binnenspelletjes boden alternatief Jeugdvakantieweken inatvan start in Hulst en Hontenisse BÊMEik 7' as» teass6'"81 Vliegclub Midden-Zeeland houdt weer Scheldevlucht Negatieve geruchten uit lucht gegrepen" CITROËN^ Bssag'- VEGETARISCH EETHUISJE HULST DINSDAG 2 AUGUSTUS 1983 W. DE BLOCK politierapport Uitgaan in Zeeland Vakantie- weekend vol activiteiten in Hengstdijk Schietingen 99 Recreatief zwemmen in Kloosterzande Plaatselijk nieuws Boschkapelle Heikant Hulst Kloosterzande Lamswaarde St.-Jansteen IDM OftKlSME VAN ZEELAND T18 PAGINA ZEELAND 2 (ADVERTENTIE) Tlvollweg - Hulst Tel. 01140-12058 HOEK - Gisteravond raakte de bestuurder van een perso nenauto met aanhangwa- gentje, F. S. uit Sas van Gent, rijdende over rijksweg 61 tus sen Biervliet en Hoek de macht over het stuur kwijt. De auto raakte in een slip en be landde via een naast de rijweg gelegen fietspad in de sloot en vervolgens in een akker en sloeg daarbij enige malen over de kop. Hierbij werd het voer tuig en de aanhangwagen to taal vernield. S. kwam met de schrik vrij. HULST - In de nacht van zon- j op maandag is vermoede lijk een auto, tegen een hek werk van de firma L. in Hulst gereden. De schade bedraagt ongeveer 500 gulden. Naar het gebeurde wordt door de politie een onderzoek ingesteld. HULST - De politie hield gis teren een snelheidscontrole op de Absdaalseweg in Hulst. Dertig automibilisten liepen een bekeuring op wegens te hard rijden. Ter plaatse geldt een maximum snelheid van 50 km. SAS VAN GENT - Vermoede lijk door het weigeren van de remmen van de boste de per sonenauto, bestuurd door me vrouw L. I. E. de S. uit Sas van Gent,tegen de achterzijde van de personenauto, bestuurd door J. A. van A. uit Sas van Gent. Van A. rijdend over de Eikestraat wilde juist gaan parkeren. Beide voertuigen werden zwaar beschadigd. TERNEUZEN - Op de krui sing Axelsestraat-Dokweg te Terneuzen verleende de be stuurder van een personenau to S. S. uit Terneuzen geen voorrang aan een over de Axelsestraat rijdende perso nenauto, bestuurd door C. R. uit Terneuzen. Bij de botsing werden beide voertuigen licht beschadigd. TERNEUZEN - Gistermiddag verleende de bestuurder van een volkswagen-combi I. K. uit Axel, rijdende vanaf de Markt in de richting De Jon- gestraat, geen voorrang aan de bestuurder van een personen- euto, C. M. uit Keulen die van uit de Kersstraat kwam. Beide voertuigen werden licht be schadigd. axel Streekmuseum „Het Land van Axel" - p. Brakman exposeert olieverfschilderijen. Geop.: woe. «n. zat. 13.30-17.00 uur. Vrijd. jok van 19-21 uur. goes Grandtheater - 20 u. Evil dead. töj. Hl'LST Hulster Streekmuseum - Eddy Ljelman uit Hulst exposeert «•Hulst en omstreken in ansich- len en prenten". Geop. ma. t/m »L 14-17 u. (t.m. 10 sept.). Ko- ™g van Engeland- 20 u. An of- ucer and a gentleman. 12 j. 20 u. Monty Python en de heilige a.l. 20 u. Pikant gevrij in e alpenwei. 16j. 20 u. Lekkere &ken- 18h KOEWACHT aïé De Oude Molen - 13.30 u. siting (over van Van Rum- SLUIS tadhuis (Raadskelder) - Anne ®lvaux uit Westdorpe expo- ?®t pastels en tekeningen. Ge- Jls1lNGENUUr-(tm'12aUg')- (w mbra I - 14, 19 en 21.30 u. ctopussy. a.l. Alhambra 2 - 14, ,..eJ 2L30 u. An officer and a yMkmuseum West- ï:!euwsch-v,aanderen- Zome- xpositie van bodebussen en "untklcBsen. Geop. werkd. 10-12 '430-17 u. zat. en zond. 14-17 «fferweeshuis- Beeldentuin '"Klem-antiek. Geop. dag. 10-17 v- Schaijck - 13.30 u. schieting orflon HULST/HONTENISSE - De jeugdvakantie weken in de gemeenten Hulst en Hontenisse hebben gisteren meteen de eerste dag al de weergoden tegen gehad. Vanwege de flinke regenval kon een aantal geplan de activiteiten niet doorgaan en moest naar binnen worden uitgeweken met alternatieve spelletjes. Niettemin werd het toch over al een gezellige dag en amu seerde de jeugd, die toch in re delijk aantal was opgekomen, zich best. Hulst In Hulst werden 's morgens in het buitencentrum 't Jagertje verschillende spelletjes uit de afgelopen tien jaar gedaan door de ongeveer 50 kinderen, 's Middags was er in Den Dul- laert de spokendans. Alle kin deren -en dat waren er ruim 160- waren als spook verkleed. In Clinge speelden bijna 40 kinderen in Malpertuus het spel beestenbende en daarna werd een knikkermiddag ge houden. In St. Jansteen ging het wa terwerk gewoon door. De bal lons, die met water gevuld wa ren en waarmee gegooid werd zorgden voor de grootste leut bij de bijna 40 kinderen. Ook de waterrace was voor de kin deren buitengewoon interes sant. In Graauw moesten de ruim 50 kinderen hun carnaval-, sprookjes- en striptocht volle dig in het gemeenschapshuis afwerken, omdat de tocht door het dorp niet door kon gaan. 's-Middags was er de imitatie van Billy Turf door zoveel mo gelijk lappen ballen in de T- shirts te bergen. In Heikant kwamen onge veer 30 kinderen voor het sportfeest in 't Heike. Alles wat met de sport te maken had kwam voor de dag. zoals hoog springen, de kop van jut en andere spelen. 's-Middags was er het spel van de ratten en ra ven en het ijsbeerschieten. In Nieuw-Namen werden verschillende spelletjes ge speeld uit de voorbije jaren, 's- Middags was er een knikker middag, waarbij Mark Weyn de meeste punten scoorde. 's-Avonds werd in Den Dul- laert nog de film Schapenei land gedraaid, waarbij heel wat kinderen aanwezig wa ren. Hontenisse De jeugdvakantieweek in Hontenisse werd gistermorgen om negen uur geopend in de voetbalkantine van Klooster- zande door burgemeester mr. M. Somers. De ochtend werd doorgebracht in de kantine met eerst kleiwerk en daarna met spelen, zoals ren-je-rot, stoelendans, zitrace, etcetera.. 's Middags was er in het dorp een letterjacht uitgezet. Bij 31 winkeliers moest de jeugd letters verzamelen. Alle letters bij elkaar vormden uit eindelijk de zin Jeugdvakan tieweek Hontenisse 1983. De ouderen deden het spel zelf standig, de kinderen onder de 9 jaar gingen onder leiding van vrijwillig(st)ers. De win naars bij de ouderen waren: 1. Pascal Huisman, 2. Aniek Ha melink, 3. Gwenda van Over- meeren. Bij de kinderen onder de 9 jaar werd wirjnares Pa tricia.Sey^^Masgba.~Schelf- Van onze correspondente HENGSTDIJK - Op camping De Vogel in Hengstdijk was er het afgelopen weekeinde weer van alles te doen voor de zo mergasten. Zaterdag werd het in de kantine van de camping een gezellige boel met een zo genaamde Miss Haan-verkie zing. De winnaressen Marijke Fas- saert, die eerste werd, en An neke Verlinden als tweede kregen een echte haan als prijs, een beker en bovendien een gratis verblijf op de cam ping voor het komende jaar aangeboden. Intussen werd er een pres tatieloop gehouden, waar toch altijd nog zo'n 185 jongelui aan deelnamen en dat ondanks de hitte. De 6-8-jarigen liepen 1300 meter. Eerste werd Yvon ne de Jonge en tweede Tineke van de Bos. De jeugd van 9 tot 12 jaar liep 2600 meter: 1. Ru ben Beernaart, 2. Stein Beer- naart. De jeugd ouder dan 12 jaar liep 5300 meter: 1. Marcel Peek, 2. Pieter Doorenkamp. •]Het organisatiecomité van de 18de Scheldevlucht v.l.n.r. Marjan Willems, Cees Flipse, Jacques de Hond, Machiel van de Baan en Aad de Beijer ARNEMUIDEN - Voor de 18de keer houdt de vliegclub Midden-Zeeland op zaterdag 6 augustus de internationa le Scheldevlucht, een ralley voor motor vliegers boven Zeeland. Start en aan komst zijn op het vliegveld Midden- Zeeland bij Arnemuiden. Bij onver hoopt zeer ongunstig weer wordt de vlucht verzet naar zaterdag 13 augus tus. De inschrijving voor de Schelde vlucht staat open voor zowel privé- als beroepsvliegers. Elk jaar weer bestaat voor deze vliegralley belangstelling in binnen- en buitenland. Voor de Neder landse deelnemers is als eerste prijs de Zilveren Scheldemeeuw beschikbaar. Het resultaat telt mee voor het Neder lands kampioenschap ralleyvliegen. De buitenlandse deelnemers zullen elkaar de zilveren Scheldebeker betwisten. De zilveren Scheldemeeuw werd vorig jaar verrassend gewonnen door het team Gielen, een KLM-vlieger, en Minder- houd, een Zeelandkenner bij uitstek. Winnaar van de Scheldebeker werd vo rig jaar het team Kolmar-Jaeckel uit de Wesdtduitse Bondrepubliek. De opdracht voor de Scheldevlucht bestaat uit het oplossen van een aantal navigatieproblemen en het uitvoeren van waarnemingsopdrachten geduren de de vliegroute die over de provincie Zeeland zal voeren. De deelnemers krij gen 45 minuten voor de start hun op dracht. In die tijd moeten ze uitrekenen wat hun route zal zijn, met inbegrip van de plaats van eventuele keerpunten en de tijd waarop ze die punten zullen overvliegen. Tevens wordt de ralley op bepaalde, voor de deelnemers onbeken de punten op de grond gecontroleerd op doorkomst en tijd. De waarnemingsop drachten worden direct na aankomst door de jury beoordeeld. De ralley wordt besloten met een doellanding in een daarvoor bestemd vak. Vooral dit laatste onderdeel is een voor de toe schouwers spectaculaire afsluiting van het vliegevenement. De vliegralley be gint om 12 uur en zal omstreeks 16 uur afgelopen zijn. Belangstellende hebben gratis toegang tot het vliegveld. BOSCHKAPELLE - Zaal J. van Schaick, 27 schutters: hoge vogel: B. Visser; eerste zij vogel: J. Dob belaar; tweede zij vogel: E. Lam bert, allen Vogelwaarde; grootste aantal (5): R. Passemiers, Hellegat. BOSCHKAPELLE - Zaal J. van Schaick, 35 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: J. Mei, Vogelwaarde; tweede hoge vogel: R. D'Hondt, Zuiddorpe; eerste zij vogel: P. Boe ter, Vogelwaarde; tweede zij vogel: P. Boogaert, Wijchên; grootste aantal (4): Rudi Verschoten, Kloos- terzande. Wip 2: eerste hog vogel: R. Stendler, Rotterdam; tweede hoge vogel: R. Verschoten, Kloos- terzande; eerste zij vogel: J. Mei, Vogelwaarde; tweede zij vogel: P. Boogaert, Wijchen; grootste aantal (5): J. van de Voorde, De Vogel. GRAAUW - Zaal Van Grol, De Friezen, 37 schutters: eerste hoge vogel: W. Brand, Hulst; tweede ho ge vogel: J. Stekens, St.-Gillis; eer ste zij vogel: A. Bruggeman, Graauw; tweede zij vogel: E. de Wit, St.-Jansteen; derde zijvogel: C. Boënne; vierde zij vogel: G. FOTO WIM KOOYMAN HULST - „Uit de lucht gegre pen". Zo reageren de vier jon ge vrouwen die het vegeta risch eethuisje „Pand 25" run nen op hardnekkige geruchten als zou hun onderneming op een grote flop zijn uitgelopen. Andrea Zohlandt, Thérèse Bruggeman, Marjan Inghels en Marian Perdaen zijn nogal verbaasd over die geruchten. Zij zeggen juist zeer tevreden te zijn over de resultaten in de vier maanden dat het eethuis je nu draait. Zoals bekend konden de vier jongedames hun eethuisje op starten via de rijksregeling Experimentele Arbeidspro- jekten voor Jeugdige werklo zen en een lening uit het pro vinciale werkelegenheids- fonds. Maar voordat de eerste portie vegetarisch voedsel ge serveerd werd moesten heel wat moeilijkheden overwon nen worden: bezwaren van de horeca .die vreesde voor con currentievervalsing en van de buurt die bang was voor over last. Van de horeca loopt zelfs nog steeds een Kroonberoep. Bovendien waren er toen al heel wat mensen die er weinig goeds van zagen komen. „Wij zijn tevreden over de belangstelling", zeggen de jon gedames, „Er komen niet al leen klanten uit Hulst maar uit de wijde omtrek. Dat komt waarschijnlijk omdat wij het enige vegetarisch eethuis in Zeeuwsch-Vlaanderen zijn". Inmiddels is in de tuin ach ter het eethuisje een terras aangelegd, waardoor tijdens mooie weer ook buiten gegeten kan worden. In september starten de meisjes met vegeta rische kookcursussen. De cur sussen worden gehouden op die dagen dat het eethuis ge sloten is en omvatten een cur sus voor beginners op vegeta risch kookgebied en eentje vonr ppvorH«=»rH<=»n Reyns; grootste aantal (6): A. Bruggeman, allen Graauw. HULST - Zaal P Leeraert, 35 schutters: beide hoge en beide zij- vogels: R. Sterkx, Zelzate; grootste aantal (6): A. de Nijs, Hulst. HULST - Bejaardenschieting, De Blaauwe Hoeve, 39 schutters: hoge vogel: F. Reunis, St.-Jansteen; eer ste zij vogel: C. Mahu, Hulst; twee de zij vogel: A. Impens, St.-Jan steen; grootste aantal (4): L. Heyens, Boschkapelle. HULST - De Batavieren, staande wip, 60 schutters: Wip 1: eerste ho ge vogel: E. Inghels; tweede hoge vogel: P. Baart, beiden Koewacht; eerste zij vogel: L. Verschuren, Axel; tweede zij vogel: W. Boussen; derde zij vogel: J. de Bakker, bei den St.-Jansteen; vierde zijvogel: F. Herwegh, Axel. Wip 2: eerste hoge vogel: D. de Vrieze, Westdor pe; tweede hoge vogel: E. Jonk- heym, Kloosterzande; eerste zij vo gel: P. Comelis, Gilze Rijzen; tweede zijvogel: W. Brand, Hulst; derde zij vogel: S. Machielsen, Zuiddorpe; vierde zij vogel: Th. Freyser, Hulst. KLOOSTERZANDE - Bejaarden schieting, zaal De Hoogaars, 44 schutters: eerste hoge vogel: F. Reunis, St.-Jansteen; tweede hoge vogel: J. Schillemans, Hulst; derde hoge vogel: J. Burm, Kloosterzan de; eerste zij vogel: A. van de Bran den; tweede zij vogel: R. van Dor- selaer, beiden St.-Jansteen; groot ste aantal (5): P. Vonk, Vogelwaar de en J. Pardon, Kloosterzande. KOEWACHT - Zaal R. van der Steen, 73 schutters: hoge vogel: R. Goossens, Moerbeke; eerste zij vo gel: J. de Waal, Koewacht; tweede zij vogel: F. Martens, Nieuwdorp; grootste aantal (3)F. Verkammen, Koewacht. KOEWACHT - Zaal J. de Kind, 25 schutters: hoge vogel: G. Buis; eer ste zij vogel: H. de Smet; tweede zij vogel: M. de Block; grootste aan tal (4): R. van Gremberghe, allen Koewacht. KOEWACHT - Zaal J. de Kind, 27 schutters: hoge en beide zij vogels: J. de Waal; grootste aantal (5): me vrouw J. de Kind, beiden Koe wacht. KOEWACHT - Zaal R. van der Steen, 33 schutters: hoge en eerste zij vogel: G. de Smet, Moerbeke tweede zij vogel: R. de Smet; groot ste aantal (4): P. van der Steen, beiden Koewacht. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 30 schutters: hoge vogel: J. Ver meersen, St.-Jansteen; eerste zij- vogel: C. van Gassen, Hulst; twee de zij vogel: J. Pouwels, Axel; grootste aantal (4): H. de Gucht, Kloosterzande en G. Verschuren, Hulst. KOEWACHT - Zaal De Sport vrienden, 27 schutters: hoge vogel: J. David, Stekene; tweede hoge vo gel: F. de Visser, Keowacht; groot ste aantal (5): R. de Smet, Koe wacht. LAMSWAARDE - Zaal De Sport, 33 schutters: Wip 1: hoge vogel: F. Dobbelaar, Boschkapelle; eerste zij vogel: P. Boogaert, Wijchen; tweede zij vogel: P. Cornelissen, Boschkapelle; grootste aantal (4): P. Schelfhout, Lamswaarde. Wip 2: hoge vogel: F. Dobbelaar, Bosch kapelle; eerste zij vogel: P. Boog aert, Wijchen; tweede zij vogel: E. Schillemans, Breda; grootste aan tal (3): G. de Waal, Lamswaarde. NIEUW NAMEN - Willem Teil, staande wip, 27 schutters: eerste hoge vogel: N. Goossen, Klooster zande; tweede hoge vogel: G. Sa- voye, St.-Jansteen; eerste zij vogel: L. van Remortel, Koewacht; twee de zij vogel: J. de Bakker, St.-Jan steen; derde zij vogel: E. van Goe- them, Nieuw Namen; vierde zijvo gel: J. de Letter, Koewacht. NOORDSTRAAT - Zaal A. Men- heere, 20 schutters: hoge vogel: E. de Kort, Ossenisse; eerste zij vogel: Rudi Verschoten; tweede zij vogel: A. Verhoeven, beiden Kloosterzan de; derde zij vogel: J. de Kort, Os senisse; grootste aantal (3): G. van Kampen, Noordstraat. NOORDSTRAAT - Zaal A. Men- heere, 17 schutters: hoge vogel: A. Verhoeven; eerste, derde en vierde zij vogel: F. Jansen, beiden Kloos-' 4.3- 1. T Kort, Ossenisse; grootste aantal (3): Th. Cambeen. Kloosterzande. PAAL - Zaal P. Veras, 62 scnut- ters: Wip 1: hoge vogel: J. Ver meersen, St.-Jansteen; eerste zij- vogel: L. Roels, Graauw; tweede zij vogel: J. Sorber, Rapenburg; grootste aantal (9): T. Boogaert, Wijchen. Wip 2: hoge vogel: R. Stendler, Rotterdam; eerste zij vo gel: R. Roels, Graauw; tweede zij- vogel: P. Boogaert, Wijchen; groot ste aantal (5): mevrouw De Cock, Vrasene. STOPPELDIJK - Zaal t Karre- 'wiel, 45 schutters: Wip 1: hoge vo gel: A. Verdurmen, Graauw; eerste zijvogel: H. Laureys, St.-Niklaas; tweede zij vogel: P. Boeters, Vogel waarde. Wip 2: hoge vogel: me vrouw Dobbelaer, Vogelwaarde; eerste zijvogel: B. Visser, Vogel waarde; tweede zij vogel: F. Trap- peniers; grootste aantal (6): J. de Waal, beiden Moerbeke. STOPPELDIJK - Zaal t Karre- wiel, 30 schutters: eerste hoge vo gel: R. de Schepper, Melsele; twee de hoge vogel: mevrouw Dobbe laer; eerste zij vogel: H. van Dijk, beiden Vogelwaarde; tweede zijvo- gel: F. van Kruyssen, Kloosterzan de; grootste aantal (9): J. Dobbe laer, Vogelwaarde. TERHOLE - Dorpshuis, 80 schut ters: Wip 1: eerste hoge vogel: A. de Maayer, Prosperpolder; tweede hoge vogel: F. Stendler, Rotter dam; eerste zij vogel: A. Cocqheyt, Absdale; tweede zij vogel: R. Her wegh, Heikant; grootste aantal (6) F. Schillemans, Breda. Wip 2: eer ste hoge vogel: E. de Looze, Ham- me; tweede hoge vogel: P. Boog aert, Wijchen; eerste zij vogel: R. Herwegh, Heikant; tweede zij vo gel: P. Boogaert, Wijchen; grootste aantal (5)A. Cocqheyt, Absdale en T. Boogaert, Wijchen. TERNEUZEN - De Westerschelde, 56 schutters: Wip 1eerste hoge vo gel: M. de Groote; tweede hoge vo gel: R. Vermeire; eerste zijvogel: R. Gijsel, allen Koewacht; tweede zij vogel: J. Goossen, Kloosterzan de; derde zij vogel: J. Verberkmoes, Terneuzen; vierde zij vogel: A. Neyt, Koewacht. Wip 2: eerste hoge vogel: M. de Groote, Koewacht; tweede hoge vogel: P. de Koster, Gilze Rijen; eerste zij vogel: J. Goossen, Kloosterzande; tweede zij vogel: H. van de Hemel; derde zij vogel: J. de Smet, beiden Axel; vierde zij vogel: M. Suy, Zuiddorpe. ZUIDDORPE - St.-Sebastiaan, staande wip, 69 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: A. Hermans, Axel; tweede hoge vogel: T. Apers, Zuiddorpe; eerste zij vogel: A. de Mey, Zuiddorpe; tweede zij vogel: O. de la Ruelle, Overslag; derde zij vogel: C. de Moor, St.-Jansteen; vierde zij vogel: P. Arens, Zuiddor pe. Wip 2: eerste hoge vogel: P. Sa- mijn, Zuiddorpe: tweede hoge vo gel: G. Savoyee, St.-Jansteen; eer ste zijvogel: M. Suy; tweede zijvo gel: A. Puylaert; derde zij vogel: G. Samijn, allen Zuiddorpe; vierde zij vogel: A. Suy, Koewacht. ZUIDDORPE - Zaal M. de Cock, 38 schutters: eerste hoge en tweede zij vogel: J. van Hazen, Hulst; tweede hoge vogel: P. Stendler, Rotterdam; eerste zij vogel: A. van Damme, Moerbeke; grootste aantal (5): L. Broekaert, Axel. ZUIDDORPE - Zaal M. de Cock, Willem Teil, 27 schutters: eerste hoge en eerste zij vogel: T. Jubel, Rotterdam; tweede hoge vogel: J. van Kerkhoven, Heikant; tweede zij vogel: W. Bolleman, Axel; grootste aantal (4): P. Samijn, Zuiddorpe. KLOOSTERZANDE - Vanaf morgen (woensdag) zet de werkgroep Sportieve Recrea tie Hontenisse weer een weke lijks uurtje recreatief zwem men op touw. Onder begelei ding kunnen belangstellenden dat hun conditie of zwemtech- niek hiisrhaven Gaaibolling - In zaal J. van Schaick werd een gaaibolling gehouden waaraan 24 perso nen deelnamen. Uitslag: hoge vogel: J. Mei; linker zijvogel: J. Cappendijk; rechter zijvo gel: L. Heyens, allen Vogel waarde; grootste aantal (10): R. de Cock, Terneuzen. Bejaardenschieting - Woens dag 3 augustus wordt in zaal 't Helleken in de Hellestraat een bejaardenschieting gehouden. Vanaf 13.00 uur kan men in schrijven en om 13.30 uur wordt de eerste pijl afgescho ten. Bingo - In zaal Palermo werd een bingo-avond gehouden waaraan 105 personen deelna men. Uitslag: 1. mevrouw Van de Berg, Hulst; 2. J. van de Ven, Kloosterzande; 3. P. van de Berg, Hulst; 4. P. van Goe- them, Hamme; 5. W. Brou wers, Kerkrade. Prijskaarting - Aan de prijs- kaarting bij Ron de Vilder de den 44 kaarters mee. Uitslag: 1. Fr. Piessens, 2. W. Neve, 3. mevr. van der Ha, 4. J. de Bur ger, 5. mevr. De Waal-Kindt. Cursussen - De kynologenclub Zeeland zal in de maand augustus weer een aantal cur sussen starten in Gedrag en Gehoorzaamheid voor honden. Ze worden gehouden in mane ge Absdale te Hulst, De Braanjerhoek te Kapelle, De Zandbooi te Westkapelle en Grol te Renesse. Bingo - In zaal De Reizende Man werd een bingo-avond gehouden, waaraan 58 perso nen deelnamen. Uitslag: 1. S. Morcus, 2. K. van Waes, beiden Kloosterzande; 3. R. Dierikx, Walsoorden; 4. J. Colpaert, Kloosterzande. Bridge - In café De Vier Jaar getijden speelden leden van de bridgeclub de elfde wedstrijd in de zomercompetitie. Uit slag: 1. heren De Waal-Van der Wielen, 2. heren Atkins- Rademakers, 3. dames Goos- sen-Kint, 4. dames Van Es- broeck-Van der Wielen, 5. me vrouw Van Hootegem-de heer Giessen. Uitstapje - De Gehandicapten Organisatie Nederland, afde ling Zeeland, houdt dit jaar het jaarlijkse uitstapje woens dag 24 augustus. De tocht gaat naar het uitgaanscentrum De Woerd te Zuilichem waar een show rond Corrie Konings wordt bijgewoond. Opstapge- legenheden voor de autobus zijn er te Sas van Gent, St.- Jansteen, Hulst en Clinge. Men kan zich voor de reis op geven bij mevrouw M. de Rijk,

de Stem | 1983 | | pagina 11