Kerstmuziek: niet veel nieuws DE PI VAN Dublineen stad waar drank de stembanden smeert 1% m DE MOUNTIES MET KLUCHT HET LAND DOOR Kim Wilde is geen belofte meer DINSDAG 20 DECEMBER 1983 NEDERLANDSE PROGRAMMA'S NEDERLAND 1 BUITENLANDSE PROGRAMMA'S BELGIE NED 2 DUITSLAND 2 DUITSLAND 3 NEDERLAND 2 ilNSPAG 20 DECEMBEF NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 BELGIE NED 1 BELGIE NED 2 BELGIE FRANS 1 BELGIE FRANS 2 DUITSLAND 1 DUITSLAND 2 DUITSLAND 3 HILVERSUM 2 -Sj Suske Wiske En HILVERSUM 1 ■illVHiH'll'in ■;ih'h:bihi'iei (W LdmbihU/ie anders. Ippie Happie En W' V mr.rj/1 )(M „Kinderen leven niet in een eigen bont4 wereldje, zoals veel lieve versjes en mooie verhalen ons nog zo vaak willen doen geloven Mies Bouhuys, schrijfster T?l Meneer van Vooren en Piet, doodgewoon Piet Door Jan Koesen AALSMEER - Piet Bambergen is twee uur te laat. Het deert hem volstrekt niet. Jolig en in blauwe trui drib belt hij de veilinghal van Aalsmeer binnen om te schnabbelen in de 1-2-3 show van Rudi Carrell. „Hoi die Piedro." Warme, dubbele handdruk. De beken de rondborstige giechel. Hij heft de handen ten hemel als een bokser die de titel heeft gehaald. Kortom, een vrolijk mens die buiten het scherm precies is als daarop, Dan René van Vooren. Met gefolterde blik sluipt deze door de spelonken van de vei ling, de rug gekromd, zoekend naar dat ene dubbeltje op het strand. Natuurlijk precies op tijd. Een man die zijn stropdas node mist. Iemand om meneer te noemen. Maar Piet is Piet, doodgewoon Piet. Wat zijn de Mounties, Me neer van Vooren, Piet? In kleedkamer 2 (1 is voor Der Rudi) krijg ik een histo risch relaas. Van Vooren heeft aandacht voor de interviewer, luistert gespannen naar elke vraag en geeft gedocumen teerd antwoord. Piet, twee uur later dus, zit tend op de tribune gebouwd rond het spul dat 40 miljoen schoon moet kloppen uit de zakken van de Nederlandse Maagd ten behoeve van een hospitaalschip, is moeilijk tot stilstand te krijgen. Hij suist als een bol raketje door de im- René 'en Piet, hier in de Veilinghal in Aalsmeer, deze week op het toneel in Breda. - fotoanefo mense ruimte, spreekt ieder een aan en hijst zich dan zacht hijgend op een stoel om ver volgens te informeren of René alles verteld heeft. Ja? Mooi! En monter wil hij weer opspringen. Pardon Piet, even een paar citaatjes. Het gaat toch om de Mounties nietwaar, daar hoor jij toch ook bij. „Ik zou zo zeggen", zegt Piet. René van Vooren en Piet Bambergen zijn sinds 1965 bij elkaar. Is het nog steeds een goed huwelijk? „Zeker", zegt van Vooren en hij gewaagt van prima samen werking, inspelen op elkaar, vakmanschap en hard wer ken. „Tuurlijk jongen", rebbelt Piet. „Ja, we hebben wel eens wat, maar we weten precies 14.00 Gandhi In het kader van de school televisie begint vanmiddag het project Gandhi, dat be doeld is voor de leerlingen van de bovenbouw in het voortgezet onderwijs. In een tweedelig programma wordt de betekenis van een van de grootste leiders van deze eeuw uiteengezet. Zijn vol ledige naam was Mohandas Karamtsjand Gandhi (1869- 1948). Hij werd het wereld beroemde symbool van de vreedzame strijd tegen de Engelse overheersing. traditionele Kerstconcert. Onder aanvoering van Arie Pronk zingen de koren Deo Cantemus en de Credo Sin gers met de begeleiding van een strijkorkest Kertsliede- ren. Jan van Weelden en Loek van der Leeden spelen resp. op het orgel en de pia no. Als zangsolisten treden Reinata Heemskerk, Femmy van der Weg en de Zuidafri- kaanse tenor Deon van der Welt op. meier heeft met zijn brom fiets geheel tegen de regels in op het linker fietspad van de weg gereden. Zonder naar rechts of links te kij ken is hij een straat overge stoken en aangereden. Met zware verwondingen aan het hoofd bleef hij liggen. Hij droeg geen helm. 22.05 Die Tauben 20.15 De andere vrouw 16.00 Weihnachts- oratorium Het zesdelige Kerstorato rium componeerde Bach in de tijd dat hij in Leipzig de leiding had van het Colle gium Musicum (vanaf 1729). Drie van de cantates zijn vanmiddag in de oorspron kelijke versie te horen en worden op authentieke in strumenten gespeeld. In de schitterende Stiftskerk van het Oostenrijkse Waldhau- sen werden hiervoor de op namen gemaakt. Samen met het Concentus Musicus uit Wenen zingen het Tölzer Jongenskoor, tenor Peter Schreier en de bas Robert Holl o.l.v. Nicolaus Harnon- court. Het tweede deel wordt dins dagmiddag 27 december a.s. uitgezonden. De Italiaanse regisseur Pe ter del Monte schreef zelf het scenario voor zijn film 'De andere vrouw', een ver haal over de relatie tussen twee vrouwen met totaal verschillende achtergron den. Wanneer Olga, een jonge Romeinse (Francesca de Sa- pio), door haar man verlaten wordt en alleen met haar zoontje achterblijft, is ze volkomen uit haar even wicht. Ze zoekt vergetelheid in drank, drugs en mannen. De komst van het Ethiopi sche dienstmeisje Regina (Fantu Mengasha) brengt orde en regelmaat in het le ven van Olga. De tv-film van Gerd Oelsch- legel vertelt het eenvoudige verhaal van mensen, die on danks hun alledaagsheid in teressant zijn. Midden in het Ruhrgebied woont de familie Henning. Hannes en zijn stiefvader werken in de mijn, Maria zorgt voor de kleine Peter en doet het huishouden. Op een dag sluit de mijn. Hannes besluit ander werk te zoe ken, ondanks dat hij zijn woonrecht in het oude huisje van de mijn verspeelt. De familie verhuist naar een ruimere en moderne wo ning. Maar na de verhuizing is toch alles anders, dan men verwacht bad. Maria Farantouri 19.30 Verkehrs- gericht 22.45 Kijk haar! Dit jaar bestaan de VOS- cursussen (Vrouwen oriën teren zich in de samenle ving) tien jaar. In 'Kijk haar' kijkt de VARA terug op de periode, waarin zich vooral 'gewone' vrouwen onder leiding van die cur sussen bezonnen op hun rol in de samenleving. Indra A. Pareira praat met een aan tal cursusleidsters uit Utrecht. Een bijzonder gecompli ceerd geval, waarover de tv- rechtbank zich buigt, gaat om het volgende: De vijf tienjarige Michael Neu- Sinds enige tijd geven de Griekse Maria Farantouri en de Turk Zülfii Livaneli samen concerten met de be doeling de historische vete tussen de Turken en de Grieken te beslechten. Ma ria Farantouri, die in de Junta-tijd een internatio naal bekend voorvechtster van de democratie was, zingt vooral liederen van haar landgenoot Mikis Theodorakis, terwijl Liva neli zelf zijn liederen com poneert. Hij leeft als banne ling in Parijs. Ze zijn allebei in hun geboorteland erg po pulair. 19.30 Doelenconcert 1983 Vanuit De Doelen in Rotter dam presenteert de EO het Gandhi krijgt aandacht van de Schooltelevisie (Ned. 1, 14 U.). - foto archief de stem wat we aan elkaar hebben." De Mounties streven niet naar de sterren. Zij bedrijven kunst met een boterletter K. Hapklaar, wat vet, soms ran zig, je moet er maar van hou den. Maar het wordt zoals dat heet gevroten. René, die het theatervak met de paplepel inkreeg (zijn vader was de fameuze produ cer René Sleeswij k) heeft een lichtend voorbeeld: Piet Muy- selaer, de aangever van Snip en Snap, waardoor de kleine Willy Walden keer op keer kon scoren. Piet heeft als voorbeeld Piet. „Ach, ik ben een gewone volksjongen, zo kennen de mensen mij, ze zouden schrik ken als ik iets anders was dan mezelf. Al zet ik een pet op of trek ik godwat aan, ik blijf die volksjongen." Van Vooren: „Mijn taak is net als bij Muyselaer aange ven. Dat wordt door het pu bliek onderschat. Ik heb het vroeger meegemaakt, bij Snip en Snap. Als de mensen het theater verlieten, ik hoor het ze nog zeggen: „Om die kleine heb ik me te barsten gelachen, maar die lange hoeft van mij niet." Je moet als aangever de humor van de komiek, bij ons Piet dus, niet storen. Je brengt de zaak sec aan en Piet mag dan scoren. Een een-tweetje voor de goal." In den beginne gaat de car rière van de Mounties over het zwoegende pad. „We traden toen drie, vier keer per avond op. Acht uur Utrecht, tien uur Rotterdam, 12 uur Den Helder en in de nacht Amsterdam. (Vervolg op pagina gids2) Van een onzer verslaggevers BREDA - „Iedereen kent Am sterdam, Parijs of Londen op zijn duimpje maar als je iets over Dublin vraagt dan zeg gen mensen hier in Nederland dat het zo jammer is dat er zo veel bomaanslagen worden gepleegd. De meesten kennen het verschil kennelijk niet tussen Dublin en Belfast", al dus de Dubliner Brian Hoola- han uit Breda. Brian (27), inmiddels 3,5 jaar in Breda, heeft meegewerkt aan een AVRO-radiopro- gramma van Boudewijn Klap over Dublin. Vooral de inter views met de in Dublin wo nende Nederlanders hebben Brian getroffen. „Deze Neder landers zien de verschillen in de stad en tussen de mensen veel scherper dan de Dubliner zelf. En wat zij zien maakt dit programma meer dan de moeite waard", aldus Brian. Door zijn lange verblijf in Nederland heeft Brian Hoola- han inmiddels zo'n afstand van Dublin genomen dat hij er vooralsnog niet meer zou wil len wonen. Niet omdat hij er geen werk zou kunnen vinden of economisch gezien geen best bestaan zou kunnen opbou wen, maar vooral omdat de hele sfeer in Nederland in te genstelling tot Ierland hem beter bevalt. „Als ik in een ca fé in Dublin over bijvoorbeeld politiek praat dan weet ik ze ker binnen vijf minuten de grootste ruzie te krijgen". Maar dat is het niet alleen, de verhouding tussen ouders en kinderen (in de meeste geval len nog thuiswonend) en de Brian Hoolahan. vastgeroeste maatschappij»! vatting maken het dageliJ leven er in Dublin niet gem kelijk op. (Vanavond, Hilversum 1,19.02 m „Waar de drank de stem be smeert", een sfeerbeeld van „mooie, vieze stad".) Door Tom Smeets MEN ZAL dit jaar weinig nieuwe kerstplaten onder de boom aantreffen. De meeste maatschappijen hebben vol staan met het opnieuw uit brengen van oud materiaal. Volgens een woordvoerder van CBS komt er ook uit het buitenland al jaren steeds minder en is het aanbod en de verkoop met name in de Verenigde Staten sterk te ruggelopen. Hij is van me ning dat de markt verzadigd is en dat je in deze tijd van bezuiniging van het publiek niet kunt verwachten dat men naar de winkel loopt voor de 120ste versie van 'Stille Nacht'. Veel mensen beperken zich tot de kerstplaten die ze reeds in huis hebben en voor degenen die toch een plaat willen kopen, is er keus ge noeg. Vandaar dat veel maatschappijen zich beper ken tot bestaand repertoire, dat immers j aren meekan. Iets nieuws Toch is er ook wel iets nieuws te vinden. Singles bijvoorbeeld, variërend van good old Annie de Reuver tot de popgroep Vankessel, die ons een 'Kerstmis in spa ce' aanbiedt. En Mike Love trakteert ons op 'Jingle Bell Rock'. Mike is de zanger van de legendarische formatie The Beach Boys. Van die groep zijn twee uit 1964 da terende kerstsongs opgeno men op een nieuwe, met oud materiaal gevulde verza- mel-lp, 'A rockin' Xmas' ge titeld. Op de plaat staan nummers van onder meer John Lennon, Kate Bush, Percy Sledge, Mud, Cliff Ri chard, The Eagles en George Harrison. De enige bijdrage van eigen bodem is het twee jaar oude 'Christmas was a friend of mine' van Fay Lovsky. Nieuw oudje Nog een nieuw oudje is een kerst-lp van Elvis Pres ley met nooit eerder uitge brachte stukken. Bijna nieuw is 'Musica per le festi- vita natalizie'. Op deze stemmige plaat spelen zeven Nederlandse pianisten kerstmuziek: Laurens van Rooyen, Daniël Wayenberg, Jules de Corte, George van Elvis Presley: oude kerstnummers. - foto archief de stem Renesse, Joop Stokkermans elk twee nummers en Louis van Dijk en Jasper van 't Hof elk een. Een orkest ontbreekt op deze door Chris Hinze ge produceerde plaat, maar het volle geluid van en het vir-1 tuoze spel van deze uitgele- zen pianisten op de Stein-1 way-vleugel, maakt dit nie: tot een echt gemis. Alleen a de manier waarop Daniel Wayenberg improviseert 'Oh denneboom' en 'De her-1 dertjes lagen bij nachte' is I subliem. De plaat dateert weliswaar van vorig jaar, maar kwam toen net voord Kerstdagen klaar en lag dus I in feite te laat in de winkel: Vandaar dat de kwalifikatie I 'bijna nieuw' gerechtvaar-1 digd is. Helemaal nieuw Helemaal nieuw 'Christmas memories' van I het Nederlandse duo Ro- f rpantic Synthesizer. E kunt u dezelfde mensen ach-1 ter zoeken die eerder furore maakten met Future World Orchestra. Synthesizer-1 klanken, met andere woor den. Het is een hele rustige I en stemmige plaat. Naast de Kerst-traditionals staat ook modern repertoire op, I zoals 'So this is Christmas van John Lennon en Abba's! 'Happy New Year'. DE FRAAIST verzorgde popmuziek kwam de laatste jaren uit Nieuw-Zeeland en werd gemaakt door Split Enz. De drie laatste elpees 'True colours', 'Waiata' en 'Time and tide' laten pure popmuziek horen met kristalheldere instrumenta ties en haarzuivere zang. Bovendien is het verant woord modern. Geen elek tronica om de elektronica, maar het met smaak gebrui ken van bijvoorbeeld een synthesizer. Soms krijg ik bij Split Enz wel eens het idee, dat de Beatles zo zou den klinken als ze nog zou den bestaan. Belangrijkste figuur in Split Enz is zanger Tim Finn, die niet alleen fantas ELPEES KUNNEN soms erg groot zijn als je als artiest ge wend bent om enkel single hits te maken. Kim Wilde bewijst dat, en alweer voor de derde keer, op haar nieu we elpee 'Catch as catch can'. Kim heeft een leuke stem en weet met het materiaal dat vader Marty en broer Ricky voor haar construeren redelijke hits te scoren. 'Kids in America', 'Chequered lo ve', 'View from a bridge' 'Cambodia', 'Child come a way' 'Love blonde' en nu aarzelend 'Dancing in the dark' is de hit-oogst van drie elpees. Dat lijkt veel, maar daar tegenover staat, dat die elpees verder dan ook hele maal niets te bieden hebben. Om de singles heen staat vulling en die is maar al te vaak zeer dun. 'Catch as catch can' maakt daar geen uitzondering op. Afgezien van 'Love blonde' en 'Dancing in the dark' valt er aan de plaat weinig lol te NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.30-11.00 NOT: 1850-1870 Sociale Geschiedenis, afl. 5. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 14.00 NOT: Gandhi, afl. 1. 14.30 NOT: Schrijvers op school, afl. 8. RVU 15.30 Vormgeving.en kleding. NCRV 16.00 Weihnachtsoratorium (1): De eerste drie cantates van het kerstoratorium van Bach (BWV 248). TELEAC 18.25 Follow-me I, herh. les 11. 18.40 Follow me I, les 12. VARA 18.55 Nils Holgersson, tekenfilmserie. Afl. 24: De student in Uppsala. 19.20 Zeg 'ns AAA, serie van Alexander Pola en Chiem van Houweninge. Mien Dobbelsteen moet optreden tijdens het huwelijk van haar nichtje Joke. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 Philip Marlowe, privé- detective (3), Engelse serie. Afl.Het potlood. 21.20 Achter het nieuws speciaal, programma rond het Vietnamese meisje Kim Phuc van The World Press Photo 1972. 21.45 Sonja op dinsdag. Talkshow Sonja Barend. 22.45 Kijk haar. Vanavond: een VOS-cursus in volle gang. NOS 23.20 Journaal. 23.30 - 24.00 Voetbalsamenvat tingen. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Joegoslaven. 18.25 Paspoort voor Italianen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 D'r kan nog meer bij, kleuterprogramma. 19.30 Doelenconcert 1983. Kerstconcert door de koren Deo Cantemus en de Credo Singers o.l.v. Arie Pronk, m.m.v. solisten. 21.00 Tijdsein, actualiteit en informatie. 21.35 Tenslotte, door ds. W.G.J. van der Sluys uit Amsterdam. NOS 21.40 Omnibus, kunstkroniek. 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.50 Teletekst voor iederi 18.00 Tik Tak, tekenf ilmsL 18.05 Klein, klein Ideutertje. Voor de allerkleinsten. 18.20 Er was een keer.De beiaardier (herh.). 18.30 Open School: Internationale Arbeiderssolidariteit (2). 19.00 Tijdrover. Lieve plantjes: de jucca. 19.10 Kijk uit! Vandaag: Reflecterende produkten. 19.15 Programma van T. en O. 19.40 Lotto-winnaars, Mededelingen en Vanavond. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 I.Q., quiz. 20.45 Een wereld: Het onderste uit de kan-de energiekringloop van Xinbu. Reportage biogas-productie in de Derde Wereld. 21.35 Prooivogel (slot), thriller van Michael Rolfe. Met Richard Griffiths, Carol Nimmons, Jeremy Child en Nigel Davenport. 22.25 Toto-winnaars, Journaal en Coda: Jean-Claude Vanden Enden, piano: Wals no. 5 in As gr.t., op. 42. 19.00 De uilen. Natuurdocumentaire. 19.25 Uit en thuis. Vandaag: West-Vlaanderen, de kust. 19.35 Kijk uit! Verkeerstips: Reflecterende produkten. 19.40 Mededelingenen Vanavond. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.15 De andere vrouw (L'altra Donna), Italiaanse speelfilm uit 1980. Met o.a. Francesco De Sapio, Fantu Mengasha en Edmund Purdon. Regie: Peter del Monte. 21.45 Technisch en wetenschappelijk Engels (5) herh. 22.15 Handel en wandel. Middenstander worden, zijn en blijven (7)herh. 12.00 Teletekst, nationaal magazine. 17.15 Vacatures ONEM. 17.30 Plein Jeu, gevarieerd kinderprogramma. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.25 Lotto en consumententips. 19.30 Journaal en toto uitslagen. I 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 20.05 Marco Polo (6), tv-serie. 21.00 Vidéogam, »w; videomagazine. 21.45 Salut 1'Artiste, theatermagazine. 22.35 Journaal. 18.10 Mathias Sandorf (7), Franse tv-serie. 19.00 Maquettes Volantes, documentaire over vliegtuig modelbouw. 19.30 Journaal met simultaanvertaling in gebarentaal. 20.00 Les grandes maladies. Vandaag: Kanker (2). 21.00 Théatre Club: Huis Clos, toneelstuk van Jean-Paul Sartre. 11.20 Der Erfinder (herh.). 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Videotext für alle. 15.25 Videotext für alle. 15.40 Tagesschau. 15.45 Patient geheilt - die Kasse zahlt nicht (herh.). 16.30 English einkaufen, kinderverhalen. 17.20 ARD-Sport extra. Skiën WK Slalom voor heren. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Sag das noch mal Darling, tv-serie. 19.00 Falcon Crest, Amerikaanse serie. 20.00 Tagesschau. 20.15 Alles oder nichts, spelprogramma met Max Schautzer. Vandaag: Volkssprookjes. 21.00 Panorama, actualiteiten. 21.45 Dallas, Amerikaanse tv- serie. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Johann Sebastian Bach: Das Musikalische Opfer. 00.35 Tagesschau. 10.05 Mit dem Grundgesetz unterm Arm, reportage over het Constitutioneel Hof (herh.). 10.50 'Ich schwöre, dass ich als gerechter Richter. plechtige installatie van het nieuwe Constitutionele Hof. 13.15 Videotext für alle. 15.40 Videotext für alle. 15.57 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Mosaik, voor de oudere generatie. Aansl.Heute- Schlagzeilen. 16.35 Mandara (11), tv-serie van Justus Pfaue. 17.00 Heute. 17.15 Tele-Illustrierte. 17.50 Alles mit Musik, muzikaal spelprogramma. Aansl.: Heute-Schlagzeilen. 18.20 Mein Name is Hase, serie met Bugs Bunny. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Verkehrsgericht, tv- rechtbank. 21.00 Heute-journal. 21.20 Stilles Alter, filmreportage uit de serie 'Betroffen'. 22.15 Die Tauben, tv-film van Gerd Oelschlegel. Aansl. Ratschlag für Kinoganger. 23.50 Heute. 16.00 Wildschweingeschichten (2), natuurserie over wilde zwijnen. 16.10 Fünf auf dem Apfelstern (2): Der Kugelfischballon, poppenspel. 16.40 Geschichten von der Ruhr (2), tv-serie. 17.00 Die Wand (2), Franse tv- serie. 18.00 Sesamstraat. 18.30 Toernooi der schaakgrootmeesters (3). 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Wasser einmal am Tag, reportage over vrouwen op de Kaap Verdische eilanden. 21.00 Weltreise. Zes concurrenten op reis. 21.45 Maria Farantouri en Ziilfü Livaneli. Een Turks- Griekse liedjesavond. E3 22.45 (ZW)Vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. 23.10 Literatur im Kreienhoop (3), serie ontmoetingen. Vandaag: Richard Nobel. 23.50 Laatste nieuws. langs in Des Indes. 17.52 Perse 17.55 Mededelingen (NOS). lSi AVRO's radiojournaal. 18.25 Teel pers van toen. 19.02 Waar de draf de stembanden smeert. 21.02 tl Coltmoorden, hoorspelserie, 2li Lichte grammofoonmuziek. 221 AVRO's sportpanorama eretrifel ne. KRO: 22.45 Man en paardextrT NOS: 23.02 Met het oog op morgc VARA: 0.02 Elpee tuin. 2.02 Grc| licht. 5.02 Truck. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Echo-kort Het levende woord. 7.20 Echo. 8.00 en 8.30 Nws.) 8.55 Postbus?) NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 J terstanden. 9.30 Nws. KRO: 9.33* je haar maar goed zit. 10.00 An| en klemmen (10.30 Ouder worden we Nws. 11.33 Met Anne. 12.00 Krt punt. Overh.voorl.: 12.16 Uitz. vo de landbouw. NOS: 12.26 Med* voor land- en tuinbouw. 12.30 Ni KRO: 12.36 Echo. 13.00 Nws. Echo-politiek. 13.30 Nws. 13 Schoolradio. NOS: 14.30 Nws. Ij Kernenergie ombudsman, leven lang. nws.show. (16.: 16.00, 16.35, 17.00 en 17.36 Aktu P.P.: 18.20 Uitzending van de$" Hum. Verb.: 18.30 Het voordeel de twijfel. TROS: 19.00 TRÖ klantenservice. 20.00 Nws. 20.03' nale. 21.00 Om het boek. Tetë 21.30 Tekenen en schilderen, të 22.00 Por Favor, herh. v. I TROS: 22.30 Nws. 22.40 Een uit het Óósten (15), hoorsp. Proeflokaal. 23.55 Nws. Ji. ïu.vu i"'s- v e (Een hnappe rnn die van aanpahhen weet, die over- L 1 van naastenliefde.Oit... ~7, K Ieder heel uur nieuws. AVRO: 7.02 Auto in? AVRO aan, verv. (7.02, 7.30, 8.06 en 8.30 AVRO's radiojour naal. 7.33 en 8.33 Per saldo). 9.03 Steunpunt. 9.08 Arbeidsvitaminen. (10.03 Duimeland). 11.15 Uit is in. 11.30 De brekers. 12.03 Nederlandse1 artiestenparade. 13.06 AVRO's ra diojournaal. 13.20 De AVRO-dili- gence. 13.57 Per saldo. 14.03 Mazzel. 15.03 De tweede ronde. 16.02 Her sengymnastiek. 16.30 Kom 'ns Ieder heel uur nieuws. VARA: fj 7.00-18.00 Aktualiteiten via Diij van de dag. 7.02 Gesodemeur 9.03 In afwachting van... Doorloper. 12.03 Paviljoen 3. Ij] Peter Holland. 16.03 De verru1' lijke 15. NOS: 18.04 De avondi VARA: 19.02 Hof van Heden.: Popkrant. 21.02 Moondogs. TROS: 7.00 Nws. 7.02 Een l morgen met Frederik de GI(i (8.00 Nws). 9.00 Continu klasj" 11.00 TROS Concertzaal: 1- J_ sterdams Philharmonisch OrWj met solisten: Muz. v. Bach, ven en Brahms. 2. Muz. vooral en piano. 13.05 De klass. top jij NCRV: 14.00 Vocaal recital. 14'1 kleine bezetting. 15.15 Beroe soloconcerten: muziek van Cnc 16.00 Literama, of: Het kunsjj drijf. 16.45 Woord in de NCRV: 20.00 Komposities van» Stephan. 20.55 Pianoconc. v. Corigliano. 21.30 Literama. Kerkorgelconcert. CD O ul (Via AM-zender Hilversum NOS: 19.02 Bulletin in het Maj1 kaans-Arabisch. 19.10 Bullen", het Berbers. 19.20 Bulletin in Turks. 19.30 Bulletin in het Spa™ if \p/ves.-SS-\

de Stem | 1983 | | pagina 14