Johnny Dusbaba laat hoop niet varen Toon van der Steen blijft winnen STERKE TENN Wegrenners moeten titelstrijd nieuwe impulsen geven Gedeelde hoofdprij s EK IN HICKSTEAD Eis van Zoetemelk afgewezen Gelijkspel hockeyteam Maximale score van bridgeteams Pantelic stopt met voetballen Weer zege Lubberding ROND DE PROFKOERS FC Utrecht test Engelsman VRIJDAG 29 JUL! 1983; door Hans Braat door Romain van Dammo Oefenduels VV Steen UTRECHT (ANP) - Het natio naal hockeyteam is er niet in geslaagd revanche te nemen voor de zaterdag in Venlo te gen Jong Pakistan geleden ne derlaag van 0-1. Het tweede treffen, gisteravond in Utrecht, eindigde onbeslist: 0-0. Aan beide zijden deden zich weinig doelkansen voor. De Nederlandse doelman Lex Bos moest twee keer ingrijpen om doelpunten te voorkomen. De Pakistaanse doelman behoef de nog minder in actie te ko men. Eén keer ontnam hij Bouwman aan de rand van de cirkel een goede doelkans. Ties Kruize kon bij de strafcorners, j door de snel uitlopende Pakis taanse verdedigers bij drie hoekslagen, niet tot een goed schot komen. De opstelling van Nederland was: Bos, Van der Have, Steens, Van Asbeck (Den Har- togh), Pierik (Doyer), Diepe- veen, T. Kruize, Jenniskens, Van Grimbergen (H. Kruize), Bouwman en Van 't Hek. Drie weken van voorberei ding kent de Westduitse hoc- keyselectie, die van 18 tot 28 Ties Kruize FOTO ANP augustus in Amstelveen de Europese titel verdedigt. De Westduitse selectie voor de vierde Europese titelstrijd: doel: Christian Bassemir en Christian Schliemann, veld: Ulrich Hanel, Carsten Fischer, Thomas Reek, Eckhard Schmidt-Opper, Reinhard Krull, Michael Peter, Stefan Blöcher, Peter Trump, Peter Caninenberg, Markku Sla- wyk, Thomas Gunst, Heiner Dopp, Volker Fried en An dreas Wistuba. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii AMSTERDAM (ANP) - De Engelsman Murray Chandler en de Hongaar Guyla Sax hebben het schaakfestival in Amsterdam gewonnen. Beiden beëindigden het toernooi met acht punten. Sax won in de elfde en laat ste ronde met zwart van Hans Ree. Chandler behaalde een grootmeesterresultaat door een zege op Paul van der Ster ren. De derde plaats wordt ge deeld door de Tsjechoslowaak Hort en Jan Timman. Zij kwa men een half punt tekort voor de toernooizege. De uitslagen van de elfde ronde: Van der Sterren (Ned) - Chandler (Eng) 0-1, Ree (Ned) - Sax (Hon) 0-1, Timman (Ned) - Lobron (WD1) 1-0, Hort (Tsj) - Van der Wiel (Ned) 1-0, Henley (VSt) - Short (Eng) 1/2- 1/2, Rini Kuijf (Ned) - Sunye Neto (Bra) 1-0, Seirawan (VSt) - Murey (Isr) 1-0, Boersma (Ned) - Franco (Par) 1/2-1/2, Van Wijgerden (Ned) - Vogel (Ned) 1/2-1/2, Langeweg (Ned) - Borm (Ned) 1/2-1/2, Böhm (Ned) - Johansen (Aus) 1-0, Ligte- rink (Ned) - De Boer (Ned) 1/2-1/2, Lenyel (Hon) - Van Baarle (Ned) 1-0, Berg (Den) - Hresc (Joe) 1/2- 1/2, De Roode (Ned) - Van Mil (Ned) 1-0, Van der Vliet (Ned) - Grooten (Ned) 1-0. De eindstand: 1. Chandler en Sax 8 punten, 3. Timman en Hort 7 1/2, 5. Short en Van der Sterren 7, 7. Kuijf 6 1/2, 8. Henley, Van der Wiel, Ree, Seirawan, Lobron 6, 13. Franco, Sunye Neto, Van Wijger den, Langeweg, Böhm, Borm, Boersma en Vogel 5 1/2. NK baan NIJMEGEN - De KNWU blijkt leergeld te hebben betaald voor het debacle van de Nederlandse wie lerkampioenschappen op de baan vorig jaar in het Olympisch Stadion in Amsterdam. De attractieve waarde werd toen door zo'n 200 mensen dermate hoog ingeschat, dat men er het entreegeld voor over had. Een veel te laag aantal voor de wielerbond om quitte te kunnen spelen. face-lift Er is daarom dit jaar voor een nieuwe opzet gekozen. De wegrenners met de bekende namen zullen volgende week in het Nijmeegse Goffert-sta- dion wel in actie komen en dat is voornamelijk te danken aan het aantrekken van Peter Post en Peter Bonthuis als anima tors van het gebeueren. Onder anderen Raas, Oosterbosch, Zoetemelk en Pirard dienen er voor te zorgen, dat het Neder lands kampioenschap weer in de belangstelling komt te staan. Peter Post: „Natuurlijk kun je wielrenners niet dwingen, maar ditmaal hebben ze inge zien, dat deelname meer gun stige dan negatieve aspecten heeft. Een criterium op die dag rijden, mag rendabeler zijn, maar daarmee kan men zich niet verkopen. Een vaderland se titelstrijd geeft in ieder ge val naamsbekendheid door het hele land. Alleen al uit eigen belang zouden de coureurs er dus op gebrand moeten zijn om in Nijmegen volgende week in actie te kunnen ko men". De filosofie van Peter Post blijkt aanstekelijk gewerkt te hebben. De gehele vaderland se 'Tour-top' (behalve Johan van de Velde en Hennie Kui per) zal volgende week baantjes rijden in 'De Goffert'. Enig vraagteken is Peter Win nen. Hij heeft nooit op de baan gereden en beschikt ook niet over geschikt materiaal. Post: „We proberen naarstig daar voor te zorgen en tussen de criteriums door zal Peter ijve rig moeten gaan oefenen. Baanrijden is nu eenmaal iets anders dan fietsen op de weg". Mag de inzet van Post in de nieuwe opzet als belangrijk betiteld worden, van evenveel belang is, dat de KNWU nu wel de buidel heeft willen opentrekken. Zo'n 80.000 gul den wenst de bond aan het evenement te spenderen en daardoor kan men concurre ren met een goed crite- rium.Post: „De Nederlandse kampioenschappen zijn be langrijk, maar men mag nooit vergeten, dat men te maken heeft met coureurs, die in deze periode hun boterham moeten verdienen. Daarom heb ik steeds voor deze oplossing ge pleit". De profkampioenschappen hebben weer gewicht gekre gen, maar de nummers die de baansport hebben groot ge maakt, de sprint en de staye- rij, ontbreken. Na de gouden tijd van Jan Derksen en Arie van Vliet heeft de sprint door Lijn Loevestijn nog een korte opleving gekend. Na het mid den van de jaren zeventig was het sprintkampioenschap ech ter zonder enige betekenis. De stayers, die in de laatste jaren LIEDERKERKE - Johnny Dusbaba wil het nog een maand je aankijken. Wachten op een telefoontje van een club die hem wil overnemen van Standard Luik, ondanks alle pro blemen nog altijd zijn huidige werkgever. Als dat tele foontje echter uitblijft, zal Johnny Dusbaba zich met behulp van derden vrijkopen bij de Waalse club. „Dan ben ik overal vanaf en kan ik zelf wat ondernemen", licht Johnny Dusba ba die stap toe, „maar ik wacht even af. Je weet maar nooit. Ik zat tenslotte bijna weer bij Anderlecht". Die transfer ging echter op het nippertje niet door. „Naar het waarom kan ik slechts gissen", is Johnny Dusbaba nog teleurgesteld. „Donderdag, na de zaak Lo- zano, werd ik benaderd door Michel Verschueren, de ma nager van Anderlecht. De club had weer interesse in me. Er is een gesprek ge weest, maar ik moest het zelf met Standard regelen. Ik nam een advocaat in de arm en wij naar Luik. Dat verliep voorspoedig. Op een zaterdag zou ik het met An derlecht rond maken, maar dat werd verschoven naar maandag. Die dag ging ik naar de manager, maar kreeg toen te horen, dat het niet meer door ging. Waar om is me niet verteld. Jam mer, want inmiddels had ik Club Brugge laten weten dat ik niet meer vrij was". Ondanks die enorme te leurstelling hield Johnny Dusbaba, die in januari '82 bij Standard Luik de kop in de wind gooide, omdat hij meende recht te hebben op meer geld, toch wat over aan de flirt met Anderlecht. „Ik weet nu precies wat ik moet kosten", kwam Dusbaba tot overeenstemming met Stan dard's big boss Roger Petit. „Een ton. Nou, dat is toch niet zo veel. Daarom had ik nog wel iets uit Breda ver wacht. Maar om een of an dere redenen kan ik daar niet terecht. Jammer, want ik wil dolgraag voetballen. Ik handel nu wat, maar ik wil weer aan de bak. Ik ben nog te jong om te stoppen". Mogelijkheden om in het 'buitenland weer aan de slag te komen na zijn seizoen bij NAC heeft Dusbaba overi gens wel. FC Porto had be langstelling, evenals het Franse Toulouse. Johnny Dusbaba heeft echter geen zin om ver weg te trekken. Een mogelijkheid is om toch weer te gaan trainen bij Standard. „Maar", kapt Johnny Dusbaba dat meteen af, „dat kan niet meer. Als ik daar naar toe ga, komen er ongetwijfeld weer moeilijk heden. En krijg ik alles over me heen. Ik heb in België toch al zo'n slechte naam. Als er dan bij Standard weer wat gebeurt, kan ik het wel definitief vergeten". Johnny Dusbaba, destijds bij NAC van 101 kilo naar 86 kilo, heeft inmiddels echter wel tegen, dat de binnen landse transfermarkt in België gesloten is. „Als ik nu naar een andere Belgische club vertrek, ben ik buiten lander", legt hij uit. „Voor de topclubs is dat uiteraard niet zo interessant. Ik blijf het jammer vinden, dat ik niet nog een jaartje in Breda kon voetballen. Dan had ik mijn oude niveau kunnen halen en was het wellicht gemakkelijker geweest om naar een topclub te sprin gen. Ik heb trouwens begre pen dat NAC het eventueel wel wilde. Maar dan had er de zekerheid moeten zijn, dat een topclub me zou wil len overnemen. Dat is dus niet gelukt". Bang voor de toekomst is Johnny Dusbaba echter niet. „Nee", stelt hij„ik heb geen schrik. Ik geloof dat ik dit seizoen bij een club terecht kom. Ik ben nog steeds op het juiste gewicht. Ik train veel voor mezelf. Straks be ginnen de competities. Dan krijgen de clubs te maken met blessures, begrijp me goed, ik wens niemand iets toe, maar het is de realiteit. Clubs die onderaan komen te bengelen en versterking willen hebben. Die gaan zoe ken. Ik kom weer aan de bak. Bovendien, ik hoef maar 100.000 gulden te kos ten. Dat is toch niet veel. Ik heb ervaring, ben nog niet te oud. Alleen, het moet niet te lang duren. Ik wacht nog een maandje. Als er dan nog niets is, koop ik me vrij bij Standard. Dan wordt het voor mij met andere clubs wat gemakkelijker onder handelen". Bert Oosterbosch; belangrijk titelkandidaat in Nijmegen. Johnny Dusbaba: „Jammer dat het voor mij over is bij NAC". - FOTO DE STEM/JOHAN VAN GURP Martin Venix en René Kos als wereldkampioen hadden, zijn ook van het programma ver dwenen. Stayercoach Cees Stam en de Unie vonden dat een titelstrijd met slechts drie 'echte' stayers (Kos, Venix en Havik) beter achterwege kon blijven, omdat niemand ge baat is met een uur rondtollen om uit te maken wie van het drietal welke medaille krijgt. Overwogen wordt een dag la ter, op de baan in Alkmaar, een vervangende wedstrijd voor de stayers te houden. De belangrijkste deelne mers bij de profs zijn op het nummer achtervolging: Oos terbosch, Lammertink, Kop- pert, Jan en Adri van Houwe- lingen, Veldscholten, Van Bindsbergen en Hanegraaf, die, met uitzondering van Veldscholten, ook in de klasse mentswedstrijd starten met onder andere Raas, Langerijs, Smit, Pirard, Rooks en moge lijk ook Winnen. Achter de dernies rijden Kos, Venix, Zoetemelk, Wijnands, Stam- snijder, Havik, Pirard en Raas. De amateurs werken het volledige programma af in Nijmegen, waarbij alle kam pioenen van vorig jaar aan de start komen, namelijk Peter Pieters (achtervolging en 1000 meter tijdrit), Rainiër Valken burg (sprint), Sjaak Pieters en Ton Vrolijk (tandem), Marco van der Hulst (klassements wedstrijd) en Gaby Minneboo (stayers). HICKSTEAD (ANP) - De eer ste dag van de Europese titel strijd is voor de Nederlandse springruiters in Hickstead over het geheel genomen niet ongunstig verlopen. In het jachtsprinconcours, waarmee traditiegetrouw werd begonnen, belandde de nationale equipe op de alles zins redelijke vijfde positie van de elf deelnemende teams. De hoop op een medaille blijft derhalve bestaan en dat is al meer dan na het fiasco tijdens het CHIO in Aken een maand geleden mocht worden ver wacht. De goede klassering van de landenploeg was vooral te danken aan de verrichtingen van Willy van der Ham met Feinschnitt Z en Anton Ebben met Jumbo Design. Dit twee tal behoorde weliswaar niet tot de allersnelsten, het feit dat alle hindernissen in beide ritten overeind bleven, waar door er geen strafseconden bij het totaal kwamen, vergoedde veel. Van der Ham reikte van de Nederlanders als negende het hoogst in het tussenklasse- ment, Ebben plaatste zich als twintigste in de middenmoot. Rob Ehrens was met Surprice wel snel, maar zakte een eind door twee springfouten. Tom Klumpers, voor het eerst in de equipe, zag zijn rit met Old Man N volledig mislukken. Zwitserland maakte zijn fa- vorietenrol volledig waar. Walter Gabathuler (met Beet hoven) en Willy Melliger (met de in Nederland gefokte Van Gogh) voeren het voorlopige klassement aan, voor titelver dediger Paul Schockemöhle. In het landenklassement heeft Zwitserland dan ook al een comfortabele voorsprong. WIESBADEN (RTR) - De Ne derlandse bridgeteams hebben woensdagavond tijdens de strijd om de Europese bridge- kampioenschappen maximale overwinningen behaald. Het herenteam won in de achttiende ronde met 20-0 van Libanon, de dames versloegen West-Duitsland met 20-min 4. De dames kwamen daardoor en door de verrassend grote nederlaag van Engeland tegen Italië (1-19) aan de kop van de ranglijst. De herenploeg doet, na de nederlaag van Italië te gen België (9-11), nog mee in de strijd om de tweede plaats in het 'open' toernooi achter de ongenaakbare Fransen. BELGRADO (SID) - Dragan Pantelic, de vroegere doelman van het Joegoslavisch elftal, heeft op 32-jarige leeftijd zijn voetbal-loopbaan beëindigd. Pantelic, de laatste seizoenen actief voor Girondins Bor deaux, moet afhaken wegens een hardnekkige blessure. Het grootste deel van zijn carrière was Pantelic opval lend aanwezig bij Radnicki Nisj. Pantelic maakte naam door veelvuldig ballen te stop pen met één hand. Ook nam de grootsprakige Joegoslaaf de strafschoppen voor Nisj, in het seizoen '80/'81 tegenstander van AZ'67 in het UEFA-be- kertoernooi. PARIJS (AFP) - De pre- sident van het Parijse ge rechtshof heeft de eis van Joop Zoetemelk om twee I nieuwe deskundigen aan te wijzen in de doping- zaak afgewezen. Jean-Michel Guth oor deelde, dat de organisatie I van de Tour de France valt onder de reglemen ten van de Franse wieler federatie (FFC), die is aangesloten bij de inter nationale wielerunie (UCI). „Als Zoetemelk, al dan niet terecht, het re sultaat van de doping controle aanvecht", zo luidde de uitspraak van de president, „dan moet hij de voor de doping- voorschriften verant woordlij ke mensen voor het gerecht dagen en niet de 'Societé', die dan ook moet worden ontslagen van rechtsvervolging". De president is derhal- ve van mening, dat Zoe temelk niet de vennoot schap 'Tour de France', maar de UCI, dan wel de I Franse wielerunie had moeten dagen. De zaak wordt vandaag voortge zet. Dan wil president Guth de medische com-1 missie van de UCI horen. WATERINGEN (ANP) - ft" dag na zijn overwinning i" Chaam zegevierde Henk Lui1' berding ook in het profcrite rium van Wateringen. Stevens Rooks eindigde als tweede, de Belg Frank Hoste werd derde. Ook nu was Joop Zoetemelk één van de grote animatoren. Zijn pogingen te ontsnappen mislukten echter. Enige ron den voor het einde van de door j 35.000 kijkers bijgewoonde koers door het West* slaagde Hoste daar wel in. Hij kreeg Rooks en Lubberdinï mee, van wie de laatste de zege opeiste. De uitslag: 1. Henk LubberdijJ 100 km in 2.18.13; 2. Steven Ro» 3. Frank Hoste (Bel); 4. Sean KW (Ier); 5. Jan Raas; 6. Phil Anders0" (Aus); 7. Leo van Vliet; 8. Wies van Dongen; 9. Theo Smit; 10. Aadva" den Hoek. Van onze sportmedewerker BRUINISSE - De plaatselijke favoriet Toon van der Steen heeft donderdagavond zijn talrijke fans niet teleurge steld. Van der Steen triom feerde in eigen woonplaats. Een zege die eigenlijk reeds in de lijn der verwachtingen lag. Toon van der Steen etaleert namelijk de laatste weken een voortreffelijke vorm. Het was zijn negende seizoenzege. Van der Steen ontsnapte pas in de laatste ronde (2500 meter) uit een kopgroep van zeven man. Theo Appeldoorn tracht te nog wel mee te gaan met de sterke Zeeuw, maar deze ging zo furieus tekeer dat zijn sprong niet meer beantwoord kon worden. Een briljante ze ge dus van de man, die het meeste aanspraak kon maken op de bloemen. Nadat Van der Steen en Appeldoorn waren gefinisht, voerde Corné Hee- ren de naaste volggroep over de streep. Laatstgenoemde werd tevens winnaar van de leidersprijs, waarvoor in eer ste instantie Martin Stroosnij- der vooral in de beginfase veel punten had gescoord. Stroo- snijder werd echter door pech teruggeslagen. Nauwelijks was het start schot gevallen of vier renners zochten reeds de ruimte op: Stroosnijders, llueren, Laze- roms en et-ris. De volggroep met De Nooyer, De Crom, Van Hooydonk en Den Braber, waarbij zich later ook nog an deren aansloten, zorgden ech ter na vijftig kiloemeter voor een hergroepering. Toen er 65 kilometer gereden waren, sprongen zeven man opnieuw weg. Van der Steen was één van de grote initiatiefnemers. Hij ging op pad met Appel doorn, Laurijssen, Verboom, Spaans, De Crom en Heeren. Met nog vijftien kilometer te gaan stond het licht zeker op groen voor de mannen in de kopgroep. Achter hen kwam men namelijk steeds meer in ademnood. Toon van der Steen het niet op et-n eindsprint aan komen. Hij beschikte over een groot arsenaal aan reserves en zijn imponerende solovlucht werd dan ook met succes be kroond. Uitslagen: amateurs: 1. A. van der Steen, Bruinisse, 100 km. in 2.19.07, 2. T. Appeldoorn, Roosen daal, 3. J. de Crom, Hoogerheide, 4. C. Heeren, St. Willebrord, 5- Laurijssen, Zundert, 6. C. Spa'® 's Gravenpolder, 7. M. Verb»® Goes. 8. K de Nooyer, Aagteftrlt, 9. C. Vleugel, Wemeldinge, 10- Keijzers, Oud Vossemeer, a den Braber, Fijnaart. 12. J van Horst, Souburg, 13. N. Breev» Numansdorp, 14. T. Fase, Oud-® semeer. 15. Biletzki (D), 16. W.'s Kooten. Bruinisse, 17. R. van »1 natten, Breda. 18. H Hannes Heerabtskerke, 19. M. HagS' Maartensdij k, 20. J. Geeris, B® hoven; liefhebbers: 1. F. de A°- Leewedorp, 50. km. in 1.12.14.» WUlems, Uden, 3. W Weteiw Tilburg, 4. S. Broersman (Z°u lande). 5. C. van der Made (Dtj™, R. de Wit (Koudekerke), 7. H.1 Ginneken (Breda), 8. C- va" Bergh (Oud-Gastel), 9. J- (Yerseke), 10. R. Beuzekampj». drik Ido Ambacht), 11. H. Sla" koorn (Kapelle), 12. W. de ft", (Sluiskil), 13. L. van der WieHv^ da), 14. J. Boshuijer (Zuidiana- F. Stolzenbach ('s Hertogen! Van onze sportredactie UTRECHT - FC Utrecht test I deze week de Engelsman I Floyd Street. De opvolger van trainer Han Berger, Bart) I Hughes, die het Nederlands I voetbal al vaker verrijkt heeft) met Engelse voetballers, haal- de Street bij Cambridge weg. Street is op veel plaatsen in-1 zetbaar. Komend weekeinde) zal FC Utrecht beslissen of hel Street een contract aanbiedt Sparta heeft een nieuwel spits. Onlangs kwam de kas- F teelclub, die inmiddels alweer een half elftal kwijt ger is, tot overeenstemming met! Kevin Kilmore van Grimsbj Town. Van onze sportredactie I SAS VAN GENT - Het or ganisatiecomité van de stichting Wielercomité is I als volgt samengesteld: I Willy Colsen (voorzitter), I Johan de Block (secreta I ris-penningmeester) en de bestuursleden Hilaire Coens, Peter Pielaat, Henk Peters, Ko Torbijn en Toon I Nelen. Het organisatiecomité I wordt voorts bijgestaan door een 28-tal medewer kers, EHBO, rij kspolitie en gemeente. Men kan voorts een beroep doen op 56 me- I dewerkers van Sasse I sportverenigingen, die I voor de verkoop van de kaartjes en de program maboekjes zullen zorgen. Het parkoers in Sas van Gent heeft een lengte van 11750 meter en ziet er als I volgt uit: Stationsstraat (start), Westkade (parallel weg), Kloosterlaand, Paul Krügerdreef, Canadalaan Poelstraat, Stationsstraat (finish). Het startschot in Sas van Gent bij de liefhebbers wordt gegeven door de Sasse wethouder van sportzaken L. Marquinie. De medailles voor de beste drie liefhebbers worden utigereikt door mevrouw Marquinie, die geassis teerd wordt door Anja Gras en Sandra Bijvank, die als ronde-miss funge ren en de bloemen zullen overhandigen. Bij de ama- I teurs wordt het startschot gegeven door burgemees- ter Dusarduijn en zijn echtgenote zal de medailles uitreiken voor de beste drie in deze categorie. De profs worden weggescho ten door CPC-fabrieksdi- recteur J. Minne en me vrouw Minne zorgt voor de overhandiging van de me dailles voor de beste drie beroepswielrenners. De prijsuitreiking, als mede het afhalen en inle veren van de rugnummers is in sporthal De Vlaande ren te Sas van Gent. Daar regelt de stichting Sasse Wielercomité allerlei za ken. Het deelnemersveld bij de amateurs in Sas van Gent wordt nog uitgebreid. Op het laatste moment kwam er bij secretaris penningmeester Johan de Block nog de aanmelding binnen van een achttal En gelse amateurs. Illllllllllillllllllllllllllllllllll|lllllllillll|ll'lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll||l|l|l||||l||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||l||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||lllll|||||||||||llll||""lil1 ,llu""««li Van onze sportmedewerker ST.-JANSTEEN - Voor de start van de amateurvoetbal- competitie zondag 11 septem- er>za' het eerste elftal van de voetbalvereniging Steen een oefenprogramma afwerken, "at er als volgt uitziet: Donderdag 11 augustus: ^"Arnemuiden, zaterdag w augustus: Steen-Oostkapei- e. donderdag 18 augustus: een-Aardenburg, zondag 21 augustus: deelname Steen aan «W-toernooi in het Brabant se Rucphen, donderdag 25 "gust us: Steen-IJzendijke, aterdag 27 augustus: Steen- «erooskerke, dinsdag 30 "gustus: Koewacht-Steen. '''''''"iiiiwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniinm,,,, Van onze tennismede ^HïAND - Een tennistoernooi waar L.'JWeTht het voor het tweede seizoen de~?aS'entoerno°' door de Cadzandse I deel vormend van de Algemene Spc "hng (ASOC). Ondanks het rustige t heten'te'e verrassingen op, hoewel Juiste woord is, want niet iedereen ®s,e bekend zijn geweest. co ten Berge uit Baarle-Nassau i on i de heren C volledig waargen K.'°hh Dijkman uit Sluiskil (6-2 4-6 'lid tweede geplaatste Philippe He won weliswaar van Jan d( 7 in Tom Wanders uit Schiedam zi: Lesley Truideman sr., spelend voor ty zijn plaatsing waar. Hij wc ers in de halve finale, dankzij zij 2b» s 6-4 6-1). Erik Marteyn uit Root SVlaming die doordrong tot de h Vr en; als vierde getipt, werd in zijn (6-1 f uitgeschakeld door Terneu: 1-4 6~4)6-(^' maar Kou wijzer redde het lju®.C-categorie hij de dames is reeds h»® Bik uit Hilversum, tweede gep tweede toernooizege op het Zeeuws wiiitiiiiiiiiiiiminii

de Stem | 1983 | | pagina 6