BC Sas opnieuw superieur Dertien zeges in dertien veldritten Kampioenschappen RKHAV VERRASSINGEN IN REGIONAAL ZAALVOETBAL )orZl Tweede plaats voor Effect HEM/* Tijdens de vierde Liniecross Fietscross in Sluis [Hontenisse verslaat jZaamslag [ZondagM KNVB [inhaal van| 4 december DONDERDAG 15 DECEMBER 1983 UhJ /LS CSU Iterneuzen-slv zelzate Zeeuws team klopt Brabant in Kruiningen Zaalvoetbal toernooi voor jeugd Scheffers en Tupanwel goed in vorm Technische dag jeugdselecties in Dreischor Zwemmen in Goes en Middelburg A58 T14 PAGINA SPORT 2 4$** - jT^ K? -■ Sar-5 I M: Van onze sportmedewerker |SAS VAN GENT - Dinsdag- lavond werden er verschillende I vriendschappelijke voetbal- I wedstrijden gespeeld. Terneu- Ijen won vrij gemakkelijk met I3.0 van SLV Zelzate, Hon te- Inisse klopte Zaamslag met 2-1 |en Corn Boys zegevierde met [2.0 over Cadzand. I3.QHoewel de uitslag anders [doet vermoeden, ontliepen de [ploegen elkaar weinig in [kracht. De gasten zochten het [meer in de korte combinatie, [waren ook wat meer aan de I bal, maar waren niet echt ge- vaarlijk. Eric de Reus opende [na twintig minuten de score. Tien minuten later liet Frank Bogaert nummer twee aante- kenen. Een kwartier voor tijd bepaalde Tonny de Kort de eindstand op 3-0. hontenisse-zaamslag 12-1 - Voor rust een strijd tus- sen twee gelijkwaardige ploe- gen. Zaamslag kwam op voor- sprong, toen een Hontenisse- verdediger een terugspeelbal in eigen doel plaatste. Na de I hervatting een veel sterker Hontenisse, dat Zaamslag vrijwel constant op eigen helft [drukte. Na twintig minuten in I die periode maakte Harry I Hint gelijk. Vijf minuten voor tijd kopte Guino Buysrogge de winnende treffer binnen. [corn boys-cadzand 2-0 -Voor rust een gelijk opgaan- de partij met Cadzand iets meer in balbezit. Na de pauze I een fanatieker en overtuigen der Corn Boys, dat de zaken toen energiek aanpakte. Frank Ingels zette in de eerste helft bij een doelworsteling Corn Boys op voorsprong. Frank de Meijer bepaalde met een schot van twintig meter na de her- I vatting de eindstand op 2-0. PFTiumsa'60 yn öesl. fy Moonboots in diverse kleuren. Mt 30-37 Van onze sportmedewerker i kruiningen - Het Zeeuws zaalvoetbalteam is er voor de eerste keer in geslaagd de Brabantse selectie te kloppen: 17-6. In de Reimerswaalhal in Kruiningen maakten John Tahapary (4x), Taco van de Velde, Peter Picavet en Hans Picavet de doelpunten voor Zeeland, dat zelfs een voor sprong van 7-4 had. Opstelling Zeeuwse selectie: 'John Bish, Nol Segers, Peter en Hans Picavet, Eric Spec- kens, Barend Vader, John Ta hapary en Taco van de Velde. De volgende wedstrijd van het Zeeuws zaalvoetbalteam is |21 december in Rotterdam te gen de selectie uit de Maas stad. Van onze sportmedewerker GOES - Tijdens de kerstva kantie wordt voor de twaalfde keer een zaalvoetbaltoernooi voor de jeugd gehouden op juid-Beveland. Deze keer in e poese veilinghal, in sport zaal De Poel eveneens te Goes en in sporthal De Zwake in 's- Gravenpolder, waar de finale wedstrijden voor A- en B-ju- nioren worden gespeeld. De ..nemende verenigingen "Jn: Goes, Kloetinge, Robur, Wolphaartsdijk, SSV'65 en Apollo. een ;er of Gevoerde regenlaai- zenm rood, navy of zwart Boord door ve afsluitbaar. Mt 27-3b Tussen dinsdag 27 december donderdag 5 januari staan «gen speeldagen gepland. In ',e k°men 718 jeugdspelers, yvi over 100 teams. Zo'n wedstrijden staan op het Programma. Zonder twijfel ag dit toernooi dan ook wor- en bestempeld als een uniek evenement in Zeeland. Omdat het toernooi Vooral recreatief karak w°rden geen bekers Xre prijzen uitgeloofd roeh worden de kosten ®at °p 4000 gulden. Het Sanisatiecomité. an de deelnemende gingen, hoopt dan ook 3p p weer °P een bijdrage renH°ef Sportraad. Het dc^a 1 Van de kc r de verenigingen ^bracht Het in 1972 gestarte enn ,opgezet door Kb da» en werd toen »g afgewerkt In de ssv»e jaren gin| m ba. Goes en Apollo 5* D't jaar ia Wol nieuwkomer. komt daar waarsi nno r Arendskerke, .8 andere H bij. Alle oot-G°es zouden dan oi zijn betrokken. ge- or- geformeerd a de jeugdcommis vere deze van reste kosten zal i worden toernooi Kloetinge i op een van ook deelne- i Wolphaarts- vmer. Volgend waarschijnlijk Iskerke, dat nu verplichtingen voetbalclubs uit bij het loop i gingen Van onze basketba Imedewerker S GRAVENPOLDER - BC Sas lijkt in een onoverwinne lijke vorm te verkeren. Dit weekend stond de uitwedstrijd tegen de Bucket op het pro gramma. Een confrontatie, die vooraf zeker niet te licht opge vat was. Sas bewees echter andermaal dat het nog steeds kampioens-aspiraties heeft. Het won met 37-57. De Bucket was niet bestand tegen het Sasse collectief. Trainer-coach Peter Vaal had goed gezien waar het gevaar van de tegenstander gezocht moest worden. De topscorer van de Bucket werd door een feilloos uitgevoerde box-in- one volledig buitenspel gezet. De Sasse aanval daarentegen draaide weer eens als een trein. Halverwege stond het zeer verdiend 15-32. BCS be paalde in feite de hele wed strijd, ook toen in de tweede helft werd besloten in de in feite reeds gewonnen partij wat meer te wisselen. Verde digend bleef alles gesloten, dank zij goed reboundwerk van Ruud de Bruin en Ronald Koudijzer, terwijl in de aanval Coen Dehulsters (18 punten) feilloze afstandsschoten wist te verzorgen. Daardoor werd het opnieuw een ruime zege voor de Sassenaren: 37-57. Heel wat minder presteer den de Sasse dames. Voor de derde keer in dit seizoen ont moetten zij Voorwaarts 2. Ook deze keer won de Axelse ploeg overtuigend, via snel spel en afwisselend man-to-man- en zöneverdediging. BCS trachtte via een 1-3-1-zöne de gerouti neerde Rouquart af te stoppen, waardoor onder het bord veel ruimte ontstond. Met name Sylvia Krijgsman (12 punten) profiteerde hiervan uitste kend. Halverwege leidden de Axelse dames met 21-6. Na rust kwam Sas wat meer in het spel onder leiding van de uitstekend spelende spelver- deelster Marleen Vaal, doch aan scoren kwam BCS niet echt toe: 36-9. Ook de heren van Voor waarts kwamen weer tot winst. In een sportieve wed strijd werd koploper Matador overtuigend geklopt via snel en attractief basketbal. Axel kwam geen moment in de pro blemen en speelde vrijwel constant met een comfortabele voorsprong van tien punten. In verdedigend opzicht ver tolkte junior Levien Scheele een opvallende rol. De wed strijd eindigde in een 46-36 overwinning voor Voorwaarts, via een 26-14 ruststand. Voorwaarts 1 (dames) ver loor als enige Axelse verte genwoordiger in het afgelopen weekend. Jumping Crabs had te veel lengte in huis. Boven dien had de aanvankelijke man-to-man-verdediging van de Axelse bepaald geen succes, getuige ook de 35-12-rust- stand. Voorwaarts schakelde dan ook al snel over op een zö neverdediging. Dat werkte be ter, maar Voorwaarts slaagde er niet in dichter bij te komen. De eindstand werd 38-60. He- leen van Esten had het groot ste aandeel in de Axelse score (16 punten). De dames van Operatie '71 boekten een belangrijke zege op mede-degradatiekandidaat Valkenisse. De Oost burgse ploeg speelde erg geconcen treerd en scoorde veelvuldig via goed uitgevoerde breaks, vaak na prima werk van on der meer Lisa Leunis, Jodie van Luyck en René Sanderse. In de tweede helft ebde de concentratie wat weg. Opeatie won met 59-1-8. De dames van Scheldesport behaalden eveneens een be langrijke overwinning, op Ma rathon 3. De Terneuzense ploeg had wat goed te maken na de zware afstraffing eerder dit seizoen in Vlissingen. Scheldesport sleepte de punten na een zenuwslopende wed strijd in de wacht: 33-30.Het Terneuzense team speelde ge concentreerd uit een 3-2-ver- dediging op de fast break. Vooral Lillianne Gillissen en Marian Labruyère profiteer den veelvuldig via goede on derscheppingen. In de laatste minuut stonden beide ploegen gelijk, 30-30. Marga van de Vijver - terug van weggeweest na een langdurige blessure - bewees haar waarde door een fast break met bonus feilloos in punten om te zetten: 33-30. De Scheldesport-heren lie pen eens te meer tegen een vrij zware nederlaag aan. Ze wer den deze keer het slachtoffer van Blauw Wit uit Roosen daal. De tegenstanders liepen uit tot 0-10, eer de Terneuze- naren iets terug konden doen. Blauw Wit ging na enige tijd over op een man-to-man-ver dediging, waardoor het een ruime 18-39-voorsprong bij rust bereikte. Na rust ver dween de concentratie en vooral de conditie enigszins aan de kant van Blauw Wit. Scheldesport kon slechts in zeer geringe mate profiteren: 43-85. Jack Fatehmohammed (14 punten) en Ed Hofman (12 punten) waren de topscorers van Scheldesport. BV Hulst 2 versloeg in een uitwedstrijd BV Souburg 4: 38-49. In een harde wedstrijd (de scheidsrechters waren weer eens afwezig) speelden de Hulsternaren aanvankelijk een gelijkopgaande strijd van uit een goed draaiende man- to-man-verdediging. Vlak kwam BVH goed los en bouw de een voorsprong op van 11 punten. In de tweede helft hielden beide teams elkaar weer beter in evenwicht. FREDDY DE MDYIWK ONVEDSIMNDMR Van onze sportmedewerker IJZENDIJKE - Op Freddy de Muynck staat dit sei zoen geen maat. De IJzendijkse eerstejaars junior snelt dit veldritseizoen van zege naar zege. Dertien keer kwam hij in België aan de start, evenzovele bloemtuilen werden mee naar de IJzendijkse Schut terstraat genomen. Hij lijkt dan ook hard op weg om zijn Belgische titel, die hij vorig jaar in Nijlen in de nieuwelingencategorie pakte, dit jaar bij de junioren te prolongeren. Toch houdt de 'Nederlandse Belg' een slag om de arm. „In een kampioenschap spelen vaak nog andere factoren een rol. Je moet van pech bespaard blijven en daarnaast heeft iedereen wel eens een dag dat hij blokkeert. Waarom zou mij dat niet kunnen overkomen", stelt hij bescheiden. Niemand lijkt hem echter op 8 januari in Wingene van de driekleur af te kunen hou den. Dit mede gezien zijn op treden onlangs in Rillaar, waar in de beginfase van de wedstrijd de derailleur in zijn achterwiel sloeg. Met een mi nuut achterstand leek hij op weg leek naar zijn eerste ne derlaag dit seizoen. Dat hij over de juiste wedstrijdmen taliteit beschikt, bewees hij daar, want hij vloog over iedereen heen. Hoewel Freddy de Muynck ook op de weg zijn mannetje staat, gaat in de zomermaan den de riem er af. Dat bewees hij de afgelopen zomer. Na een uitstekend winterseizoen, waarin hij naast de Belgische titel ook een bevredigende 22ste plaats behaalde in het wereldkampioenschap, ging de fiets in het 'vet'. Nog even werd het clubkampioenschap op de weg van 'de werkers' uit Bellem meegepakt, waar hij dertig man in de spurt vloerde, maar toen was het gedaan. De rustperiode werd slechts een keer doorbroken, tijdens de gezinsvakantie in het Oos tenrijkse Imst. Daar liet hij zien van alle markten thuis te zijn, want hij won er een in ternationaal bezette klim- koers. Het was het begin van een overigens nog niet optima le trainingsperiode. In de augustusmaand pikte hij een paar wegkoersen in de Vlaam se Ardennen mee, uitsluitend met het oog op het cross-sei zoen. Voorbeeld „Ik kan het fietsen in de zo mermaanden vrij gemakke lijk laten. Het is ieder zijn tijd, want je lichaam is niet ge schikt om twaalf maanden lang inspanningen te leveren. Ik heb bewust voor het cros sen gekozen. Dat spreekt mij meer aan dan de weg. Kom je op de weg goed vooruit, dan fietst iedereen op je wiel. In het veld is het ieder voor zich". Na het Belgisch kampioen schap lonkt het wereldkam pioenschap, dat dit seizoen op 10 februari in het Noordbra bantse Oss op het programm staat. Hij zit al in de voorse lectie van 15 man. Gezien zijn overwinningenreeks kan al leen ziekte of een andere vorm van tegenslag hem uit de defi nitieve selectie houden, die uit vier man zal bestaan. Was het vorig jaar in het Engelse Birmingham nog alle maal nieuw voor Freddy de Muynck, dit seizoen moet hij met de opgedane ervaring dichter kunnen eindigen, al blijft hij zelf daarover be scheiden. „Een wereldkam pioenschap is heel wat anders. Een uur van tevoren moet je al naar de start om de ploegen- voorstelling bij te wonen. Heb je je dag of niet, dat is op zo'n moment vaak bepalend. Bo vendien is het de vraag of je bespaard blijft van valpartij en. Ook moet je niet te braaf zijn, want als je niet oppast, 'peuteren' ze tijdens het lopen je achterwiel er uit. Ik ben dan ook altijd gewend tijdens het lopen de fiets onbeweeglijk op de schouder te nemen. Ze heb ben me al geleerd om te 'zwab beren' met het rijtuig, want dan krijgen ze geen kans om rottigheid uit te halen. Daar naast rijden de vertegenwoor digers uit de Oostblok-landen collectief altijd sterk. Zodra er een van hen vooruit is, wordt de zaak zo goed mogelijk afge grendeld". Van onze sportmedewerker WEMÉLDINGE - Lau Schef fers van BVW uit Wemeidin- gen en Rob Tupanwel van Dampoort uit Middelburg zijn de grote favorieten voor de titel in het kampioenschap tweede klas libre van het dis trict Walcheren/De Bevelan- den. Van die twee bevindt Scheffers zich in de meeste gunstige positie na vijf ron den. Als laatst geplaatste deze eindstrijd binnengekomen, heeft hij nog geen partij verlo ren. Tupanwel heeft al wel een verliespartij achter zijn naam staan, maar weet dat zijn al gemeen gemiddelde aanzien lijk beter is dan dat van Scheffers. Het ziet er dan ook naar uit dat de finalepartij tussen beide spelers, die zon dagmiddag omstreeks vier uur gehouden wordt in snackbar Micha te Wemeldinge, beslis send zal zijn. De wedstrijden op die dag beginnen om één uur onder leding van de orga niserende vereniging Schelde- zicht. De stand na vijf ronden is (respectie velijk aantal matchpunten en algemeen gemiddelde): 1. L. Scheffers 10-3.93, 2. R. Tupanwel 8-4.34, 3. H.Qyakkelaar 6-4.25, 4. C. Coomans 6-3.62, 5. M. Vermuë 4-3.20 6. E. Huizen 2-3.38, 7. S. Nanuruw 2-3.31, 8. J. Uitterhoeve 2-2.86. Van onze sportredactie BREDA - De KNVB heeft voor zondag een beperkt in haalprogramma ingelast. Ingehaald worden de wed strijden die op 4 december geen doorgang konden vin den. Het programma voor zondag: Hoofdklasse: Longa-Ceasar. Ie klas: ODC-TSC, Sarto-UDI, Olympia-Gemert. 2e klas B: WVO-Middelburg, Dosko- Sluiskil, Vlissingen-Berkdijk. 3e klas C: RKDVC-Veerse Boys, Baardwijk-WSC. 4e klas F: Moerse Boys-DIA, VVR-VCW, SCO-RAC. 4e klas G: Noord- hoek-RSV, Oudemolen-SVW. Van onze atletiekmedewerker HULST - Zaterdag 17 decem ber houdt de Hulsterse atle tiekvereniging RKHAV de clubkampioenschappen cross voor de categorieën pupillen tot en met senioren. Dit tijdens de vierde editie van de Linie cross, aan welk evenement ook de prestatielopers deel kunnen nemen. In de jongste leeftijdscate gorieën is de belangstelling goed. Minder is het bij de se nioren, bij wie Piet Vonck op het appèl zal ontbreken. Vonck zit midden in een ver huizing, waardoor hij niet op de inschrijvingslijst staat. Wel present zijn Piet Wersterwee- Ie, Jo van Waesberghe, Fonny de Loos en Mark Willaert. Hu- go van Duyse en Jan van Laarhoven hebben mondeling toegezegd aan de start te ko men. Het zal op het 7500 meter lange parkoers wellicht gaan tussen het laatstgenoemde tweetal met Piet Westerweele als outsider. Bij de dames is Susan Man- naert al zeker van de titel, om dat ze de enige dame is in de RKHAV-gelederen. Bij de A- meisjes gaat de strijd tussen Sandra van Waes en Tessa Slootmans. Muriel Grondman is torenhoog favoriete bij de B-meisjes. De concurrentie voor haar wordt gevormd door Jolanda de Nijs, Heidi Pae- linck, Esther de Kok en Susan de Kok. Het programma van de li centiehouders wordt geopend door de meisjes-pupillen A om 13.00 uur. De dames beginnen om 14.00 uur samen met de A- meisjes aan hun 2400 meter. De heren/jongens A worden om 14.20 uur weggeschoten voor 7500 meter. Start en aankomst zijn aan -s." ~.y? Hugo van Duyse (in tweede positie), een van de grote favo rieten bij de heren. - foto archief de stem de Koojstraat. De prijsuitrei king is na de grote prestatie loop in het clubhuis van RKHAV. De jeugdprestatie- loop, waarvoor de deelname open staat tot en met dertien jaar, met als afstand 600 me ter, begint om 14.45 uur. De grote prestatieloop, met als keuze-afstanden 2 '25, 7% en 10 kilometer, gaat om 15.00 uur van start. Van onze sportmedewerker SLUIS - De fietscrossers kun nen zaterdag 17 december hun hart weer ophalen tijdens de indoor-fietscross, die de Bel fortcrossers in Sluis houden. Vanaf half tien kan men in schrijven in een hal van de oude meubelfabriek aan de St.Annastraat. Het eerste startschot valt omstreeks 11.30 uur. Onder de deelnemers bevin den zich in ieder geval twee teams uit Apeldoorn, een Ne derlands kampioen en een Europees kampioen fietscros- sen. Om ongeveer vijf uur in de middag reikt de heer Lokerse, wethouder van sportzaken in de gemeente Sluis, de prijzen uit. Het inschrijfgeld per renner is bepaald op ƒ7,50. De toe schouwers ouder dan 16 jaar moeten 1,50 entree betalen. Voor jongeren is de toegang gratis. Van onze sportmedewerker AXEL - In de regionale zaalvoetbalcompetitie waren er de afge lopen week enkele verrassingen te noteren. Zo speelde een on volledig Verpoorte in Axel met 3-3 gelijk tegen Tem Boys en won De Footer in Hulst met 5-4 van De Kreeft. Oude Raedthuys hield tegen Pierrot verrassend de poort dicht en dwong een doel puntloos gelijk spel af. Koploper De Ster kwam niet in actie wegens het afstaan van spelers aan de Zeeuwse selectie. Het op de tweede plaats staande De Smickel kwam wel binnen de lijnen. Het zette zoals verwacht Ra cing White kansloos opzij: 6-1. Fabricom maakte met 9-3 het Aardenburgse NMB/Vermeire in. Stand: De Ster 11-20, De Smic kel 12-19, Verpoorte 12-18, Pierrot 11-15, De Kreeft 12-15, Fabricom 12-11, De Pooter 12- 10, Oude Raedthuys 12-10, De Tol 11-9, NMB/Vermeire 12-6, Tem Boys 11-5, Racing White 12-2. Maandag 19 december is er geen regionaal zaalvoetbal. De rayonteams van Hulst en Oostburg spelen dan in eigen huis tegen respectievelijk Sas I van Gent en Axel. Van onze sportmedewerker AXEL - Zaterdag 17 december komen de jeugdselecties van de KNVB afdeling Zeeland voor de laatste keer als groep Noord en groep Zuid bij el kaar. De jeugdcommissie, die de spelers bijeen heeft geroepen in Dreischor, houdt dan een zogenaamde technische dag, waarop de B-selecties en C- selecties tegen elkaar spelen. Daarna volgt een definitieve Zeeuwse selectie. TENNIS Districtswintercompetitie zondag 18 december: Jarino- hal Terneuzen, aanvang 14.30 uur: heren: Zaamslag 2- Schenge; Ador-sporthal, 14.30 uur: heren, Animo 1-Sluis 1; mixed: Smash 1-Animo 1; Den Dullaert Hulst, aanvang 14.00 uur: heren, Hulster Ambacht 1-De Schelde. Hal Schelde In ternational Goes, aanvang 15.00 uur: mixed, De Bongerd 1-Animo 2, DOS 3-Schenge 2, Schenge 1-Drive i. Jarinohal Vlissingen, aanvang 13.30 uur: heren, Souburg-MLTC 2, DOS 2-MLTC 1. Kaasboer Bigge- kerke, aanvang 14.00 uur: he ren, Domburg 2-Domburg 1. KORFBAL District zuidwest: Eerste klas A: VES-Tjoba in Den haag. Afdeling Zeeland: Eerste klas: Blauw Wit-TOGO, sporthal te Kapelle, aanvang 18.00 uur. VOLLEYBAL Sportzaal Kloosterzande, aan vang 14.30 uur: Athanatos- Mytilus 2 (promotieklas da mes); aanvang 16.00 uur: Athanatos 2-Marathon 4 (eer ste klas dames). Sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 17.00 uur: SC Morres-Voorwaarts en Morres 2-Kikkers (promo tieklas dames); Morres 2-Ar- dito (eerste klas heren). Sport hal De Veerhoek Oostburg, aanvang 17.30 uur: Verdegem- EVVC 2 en Even Kijken-YVC (promotieklas heren). Sport zaal IJzendijke, aanvang 15.00 uur: YVC-Ardito (eerste klas dames). Sportzaal Sluiskil, aanvang 16.30 uur; Sluvoc-De Klomp (eerste klas dames). ZAALHANDBAL Sporthal 's-Gravenpolder, aanvang 14.30 uur: Volhar ding-Walcheren 2 en aanvang 15.40 uur: GSC 2-GSC 1 (eerste klas heren); aanvang 12.30 uur: Volharding-KHV (twee de klas dames). Sporthal Bas- kensburg Vlissingen, aanvang 13.00 uur: Olympus-Hontenis- se (derde divisie dames). Van onze zwemmedewerker GOES - Zaterdag wordt in het zwembad te Goes een invita tiewedstrijd gehouden. De Ganze heeft voor deze wed strijd de verenigingen Zeelan- dia, De Bruinvis, De Braak man, De Schelde en Luctor uitgenodigd. De wedstrijd be gint om 16.30 uur. De niet-startvergunning- houders van De Zuidwester, De Otters, Kapelle en de zwemclub Koewacht komen zondagmiddag in Middelburg tegen elkaar uit voor de twee de wedstrijd in de Zeeuwse zwemcompetitie. DeZe wed strijd begint om 16.15 uur. Van onze tafeltennismedewerker MIDDELBURG - De Zeeuwse afdelingscompetitie tafeltennis werd afgelopen maandagavond afgesloten met de nog resterende wedstrijden. Alle beslissingen zijn inmiddels gevallen. In de tweede klas A ver richtte Effect 1 de sportieve plicht tegen het tegen degra datie vechtende Big Smash 2, door thuis met 6-4 te winnen. Doordat Westerzicht gelijktij dig kampioen MZ 5 met 6-4 klopte, is Big Smash 2 het kind van de rekening geworden. Effect 1 eindigde op de tweede plaats. Kampioen SAR 2 haal de in Middelburg nog eens fors uit door MZ 6 met 0- 10 ter plaatste te laten. St.Aloysius greep de tweede plaats na een 10-0-zege op MZ 8. In de derde klas D waren al le beslissingen al gevallen. ONA 1 sloot de serie wedstrij den ongeslagen af door St.Aloysius 2 met 2-8 te ver slaan. Reynaert 1 stapte onge slagen de derde klas binnen na de 2-8-zege op B S 1. De titel in de hoogste Zeeuwse jeugdklas kwam toe aan MZ 3, dat via een ruime 1-9-zege on bereikbaar werd voor de con currentie, waarvan SAR 2 ge noegen moest nemen met de derde plaats na de 9- 1-neder laag tegen Zand 1. UITSLAGEN: SENIOREN: Tweede klas A: MZ 7-Goese Polder 1 1-9, Westerzicht 1-MZ 5 6-4, Ef fect 1-Big Smash 2 6-4. Tweede klas B: Aloy 1-MZ 8 10-0, MZ 6- SAR 2 0-10, Big Smash 1-Zand 4 7-3. Derde klas D: Alov 2-ONA 1 2-8, SAR 3-Effect 2 4-6, Effect 3- RWS 3-7. Vierde klas F: ATV 1- HCG 1 3-7, ONA 2-Effect 4 4-6, Philips 2-HCG 1 3-7. Vierde klas G: B S 1-Reynaert 1 2-8. Vierde klas H: Aloy 3-Steen 1 4-6, Effect 5-STV 1 5-5. Vijfde klas F: Philips 3-B S 2 0-10, STV 3- Steen 3 1-9, Reynaert 2-Effect 6 9-1. Vijfde klas G; STV 4-Reynaert 3 7-3, Steen 2- IJzen dijke 3-7, PZEM 2-STV 2 1-9. JEUGD: Eerste klas; MZ 4-Lau- rens 1 2-8, Zand 1-SAR 2 9-1, Effect 2-MZ 3 1-9. Tweede klas A: Goese Polder 1-Arnemuiden 1 7-3, Zand 2-MZ 6 1-9. Tweede klas B: Arne- muiden 2-Wilno 2 6-4, Westerzicht 1-Effect 3 8-2, MZ 5-Goese Polder 2 2-8. Derde klas A: MZ 9-Effect 5 1-9, Goese Polder 3-Wilno 3 9-1, Zand 3-MZ 7 8-2. Vierde klas A; Big Smash 1-Aloy 1 1-9, Effect 7- Arnemuiden 3 0-10. Vierde klas C: Effect 8-Laurens 3 3-7, SAR 3- Steen 1 9-1, Westerzicht 4-Effect 6 8-2. Vijfde klas A: Goese Polder 5- Laurens 4 0-120, MZ 12-Reynaert 2 10-0, Slagvast 1-Yerseke 3 10-0, Laurens 4-Reynaert 2 10-0. Vijfde klas B: STV 1-Aloy 2 6-4, Oudelan- de 3- Reynaert 1 5-5, Slagvast 2- Yerseke 2 7-3. Eerste klas meisjes: Arnemuiden 3-Zand 2 0-10, Arne- muiden 2-MZ 1 8-2, Effect 2- Arne muiden 1 0-10. STANDEN: SENIOREN: Twee de klas A: MZ 5 10-16, Effect 1 10- 14, Goese Polder 1 10-13, Wester zicht 1 10-7, Big Smash 2 10-6, MZ 7 10-1. Tweede klas B: SAR 2 10-20, Aloy 1 10-12, MZ 6 10-12, Big Smash 1 10-10, Zand 4 10-4, MZ 8 10-2. Derde klas D: ONA 1 10-20, RWS 10-14, Aloy 2 10-11, SAR 3 10-8, Ef fect 3 10-4, Effect 2 10-3. Vierde klas F: Effect 4 8-14, HCG 1 8-12, ONA 2 8-8, ATV 1 8-3, Philips 2 8-1. Vierde klas G: Reynaert 1 8-16,, PZEM 1 8-10, B S 1 8-8, Philips 1 7-4, HCG 2 7-0. Vierde klas H: SAR 4 8- 14, Steen 1 8-11, Effect 5 8-9, Aloy 3 8-5, STV 18-1. Vijfde klas F: B S 2 10-20, Philips 3 10-13, Rey naert^ 10-12, Steen 3 10-10, Effect 6 10-5, STV 3 10-0. Vijfde klas G: Steen 2 10-18, IJzendijke 10-16, STV 2 10-14, PZEM 2 10-7, STV 4 10-5, Reynaert 3 10-0. JEUGD; Eer ste klas: MZ 3 10-16, Zand 1 10-14, SAR 2 10-13, Laurens 1 10-10, MZ 4 10-5, Effect 2 10-2. Tweede klas A: Goese Polder 1 8-16, Arnemuiden 1 8-11, MZ 6 8-9, Zand 2 8-4, Effect 4 8-0. Tweede klas B: Arnemuiden 2 10-15, Goese Polder 2 10-15, Wes terzicht 1 10-12, MZ 5 10-11, Wilno 2 10-4, Effect 3 10-3. Derde klas A: Goese Polder 3 10-18, Zand 3 10-16, Wilno 3 10-10, Effect 5 10-10, MZ 7 10-6, MZ 9 10-0. Vierde klas A: St. Aloysius 1 8-16, Arnemuiden 3 8-12, Effect 7 8-6, Westerzicht 5 8-6, Big Smash 1 8-0. Vierde klas C: SAR 3 10-20, Laurens 3 9-14, Effect 6 9-6, Effect 8 10-6, Westerzicht 4 10-6, Steen 1 10-6. Vijfde klas A: Lau rens 4 10-18, Slagvast 1 10-18, Goese Polder 5 10-10, MZ 12 10-10, Rey naert 2 10-3, Yerseke 3 10-1. Vijfde Idas B: St.-Aloysius 2 10-16, Oude- lande 3 10-15, STV 1 10-13, Rey naert 1 10-9, Slagvast 2 10-4, Yerse ke 2 10-3. p/w tweede klas B: MZ 13 10-20, SAR 4 9-13, Wilno 7 9- 11, Zand 7 10-10, Big Smash 3 10-4, Ar nemuiden 5 10-0. Eerste klas meis jes: Arnemuiden 1 10-20, Arnemui den 2 10-13, MZ 1 10-12, Zand 2 10- 11, Effect 2 10-4, Arnemuiden 3 10- 0.

de Stem | 1983 | | pagina 13