente. Subsidie- vérzbélten, oók naar België, zijn al de deur uit. HULST - Zaal W. Blommaert, 53 schutters: hoge vogel: J. Leeraert, St.-Jansteen; eerste zij vogel: F. van Swaal, Hulst; tweede zij vogel: B, yap .de Branden, St.-Jansteen; grootste aantalJ^^Vps, He^ BOSCHKAPlilJcE - - '^Bejaarden- schieting, zaal J. van Schaick, 26 schutters: hoge en tweede zij vogel: F. Reunis, St.-Jansteen; eerste zij - vogel: J. van Dijk, Vogelwaarde; grootste aantal (3) en vliegende vo gel: W. Kuyper, Terneuzen. ZUIDDORPE - Zaal De Herberg, 35 schutters: hoge en tweede zij vo gel: F. Trappeniers, Moerbeke; eerste zij vogel: R. Herwegh, Hei kant; grootste aantal (4): A. de Munck, Zuiddorpe en R. Stentler, Rotterdam. OSSENISSE - Verenigingsgebouw, 19 schutters: beide hoge vogels: J. de Kort, Ossenisse; eerste zij vogel: A. Verhoeven, Kloosterzande; tweede zij vogel: A. de Waal, Wal soorden; grootste aantal (6): H. de Gucht, Kloosterzande. BOSCHKAPELLE - Zaal J. van Schaick, 33 schutters: eerste hoge vogel: J. Verschoten, Kloosterzan de; tweede hoge vogel: M. van Schaick, Boschkapelle; eerste zij- vogpl: C, Pauwels, Kloosterzande; tweede zijvogel: P. Visser; grootste aantal (4): E. Cornelissen, beiden Vogelwaarde. HULST - Zaal W. Blommaert, 24 schutters: hoge vogel: W. Blom maert; eerste zij vogel: F. van Swaal; tweede zij vogel: G. Her wegh, allen Hulst; grootste aantal (7): E. de Bakker, St.-Jansteen. KLOOSTERZANDE - Bejaarden schieting, zaal De Kastanje, 36 schutters: hoge vogel: E. Warrens, Kloosterzande; eerste zij vogel: P. Vonk, Boschkapelle; tweede zij vo gel: J. Pardon, Kloosterzande; grootste aantal (5): E. Poppe, St.- Jansteen. OSSENISSE - Verenigingsgebouw, i 32 schutters: hoge vogel': Rudi Ver schoten, Walsoorden; tweede hoge vogel: C. Pauwels, Breda; eerste zij vogel: A. de Waal, Walsoorden; tweede en derde zij vogel: A. Rot tier, Ossenisse; grootste aantal (6): j A, Pardaen, Kloosterzande. HULST - OZO-velden, 36 schut ters: eerste hoge vogel: J. van Damme, Moerbeke; tweede hoge en eerste zij vogel: R. Herwegh, Heikant; tweede zij vogel: P. Ver- stiggel, Hulst; grootste aantal (4): C. Verschuren, Lamswaarde en J. de Bin, De Klinge. KOEWACHT - Zaal G. van Rum- ste, 40 schutters: hoge vogel: P. Martens, Koewacht; beide zij vo gels: F. Martens, Nieuwdorp; grootste aantal (4): P. van der Steen, Koewacht. KOEWACHT - Zaal J. de Kind, 28 schutters: eerste hoge vogel: Fon- ny de Waal; tweede hoge vogel: E. Baart; eerste zij vogel: J. de Waal; tweede zij vogel: R. Ongenae, allen Koewacht; grootste aantal (5): R. D'Hondt, Zuiddorpe. KOEWACHT - Bejaardenschie ting, zaal G. van Rumste, 45 schut ters: hoge vogel: P. Poppe; eerste zij vogel: A. van de Branden, bei den St.-jansteen; tweede zij vogel: J. de Block, Heikant; grootste aan tal (3): M. de Wilde, Moerbeke. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 35 schutters: hoge vogel: J. Ver hoeven, Kloosterzande; eerste zij- vogel: L. van Kerkhove, Heikant; tweede zijvogel: J. de Waal; groot ste aantal (4): F. de Block, beiden Koewacht. KOEWACHT - Zaal R. van der Steen, 40 schutters: hoge vogel: Th. Maes, Moerbeke; eerste "djvogel: L. Ringoot, St.-Pouwels; tweede zij- vogel: F. Fierens, Lokeren; groot ste aantal .(5): P. Martens; Koe-

de Stem | 1984 | | pagina 15