Tweede plaats voor Franse DOORZETTEN JUDITH VAN HECKE BELOOND Toernooizege dames Spui Hockeytoernoo Rapide in Hulst Doorbere DE STEM DE Y OLTIGETEAM NAAR CHIO ROTTERDAM NATIONALE TITEL VOOR DE CALUWÉ Toertocht windsurfers PERT! de4in1l< ■WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1983 Bestuur Programma Parkoers Verzorging door Ton Koomen Eerste ronde titelstrijd jeugdschaken Financiering bibliotheken ook verder in gedrang Oefenduels handbal Hontenisse Vredesplatform schrijft Hulst over Woensdrecht T14 PAGINA SPORT RKHAV klaar voor naflonale titelstrijd Van onze atletiekmedewerker HULST - „Organisatorisch is de zaak rond, het wachten is op de inschrijvingen", aldus Paul Dael- man, secretaris van de Hulsterse atletiekvereniging RKHAV. Een uitspraak die slaat op het nieu we hoogtepunt van de dertigjarige atletiekvereniging, de nationale titelstrijd over 25 kilometer, die zaterdag 27 augustus in de Reinaertstad zijn beslag krijgt. Men is in Hulst bepaald niet aan een proefstuk bezig. HULST - Het bestuur van RKHAV ziet er op dit mo ment als volgt uit: Voorzit ter Jan Lockef eer, secretaris Paul Doelman, penning meester Nic Laurijs en de leden Adri Koster, Alex van Rie, Yvonne Hoefna gels en Hans Dhondt. De coördinatie pan h.et 25 kilometerkampioenschap berust bij oud-voorzitter Rudi Neefs terwijl het wed- strijdsecretariaat in han den is van Ans Grondman- Donck. HULST - Het programma voor het nationale 25 kilo meterkampioenschap ziet er als volgt uit: 11.30 uur: ontvangst ge nodigden op het stadhuis. 12.30 uur: koffietafel geno digden in Tiffany. 14.00 uur: start nationaal kam pioenschap over 25 kilome ter. 16.00 uur: borrel voor genodigden in Tiffany. 17.00 uur: prijsuitreiking in zalencentrum Tiffany. HULST - Het parkoers be staat uit drie ronden en doet de volgende straten aan: 's-Gravenhofplein, Min derbroederstraat, Houten kwartier, Frans van Waes- berghestraat, Vestdijk straat, Kloostergang, 's- Gravenhofplein, Dubbele Poort, Tivoliweg, Glacis- weg, Zandstraat, Rietstraat, Kwaadstraat, Hontenisse- straat, Zandstraat, Glacis- weg, Tivoliweg, Dubbele Poort en 's-G rare hofplein. HULST - De tijd van de eerste kilometer zal apart worden aangegeven. Op de 5, 10, 15 en 20 kilometer- punten komen posten te staan die bestaan uit: 100 meter voor deze pun ten: sponspost, op het punt zelf: tijdklok en 150 meter na de punten: verversings- post. Drie jaar geleden immers wist men het nationaal veld loopkampioenschap binnen de poorten te halen. Een paar maanden later werd op de eigen accommodatie door RKHA V-atleten het wereldre cord over 24 uur binnen ge haald. Vandaar dat men drie weken voor de aanvang van het derde spektakel bepaald niet met het zweet in de han den zit. Paul Daelman: „Natuurlijk is het weer wat anders dan de beide voorgaande evenemen ten. Het crosskampioenschap was op een gesloten parkoers. Zoiets kun je bij wijze van spreken dagen van tevoren in orde maken. Deze keer moet de binnenstad van Hulst op de zaterdagmiddag - het start schot wordt om 14.00 uur gege ven - verkeersvrij worden ge maakt. Dit betekent dat je in een uur tijd vrijwel de gehele afzetting moet regelen want je kunt op een zaterdag Hulst niet voor al te lange tijd af sluiten". Het nationaal kampioen schap betekent dat de brade rieloop voor een jaartje van de kalender is geschrapt. Op 27 augustus was immers de da tum voor deze altijd sterk be zette loop ter gelegenheid van de plaatselijke braderie. In eerste instantie was het natio nale kampioenschap op de 25 kilometer in oktober gepland. Een datum waar men in Hulst minder blij mee was, gezien de marathon van Enschede in die periode ook op de kalender prijkt. Daelman: „De atleten die in Enschede aan de start komen zouden op die dag zeker niet in Hulst geweest zijn, want een marathon en 25 kilometer loop je niet met zeven dagen ver schil ertussen en Enschede is nu éénmaal een grote naam in de lange afstands-wereld. Vandaar dat we de KNWU ge vraagd hebben om de datum te vervroegen. Rudi Neefs, Hans d'Hondt en ik hebben in Tilburg dit voorjaar dan ook een gesprek gehad met de KNAU-wedstrijdleiding die wel begrip had voor onze ar gumentatie. We kregen het zelfs voor elkaar dat we een open kampioenschap mochten organiseren waardoor we ook Belgen en eventueel andere nationaliteiten aan het ver trek kunnen krijgen. Dat kan alleen de wedstrijd maar ten goede komen, te meer daar de Belgen ieder jaar met een sterke delegatie naar onde braderieloop kwamen. Bovendien is de vrijdag avond in Brussel de „Memo rial Ivo van Damme" en wie weet vinden een paar deelne- Van onze sportredactie MIDDELBURG - Het voltige- team van de ponyclub Middel burg onder leiding van Anette Baas, heeft een eervolle uitno diging gekregen een demon stratie te verzorgen tijdens het bekende CHIO in Rotterdam, dat zaterdag 21 augustus wordt gehouden. Er komen eveneens teams ut West-Duitsland, Zwitserland en enkele andere Nederlandse voltigeformaties aan de start in Rotterdam. De uitnodiging voor de Middelburgse club is een regelrecht gevolg van de onlangs met succes gevolgde trainingsstage van de voltige- groep van de ponyclub Mid delburg in het Westduitse Wildeberg. De formatie onder leiding van Anette Baas lever de daar voortreffelijke presta ties. Van onze wielermedewerker APELDOORN - Charles de Caluwé heeft bij de Neder landse kampioenschappen op de baan voor junioren in Apel doorn prima gepresteerd. In de klassementsrit over 100 ronden pakte hij met twee ronden voorsprong de natio nale titel. Een gouden plak leek er eveneens in te zitten op het onderdeel tijdrijden over 1 kilometer. Een stuurfout en te hoge snelheid op de moeilijke baan speelden hem hier echter dermate parten dat hij met een bronzen plak genoegen moest nemen. In de individue le achtervolging over 3 km pakte de rappe De Caluwé net naast een plaatsje op het ere- schavot. Als vierde klasseerde hij zich op dit onderdeel. Cahrles de Caluwé. - foto archief de stem. Van onze sportredactie TERNEUZEN - J)e windsurf- vereniging Zeeuwsch-Vlaan deren houdt zondag 21 augus tus de Scheldetocht Breskens- Terneuzen-Breskens over on geveer 40 kilometer. De start is om elf uur 's morgens bij het strand in de omgeving van hotel De Millia- no in Breskens. De vereniging zorgt voor een zestal volgboten met helpers. Het inschrijfgeld bedraagt tien gulden en de liefhebbers kunnen zich aan melden bij Ben Janssen, Ed ward Grieghof 16 te Terneu- zen. ff mers daarvan de weg naar Hulst. Op de deelnemers aan de wereldkampioenschappen in Helsinki hoeven we niet te rekenen maar dat zijn er maar een paar wat Nederland be treft, dus hier zijn weinig pro blemen. Ook hebben we het voor elkaar gekregen dat voor het eerst in de geschiedenis van deze titelstrijd de dames kunnen starten en aangezien ook hier de belangstelling voor het langere werk de laatste ja ren een enorme vlucht heeft genomen, kunnen we alleen maar tevreden zijn". Men pakt in Hulst trouwens met een primeur uit. Dit op het gebied van de tijdwaarne ming. Iedere vijf kilometer zullen de atleten hun tijd kun nen zien op een enorme dige- taal-klok. De KNAU-lange af- standcoach Wim Verdoorn zag dit in Japan en wil dit met het oog op de marathon van En schede in Hulst uittesten. Wat de medewerking betreft heeft Daelman niets dan lof. „Om de zaak verkeerstech nisch naar wens op te lossen hebben we wel een pittig woordje moeten spreken met gemeente en vooral de politie. Het is immers tevens braderie. En dat betekent dat nogal wat volk naar Hulst wordt getrok ken. Het betekent een aanslag op het toch op zaterdag al op volle toeren draaiende politie apparaat, maar ook zij zijn be reid medewerking te verlenen. Ook de middenstandsvereni ging BIVO, de gemeente Axel, het waterschap en de leden van Heikant Sport geven alle medewerking om de EHBO niet te vergeten. Ook zal er tij dens de wedstrijd constant een arts en fysiotherapeut op het parkoers aanwezig zijn". Organisatorisch is het dus rond, het wachten is op de at leten die tot 20 augustus de tijd hebben om zich bij Ans Grondman-Donck te melden. I VE DAGBLAD VOOR ZUIDWEST M Van onze sportmedewerker GOES - Diverse Zeeuwse renners hebben uitstekende resultaten behaald in het natio naal wielerkampioenschap voor trimmers. Dit werd gehouden in het Limburgse Jabeek. In de categorie 15 tot 24 jaar finishte Francois Franse uit Kwadendamme als tweede, ter wijl Frank Gommers uit Philippine naar een zesde plaats reikte. Winnaar van deze 62 ki lometer lange wedstrijd werd Paul van Arn hem uit Den Burg. In de groep 25 tot 34 jaar triomfeerde Dré Geers uit Ossendrecht. Toen in de slotfase vier man wegsprongen zat Geers daar nog niet bij. In de laatste ronde kreeg hij echter aansluiting, en pakte daarna de titel via een magistrale solo. Piet Hoondert uit Heinkens- zand, die vorig jaar winnaar werd, eindigde nu als vierde.Frans Dubbeldam uit Terneu- zen finishte als zevende. Bij de categorie 35 jaar tot 44 jaar was Jo- han Gijsel uit Yerseke goed op dreef, en hij klasseerde zich als zesde. Johan Tesselaar uit Den Hoorn greep de titel. Achter de ploegi Jan Janssen uit Den Helder wist de éqi| van Wiskerke-A uit Philippine fraai te leggen op de tweede plaats in de plo tijdrit over 15,6 kilometer. Wiskerke-B negende, en de ploeg van De Ruijsscherl Vlissingen legde beslag op de tiende plaat] Bij de dames domineerden de Brabants;! Zeeuwse deelneemsters. Nationaal kampil ne werd Jopie Withagen uit Bergen op zó, die al eerder de Brabantse titel voor zichfj opgeëist. Reeds na 10 kilometer was Witij gen ontsnapt. Achter haar joegen lange:j maar zonder succes Ina van Otzel en; Wijten. Jopie Withagen bekroonde haarstj vlucht knap terwijl Van Otzel en Wijtent handhaafden en respectievelijk tweede derde werden. De vierde plaats werd i door de Zeeuwse Marianne Wagemakers] Oostkapelle. Daarna volgden nog Zeeuwse dames. Vijfde werd Jannie de Gul (Souburg), zesde Joke Goeree (Driewegen! zevende Anja Phernambucq (Ovezande). ATLETIEK RKHAV-voorzitter Rudie Neefs: alles voor elkaar". .Organisatorisch hebben we - foto archief de stem. Vrijwel vast ligt de deelname van het RKHAVA-toptrio Piet Vonck, Hugo van Duysse en Jan van Laarhoven. Vooral Piet Vonck, de onverslijtbare, wil voor eigen volk nog eens vlammen. Vonck: „Ik loop voorafgaand nog in Warmen- huizen en Wolphaartsdijk. De enige hoop is dat ik heel blijf op de training. Als je naar een bepalade top traint en dat is voor mij het 25 kilometerkam pioenschap, wordt de weer stand nu éénmaal minder en neemt de blessuregevoeligheid toe. Als alles naar wens ver loopt, ben ik er die dag, daar kun je op rekenen". Van onze atletiekmedewerker VLISSINGEN - Vandaag, woensdag 17 augustus, staat er op het Vlissingse kunststof een aantal aantrekkelijke atle tiekwedstrijden op het pro gramma. Zo komt onder meer nationaal kampioen speer werpen Jeroen van der Meer in actie tegen districtskam pioen Peter Catsman van AV'56. Ook de 1000 meter senioren met John Vermeule, Johan de Vlieger, Rini van Dijke en Ton van Eenenaam is goed bezet, evenals de 1500 meter dames met Irene Pos, Jackeline Ver meule en Jopie Daane. Naast de senioren komen ook de A-, B-, C- en D-junioren in actie. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. Zaterdag 20 augustus staan er in Vlissingen op de kunt- stofaccommodtaie wedstrijden op het programma voor C- en D-junioren. „We wilden dit zilveren ju bileum toch extra glans geven en hebben onze schouders er onder gezet om een kwalita tief, maar ook kwantitatief sterk bezet toernooi te krijgen. Het zal veel inzet kosten van de leden van Rapide, maar we hebben een naam hoog te hou den op het gebied van toer nooien, anders lukt het als vereniging niet om een derge lijk groot hockey toernooi 25 maal te organiseren. ST.-JANSTEEN Blue Angel heet ie en het is een kreng. Een pony waar in het begin niks mee te doen was. „Hij deed alles wat nu juist niet moest. Bij de dressuurproeven liet ie me alle hoeken van de ring zien, tot grote hilariteit van de juryleden. Gelukkig heb ik echter doorgezet en met succes. Ik zou dit dier voor geen goud willen missen", zegt Judith van Hecke, de 14-jarige amazone van De Vosse- reyers uit Absdale, een on vervalste doorbijtster, die Blue Angel na veel vecht- werk, na veel vallen en op staan onder controle kreeg en dat onlangs tot uitdruk king bracht door het Zeeuws kampioenschap in de indivi dudie M-dressuurklasse voor pony's in de wacht te slepen. In Domburg, tijdens de druk bezochte provinciale titelstrijd veroverde trotse Judith de Zeeuwse titel in haar categorie en dat vorm de de bekroning na vier jaar zwoegen en afzien door de amazone uit St.-Jansteen, die al vanaf de oprichting van de landelijke rijvereni- ging en ponyclub De Vosse- reyers lid is van de vereni ging uit Absdale. Want af zien was het. Blue Angel was een echte „groene" po ny, zo groen als gras, die al les nog aangeleerd moest worden. Een manegepony waar Judith mee mocht be ginnen in manege Absdale. Het eerste jaar werd een lijdensweg voor de frêle amazone, die door Blue An gel keer op keer uit het zadel gesmeten werd. Tijdens haar eerste dressuurwed- strijden fungeerde ze meer als „kermisattractie", want Blue Angel was verschrik kelijk eigenwijs. Judith: „Ik was al blij als ik er tijdens de wedstrijden op kon blij ven zitten. Ik heb tal van blessures opgelopen, want hij wipte me regelmatig uit het zadel. Luisteren deed ie van geen kanten. Ik lag con stant in de kreukels". Tal van beginnende rui tersportliefhebbers zouden de bekende pijp al lang aan Maarten gegeven hebben, maar zo niet Judith van Hecke, de leerlinge aan de Clemens-mavo in Hulst - ze doet dit jaar eindexamen - die doorzette. Judith wilde van geen ophouden weten, trainde dat de stukken er af vlogen onder leiding van in- structrice Ingrid Beens. In- grid Beens, zelf furore ma kend in de Ml en M2-klasse individuele dressuur paar den, leerde Judith de fijne kneepjes van het vak en Blue Angel, inmiddels eigendom geworden van Ju dith van Hecke, bleek ten slotte niet zo eigenwijs als het er in het begin naar uit zag. Ze zegt: „Na twee jaar hebben we de pony gekocht. Het was een moeilijk beest, met een gebruiksaanwij zing, maar door urenlange training heb ik het dier on der controle kunnen krijgen. En Ingrid Beens heeft me tot in de M-klasse begeleid. Nu heeft Walter de Buck die taak overgenomen. Van In grid heb ik echter veel opge stoken". Amazone Judith van Hecke uit Sint-Jansteen: „Met Blue Angel was aanvankelijk niets te beginnen". - foto de stem/oor j. de boer Een knappe prestatie van Judith van Hecke, die na een blindedarm-operatie nog flink met haar gezondheid sukkelde in het afgelopen jaar en daardoor niet al te veel aan wedstrijden mee kon doen. Haar niet aflaten de ijver en liefde voor de ruitersport zorgden er ech ter voor dat er toch presta ties kwamen. Daeeliiks ic 70 actief bezig met Blue Angel, trainen van een half tot an derhalf uur, al naar gelang dat nodig blijkt. In haar nog prille loop baan veroverde ze al zo'n 27 rozetten én een tiental be kers. „Ik ben nog slechts één winstpunt verwijderd van de Z-klasse, het hoogst be reikbare in de ponydres- suursport. Daar vecht ik nu voor. Ik heb bewust voor de dressuur gekozen, want springen en dressuur samen gaat niet. Dat is onmogelijk te combineren naar mijn smaak. Ik pak zoveel moge lijk concoursen in Zeeland mee", zegt Judith, die daar bij altijd optrekt met haar paardesportvriendinnen Claudia Fassaert, Jean- Claude de Buck en Angueli- que de Ruiter. Judith van Hecke is voorts vast van plan door te gaan in de ruitersport. „Als ik geen pony meer mag rijden, dan stap ik over op een paard. En dan liefst weer een „groen" paard, want dat is me uiteindelijk goed bevallen. Het moet al raar gaan wil dat weer zo'n kreng zijn....". Van onze sportredactie WESTDORPE - De damesafdeling van de Westdorpse voetbalvereniging RIA kan te rugzien op een geslaagd toernooi, dat in het afgelopen weekeinde op de terreinen aan de Kapittelstraat werd gehouden. Er werd door acht damesteams uit Zeeland aan deelgeno men. De eindstand van het toernooi zag er als volgt uit: 1. Spui, 2. Veere, 3. AZW, 4. We- meldinge, 5. RIA, 6. Dauwendaele, 7. Clinge, 8. Philippine. Als scheidsrechters fungeerden E. Vink, E. Verschelden en P. Vink. Het door The Movies georganiseerde zaal voetbaltoernooi in de Hulsterse sporthal Den Dullaert, is gewonnen door Klaus/Napoleon 1. Het deed dit door in de finale Neckermann te verslaan. De eindstand van dit toernooi ziet er als volgt uit: 1. Klaus/Napoleon 1, 2. Necker mann, 3. BLZ/Bilderbeek, 4. Tempeliers, 5. Leendertse, 6. The Movies, 7. Oude Raed- thuys, 8. Rijnvaert. De leiding van dit spor tief verlopen toernooi was in handen van de arbiters Leenknecht en Verbraecken. In sporthal Den Dullaert in Hulst werd zondag een zaalvoetbaltoernooi gehouden, georganiseerd door Harrie de Maat uit Hulst. Overwinnaar werd het team van Den Dul laert uit Hulst. Eindstand: 1. Den Dullaert, Huslt; 2. Klaus/Napoleon 2, Hulst; 3. familie Van Mul- lem, Nieuw Namen; 4. Paul de Vlieghere, Hulst; 5. Texaco Boys, Hulst; 6. familie Buys- se, Hulst; 7. Torro, Hulst; 8. Troubadour, Clinge. Van onze schaakmedewerker TERNEUZEN - Zaterdag 20 augustus wordt de eerste ron de van de strijd om het per soonlijk Zeeuws jeugdschaak- kampioenschap gespeeld. Er wordt gespeeld in drie groe pen. De winnaar of winnares heeft het recht om mee te doen aan het Nederlands kam pioenschap, dat in april 1984 gehouden wordt. De loting van de eerste ronde in Goes vindt plaats op de openingsdag van het toernooi. In de A-groep met de oudste jeugd is de kampioen van vo rig jaar, Eelco Haak uit Mid delburg, weer favoriet voor de titel. Hij zal wel wat concur rentie kunnen verwachten van clubgenoot Peter Ton, maar ook enkele spelers van het gebied beneden de Schelde zoals Eric Janse, Ad de Feyter en zelfs Erik Bolleman, moe ten niet als kansloos be schouwd worden. In de B-categorie is het moeilijk een voorspelling te doen, maar Martin Martens, spelend bij schaakclub Ter- neuzen, wordt een serieuze kandidaat voor de eindover- Van onze correspondent TERNEUZEN - Had hij z'i boete van vijf tientjes nu we of niet betaald? Om die vraaf te beantwoorden stond Koe- wachtenaar E.S. gistermorgei voor waarnemend kanton rechter mr. E. de Rechter ii Terneuzen. Hij zou op 6 juli van het vo rig jaar in de gemeente Hulst hebben gereden met een per sonenauto waarvan de rem lichten niet in orde waren. Een feit dat verdachte niet ontken- Van onze hockey medewerker TERNEUZEN - Het Reinaert-hockeytoernooi van het Hulst] Rapide dat zaterdag 20 en zondag 21 augustus wordt gehori kent dit jaar een grote en sterke bezetting. Aan dit internaliij le hockeygebeuren doen maar liefst 37 teams mee uit vijf! schillende landen. De toernooicommissie, bestaande uii ij Andela, Hans Smits, Jaap Groot en Tonnie Hillaert, is er uil kend in geslaagd om het toernooi, dat voor de 25e keer wordl| houden, een sterke bezetting te geven. Gro Je«! Tijdens dit toernooi zelfs team uit vijf verschil| de landen. Er komen teams uit Frankrijk (Abbe le en Beauvais), drie teairJ België (Rapid Temse, HC f werp en Derby), twee uit Engeland (Harrow l| en Pembrokeshire), één ti uit West-Duitsland (Grl Wiss) en uit Nederland kq Goes, Vlissingen, Olyi Gemert, Push (Breda), Ks;l aan de IJssel, Rapide-oui| den, Hoorn, ZOW (Nijme; Zeeuwse jeugdselectie, neuzen, Pelikaan (Rooseni) en Rapide 1 en 2", woordvoerder Hans SmitsJ Wedstrijdleider Hans! la heeft voor een strak set gekozen, waarbij de here vier poules zijn verdeelde| damesteams in twee Na de poulewedstrij den f de nummers een en twee j der en vormen de finalepe waar uiteindelijk de wimil uit tevoorschijn moeten men. De winnaars van v jaar, Gemert bij de hereil de Zeeuwse selectie bij de| mes, zijn ook dit jaar pre om hun titel te verdedigeil De wedstrijden, die ges/ worden op het sportcomj aan de Grote Kreekwefl Hulst, beginnen zaterdafl 10.00 uur en zondag om Ir uur. De finales beginnen;] dag omstreeks 15.30 uur. MIDDELBURG - Het pro vinciebestuur verwacht niet alleen problemen door de bezuiniging op de rijks bijdrage sociaal-cultureel werk. Ook de financiering van de bibliotheken komt steeds meer in het gedrang. Op de rijksbijdrage voor deze werksoort is voor vol gend jaar een korting van 18 procent aangekondigd. Ook daarbij gaat het om toenemende lasten voor de provincie en de gemeenten (gaten in de ontwerp-be- grotingen voor volgend jaar) of doorberekening van de korting naar de bi bliotheken. TERNEUZEN - Het pascl de derde divisie gepromofj de damesteam van Honti start zondag 21 augustus f een pittige» maar goed bouwde voorbereiding. I aanloop naar de start vail competitie» die 17 oktober! gint, werken de dames! trainer René de Bart het] gende oefenprogramma af] Zondag 21 augustus: spo Den Dullaert Hulst, 11.00 uurj tenisse-Antwerpse HK; zo augustus: Groene Woud 1 13.00 uur Hontenisse, Wings j Haag) en EMM spelen ow tegen elkaar; zaterdag 3 sep ber: Breda, 19.00 uur, de teanü] EBHV, Sasja (B) en HntenissJ len onnderling tegen elkaar; T dag 6 september: Den Hulst, 18.30 uur, Hontenisse-1 mar Merksem (B); zondag IJ tember: Breda, 20.00 uur, van Gilze, Heerle en Hontë spelen onderling tegen zondag 2 oktober: Den Dub 13.30 uur, de teams van Snej (Rotterdam), Ancora (Den ff en Hontenisse spelen onderli| gen elkaar. HULST - Het Vredesplatform Zeeuwsch-Vlaanderen wil dat de gemeenteraad van Hulst zich uitspreekt tegen de aan wijzing van de Brabantse plaats Woensdrecht voor de plaatsing van kruisraketten. In een schrijven aan het ge meentebestuur van Hulst en de leden van de raad hebben zij dit verzoek kenbaar ge maakt. Zij doen dit mede op grond van het feit dat in een verga dering van de gemeenteraad van Hulst, in november 1981, deze zich uitsprak tegen de mogelijke plaatsing van kern wapens in Hulst. In de brief stelt het Vredes platform dat Woensdrecht een buurgemeente is van Hulst: „Mocht tot daadwerkelijke Plaatsing worden overgegaan dan zal ook Hulst extra risico's 'open als het tot een oorlogs- strijd komt", aldus het Vre desplatform, dat er in de brief n°g eens op wijst dat ook de gemeenteraad van Woens- drecht zich tegen plaatsing eft uitgesproken en ook de meerderheid van de Neder- andse bevolking deze niet wil. winning. De HWP-3'_ Mark de Waal en MartitJ Kampen hebben ook om hoog in de klasseriflij eindigen. De C-groep is hoofdzaHj een aangelegenheid van» kers van boven de Slechts twee spelers J Zeeuwsch-Vlaanderen ingeschreven voor deze 8 De broer van de kampio^l vorig jaar in de C-groep'f co Dielemau uit TerneuS-l HWP-speelster Sandra I Puit geven acte de pr#1] De eerste ronde wow J speeld in Goes. De eersk| ten zijn om 13.15 uur i" clubgebouw van de sen* vereniging Goes achter reformeerde kerk. j£®^r^OORZUIOWESTNED£RLANO Kantoren 'nTerneuzen, Hulst en Goes. essen en telefoonnum mers op pagina 2. Redactie J,^neu2en: Rein van der co (editie-chef), Jan Jan- sen (piv. chef), Frank Dey, aul de Schipper, Cor de rsn Ton Koomen ,™>- Hulst: Eugène Ver- t,oi Goes: Gé van Ber- Mddelburg: Henk Post- a Oostburg: Co Meertens. Servicepunten loosterzande: mevr. Neve, 2250 nderStr' 4' 01148" *dvertentie-expl. 'nspecteur Zeeland: C. Me- Pf|vé 01150-95839. 1

de Stem | 1983 | | pagina 8