'Voortbestaan Oostburgs ziekenhuis garanderen' OLS Oostburg kampioen schoolschaak TV-plan van Eedese 6Toneel liefhebbers onale mden CONCRETE PLANNEN IN JANUARI minal neuzen voor hanen Weer bomen weg in Zuidzande 4ARDEN- IETING ELAST (ampioen- chap Wens erger je niet' in Zuidzande eeuws-Vlaams kamerkoor IJzendijke gLrdgenngSPrijS bC" Koren zingen in Brugge en Oostburg Schietingen Kabel-TV NA KLACHT VAN ENKELE OMWONENDEN Plaatselijk nieuws Sluis Groede Hoofdplaat WELLICHT NIEUWE UITKERING Miljoenen extra winst voor PZEM Aardenburgse markt geen uitbreiding Teer niet op tuinderij in Oostburg ROMAIN DECONICK VRIJDAG OP BEZOEK ►4 -W r „A;1 inde hield vogel» l haar jaarlijkse otaal van 435 vo- iren dit weekein- racht en praal te 'Haens uit Sas van eveneens kampioen rd. In de vrije derby Pijcke, F. Schadde- Kox kampioen. Het pioenschap kwam van Fr. Bosch ge. r F. Mattheyssen en tele. L. Pijcke werd eerste in het klasse- verdienste (de vijf igels in de eigen Schaddelee won de ïrprijs. ^dailies: J. Vermoet- J. van de Bos, E. Fas- attheyssen, R. Visser, V. ran Rijsbergen, P. De. Jansen. Kampioenen: !"ies EK: J. Vermoet- t. Zangkanaries OK: Th. naries pigment zonder E. Fasseart. Kanaries ider rood EK: A. Mat- Canaries vetstof zonder V. Kox. Kanaries vetstof CK: M. van Alten. Kuif-, stuurkanaries EK: r' ildzang en bastaarden C. Herwegh. Zebravin- panse meeuwen EK: V. Tropische vogels EK: Tropische vogels OK: h. Grasparkieten EK: P Grasparkieten OK: F. Grote parkieten EK: J. rote parkieten OK: A. oopmans. Duiven en ,K: B. Mussies. Kanaries Kox. Parkietachtigen schaddelee. Overige vo- E. Mattheyssen. onzer verslaggevers GEN - De nieuwe van Aug. de Meyer de Zevenaarhaven euzen is goed voor tieuwe arbeidsplaat verwachting sprak :rde R. Barbé giste- Iij liet 'daarbij indi- jeidsplaatsen en de kzaamheden buiten 'ing. maakte de schatting ;end als voorzitter aavenschap Terneu- onder meer akkoord een voorstel de beno- ond aan Aug. de verkopen. w van de nieuwe ter- 'aar klein bulkgoed len overgeslagen, is streeks gevolg van de g van de Zevenaar- aartoe eerder dit jaar oten. gemeld is met de ruim 7,5 ha grond met een prijs van 70 ■r vierkante meter. havenschapsbestuur gisteren verder nog ha grond te verkopen •oat BV, nodig voor rde voorzieningen bij nbouw zijnde vesti- het bedrijf. Elocoat grond onder hypo- erband voor 60 gul- ierkante meter. VERTENTIE Café-Restaurant 't VOSKE Hulst Bierkaaistraat 8 Tet. 01140-13444 fan een onzer verslaggevers BURGEMEESTER J. ASSELBERGS: mg Gevreesd moet wor- dat de komst van een ws.Vlaams centrumzie- ^,„15 ten koste zal gaan van randziekenhuizen te Oost- urg en Hulst. Er moeten dan garanties komen voor het „rtbestaan van in ieder ge- ,1 het Oostburgse ziekenhuis. Dit stelde burgemeester J. «elbergs gisteravond tijdens gemeenteraadsvergadering au Sluis in antwoord op vra- jn van de PvdA-fractie. Volgens Asseibergs is net stijgingen in de gezondheids- nuis in de kanaalzone. „De onder de huidige condities zorg, de twee randziekenhui- vraag is dan ook of een derge- vriiwel uitgesloten dat, zeker zen zullen worden gehand- lijke centrumvoorziening no- gezien de gigantische kosten- haafd naast een streekzieken- dig is in Zeeuwsch-Vlaande- ...WU '.I ren", aldus de burgemeester. „Patiënten kunnen altijd ge bruik maken van de uitste kende specialismen die net over de grens in de Belgische ziekenhuizen te vinden zijn". Hij achtte de vestiging van een centrumziekenhuis pas urgent worden op het moment dat de grenzen met België zouden worden gesloten. Overigens ziet het er vol gens Asseibergs niet naar uit dat er veel haast zal worden gemaakt met de realisering van een streekziekenhuis in Zeeuwsch-Vlaanderen. „Het staat in elk geval niet op de s.fx. -i-v-ft - prioriteitenlijst en gezien de zeer forse bezuinigingen zal het er ook de eerstvolgende ja ren zeker niet van komen". De PvdA-fractie had er (in zijn algemene beschouwingen bij de gemeentebegroting 1984) bij het college van B en W op aangedrongen 'via de wettelij ke kanalen druk uit te oefe nen' om het Oostburgse zie kenhuis de huidige functie te laten behouden. „Zodat het bij de komst van een centrumzie kenhuis niet wordt geredu ceerd tot een eerste hulp post", aldus fractievoorzitter A. Oosterling. Sluis onderneemt actie voor laagste inkomens Van onze rrespondent >RPE - De handboog die donderdag 1® n verenigingsgebo"" a zou worden geh°" bejaarden, gaat den is het pi"***? n van G. van ;n van de bejaardenschieti orpe. de laatste paar len de heer Van jaar Es- h verdienstelijk Westdorpe. Vo°' ahandboogchietins een voortreffen* iieider. .4. Oosterling (PvdA): vrijstelling UDZANDE - De Zuidzandse portvereniging verzorgt za- "dag 17 december de open ampioenschappen 'Mens er- !(r je niet'. Het is voor de wede keer in successie dat I" evenement op het pro- 'ramma staat. be wedstrijden staan open 'oor alle leeftijds-categorieën. 'Iname is voor leden van de 'Portvereniging gratis, terwijl "et-leden 1,50 moeten beta len. Plaats van handeling is ho- De Rode Leeuw aan het 0rpsplein, waar vanaf 13.30 kpn worden ingeschreven, e Wedstrijden beginnen om 1 uur. De prijsuitreiking zal ■°nti 17.30 uur plaatsvinden. on een onzer verslaggevers !®N'DIJKE Het Zeeuws- Pms Kamerkoor onder lei- >J Van van ^aad geeft za- "Pg 17 december een kerst- oert in de hervormde kerk «IJzendijke. tor koor wordt begeleid Erwin Neve (orgel), ter- MJl OC ''orden °°k medewerking zal it,:„ verleend door een 'an tomble onder leiding 'lom Hi"etorandt. Op het buitoamrna staan onder meer 1, andse kerstliederen en ■jkerststukken van en Tw,a Sweelinck, Messaus J bbiekx. Als finale wordt 'onsemti6 Voor koor en strii" ttaw 'Nlchts soil ins »annfD von der leibe Gottes' Hot ux'ehude uitgevoerd. uUr p concert begint om 20 Van een onzer verslaggevers SLUIS - De gemeenteraad van Sluis heeft gis teravond unaniem besloten iets te gaan doen voor inwoners met de laagste inkomens. In j a- nuari zullen concrete plannen worden ge maakt om te komen tot een lastenverlichting voor deze categorie Sluizenaren. Het initiatief tot dit beleidsvoornemen kwam gis teravond van de PvdA-fractie, die al direct met een motie op tafel kwam om enkele gemeentelijke belas tingen af te schaffen voor de 'echte minima'. Volgens fractievoorzitter A. Oosterling diende al direct met ingang van 1 januari vrij stelling te worden gegeven voor de afvalstoffenheffing, onroerend goed-belasting en hondenbelasting aan Sluize naren die in aanmerking ko men voor de eenmalige uitke ring. Dit idee kreeg bijval van het CDA, dat al tijdens de algeme ne beschouwingen bij de ge meentebegroting bij monde van P. de Brock had laten we ten „elk voorstel om de minst draagkrachtigen te helpen door bij ons een goed gehoor zal krijgen". Burgemeester J. Asseibergs liet echter weten dat de PvdA- motie niet zonder meer kan worden uitgevoerd. „Iemand vrijstelling van belasting ge ven kan niet worden verant woord", merkte hij op. „Het zal dan toch om een kwijt schelding moeten gaan". Ook zetten andere fracties vraag tekens bij het PvdA-idee om uitgerekend de hondenbelas ting (die toch wordt aange merkt als een 'luxe' heffing) voor mensen met een mini mum-inkomen te laten ver vallen en bleek er onduidelijk heid te bestaan welke catego rieën uitkeringsgerechtigden van de lastenverlichting zul len mogen profiteren en welke niet. Om alles eerst duidelijk op Van een onzer verslaggevers OOSTBURG/BRUGGE - Het gemengd koor Jubilate uit Oostburg en het Brugse koor Erato Kristus Koning geven volgende week gezamenlijke adventsconcerten. Dinsdag 20 december wordt gezongen in de Kristus Ko ning-kerk te Brugge en een dag later in de RK kerk te Oostburg. Beide concerten be ginnen om 20 uur. Solistische medewerking wordt verleend door Ignace Michiels (orgel), Erwin Swim- berghe (trompet) en Hanny van Lare-Fremouw (alt). De algehele leiding berust bij Jaak Roose. Jubilate, dat in 1947 werd opgericht, timmert de laatste jaren flink aan de weg. Vooral dit jaar werden er uitstekende resultaten behaald, zoals de eerste prijs op het Zeeuwse Zangmanifest te Middelburg. OUDELANDE - Zaal Centrum, Edele Handboog, liggende wippen, 47 schutters: Wip 1eerste hoge vo gel: B. Vermeule, Zeelandia; twee de hoge vogel: A. Schouwenaar, Juliana; derde hoge vogel en eerste zijvogel: Jos Rentmeester, Willem Teil; tweede zij vogel: F. Osse- waarde, Doel naar Hoger; derde zij vogel: A. Schouwenaar, Juliana; vierde zij vogel: C. Westdorpe, Eensgezindheid. Wip 2: eerste hoge vogel: J. Kosten, Doel naar Hoger; tweede hoge vogel: B. Vermeule, Zeelandia; eerste zij vogel: J. van Steenbergen, Willem Teil; tweede zij vogel: P. Vette, Concordia; derde zij vogel: L. den Engelsman, Doel naar Hoger; vierde zij vogel: J. Goetheer, Juliana; vliegende vo gels: J. Kosten, Doel naar Hoger; A. Voet, Soranus en J. van Steen bergen, Willem Teil. een rijtje te Kunnen zetten werd daarom besloten met het nemen van concrete besluiten te wachten tot in de raadsver gadering van januari. Wel waren alle fracties het er over eens dat Sluis in elk geval zijn sociaal gezicht moet laten zien. In een reactie op vragen van P. de Broek (CDA) zei burge meester Asseibergs dat er wel licht mogelijkheden op komst zijn om ook Retranchement aan te sluiten op kabel-tv. Hij verwees in dit verband naar de plannen van de gemeente Oostburg om kabel niet enkel te beperken tot de grotere dor pen, maar die ook door te trek ken naar de toeristencentra aan de kust. „Wellicht kan daarbij ook Retranchement worden meegenomen op een voor ons financieel aantrekke lijke manier", meende Assei bergs. Het CDA sprak ook zijn be zorgdheid uit over het moge lijke omhakken van de nu 35 jaar oude populieren op de Sluise stadswallen. Er is een kapadvies bij de gemeente binnengekomen van Staats bosbeheer. „Populieren mogen dan wel na 35 jaar kaprijp zijn, maar kunnen als ze ge zond zijn best blijven staan tot ze 50 a 55 jaar oud zijn", meen de De Broek. Wethouder J. du Fossé antwoordde dat deze zaak over enkele maanden met Staatsbosbeheer zal wor den doorgesproken. „We zijn echt nog niet bezig met kap pen", stelde hij het CDA ge rust. Van een onzer verslaggevers ZUIDZANDE - Na een klacht van enkele omwonenden heeft de gemeente gisteren vijf bo men gerooid aan de Kamerik- straat te Zuidzande. Ook vorig jaar sneuvelde een aantal meidoorns in het groene hart van dit dorp. „We zouden het liever niet doen, maar de gemeente heeft in deze gevallen geen poot om op te staan", aldus gisteren woordvoerder F. Sanderse van openbare werken te Oostburg. „Volgens de wet moeten bo men minimaal twee meter van de erf-afscheiding staan, maar het is gebleken dat de voorma lige gemeente Zuidzande zich daaraan niet heeft gehouden". Vandaar dat de meidoorns in de smalle Kamerikstraat en eerder in de Zegveldstraat moesten verdwijnen na klach ten van bewoners. Omdat de bomen te dicht bij de huizen stonden kwam er te weinig licht binnen. Ook zouden de auto's van de straatbewoners vaak zijn bevuild met vogel poep. Volgens Sanderse moest tot het rigoreuze rooien wor den besloten omdat opsnoeien van de bomen niet meer moge lijk was. „Daar waren ze al te oud voor". Er zullen in beide straten geen nieuwe bomen worden aangeplant. In Zuidezande werden gis teren weer een aantal bomen gerooid. - FOTODESTEM/COR J DE BOER vacatures. Hier treden de heer H. de Ruijsscher en mevrouw E. de Smit af. Con Forza - Tennisclub Con Forza houdt 17 december de algemene ledenvergadering vanaf 15.00 uur in De Wulpen- hoek. Besproken wordt o.m. de contributie voor 1984. Bij de bestuursverkiezingen is P. Baas aftredend en herkies baar. Niet herkiesbaar is de heer M. Lippens. Het traditio nele 'gezellig avondje' wordt dit keer gehouden op 7 janua ri. Eerst wordt een gegeten bij I. Verploeg waarna men de bowlingbanen in Cadzand op zoekt. Ouderavond - De oudercom missies van de RK kleuter- en lagere school houden van avond (woensdag) vanaf 20.00 uur de jaarlijkse algemene ouderavond in de school. Als spreekster is uitgenodigd me vrouw M. Colsen-Cammaert van de Stichting Jeugdtand- verzorging Zeeuwsch-Vlaan deren. Haar inleiding sluit aan op een project waarmee de leerlingen zijn bezig geweest. Voorafgaande aan de ouder avond bestaat gelegenheid de werkstukjes van de kinderen te bekijken. Er vinden die avond ook bestuursverkiezin gen plaats. Voor de kleuter school zijn er twee vacatures door aftreden van de dames R. Jonkman en L. van Waes. Bij de lagere school eveneens twee Nachtmis - De nachtmis in de parochiekerk van St.-Jan de Doper begint zaterdag 24 de cember om 22.00 uur. Vanaf 21.30 uur worden er kerstlie deren gezongen. De viering wordt muzikaal verzorgd door het gemengd koor St.-Cecilia en jongerenkoor De Sluisse Rakkers met medewerking van het vaste combo. De lei ding berust bij Tony Venne- man. De eucharistieviering op eerste kerstdag begint niet om 10.00 uur maar om 11.00 uur. Ook deze viering zal door bei de koren worden verzorgd. Kerstconcert - Zondagavond 18 december verzorgt jonge renkoor De Sluisse Rakkers een kerstconcert in de RK pa rochiekerk. Het concert begint om zeven uur. Op het pro gramma staan kestliederen, instrumentaal en solo-zang. Aan het concert wordt meege werkt door het klarinetten- kwartet van het Sluisse mu ziekgezelschap Apoilo en het vaste combo. Als solisten tre den op Jeanne Gheyle en Dirk Roose van het bekende koor Vagantes Morborum uit Brug ge. Er is gestreefd naar een zo veel mogelijk gevarieerd kerstprogramma. De muzikale leiding is in handen van diri gent Tony Venneman. De toe gangsprijs bedraagt ƒ5,- en kinderen beneden de 16 jaar hebben gratis toegang. Optreden - Tweede kerstdag om 20.00 uur zal expressie- groep Aquotom uit Knokke/ Heist in de RK parochiekerk te Sluis een optreden verzor gen. Een unieke gebeurtenis om in gezinsverband het kerstgebeuren te vieren. Het brengt zijn kerstspel 'Stil Licht', waarin deze groep in verhaalvorm, omlijst met mu ziek, dia's, vertellingen en dans, gestalte geeft aan het kerstgebeuren. Uit het pro gramma: 'Daarom is Kerstmis nog zinvol voor ons. Als een teken dat ons vraagt om er even bij stil te staan en te overdenken wat wij met het kerstgebeuren dit jaar willen aanvangen. Een uitnodiging om door liefde de wereld te gaan veranderen en daarmee te beginnen bij onszelf en de onzen". De toegangsprijs be draagt 5,-. Horeca - De afdeling Sluis/ Retranchement van Horeca Nederland heeft een nieuw be- - stuur. Voorzitter is geworden C. Heyneman, secretaris R. Geijsels en penningmeester F. Vriends. Overige bestuursle den werden H. Boomert en A. Scholtens. Tijdens de algeme ne ledenvergadering in De Eenhoorn, waar 13 van de on geveer 30 leden aanwezig wa ren, werd afscheid genomen van de scheidende bestuursle den J. Boomert, L. Schoutens, J. Verbeke en mevrouw L. Blomme-de Jong. Het nieuwe bestuur kreeg van de vergade ring uitdrukkelijk opdracht in te spelen op de promotieplan nen die voor Sluis op stapel staan. vsrwö.},yimtlSM&i w. SLUIS - De openbare lagere school 1 uit Oostburg heeft het schoolschaakkampioenschap van West- Zeeuwsch-Vlaanderen gewonnen. De Van Daele- school uit Sluis, die de afgelopen drie jaar het sterkste team bezat, moest nu genoegen nemen met de derde Van onze correspondent MIDDELBURG - De bedrijfs tijd van de kerncentrale Bors- sele zal dit jaar vrijwel zeker uitkomen op 77 procent. Dat betekent voor de PZEM die driekwart van haar kernener gie aan de aluminium-gigant Pechiney levert, enkele mil joenen guldens extra winst. Dit zei de gedeputeerde W. Don, voorzitter van de raad van bestuur van de NV PZEM, dinsdagavond in Middelburg tijdens een personeelsbijeen komst van de Provinciale Zeeuwse Energie Maatschap pij. Aan de aandeelhouders van het energiebedrijf deelde de gedeputeerde mee dat de fi nanciële positie van de PZEM over het afgelopen jaar zoda nig is, dat wordt overwogen om de gebruikers opnieuw een uitkering te geven. Dat is vo rig jaar ook gebeurd, toen kre gen de Zeeuwse energiege bruikers honderd gulden te ruggestort op hun rekening. De Zeeuwse gedeputeerde zei niet hoe hoog het bedrag dit jaar zou zijn. plaats in de finalegroep. Aan het toernooi deden 16 teams van vijf scholen mee. De organisatie was in handen van schaakclub De Sluisse Toren. In de voorronden van het toernooi bleek al snel dat de openbare lagere school uit Oostburg 1, de RK lagere school uit Aardenburg met twee teams en de Van Daele- school 1 uit Sluis zouden door stoten naar de finalegroep. Dat de Van Daeleschool de titel moest inleveren aan Oostburg, was mede het ge volg van ziekte van een van de Sluisse teamleden. Uiteraard kwam Oostburg enorm sterk voor de dag. Jomica Louws en Iwan de Visser hadden een belangrijk aandeel in de overwinning van Oostburg 1. Beiden won nen al hun partijen. Eric Die- rikx uit Aardenburg wist ge durende al zijn duels het over tuigendst te schaken en ver- Van onze correspondente AARDENBURG - Het aantal standplaatsen op de Aarden- burgse weekmarkt wordt voorlopig niet uitgebreid. Alle acht aanvragen van (meestal niet regionale) standhouders zijn door de gemeentelijke middenstands-commissie af gewezen. Volgens burgemeester W. Lockefeer is Aardenburg uiterst selectief wat betreft uitbreiding van het aantal standplaatsen. „Alleen als we daarmee geen schade aanrich ten voor de plaatselijke mid denstand", aldus de burge meester. De middenstands-commis sie stelt zich op het standpunt dat er in Aardenburg voldoen de aanbod is aan brood, kaas, vis, schoenen en modestoffen, omdat men hiervoor in een ruim aantal plaatselijke win kels terecht kan. loor ook geen enkel treffen. Sluizenaar John Cocquit won ook alles. In de finalegroep was Aardenburg 1 voor Sluis 1 te sterk. Aardenburg won in de tweede ronde met 3-2 van Sluis. Het duel Oostburg 1- Sluis 1 werd in het voordeel van Oostburg 1 beslist met 3-2. De wedstrijdleiding was in handen van Adrie Dubbeldam uit Terneuzen die zich uitste kend van zijn taak kweet. De prijzen werden uitgereikt door de Sluisse wethouder van sportzaken H. Lokerse en de voorzitter van de Zeeuwse Schaak Bond Leen de Vlieger. Het winnende team bestond uit Jomica Louws, Iwan de Visser, Carla Baas, Miranda Aarnoudse en Jasper Hede- man. Uitslag: 1. OLS Oostburg 1 6- 102. Aardenburg 1 4-914, 3. Sluis 1 2-8, 4. Aardenburg 2 0-2, 5. Sluis 2, 6. RK school Eede, 7. Oostburg 2, 8. christelijke lagere school Oost burg, 9. Oostburg 4, 10. Oostburg 3, li. Sluis 3, 12. Oostburg 6, 13. Oost- burg 5,14. Oostburg 7,15. Oostburg 9,16. Oostburg 8. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - De teervervui- ling, die is geconstateerd in de omgeving van de voormalige gasfabriek te Oostburg, is niet doorgedrongen tot de bilogi- sche tuinderij van J. de Zwart. Gisteren meldden wij abu sievelijk dat De Zwart de teer- resten in zijn grond zou heb ben ontdekt. Dat is echter niet het geval. De tuinder ontdekte afgelopen zomer dat de veen laag onder een sloot, die ligt op een perceel tussen de gasfa briek en de tuinderij, is door drenkt met teer. „Uit een bodemonderzoek dat ik op m'n eigen lahd heb laten uitvoeren is gebleken dat zich daar geen schadelijke stoffen in de grond bevinden", aldus De Zwart. Van onze correspondente EEDE - De 'Toneelliefheb bers' uit Eede, een groep amateurs die zich heeft af gescheiden van de reguliere toneelclub in het dorp, wil proberen met het stuk 'Het heeft in de gazette gestaan' op de televisie te komen. Van deze door de bekende Vlaamse acteur Romain De- coninck geschreven tragi komedie is intussen een vi deo-opname gemaakt. Die zal, na een grondige nabe werking, aan de Nederland se en Belgische zendge machtigden worden aange boden. „Zoals onze spelers het stuk uitvoeren zou de opname best zo op tv kun nen worden vertoond", zegt een tevreden regisseur Bram Heijboer. 'Het heeft in de gazette gestaan' beleefde afgelopen weekeinde zijn primeur in de Hof van Eede en zal daar vrijdag en zaterdag opnieuw worden opgevoerd. Maar dan in gezelschap van Ro main Deconick zelf. In feite is de vrijdag-uitvoering spe ciaal ingelast ter wille van de Gentse acteur, die op an dere avonden was verhin derd. Dat Heijboer niets te veel heeft gezegd bleek zaterdag avond tijdens de première. Het stuk kreeg een supe rieure vertolking in vrijwel alle rollen. Rino Pieters wist zich zo goed in 'Stafke, het sukkelaarke' te verplaatsen dat er van acteren nauwe lijks meer sprake was. Ook de hoofdrollen van Julia en haar brommerige echtge noot Richard bleken broer en zus Agnes en Fred Stan- daert op het lijf geschreven. 'Het heeft in de gazette gestaan' speelt in de jaren zestig en draait om een moord, waarvan Andrè (Ronny Pilaet), de zoon van Julia en Richard ten onrech te wordt beschuldigd. Le venswijsheid, misverstan den en emoties wisselen zich beurtelings af en vooral in het derde bedrijf stijgen de intriges ten top. De 'Toneelliefhebbers' hebben er slechts een half jaar over gedaan om onder de bezielende leiding van Bram Heijboer zich de rol len eigen te maken. Zowel de kostumering als de grime gebeurt in eigen beheer, ter wij I het decor is ontworpen door het technische duo P. van Gassen en J. Rootsaert. Ook belichting en geluid la ten tijdens het drie uur du rende spektakel niets te wensen over. Bram Heijboer tenslotte: „Wij zijn natuurlijk geen beroeps, maar wel goede amateurs, die in een prima sfeer van harmonie maan den hebben samengewerkt. Daarom hopen we dat dat het niet bij dit ene stuk zal blijven, maar dat er in de toekomst meer zullen vol gen", De voorstellingen in de Hof van Eede beginnen vrij dag en zaterdag stipt om 19.00 uur.

de Stem | 1983 | | pagina 17