Zhu verbetert eigen wereldrecord Jcraag Subsidiekraan mag weer open Competit Wonderbaarlijk herstel van heren-volleybalteam Robson mikpunt van veel kritiek Winst hockeyjeugd gsrssP" B Auto van Edo Ophof gestolen in Breda wemstrijd iddelburg Hulster Ambacht verslaat Smash Michels naar Real Madrid? ssisss*-,,Kff IEDEREEN IMEtzareska\ Van Kooten op 't matje Dinghy weekend in Breskens zeilwedstrijd n Terneuzen door Léon Krijnen UTRECHT - De subsidiekraan boven de gootsteen van het be taalde voetbal mag weer wijd opengedraaid worden. Ingeto gen vreugde en bezwete ge zichten aan beide kanten van de onderhandelingstafel in de Utrechtse Galgenwaard, na dat gistermiddag de sectie be taald voetbal min of meer met de neus op de feiten en ook maar meteen door de knieën gedrukt was door de heren „externe geldgevers" en staatssecretaris Drs. Joop van der Reijden. De in ruim 2 te uur toch nog vrij vlot verlopen onderhan delingen hebben in ieder geval tot gevolg dat de clubs in het betaalde voetbal over het lo pende seizoen geen korting over hun uitkeringen uit het vereveningsfonds zullen krij gen. Het sectiebestuur heeft dus toch besloten om een stapje te rug te doen nadat staatssecre taris Drs. Joop van der Reij den begin juni besloot om de lopende uitkeringen voor ten minste een half jaar op te schorten. Het ging daarbij om een bedrag van ruim twee miljoen gulden. Van der Reij den vond dat de reglemente ring van zowel het vergoedin gensysteem als die van het vereveningsfonds niet in over eenstemming waren met het geen de Tweede Kamer wen ste. Daarop krabbelden op 15 augustus in eerste instantie de leden van de bijzondere alge mene vergadering van de sec tie betaald voetbal terug. Zij gingen accoord met een ver soepeling van het transfersys teem en gaven voorzitter Van der Louw alsnog toestemming om de voorwaarden van Van der Reijden met betrekking tot de verevening te aanvaar den. Dat betekende dat de zwak kere clubs mee zullen profite ren van de sterkere clubs via de totale inkomsten en niet via de recettes zoals de clubs dat oorspronkelijk wilden. Met die nieuwe troefkaar ten in handen was het voor Van der Louw niet zo moeilijk om tot overeenstemming te komen met zowel staatssecre taris Van der Reijden als de externe geldgevers. „Ons systeem van vereve ning vinden wij nog steeds minstens zo goed als het ande re systeem", aldus André van der Louw, „maar de clubs kunnen het geld nou eenmaal niet missen". „Alle plooitjes zijn nu glad gestreken", aldus Joop van der Reijden, „zodat de definitieve afrekening van het vorige sei zoen waarschijnlijk weer ge woon in oktober kan plaats vinden. En ook de uitkeringen over het lopende seizoen kun nen nu gewoon doorgaan. We doen in feite net alsof er tij dens de vorige bijeenkomst in juni al een accoord bereikt was". Eind mei volgend jaar zal de gedragslijn voor de daarop volgende jaren weer bepaald worden, zodat het gisteren be reikte bestand eigenlijk weer een uitstel voor één jaar is. Van der Louw benadrukte overigens weer eens dat hij bang was dat er flink gesjoe meld gaat worden door de clubs als de verevening vol gens de wens van de externe geldgevers defintitief door gang zou vinden. Bij die rege ling gaat het om 3,7 procent van alle inkomsten. Van der Louw zei bang te zijn dat er dan weer een deel van de sponsorgelden buiten de vere niging om rechtstreeks zijn weg naar de spelers zal vin den. „U kent die constructie nog wel", aldus Van der Louw veelbetekenend, notabene in het stadion van de op dat ge bied nogal roemruchte FC Utrecht. „Ik hou niet erg van die onverbiddelijke state ments, maar aan de ene kant vinden alle clubs de regeling gevaarlijk en aan de andere kant wil niemand de subsidie kwijt. Van der Reijden deelde die bezwaren niet. Hij is van me ning dat de grotere verenigin gen relatief meer inkomsten UITSLAGEN SANTPOORT (ANP) - De uit slagen van de eerste wed strijddag van de strijd om de Europa-cup softbal luiden: Fernmoor (GBr) - Lazio (Ita) 0- 17 (5 innings), Lazio (Ita) - Hörs- holm Clowns (Den) 25-0 (5 innings), Bloemendaal (Ned) - Bagarmossen (Zwe) 18-0 (5 innings), General Mo tors (Bel) - Democraticas (Spa) 12-1 (5 innings), Bloemendaal - Demo craticas 12-0 (6 innings). hebben buiten de recettes om: „Wij willen ons systeem heus niet tot iedere prijs er door drukken. Wij staan open voor andere ideeën dat die van het BBI, maar wij willen de ze kerheid hebben van een rede lijk en eerlijke onderlinge hulp in het betaalde voetbal op weg naar de gezondmaking". SHANGHAI (AFP/DPA) - De Chinese atleet Zhu Jianhua heeft donderdag bij de vijfde Chinese Sportspelen in Shanghai zijn eigen wereldrecord hoogspringen verbeterd. Zhu Jianhua sprong 2 me ter en 38 centimeter hoog, één centimeter meer dan op 11 juni van dit jaar, toen hij in Peking met een sprong van 2.37 meter de top van de wereldranglijst aller tijden bereikte. De verbetering van Zhu's wereldrecord aan het eind van een zwaar seizoen kwam als een ver rassing. Al in augustus vertoonde de curve in de prestaties van Zhu een neergaande lijn. Bij de we reldtitelstrijd in Helsinki veroverde de 1.94 lange at leet, die veel sprongkracht aan een niet volmaakte techniek paart, niet de ver wachte gouden medaille. Zhu moest in de Finse hoofdstad met een verrich ting van 2.29 meter de on bekende Sowj et-springer Gennadi Avdejenko (goud) en de Amerikaan Tyke Peacock (zilver) voor laten. Na zijn tweede wereld record had Zhu voor dat falen echter een verkla ring: „Ik was te nerveus. Ik had niet de rust om naar de goede vorm en uitvoe ring van de sprongen te zoeken". De Chinees begon de wedstrijd in Shanghai op 2.10 meter. Bij 2.22, 2.26 en 2.30 had hij steeds één po ging nodig, bij 2.34 ge bruikte Zhu twee spron gen. Bij 2.38 was de tweede poging goed voor het nieu we wereldrecord. Zhu Jianhua werd ooit als elfjarig talentje ont dekt door Hu Hongfei. De broodmagere Zhu leed aan bronchitis en mocht van zijn ouders als enige van de vijf kinderen aanvan kelijk niet aan sport doen. In 1974 sprong hij als elfja rige 1.35 meter hoog. Hij verbeterde zich snel: 155 ('75), 1.66 ('76), 1.80 ('77), 1.95 ('78), 2.13 ('79) en 2.25 ('80). In 1981 meldde Zhu zich bij de wereldtop met een Chi nees record van 2.30 meter. In 1981 won hij het hoog springnummer bij de Aziatische Spelen met een sprong van 2.33, een Azia tisch record. Dit jaar bleef Zhu progressie tonen: tot 2.38. 11111minin TOPSPANNING OOSTERHOUT - Reeds op de eerste dag van het 'We reld-driebanden-toernooi Oosterhout' is aangetoond dat de formule van het biljartevenement om geldprij zen een groot succes is. Het laten spelen van twee sets van 25 caramboles, met eventueel een verlenging, zorgde gisteren in de bijzonder sfeervol ingerichte sporthal Oosterheide voor topspanning. OOSTERHOUT t/RlJPAG 23 SEPTEM piiiiiiMiiHiimiiiimiiiniiiiiiiimiiiiiiiiiimiii Van onze sportmedewerker AXEL - In de tweede klas van het KNVB-zondagvoet- bal voldoet Breskens aan d( hoge verwachting door in d« top van het klassement mee te draaien. Sluiskil speelt leuk, maar pakt steeds net naast de winst. STEEN heeft het ritme al helemaal te pakken en de tweede Zeeuwsch-Vlaamse verte genwoordiger in de derde klas, Clinge, begint uitge kiender te spelen. Een blikvanger in de tweede klas is het duel Sluiskil-Middelburg. Wil Sluiskil de gestelde eis „De beste ploeg van Zeeland worden", gestalte gaan ge ven, dan moet er gewonnen worden. De op bezoek ko mende mannen van trainer Wurth zullen daaraan zeker niet meewerken. Evenals Sluiskil begonnen ze ambi tieus aan de competitie. Met lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll door Hein Groothuis Van de eerste zes partijen moest de helft door middel van 'penalties', waarbij beide spe lers van acquit gaan en degene met de hoogste produktie een extra matchpunt in de wacht sleept, worden beslist. Bij twee van die wedstrijden met een verlenging was Raymond Ceulemans betrokken, hetgeen illustreert dat de wereldtitel houder een stuk kwetsbaarder is dan bij de internationale kampioenschappen met een normale partijlengte. Het toernooi sloeg trouwens meteen aan bij publiek en deelnemers. Op de openings dag waren er al meer dan 500 betalende toeschouwers, van wie enkelen meteen inspeel den op de mogelijkheid om premies ter beschikking te stellen. Het prijzengeld liep Van onze sportredactie BREDA - Voor Ajax- voetballer Edo Ophof heeft de redelijk succes volle interland tegen de Belgen woensdagavond een vervelende nasmaak gekregen. In Breda raak te hij zijn peperdure auto, een BMW ter waar de van 60.000, kwijt. Hij had zijn voertuig maandagavond op het parkeerterrein van motel Breda geparkeerd. Per bus zette hij met de ove rige spelers van het Ne derlands elftal de reis voort naar Yerseke, waar het kamp was opgeslagen ter voorbereiding op de interland. Toen hij na af loop van die interland zijn auto weer in Breda wilde ophalen, bleek een ander hem voor te zijn geweest. Voor Ophof zat er weinig anders op dan aangifte te doen bij de Bredase politie. daardoor op met 900 gulden. Geen wanklank werd gehoord. Ook niet van de spelers, die anders na een eerste ronde nogal eens met kritiek voor de dag komen. Raymond Ceule mans: „De mensen hier heb ben hun zaakjes prima voor elkaar. Daar zouden bij ons heel wat organisaties een voorbeeld aan kunnen nemen. Het materiaal is prima en de hele entourage stimuleert". Raymond Ceulemans en Christ van der Smissen waren de grote uitblinkers van de eerste dag. De Belg, die zowel tegen de Willebrorder als te gen Rini van Bracht op heftig verzet stuitte, hield er twee zwaarbevochten overwinnin gen (3-2) aan over. Van der Smissen revancheerde zich na zijn nederlaag tegen Ceule mans op eminente wijze door Ludo Dielis terug te wij zen (3- 2) en is nog volop in de run ning voor de hoofdprijs van 2500 gulden. De Willebrorder heeft bovendien voorlopig de beste uitzichten op de prijs voor de kortste setvan het toernooi, die inmiddels is ver dubbeld tot 1000 gulden. Van der Smissen vocht in zijn eerste partij een heroïsch gevecht uit met Raymond Ceulemans. Na een achter stand van 18-22 besliste de Westbrabander de eerste set met 25-24 (in 17 beurten) in zijn voordeel. In de tweede set leek de Willebrorder zelfs voor een enorme stunt te gaan zor gen, toen hij snel een 13-4- voorsprong nam door series van 6 en 5. Een man als Ceule mans is echter niet zo gauw verslagen. Dat toonde hij tot tweemaal toe aan. Nadat de Belg de bakens had verzet (13- 15) in een periode dat er niets bij Van der Smissen lukte, werkte hij in het slot van de set opnieuw een grote achter stand (23-15) weg, die ontstaan was door een geweldige serie van 9 van Van der Smissen. Bij de stand 24-21 maakte Ceulemans de hem nog ont brekende 4 caramboles om in matchpunten op gelijke hoogte te komen. De strijd om het ex tra matchpunt was snel be slist. Van der Smissen, die verkoos op te gaan („Dan komt de tegenstander onder druk te staan"), miste na de aanvangs- stoot. Ceulemans maakte 2 ca ramboles, waarmee het pleit beslecht was. De deelnemers aan het 'Wereld-driebanden-toernooi Oosterhout'. Vlnr. Bitalis, Dielis, Ceulemans, Van der Smissen, Kobayashi, Scherz, Siebert en Van Bracht. - FOTO DE STEM/BEN STEFFEN Van onze zwemmedewerker IDDELBURG - De jeugd- emploegen van De Schelde Terneuzen en de Zwem- Koewacht, trekken zon- naar Middelburg voor de irste wedstrijd van de natio- ile jeugdzwemcompetitie. et de ploeg van De Zuidwes- r vormen deze clubs een af- leling. Hoe de onderlinge krachts- 'erschillen liggen, is nog niet ikend omdat in alle ploegen ieuwe krachten zijn opgeno- en. De wedstrijd in Middel- begint om 15.30 uur. De emploeg van Luctor trekt Dordrecht voor de eerste edstrijd in de tweede divisie. Tegen Dielis verloor Van der Smissen de eerste set kansloos (15-25 in 20 beurten), maar hij herstelde zich gewel dig in de tweede. Daarin scoorde hij aan de lopende band met kleine series, waar tegen Dielis geen enkel ver weer had: 25-6 in 12 beurten. Van der Smissen: „In de eerste set had Dielis mij volledig in bedwang, kon hij aanvallen en verdedigen tegelijk. In de tweede was het precies an dersom". Bij de 'penalties' ze gevierde Van der Smissen met 2-1, doordat de Belg na het maken van de acquitstoot de eerste bal miste. Van der Smissen: „Dat komt nou door de druk. Daarom was ik ook blij dat Dielis mij op liet gaan". Ook Raymond Ceulemans had in zijn tweede partij een barrage nodig. Rini van Bracht toonde zich in beide sets gelijkwaardig aan de 'grootmeester'. In de eerste set ging de Waalwijker, die goed halverwege de partij een ach terstand van 10-18 volledig te niet had gedaan met een serie van 8, waarmee hij een caram bole achterbleef bij de hoogste reeks van zijn tegenstander, met 23-25 in 15 beurten ten on der. In de tweede set sleepte hij een benauwde winst van 25-24, uit het vuur. De eerste verlenging bracht geen beslis sing (1-1). Bij de tweede 'na- kamp' bleek Ceulemans over de sterkste zenuwen - Van Bracht ketste na 2 caramboles - te beschikken: 2-3. Van Bracht, die weinig had getraind, omdat hij handenvol werk heeft in de zaak in bil jartartikelen, die hij op 1 augustus is begonnen, had te voren verloren (1-3) van Ludo Dielis, die hij aanzienlijk min der partij had kunnen geven dan Ceulemans. In de eerste set tegen Dielis ging van Bracht met 15-25 in 16 beur ten) onderuit, in de tweede be werkstelligde hij een knappe remise25-25 in 26 beurten. Uitslagen eerste ronde: Raymond Ceulemans (Bel) - Christ van der Smissen (Ned) 3-2: eerste set 25 om 241 in 17, tweede set 24 om 25 in 17, penalty: Ceulemans 2, Van der Smissen 1. Ludo Dielis (Bel) - Rini van Bracht (Ned) 3-1: eerste set 25 om 15 in 16, tweede set 25 om 25 in 26. Richard Bitalis (Fra) - Johann Scherz (Oos) 4-0: eerste set 25 om 18 in 26, tweede set 25 om 17 in 17. Nobuaki Kobayashi (Jap) - Günther Sie bert (WD1) 4-0: eerste set 25 om 18 in 23, tweede set 25 om 17 in 18. Uitslagen tweede ronde: Van der Smissen - Dielis 3-2: eerste set 15 om 25 in 20, tweede set 25 om 6 in 12, penalty: Van der Smissen 2, Dielis 1. Ceulemans - Van Bracht 3-2: eerste set 25 om 23 in 16, tweede set 24 om 25 in 18, eerste penalty: Ceulemans 1, Van Bracht 1, tweede penalty: Ceulemans 3, Van Bracht 2. LONDEN (RTR) - De neder laag van het Engelse elftal op de heilige grond van Wembley tegen Denemarken is hard aangekomen. Niet alleen wer den de kansen van Engeland door het doelpunt van Allan Simonssen uit een strafschop (0-1) op een plaats in de EK- eindronde tot een toevalstref fer gereduceerd, bovendien werd de reputatie van Enge land als voetbalnatie ernstig geschaad. Bondscoach Bobby Robson was donderdag in de Engelse dagbladen het mikpunt van de bepaald niet malse kritiek. De eerder bij Ipswich Town zo succesvolle clubcoach speelde de 'zwarte Piet' echter door naar zijn spelers. „Zij volgden mijn instructies niet op". Als voorbeeld haalde hij het inzetten van Chamberlain aan. „In de rust heb ik met de spelers afgesproken, dat ik bij een achterstand twintig minu ten voor tijd Chamberlain in het veld zou brengen en dat we vanaf dat moment over de vleugels zouden aanvallen. Die jongen heeft echter nau welijks een bal gehad. Het elf tal bleef volharden in door het midden aan te vallen. Als coach heb je daar langs de lijn geen greep op". Robson verwierp de sugges tie dat het Deense elftal beter gespeeld had. „Er bestond wei nig verschil tussen beide elf tallen. Misschien was Dene marken een fractie beter, maar conditioneel waren wij minstens gelijkwaardig en van overspeeld zijn door De nemarken was geen sprake". Robson weigerde diep in te gaan op opmerkingen van de Deense coach Piontek, dat de Engelsen te bevreesd waren geweest voor de Denen. „Dat is pure nonsens", aldus Robson. „Wij hadden maar één doel voor ogen: winnen. We wisten wat er op het spel stond. Ver liezen hield vrijwel zeker uit schakeling in". Over Engelands kansen op een plaats in de EK-eindronde is Robson dan ook somber ge stemd. „Normaal gesproken liggen we er uit. Maar in het voetbal is nooit iets voor hon derd procent zeker. Daar ligt onze enige hoop". In Denemarken, waar de te levisie voor de eerste keer in de geschiedenis een interland rechtstreeks op het scherm bracht, was de stemming op het baldadige af luidruchtig en enthousiast. De Deense kranten bejubelden de histori sche zege in alle toonaarden en maakten er een onderlinge wedstrijd van elkaar in super latieven te overtreffen. Toch kwam de grootste lof uit de mond van de verslagen coach Robson. Hij voorspelde dat Denemarken in de EK- eindronde minimaal tot de halve finales zal doordringen. „Denemarken behoort op dit moment tot de beste vier van Europa". MAASTRICHT - In Ma- drileense voetbalkringen wordt sinds zondag open lijk gesproken over de komst van Rinus Michels of Santamaria als nieuwe trainer van Real Madrid. De 'koninklijke' is in de afgelopen tien dagen drie keer vernederd en daar om wordt steeds luider om het ontslag van trai ner Alfredo di Stefano geroepen. Rinus Michels wilde gisteravond, hij verbleef weer voor een paar dagen in Keulen, geen commen taar geven op zijn kandi datuur in Madrid. „Nee, daar zeg ik geen woord over. Dat kan ook niet in deze situatie, nu een an dere trainer nog bij een club werkt". Real heeft overigens nog meer personele pro blemen. Het stadion-per soneel van de club en ook dat van Atletico Madrid heeft 22 procent loons verhoging geëist. De bei de clubs willen slechts 11 procent geven. Wordt de eis van het 400 man ster ke personeel niet inge willigd, dan zal op 28 sep tember gestaakt worden. SUHL (ANP) - Het Nederlands heren-vol leybalteam lijkt zich in het troosttoernooi van het Europees kampioenschap om de ze vende tot en met de twaalfde plaats won derbaarlijk te hebben hersteld van de te leurstellingen in de poule-wedstrijden. Ne derland versloeg donderdag namelijk op sensationele wijze Hongarije met 3-0 via de overtuigende setstanden van 15-9, 15-6 en 15-3. Bondscoach Hachmang verraste door Bert Goedkoop in de basis-opstelling op te nemen samen met Fred Wellink, Jan Clar- dey, Wim Koch, Ad van der Velden en Pim Raterink. De opstelling van de omstreden Amstelvener vond Hachmang een logisch gevolg van het gesprek met zijn spelverde lers Raterink en Clardey. „Hun probleem was dat zij steeds nieuwe spelers voor de pass achter zich hadden. Jurriaan Kooien (assistent-trainer) en ik waren het er toen over eens, dat Goedkoop terug in de opstel ling moest, ook al had hij eerder gefaald. Hij kreeg hiermee nog één kans en die heeft hij gepakt". Dat gold ook voor Wim Koch, die even eens een zeer goede wedstrijd speelde. Hachmang: „Ik heb gekozen voor Koch, omdat de Hongaarse netverdediging niet zo groot is. Hierdoor mocht je verwachten, dat Koch nu wel zou scoren". Dat gebeurde in derdaad, ook al omdat mede-aanvallers Wellink en Van der Velden sterk draaiden. Overigens is het triest te moeten conclude- Van onze tennismedewerker HULST - De tennisverenigin- ;en Hulster Ambacht en Smash uit St.-Jansteen hiel- len een gezelligheidstoernooi. Hoewel de afstand nooit een belemmering kan zijn ge weest, was dit de eerste maal dat beide verenigingen elkaar iroffen. In een toernooi, dat volledig ren, dat zelfs een 1.93 meter lange speler.^ Wim Koch al te klein bevonden wordt naa™butteMariTO°lCTSbvan'^we^metên ^HuLterAmtati f "i) tegen Smash 273. Het Nederland en Hongarije begonnen ove wrnooii dat zich med gens nerveus en gespannen. Merkwaarii ,erheugen in de belangstelling was dat ditmaal niet Nederland, maar® ïan dg sterkere f f ganje de discipline liet varen, waard» ,olgend sei worden ver- zich in het Hongaarse veld talrijke misvfr standen voordeden. Hierdoor kwamen' set-up's zelden goed en kregen de se aanvallers geen kans het blok te ontwijken. Men ging toen forceW waardoor in de eerste set de stand va"' opliep tot 12-7. Volgens de Hongaarse t Garamvölgyi werd toen de wedstrijd It slist. „Mijn ploeg stond al met glazen in het veld. Toen de achterstand zo snel «f liep, verloren de spelers het laatste zelfvertrouwen", aldus de coach van BRESKENS - De watersport ploeg, die maar liefst drie maanden achter- vereniging Breskens houdt za- een bijeen was geweest om zich op dit toe' jerdag 24 en zondag 25 septem- nooi voor te bereiden. Het werd 15-9 en W ?er de tiende editie van het derland voerde met scherpe opslagen 1 Jaarlijks terugkerend Dinghy- druk op. Typerend voor het Nederlan1 eekend. De wedstrijd voor herstel was, dat Koch de tweede set kon w; pen zeilboten wordt op de ■serveren en dat een redding van Goed* ^sterschelde gevaren. De de derde set beëindigde. Het Nederlands damesteam verlof' Cottbus de eerste wedstrijd in de troost'" de. Polen was veel sterker en won in nuten met 3-0. De setstanden waren: 9-15 en 3-15. DUBLIN (ANP) - Het Jong Oranje-herenhockeyteam heeft donderdag zijn eerste wedstrijd in het kwalificatie toernooi voor het Europees kampioenschap 1984 gewon nen. De Nederlandse jeugd spelers (tot 21 jaar) versloegen Wales met 2-0. (ADVERTENTIE) breipatronen"* eigen rpode-fflodei. Het adres van de dichtstbijzijnde Zareska- winkelier vindt u in de ZEIST (ANP) ten zal ter verantwoori roepen worden door de een zich hierover bij het vei van het veld uiterst delijk. volgd op de banen van Smash. Van onze zeilmedewerker eerste start is zaterdag aom uur. Men hoopt op vol- 10.00 J wacu IIUUUl UU VUI- scr vi deelname van de La- P e'ying Dutchman-, 420-, amaran- en handicapklas- J<*we' vorig jaar een deel lonr Wedstrijden niet kon „,in ,galatl wegens gebrek aan voor j opt het Dinghycomité striia 6 utl§ave van de wed- wordt °P g°ed zeilweer- %mi het Er yoor de deelnemers een Pische baan uitgelegd in vaarwater ilaat aT' v,aLel van Hoofd- Kees vanK%,ao>,^Als er inderdaad, en dat -il van'riCt!i''nl!-'k tot vreugde tuc!.*ri„ j dinghycomité, veel roepen worden door ae •»- ivlnd sta.r"'6,,»lulluJu;. vee commissie van de KNVB; ltrijd staat. kunnen de wed voetballer van PKcM ;e2ien een leuk kljksp j liep in het duel tegen R«f iamarans name Van de Ca" berisping op en gedrj «J de FD's die dan *orgen vuurwerk' kunnen Arbiter Bakker rap!»- j de het voorval, waar" tuchtcommissie besloot Kooten alsnog in staat va> v schuldiging te stellen. *e zeilmedewerker De straffen betaald voeth „^M/EN ne Dow-zeil- K. van de Akker (Vites M> houdt zondaV strijden schorsing ZeilvveHc,»---? boete, R. Delahaye (MVW j itheens.. ,jden °P de 150 gulden, elixir T Jlöeenv5p ir J wp ac strijden plus 150 gyae'jstti;i ie laai., eek te Terneuzen. Kruyk (FC Utrecht) 3 we®,«il j, ste wedstrijd van dit plus 150 gulden S. M ld(l '1Se'zoen staat oncn voor l a (AZ'67) 5 wedstrijden, "-'j V". Partner voor (Go Ahead Eagles) 2 we®™,,j «nist- en„ *"'J^"d'cap-, Op- B. Hoogveld (FC VW) Jji n windsurf klassen. den, zaak T. Bootsman (v nog in behandeling-

de Stem | 1983 | | pagina 6