Tandu vestigings- manager m/v landu Nieuw Engeland maakt graag kennis met ervaren verkoopsters voor haar nieuwe filiaal in Breda. Ervaren (óók part-time) verkoopsters voor de dames-afdeling. NIEUW ENGELAND UUTBlClft waarnemend hoofd technische dienst enige echte. DE STEM VAN ZATERDAG 3 DECEMBER 1983 STORE MANAGER (m/v) Cn°COlADEMELK - GESTER!LISEERD Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137bedden. De identiteit is protestant christelijk. Binnen de Technische Dienst van ons ziekenhuis is ivminter ne promotie de vakature ontstaan van De technische dienst bestaat uit een team van 11 personen. Voor genoemde funktie komen wij graag in kontakt met kandi daten die in het bezit zijn van het diploma Stoom werktuigkundi ge B of een gelijkwaardige opleiding. Ervaring in een leidinggevende funktie strekt tot aanbeveling. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uit maken van de se- lektieprocedure. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van het Diaconessenhuis, Langendijk 75, 4819 EV Breda. 1 CORPORATION Tandy Corporation is een van de snelst groeiende Amerikaanse filiaalorganisa ties, die zich bezig houdt met de ver koop en service van HiFi-stereo, elektro nische componenten en microcompu ters. Voor ons snel uitbreidende net van filia len zoeken wij voor Breda mensen die opgeleid willen worden tot Voor deze afwisselende job denken wij aan zelfstandige, inventieve mensen, die leiding kunnen geven in onze filia len en die de verkoop van onze produk- ten helpen stimuleren. Salaris en secun daire arbeidsvoorwaarden zijn in verhouding met de verantwoordelijk heid van deze functies met exceptio nele verwachtingen. Voor verdere informatie en schriftelijke sollicitatie kunt u zich wenden tot CORPORATION® De heer F. Scholtens Htg. H. V. Brabantplein 15 5611 PE Eindhoven Wie is Nieuw Engeland. Nieuw Engeland is één van de meest gerenommeerde dames- en herenmodezaken van Nederland. Naast de bekende vestiging op het Koningsplein in Amsterdam zijn er jilialen in Den Haag, Utrecht en Eindhoven. Daar komt nu dus een vijfde filiaal bij in Breda. Nieuw Engeland is sterk service-gericht en brengt mode van superieure kwaliteit; daarbij voert zij ook een aantal bekende exclusieve buitenlandse merken zoals bijvoorbeeld Burberrys, Escada,Joseph Janard\en Bogner. Deze kombinatie van kwaliteitsmode en service blijkt hoe langer hoe meer een succesvolle formule te zijn die steeds meer consumenten aantrekt. Eind februari 1984 gaat het nieuwe Nieuw Engeland filiaal in Breda open aan de Eindstraat/hoek Houtmarkt Voor de dames-afdeling zoeken wij verkoopsters die bij voorkeur ervaring hebben opgedaan met de verkoop van damesmode van niveau. Wij verwachten van hen dat zij een goed gevoel voor mode hebben, tactvol kunnen optreden en weten wat service is. Wij den ken aan een leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Nieuw Engeland geeft een goed salaris plus uitstekende secundaire voorzienin gen, zoals 3 weken zomer- en 2 weken wintervakantie en 7 snipperdagen. Bovendien is er een aantrekkelijke korting op kledingaankopen. Ook dames die part time willen werken komen voor deze funktie in aanmerking. Als u belangstelling hebt, neemt u dan telefonisch kontakt op met Confendex, Liebergerweg 28, Hilversum. Telefoon 035-839522, toestel 242. Vanaf eind februari: Eindstraat/hoek Houtmarkt, Breda. Keser Uitzendgroep vormt de Nederlandse tak van de internationale Adia groep. Deze organisatie is met meer dan 450 uestigingen in 12 tanden een van de grootste dienstverleners ter wereld op het terrein van tijdelijke arbeid In Nederland is er een netwerk van meer dan 50 vestigingen dat tot taak heeft om mensen die tijdelijk werk zoeken en bedrijven en instellingen die daar behoefte aan hebben, bij elkaar te brengen. Daarbij staan snelheid van handelen, persoonlijke inzet en kwaliteit centraal. In verband met het vertrek van onze huidige manager willen wij graag nü kennis maken met belangstellenden voor de functie van voor de vestiging Roosendaal De vestigingsmanager is verantwoordelijk voor net behalen van de begrote omzet met inachtneming van het daarmee verbandhoudende bruto rendement van zijn haar vestiging. Hij/zij dient in dit verband zijn/haar vesti- gingsmedewerkers/sters te leiden en te begeleiden. Hij/zij onderhoudt kontakten met alle relaties, legt kontak ten met prospekts en zal een belangrijke bijdrage moeten leveren aan het marketingbeleid, het personele beleid en de uitvoering daarvan in zijn/haar vestigings-gebied. Om goed te kunnen werken, heeft de vestigingsmanager een veelzijdige praktische en theoretische bagage nodig, met een middelbare opleiding als basis. Daarnaast gaat het vooral om persoonlijke eigenschappen als: organisatieta lent, gevoel voor teamwork, improvisatievermogen en enig inzicht in administratieve procedures. Minstens zo belangrijk is een echte belangstelling voor mensen. Kommerciële ervaring, flexibel zijn en het vermo gen onder druk te kunnen werken zijn belangrijke eigen schappen. Zijn/haar leeftijd is ca. 27 jaar en hij/zij is bij voorkeur woonachtig in Roosendaal of direkte omgeving. Wij realiseren ons dat wij daarmee heel wat vragen, maar stellen daar ook het nodige tegenover: een goed salaris, een interessante tantième-regeling en goede faciliteiten op het gebied van studie, vakantie- en onkostenvergoeding. Pius alle mogelijkheden om uzelf via interne en externe op leidingen en kursussen verder te bekwamen. Tenslotte bieden wij u een kollegiaal, open en plezierig werkklimaat en alle kans om u te ontplooien en mee te groeien met de organisatie. Als u belangstelling hebt, schrijf ons dan een korte brief. U kunt daarin volstaan met het vermelden van de belang rijkste gegevens (leeftijd, opleiding en ervaring). Per kerende post sturen wij u dan een informatie-formulier. U kunt uw brief richten aan onderstaand adres, t.a.v. Mevr. van Bergen, afdeling Personele Zaken. Wilt u eerst nadere informatie, dan kunt u bellen met de heer V. Nuy, zóne manager te Tilburg, telefoon 013 - 359325. Wij streven ernaar om de gehele sollicitatie-procedure bin nen zes weken af te ronden. UITZENDGROEP VOOR ELK BEROEP Daviottenweg 40 - 5222 BH 's-Hertogenbosch. HU IS VOO GROOT

de Stem | 1983 | | pagina 14