BRESKENS KAMPT MET BLESSURES li spcEt^] mm Raymond Calon (50) nog steeds een actieve voetballer roerend!» goed Titelstrijd vijfde klas libre in Lamswaarde ■ais JIS VERKOPEN? ns voor een 'wend advies! Damestennis Titelstrijd vijfde klas libre jeugd Fietser oss in Axel Vergadering zaalvoetbal Terneuzen A53 §7ATERDAG 15 OKTOBER 1983 BREDA BREDA PAGINA SPORT 2 BREDA BREDA HULTEN OLENSCHOT OORDHOEK Standdaarbuiten PINSENBEEK nroerend Goed b.v. L. voetbal )rt, badminton Contract Naar rechts Goed onderhouden winkel- beg.gr.: winkel 65 m2, atelier antry, kelder; leverd.: overloop, r met open haard, open keuken! >p, c.v.-ruimte, drie slaapkamers! ter. Aanv. in overl. n.o.t.k. it 11, Leistraat 74a. Dubbel Grazendonkstraat 11: entree, n dubb. woonk. 1e Verd.: over- Verd.: 1 sl.k. De woning is direkt den. Leistraat 74a: entree. 1e toilet, gang, keuken, zitkamer, op, douchecel, 2 slpk. De boven- lurd voor 291.50 per maand. >t van de huur. Perc.gr. 95 m2. 79.000.-k.k. T1 4 Van onze sportredactie rtRNElJZEN Breskens- jjjer piet de Winde, zo suc- (jvol met zijn formatie in de 410 om de KNVB-beker, ,pt wat met blessures, ikens, dat pas DWS heeft (eschakeld in de strijd om KNVB-beker en straks in tweede ronde Caesar of gK te bestrijden krijgt, {t bet in de competitie nog [t zoals het dat graag zou l)en, De Jaeger staat voor igere tijd op non-actief door j zware blessure en Kodde eveneens niet fit. Het wordt trom voor de Bressiaanders j zwaar karwei zondagmid- op eigen terrein tegen het evenbergse Virtus. Met een it mogen de Breskens-spe- Iers tevreden zijn onder deze omstandigheden. Sluiskil, dat in zijn laatste wedstrijd de eerste winst pak te door Berkdijk op de laatste plaats te drukken, staat even eens voor een lastige opgave. RKTW is geen gemakkelijke tegenstander voor de mannen van Hanne van der Hooft. Ook de kanaaldorpbewoners mo gen hun handen dichtknijpen als ze er in slagen een puntje mee uit Brabant te nemen. Vlissingen heeft nog niet kun nen imponeren in diezelfde tweede klasse B. De Zeeuwen kunnen zich zondag echter wat omhoog werken op de ranglijst via een overwinning op het eveneens niet sterke DOSKO. Middelburg is nog ongeslagen. Het speelde drie keer en evenzoveel keren ge lijk. Tegen Internos mogen de hoofdstedelingen proberen dit record te handhaven. In de Derde klasse D voert Zierikzee verrassend de rang lijst aan, samen met Steenber gen. Zierikzee scoort gemak kelijk, heeft al vijftien doel punten voor in vier duels, zo dat tegenstander Clinge ge waarschuwd is. Zierikzee komt op bezoek bij de debu tant in deze klasse en dat be looft een interessant duel te worden in het Oostzeeuwsch- vlaamse grensdorpje. Clinge is beslist niet kansloos. STEEN doet het knap hier. Het staat fraai op een gedeelde derde plaats en die klassering moe ten de spelers van trainer Walter van Duysse vast kun nen houden tegen het te klop pen De Schutters. Voor Goes zijn er goede winstkansen te gen het gelijkwaardige Roo sendaal. Al zal Goes dan wei anders moeten acteren dan in zijn laatste duel tegen STEEN, dat met niet minder dan 5-1 verloren werd. Jong Ambon krijgt het dit seizoen opnieuw zwaar. De Middelburgers staan op de laatste plaats en daar zal na het duel tegen het superieure Steenbergen wel geen verandering in komen, is de verwachting. In de vierde klasse H belooft het dit seizoen weer een boeiend gevecht te worden. Terneuzen en RIA W hebben zich in de beginfase als de be langrijkste troeven voor het kampioenschap aangediend, maar er zijn legio kapers op de kust, zoals bijvoorbeeld het knap debuterende Philippine. Terneuzen lijkt zondag de minste moeite te hebben - op papier althans - om goed in de race te blijven. De elf van Maurice de Windt nemen het op tegen ro de lantaarndrager Hoofdplaat en dat mag geen problemen opleveren voor de Terneuze- naren. RIA W, dat pas zo ge lukkig zijn inhaalduel won te gen tweede debutant Lewe- dorpse Boys, staat voor de krachtproef tegen het Hul- sterse HVV'24. Een interessant streekduel, waarin de Hulste naren moeten winnen, willen ze niet te ver achterop gera ken. Een gelijk spel lijkt hier de meest voor de hand liggen de uitslag. Axel ligt eveneens nog goed in de markt en kan zijn kansen volledig in eigen hand houden via het pakken van twee punten tegen het zwakke Lewedorpse Boys. Philippine is favoriet in het duel tegen Aardenburg. Hon- tenisse en Biervliet zijn aan elkaar gewaagd en hetzelfde geldt voor het duel tussen IJ- zendijke en Vogelwaarde. Programma: tweede klasse B: Boeimeer-WVO, Breskens- Virtus, Internos-Middelburg, RKTW-Sluiskil, NOAD- Berkdijk, Vlissingen-DOSKO; derde klasse D: Clinge-Zierik- zee, De Schutters-STEEN Goes-Roosendaal, Zundert- DIVO, BSC-SC Gastel, Jongv Ambon-Steenbergen; vierde klasse H: Hontenisse-Bier- vliet, IJzendijke-Vogelwaar- de, Aardenburg-Philippine, Lewedorpse Boys-Axel, Ter- neuzen-Hoofdplaat, HVV'24- RIA W. 39. /an Groot halfvrijstaand woon- «au c.v.-gas. Met grote garage, are. Ind.: hal, kelder, woonk., oilet 1e Verd.: 3 slaapk., badk! he en v.w. 2e Verd.: overloop, 2 er. Aanv in overleg 152.000.-k.k Nabij het Liesbos gel. vrijst. wo- olie-c.v. met grote schuurruimte iisbaan De woning omvat par- met open haard, keuken 12 m2, Ik Etage: overloop met kasten- Jchuurruimte is verdeeld in gara- bergzolder. De tennisbaan is ver egels. Op het terrein is een bere- anwezig. Perc.gr 1.13.95 325.000.-k.k. een perceel bouwgrond met ouwplan voor semi-bungalow. Het perceel wordt door de ver se staat geleverd De verkoper is Iswal aan te leggen. Aanv. direkt. f 100.000.-k.k. e en gemoderniseerde boerderij, sr dubbele bewoning, met vrijst varkensstal voor 150 mestvar- omvat 2 woonk., 2 keukens, 3 2 douchegelegenheden, 2 toi- n cv. op gas, grote open zolder ven van meer sl.k mogelijk is De )73 geheel verbouwd. Het geheel tueerd in het centrum van het en op riolering en gelegen op halve ha. hiervan is als erf bij de bruik en geheel aangeplant met inv. in overleg. 425.000.-k.k. 5 Ruim woonhuis met garage oorz. van c.v.-gas. Bouwjr. 1976. m2, landelijke omgeving en blij- t. Ind. beg. gr.: hal, toilet, sik., 18 m2, halfopen keuken met inb. overloop, badk. met o.a. Iigb., 2 a vaste trap) zolder I 119.000.-k.k. flVMSTOP BIJ JEUGD NAAR GOES Inn onze tennismedewerker KIES - Met uitzondering van iet district Gelderland zijn al- tennisdistricten vertegen- toordigd op het jaarlijkse agdtoernooi van Tennisclub ihelde International (TSI) te Het toernooi, dat als eer- Ie geldt voor de landelijke igdranglijst, gaat maandag an start en kent van uit het ehele land deelname van de lerkste ploegen. Evenals vo lg jaar werd het toernooi zo utig opgezet dat de finales iet allemaal op een dag wor- ra gespeeld. Elke leeftijdsca- igorie wordt afzonderlijk af- lewerkt. De plaatsingen zijn verricht lor jeugdbondscoach Willem in overleg met de beide Sstrictstrainers, Jan Willem lisseren Hans Felius. Waarin nog niet werd ge- aatst, is de jongste leef tij ds- rategorie tot en met 9 jaar. lier wordt eerst in poules ge teeld, waarna de eerste twee poules overgaan naar iet hoofdschema. Voor Zee- ind nemen hieraan onder an- iren deel Kees Oostrom (Yer- l, Richard Hamelink (Ter- leuzen) en Marcel Verwei lortgene). Bij de meisjes zijn latNathalie Tijssen (Hulst) en 'atridaKort (Zierikzee). In 4e categorie tot en met 11 laar werd Brabander Richard ssSfeemvijk eerste geplaatst 'oor Rogier Taphoorn (Am- irdam). De Zeeuwse verte- jenwoordiging bestaat uit Je in Verstraeten, Vincent de Guido Tolhoek, Manfred Kok en Bernd van Quekel- ighe. Bij de meisjes wordt i van Sandra Begijn uit luist verwacht. Zij staat eer geplaatst voor Babette ijsvogel (Utrecht), Ester larkestein (Rotterdam) en the Malingré (Groningen). it 1a Grote vrijst. semi-bunga- tuin en tulnbouwgrond. Ind.: k met open haard, toilet, moder- uken, 2 sik., badkamer 1e Verd.: bergkamer. De bungalow is isgestookte heteluchtverwarming. 8,5 m. Perc.gr 1 47.90 ha Aanv. agprijs op aanvraag lij in onroerende goederen ruyckenstraat Zó, fcreda tel: 076-142146 bis tussen Oudenbosch en 8.000 m2 grond Indeling al 20 m2, woonkamer/keuken .taande openhaard, bijkeuken Tiers, badkamer/douche/toilet vide 50 m2, slaapkamer 32 m2, 2 met ligbad, bidet en toilet pane kantel en scharnierend, chuitpuien naar de terrassen, larmbeveillging, ruime garage/ ooxen, hoolopslag, carport voor Prijs 485.000,— k.k. en bezichtiging 01652-2318 korfbal [jislrict Zuidwest eerste klas: a-Snel, aanvang 15.30 uur. ling Zeeland: Eerste klas: '"'Ito-TOGO, aanvang 15.30 f®.Tweede klas: Luctor-Tjo- i aanvang 15.00 uur; imslag-Seolto 2, aanvang P-30 uur. VOLLEYBAL ortzaal De Poel Goes, aan- |®8 15.30 uur: Mytilus-Soete- ,eve (derde divisie dames). Wzaal IJzendijke, aanvang r® uur: YVC-Dynamo (pro- potieklas heren). Sportzaal Ptwsterzande, aanvang 14.30 l Athanatos-Kikkers (pro- potieklas heren). Sportzaal IMdorpe, aanvang 14.00 uur: L kWrre-Savok 2 (eerste klas J°mes). Sportzaal Clinge, aan- P8 16.00 uur: CVC-Morres 2 toe klas heren). Sporthal Vlaanderen Sas van Gent, flvang 16.15 uur: Savok-At- f toste klas heren). HOCKEY derde klas d: Rapide- I rnL aanvang 13.00 uur op Tweyterrein aan Grote «eekweg te Hulst. i «aalhandbal weneerste klas: GSC 1-GSC L t anë 10.00 uur in sport- i.rn s"Gravenpolder. Uto- ylympus, aanvang 15.50 n sPorthal 't Zwaantje te iiiRUUiZen'Dames eerste klas: lm '"Sluiskil 2, aanvang j» to in sporthal 't ii tt 0 te Terneuzen. Uto- "Utopia 2, aanvang 11.10 ui- sPorthal 't Zwaantje te L'tozen. Dames tweede HVH-KHV, aanvang f"teHul Stporthal Den Dul" C Km,™ zondagvoetbal van "iftk - afdeling Zeeland: ,tblrg-CornBoys. "al Oude Vaart Terneu- aanvang 10.00 uur: Ter- tten ]"?r°P shot 4I Ter" iiuthi Ve^ 2Terneuzen ff 1. Sporthal De ;^ren Sas van Gent, ;Terri 8 uur: Groot Sas "leuzen 5. Richard Krojicek (vierde bij de wereldkampioenschappen in Florida), de grote trekpleister in Goes. Emerence van Wingen uit Ka- pelle werd zesde ingeschat. Grote trekpleister van dit toernooi is ongetwijfeld natio naal kampioen Richard Kraji- cek uit Scheveningen, onlangs vierde bij de wereldkam pioenschappen in Florida. Hij staat dan ook bovenaan het schema bij de 13-jarige jon gens, voor Albert Baan en Jef frey Verpaalen. Voor Zeeland mogen meestrijden Dimitri Kaijser, Marcel Wolfert, Jos Verschuure en Paul Richard Hellemans. Bij de meisjes ne men voor Zeeland deel Maaike Verstraeten, Annemarie de Blok, Elisabeth Buijs en Elly Cijvat. Caroline Vis, Nathalie Vandierendonck en Bettina Sonneveld zullen hier onge twijfeld de meeste kansen ma ken op de hoofdprijs. Tim van Dijk en Ronald Baarends werden voor Zee land geselecteerd in de catego rie tot en met 15 jaar, waar Brabander Willem Jan van Hulst eerste werd geplaatst. Naast Martine van Maarle- veld, die via de bondstennis- school werd geselecteerd, spe len de Zeeuwse meisjes Anne marie Verrijzer, Marion Schellekens, Corina van der Borgt en Janien Moerland. Marièlle Rooyman (Noord- Brabant) werd eerste ge plaatst. Woensdag worden de fina les gespeeld tot en met 11 jaar. Donderdag zijn de finales ge pland voor de 15-jarigen. Za terdag 22 en zondag 23 oktober zijn bestemd voor respectieve lijk de categorieën tot en met 13 jaar en tot en met 9 jaar. - FOTO FRANS WELTERS Van onze sportredactie RILLAND-BATH - De rallycrossvereniging AEBWR houdt morgen op het bekende Scheldecireuit te Rilland een 'open dag' voor coureurs. Het idee van zo'n open dag is geboren tijdens bezoeken aan dergelijke evenementen op het Glosso-circuit in het Belgische Arendonk. Daar bestaat enorme belangstelling voor open dagen zowel van de zijde van het publiek als van coureurs. Aan de wedstrijden in Rilland mogen zondag al leen rijders meedoen,die niet in het bezit zijn van een coureurslicentie, dus die eigenlijk geen rally crosser zijn. Er wordt gestart in drie klassen, te weten stan daardklas tot 1600 cc; op gevoerd tot 1600 cc en alles boven 1600 cc. Bij voldoen de deelame zal een aparte damesklas worden inge steld. Om deze dag voor het publiek nog aantrekkelij ker te maken heeft de AEWBR contact gezocht met de Eerste Nederlandse Achteruitrij vereniging. De leden daarvan zullen een volledige wedstrijd afwer ken. Van onze sportmedewerker LAMSWAARDE - Van van daag t/m 23 oktober houdt de biljartvereniging Ons Ver maak uit Lamswaarde het kampioenschap vijfde klas li bre van het district Zeeuwsch- Vlaanderen. Voor deze eindstrijd, die ge houden wordt in café-restau rant De Vier Jaargetijden, hebben zich de volgende spe lers geplaatst: 1. C. Hemelsoet, Concordia Terneuzen, moyen ne 1.128; 2. A. Laarhoven, DOS Hoek 1.29 (promotie); 3. W. De- TERNEUZEN - De teams van De Rijke en Amersbeek deel den afgelopen woensdag de punten in de huisvrouwen- competitie in de Ador-sport- hal in De Braakman. Het duo Wil van Remortel/ Mieke Widdershoven was goed voor twee punten voor De Rijke. Met 14-6 behaalde het een duidelijke overwin ning op Mariëtte van Rum- ste/Jannie Dieleman. Siewert en Vries zorgden voor de twee punten voor Van Amersbeek. Met 16-4 bleven zij de baas over Dobbeleir en Verhelst, waarmee de stand gelijk werd: 2-2. In dezelfde catego rie gelukte het Sluis 2 niet een partij in winst om te zetten. Oostburg 2 won met 4-0. Uitslagen categorie 2: Van Ovost-Van Veldhoven 0-4, Slaghoutje-Oostburg 1 4-0. Van onze sportmedewerker HOOFDPLAAT - Met Raymond Calon praten over de voetballerij is een amusante bezigheid. Op 15 oktober hoopt hij zijn vijftigste verjaardag te vieren op zijn riante stek, hoeve „Goede Hope" aan de Hoofdplaatse Westlangeweg. Geen bijzonderheid uiteraard in deze dagen, waarin de ge middelde leeftijdsgrens steeds hoger klimt. Wel bijzonder is dat hij nog altijd actief in KNVB- verband het veldvoetbal beoefent. Hoofdplaat 4 en zo nu en dan Hoofdplaat 3 maken gebruik van zijn enorme routine, in de loop van een kleine dertig jaar voetbal opgebouwd. Zijn voetballevens verhaal is boeiend, doet denken aan de verhalen uit het eind van de negentiende eeuw. Als 12-jarige, toen de zwaargetroffen Zeeuwsch- Vlaamse bevolking amper uit de schuilkelders tevoorschijn was gekomen, begon Calon met voetballen, bij DEO - wat stond voor Door Eendracht Overwinnen - in de buurt schap Sasput. Junioren, laat staan pupillen, waren onbe kende termen. Raymond be gon gewoon in het tweede en dat op een voetbalschoen. „Die kregen we uitgereikt van de HARK (goederen, die de Amerikanen in deze zwaar getroffen regio uitdeelden). Wie links was, nam de linkse, wie rechts was de rechtse. Ik had echter een broer, die in Oudenbosch op kostschool zat. Via hem kwam ik korte tijd later in het bezit van een paar schoenen. Jongens waren dat 'lekkertjes'. Wat een overgang. Voetballen deden we op een wei. Een heg met de partijen aan weerszijden was de kleed accommodatie. De wedstrijden droegen het predikaat vriend schappelijk. Toch hebben we een enorme prijzenkast bijeen geschopt. Helaas is die enige jaren terug mee in vlammen opgegaan, toen het café in Sas put volledig uitbrandde". Lang voetbalde hij Calon in EDO, want hij stak boven de middelmaat uit. Peet Blaak man kwam hem en zijn broer Miel 'contracteren' voor Hoofdplaat. Vijftien jaar was hij, toen hij in het eerste van Hoofdplaat zijn opwachting mocht maken, op de linksbui tenplaats. „Mijn enige op dracht was de ballen hoog voor de pot te gooien. Onze midvoor Jan Blaakman kopte ze wel binnen. Ik heb nooit een spits gezien, die harder kon koppen dan hij. De eerlijkheid gebied me te zeggen dat je in die tijd vlugger in het eerste kwam dan tegenwoordig. Trainen, ja dat hebben we ge loof ik wel gedaan. Hoeveel keer per week, dat weet ik niet. Wel herinner ik me Barre Visser uit Breskens, in die tijd een grote naam op voetbalge- bied in onze regio". Tot 1953 zou Calon Hoofd plaat dienen. Ondertussen wel een viertal verhuizingen van speelterrein meemakend. „Ik weet nog goed dat we promo veerden naar de vierde klas. Toen voetbalden we op een wei, eigendom van mijn vader. Een veld, dat door de KNVB werd afgekeurd, met het ge volg dat we 'thuis' in Biervliet moesten gaan spelen". Zijn diensttijd, die hij door bracht als sportinstructeur, en de daarop volgende studie aan de TH in Delft betekenden een tijdelijk afscheid van het toen ook al voetbalgekke dorp ach ter de dijk. Studerend in Delft, halverweg de vijftiger jaren, kwam hij bij het destijds be taalde voetbal spelende DHC terecht. Hij werd er geen mil jonair, want zijn optreden reikte niet verder dan een aantal vriendschappelijke partijen in het eerste. „Ik heb er wel veel geleerd op voetbal- gebied. Het was de tijd dat de Hongaarse vluchtelingen naar ons land kwamen. Jongen, wat konden die gasten met de bal overweg". In 1959 kwam Calon terug naar zijn geboortegrond. Speelde tot het seizoen 1963- 1964 in Hoofdplaat, trouwde, verhuisde naar Breskens en werd daar trainer. Wegens het feit dat hij de dertig gepas seerd was en men in Breskens geen vertrouwen had in man nen van boven de dertig, kwam hij als voetballer in het tweede terecht, dat overigens erg hoog - reserve tweede klas - speelde. Toen Westrate als eerste betaalde trainer in Breskens werd aangetrokken, moest hij terugschakelen wat training betreft naar de jeugd. In het seizoen 1975-1976 keerde Calon niet alleen terug op 'Goede Hope', maar ook bij de voetbalvereniging Hoofd plaat. Hij, die in eerdere dagen als trainer van Hoofdplaat het stopperspilsyteem invoerde, beperkte zich toen tot het ve- teranenvoetbal. Een toer- nooitje hier en daar, tot hij vo rig seizoen naar zijn voetbal lende telgen - drie in getal - stond te kijken en men hem vroeg het tekort in een van de lagere elftallen aan te vullen. Vanaf dat moment werd we kelijks weer de tas ingepakt. Begonnen als linksvoetige behandelt hij de 'knikker' nu rechts. Een verhaal apart. „Ik weet het nog goed. We speel den in IJzendijke en mijn lin kerbeen kreeg meer te verdu ren dan goed was. Mijn gabber Raymond Calon: „De enige opdracht, die ik in het begin meekreeg, was alle ballen hoog voor de pot te gooien". - FOTO ARCHIEF DE STEM Arsène de Jonge trok me op de fiets, dat was toen ons vervoer naar de streekduels, naar huis. Daar aangekomen kon ik niet meer op m'n linkerbeen staan. De dokter werd gebeld en wat bleek: Raymond zijn linker been was uit de kom. Alles wat op de boerderij voorhanden was, heeft de zaak weer in zijn fatsoen getrokken. Vanaf dat moment ben ik rechtsvoetig geworden. Blessures, och ik kan ze niet tellen". „Knieën, enkels, zelfs mijn jukbeen heb ik gebroken, maar voetballen moest ik. Meerdere keren heb ik mank achter de paarden gelopen, maar vader Calon zei altijd: voetballen mag je, maar maandag is maandag en dan is het werken geblazen". Calon deed trouwens meer dan voetballen. Lange tijd was hij aangesloten bij de Vlis- singse atletiekvereniging Ma rathon. De middenafstanden waren zijn favoriete num mers. Ook op de schaats kon hij uit de voeten. „Ik wou per se naar de Elfstedentocht in 1963. We trainden met een groepje onder leiding van Staf Dobbelaere en Jan de Jager als gekken. We reden zelfs, een keer rond Walcheren op rol schaatsen, pakten zeven keer per dag Sluis-Brugge-Sluis tot in de winter van 1962-1963 de Elfstedentocht kwam. Toen we op weg waren naar Leeu warden, hoorden we dat de in schrijving gesloten werd. Jon gens, wat heb ik toen gebaald. Paping won, Calon zat al thuis". Hoogtepunten in zijn voet balloopbaan waren ongetwij feld de uitverkiezingen voor het Zeeuws elftal: tien keer in de afdelingsploeg en zeven keer in de KNVB-formatie. Daarnaast nog tal van keren in de Westzeeuwschvlaamse selectie. Een dieptepunt was ongetwijfeld een paar weken geleden, toen hij met Hoofd plaat 3 met 13-0 werd wegge speeld door Walcheren 2. „Met zoveel had ik nog nooit verlo ren. En dat op mijn negenen- veertigste". volder, Concordia Terneuzen 1.20 (promotie); 4. W. Schef- fers, Het Groene Laken Sas van Gent 1.00; 5. W. Peperzak, DOS Hoek 1.2; 6. J. van Water schoot, Ons Vermaak Lams waarde 1.078; 7. J. Klaassen, DOS Hoek 1.07; 8. E. Breepoel, De Molenhoek Hoek 1.05; re serves zijn: S. Bonte 1.04; J. Blaakman 1.05 en A. Blaauw 1.00, allen van BCD uit Draai brug. De gewestelijke eindstrijd van deze klas wordt van 2 t/m 4 december gheouden in het district West-Brabant. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De jeugdbil- jartvereniging JBT uit Ter neuzen houdt vandaag en morgen het districtskam pioenschap vijfde klas libre voor de jeugd. Dit kampioen schap, dat onder leiding van Frans van der Hulst en Jan Rottier afgewerkt zal worden, wordt verspeeld in café 't Kel dertje te Terneuzen. Voor deze eindstrijd hebben zich de volgende spelers ge plaatst: 1. Robert Vermeule, JBH Hulst, moyenne 1.36; 2. Peter Mortier, JBH Hulst 1.27; 3. Patrick Schumacher, BCD Draaibrug 1.11; 4. Patrick Braem, JBH Hulst 1.11; 5. On- no van Looy, JBT Terneuzen 1.09; 6. William Brand, JBH Hulst 1.02; 7. Marino Thijs, JBH Hulst 0.98; 8. Edy Ver meulen, JBH Hulst 0.98. Het toernooi begint om tien uur geopend. Morgen om streeks vier uur wordt de fi nalepartij gespeeld. Van onze sportmedewerker AXEL - Vandaag wordt in Axel de laatste fietscross van dit seizoen verreden. Vanaf 11.00 uur kunnen de deelnemers inschrijven op het terrein aan de Sportlaan. De eerste manche gaat om 13.00 uur van start. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De zaalvoet balcommissie van het rayon Terneuzen houdt donderdag 20 oktober een algemene leden vergadering in de kantine van sporthal 't Zwaantje te Ter neuzen.

de Stem | 1983 | | pagina 9