I De Bruinvis is superieur ran Clubkampioenen Middelkamp Hoek gebrand op ruime zege Begijn gaat definitief niet naar NK Mare Haulez crosser van de maand goeie geid. )<yi£ i Rinus Verhelst voelt zich als scheidsrechter best prettig: Uitslagen zwemmen Oostburg Ijk duurtt langst. Tof1* f11.499,- 'f11999,- f8990,- Tafeltennis interland Nederland België Merkentrofee Moerbeke Trimloop in Terneuzen ij [wemmen in lerneuzen Is standaard uitgerust (;n en gelaagde voor op 6 jaar carrosserie- Iten van binnenuit en 3 |daardkleur is yvit, maar kunt u ook kiezen uit :ayablauw metallic of petrekkelijk gering aan- jwordt geproduceerd, |naar uw V.A.G dealer fi te gaan. adres |dan tussen 366811. A53 tamiliewagen. Rolgordels Achterruitverwarming plus een r met driesnelheden.Dat zijnde die u zelfs in duurdere auto's )e lasten zijn een lachertje, enbelasting en beurten om de lometer! A CQQ pnjsvan llU«J77j" 2L iog meer ruimte laat voor de ïgen des levens. Met nog meer zoals o.a. vier deuren, in delen Ailautomaat. itevolautomaat van Nederland. ;et als de normale Alto. Boven- ezen uit drie of vier deuren, e,dan rijdt u maat voor VRIJDAG 4 NOVEMBER 1983 T14 koper dan de meeste andere be- j eliswaar ook kleiner, maar met 1 grote laadruimte, ele schuifdeur en een hapgrage at maakt de Carry bijzonder stad. Ook al vanwege z'n manoeuvreer- 1. B.T.W.). Ikeer gedraagt hij zich als de lijke heer. In 't terrein werkt hij bovendien: brandstofverbruik, >sten, verzekering en wegen- i in het verlengde van de aan- schafpnjs.ri S /QC *t maar: I10.0/J," lakken aan voorportieren lede koffen ruimte Van onze zwemmedewerkei TERNEUZEN - „Er valt op het ogenblik niet te zwem men tegen de ploeg van De Bruinvis uit Sas van Gent", verzuchtte een van de deel nemers aan de eerste com petitiewedstrijd voor de Zeeuwse eerste klas in Ter- neuzen. En inderdaad domi neerden de pupillen van Henk Goethals op vrijwel alle onderdelen. Alleen Ed die de Smit uit Breskens wilde bij de heren nog niet capituleren voor de Bruin vis-heren, want hij won de 100 meter vrije slag op fraaie wijze. Hij bleef hier- mee duidelijk de snelste Zeeuwsch-Vlaming. Ook Heieen Ramselaar (Braakman), Hanna Jozias- se (Luctor) en Bram van de Heuvel (ZVS) brachten het tot een ovrwinning. De he ren-estafetteploeg van ZVS wilde niet verliezen van De Bruinvis en met inzet van alle krachten is dit gelukt. Peter Claes van De Bruinvis imponeerde op de 200 meter rugslag heren en dat deed Jannine Goethals bij de da mes, maar dan op de 200 me ter vrije slag. De Bruinvis won deze eerste wedstridj vóór ZVS, De Otters, De Braakman, Zeelandia en Luctor B. Uitslagen 100 meter schoolslag meisjes tot 10 jaar: 1, Heieen Ramselaar, Braakman 1.40.4; 2. Muriël Maas, ZVS 1.54.1; 3. Co- linda Meulblok, Zeelandia 1.54.4. 200 meter vrije slag dames: 1. Jannine Goethals, Bruinvis 2.20.7; 2. Els van Haelst, Bruinvis 2.22.; 3. Sandra Verdonck, Bruinvis 2.30.6. 200 meter rug slag heren: 1. Peter Claes, Bruinvis 2.29; 2. Edwin de Caus- maecker, Bruinvis 2.43.1; 3. Jean Pierre Nolet, Otters 2.46.4. 100 meter rugslag meisjes tot 12 jaar: 1. Silvia Schmitt, Bruinvis 1.27.3; 2, Ilse Passemiers, Bruin vis 1.30.6; 3. Ilse Schramm, Bruinvis 1.30.6. 100 meter vlin derslag jongens tot 12 jaar: 1. Bram van de Heuvel, ZVS 1.35.4; 2. Roel Louwerse, Luctor B 1.37.3; 3. Ton Gelissen, Bruinvis 1.43. 100 meter vrije slag meisjes tot 14 jaar: 1. Miranda de Zeeuw, Bruinvis 1.05.9; 2. Ingeborg Schauwvliege, Bruinvis 1.08.5; 3. Wendy van Vugt, Bruinvis 1.17.2. 100 meter schoolslag jon gens tot 14 jaar: 1. Luc Claes, Bruinvis 1.21.7; 2. Arjan Dekker, Otters 1.23.5; 3. Stefan Verdonck, Bruinvis 1.25.1. 100 meter vlin derslag meisjes tot 16 jaar: 1. Els van Haelst, Bruinvis 1.12.7; 2. Liesbeth Dekker, Otters 1.18.9; 3. Ingeborg Schauwvliege, Bruin vis 1.22.9.100 meter rugslag jon gens tot 16 jaar: 1. Luc Claes, Bruinvis 1.11.5; 2. Tonnie Vinke, ZVS 1.18.2; 3. Francois Smet, Zeelandia 1.21.6. 100 meter rug slag dames: 1. Ingeborg Schauwvliege, Bruinvis 1.16; 2. Sandra Verdonck, Bruinvis 1.16.7; 3. Miranda de Zeeuw, Bruinvis 1.19. 100 meter vrije slag heren: 1. Eddie de Smit, ZVS 1.00.6; 2. Edwin de Caus- maecker, Bruinvis 1.01.1; 3. Pe ter Claes, Bruinvis 1.01.8. 100 meter vlinderslag meisjes tot 10 jaar: 1. Hanne Joziasse, Luctor B 1.44.8; 2. Heieen Ramselaar, Braakman 1.47.5; 3. Colinda Meulblok, Zeelandia 1.54.8. 4 x 100 meter vrije slag estafette da mes: 1. Bruinvis 1 4.27.4; 2. Bruinvis 2 5.09.6; 3. Braakman 5.28.3. 4 x 100 meter wisselslag estafette heren: 1. ZVS 4.53.2; 2. Bruinvis 4.56.1; 3. Otters 5.02.9. I/end. Wijzigingen voorbehouden. mijn eigen manier I Van ome zwemmedewerker I0STBURG - De zwemploe gen van De Bruinvis, 't Vrije, |e Braakman en ZVS kwa- i in het zwembad te Oost- lurg tegen elkaar uit voor de jerste wedstrijd van de eeuwse competitie voor niet- (artvergunninghouders. Ie winnaars van de programma- nderdelen waren: 25 meter vrije lag tot 8 jaar: Meisjes: Marjan Koidin, ZVS 26.6. Jongens: Kay de feninck, ZVS 25.9. 25 meter school dag tot 10 jaar: Meisjes: Annema- |eFermont, Braakman 23.2. Jon- s: Marco de Groote, 't Vrije 22.3. fc meter vrije slag tot 12 jaar: leisjes: Mariska van Vugt, lraakman 38.1. Jongens: Pascal lemijn, 't Vrije 37.7. 50 meter vlin- fctslag tot 14 jaar: Meisjes: Mireil- jBlommert, Bruinvis 40.4. Jon- i: Wim de Die, Bruinvis 41.9. 50 vrije slag boven 14 jaar: leisjes: Anjo den Dekker, 't Vrije 10 Jongens: Adrie Jansen, ZVS [9 25 meter schoolslag tot 8 jaar: leisjes: Marjan Boidin, ZVS 28.7. Jngens: Kay de Coninck, ZVS 12.25 meter vrije slag tot 10 jaar: leisjes: Natasja Hertogh, ZVS II Jongens: Erik-Jan Sprangers, |raakman 19.3. 50 meter rugslag it 12 jaar: Meisjes: Iris Aaldijk, ■ruinvis 44 7. Jongens: Pascal louque, ZVS 48.6. 50 meter school- lag tot 14 jaar: Meisjes: Mireille Jommert, Bruinvis 43.6. Jongens: lexander van der Linde, 't Vrije |8. 50 meter rugslag boven 14 |ar: Meisjes: Anja Neuwald, ZVS Jongens: Wim de Feyter, 't Inje 40.4. 4 x 50 meter wisselslag «atette tot 12 jaar: Meisjes: ■raakman 3.50. Jongens: ZVS ||5 4 x 50 meter schoolslag esta- boven 12 jaar: Meisjes: ïvis 3.07. Jongens: 't Vrije wan onze zwemmedewerker pRNEUZEN - Het komende Kkrinde staat weer volko- N in het teken van de lan- Ijijke zuemcompeti ties. |fa Terneuzen ontvangt De faakman de teams van De Iters, De Bruinvis, ZVS en de l'emclub Koewacht. De ster- j Bruinvis-ploeg is opnieuw Ivoriet voor de overwinning. Wintercompetitie zondag 6 lumber: Jarinohal Terneuzen, invang 14.30 uur: mixed Smash pnenge 1. Ador-sporthal De Rkman, aanvang 14.30 uur: mi- Axel 2-Drive 2. Heren: Sluis 'ster Ambacht 1. Den Dullaert ps9 aanvang 14.00 uur: Mixed "sse 1-Hulster Ambacht 3. J Schelde International Goes, fjjng 15.00 uur: mixed TSI 1- jh c 1De Schenge 2-Hontenisse Ke[erv- MLTC 1-Eegedima. Jari- TJ' Vlissingen, aanvang 13.30 fnixed De Schelde 1-Ludo et ■rnf01; Souburê 2-DOS 2. f 'bal; Inhaalprogramma, afde- T' derde klas: Olympia 2-BKC, rang 15.00 uur. Cba,: Vrijdag 4 november: r 'hal De Veerhoek Oostburg, Pyang 19.45 uur: Operatie'71- |JDUrg (meisjeskadetten). Zater- 1 iJwember: sporthal Den Du- F «ulst, aanvang 12.00 uur: BV -Jumping Crabs (dames en fh); BV Hulst-Valkenisse (da- Tften heren). Zaterdag 5 en zon- P november: Sporthal 't Spor- J.Xe': jeugdwedstrijden Voor- ■ys-Reinkamp (West-Duits- fybal: Sportzaal Zuidzande, ftjjjjB 13.00 uur: Even Kijken- ïiMk 2 (promotieklas dames). Km? ®*en RuHaert Hulst, aan- 14.30 uur: SC Morres-Mytilus Komotieklas dames); Morres 2- IrL (promotieklas dames) en LJ® 2-De Polder (eerste klas L.' Sporthal De Veerhoek F ürg. aanvang 17.30 uur: Ver- iJJ'Athanatos (promotieklas Sportzaal IJzendijke, aan- Itielfi uur: YVC Mikkers (pro- wias heren) en aanvang 17.00 T yC-Athanatos 2 (eerste klas Eerste klas zondagcompe- #ai VB afdeling Zeeland: f ^-Koewacht, Domburg- Zeeland Sport-Volharding, irk ^"Noormannen, Robur- JZen, Corn Boys-Hulsterloo. Door Rinus Verberkmoes AXEL - „Ik ben niet een man die altijd precies vol gens de regels fluit. Ik wil de spelers laten voetballen en volg daarvoor mijn eigen weg", is de stelregel die de Axelse scheidrechter Rinus Verhelst volgt zoals hij laat weten. Een uitgangspunt waarmee hij het sinds 1972 uithoudt in zijn arbitersloophaan. Een loopbaan die in zijn 131e KNVB-duel een deuk opliep, maar die de Axelaar verre van uit het veld heeft geslagen. Pro moveren naar groep 2 is voorlopig het uitgangspunt waar Verhelst naar streeft. Aanvankelijk leek de arbi- tersweg voor Verhelst met succes geplaveid. Als B- scheidsrechter begon hij in 1972 bij de voetbalvereniging Axel om vervolgens twee jaar later over te stappen naar de groep A-arbiters. In 1977 ging hij over naar de KNVB dis trict Zuid 1, waar hij inge deeld werd in groep 5. Momen teel leidt hij duels in groep 3 en dat zijn wedstrijden in de derde en vierde klas van de KNVB. In zijn vlot verlopen carrière moest Verhelst twee keer een wedstrijd staken. In 1974 was dat SDO 1-Biervliet 2 en in 1980 RIA-Sluiskil. Daar naast moest hij enkele spelers voortijdig naar de kleedkamer verwijzen en had hij eveneens te maken met het overbekende commentaar leveren op de ar biter. Verhelst hierover: „Als scheidsrechter moet je leren van je af te bijten. Uiteraard maak je fouten, maar wie doet dat niet? Trouwens, van je fouten leer je en bouw je een stuk ervaring op, dat niet on derschat mag worden. Van mezelf durf ik dan ook te stel len dat ik op ervaring fluit". Evenals vele arbiters zag Verhelst het soms niet meer zitten om nog langer het dis cutabele vak van scheidsrech ter uit te oefenen. Zijn tas met materiaal bleef dan de hele week onaangeroerd tot echt genote Anke er zich mee ging bemoeien. „Als zij er niet was geweest, dan was ik al lang gestopt. Zij ging altijd mee ne heeft me al tijd gestimuleerd. Als ik het niet meer zag zitten, was zij het die mijn tas pakte en me er door sleepte", laat Verhelst waarderend weten. Ondanks deze nare ervaringen deed de Axelse 'blonde pijl', zoals hij vaak wordt genoemd, een schat aan mooie herinnerin gen op. Enkele daarvan noemt hij op met een genoegen alsof hij ze weer meemaakt. „In Gastel wilde ik STEEN-speler Adri de Bot noteren. Hij merkte dat en liep zo hard weg dat ik hem niet in kon halen. Toen ik uit eindelijk toch bij hem kwam, was ik dermate 'kapot' dat ik geen kans zag iets te noteren. Samen een pintje op de boot drinken was uiteindelijk het enige dat restte", aldus Ver helst die onlangs Biervliet- trainer Piet de Koeyer uit de dug-out stuurde om achter de omheining plaats te nemen. Van onze tafeltennismedewerker MIDDELBURG - Door de stichting sportcentrum Krayestein wordt woensdag 9 november, in samenwerking met de tafeltennisvereniging Scaldina uit Zierikzee, ter ge legenheid van de opening van de nieuwe sporthal Krayestein in Burgh-Haamstede op Schouwen-Duiveland, een ta- feltennisinterland gespeeld tussen Nederland en België. De ontmoeting is in het ka der van de Europa-competitie eerste divisie waarin Neder land momenteel ongeslagen aan de leiding gaat. Voor dit evenement bestaat grote be langstelling uit geheel Zeeland en kaarten a 5,- zijn ver krijgbaar op alle VVV-kanto- ren in Zeeland. De aanvang is 19.30 uur. „Dit gebeurde in Aarden burg. Ik zond hem weg in de eerste helft, waarna hij in de tweede helft bovenop de dug out was gaan zitten. Ik infor meerde toen bij een Biervliet- speler of De Koeyer een eretri- bunekaart had. Deze ant woordde direct „Jazeker", waarna ik de grap wel kon waarderen en hem heb laten zitten. Want dat moet kun nen", is de mening van de Axelaar, die een grap best kan waarderen. Waardering heeft hij even eens voor de begeleiding die hij als beginnend KNVB-arbi- ter kreeg. „In de afdeling kreeg je die niet. Inmiddels is dit veranderd, waardoor een verbetering in de opleiding is opgetreden. Dat was een ge mis. Later sta je er alleen voor en ben je afhankelijk van je rapporten. Opvallend hierbij is dat er in Brabant hogere cij fers worden gegeven dan in Zeeland. Het gevolg hiervan is dat er meer Brabanders door stromen dan Zeeuwen. En dat is dacht ik onterecht", laat hij weten. Over Brabant gesproken, daaraan bewaart hij als arbi ter de beste herinneringen. Zijn mooiste wedstrijden floot Voetbalscheidsrechter Rinus Verhelst: „Ik beleef nog steeds veel plezier aan het arbitreren. Het aantal prettige ervaringen overheerst" - foto de stem cor j de boer hij daar bij onder andere DOSKO, DIOZ en SC Gastel. En aangezien Verhelst, die naast een voetbalgekke echt genote over drie voetballende zoons beschikt, nog steeds meer prettige dan nare erva ringen heeft opgedaan, blijft hij voorlopig fluitist. Op de foto poseren enkele succesvolle Middelkampers en hun begeleiders. Van links naar rechts Henk de Jong, Adrie Vermue, Antoine Goense, Peter Mol en Ronnie Kuijs - foto willem mieras GOES - Evenals vorig jaar heeft de ZRTC Theo Mid delkamp in het afgelopen wegseizoen een puntenho- norering opgesteld via de behaalde wedstrijdresulta ten van zijn leden. De prijsuitreiking van dit clubklassement voor nieu welingen was zondagmid dag in café Nationaal in Goes. Speaker Rien de Jon ge liet daar in het kort nog eens de successen van diver se Middelkampers de revue passeren, die zowel indivi dueel werden behaald als in ploegverband. Tevens sprak De Jonge zijn bewondering uit voor de fantastische aanpalk van het duo Henk de Jong-Ronnie Kuijs, een koppel dat dit jaar de nieu welingen begeleidde. De eindklassering luidt: 1. Antoine Goense 564 punten, 2. Peter Mol 422, 3. Mariëtta Zoetewei 270, 4. Adrie Ver mue 253, 5. Hans Vis 185, 6. Robert Boudens 108, 7. Jan Oreel 69, 8. Ronnie Traas 49 punten. Van onze motorsportmedewerker AXEL - Als vijf jaar lang be sluit de Belgische Liefhebbers Bond het motorcross-seizoen met een ploegenwedstrijd om de merkentrofee en wel in het grensdorp Moerbeke. Iedere zichzelf respecterende dealer zet één of meer teams van elk vier rijders in. Zondag 6 no vember zal de spanning voor de start weer te snijden zijn, want maar liefst 12 ploegen (48 rijders) zijn ingeschreven voor dit evenement, dat ieder jaar weer veel bezoekers trekt. 's Werelds grootste motor merk is ook evenredig verte genwoordigd, want Honda zet maar liefst drie ploegen in. Of het daarmee meteen ook de meeste kans op de overwin ning heeft, is een groot vraag teken, want de Yamaha A- ploeg bestaat uit toppers als Erwin Gabriel en Willy van Baeien en vormt de belang rijkste tegenpool. Natuurlijk worden de teams voor aanvang van de eerste reeks officieel aan het publiek voorgesteld, iets dat om één uur gepland staat. Onder de Zeeuwsch-Vlaamse rijders die aan de strijd om de merken trofee deelnemen, is natuur lijk ook Eduard van de Kloos ter, de kersverse Zeeuwse kampioen. Hij zal uitkomen voor het Honda B-team. Ver der zitten in het Maico-team Peter van de Ree en Roger Vink. De trainingen beginnen zondag oam kwart voor negen, de eerste start is om kwart voor elf. Van onze sportmedewerker AXEL - Slechts één Zeeuwsch-VIaams team uit het KNVB-za- terdagvoetbal kon afgelopen week enigszins tevreden terugblik ken op een redelijk resultaat. Dat was in de derde klas Terneu- zense Boys, dat enkele dagen later toch een wrange nasmaak kreeg. Toen namelijk bleek dat de bedrijvige Jacky Scheeie een gescheurd kuitbeen had opgelopen. De overige Zeeuwsch- Vlaamse vertegenwoordigers hadden af te rekenen met een ne derlaag. Voor aanstaande zaterdag ziet het er heel wat zonniger uit. Hoek, dat verdienstelijk zijn partijtje meeblaast in de tweede klas, is gastheer van hekkesluiter Bruse Boys. Een team dat er tot nu toe nog niet in geslaagd is een deuk in het bekende pakje boter te trap pen. Hoek, dat vorige weeek pas in de slotminuten bij kop loper Rozenburg capituleerde, moet gezien het eerder ver toonde spel pas tevreden zijn als het een ruime overwinning op de Bruinissenaren boekt. Winnen doet het, de vraag die rest is alleen, met hoeveel. AZVV, dat een schamele competitie aan het afwerken is, reist af naar Oud-Beyer- land waar SHO wacht. Dit team hikt net tegen de mid denmoot aan en zal er alles aan doen om de zege in eigen huis te houden. Gezien het geen AZVV vorig duel in Axel vertoonde, moet het blij zijn met een puntendeling. Of het moet, zals bij de meeste pun ten die het pakte, weer een uitschieter hebben. Rekenen kun je daar bij de Axelaars eigenlijk nooit op, daarvoor treedt AZVV te wisselvallig op. In de derde klas is Zaamslag gastheer van koploper Yerse- ke. Op het oog een echte kop- staart-botsing waarin de kop voorlopig het hardst lijkt. Het enige dat Zaamslag moet doen is winnen. Slaagt het hier niet in, dan krijgt het de rode lan taarn wel erg stevig in han den. Terneuzense Boys is samen met Kloetinge kampioen van de gelijke spelen. Zaterdag moet het aantreden in Kapelle tegen de rood-witte formatie met dezelfde naam. Kapalle speelt dit seizoen nog geen hoofdrol, maar heeft altijd nog een gevaarlijke spits als De Waard in de gelederen. Ter neuzense Boys moet Jacky Scheeie missen en dat bete kent een verlies dat niet ge makkelijk opgevangen kan worden. Een puntendeling lijkt vooralsnog een goed uit gangspunt. Programma: Tweede klas A: SHO-AZVV, Good Luck-Arne- muiden, Oranje Wit-WHS, Oost- kapelle-SSC'55, Roda Boys-Rozen burg, Hoek-Bruse Boys. Derde klas A: Kapelle-Terneuzense Boys, Kloetinge-Serooskerke, Zwaluwe- NTVV, Tholense Boys-Dinteloord, Krabbendijke-Wemeldinge, Zaamslag-Yerseke. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Na alle betrokken instanties binnen de Ko ninklijke Nederlandse Biljart Bond geraadpleegd te hebben, is Georges Begijn er niet in geslaagd om alsnog een plaats in het nationale kampioenschap eerste klas driebanden, dat van 11 tot en met 13 november in St.-Jansteen gehouden wordt, te be machtigen. De laatste hoop voor Georges Begijn was gericht op de technische commissie van de KNBB. Na eerder in de week voor zitter Hermans van die com missie benaderd te hebben met het verzoek alsnog in St.- Jansteen van start te mogen gaan, kreeg Begijn gister avond afwijzend bericht. Zo als reeds eerder gemeld was Georges Begijn slachtoffer ge worden van een groot misver stand. Hij plaatste een handte kening op het uitslagformulier waar juist geen handtekening had moeten staan. Daardoor was hij niet meer gerechtigd om bij de organiserende vere niging Den Ouden Arend, tij dens de nationale eindstrijd, in actie te komen. „Ik hAd er wel rekening mee gehouden dat dit niet meer hersteld zou worden, maar toch wilde ik me niet zo maar bij de situatie neerleg gen", zei Georges Begijn. „Daarom ook heb ik verschil lende instanties binnen de KNBB benaderd om alsnog mijn recht te halen. Dat is niet gelukt. Erg jammer. Ik ben er in feite een beetje op afge knapt. Nu gaat er een lange brief de deur uit naar de KNBB met al mijn bezwaren tegen het gehanteerde sys teem. Dat moest van mijn hart af. Nu het zo loopt zie ik de wedstrijdsport binnen de KNBB niet meer zitten", aldus een bijzonder teleurgestelde Georges Begijn. Van onze motorsportmedewerker HULST - Bij de VAC-crossers in het Belgische Waasmunster is het gebruikelijk dat aan het eind van iedere maand een trofee wordt toegekend aan de motorcrosser die in die vier weken de beste resultaten behaalde. Over de maand oktober viel die eer te beurt aan Mare Haulez, die inderdaad opmerkelijke resultaten boekte de laatste tijd. Ook afgelopen weekeinde reed Haulez een goede wedstrijd en finishte zowel in de eerste als in de tweede reeks als derde. De laatste manche werd hij geconfronteerd met een lekke voorband, maar reed deson danks zijn wedstrijd uit en eindigde als zesde. In de eind stand werd Haulez derde. Marc van Gaever uit Koe wacht reed eveneens een goe de wedstrijd en werd twee keer zesde en in de eerste en tweede reeks. De derde man che finishte hij op de negende plaats. In de eindstand werd hij zesde. Mare Otjes uit St.- Jansteen werd zevende in de eindstand en dit resultaat be reikte hij door in de reeksen twee keer als zevende en één keer als achtste te eindigen. Edy Janssens uit St.-Jan steen finishte in de eerste reeks als achtste, in de tweede als negende en in de derde reeks als tiende. In de eind stand werd Janssens negende. Het was in de 250 cc-klas, waarin deze rijders uitkomen, bijzonder druk want in de laatste wedstrijd op de VAC- kalender kwamen maar liefst 35 piloten aan de start. Ook in de 500 cc-klas was het rijdersaanbod groot. Ray mond Braem uit St.-Jansteen werd in deze klas negende in de eindstand. Wellicht had er meer ingezeten als hij niet in de eerste reeks gehandicapt werd door een lekke voorband. Braem reed de manche toch uit en finishte als tiende. De tweede en derde reeks werd hij respectievelijk zevende ne achtste. Van onze sportredactie TERNEUZEN - Zaterdag 5 november houdt de MTS/ MEAO in Terne,uzen in sa menwerking met sportvereni ging Aloy uit Graauw en Charles de Smit uit Terneu zen, een trimloop waaraan door iedereen kan worden deelgenomen. De te lopen afstanden zijn 2, 4,8 of 12 kilometer. De loop be gint in de nabijheid van het MTS/MEAO-gebouw om 15.00 uur. Inschrijving is mogelijk in de kantine van de school vanaf 14.00 uur. De lagere of middelbare school met het grootste aantal deelnemers ontvangt na afloop een beker. Er is voor iedereen een vaantje beschikbaar. Tevens worden er enkele prijzen verloot op het inschrijf nummer.

de Stem | 1983 | | pagina 9