sank I- IAGE feter Bonthuis in de clinch met criteria: Elfde halve marathon Goes Engelse met moeite langs sterke Baecke INTEREST termijn 2 jaar Herselman toernooi Hemelsoet sterkste Eerste Ador toernooi WIIiLliRKLASSliMliNT Tennis Groede I i dere termijnen 1. SPECIAAL VOOR U IND IN UW BUDGET. lerstaande bon in.U meer informatie; jro voor Ruimtelijke 5038 NN of Postbus &TERDAG 6 AUGUSTUS 1983 PAGINA SPORT 2 huimil A54 )9/32/91236061 -tel. 09/32/37766901 Bij beschikking van de Arrondissementsrecht bank te Breda d.d. 22 juli 1983 is opgeheven het faillissement van M.J. MOL, geboren te Rucphen op 29 maart 1953, h.o.d.n. Netto- markt Electroshop, wo nende te Roosendaal, gemeente Roosendaal en Nispen, aan de Bou levard 126 wegens de toestand van de boedel. de curator: Mr. F.H.M. van Oorschot, Stationsstraat 36, Postbus 1015, 4700 BA Roosendaal. Onze veranda's en pergola's zijn volle- dig lichtdoorla- 1IAU tend en energie- f VHIl besparend. mmmm Bovendien zonne- I ÊÊV warmte m de winter door middel van een dakbeglazing Geen betaling [maar na aflevenng. ERANDALUX haalt u kwaliteit en Inschap m huis. [king. I Vraag vrijblijvend j informatie of schnjf naar: I VERAND AL UX BV, |Heinkenszandseweg 22, st .Postbus 3, T '4453 ZG 's Heerenhoek, ^1 Telefoon 01105-1992. [ngalows te Oosterhout. T14 Penters buiten MlK-selectie I i door Jos Maas j bRASSCHAAT - Ludo [peeters, de sterke Belg I die dit seizoen veel in- druk maakte in de Ron de van Vlaanderen waar hij Jan Raas aan [zijn zoveelste klassieke I overwinning hielp en direct achter zijn I Zeeuwse meester als [tweede eindigde, dreigt [opnieuw buiten de Bel gische WK-selectie ge- laten te worden. De Belgische unie van I sponsors en constructeurs heeft volgens de gewoonte van de laatste jaren haar Ivoorselectie voor de strijd de regenboog te Alter- I hein de 30-jarige rouleur uit Brasschaat in de kou laten staan. Voor haar preselectie vertrouwden de Belgische lieuzeheren de namen van Fons de Wolf, Lucien van Impe, Claude Criquieleon, Paul Hagedoorn, Michel Pollentier, Ronnie van Ho len, Eric Vanderaerden, Frank Hoste, Mare Ser geant, Eddie Schepers, Luc Colijn en Michel Dernier toe |aan het papier. Maandag ikt de Belgische wieler- I bond de officiële selectie voor het WK bekend. Daardoor dreigt Peeters i voor de derde achtereenvol- de maal buiten de selec- Itie te geraken. Vorig jaar werd hij, omdat Roger de Vlaeminck op het laatste I moment afzegde, weliswaar op het laatste moment in de ploeg geloodst, maar van harte was die keuze niet. „Opnieuw een lelijke streep door mijn rekening", zegt Peeters. „Ik kan toch een aanzienlijker palmares voorleggen dan andere ge selecteerden. Het lijkt on derhand wel of ik niet meer te vertrouwen ben. Ik heb nota bene het beste voorsei zoen uit mijn hele carrière doorgemaakt. Het komt al lemaal omdat ik de Tour niet heb mogen rijden en omdat ze in België bang zijn dat ik in dienst zal rijden van Jan Raas. Het is toch eigenlijk te zot om over te praten", luidt het ontgoo chelde antwoord. Peeters, die zijn laatste grote koers reed in het Bel gisch kampioenschap en sindsdien als een oliebol de criteriumdans rond de kerktorens verrichtte, waar hij in Nederland een graag geziene gast is, is dan ook teleurgesteld in de houding van Peter Post die hem thuis liet voor de Ronde van Frankrijk. „Achteraf bekeken zijn ze wel heel snel vergeten wat ik allemaal voor Raleigh heb gedaan. Ik heb altijd uitgevoerd wat me opgedra gen werd. Nooit met iemand problemen gemaakt. Zelfs niet met Post. Alleen toen ik in april bekend maakte met Raas naar een nieuwe spon sor over te gaan liet hij me vallen. Vanaf die tijd ben ik voor geen enkele grote rit tenkoers meer uitgenodigd." Dus Post heeft jou selectie voor het WK verpest? „Zo zou ik het niet willen noe men. Post zal net zo goed als ik zijn redenen hebben. Toen Raas me in april vroeg bij hem te willen blijven, moest ik een keuze maken. Ik weet dat ik enkel onder het commando van Jan' Raas een grote wedstrijd kan winnen. Zonder Jan hoef ik in mijn loopbaan niet meer op een hoogtepunt te rekenen. Jan Raas is een toffe gast, een grote meneer die goed is voor zijn knech ten. Dus waar Jan gaat ga ik ook", luidt het oprechte antwoord van Ludo Peeters. Dus je hebt je praktisch verzoend met de wetenschap dat je opnieuw voor de WK gepasseerd zult zijn? „Dit jaar kan ik me onmogelijk nog in vorm brengen. Zoals ik al zei heb ik sinds het Belgisch kampioenschap al leen maar rond de kerkto rens gebold. Het parcours in Tsjechoslowakije is grim mig. Vooral die twee hellin gen zijn loodzwaar. Om een dergelijke expeditie te kun nen laten slagen moet je de nodige kilometers in de be nen hebben zitten. Dus de bond zal rap moeten zijn om mij alsnog voor het WK aan te wijzen. Dan kan ik mo- geljk met een week extra training in Italië, waar de Belgische selectie een vier tal wedstrijden rijdt, ter voorbereiding nog de nodige kracht opdoen." Ludo Peetersop deze archieffoto in actie tijdens de Zuiderzee Demy Tour achter gang maker De Wachter - foto archief de stem IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM landjes tegen organisatoren tor Jos maas AARHEZE - Peter Bonthuis heeft sancties aange- londigd tegen organisatoren van wielercriteria die luiten zijn administratie om voor veel geld Tour-ve- fctten contracteren. Hij zal volgende week de KNWU jan zijn voornemens omtrent deze wildgroei in con- ractbesprekingen op de hoogte brengen. Bonthuis is het spuugzat dat :ós meer organisatoren met bankbiljetten de ve nten voor hun criterium wil- claimen. In Maarheze, jaar donderdagavond alle literium-azen waren neerge- ttken, zag Bonthuis organi- lloren van de Profronde van «rhugowaard tot grote er- |™s met Peter Winnen Jan te flirten om de rossige mburger met veel geld voor Sn avondcriterium te strik- I.Dit gaat natuurlijk te ver. J kan me voorstellen dat die pasen populair willen doen Nt de renners, maar als er |er zaken gesproken moet paden, moeten ze bij mij zijn. P' is het reinste marktbe- frt", aldus Bonthuis, die later I de avond een van de orga- patoren van de Profronde f1 Valkenswaard de les las Nat die volgens de 34-jarige percoördinator Peter Win- p"buiten zijn weten om meer Pd wilde geven dan in het T'i'ï ankelij ke contract ge rst stond. [Winnen is naast Zoetemelk, j™s en Kuiper de duurst be- ®de rouleur uit het profpe- widat avond na avond rond F torenspits in de diverse cri- fj de rondjes afjakkert. I .Als coördinator heb ik 82 JArlandse profs en diverse buitenlandse renners in mijn administratie, waarvoor ik in evenredigheid met de presta ties een zo goed mogelijk con tract probeer af te sluiten. Als de organisatoren met dergelij ke ronselpraktijken op de markt gaan penetreren, wordt de werksfeer daardoor ver pest. Het gevaar is dat de ren ners overbetaald gaan wor den. Als ze zo doorgaan, dreigt dat op een zelfde avond op verschillende plaatsen in Ne derland dezelfde renners aan de start zullen moeten ver schijnen. De mensen die van deze wildgroei de schuld zijn, zullen dan roepen van con tractbreuk, omdat bij voor beeld een Raas, een Zoetemelk of een Winnen hun verplich tingen niet na kunnen komen, terwijl de organisatoren daar zelf de schuld van zijn", uitte Bonthuis in Maarheze zijn er gernis. Peter Bonthuis gaat in het nieuwe wielerseizoen naast de ploeg van Peter Post ook de administratie verzorgen van de nieuwe Nederlandse wie lerploeg Kwantum Hallen, waarin ook Jan Raas, Ad Wij- nands, Leo van Vliet, Cees Priem, Hennie Kuiper, Adrie van der Poel en Ludo Peeters gaan rijden. Volgens Bonthuis Peter Winnen, een van de duurste coureurs van dit seizoen, ook gewild bij jeugdige handtekeningenjagers - foto archief de stem zal' de relatie tussen de twee rivalerende wielerploegen geen problemen voor hem op- buiten de transfer-perikelen leveren, zolang hij zich maar houdt. Van onze tennismedewerker KAPELLE/KLOETINGE Een onderlinge krachtmeting voor de Zeeuwse tennisjeugd zal mogelijkerwijs plaatsvin den in het Herselman-jeugd- tennistoernooi, dat maandag 8 augustus begint op de banen van tennisverenging De Bon gerd te Kloetinge en te Kapel- Ie. Totaal 450 partijen moeten er gespeeld worden voordat zondag 14 augustus de finales op de baan staan. Ook in dit toernooi zijn er weer alle mogelijkheden voor Sandra Begijn (onlangs suc cesvol bij de nationale kam pioenschappen), die in twee leeftijdscategorieën inschreef. Zowel bij de jongens tot en met 14 jaar als tot en met 16 jaar wordt Albert Baan (oude re broer van Erik) als favoriet getipt. Ronald van Remortel, Erik Baan en Paul Richard Hellemans maken het viertal geplaatsten vol bij de 14-jari- gen. Niels Gebraad, Peter Burm en Alexander van Een- ennaam strijden, na Albert Baan, om de hoogste klasse ring. '--Marlon Hemelsoet uit Hw i?e toonde tijdens de JJ«weekse motorcross voor |s rs van de stichting POP het Smitschorre-cir- [lij i aan volledig her- 1 h t1 van z'in ziekte, ■ton» enkele weken ge- I, '«st moeten houden (ui 's weer helemaal terug L;Z1in overwinning in de lijnde 125 cc-ers. I 1 uielsoet leverde in de eer- I, y.nctle felle strijd met L warrens, de crosser uit die de laatste we- I Ms beter in vorm komt, lij. 20Wel Hemelsoet als liter 'ruftte de zaak te Ik.,11 en beide coureurs 'v. keer onderuit. Profiteerde in de eer- as de Belg Peter Heme- |c, n: door de manche- iC ln®. naar zich toe te fctt-n' J'óór Hemelsoet en Ih„ 'In do tweede manche («1 n, °et geen twijfel be- eiH/r zijn superioriteit. *van start tot finish. PrC ,emelaer in de fout, Pais u arrens gemakke- tweede kon finishen. In de algemene rangschikking werd Hemelsoet eerste, met Warrens en Hemelaer op een respectievelijke tweede en derde plaats. In de 250 cc-klas eveneens een boeiende strijd. Jaap van Cadsand, voor eigen publiek rijdend, triomfeerde in de eer ste manche na een interessant "s gevecht (net Mare Haulez en de Belg Walter Horións. In de tweede manche leek Van Cad sand opnieuw op de reeks- overwinning af te stevenen, maar hij werd in de laatste omloop door pech gevloerd. Mare Haulez - kapotte voet steunen - had eveneens het pechduiveltje op bezoek maar hij kon toch als tweede finis hen achter Horions, die daar mee tegens algemeen over winnaar werd. Eddy Jansen uit St.-Jansteen, voor wie zijn supporters een fraaie extra aanmoedigingsbeker beschik baar hadden gesteld, finishte als vijfde. Jaap van Tatenhove was weer sterk op dreef in de 500 cc-klas. Jammer voor de ka raktervolle crosser uit Hoek dat hij te geringe tegenstand ondervond deze keer. Dat hij de nodige klasse in huis heeft, bewees hij echter al vele keren eerder dit seizoen op het Axel- se circuit. In de 80 cc-klas bleek Pascal Bal opnieuw niet te genaken. Hij reed de concurrentie in beide manches op enorme ach terstand en won onbedreigd. Luc van Clapdorp pakte het „zilver" en Werner Rammeloo uit Philippine legde beslag op de derde plaats. Uitslagen 80 cc: 1 Pascal Bal, België; 2. Luc van Clapdorp, België; 3. Werner Rammeloo, Philippine; 4. Perry Ben- ningshof, Breskens, 5. Wim Roelse, Hulst. 125 cc: 1. Marlon Hemelsoet, West- dorpe; 2, Alex Warrens, Ossenisse; 3. Pe ter Hemelaer, België; 4. Johan Bouquet, België; 5. Joël van Achteren, België. 250 cc: 1 Walter Horions, België; 2. Mare Haulez, Hulst; 3. Jaap van Cadsand, Axel; 4. Juliën Roelandt, België; 5. Eddy Jansen, St.-Jansteen. 500 cc: 1. Jaap van Tatenhove, Hoek; 2. Etiënne van Quic- kelberghe, België. Van onze tennismedewerker HOEK - Met voornamelijk be langstelling vanuit de regio start maandag 8 augustus het voor de eerste keer georgan- sieerde tennistoernooi van de dit seizoen opgerichte tennis vereniging Ador. Plaats van handeling is de buitenaccommodatie van de Ador-sporthal in het recrea tiegebied De Braakman. De opzet van het toernooi was, dat het bestemd was voor de B-, C-, D- en E-categorie, maar door te weinig inschrij vingen hierin moest de B-ca tegorie vervallen evenals de dames-enkels en dubbels in de C-categorie. Temidden van de vanouds bekende toernooien neemt dit toernooi een min of meer bij zondere plaats in. In tegenstel ling tot de meeste toernooien wordt het gespeeld op harde banen en niet op gravelbanen, maar de wedstrijdleiding heeft daarentegen het voor deel dat men, als het nodig is, kan uitwijken naar de binnen banen. Wedstrijdleider Rinus Meesen hierover: „Op de eer ste plaats zijn wij uitermate tevreden over het aantal in schrijvingen. Het bezwaar van de harde banen telt niet zo zwaar denk ik, sterker nog met de binnenbanen erbij be schikken we zelfs over een unieke accommodatie", aldus Meesen. Eerlijkheidshalve dient hieraan toegevoegd te worden dat de C-categorie niet op zijn sterkst bezet is, maar concur rentie van andere toernooien ligt hieraan wellicht ook t&i grondslag. Onder het wakend oog van bondsgedelegeerde Frans Baarends werden vier plaatsten neergezet op ge- het schema van 16 bij de C-heren. Animo-speler Dieter Gajews- ki uit Zaamslag staat hier bo venaan, maar zal zeker de no dige strijd moeten leveren voordat hij zich finalist zal kunnen noemen. Zijn naaste concurrenten zijn de Belg Eire van Peteghem, Hans Matthijs- sen (Terneuzen) en John Dijk man uit Sluiskil Hoewel in het Oostburgse Eenhoorn-toernooi vroegtijdig uitgeschakeld, werd Paul Hendrikse uit IJzendijke eer ste geplaatst bij de D-heren. De winnaar van het Belfort- toernooi zal strijd moeten le veren met de als tweede ge plaatste Peter van der Sloot uit Terneuzen. Pièrre Lamp- aert (Aardenburg) en Alexan der Bun (Oostburg) werden respectievelijk als derde en vierde geplaatst. Hans van den Akker, Paul van Waterschoot, Toine de Waal en Peter van Veldhoven maken het achttal geplaatsten op het 64 namen tellende schema vol. Amateurs: 1 Toon van Steen (Bruinisse) 406 punten, 2 Corné Heeren (St. Willebrord) 404, 3 Hennie Rovers (Roosendaal) 358, 4 John de Crom (Hoo- gerheide) 352, 5 Kees de Nooyer (Aagtekerke) 340, 6 René Boeren (St. Willebrord) 297, 7 Rob Bijvanck (Sas v. Gent) 2818 Cees Vleugel (Wemel- dinge) 249, 9 Nico v.d. Klundert (Hoogerheide) 246, 10 René Haast (Rijs- bergen) 233, 11 Werner Wieme (IJzendijke) 230, 12 Frank Pirard (Breda) 229, 13 Bart v. Est (Dinteloord) 214, 14/15 Toine den Braber (Fijnaart), Nap Hage (St.-Maartensdijk) 208. Junioren: 1 Peter v. Klundert (Hoogerheide) 451 punten, 2 Patrick Bol (Hoeven) 337, 3 Ruud Zijlmans (Oud Gastel) 314, 4 Theo Akkermans (Nw- Vossemeer) 291, 5 Frank v.d. Leur (Roosendaal) 262, 6 Corné v.Rijen (Hoeven) 259, 7 Maurice Rommens (Roosendaal) 216, 8 Patrick Tolhoek (Yerseke) 214, 9 Hans de Wijs (Made) 199,10 Mario Gelten (Steenbergen) 198, 11/12 Jac Nieuwkoop (Roosendaal), Ronnie de Jonge (Ovezande) 197, 13 André v.d. Lindeloof (Etten-Leur) 196, 14 Jack van Trijp (Putte) 188,15 Daan Luykx (St. Willebrord) 180. Nieuwelingen: 1 Bas de Wit (Zegge) 447 punten, 2 Jos Bos (Hoeven) 356, 3 Eric Koevoets (St. Willebrord) 350, 4 A. Goense (Ovezande) 292, 5 Hans Oomen (Etten-Leur) 287, 6 Pierre Haast (Rijsbergen) 284, 7 Paul Barten (Zevenbergen) 266, 8 Peter Mol ('s-Gravenpolder) 234, 9 Jan v. Steen (Fij naart) 221, 10 Stephan Rakers (Rijen) 195, 11 J. Buikmans (Hoeven) 167, 12 Cees Smits (Zundert) 161, 13/14 Anton Tak (Oud Gastel), Mare Sie- mons(Zundert) 150,15 Ruud Jongmans (Fijnaart) 149 Van onze tennismedewerker OOSTBURG - De eerst ge plaatste bij de dames C, Jeanet Engelse uit Souburg, heeft gis teren alle registers open moe ten trekken tegen Monique Baecke uit St. Jansteen in het Oostburgse Eenhoorn-tennis toernooi. Monique Baecke, onlangs winnares van het jeugdinvita- tietoernooi te Sas van Gent, pakte tegen een voorzichtig spelende Engelse de eerste set (7-5). De tweede set bracht nog geen opluchting voor de 15-ja- rige Souburgse, hoewel zij met 7-5 de tie-break won en zo doende de tweede set binnen haalde. Dit was voor Baecke blijkbaar de genadeslag, want met iets gedurfder spel in de derde set werd het uiteindelijk een overwinning voor Jeanet Engelse (5-7 7-6 6-2), waarmee de halve finale werd bereikt. Bij de heren C werd de tweede geplaatste, Pim Ach terkamp uit Den Bosch, uitge schakeld door Teun van Heel- sbergen. Van Heelsbergen, competitie spelend voor Sluis, draait in Oostburg een voor treffelijk toernooi. Hij wist zich een plaats in de halve fi nale te scheppen via een zege van 7-6 6-3 op Achterkamp. „Ik heb nooit tegen hem ge speeld, maar het zal niet ge makkelijk worden", waren de woorden van Menno van den Hout uit Axel na afloop van zijn partij tegen de Limburger Frank Brinkman. Dat sloeg dan op Van Heelsbergen, die de volgende tegenstander wordt van Van den Hout. Van den Hout had het knap lastig tegen Brinkman, hoewel de derde set weer liep als een trein (3-6 6-4 6-0). Ook oud- Terneuzenaar Ron Vroegop uit Middelburg plaatste zich voor de halve finales door zich gemakkelijk te ontdoen van Mark Marteijn uit IJzendijke (6-2 6-1). Zijn tegenstander wordt Jaap Monster, die giste ren verrassend Hulstenaar Mark Leenknegt uit het toer nooi wipte (6-4 6-5). In de D-categorie plaatsten Eran Habets, Frank Brink man, Mark Marteijn en Fred dy Delagaye zich voor de hal ve finales. Bij de dames deed ook Caro- lien Hoeben dat. De Limburg se, te elfder ure op het schema geplaatst in de voorronde, ver raste tot nog toe iedereen. Gis teren werd Karin Marteijn haar slachtoffer (6-2 6-1). An- nemarie Sampon kwam in de halve finale door winst op Ce cile Terbeek (6-3 6-2). Nathalie van Waterschoot uit Oostburg, aanvoerster van het onderste gedeelte van het schema, ver schalkte Joke van Quekel- berghe uit Sas van Gent (6-1 7-5). Haar tegenstandster wordt Edith Vleeshouwer, die verrassend Jacqueline Baecke met lege handen achterliet (6- 2 0-6 6-1). Overige uitslagen: heren enkel B: Hans-Pieter Rei- mann - Klaas-Jan van Leeu wen 6-2, 6-3; dames enkel B: Conny Baarends - Annemiek van Duinen 6-0, 6-4; heren en kel D: Eran Habets - Lesley Truideman 6-7, 6-2, 6-2, Frank Brinkman - Simon van Brakel 6-2, 6-2, Mark Marteijn - Mar co Dassen 7-5, 6-3, Freddy De lagaye - Pierre Lampaert 1-6, 6-0, 7-6. Van onze tennismedewerker GROEDE - Het veteranen- toernooi verloopt precies naar wens van de wedstrijdleiding. Wat ook geheel volgens plan ning verloopt, is het schema bij de heren. De eerstgeplaatste Martin Titiheru uit Middelburg kwam reeds eenmaal in actie, dit in tegenstelling tot zijn mogelijke tegenstander Bram van Dijk uit Terneuzen. Van Dijk werd in zijn eerste partij geconfronteerd met Preuss, die echter vanwege een spier blessure moest opgeven. Van Dijk belandde daardoor in de halve finale, waar hij Dom burger Rinus van Iersel moet verslaan om zich finalist te kunnen noemen. Titiheru krijgt te maken met de win naar van de partij De Jong- Delvaux. Bij de dames verschafte de eerstgeplaatste Hildegard Ketzer zich reeds een finale plaats. Via Liesbeth Bouvy uit Hoek bereikte zij dit resultaat door met de cijfers 6-2 6-3 Bouvy te verslaan. De Zeeuw se kampioene Barbara Heezen uit Bruinisse moet eerst van Van der Heijden winnen voor dat zij de finale heeft bereikt. Van der Heijden versloeg Her- manides (tweede geplaatst) met de cijfers 6-4 6-2, terwijl Heezen een overwinning boekte van 6-1 6-2 op De Vuijst. Zoals werd verwacht vormt het duo Van Duijvenvoorde- Guijt een sterk koppel. Zij versloegen het duo Molthof- fEggermont. De Sasse combi natie ClaeijssensBertram speelde zich eveneens in de kijker. Zij versloegen het duo MaljersLudwig (6-3 6-4). Van onze atletiekmedewerker GOES - Vandaag staat in de Goese binnenstad de elfde halve marathon op het programma. Ook nu is de belangstelling voor dit door de plaatselijke atletiekvereniging AV'56 in samenwer king met de middenstandsvereniging GMC georganiseerde eve nement goed. De winnaar van vorig jaar, de sterke Belg Luc Waegeman van Sgola Boechout, heeft weliswaar nog niet voo ringeschreven, maar heeft wel mondeling toegezegd naar de Be- velandse centrumplaats te komen. Het kan tussen de lange Belg, de Engelsman Dave Lenn en PSV-atleet Wil Rindt (vorig jaar tweede) dan ook een boeiend gevecht worden om de zege. Immers, dit trio heeft op de mara thon 2 uur en 19 minuten achter hun naam staan, zodat van krachtsverschil nauwelijks sprake is. Op de voorinschrijvingslijst ontbreken de Zeeuwse toppers. Het provinciale contingent dat strijd levert om de fraaie bokaal uitgeloofd aan de eerste Zeeuw, wordt aangevoerd door Peter Hameeteman. De Zeeland Sport-atleet zal dan echter wel af moeten rekenen met een Frank Kooman, Cor Peute, Ad Thierry en veteraan Ron Abuijs, allen van het Middelburgse Dynamo'70. Grote afwezige is ongetwijfeld thuisatleet Huib Dalebout, die met vakantie is. Mannen die voor de ereplaatsen in aanmerking komen zijn Sam Polderman (Marathon), Henk Nieuwdorp (AV'56), Jan de Bart (AV'56), Jaap Oele (AV'56), Ron Jansen (Thor, Roosendaal), Arjen Guilkema (Start,78 Steenwijk) en de Belg Cor Cleeren van Olse Merksem. Jaap Oele loopt evenals de gebroeders Roose trouwens voor de elfde keer mee in de Groese binnenstad waar men over belangstelling nooit te klagen heeft. Het startschot wordt gegeven om half vijf in de Lange Kerk straat.

de Stem | 1983 | | pagina 11