hooi je rre voor nd loog Onvrede over straatlicht in IJzendijke Veel sport en recreatie in De Veerhoek Oostburgers willen oplossing parkeerchaos op Noordwal Vraagtekens bij kostenverdeling entrum Oostburg RUIM 370 HANDTEKENINGEN VOOR WETHOUDER Romain Deconinck opgetogen over uitvoering Eede Huldiging Oostburge sporters ndstraat AMrtFRDAG 22 DECEMBER 1983 VAN ZEELAND ACHTERTUINEN ONTSLUITEN I De wethouder zei begrip te lebben voor de wensen van ide, maar achtte het uitge- [oten dat de Hazewegeling >it nog als busroute in ge- ruik komt. „Herstel van deze icundaire weg is een enorm srwei en gaat zeker zeven fAAD AARDENBURG DORPSRAAD ONTVANGT BRIEF Plaatselijk nieuws Oostburg Schoondijke Westdorpe Zaamslag Slijkplaat markten Expositie in Goedertijt ACTEUR ZAG EIGEN STUK TERUG TIJDENS KERSTVAKANTIE Steun voor dorpsplan IJzendijke E. Broekhuis burgemeester Echtpaar Allefs wint rit WZA IMM Z.CtU ector werd een draai- indel lichtwolkjes ge- erd, waardoor het leek leeuwde. srsoneel van De Sterre )or de moeilijke taak inden wat de mensen /inden. „Vooral bij be- die niet kunnen praten a aanvoelen wat ze willen", vertelde een In de werkplaatsen, eeltjes voor baby's ge verden, werd uitvoerig door de bewoners wat het doen waren. De telijke schuchterheid leerlingen van het verdween door de uit- ide vriendelijkheid van voners. de leerlingen van het Hondius en Zelden- ege in Terneuzen heb- werkt met de lesbrief t ROZ. Na een film en umdiscussie bezochten dagverblijf voor oude- Dagboog in Terneuzen. >len beogen met de acti- meer begrip voor de nnige medemens. leerlingen vinden jk gehandicapten eng :n niet hoe ze zich moe ragen als ze ermee ge- iteerd worden. Het aopt ook mede namens ject dichter te komen doelstelling: een sa- ing te creëren waar de geestelijk gehandi- net al zijn mogelijkhe- beperkingen zichzelf ente eland wordt in 1984 niet ip 107,15 gulden per hec- et karakter van de wet Hoekse en Kabeljauwse ontstaan. Moet deze n beginselwet ofwel een /et zijn, dit wil zeggen tend hoofdlijnen en de icie de vrijheid laten om regels te stellen, of t een aantal zaken fun- ïteel geregeld worden, jrovinciaal bestuur in ld heeft zich uitgespro- voor een beginselwet. ilijk bedoeld om de pro- maximal e vrijheid te In dit geval zal het wa- ap niet meer zijn dan erzamelband voor alle inde regels. Dat is niet isie", aldus de dijkgraaf, irimaire doel van de wet rt te zijn wettelijke re- treffen ten aanzien van vaterschapinstituut als eidslichaam. Uit die wet n verantwoordelijk wa- ,ap naar voren moeten n, dat slagvaardig kan in onder een terughou- toezicht van hogere eden". s Van de Dries-Sandrini. i: 1. heren De Jong- ein, 2. mevrouw Botter- er Arnoldi, 3. dames Van Water-Timmerman en aar Burger. ;e - De leden van bridge- Emergo speelden in res- nt De Milliano een on- ïge gezelligheidsdrive venings). Uitslagen: A- (noord-zuidlijn): 1. he- Sandrini-Visser, 2. echt- Den Haan, 3. mevrouw roeck-de heer Van Dijk. vrouw Van Dijk-de heer aert, 5. mevrouw ns-de heer Romsom. B- (oost-westlijn): 1. heren ïer-IJsebaert, 2. dames r-IJsebaert, 3. echtpaar Alphen, 4. dames Vreug- il-Verloop, 5. echtpaar irmans. ting - Op tweede Kerst- houdt de wijk vereniging traete in het gelijknamige thuis een seriekaarting jong en oud. Het evene- duurt van 14 tot 19 uur. kaas en worst zijn de en. Voor wie daarnaast t, is er Zandstraatse Aan de kaarting (met of er roem) is ook een verlo- verbonden. T20 PAGINA ZEELAND 4 Van een onzer verslaggevers OSTBURG - Dertien aan- onenden van de Noordwal en f Zandstraat te Oostburg Jllen dat de gemeente nu ein- elijk eens wat gaat doen aan f parkeerchaos in hun woon- ebied. Al vier jaar geleden is verzoek ingediend om een tukje van het zogeheten Veitje van Bertouw', dat rfnst aan de achterzijde van „n woningen, te verharden. Via het doodlopende Vestje ouden de betrokkenen dan ,et de auto hun achtertuin kunnen bereiken en daar par keren. „Daarmee zou in één klap het nijpende parkeerpro bleem op de Noordwal en in de Zandstraat zijn opgelost", al dus O. Robesin en J. Overdam, woordvoerders van de groep bewoners. Tot nu toe hebben ze bij de gemeente echter alleen maar bot gevangen. Wel werden ze half oktober tijdens een hoor zitting over de problemen door wethouder A. de Feijter on aangenaam verrast. Deze bleek een peperduur plan in petto te hebben, dat a raison van 70.000 gulden voorzag in verbreding van 't Vestje en de bouw van zes garages achter de 13 woningen. Dit bedrag zou dan wel door de bewoners zelf op tafel moeten worden gelegd. „Maar dat is nou juist onze bedoeling niet", aldus Over dam. „Het hoeft helemaal niet zoveel te kosten. Al ruim een jaar geleden hebben we De Feijter aangeboden om de ver hardingswerkzaamheden op het stuk grond achter onze huizen zelf uit te voeren, mits de gemeente ons van het ma teriaal voorziet. In Water landkerkje is een dergelijk plan ook doorgegaan, dus waarom bij ons dan niet. Het zou de gemeente niet meer dan een paar duizend gulden hoe ven te kosten". Omdat de bewoners het pe perdure garage-project totaal niet zagen zitten, hebben ze hun grieven doorgespeeld aan de PvdA-fractie in de ge meenteraad. Tijdens een on langs gehouden vergadering van de Oostburgse raadscom missie voor openbare werken bracht de PvdA'er J. Wielak ker de zaak dan ook naar vo ren, maar kreeg van De Feij ter te horen dat er door de be trokkenen nooit een eenslui dend plan op tafel zou zijn ge legd. „En dat is dus niet waar", zegt Overdam. „Het idee om via zelfwerkzaamheid voor de ontsluiting van onze achter tuinen te zorgen is door vrij wel alle aanwonenden onder steund". Hij vindt dan ook dat er bij de gemeente sprake is van onwil. „Het komt omdat het we in een arbeiderswijk wonen. Zou zo'n verzoek geko men zijn uit één van de 'bete re' buurten, dan was het geen enkel probleem geweest. Eigenlijk worden we gewoon gediscrimineerd". Daarom hebben de bewo ners zich in verbinding gesteld met PvdA-fractievoorzitter J. de Vries. Deze heeft beloofd de kwestie opnieuw in de raads commissie voor openbare wer ken te zullen brengen. Wan neer dit weer geen resultaten oplevert zal hij van het idee van de buurtbewoners een ini tiatief-voorstel maken en dai aan de raad voorleggen. Wet houder De Feijter was giste ren niet bereikbaar om zijn vi sie op de zaak te geven. Terugkeer bus in kom van Eede is mogelijk Van een onzer verslaggevers ÏEDE - Terugkeer van de ZWN-lijnbus in de orpskom van Eede is mogelijk, maar dan wel da een andere route dan de onlangs door de lusmaatschappij afgekeurde Hazewegeling. Aan deze alternatieve route zitten voor de aanwo- ienden echter wel bepaalde consequenties, die op een n januari in het dorp te houden hoorzitting door het Gemeentebestuur met de bevolking zullen worden loorgesproken. Dit zei de Aardenburgse ithouder R. van de Wijnckel itermiddag tijdens de ont- jigst op het gemeentehuis in een deputatie uit Eede, die n petitie kwam aanbieden, rgezeld van zo'n 370 handte- ningen. In deze petitie ordt gepleit voor een snelle :ugkeer van de ZWN-bus in dorpskern. Zoals gemeld weigerde de VN enkele maanden terug i nog langer via de in een er slechte staat verkerende izewegeling het dorp in en t te rijden. Reden: vrijwel ekelijks leverde dat wel een ipotte vering op voor één in de bussen. Omdat alterna- ïven niet direct voorhanden aren besloot het Aarden- irgse gemeentebestuur de ilte in de dorpskern op te iffen Vanaf die tijd stopt de is enkel nog aan de rand van bij het douanekantoor inde Rijksweg. levensgevaarlij k ;En dat zint de dorpsbevol- ing in het geheal niet. „Voor- [ilde oudere inwoners zijn de ppe, want die moeten door [eer en wind heel wat langer [pen naar de halte dan voor in", hield een woordvoer- ir van de deputatie gisteren [an de Wijnckel voor. „Daar Jamt nog bij dat de halte aan de Rijksweg levensgevaarlijk is, omdat de buspassagiers bij it uitstappen rechtstreeks op it fietspad terecht komen". ton kosten. En dat is simpel weg te .duur". Een al in een eerder stadium door B en W aan de ZWN voorgesteld al ternatief (via Brieversstraat naar dorpsplein en terug) werd door de busmaatschappij op gronden van verkeersvei ligheid afgewezen. Mogelijkheid De nog resterende mogelijk heid voor de bus om de dorps kern te bereiken is via de Nieuwstraat, Schoolstraat en Mgr. De Backerestraat. Deze route werd tot een jaar of tien geleden ook gevolgd, maar toen verlaten vanwege proble men voor de bus (straten te smal) en voor de aanwonenden (scheuren in de huizen als ge volg van door de bus veroor zaakte trillingen). „Er moet namelijk niet ver geten worden dat de bus 32 maal per etmaal door die stra ten zal rijden", aldus gisteren Van de Wijnckel. „Wij willen dus best de ZWN voorstellen de oude route weer te gaan volgen, maar dan moeten we er ook zeker van zijn dat iedereen daarmee akkoord gaat. Er zal bijvoorbeeld reke ning mee moeten worden ge houden dat er dan in de Nieuwstraat en de School straat niet meer geparkeerd kan worden". Vandaar dat tijdens de in januari te houden hoorzitting de bevolking zijn zegje kan doen over de in Nederland toch wel unieke situatie dat hèt openbaar vervoer een dorp links laat liggen en over de consequenties die een nieuwe halte in de kom van Eede met zich mee zal brengen. Voor de ze bijeenkomst zullen ook ver tegenwoordigers van de ZWN worden uitgenodigd. De deputatie uit Eede overhandigt de petitie en de lijst met 370 handtekeningen aan wethouder Van de Wijnckel - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER [ARDENBURG - De Aardenburgse gemeenteraad torse vraagtekens bij de manier waarop de bouw iAk H111'1' - functionele centrum Den Hoekzak te -ostburg wordt gefinancierd. Wethouder R. van de (Ji? f za' z'°h °P korte termijn met Oostburg on thouden over de kostenverdeling. IVooral CDA-fractievoorzit- gt uitte dinsdagavond tijdens f raadsvergadering nogal ft kritiek op het financie- Jags-plaatje en liet weten -1? te zijn dat Aardenburg *a subsidiëring van de nieu- |e regionale bibliotheek (die frdt gevestigd in het cen- faw) in feite ehkel een bij- fage levert in de bouwkosten pi Den Hoekzak. Il7n^e hebben vorig jaar al H Kgulden op onze begro- Tpg gezet voor de biblio- ?eek", aldus Van der Bliek. „Ook de regionale bibliotheek- stichting zelf heeft al een half miljoen ingebracht". Hij wilde dan ook weten hoe het nu met de kostenverdeling in elkaar zit, welke organisaties wat be talen aan de bouw en hoe de totale kosten worden verdeeld. Wethouder Van de Wijnckel zei een kosten-concept gezien te hebben, maar daar niet erg enthousiast over te zijn. „De visie van Oostburg is duidelijk de onze niet", aldus de wet houder, die beloofde de zaak zeer kritisch te zullen beoor delen. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllIHmillllllllllllimnilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllimillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllHllllllllllllllimillllllllllllllll Van onze correspondent IJZENDIJKE - Onder de in woners van IJzendijke bestaat enige onvrede over de straat verlichting in een aantal stra ten van het dorp. Dit bleek eerder deze week tijdens de maandelijkse vergadering van de dorpsraad. In een aan de dorpsraad ge richte brief schrijft een in woonster het een vreemde zaak te vinden dat sommige straten zo summier zijn ver licht, terwijl de openbare ver lichting op en rond de molen zeer uitbundig is. Dit laatste punt kwam vori ge week ook aan de orde in de Oostburgse gemeenteraad, waarna wethouder A. de Feij ter toezegde een onderzoek te zullen instellen. De dorpsraad is dat ook van plan, maar dan toegespitst op de straatver lichting in het dorp. Het Oostburgse gemeente bestuur zal nogmaals worden gewezen op de situatie rond de glascontainer op de IJzendijk- se markt. Zoals bekend werd een eerder verzoek om paaltjes te plaatsen rond de container afgewezen. De dorpsraad gaat daar niet meer akoord. Tijdens de vergadering kwam ook een brief van me vrouw A. de Smet-Cornelis aan de orde. Daarin wordt de aandacht gevestigd op de slechte staat van het pand Nassaustraat 14, waardoor een voor de straat levensgevaar lijke situatie zou zijn ontstaan. De dorpsraad heeft besloten de eigenaar van het huis te be naderen. Ook werden de functies bin nen de nieuwe dorpsraad ver deeld. Deze bestaat nu uit Chris Bakker (voorzitter), Turry Termont (secretaris), Ferdi de Bie (penningmeester), Elly Corijn (notuliste), Nelly de Braai (vice-voorzitter), Staf Goossens, Frans Lievens en Max Hendriks. Er zal iedere derde maandag van de maand worden vergaderd. Deze bij eenkomsten zijn, in tegenstel ling tot vroeger, openbaar. tlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllltlllllllltlllllllllllllllllllllllllliilllllllllllllllllllllllllDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMlllllllllliiHiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllllMllllllllllllllliillilillllliili Koor - Maandag, tweede kerstdag, zal het West- zeeuwschvlaamse Grego riaans Koor de hoogmis op luisteren in de kerk van de H. Eligius te Oostburg. De dienst begint om 10.30 uur. Trimloop - De voetbalvereni ging Schoondijke verzorgt woensdag 28 december voor de vierde maal een trimloop op en rond het sportpark De Mo lenkreek. Organisatoren Jaap Seen en Siem Huigh hebben voor de liefhebbers zeven ron den van elk 1200 meter in pet to. Inschrijven is mogelijk vanaf 13.30 uur, waarna het startschot om 14.30 uur wordt gegeven. riaans koor de eucharistievie ring opluisteren in de paro chiekerk van Maria Sterre der Zee te Slijkplaat. De dienst be gint om 19.00 uur. Kaarting - De kerstprijskaar- ting van het FNV in Het Oude Raedhuys is een sportief suc ces geworden. Er waren heel wat deelnemers, zowel dames als heren. Uitslag: 1. E. de Causemaeker, 2. M. de Roover, 3. R. Chudson, 4. J. de Hulle, 5. D. van Avermaete. Koor - Op kerstavond zal het Westzeeuwschvlaamse Grego- DVV - Het clubkampioen schap 1983 bij de kaartvereni- ging DVV is dit jaar gewon nen door Jac van Doorn met een totaal van 540 punten. Tweede met slechts een punt minder (539) werd C. van Doorn, 3 J. van Doorn 535, 4 W. Leenhouts 504, 5 M. de Vos 494 De laatste wedstrijd die werd gespeeld in café Het Wapen van Zeeland werd gewonnen door C. van Doorn met 59 pun ten, 2 H. Koekkoek 55, 3 J. van de Bos 54, 4 R. Michielsen 54, 5 M. de Vos 43 punten. van onze correspondent OOSTBURG - Ook de ge meente Oostburg zal weer een huldigings-bijeenkomst voor beleggen voor sportlieden en ploegen die het afgelopen sei zoen bijzondere prestaties hebben geleverd. Een door de gemeentelijke sportraad ingestelde commis sie verzamelt deze maand de namen van sportlieden en teams die voor de huldiging in aanmerking komen. Voor waarden zijn dat een eerste plaats moet zijn behaald in een provinciaal of regionaal kampioenschap of een ere plaats tijdens een nationale wedstrijd. Aanmelding kan nog ge schieden tot 8 januari. De hul diging zal op een nader te be palen datum plaatsvinden. AMSTERDAM Aardappelter - mijnmarkt. In Bintje 35-50mm kwamen 30 contracten tot stand voor levering april tegen f 48,20 tot f 48,00 per 100 kg. De stemming was kalm.Voor Bintje 50mm werden 217 contracten verhandeld voor le- verig april bij een prijs van f 77,10 tot f 76,00 per 100 kg. De handel was nauwelijks prijshoudend. BRESKENS - De beheerscom missie van het dienstencen trum Goedertijt te Breskens houdt de laatste week van dit jaar haar jaarlijkse kerstten toonstelling. De tentoonstelling wordt geopend zaterdag 24 december om 16.00 uur door A. Wage naar, een van de exposanten en secretaris van de Stichting Welzijn voor Ouderen en duurt tot en met 1 januari. Ex posanten zijn ouderen die zelf standig of door het volgen van cursussen huisvlijt, een beeld geven aan datgene wat in de vrije tijd kan worden gedaan. Van onze correspondente EEDE - Romain Deconinck, één van de beste Vlaamse ac teurs van het moment, toonde zich zeer opgetogen over de manier waarop het gezelschap 'De Toneelliefhebbers' uit Eede gestalte heeft gegeven aan het door hem geschreven stuk 'Het heeft in de gazette gestaan'. Deconinck en zijn vrouw, de actrice Yvonne Delcourt, woonden afgelopen vrijdag een speciaal voor hen ingelaste voorstelling bij in de Hof van Eede. Aan het eind van de jaren zestig speelden de acteur en zijn echtgenote zo'n 90 maal de hoofdrol in deze tragi-co- medie, maar beiden hadden het stuk nog nimmer door een ander gezelschap zien opvoeren. „Er zitten bij dit Eedese gezelschap enkele zeer goede acteurs en actrices", aldus Deconinck na afloop. „Zowel de hoofd- als de bij rolspelers leverden erg goed spel". De acteur had er ook geen enkele moeite mee dat niet het sappige Gentse taaltje was gehandhaafd, zoals het draaiboek voorschrijft, maar dat het stuk was omgezet in het streekdialect. Deconinck: „Elk dialect is mooi, dus ook het Zeeuws-Vlaamse". 'Het heeft in de gazette gestaan' handelt over een jon gen die ten onrechte van moord van beschuldigd en uit deze situatie leert wat het spreekwoord 'in de nood leert men zijn vrienden kennen' betekent. Een thema dat ook de bij de uitvoering aanwezige burgemeester W. Locke- feer nogal aansprak. „Ik dacht bijna dat de titel 'Het heeft in de gazette gestaan' opzettelijk was gekozen", meende hij. „Tenslotte staan wij al maanden in de gazette en daarom was ik erg benieuwd naar de inhoud". De ge plaagde burgemeester kon dan ook beamen dat men in de nood veel vrienden verliest. „Wanneer men ten onrechte van iets beschuldigd wordt is het erg moeilijk om je on schuld te bewijzen en de familie wordt daardoor medege- dupeerde", aldus de burgemeester. Regisseur Bram Heijboer, de grote man achter het stuk, had zo zijn eigen visie op de uitvoering: „Je moe nie alleen lachen, maor je kriegt d'r oek oendervlees van op d'eirms". 'Het heeft in de gazette gestaan' heeft driemaal achter een voor een uitverkocht huis gezorgd in de Hof van Eede. Op 13 januari volgt nog een uitvoering in Oostburg (voor de ZLM) en op 11 februari in Nieuwvliet. Zoals ge meld zijn er video-opnamen gemaakt die het gezelschap zal proberen aan de Nederlandse of Belgische tv te slij ten. Van onze correspondente OOSTBURG - Tijdens de kerstvakantie staat in de Oostburgse sporthal De Veer hoek weer een groot aantal sportieve en recreatieve acti viteiten op het programma, maar ook een disco-avond voor de jeugd tot 16 jaar en de traditionele vele uren vrij zwemmen. Dinsdag 27 december wordt een handbaltournooi voor scholen gehouden, waarna de resterende dagen van de week tussen kerst en nieuwjaar vier zaalvoetbaltournooien voor de jeugd zullen worden afge werkt. Woensdag 28 december vindt de disco-avond plaats met medewerking van Radio West. Het eerste deel (van 19 tot 19.45 uur) in het zwembad, de hoofdmoot tussen 20 en 22 uur in de foyer van de sport hal. Voor schatduiken kunnen de kinderen weer terecht op donderdag 29 december van 13.30 tot 15 en van 15.30 tot 17 uur. Omdat de 'schatten' vorig jaar nogal erg gemakkelijk boven water werden gehaald, wordt er dit maal een moei lijkheidsgraad ingebouwd, 's Avonds zal tussen 19.30 en 21.30 uur bij sfeervol licht het oude jaar worden uitgezwom- men. Woensdag 3 januari wordt dan voor de vijfde achtereen volgende maal de kerst-instuif gehouden, een evenement waarop zo'n 500 schoolkinde ren uit heel West-Zeeuwsch- Vlaanderen worden verwacht. Tijdens de instuif kunnen de kinderen zich uitleven in al lerlei sport- en spelvormen. Ook worden er films vertoond, kan worden deelgenomen aan gezelschapsspelen en zal ook de muurkrant weer aanwezig zijn. De organisatie van de in stuif is in handen van het Veerhoek-personeel en de ge meente Oostburg en wordt on dersteund door zo'n 40 vrijwil ligers. „Op dit moment hebben er zich 20 aangemeld, dus we kunnen nog best mensen ge bruiken", zegt woordvoerder Rick Henry. Kaarten voor de instuif, die duurt van 9.30 tot 16 uur, zijn vanaf 27 december verkrijgbaar aan de kassa van De Veerhoek. Ze kosten drie gulden. Van onze correspondent IJZENDIJKE - De gemeente Oostburg gaat steun verlenen aan het dorpsplan voor IJzen dijke, dat binnenkort door de plaatselijke dorpsraad wordt samengesteld. Vooral op het gebied van de informatie-ver strekking kan op de gemeente worden gerekend. Dit is het resultaat van een gesprek dat dinsdagmiddag werd gevoerd tussen de burge meester mr. C. Spijkerboer en enkele vertegenwoordigers van de dorpsraad. Tijdens de onlangs gehou den jaarvergadering van de IJzendijkse dorpsraad had Spijkerboer dan ook al loven de woorden geuit over het dorpsplan, een primeur voor de gemeente Oostburg. De dorpsraad wil ook de hulp van de bevolking inroe pen bij het samenstellen van het dorpsplan. Belangstellen den kunnen zich aanmelden bij leden van de dorpsraad. In het plan zal aandacht worden besteed aan woningbouw, be- volkings-samenstelling, ver keer en voorzieningen. Uiter aard dienen voorstellen en ideeën over deze onderwerpen wel te passen in het gemeente lijk beleid. DEN HAAG (ANP) - In Crom- strijen in de Hoeksche Waard is drs. E.W.H. Broekhuis (PvdA) tot burgemeester be noemd. Hi is nu nog werkzaam bij de provincie Zeeland. Van onze correspondent ZUIDZANDE - De West- Zeeuwschvlaamse Autoclub (WZA) sloot het seizoen 1983 af met het houden van haar tra ditionele Wildrit. Het was te vens de laatste rit die meetelde voor het clubkampioenschap in dit seizoen. Er gingen voor deze oriënta- tierit 27 deelnemers van start. Winnaar in de A-klas werd het echtpaar Allefs uit St.- Jansteen met 159 strafpunten; 2. J. Kolijn (solo), Terneuzen 180; 3. echtpaar Van de Hagen, Vlissingen 210; 4. echtpaar Huigh, Schoondijke 234; 5. echtpaar Vonck, St.-Gilles Waas (B) met 244 strafpunten. B-klas: 1. equipe Verbeke, IJzendijke 247; 2. equipe Van de Velde, Axel 255; 3,. E. Ver- ploeg/M. de Zutter, Groede 270; 4. equipe Van de Voorde, Hoek 302; 5. equipe Riemens, Terneuzen, 327 strafpunten.

de Stem | 1983 | | pagina 19