Hoek werkt aan herstel leeuwsch- Vlaamse amazone in top van WÈ westen Winst Walcherse zaal voetbalselectie Zeeuws elftal tegen Kapelle De Visser snelste Zeeuw in Berlijn Eerste ronde Zeeuws schaaktitelstrijd 'ubtitels Flying Dutchman Regionale koplopers in de fout bGENS IG MOGELIJK learing amesvoetbal nHoek Koers Hulst sterk bezet Fortrei vijfde H|inAG 30 SEPTEMBER 1983 T14 PAGINA SPORT 2 Van onze sportmedewerker In de tweede klas het zaterdagvoetbal ■ijht Hoek de goede weg in- ieslagen te zijn. Op bezoek iji WHS werden de eerste „unten gepakt en dat was Ld nodig. In eigen huis tijn de mannen van trainer jan Dooms zaterdag gasthe- ren van Good Luck uit Raamsdonkveer. De tweede geeuwsch-Vlaamse verte- nivoordiger in deze klas. A2VV. reist af naar Aalst waar het Roda Boys als te genstander treft. Good Luck, dat naar Hoek komt, is een tegenstander die de wit-blauwen moet Kunnen kloppen. Twee keer speelde het in eigen huis en verloor daar één keer met 1-0 en speelde een keer met 1-1 gelijk. Hoek, dat als team nog niet goed heeft ge draaid, heeft in Jan de Block een man die het afge lopen zaterdag de juiste weg wees. Dat hij dat in het duel tegen Good Luck eveneens kan, is een gebeurtenis waar de Hoek-aanhang op zit te wachten. Want juist bij hen is het optimisme weer aan het toenemen, temeer daar de krachten nu gebundeld zijn in een heuse suppor tersclub. AZW heeft een karwei voor de boeg dat duidelijk moeilijker wordt, b Roda Boys kende een voortreffe lijke competitiestart en pakte de volle buit uit de drie gespeelde duels. Slechs één keer moest de defensie buigen en dat is weinig te noemen. AZW kreeg even- 'eens nog weinig doelpunten om de oren, maar scoorde nog te weinig om de tegen stander te verontrusten. Dat dit snel kan veranderen, is een gegeven. AZW zag tot nu toe in de duels voldoende doelkansen om zeep gehol pen. Als juist daar de balans even naar de goede kant doorslaat, dan is de Axelse ploeg zonder meer een ge vaarlijke tegenstander. Met een puntendeling huiswaa- arts keren, lijkt vooralsnog het meest voor de hand lig gende. Terneuzense Boys reist af naar Krabbendijke waar het de ploeg met dezelfde naam te bestrijden heeft. Geweldig was het nog niet wat de Terneuzenaren ver toonden, maar de Boys is desondanks een goede mid denmoter. Krabbendijke is een ploeg waar Terneuzense Boys graag tegen speelt en aangezien het bij de gaste- heren nog allemaal niet zo fraai verloopt, start de ploeg van trainer Dekker als fa voriet. Zaamslag heeft een bij zonder zwakke start achter de rug. Slechts één puntje uit drie wedstrijden is de buit en dat is te gering. Dat het daarin nog maar een keer scoorde, is evenens te weinig. Een excuus dat nog enig gehoor kan vinden is dat Zaamslag een zwaar programma had. Twee van de drie tegenstanders waren kampioenskandidaten die in uitwedstrijden bestreden moesten worden. Kloetinge is de vierde in het rijtje, maar dan met het verschil dat het naar Zaamslag komt. Pech heeft trainer Emans dat hij doelman Nieuwelink moet missen. Een gebroken pink houdt hem aan de kant. PROGRAMMA: Tweede Idas: Oranje Wit-SHO, Oostkapelle-Bruse Boys, Roda Boys-AZVV, Rozenburg-Arne- muiden, SSC'55-WHS, Hoek-Good Luck. Derde klas: Zwaluwe-Kapelle, Tholense Boys-Yerseke, Krabbendij- ke-Terneuzense Boys, Wemeldinge- Serooskerke, Dinteloord-NTW, Zaamslag-Kloetinge. mm llen en Cobien: sterk team m i |ellen verkrijgbaar in: marine, kobalt-blauw, antracieLgrijs en JEANS G/v SPORTSWEAR lel méér goeds van Pointer bij: 110 - telefoon 01153-1332 Door Ton Koomen VERSLAG - Ellen de Bliek voelt zich uitstekend uis in het Zeeuwse paardesportwereldje. De zeven- in lentes jonge amazone uit het Zeeuwsch-Vlaamse ensdorpje Overslag onder de rook van Axel, is re- ■lmatig te vinden in de top van de uitslagenlijsten j het Z-springen voor pony's. De atheneum-leerlin- i die volgend jaar rechten wil gaan studeren in Rot- rdam, heeft er dan ook veel voor over. „Om je aan etop te kunnen handhaven is het echt wel nodig dat per dag zo'n uur aan de training geeft. En dat doe ik ■aag, want de paardesport heeft mij in de houd- reep", zegt blonde Ellen, die langzamerhand een be nde verschijning is geworden op de Zeeuwse hippi- he evenementen. |in led. bekl., 1982 voering, veel acc 1980 1977 1982 1978 1982 I Interieur, Interieur, leur, nieuw f, LPG, veel 1980 G, veel acc.... 1978 PG, veel dec. 1981 iterieur, veel acc 1982 !r, LPG, dec.1982 eur, LPG, veel 1981 1981 'veel acc 1981 eel acc.1981 1980 ding, /oor een liefhebber. 1979 1982 1981 den verkocht met 3 ten half jaar rijdt ze nu al haar pony Cobien. Niet ir eerste pony, want al op iarige leeftijd was Ellen de ek - dochter van Jacques de de voorzitter van de amslagse ruitersportvere- |ing Luctor et Emergo - ac- in de ruitersport. „Als lid de Oostburgse ponyclub Brugse Vaart. Ik woonde nog in Breskens en dat de meest voor de hand lig- le mogelijkheid", zegt El- Bij de Oostburgse vereni- deed zij haar eerste erva- p in het paardesportwe- Op 12-jarige leeftijd zij een 'gouden greep' de pony Peter Pan werd :ht. „Een voortreffelijke ichtige pony. Daar heb ik mie resultaten mee geboekt. I-dressuur bereikt en «rgedrongen tot het Z- lingen". Pech sloeg echter (voor Ellen de Bliek, inmid- 1 verlichte showroom onze sportmedewerker K - De damesvoetbalhea- die de KNVB afdeling ™and in de kantine van de "Ibalvereniging Hoek hield de Zeeuwsch-Vlaamse is een geslaagde bijeen- ®st geworden. Delegaties acht clubs die reeds met damesteam spelen en twee 7 die willen gaan spelen Meen damesteam, gaven ac- presence. Duidelijk werd tijdens deze takomst dat de lopende uwsch-Vlaamse competitie ■"grote mate van soepelheid de clubs vereist. Het pro- f® 's Lier dat er zowel za- "®gelubs als teams uit het voetbal in één groep ondergebracht. Voor de 'dagen geeft dit nogal 7 moeilijkheden die opge- worden door onderlinge Waken te maken waardoor Lu Linnen een redelijke '-n gespeeld kunnen wor- n Punt dat de KNVB-de- ^staande uit Wim (s,7en (landelijke da- ««tbakommissie), Jo Tax »iJi commissie dames- afdeling Zeeland) en «IK; Welid) '-van de Velde (com- onder de aandacht Was de ledenwerving. 'gedachte bestaat om vol- te starten met een 2 le waarin teams be ttan uit zeven speelsters J®°P een half veld. n momenteel de Wende jeugdvoetbal- dels naar Axel verhuisd en lid geworden van De Kleppertjes, een onderdeel van de Ruiter- sportvereniging Axel. „Peter Pan werd ernstig ziek. De dokter dacht dat de pony nooit meer voor honderd procent fit zou worden. Problemen met de luchtwegen. Peter Pan is toen verkocht aan Picavet in Zaamslag. Marie Paule Pica- vet rijdt er nu nog steeds op. En viert er grote successen mee. Achteraf Is dus alles ge lukkig meegevallen. Jammer dat ik die pony kwijt ben, maar ik ben blij dat ie zo goed terecht gekomen is. Ik gun het Marie Paule Picavet graag, want we zijn uitstekende vriendinnen. Het is toch een gezellig wereldje, waarin we goed met elkaar kunnen op schieten. Nooit problemen. We zijn allelei lid van Luctor et Emergo nu en dat is een fijne vereniging. Voor mij is het vooral van belang dat ik Peter Pan niet uit het oog verloren ben. Ik zie de pony nog regel matig en dat doet me goed. Hij is in goede handen". Peter Pan vertrok en Joly Coeur kwam er voor in de plaats. Een halfbloed Arabier, waar ze op 15-jarige leeftijd op ging rijden. Ellen de Bliek: „Toen we Joly Coeur kochten reed die L-dressuur en L- springen. Een lieve pony, maar niet geschikt voor de springsport. Wel ben ik er mee tot de M-dressuur doorge drongen met zeven winstpun ten. Deze pony werd doorver kocht naar een adres in Erme- lo. Het deed wel pijn, maar een goede springer zou het nooit geworden zijn. We hebben daarna lang gezocht naar een geschikte pony en hebben ten slotte Cobien gevonden. Een perfecte springer. Voor de dressuur te fel, want ik ben er niet verder mee gekomen dan de L-dressuur. Met springen ging het echter veel beter. Binnen de kortste keren in de Z-klasse met nu maar liefst vijftien winstpunten". Ellen de Bliek boekte met Cobien fraaie resultaten. „Mooiste voor mij was wel de ,tweede plaats tijdens het ZLM-concours in Kruiningen waar ik bij het Z-springen de tweede plaats veroverde ach ter sterke Jacqueline de Win ter van Walcheren. Volgend jaar ben ik 18 jaar en kan ik het seizoen nog uitrijden met Cobien. Dat wil ik graag", zegt Ellen, die tijdens de concour sen in Zeeland en daarbuiten altijd kan rekenen op de steun van haar ouders, die alle wed strijden meegaan. De Over- slagse amazone, die eveneens graag aan jazzballet doet, wil het volgende seizoen nog even •vlammen. „Daarna weet ik nog niet wat er gaat gebeuren. Ik blijf liefst actief in de paar desport, maar mijn studie gaat voor. Ik weet nu nog niet of ik genoeg tijd zal kunnen vrij maken voor mijn hobby. Dat blijft afwachten. Voorlopig kan ik echter nog even voor uit". Ellen de Bliek met Cobien, een succesvolle pony combinatie in het Zeeuwse paardesportwereldje - FOTO WIM K00VMAN Van onze sportmedewerker AXEL - Het eerste selectie duel dat de Zeeuwse-Vlaamse 'top acht' en de Bevelands/ Walcherse selectie in sporthal 't Sportuus in Axel speelden, is met 10-8 door de groep Wal cheren gewonnen. In de eerste 25 minuten van de drie te spe len tijdslimieten namen de Zeeuwsch-Vlamingen een 3-1- voorsprong door doelpunten van Jan van Nierop, Arnold van Acker en opnieuw Van Nierop. Een strafshcop, verzil verd door Julius Schilaut, be tekende 3-1 bij de eerste doel- wisseling. Kort na de hervatting scoor de Van de Brande 4-1 en leken de in het wit gestoken Zeeuwsch-Vlamingen op ro zen te zitten. Dit veranderde echter snel. Eerst was het Ba rend Vader die 4-2 liet note ren, waarna Paul Schipper, gemakkelijk scorend en zeker een kandidaat vaor de Zeeuw se selectie, met twee gave doelpunten de stand op 4-4 bracht. Eric Speckens deed hierna doelman Boers nog maals twee keer capituleren waardoor de 4-6-stand op het scorebord verscheen. De kans op 4-7 liet Schilaut liggen door een strafschop onbenut te Ia- ten. Walter Mortier had even eens zijn vizier toen nog niet op scherp staan en miste di verse kansen. Dit veranderde hij in de derde speeltijd door daarin drie doelpunten te scoren, maar aangezien Paul Schipper (2x) en Gé Wolters (2x) de juis te richting eveneens hadden gevonden, stokte de stand op 7-9. Een magnifieke knal van Frank Lammens betekende zelfs nog 8-9 maar aangezien Eric Speckens nummer tien in de Zeeuwsch-Vlaamse touwen deponeerde, restte er te weinig tijd om de bakens alsnog te verzetten. Gezien het duel zijn Her man Snoek (Axel), Aronold van Acker (Hulst), Gé Wolters (Goes), Taco van de Velde (Middelburg) en Paul Schipper (Vlissingen) gegadigden voor een plaatsje in de Zeeuwse se lectie. Een selectie die pas be kend wordt nadat voornoemde teams elkaar nogmaals be streden hebben. Plaats van handeling is dan sporthal De Kruitmolen te Middelburg waar 7 oktober om 20.00 uur het tweede treffen begint. Acht spelers uit de groep Be veland/Walcheren en •Zeeuwsch-Vlaanderen - is voorselectie - speelt dan nog maals tegen de zaalvoetbalse lectie van vorig jaar waarna de eindselectie bekend wordt. Voor de Zeeuwsch-Vlaamse selectie kwamen uit onder lei ding vain coach George Leenk- negt: de keepers Herman Snoek (Axel), Wout Boers (Sas van Gent) en de veldspelers Jan van Nierop, Frank Lam mens, Walter Mortier, Benny van de Brande, Arnold van Acker (allen Hulst) en Hans van de Boom (Sas van Gent). Onder leiding van Cees Outer- mans speelden de Walcherse spelers Jan de Wolf (Middel burg), Eric Speckers (Goes), Gé Wolters (Goes), Imro De- mezer (Middelburg), Julius Schilaut (Middelburg), Taco van de Velde (Middelburg), Barend Vader (Vlissingen) en Paul Schipper (Vlissingen). Van onze sportmedewerker MIDDELBURG - Een groep bevoorrechte spelers sluit dinsdag avond een schitterende reeks wedstrijden af. Het Zeeuws elftal komt dan voor het laatst in deze samenstelling in het veld, in en tegen Kapelle. Daarvoor speelde diezelfde groep wedstrijden te gen Feijenoord, de Belgische nationale selectie, een elftal van Zeeuwse profspelers en vorige week nog tegen het Nederlands elftal. De bekende groep komt dinsdagavond 4 oktober in Kapelle ('s avonds om acht uur) in het veld ter gelegen heid van de officiële inge bruikstelling van de lichtin stallatie in Kapelle. Jo de Waal heeft weer de beschik king over de keepers Rob Grü- ben van Breskens en Johan Dijkhuizen van Middelburg; de verdedigers Jaap Meerman k\'(liyf.^,'rtmedewerfcer wedstrijd van de tien te ver- ^jaarL sportmedewerker LZEn - De Terneu- 'iW ^scrossvereniging The Lman kan terug- geslaagd clubkam- °aP' Gemiddeld kwam '■Stal clubleden per wedstrijd van de tien te ver rijden crossen in de baan. Om in aanmerking te ko men voor het kampioenschap, moesten minimaal zeven wed strijden meegereden worden. Dit leverde de volgende clubtitelhouders <>P' .1 Jaar: André de Vin; 6 jaar: Mike de Ridder; 7 Jaar: Robert-Jan Jansen; 8 jaar: Eric Vonk; 9 jaar: Walter Finze; 10 Jaar: Michel de Ridder; 11 jaar: Mike Pioegaert; 12 jaar: Lucio Carolina; 13 jaar: Johnny de Jongh; 14 jaar: Eric Pioegaert Meisjes: A-groep: Tanitha Uytdenwilligen; C-groep: Monique Wïs- se; D-groep: Marcia Bosten. van Vlissingen, Eugène Fagg van Oostkapelle, Jan Hame link van Hoek, Jos van Belzen en Klaas van Belzen van Ar- nemuiden; de middenvelders Frans van der Pijl van Hoek, Nico Bouman van AZW, Rob de Muynck van Breskens, Paul van Kouteren van Sluis kil, Johan ie Conté van Mid delburg en de aaanvallers Pe ter de Waard van Kapelle, Ge rard Schipper van Oostkapelle en Zeeland's topscorer Bram van de Broeke van Breskens en we zouden bijna voorstop per Willy de Jaeger van Bres kens vergeten. Peter de Waard kiest voor deze bijzondere wedstrijd dus voor het Zeeuws elftal en speelt tegen zijn eigen makkers. De wedstrijd staat onder leiding van Piet Ha- rinck uit Goes. Volleybal Sporthal Den Dullaert Hulst, 16.30 uur: SC Morres-Even Kijken (pro motieklas dames), Morres 2-Dynamo (dames), Morres 2-Sgravo (heren), 't Sportuus Axel, aanvang 16.00 uur: De Sterre-Delta (derde divisie heren). Sporthal Baskensburg Vlissingen, aan vang 14.00 uur: Marathon-Mytilus (derde divisie dames). Sportzaal Kloosterzande, aanvang 16.00 uur: Athanatos-Voor- waarts (dames), aanvang 14.30 uur: Athanatos 2-De Klomp (dames). Sport hal De Vlaanderen Sas van Gent, aan vang 16.15 uur: Savok 2- Sluvoc (dames) en Savok-De Sterre 2 (heren). Korfbal District Zuidwest, eerste klas B: Tjoba-Swift, aanvang 15.30 uur. Afde ling Zeeland, tweede klas: Zaamslag- Stormvogels 2, aanvang 15.30 uur en Animo 3-Luetor, aanvang 15.00 uur. Voetbal Eerste klas afdeling Zeeland van de KNVB: Zeeland Sport-Graauw, Oost- burg-Hulsterloo, Robur-Koewacht, Pa trijzen-Sluis, Noormannen-Volharding, Corn Boys-Domburg. Zwemmen De zwemploeg van De Schel de uit Terneuzen, die pas gepromoveerd is naar de landelijke E-competitie, trekt zondag naar Vlissingen om daar de strijd aan te binden met De Stormvogel, De Ganze en DWF uit Sliedrecht. Het gaat hier om de eerste wedstrijd voor de lan delijke zwemcompetitie. De aanvang is bepaald op 14.15 uur. Badminton Sporthal 't Zwaantje Ter- neuzen, aanvang 10.00 uur: Terneuzen 1-DKC 2 (landelijk); Terneuzen 4- Astroiden 1 (landelijk); Terneuzen 6-Den Ossaert 1 (district). Sporthal De Vlaan deren Sas van Gent, aanvang 10.00 uur: Groot Sas 1- Marathon 5 (district). Van onze sportredactie HULST - In Hulst wordt dins dag 4 oktober het Zeeuwse wielerseizoen afgesloten met de traditionele 'Sluitingskoers' voor amateurs. Op dit moment staan 62 renners op de deelne merslijst en daarbij alle klin-- kende namen van Brabantse en Zeeuwse kleppers. De ama teurs rijden 100 kilometer op het bekende Hulsterse par koers - 65 ronden - en het startschot klinkt om 14.30 uur. Kanshebbers op de over winning van Zeeuwse zijde zijn vooral Peter van Acker, Krijn van der Bent, Ko Blok, Joop Brooijmans, Rob Bij- vank, Thijs Fase, Karei van Goethem, Ad de Jong, Hans Moens, Pièrre Raas, Toon van der Steen, Cees Vleugel en Cor Vervaet. Van Brabantse zijde mag de meeste tegenstand worden verwacht van De Baat, De Braber, Van Est, Gerrit van 't Geloof, Van der Jagt, Japsers, Van der Klun- dert en De Regt. Een select rennersveld dat voor de nodige strijd kan zor- fen in deze laatste wedstrijd it seizoen voor de renners in Zeeuwsch-Vlaanderen. Van onze sportmedewerker GRAAUW - Ludi de Visser uit Terneuzen was met een tijd van 2 uurt, 47 minuten en 32 seconden de snelste Zeeuwsch-Vlaming in de marathon van Berlijn. Hij was een van de negen Zeeuwsch-Vlaamse lopers die met de sportvereniging Aloy uit Graauw de trip naar Berlijn maakte. „Een onvergetelijk schouwspel", stelde Remy Magnus. „Ruim 6100 deelnemers, een perfecte organisatie en een enorm aantal toeschouwers. Een festijn om nooit te verge ten". Het gezelschap vertrok afgelopen vrijdagmorgen per bus om maandagavond in Graauw te arriveren. Naast Ludi de Visser reali seerden de acht overige Zeeuwsch-Vlamingen de vol gende tijden: Hans Cornelis, Groede 3.01.55; Arnold Polder man, Vogelwaarde 3.05.18; Jan de Jong, Terneuzen 3.12.40; Lucien Hoop, Kloosterzande 3.15.0; Sjaak de Braai, Terneu zen 3.26.17; Willy van Himst, Terneuzen 3.43.01; Benny Borgt, Koewacht 3.28.28 en Cor Roose, Terneuzen 4.16.08. Jo de Nijs maakte de reis als masseur mee. Remy Magnus zei het te betreuren dat geen enkele Zeeuwse KNAU-atleet de reis meemaakte. „Wat zou dat uitmaken. We zijn samen op stap en bedrijven daar sport". Of Berlijn voor her- harling vatbaar is weet de toporganisator uit Graauw niet. „Alles liep perfect en nu gaan mijn gedachten uit in de richting van Rome of Buda pest want ook daar zouden wij wel eens willen meemaken". Van onze schaakmedewerker SAS VAN GENT - Zaterdag wordt in het clublokaal van de schaakvereniging Het Witte Paard te Sas van Gent de eerste ronde gespeeld om het persoonlijk kampioenschap van Zeeland voor senioren. De hoofdklas, die vorig jaar uit een kleine groep schakers bestond, is nu uitgebreid tot 18 spelers. Met daarin de toppers van Zeeland, zoals Kees Nieuwelink (titelverdediger), Adrie den Hamer, Michel Wise, Johan de Wolf en Henk de Rid der. Smit, Maarten Westerweele-Jan de Lan ge, Frans Snijders-Martin de Bock, Henk Massink-André Galle. Promotieklas: Koeman-Van der Borgt, Van Kesteren- Vleeskens, C. Provoost-De Jager, Van Klaveren-De Putter, A. Dubbeldam- Bolleman, Ton-Janse, Sander-Dees. Eer ste klas: Marquinie-Van Dorselaer, Blom-De Kraker, Destombes-Vermue, Van de Graaf-Martens, Koster van Groos-Noorlander, De Waal-M. Dubbel dam, Andriessen-Droogers. Tweede klas: Boogaard-Dhont, Sies-Joziasse, De Vrieze-Kesteloo, Van Boven-De Ridder, J. Boone-Meinderts, Hoogesteder-Van Stel, P. Boone-Pallada, Bosch-Michel Dubbeldam, Bommeljé-Van der Velden, De Jong-De Poorte, Van de Schoot- Poort, Van der Sloot-De Jonge. Titelverdediger Kees Nieu welink wordt in staat geacht om de prestatie van vorig jaar te evenaren. Tijdens de laatst gehouden toernooien is geble ken dat de Suiskillenaar in een goede vorm steekt. In de hoofdklas ontbreken Helmut Cardon van HWP en clubge noot Marnix van der Zalm wegens studieredenen. Indeling eerste ronde: Hoofdklas: Robert van Waterschoot-Rudie de Smit, Adrie den Hamer-Johan de Wolf, Nick Dub- beldam-Henk de Ridder, Ad de Feyter- Paul van Rooijen, Michel Wise-Wout van Wijnen, Kees Nieuwelink-Martin de Van onze sportmedewerker AXEL - Twee van de drie koplopers in de regionale zaal voetbalcompetitie gingen tij dens de vierde speeldag in de fout. Fabricom haalde fiks uit en klopte het nog ongeslagen De Kreeft in Hulst met 6-1 en Verpoorte haalde eveneens in sporthal Den Dullaert De Smickel met 4-1 onderuit. De Ster was en bleef ongsla- gen. De Pooter sputterde in Axel behoorlijk tegen, maar kon niet voorkomen dat de punten via een 6-3-zege mee naar Hulst gingen. Pierrot deed in Sas van Gent een goe de zaak door Racing White met 4-2 te kloppen en zodoen de de tweede plaats in de rangschikking voor zich op te- eisen. De westelijke streek- duels in sporthal De Veerhoek te Oostburg leverden over winningen op voor Oude Raedthuys ten koste van Tem Boys (2-1) en De Tol (3-1) op NMB/ Vermeire. Stand: De Ster 4-8, Pierrot 4-7, De Smic kel 4-6, De Kreeft 4-6, Verpoorte 4-6, Fa bricom 4-6, De Tol 4-4, Oude Raedthuys 4-4, Tem Boys 4-1, NMV/Vermeire 4-0, Racing White 4-0, De Pooter 4-0. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De jeugdli- centiehouders van de wieler vereniging Zeeuwsch-Vlaan deren kwamen in actie in een landelijk jeugdtoernooi in het Brabantse Lieshout. De beste prestatie in dit sterke veld kwam op naam van Jean- Pièrre Fortrei bij de 11-jari- gen, waar hij knap vijfde werd. Johny van Cadsand werd in diezelfde categorie achtste en Serge van Boven negende. Bij de 14-jarigen reed Jacky Fortrei naar een 17e plaats. Rudi Rabout en Robert Gijsels kwam in actie bij de 13-jari- gen. Rabout werd vijftiende en Gijsels 22e. Robert de Nijs reed bij de 10-jarigen naar een 15e plaats. Wilmar van de Berghe klasseerde zich bij de 9-jarigen als tiende. In de jongste categorie de 8-jarigen werd Monica Fortrei 20e en Richard van Cadsand 21e. HANS MOENS en COR VERVAET werden in de ama- teurkoers in Stekene-Kemze- ke ex aequo als tiende geklas seerd. De zege ging naar de Brabander Jelle Nijdam, die de snelste was van het 40-kop- pige deelnemersveld. UITSLAGEN JUNIORENCOMPETITlfc Hoofdklas A: Arnemuiden Al-Middel burg Al 0-5, HW Al-Yerseke Al 7-1, Goes Al-Vlissingen Al 5-3, Terneuzen Al-RCS Al 0-1, Serooskerke Al- Zierik- zee Al 2-1. Groep A2: Bruse Boys Al- Wolfaartsdijk Al 2-2, Mevo Al-SKNWK Al 7-1, Robur Al-Kioetinge A2 3-0, Dui- veland Al-Colpl. Boys Al 1-2. Groep A3: Kapelle Al-Krabbendijke Al 6-1, We- meldinge Al-Rillandia Al 1-2, Hein- kenszand Al-Patrijzen Al 2-4. Groep A4: Vlissingen A2- Middelburg A4 6-1, Kloe tinge A3-Robur A2 3-4, GPC A2-Zld. Sport A2 2-5, RCS A3-Kapelle A2 0-4. Groep A5: Meeuwen Al-Dauwendaele Al 1-0, Zld. Sport Al-Veere Al 2-3, Mid delburg A2-Oostkapelle Al 7-1, RCS A2- Noormannen Al 1-2. Groep A6: Corn Boys Al-Terneuzen A2 7-1, IJzendijke Al-Tem. Boys A2 7-0, Aardenburg Al- Breskens Al 1-3, Sluis Al-Sluiskil Al 3-1, Hoofdplaat Al-Hoek Al 3-1. Groep A7: AZW Al-Clinge Al 1-1, Tem. Boys Al-Axel Al 4-0, Vogelwaarde Al-Koe wacht Al 1-4, Ria Al- Zaamslag Al 3-2. B-JUNIOREN Regio BI: Vlissingen Bl-RCS Bl 2-2, 's- H. Arendskerke Bl-Robur Bl 2-0, Goes Bl-Kloetinge Bl 2-3, Zierikzee Bl-Arne- muiden Bl 10-0. Regio B2: Middelburg Bl-Terneuzen Bl 5-3, Zeelandia Bl- Tern. Boys Bl 1-6, Aardenburg Bl-VCK Bl 2-1, Hoek Bl-HW Bl 1-5. Groep B3: DFS Bl-Colpl. Boys Bl 1-1, Renesse Bl- WIK Bl 0-12, Brouwershaven Bl-Bruse Boys Bl 2-1, SKNWK Bl-Mevo Bl 2-0, Zierikzee B2-Ouwerkerk Bl 0-2. Groep B4: Wolf aartsdijk Bl-Wemeldinge Bl 0-11, Yerseke Bl-Kruiningen Bl 1-3, Ril- landia Bl-Hansw. Boys Bl 1-4, Apollo Bl-Krabbendijke Bl 6-0, Kapelle Bl-SSS Bl 5-7. Groep B5: Hoedekenskerke Bl- 'Borssele Bl 4-2, RCS B4-Goes B2 0-3, Nieuwdorp Bl-Kwadendamme Bl 1-3, Lewed. Boys BI-Volharding Bl 3-1. Groep B6: RCS B5-Serooskerke B2 2-7, Middelburg B3-Walcheren B2 1-7, VCK B2-Middelburg B4 9-0. Groep B7: Kloe tinge B2-Wemeldinge B2 15-0, Kruinin gen Bl-Kloetinge B3 0-7, Waarde Bl- Cortgene Bl 0-12. Groep B8: Serooskerke Bl-Middelburg B2 4-1, Dauwendaele Bl- Nieuwland Bl 1-2, Walcheren Bl-GPC Bl 4-1. Groep B9: Zld. Sport Bl-Bevelan- ders Bl 1-8, Domburg Bl-Vlissingen B2 6-0, Noormannen Bl-RCS B3 3-2. Groep B10: Biervliet Bl-Sluiskil Bl 7-2, Tern. Boys B2-Ria Bl 8-1, Terneuzen B2- Groede Bl 2-0, Hoofdplaat Bl-IJzendijke Bl 6-2, Oostburg Bl-Corn Boys Bl 5-0. Groep BH: Clinge B2-Aardenburg B2 9-1, HW B2-Terneuzen B4 5-3, Terneu zen B3-Philippine B2 0-0, AZW B2- Tern. Boys B3 2-0. Groep B12: Philippine Bl-Hontenisse Bl 3-0, Vogelwaarde Bl- Hulsterloo Bl 7-5, Graauw Bl-Zaamslag Bl 1-2, AZW Bl-Steen Bl 3-0, Axel Bl- Koewacht Bl 2-0. C-JUNIOREN Groep Cl: Bruse Boys C2-Ouwerkerk Cl 3-4, Renesse Cl-Brouwershaven Cl 3-10, Dreischor Cl-ZSC Cl 1-3, Duiveland Cl- SKNWK C2 18-1, Zierikzee C3-DFS C2 0-3. Groep C2: DFS Cl-Bruse Boys Cl 12- 0, Cortgene Cl - Wolf^rtsdijk Cl 1-4, Bevelanders Cl-WIK Cl 0-2, Wissenker- ke Cl- Zierikzee C2 5-0. Groep C3: Kloe tinge C2-Apollo Cl 9-0, Hansw. Boys Cl- Hoedekenskerke Cl 1-2, Kapelle C2-'s-H. Arendskerke 1-3. Groep C4: Kloetinge C3-Heinkenszand C3 6-2, Yerseke C2- Kruiningen C2 14-0, Robur C3-Kloetinge C4 2-1, Colpl. Boys C2-Kapelle C3 4-1, Robur C2-SSV C2 9-0. Groep C5: SVD Cl-Lewed. Boys Cl 2-2, Borssele Cl- Jong Ambon Cl 1-15, Patrijzen Cl-Dau- wendaele C2 3-0. Groep C6: SKNWK Cl- Heinkenszand Cl 3-1, Zierikzee Cl-Goes Cl 8-0, Kruiningen Cl-Kloetinge Cl 1-3, Wemeldinge Cl-Robur Cl 0-8, Kapelle Cl- Yerseke Cl 7-2. Groep C7: Seroos kerke C\-Oostkapelle Cl 1-5, Veere Cl- Noormannen Cl 0-3, RCS C2-Ritthem Cl 6-1, Domburg Cl-Walcheren Cl 0-7, Meeuwen Cl-Zld. Sport Cl 3-2. Groep C8: Arnemuiden C2-Oostkapelle C2 1-6, Meeuwen C2-Zeelandia C2 1-4, RCS C3- Serooskerke C2 2-0, Lewed. Boys C2- RCS C5 3-1, VCK C2-Middelburg C4 3-1 Groep C9: GPC Cl-Zeelandia Cl 4-1, Vlissingen Cl- Middelburg C2 10-2, Mid delburg Cl-Arnemuiden Cl 3-0, RCS Cl- VCK Cl 2-1, Dauwendaele Cl-Vlissingen C2 3-1. Groep C10: Dauwendaele C3- Jong Ambon C2 5-5, Vlissingen C3-RCS C4 0-5, Zld. Sport C2-GPC C2 1-8, Wal cheren C2-Vlissingen C4 1-0. Groep Cll: Groede Cl-Oostburg Cl 1-14, Cadzand Cl-Aardenburg Cl 1-4, Schoondijke Cl- Biervliet Cl 7-4, Terneuzen C2-IJzendij- ke Cl 5-1, Breskens Cl-Sluis Cl 3-0. Groep C12: Zaamslag Cl-Koewacht Cl 2-3, Hulsterloo Cl-Ria Cl 0-4, Graauw Cl-Clinge Cl 0-5, Sluiskil Cl-SDO Cl 6-1, HVV C2-Vogelwaarde Cl 4-1. Groep C13: Tern. Boys Cl-Temeuzen Cl 2-2, AZW Cl-Axel Cl 4-4,Hontenisse Cl- HW Cl 0-5, Philippine Cl-Corn Boys Cl 3-0. Groep C14: HW C3-Hontenisse C3 0-1, Corn Boys C2-Steen C2 10-2, Hote- nisse C2-Axel C3 0-1, Terhole Cl-AZW C2 3-0. Groep C15: Tem. Boys C3-Ter- neuzen C4 0-0, Hoek C2-Temeuzen C3 3-2, Aardenburg C2-Tern. Boys C2 0-2.

de Stem | 1983 | | pagina 9