Met De Stem naar Knokfte-Heist 37. De Opel-dealer ruilt elk merk nu buitengewoon royaal in. DIPLOMA, CAFÉBEDRIJF Aanstaande bruid Aanstaande bruidegom Opel. Omdat u voor zekerheid kiest. REIZEN U 'Wat bedoelt u?' 'Zeg dat dan meteen' BESTEMMINGSPLAN „PHILIPPINE" BESTEMMINGSPLAN „POELPOLDER" :xxxxxxxx DE STEM VAN DONucRDAG 4 AUGUSTUS JULI l »oo DERTEM Opdonderdag 11 augustus 51 Waarin is begrepen: Vertrektijden: 08.30 uur: 08.45 uur: 09.15 uur: 09.25 uur: 09.30 uur: Kruiningen, prov. boot Goes, station N.S. Middelburg, station N.S. Vlissingen, stadhuisplein Vlissingen, Station N.S. Waarde ca. 80,00 DEUREN DEURKOZIJNEN nooit meer verven! 'Gaarne zag ik deze uitlating nader geëxpliceerd'. PORTkS 'Wat bedoelt u?' Gl/K Zoetermeer. Tel. 079-511014. In de vakantieperiode organiseren wij voor onze lezers, in sa menwerking met Holland International/Reisbureaus Van Fraassen, een dagtocht naar de Belgische badstad Knokke, het natuurreservaat Het Zwin en de folkloremarkt in Heist De prijs voor dit verzorgde dagje-uit bedraagt W E p.p. de busreis per luxe touringcar, overtocht van de Westerschel- de per veerboot, toegangsprijs en rondleiding met een gids door het natuurreservaat Het Zwin, bezoek aan de badstad Knokke en de folkloremarkt in Heist, alsmede een Heister vis schotel met brood en pintje bier of frisdrank. In Zeeuwsch-Vlaanderen: 09.00 uur: Hulst, Markt 09.15 uur: Axel, Szydlowskiplein 09.30 uur: Terneuzen, bushalte sporthal 09.35 uur: Terneuzen, Axelse Dam 09.45 uur: Hoek, bushalte 10.15 uur: Breskens, prov. boot Opgave op onze kantoren: Goes, Klokstraat 1; Vlissingen, Torenstraat 5; Hulst, Steen straat 14; Terneuzen, Nieuwstraat 9, of bij de kantoren van Holland International/reisbureau Van Fraassen, Vlissingen: Paul Krugerstraat 21, Middelburg: Londensekaai 19, Goes: Voorstraat 18 of Terneuzen: Westkolkstraat 36. Ruim 80.00 aan geschenken ontvangt U als U Uw ondertrouw tijdig meldt, op een van de kantoren van De Stem Mocht uw a s vrouw het vergeten doet u het dan Als u ruim schoots'voor uw huwelijksdag even op èen van onze kantoren komt of onderstaande bon invult en opstuurt dan garanderen wij u een bezoek van de hostess van de Felicitatiedienst Deze hpstess bezorgt u gratis een aantrekkelijk pakket met talrijke geschenken en een groot aantal waarde- en reductie bonnen van plaatselijke middenstand en van merkartikelfa- brikariten. U ziet, het is de moeite waard. Geef daarom tijdig uw onder trouwdatum door. Schriftelijk of persoonlijk aan eén van de kantoren van De Stem •na nau Tnov t;" ab' ls'toi. In blokletters invullen s.v.p. Graag ontvang ik tijdig vóór mijn huwelijksdag bezoek van de hostess van de Felicitatiedienst. Naam bruid: adres: postcode:woonplaats: telefoon: Naam bruidegom: adres: postcode:woonplaats: datum ondertrouw: plaats van ondertrouw: datum wett. huw.:datum kerk. huw.: Direkt inzenden aan één van onze kantoren. Loopt u rond met het idee voor een nieuwe auto? Dan is deze advertentie voor u een heleboel waard. Stap zo snel mogelijk in uw auto - het doet er niet toe welk merk - en rij naar de dichtstbijzijnde Opel-dealer. U w auto wordt daar getaxeerd op een bedrag, dat uw stoutste verwachtingen overtreft Vervolgens krijgt u een proefrit aangeboden in een Opel van de prijsklasse waarbinnen u zoekt. U hebt alle keus: van de kleine, maar volwassen Corsa, via de Kadett en de mime Ascona tot en met de komfortabele Rekord. Vaak direkt uit voorraad leverbaar. Na de proefrit zet u voor uzelf alle argumen ten nog eens op een rijtje. De prettige kennismaking met Opel en al z'n eigenschappen,zoals betrouw baarheid, komfort, ekonomie, zekerheid, hoge inruilwaarde en gunstig brandstofver bruik, die Opel nu al ruim 14 jaar tot het meest gekochte merk in Nederland maken. En het hoge bedrag dat u voor uw huidige auto terugkrijgt Dan neemt u de beslissing. Blij naar huis met goud. ^^dverteren brengt leven in de brouwerij, kastelein. 5 5 Inlichtingen: De Stem, 076-236911 m Hoe verbruikt of uitgeleefd Uw deuren er ook uitzien, met barsten of gaten, zij worden voordelig weer mooi, binnen éón dag, door de PORTAS-kunststofom manteling in vele natuurgetrouwe houtmotieven en effen kleuren. Passend bij Uw 1 inteneur, naar wens als vlakke deur, stijl- of glasdeur. Ook speciale deurrenovatie! Sinds jaren 100.000-voudig toegepast. Wij MmiwwM deuren en Meer dan 450 I^ORTAS- Vakbedrtjven ln 10 Europese landen. Exclusief voor Walcheren, De Bevelanden en Zeeuws-Vlaanderen PORTAS-Vakbedrijf Vos Deurenservice b.v. Lewedijk 11-13, 4455 AB Nieuwdorp TEL. 01196-12647/077-48135/01150-18987 PORTAS-deuren-vakbedrijven overal in Nederland on in wolo Fi irrtnocp lanrfpn Met deze advertentie wil SIRE in samenwerking met ({(pp De burgemeester van Sas van Gent maakt - ter voldoening aan het bepaalde in art, 26, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening - bekend, dat de ge meenteraad bij besluit van 28 april 1983, nr. 9, aangevuld bij besluit van 30 juni 1983, nr. 5, het bestemmingsplan „Philippine" heeft vastgesteld, zulks in afwijking van het ontwerp, zoals dit ter in zage heeft gelegen. Genoemde raadsbesluiten liggen met het bestem mingsplan vanaf 8 augustus 1983, gedurende één maand, voor een ieder ter inzage, op de afdeling algemene en juridische zaken der gemeentesecre tarie. Zij, die zich tijdig met bezwaren tot de ge meenteraad hebben gewend kunnen gedurende bovengenoemde termijn van één maand bij Gede puteerde Staten van Zeeland bezwaren tegen de vaststelling van dit bestemmingsplan indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan In het ontwerp zijn aange bracht. Sas van Gent, 4 augustus 1983 De burgemeester voornoemd, W. Dusarduijn De burgemeester van Sas van Gent maakt - ter voldoening aan het bepaalde in art. 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening - bekend, dat de ge meenteraad bij besluit van 23 juni 1983, nr. 1het bestemmingsplan „Poelpolder" heeft vastgesteld, zulks in afwijking van het ontwerp, zoals dit ter in zage heeft gelegen. Genoemd raadsbesluit ligt met het bestemmings plan vanaf 8 augustus 1983, gedurende één maand, voor een ieder ter inzage, op de afdeling algemene en juridische zaken der gemeentesecre tarie Zij, die zich tijdig met bezwaren tot de ge meenteraad hebben gewend kunnen gedurende bovengenoemde termijn van één maand bij Gede puteerde Staten van Zeeland bezwaren tegen de vaststelling van dit bestemmingsplan indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aange bracht. Sas van Gent, 4 augustus 1983 De burgemeester voornoemd, J.W. Dusarduijn Haal 't bij SVH, het onderwijscentrum van de bedrijfstak Horeca. Binnenkort start de mondelinge* cursus in o.a: Terneuzen Bon voor gratis Studiegids. Bellen kan ook. Naam_ Straat Postcode .Plaats. in open envelop, zonder postzegel, zenden aan SVH, Antwoordnummer 10105,2700 VB Zoetermeer. 'Ookschriftèliikinom Oncterwijscentrum van debedrijfstak Horeca SVH heeft ook cursussen Handelskennis''Restaurant'

de Stem | 1983 | | pagina 8