dam, de Bondsspaarbank Breda en de Zeeuwse Bondsspaarbank. Op dit moment hebben we 1,2 miljoen klanten. Er is ons een kapitaal van bijna 8 mil jard gulden toevertrouwd. Maar al zijn we dan een grote bank, we vergeten nooit dat we juist groot geworden zijn door onze dienstverlening aan particulieren. Dat merkt u aan onze mensen, die klaar staan om u vriendelijk, snel en aandachtigvan dienst te zijn.Deskundigmaarzonderdikdoenerij. Grote bedrijven verwachten op maat gesneden adviezen van hun bank. Wij, als bank voor particulieren, vinden dat u daar even veel recht op heeft Niet alleen als bij ons leent voor een caravan bijvoorbeeld, maar ook als u even tueel een hypotheek nodig heeft of een spaar- of Privérekening bij ons opent Ook voor vakanties, buitenlands geld, reischeques en-verzekeringen bentu welkom. Als u er de volgende keer met uw eigen caravan op uit wilt trekken of om andere re denen extra geld nodig heeft, kom dan gerust eens praten. Want daar zijn we voor. Wij zijn tenslotte de makkelijke bank in de buurt. Lang niet iedereen kan het geld vooreen nieuwe caravan, boot of auto in één keer op tafel leggen. 'Nu zijn er tegenwoordig allerlei in stellingen die je graag'n handje willen helpen. Maar bedenk wel, dat ervan al die moge lijkheden voor u maar één de beste kan zijn. Zo is kopen op afbetaling meestal veel en veel duurder dan een lening bij onze bank. Dat kan u honderden guldens schelen. Ook al omdat onze leningen tot de goedkoop ste behoren. 7" Natuurlijk gaan we er wel van uit dat u het maandbedrag kunt opbrengen. Als Bruin het écht absoluut niet kan trekken, adviseren we u om (nog) niette lenen. Daar zijn we eerlijk in. De Verenigde Spaarbank is een bunde ling van de Centrumbank, de Spaarbank Rotter- verert tgde spaarbank Uitslagen UEFA-Cup Staking kost Sparta geld Basketballers niet bestand tegen Kentucky In ons werkgebied is er nauweli|ks een bank die evenveel kantoren heeft als wij. Er is dus vast wel een makkelijke bank bij u in de buurt. nONPERDAG 24 NO van onze sportredactie ASKIN - Voor Bert Bouwer de 31-jarige routinier in de Nederlandse zaalhandbal selectie, dreigt 1983 eer rampjaar te worden. Tij dens het toernooi om het B- wereldkampioenschap ir maart degradeerde Neder land naar de C-groep, aar het begin van de lopende competitie werd Bouwer ui het veld gestuurd en ge schorst en juist in zijn hon derdste interlandwedstriji hield wereldkampioen di Sovjet-Unie op een ontstel GRAZ: Sturm Graz (Oos) - Loko motiv Leipzig (Odl) 2-0 (2-0), 14 Jurtin 1-0, 24. Jurtin 2-0. Scheids rechter: Hackett (Eng). Toeschou wers: 16.000. WENEN: Austria Wien (Oos) - In ter Milan (Ita) 2-1 (0-0). 53. Murart 0-1, 76. Nyalasi 1-1, 81. Nyalasi 2-1 Scheidsrechter: Carpenter (Ier) Toeschouwers: 20.000. Gele kaar ten: Baumeister en Koncilia (bei den Austria Wien) en Bergomi (In ter Milan). MÜNCHEN: Bayern Münchei (Wdl) - Tottenham Hotspur (Eng( 1-0 (0-0). 86. M. Rummenigge l-( Scheidsrechter: Keizer (Ned). Toe schouwers: 20.000. Gele kaarten Clemence en Thomas (beiden Tot tenham). LENS: FC Lens (Fra) - Anderlech (Bel) 1-1 (0-0) 88. Vandenbergh 0-1 90. Munaron (eigen doel) 1-1. Toe schouwers: 18.000 NOTTINGHAM: Nottingham Fo rest (Eng) - Celtic (Sch) 0-0. Toe schouwers: 32.017. Radnicki Nis (Jsl) - Hajduk Spli (Jsl) 0-2 (0-1). 43. Vujovic 0-1, 54 Vulic0-2. Toeschouwers: 20.000. WATFORD: Watford (Eng) Sparta Praag 2-3 ROTTERDAM - Floor Bou wer, de woordvoerder vai Sparta, verklaarde na afloot van het duel dat de stakings actie van het buspersoneel d< Rotterdamse club 75.000 gul den had gekost. Er kwamei slechts 13.000 toeschouwers 01 het duel af, ondanks het gege ven dat de Rotterdamse clul zelf ruim tien bussen had in gezet om supporters van ei naar de NS-stations te vervoe ren. Bouwer: „Wij hadden gere kend op 15.000 tot 20.000 men sen. Door de staking bij he buspersoneel zijn slechts 13.001 toeschouwers op de wedstrij< afgekomen". De recette van d< wedstrijd was 190.000 gulden waarvan 90.000 gulden winst Eenvijfde deel daarvan is be stemd voor de spelers. LEXINGTON - De laatste wedstrijd van de tournee dooi de Verenigde Staten is iets te veel geweest voor de Neder landse basketbalploeg. Dins dagavond werd in Lexington voor 21.000 toeschouwers, me 55-73 (rust 21-41) verloren var de Universiteit van Kentucky Waar Nederland in het slot- duel werkelijk op zijn laatsti benen liep, trof de ploeg he sterkste team, zeker fysiek van zijn leerzame tocht. De inspanningen, die d( groep van Heger had door staan, de laatste lange reisdag tot vier uur 's middags onder weg, om acht uur beginnen voor een bomvolle zaal, waret terug te vinden in het spel verenigde spaarbank IJzersterke kom bi nati e. Klop boor ens vedraaier. 500 watt s mm boorkop. Draait rechtsom. Traploos re snelheid. Kemakei garantie.

de Stem | 1983 | | pagina 6