Van Laere moet opgeven Zeeuwse top naar toernooi van Savok Wij kunnen kampioen worden Landau hoopt op ereplaats START KNVB- BEKERVOETBAL Overwinning Martien Jansen De Sluisse toren met twee teams van start I? W ilfried V leeskens: „Terneuzen heeft nu versterking" Zeeuwse titels steeple Stockcar races in Axel WOENSDAG 31 AUGUSTUS 1983 eugdrenners Eysden TH PAGINA SPORT 2 VLISSINGEN Tijdens de open Zeeuwse meerkam- pioenschappen afgelopen weekend op het Vlissingse kunststof moest Schelde- sport-atleet Luc van Laere wegens een rugblessure op geven. Dit terijl de Terneu- zenaar na een voortreffelij ke eerste dag aan de top van het klassement stond. De ze ge ging bij de senioren naar Peter Holthuysen van Festi- na. De beste Zeeuw was Kees-Jan Mol met een veer tiende plaats. Bij de A-jongens een knappe derde plaats van Martin Boucherie, die voor een nieuw record met de polsstok zorgde. De mara- thon-atleet kwam tot 3.75 meter. Vijftien centimeter hoger dan zijn oude record. Met de discus ging het min der goed. Hij kwam slechts tot 26 meter en 62 centime ter, wat ver beneden zijn mogelijkheden was. Een goede tweede plaats kon worden opgetekend voor Jacolies van Gastel bij de A-meisjes die een zeven kamp op het programma hadden. Bij de dames pro longeerde Sonja de Schacht van het Belgische Vlierzele haar zege van vorig jaar met ruime voorsprong op Elly Fiere van AVR Rotter dam. Bij de B-junioren kwa men de Zeeuwen uitstekend voor de dag. André Verwei van het Goese AV'56 zege vierde bij de jongens terwijl Brenda van Essen de zege pakte bij de meisjes. Tijdens de bij nummers probeerde John Vermeule het Zeeuws record op de 1500 meter te pakken. De weersomstan digheden -veel wind- deden die aanval al bij voorbaat mislukken. Uitstekend ge- gangmaakt op de eerste 800 meter door Niek Flipse bleef hij ruim zes seconden boven het record van Henk Lind ner. Bij het speerwerpen ze gevierde Jeroen van de Meer van Olympia Eindho ven met een uitstekende 73 meter en 16 centimeter. Eindstanden m eerkampioen schappen: Heren-senioren: 1. Peter Hol thuysen (Festina) 6678 punten, 2. Joop Swalbach (AV'23) 6447, 3. Tom de Koning (Spartaan) 6325, 4. John van Oers (Thor) 6305, 5. Rino Spin (AVB'81) 5999. Jon gens A: 1. Felix van der Meer (PSV) 7217 punten, 2. Frank Kruyne (PAC) 6402, 3. Martin Boucherie (Marathon) 6173, 4. Chris van Lawick (Lyturgus) 6105, 5. Elco Ridderbos (AV'24) 5940. Jongens B: 1. André Ver wei (AV'56) 5522 punten, 2. Cor Troost (Spirit) 5192, 3. Frank Landman (AVR) 5013,4. Richard van der Gaast (Marathon) 4734, 5. Marcel Sluyter (PAC) 4662. Dames: 1. Sonja de Schacht (AC Vlierzele) 4972 punten, 2. Elly Fiere (AVR) 4634, 3. Maja de Jonge (Scheldesport) 3918, 4. In ge den Boer (Dynamo) 3671, 5. Inge de Groot (AVR) 3285. Meis jes A: 1. Liesbeth Gijssen (Spa- do) 4354 punten (districtsrecord Zuid), 2. Jacolies van Gastel (Delta Sport) 4988 punten, 3. Ina de Koster (Typhoon) 4638, 4. Mi chelle Blommesteijn (AVR) 4540), 5. Mariëtte de Bruin (Me tro) 4087. Meisjes B: 1. Brenda van Essen (Dynamo) 3112 pun ten, 2. Anoeska Brockus (AVR) 3009, 3. I vette Blommesteijn (AVR) 2981, 4. Corine van de Berg (Fort. Vlaardingen) 2856, 5. Ilse Murre (Scheldesport) 2765. ertrouwen bij Het Witte Paard Harry Lankreijer, voorzitter van de Axelse schaak vereniging Landau, rekent op een ereplaats voor Lan dau 1 in de komende schaakcompetitie. - foto de stem/cor j de boer Van onze schaakmedewerker axel - Schaakvereniging Landau heeft zeker geen slecht seizoen achter de rug. Het eerste team, dat in de hoofdklas zsb debuteerde, speelde zich naar een verdienstelijke vier- tie plaats. Harry Lankreijer, voorzitter van Landau denkt iit een zelfde prestatie er weer in moet kunnen zitten: „On ze kansen zijn het best af te lezen aan de resultaten van vo rige competitie". voor een plaats in het basis team bestaat uit: Arjo Arendse, Johan Arendse, Rob Bellemans, Erik Bolle- man, Ad Brink, Hans Des tombes, Ad de Feyter, Erik Dehulster, A. van Resteren, Harry Kleuskens en Okke Oegema. Als het tweede van Lan dau geen verdere verster king krijgt dan zal het ook dit jaar weer een lastige klus worden zich te handha ven in de promotieklas. In de eerste klas Zuid heeft Landau zijn derde team in de strijd om de overwin ning. Waarschijnlijk zal dat team zich kunnen handha ven in de middenmoot. Het eerste van Landau heeft bij monde van Lan- hreijer niet de illusie om hampioen te worden. Lan- hreijer: „We zullen zeker Vlissingen en HWP 2 boven ons houden, maar we hopen toch op een plaats bij de eer ste drie. In ieder geval gaan We ons niet gewillig laten inmaken, we zullen onze huid zo duur mogelijk ver hopen. Het eerste is in vergelij- hing met vorig seizoen on gewijzigd, hoewel er mis schien iets meer jeugd in aanmerking komt voor een Plaats in het eerste. De groep spelers die in ieder geval in aanmerking komt ran onze sportmedewerker EKneUZEN - De jeugdli- 'ttiehouders van de wieler- (reniging Zeeuwsch-Vlaan- tren reden afgelopen zondag een landelijk jeugdtoernooi Eysden. Bij de 8-jarigen 'as er een achtste plaats voor 'onica Fortrei terwijl Ri- «ard van Cadsand negende ^ilmar van de Berghe reed bij de 9-jarigen naar een elfde plaats. Robbert Nijs werd ze ventiende bij de 10-jarigen. In de categorie van de 11-jarigen wisten Johnny van Cadsand (zesde) en Jean Pierre Fortrei (zevende) zich vooraan te klasseren. Serge van Boven werd zestiende. Rolf Mobach was dg beste vertegenwoordi ger bij de 13-jarigen. Hij werd twaalfde terwijl Robert Gij sels 21e werd. In de oudste ca tegorie -de 14-jarigen- werd Harold Dhondt twintigste en Jacky Fortrei 21e. Van onze schaakmedewerker SAS VAN GENT - Walter Cardon, voorzitter van schaakvereniging Het Witte Paard uit Sas van Gent ziet het komend schaakseizoen met veel vertrouwen tegemoet. Cardon: „Ons eerste tiental heeft redelijke kansen om kampioen te worden in de tweede klas van de KNSB. In de Zeeuwse schaakcompetitie kan ons tweede team in de hoofdklas goed mee in de top drie en ik acht ook hier een kampioenschap zeker niet uit gesloten nu Middelburg gepromoveerd is naar de KNSB-competitie. Het keurkorps van de Sasse schaakvereniging heeft vorig jaar een degradatie moeten slikken. Cardon: „Het was een zeer spannende strijd tussen alle teams met uitzondering van de eerste twee. De ver schillen waren zeer klein. HWP is gedegradeerd op 1 bordpunt. Maar ja, we hebben het niet gehaald. We waren net iets te zwak voor de eerste klas KNSB". In de tweede klas KNSB ko men de beste tien schakers van HWP in de groep West te recht. Ze zullen dan te maken krijgen met het pas gepromo veerde Middelburg 1. Walter Cardon: Dat belooft een Zeeuwse derby te worden. Ik weet niet of Middelburg ver sterking heeft gekregen voor het komend seizoen, maar an ders moeten we er van kunnen winnen. Ik geloof zelf dat we moeten streven naar het kam pioenschap. Maar dan moet er niet te veel mis gaan. We be horen wel tot de sterkste teams, in de tweede klas-West. Het team van HWP is niet gewijzigd en zal evenals vori ge competitie worden samen gesteld uit de volgende spe lers: Helmut Cardon, Klaas Steyn, Cor Jansen, Günter De- leyn, Kees Nieuwelink, Jim van de Vreede, Gert van Rij, Adrie den Hamer, Henk de Ridder, Herman van de Wync- kele, Marnix van der Zalm en Harrij Provoost. In de hoofdklas van de ZSB spelen het tweede en derde team. HWP 2, vorig jaar geëindigd op een tweede plaats achter Middelburg 1, heeft goede kanseil Zeeuws kampioen te worden. Cardon: „Vlissingen zal onze grootste concurrent worden. Je weet natuurlijk nooit hoe Middel burg 2 en Goes 1, die uit de promotieklas komen, zich gaan ontwikkelen in de hoofd klas". Het derde team dat af gelopen competitie een niet onverdienstelijke vijfde plaats behaalde zal zich volgens Car don handhaven. Enige voorspellingen om trent de klassering durft de voorzitter van HWP niet te maken. Cardon: „Als je met meer teams op dezelfde dag moet aantreden dan zit je al tijd met een spelersprobleem. Als er wat reserves in het ees- te moeten invallen, werkt dat door in alle andere teams. De ze lagere teams moeten dan spelers leveren voor hogere teams en worden daardoor zelf zwakker". Ook in het tweede tiental van de Sasse schaakvereni ging komen de bekende namen van vorige seizoenen weer voor. Frans Snijders, Robert van Waterschoot, Rudie van de Wynckele, Joop Maas, Nick Dubbeldam, Cor Provoost en Mare Cardon zullen onder an dere de borden aan HWP-zij- de bezetten. In de eerste klasse Zuid is HWP vertegenwoordigd met het vierde team. HWP 5 zal waarschijnlijk uitkomen in de tweede klasse Zuid waar het vorig jaar met de hoogste eer ging schuiven. Van onze schaakmedewerker TERNEUZEN - Wilfried Vleeskens, penningmeester, oud-team leider en basisspeler van het eerste team van schaakclub Ter- neuzen ziet het voor het komend seizoen wel zitten. Was hij aan de vooravond van vorige competitie minder positief over de kansen van het eerste tiental in de hoofdklas van de ZSB, nu met de nieuwe krachtmeting voor de boeg schetst hij de kansen voor Terneuzen als „zeer hoopvol". Naast de volgens Vleeskens aanwezige kansen op een goe de eindklassering gaat de schaakclub Terneuzen hard werken aan het oppoetsen van zijn beschadigd blazoen. Vleeskens: „Vorig jaar moes ten wij helaas ons tweede team uit de competitie halen wegens een tekort aan spelers. Dat was geen beste zaak voor onze schaakclub. Toch gaan we deze keer weer van start met drie teams. We hebben voldoende spelers om de nieu we competitie met drie tems af te maken". Vleeskens steekt zijn opti misme niet onder stoelen of banken. Vleeskens: „We heb ben heel wat versterking in het eerste. Janco Dees speelt weer mee, Adrie Dubbeldam die vorig seizoen bij Charlois Europort in Rotterdam ge speeld heeft, komt onze gele deren ook weer versterken. Karei Cohen zal deze competi tie weer voor alle duels be schikbaar zijn. Verder krijgen we nog wat versterking, maar het is nog te vroeg om hier iets over bekend te maken. En vanuit de jeugd komen toch enkele spelers haast perma nent in het eerste voor. Ik denk aan Martin Martens en Erik Janse". Vleeskens vervolgt: „We gaan proberen om ons te me ten met HWP 2 en Vlissingen". Wat het naar de promotieklas gepromoveerde derde team betreft, denkt Vleeskens aan handhaving. Het in de eerste klas Zuid uitkomend tweede team heeft volgens Vleeskens kansen op de eindoverwin ning. Van onze atletiekmedewerker TERNEUZEN - Woensdag 31 augustus worden in Vlissingen de Zeeuwse kampioenschap pen steeple voor senioren en AB-junioren afgewerkt. De afstanden zijn: 3000 me ter voor de senioren, 2000 me ter voor de jongens A en 1500 meter voor de B-jongens. Naast deze provinciale titels staat er nog een aantal bij- nummers op het programma, zoals de 100 meter, versprin gen, discuswerpen, hoogsprin gen en kogelstoten. De aan vang van de wedstrijden is 19.00 uur. HWP-voorzitter Walter Cardon: „Optimistisch gestemd voor de komende schaakcompetitie". - foto de stem cor j de boer Van onze sportmedewerker AXEL - Aanstaande weekeinde beginnen de KNVB-elftallen aan wedstrijden met een officieel tintje. Dan namelijk wordt de eerste ronde om de districtsbeker gespeeld, met name de teams uit de vierde klas kunnen dan de balans opmaken na de oefen periode, want voor hen zijn de duels het zwaarst. Dit als gevolg van de wedstrijdindeling waarin zij te maken krijgen met teams die één of twee klassen hoger spelen. Zaterdag -de wedstrijden beginnen om 16.30 uur- krijgt vierdeklasser Aardenburg AZW op bezoek. Voor de Axelaars die twee klassen ho ger spelen, moet het een een voudig karwei zijn de mannen uit de kikkerstad uit de beker strijd te werpen. Axel krijgt Zaamslag op bezoek. Het team van Gerrit Emans toonde in de oefenperiode goed te draaien, iets wat van Axel niet gezegd kan worden. Hetzelfde geldt min of meer voor Terneuzense Boys, dat afreist naar Kloos- terzande waar het tegen de mannen van Neefs op moet gaan boksen. Biervliet krijgt Arnemuiden op bezoek en zal weinig illu sies koesteren nog langer in het bekeravontuur mee te draaien. Philippine is gastheer van Kapelle en kan wel eens voor een verrassing gaan zor gen. RIA krijgt Serooskerke op visite en dit treffen kan eveneens een verrassende uit slag tot gevolg hebben. We- meldinge komt op bezoek bij Terneuzen. Dit treffen kan zonder meer boeiend worden, temeer daar beide ploegen houden van kort combinatie spel. Vogelwaarde moet in staat woden geacht counterploeg Kloetinge te kloppen. Dat het een klas lager speelt dan de gasten, moet voor de groen witte équipe geen enkel belet sel opleveren. Oostburg, op grond van het behalen van de afdelingsbeker ingedeeld tus sen de KNVB-teams, gaat een moeilijk middagje tegemoet. Het krijgt tweedeklaser Hoek voor de kiezen en dat zal voor de mannen uit Oostburg een te zware kluif zijn. Voor zondag 4 september staan eveneens nog enkele in teressante wedstrijden op het programma. Deze duels begin nen om 14.30 uur. Bijzonder interessant is het duel HVV'24-Clinge. Vorig jaar zorgden deze teams voor een felle strijd om de titel in de vierde klas, een gevecht dat gewonnen werd door de man nen uit het grensdorp. HW'24 zal dus zonder meer gebrand zijn op een sportieve revanche. Hoofdplaat krijgt Steen op be zoek. Dit is eveneens een duel waarvan de winnaar niet zon der meer kan worden aange wezen, daarvoor speelt Hoofd plaat te verrassend. Sluiskil lijkt een „makkie" te hebben aan IJzendijke waar het naar toe moet. Sluiskil zal zeker het stuntwerk dat in de vorige editie Breskens vertoonde wil len herhalen. IJzendijke moet daarvan het eerste slachtoffer worden. Breskens speelt ove rigens niet mee in deze ronde, pas als het uitgeschakeld wordt door een betaalde ploeg -Breskens speelt in oktober om de 'grote' KNVB-beker-, daarna komt het terug in de strijd om de districtsbeker. Programma eerste bekerronde: Zaterdag: 's-Heer Arendskerke- Vlissingen, De Meeuwen-Zierik- zee, Bruse Boys-MEVO, Nieuw- dorp-Oostkapelle, Nieuwland- Halsteren, Veere-Jong Ambon, Wolphaartsdij k-Steenbergen, Aardenburg-AZW, Axel-Zaam- slag, Biervliet-Arnemuiden, Hon- tenisse-Terneuzense Boys, Philip- pine-Kapelle, RIA-W-Seroosker- ke, Terneuzen-Wemeldinge, Vo- gelwaarde-Kloetinge, RCS-Yerse- ke, Bevelanders-Middelburg, Oostburg-Hoek, Cluzona-Krab- bendijke, DIOZ-Tholense Boys, Hoeven-Dinteloord, SC Kruisland- WHS. Zondag: Hoofdplaat-Steen, HW'24-Clinge, Lewedorpse Boys- Goes, IJzendijke-Sluiskil. Van onze motorsportmedewerker AXEL - Op het keiharde en stoffige circuit van Kluisbergen heeft Martien Jansen uit Sluiskil weer een schitterende over winning behaald bij de 250 cc junioren, zijn vierde dit seizoen. Daarmee behaalde hij tevens kostbare punten voor het kam pioenschap terwijl de Belg Jan Kaesemans, een van zijn belang rijkste concurrenten in het klassement, geen puAten behaalde. Jansen, die maximaal wilde scoren in deze wedstrijd, schreef overtuigend de eerste reeks op zijn naam, terwijl hij in de tweede reeks alleen de Brabander Marco Hopmans voor moest laten gaan. Bij de Nationalen 125 cc had Leo Stroo een zware dobber aan de Belg Vermeulen. De eerste reeks wist de kleine Vlissinger nog voor de Belg te eindigen en finishte als vierde. De twéede reeks nam Vemeulen het initiatief over en eindigde vóór Stroo met dermate grote voorsprong dat Stroo door de chronometer naar de vierde plaats in de eindstand verwe zen werd. Met de -gelukkig voor korte tijd- geblesseerde Eduard van de Klooster was Jack Lensen de enige Zeeuw bij de Interna tionalen 500 cc en reed in Kluisbergen een zeer verdien stelijke wedstrijd. Een negen de plaats in dit selecte gezel schap is een uitstekende pres tatie. Uitslagen Debutanten 125 cc: 1. Van Hoof (Ned.), 8. Jacky de Paepe (Schoondijke), 10. Frank van Kruyssen (Kloosterzande), 25. Patrick Sponselee (Kloosterzande). Debutanten 250 cc: 1. Vercruyssen (Bel gië), 5. Gino de Jonghe (Axel), 9. Sam Jansen (Sluiskil), 13. Jean Pierre de Bleyser (Heikant), 15. Herman van de Bos (Koewacht). Junioren 250 cc: 1. Mar tien Jansen (Sluiskil), 2. Marco Hopmans (Ossendrecht), 6. John Feynaut (Oost- burg), 9. Henk Buys (Middelburg), 19. Martin van Genderen (Axel). Junioren 500 cc: 1. Peter Hoendervangers (Ossen drecht), 10. Evert Leeraert (Ossenisse), 16. Chris de Pooter (Axel). Nationalen 125 cc: 1. Dieudonné Stouvenaeckers (Bel gië), 4. Leo Stroo (Vlissingen), 9. Kees Sep (Vlissingen), 18. Ko Walhout (Sluiksil). Nationalen 250 cc: 1. Martien Vink (Ne derland). Nationalen 500 cc: 1. Luc De- wulf (België), 8. Peter van de Ree (Zaam slag), 10. Paul van Remoortel (St. Jan steen). Internationalen 500 cc: 1. Erwin Gabriël (België), 9. Jack Lensen (Philip pine). SAS VAN GENT - De volleybalvereniging Savok uit Sas van Gent houdt op zaterdag 3 september het traditionele Schepen- trekkerstoernooi. Dit is al de zesde uitgave en veel toppers uit de Zeeuwse volleybalwereld zullen dit toernooi gaan gebruiken om zich voor te bereiden voor de nieuwe competitie. Door de jaren heen bereikte dit evenement de kwalificatie van „toptoernooi", vooral omdat niet alleen uit Zeeland, maar ook uit België geves tigde namen van de partij zullen zijn. Zowel bij de heren als de dames zijn de teams ingedeeld naar niveau. Bij de heren moeten de kanshebbers op de eindzege worden gezocht bij De Sterre, VC Spectrum of misschien Kikkers en Verde- gem. Bij de dames is de orga niserende vereniging Savok een van de favorieten, terwijl ook Marathon en Voorwaarts voor een verrassing zouden kunnen zorgen. De indeling van de teams is als volgt: Heren niveau 1: VC Spec trum, Sterre 1. Attack, Kikkers 1 (Poule 1), Verdegem, Savok 1, CVC en Voorwaarts vormen poule 2. Ni veau 2: Kikkers 2, Voorwaarts 2, Savok 2, Sluvoc, Pardaf (poule 1), Savok 3, Kikkers 3, Verdegem 2, Sterre 2, Macadammeke (poule 2). Dames: niveau 1: Kikkers 1, CSV Voorwaats 1, Savok 1, Marathon, SC Morres. Niveau 2: Sluvoc, De Sterre 2, Philippine, Savok 2 (poule 1), De Sterre 1, Kikkers 2, Voor waarts 2, Savok 3 (poule 2). De eer ste wedstrijden beginnen om 9.20 uur. Na afloop zal om ongeveer 18.00 uur de prijsuitreiking worden gehouden in de kantine van de sporthal. SLUIS - Schaakvereniging „De Sluisse Toren" gaat de komende ZSB-competitie van start met twee teams. Er bestaat een moge lijkheid dat de Sluisse schakers nog een derde team in de strijd gooien, maar dat is nog niet zeker. Het eerste en tweede team spelen in de eerste klas Zuid. Wat het eerste betreft zien de bestuursleden Frank van den Neste en Frank van Dam me wel mogelijkheden om het kampioenschap te behalen. Er is wel een „maar", en dat zit beide heren kennelijk hoog. Van Damme: „HWP 4 is nu waarschijnlijk weer de sterk ste ploeg. De Sassenaren heb ben al verschillende keren de kans gehad om te promoveren, maar dit doen ze niet wegens een spelerstekort. Maar een team wat er juist tussenhangt zoals Sluis 1 kan zo'n obstakel als HWP 4 net niet overbrug gen en kan promotie wel op z'n buik schrijven. De ZSB zou promotie moeten verplichten in een dergelij k geval". OOSTBURG - Na een voor het eerste team tragisch afge lopen competitie zint het West-Zeeuwsch-Vlaamse schaakgezelschap op wraak. Ze zullen in ieder geval probe ren in de hoofdklas ZSB terug te keren. Teamleider Jan Louws: „We zijn belust op re vanche na de degradatie van vorig seizoen. Uitgangspunt is natuurlijk leuke wedstrijden schaken, maar we zullen zeker voor de puntjes knokken. In het team van Zierikzee zie ik onze gevaarlijkste tegenstan der". Schaakclub Hulst, dat voor het tweede jaar uitkomt in de eerste klas Zuid verwacht bij monde van voorzitter Wim van Denderen geen spectacu laire overwinningen. Van Denderen: „Ik verwacht wel dat we ons zullen handhaven in deze klasse. Er komt ook wat versterking voor ons eer ste team aan". AXEL - Voor de autosportlief hebbers heeft het Axelse Wa tertorencircuit een bekende klank in de oren. Op dit circuit werd tot en met 1982 regelma tig een rallycross gehouden. Het seizoen 1983 is wat dat be treft een zwarte bladzijde in de geschiedenis van de auto sport in Zeeuwsch-Vlaande- ren geworden. Het grootste deel van het bestuur van de Stichting Snelheidsevementen van de ZEVAC zag er geen brood meer in om in 1983 nog iets te organiseren op het Wa tertorencircuit. Terwijl hier een circuit voorhanden was, waar menig organisator van zou watertanden. Om het circuit toch in het teken van de autosport te la ten staan, was er een aantal enthousiaste leden van de ZE VAC, dat toch nog wel iets op poten wilde zetten. Dit mond de uit in een samenwerkinga met de EZHACO (Eerste Zuid- Hollandse Autocross Club). Autocross is een begrip dat in Zeeland nog tamelijk onbe kend is. De stockcarraces ko men bekender voor. Zaterdag 3 september zullen er op het vVatertorencircuit in Axel stockcarraces worden gehouden. De zaak is wel de gelijk officieel, want men is aangesloten bij de Koninklijke Nederlandse Automobiel Club. Mocht de rijder er met de be kende pet naar gooien, dan wordt zijn startbewijs inge trokken. Er wordt in Axel ge start in vijf klassen. Op de eerste plaats zijn dat de stock cars, zware „monsters" met een chassis van zware ijzeren balken, voorzien van een zwa re 600 cc-standaardklasse. Dit zijn gewone wagens met een motor van maximaal 1600 cc, waaraan niets veranderd mag worden. Tenslotte de sprin tersklasse en de „super-sprin ters". Al deze klassen rijden apart. Maar wel met zo'n vijftien of twintig wagens tegelijk. In to taal komen er in Axel zo'n tachtig wagens aan het ver trek, zodat het Zeeuwsch- Vlaamse autosportminnende publiek van het nodige vuur werk kan genieten. De wed strijden beginnen om 13.00 uur en duren tot ongeveer 17.30 uur.

de Stem | 1983 | | pagina 9