Lrias en lerc finale )R CUB Oefenwedstrij den in Zeeuws voetbal TOON VAN DER STEEN WEER ONGENAAKBAAR Toernooizege Van Maarleveld Wanny van Gils bij Willem II weer in eredivisie N VAN SJEUGD WIELERKOERS RRUINISSE finnen wint Boxmeer roud voor ^estduitse chermers ^ijboer in ;oede vorm irlem \Kees Dorrepaal gaat \naar SK Roeselaere CEEL FAVORIETEN IN iONDE ZOUTELANDE nlNSDAG 26 JUL11983 PAGINA SPORT 2 PAGINA SPORTT °ernooi in einkenszand - T14 leisjes hebben tijdens het ïappen tafeltennis in Mal- Nederland miste maandag en Hongarije (2-3). Eerder hadden de Neder- ïd, Zweden, verloren. Van- laats uit tegen Oostenrijk. »r de achtste tot en met ndag was Nederland tegen verloren de Nederlandse everde de tiende plaats op. 0-3 tegen West-Duitsland XMEER (ANP) - Peter inen heeft maandagavond eerste Nederlandse crite- m na de Ronde van Frank- gewonnen. )e nummer drie van de ir zegevierde in Boxmeer, men versloeg in de eind- int zijn vluchtmakker inie Kuiper. ÏNEN (DPA) - De scherm- >eg van West-Duitsland andag in Wenen wereld- mpioen geworden op floret, de finale werd Oost-Duits- id met 9-4 verslagen. 3e Westduitse equipe, die goud binnenhaalde, werd /ormd door Harald Hein, ithias Gey, Franz Beek en itthias Behr. De Cubaanse retploeg hield in de strijd i de bronzen medaille ver- :send Hongarije op 8-8 en :asseerde bovendien minder ffers, 58-61. ASHINGTON (ANP) - José- lis Clerc en Jimmy Arias, spectievelijk als eerste en eede geplaatst, hebben zich kwalificeerd voor de eind- ■ijd van het internationale irnooi in Washington. De Argentijn had weinig aeite met de Boliviaan Mario artinez: 6-3 6-2. De partij ssen de Amerikanen Arias Korita ging gelijk op. Arias, e de eerste set met een tie- eak (7-4) had gewonnen, ak in de tweede set bij 1-1 >or de opslag van Korita en sliste de strijd met 6-3. OXMEER (ANP) - Gerard ijboer heeft maandag tijdens :n stratenloop in Boxmeer jn groeiende vorm getest. De tiropese kampioen op de ma- ithon zegevierde in het voor- -ogramma van het plaatse- jke wielercriterium. Nijboer ïp de 10,5 kilometer in een >orbeeldig marathontemp<>: minuten 50 seconden. De atleet van Daventria had de eindstreep een voor- >rong van zeventien secon- ;n op Leon Weijers. Ton Lut- kholt werd derde. ras het zijn enige daad in de ningsslagman van de Cuba- cene gebaren tegen hoofd" >m Ravashire en kon na zijn tribune vertrekken. enige opvallende zaak in de van de Cubaanse manage1' le beginopstelling werd doo mmissie rechtgezet, waarn^ ining de werper ook als slag- :ren. Sinds de invoering va slagmanregel' is dat hoogs ïarcia en Vinent hadden e^ i moeite mee. Samen verz?' :eer drie slag. Het deerde o lijks. De Verenigde State van de eerste innings n' konden de twee jaar ge'e<r^ overde intercontinentale De de Cubanen. lZ '67. De duurste Pla.ats ^1- orig jaar, van zeventien g en, kost voor de gewone w trijden vijftien en bij »c ers twintig gulden. i Kees Dorrepaal, carrière opbouwen bij Sk Roeselaere. FOTO TANNY DE JONGE. Van onze sportmedewerker SCHORE - Kees Dorrepaal, de voormalige rechterspits van Hansweertse Boys, begint aan zijn tweede seizoen als prolvoetballer in de gelederen van SK Roeselaere. In de ze Belgische club, die in de derde klasse uitkomt, hoopt de Zeeuw als basisspeler te kunnen fungeren. Dorrepaal, die in het vorige seizoen bij Club Brugge debuteerde in het prolmilieu, begon daar in het juniorenteam en maakte vervolgens zijn opwachting in het tweede elftal. Toch zag hij het daar niet meer zitten, ondanks het feit dat Club Brugge hem een nieuw contract aanbood. „De kans om een basisplaats te bereiken was voorlopig geen haalbare kaart voor mij", bekent hij. „Club Brugge is immers niet voor niets één van de toonaangevende clubs in de hoogste Belgische afdeling. Het beschikt over een brede selectiegroep, bestaande uit spelers die stuk voor stuk op hoog niveau mee kunnen. En om daar tussen te geraken is natuurlijk niet zomaar te verwezenlijken. Vandaar dat ik besloot mijn geluk elders te beproeven". Leo Dessein, de Belgische scout die voor Dorrepaal ook I de overstap regelde van Hansweertse Boys naar Club Brugge, zocht toen naarstig naar een nieuwe werkgever voor de 20-jarige voetballer uit Schore. Cercle Brugge, Kortrijk en daarna KV Mechelen waren de clubs waar mee contacten werden gelegd maar uiteindelijk koos Dorrepaal in nauw overleg met Dessein voor SK Roese- laere. Dorrepaal: „Voor mij leek dit de gunstigste uitgangs- positie om me verder te ontwikkelen. Bovendien kom ik lij SK Roeselaere ook financieel goed aan mijn trekken. En in het driej arig contract dat ik heb afgesloten is de be paling opgenomen dat ik eventueel na één jaar weg kan. Ook dat leek me niet gek". Kees Dorrepaal die met hart en ziel een carrière als I profvoetballer ambieert en daaraan ook gestalte hoopt te (even, heeft zoals hij zelf beweert, reeds veel opgestoken in dit milieu. „Bij Club Brugge heb ik niet alleen op het technische vlak de fijne kneepjes geleerd maar ook tac- I tisch kon ik heel wat bijschaven. Ik zie daarom de toe- I komst met vertrouwen tegemoet". Dorrepaal, die in het reserveteam van Club Brugge I vijftien keer scoorde en daarmee zijn produktiviteit nog eens bewees, ziet het bij SK Roeselaere echt wel zitten. -Mijn nieuwe club trekt gemiddeld zo'n zesduizend toe- I schouwers bij de thuiswedstrijden en dat trekt me wel aan omdat ik graag voor veel publiek speel", legt hij uit. Dat geeft me extra motivatie, daar heb ik altijd van ge- iroomd. Ik ga dan ook met veel ambitie aan de slag en ik ip een goede stap vooruit te hebben gedaan om mijn I grootste ideaal te verwezenlijken. Dat is doorbreken in het profvoetbal". ran onze sportmedewerker flïELANDE - Zaterdag- 1 wordt de zesde wieler- |*rs in de Walcherse bad- Zoutelande verreden, "aes uur openen de nieuwe- |>Sen het programma met een 'strijd over 40 kilometer. 1 bekende Zeeuwse renners ®van de partij. amateurs beginnen om acht aan 80 kilometer, de Nooyer zal ongetwij- svillen vlammen in zijn Sffle woonplaats. Bij de 62 rekkers zitten voorts veel ere favorieten, zoals Nico "e Klundert, Toon van der "h Ab Verplanke, Theo 'doorn, Rob Bijvank, Pe- Hoondert en Jacky van der Er zijn bij de amateurs ertrekkers. ',n °nze sportmedewerker '"kenszand - Zaterdag Justus houdt de sportver- ™S Heinkenszand voor de "bende keer een vetera- •"ernooi. Toon van der Steen - foto archief de stem p™niooi. deelnemers zijn: 's-Heer jjdskerke, RCS, Scheids- ersvereniging, Uiterton, 'bge, Wolphaartsdijk en genszand A en B. Het bijdprogramma begint ^bur 's middags. l^riEK - Eddy Annijs bi] de Belgische atletiek- Woenschappen letterlijk jJbbrlijk voor het hoogte- Bezorgd. Zaterdagavond Tie Annijs het Bel- ki!ecor<* hoogspringen tot '■t 34, slechts drie centi- van het wereldrecord "e Chinees Zhu JianHua. „Een derde start voor mij". RAAMSDONKSVEER - Wanny van Gils speelt weer in de Nederlandse eredivisie. De Brabander debuteerde in het betaald voetbal bij NAC waar hij liet zien zeker mee te kunnen op het hoogste nivau. Wanny van Gils is echter geen jongen die zich de mond laat snoeren. De Oosterhouter zegt wat hij denkt en dat leidde tot botsingen. Vandaar dat Wanny van Gils besloot uit te wijken naar de Belgische tweede klasser Be ringen. In de Limburgse mij- nenstreek verbleef Van Gils twee jaar. Een trainer, Jef Vliers, die nogal gecharmeerd is van Duitse voetballers deed Wanny van Gils besluiten Be ringen de rug toe te keren. Wanny van Gils kwam op de transferlij st. Erg lang hoef de de Brabander niet te wach ten. Willem II, dat inmiddels met een aardig uitgedunde se lectie opgezadeld zit, toonde zich slagvaardig en loodste Wanny van Gils het Tilburgs stadion binnen. Tot tevreden heid van beide partijen. „Een derde start", beseft Wanny van Gils die ooit uit verkoren werd voor Jong Oranje, „ik ben twee jaar uit Nederland weg geweest. Er hadden meer clubs belangstel ling voor me. Helmond Sport, FC Den Bosch DS'79 en ook SC Cambuur. Maar ik wilde in Brabant blijven. Als ik bij voorbeeld naar Cambuur was gegaan, die club had totaal geen moeite met de transfer som die aanvankelijk vrij hoog was, had ik mijn baan moeten opgeven. Mijn huis moeten verkopen. Daar had ik geen trek in. Met Willem II ben ik uitermate tevreden". Wanny van Gils behoort tot het slag voetballers dat een wedstrijd plotseling een ver rassende wending kan geven. Een grillige voetballer die op niet verwachte momenten tot schitterende acties kan komen. De van TSC afkomstige Wan ny van Gils bewees dat bij NAC waar echter ook snel duidelijk werd dat hij zich niet wilde laten behandelen als een onmondige voetballer. Dat botste regelmatig. 'Een moei lijke jongen' werd er daarom al snel gezegd. En die mening werd nog eens versterkt toen Wanny van Gils in Beringen niet bepaald het vriendje werd van de toenmalige trainer Hans Croon en bovendien te gen twee rode kaarten aanliep. „Maar", is de zelfanalyse, „ik geloof niet dat ik conflicten oproep. De spelers moeten uit hetzelfde potje eten. Als ik dan dingen zie die voor verbete ring vatbaar zijn, signaleer ik die. Dan doe ik mijn mond open. Dat leidde onder andere tot een paar conflicten met Hans Croon. Mijn fout is wel licht dat ik er te lang op door ga. Misschien is het wel eens beter om te kunnen zwijgen, het kost je tenslotte alleen maar geld. Maar ik zou het overigens weer zeggen. Ik vind dat normaal. Als ik zie dat er iets verbeterd kan worden, mag ik dat toch wel zeggen?. Maar goed, ik moet me wel licht wat meer inhouden". Nog eens terug kijkend naar zijn Belgische periode ontdekt Wanny van Gils overigens wel positieve punten. „Qua sfeer en gezelligheid is het me zeker niet tegengevallen", vat hij dat samen, „maar op sportief ge bied had ik wel wat meer ver wacht. Ik heb inderdaad twee keer een rode kaart gekregen. Dat kwam zeer slecht uit. Want op een gegeven moment speelde ik de pannen van het dak. Het elftal draaide goed. Daarna, en ik beweer beslist niet dat het kwam omdat ik er noodgedwongen niet bij was, ging het ineens een stuk min der. Het werd voor mij moei lijker om goed terug te komen. Proberen in een slecht draai ende ploeg je ritme te vinden, is niet zo gemakkelijk". Beringen leek dan ook ge doemd om de supportersscha- re weer een jaartje tweede klas te bieden. De Limburgse ploeg had zich echter wel ge plaatst voor de nacompetitie waarin promotie alsnog afge dwongen kon worden. Maar Beringen begon slecht. Verloor de eerste wedstrijd en meende meteen dat alle promotiekan sen verkeken waren. „Daar om", zet Wanny van Gils nog eens alles op een rijtje, „werd Wanny van Gils, gade geslagen door NAC'er Willy Janssen in actie. - foto archief de stem al snel besloten dat de dure jongens verkcoht moesten worden. Bovendien, de nieuwe trainer Vliers zag niet veel in Nederlanders. Hij heeft in middels al een paar Duitsers gehaald. Ik wilde per sé weg. In eerste instantie vroeg Be ringen 3,5 ton. Dat is door Wil lem II overigens niet betaald. Maar ik had desnoods met be taald voetbal gestopt. Ik kon wel in Beringen blijven, maar dan tegen een minimaal con- tractje en een te veel aan bui tenlanders. Daar had ik geen trek in. In België was er wel belangstelling. Maar ik had alleen trek in AA Gent. Gent wilde echter huren of ruilen. Dat ,.w,ilde Beringen weer r," Ttón Qtn Uiteindelijk raakte Wanny van Gils toch snel onderdak. Blij dat het een eredivisieclub is, al besett Wanny van Gils dat Willem II beslist niet tot de hoogvliegers gerekend kan worden. „Ik zou liegen als ik zeg dat Willem II niet tot de degreadatiekandidaten be hoort. Ik ken de ploeg nog niet zo goed, maar dat er verster king moet komen is duidelijk. Als Willem II er in slaagt twee spelersa met de nodige routine aan te trekken, kunnen we toch een eindje komen. Iki heb er in ieder geval zin. Ik wil in Nederland weer eens laten zien wat ik kan. Het liefst in een team met twee spitsen. Dan kan ik zowat de gehele voorste lijn bestrijken. Dat ligt me. Ik moet niet te veel op drachten krijgen. Als ik dan nog wat schaaf aan mijn ka rakter, niet zo snel reageren, komt het wei goed. Ik ben be reid om er hard voor te wer ken". Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Van onze sportmedewerker BRUINISSE - De jaarlijkse wielerronde in Bruinisse begint donderdagmiddag 28 juli om half vijf met een wedstrijd voor liefhebbers. Sjaak de Kok, Willy de Feber, Hans van den Oever, Huib Slabbekoorn en Ko Tolhoek bevinden zich als bekende prijsrijders onder de 73 deelnemers. Als plaatselijke renners gaan van start Dirk van Duijvendijk en Krijn Born. De amateurs komen om half zeven in actie. Toon van der Steen, dit seizoen weer voortreffelijk presterend, rijdt voor eigen publiek. Dit doet eveneens Wim van Kooten. Ook streek- favoriet Thijs Fase is weer van de partij, evenals Nap Hage, die zaterdag in St.-Maartensdijk triomfeerde. Krijn St.-Nicolaas, Kees de Nooyer, Theo Appeldoorn, Cees Vleugel en Corné Hee- ren zijn eveneens goede bekenden bij de 75 vertrekkers. lllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllHllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllll Van onze sportredactie TERNEUZEN - Met het oog op het de voorbereiding op de ko mende competitie hebben de meeste voetbalclubs in Zeeland hun oefenprogramma samengesteld. De volgende clubs hebben hun oefenprogramma reeds compleet: BRESKENS Zaterdag 6 augustus: Breskens-Sparta, aanvang 19.00 uur. Woensdag 10 augustus: Philippine-Breskens, 19.00 uur. Zater dag 13 augustus: Yerseke-Breskens, 15.00 uur. Woensdag 17 augustus: Hoek-Breskens, 19.00 uur. Zaterdag 20 augustus: voet baltoernooi Brskens met deelname van Zaamslag, Sluiskil, Axel, Terneuzen en Breskens, 11.00 uur. Zondag 21 augustus: Breskens 2-Schoondijke 1, 14.30 uur. Woensdag 24 augustus: AZVV-Bres- kens, 19.00 uur. Zaterdag 27 augustus: Breskens-Wemeldinge, 14.30 uur. Woensdag 31 augustus: Breskens-IJzendijke, 19.30 uur. HOOFDPLAAT Zondag 31 juli: trainingsdag eerste selectie, 11.30 uur. Woensdag 10 augustus: Hoek-Hoofdplaat, 19.00 uur. Zaterdag 13 augustus: Terneuzense Boys-Hoofdplaat, 14.30 uur. Vrijdag 19 augustus: toernooi Hoofdplaat met deelname van Sluis, Koewacht, Oost burg en Hoofdplaat, 19.00 uur. Zaterdag 20 augustus: Hoofdplaat 2-Spui 1, 14.30 uur. Zondag 21 augustus: Hoofdplaat-toernooi met deelname van Sluis, Koewacht, Hoofdplaat en Oostburg, 13.00 uur. Dinsdag 23 augustus: Hoofdplaat-Middelburg, 20.00 uur. Zaterdag 27 augustus: Hoofdplaat-Oud-Zeeuws elftal, 19.00 uur. Woensdag 31 augustus: RCS-Hoofdplaat, 19.00 uur. RIA Zondag 31 juli: RIA-Lewedorpse Boys. Zaterdag 6 augustus: Veere-RLA. Dinsdag 9 augustus: RIA-Clinge. Zondag 14 augus tus: RIA-Hulsterloo. Zondag 21 augustus: FC Zelzate-RIA. Zon dag 28 augustus: RIA-Corn Boys. Dinsdag 30 augustus: RIA- Terneuzense Boys. Van onze sportmedewerker BIERVLIET - Door magi straal te rijden schreef Toon van der Steen de veertigste Geuzenronde voor amateurs van Biervliet op zijn naam. Daarmee had het wielercomité van de haringkakers een win naar die er wezen mocht. Want als er een renner mo menteel haast niet te kloppen is, dan is het de Bruinissenaar. „De krachten zijn terug na een gekneusde rib. Nu zijn er veel wedstrijden en nu moet .de conditie er zijn. En de vorm is er", zei de winnaar tevreden na afloop. Van meet af aan kreeg het publiek in Biervliet een koers voorgeschoteld die aan vecht lust niets te wensen overliet. De Maesschalck, na twee manden op non-actief te zijn geweest wegens ziekte weer terug in vorm, Boerman en Wieme gooiden er na het startschot onmiddellijk de beuk in. Het gewenste resul taat, breking van het langge rekte rennersveld, ontstond echter niet. Daar waren ren ners als Appeldoorn, Van der Steen, Gevers en Bijvank te actief voor. Toen Van Passel, Verboom, Van Kooten en Wie me een voorsprong trachten te forceren, lukte dit eveneens niet. Half koers, met nog 45 kilo meter voor de wielen, trok Toon van der Steen aan de bel. Door deze jump, er was toen een uur gekoerst, verbrokkel de het peloton. Samen met Bruinissenaar Van der Steen kwamen Gevers, Vleugel, Rovers, Tolleman en Van der Horst aan de leiding. Snel liep de voorsprong op de achter volgers op tot ruim dertig se conden. Achtervolgers, die naarmate de strijd vorderde steeds minder in getal werden. Met nog dertig kilometer te gaan probeerden onder andere Van Goethem, Bijvank, Ap peldoorn, Verboom, De Baat en Verboom door eendrachtig samen te werken dichter bij het leidende zestal te komen. Deze poging kreeg allengs meer de gestalte van een jacht der geklopten. Het wachten was dus op de finale tussen de zes vluchters, waarvan Toon van der Steen steevast de lei ding had. Niet zo verwonder lijk, want hij won in de afgelo pen tien dagen al vier wed strijden: Domburg, Westka- pelle, Poortvliet en Clinge. Maar omdat de Bruinissenaar al het kopwerk moest doen, pakte hij simpelweg de lei- dersprijs eveneens mee. En dat in een tempo, dat hoog genoeg was om de achtervolgende groep op ruim een minuut achterstand te zetten. In de finale moest Tolleman afhaken. Gevers trachtte weg te geraken, maar kreeg Van der Steen, die even aan het uitblazen was mee aan zijn wiel. Van der Horst en Vleugel was het volgende duo dat de sprong waagde. Doch deze po ging slaagde eveneens niet. Met vijf kleppers aan de lei ding gingen de laatste kilome ters in. De schijnaanvallen waren niet van de lucht. Het resultaat was topsport met als winnaar Toon van der Steen, die daarmee zijn achtste sei zoenzege boekte. Uitslag: 1. T. van der Steen, Bruinisse 90 km. in 2.13.22, 2. J. Gevers, Oosterhout, 3. C. Vleu gel, Wemeldinge, 4. J. van der Horst, Middelburg, 5. H. Rovers, Roosendaal, 6. K. St. Nicolaas, Dordrecht, 7. M. de Baat, Steenbergen, 8. K. van Goethem, Kloosterzande, 9. K. Blok, Wemeldinge, 10. R. Bij vank, Sas van Gent, 11. P. Hoondert, Heinkenszand, 12. C. Vervaet, Walsoorden, 13. P. van Passel, Sluiskil, 14. R. Verboom, Goes, 15. D. Smits, 's Heerenhoek, 16. J. Gijzen, St. Willebrord, 17. T. Vermeulen, Kloetinge, 18. K. van de Bent, Hoek, 19. B. van de Maagden berg, Etten-Leur, 20. P. Ge- schiere, Grijpskerke. Toon van der Steen; momenteel in een glanzende vorm, zoals hij gisteravond bewees in Biervliet. - foto archief de stem Van onze tennismedewerker MIDDELBURG - Onder broken door regenval wer den zondag de finales afge werkt van het te Middel brug gespeelde Maeneblus- serstoernooi. Karin van Maarleveld uit Axel vestig de de aandacht op zich door in twee categorieën finaliste te worden. Zowel in de B- als in de C-categorie had zij zich een weg gebaand via uitstekend gespeelde partij en. In de hoogste categorie was zij gstart met een zege op Judith Simon uit Rijen, een ontmoeting die zich daarna nog eens zou herha len in de C-categorie. De kwartfinale leek voor Van Maarleveld echter een onneembare vesting te wor den. Haar tegenstandster Marjolein Cijsouw had te- voren al voor sensatie ge zorgd door de eerste ge plaatste Rina Lazonder uit te schakelen in drie sets met 7-6, 4-6, 7-6, maar dit schrok Van Maarleveld niet af. De confrontatie met Cijsouw belsiste zij in drie sets in haar voordeel (6-4 3-6 6-2). Roosendaalse Franny Kal- wij had eveneens een finale plaats weten te bemachti gen ten koste van Steffy Pe gel (6-3 6-4). In drie sets wist de Brabantse de finalepartij te winnen, 4-6 6-4 6-2. In de C-categorie kostte het Van Maarleveld minder moeite. Via zeges op Ester Zwaan en Jeanet Engelse (6-4 6-2) werd zij weer ge confronteerd met Judith Si mon, die als eerste geplaat ste, kansloos was tegen Van Maarleveldd, 6-2,6-2. Bij de heren werd het een overwinning voor de Indriër Enrice Piperno, die zich daarvoor al had aangediend als een gevaarlijke outsider. Piperno had de Zeeuwen Remco Maandag (6-2, 6-1) en Joost Thorenaar (6-2, 6-2) reeds achter zich gelaten. De tweede geplaatste Jacky Willemen bereikte de finale via zeges die telkens in drie sets werden beslist. Piperno won de finale van Willemen met 7-6 6-3. Bij de C-heren lukte het Ard Breure (Goes) niet om als eerste geplaatste de hoofdprijs te pakken. Mare Duncker uit Vianen was de dwarsligger op dit schema. Duncker had tevoren voor uitschakeling gezorgd van de tweede geplaatste Jaap Moerland (7-6, 6-2) en be reikte de finale door een ze ge op Paul van Doorn (6-1, 6-1). Breure had duidelijk meer moeite voordat hij zich finalist kon noemen. In drie sets versloeg hij uiteindelijk Rob Lindenbergh (6-2, 5-7, 6-4) om daarna in de finale te moeten buigen voor Duncker (2-6,4-6). De jeugd sprak wel dege lijk een woordje mee bij de D-heren. Zowel Dimitri Kaijser uit Vlissingen als Paul Richard Hellemans uit Goes wisten door te dringen tot de halve finales, totdat Hellemans in een recht streeks duel tegen Kaijser moest afhaken. Kaijser won met 7-5, 6-1. Ook tevoren in de kwartfinales maakte hij naam door de tweede ge plaatste Arjan van der Griek de voet dwars te zet ten (7-6, 3-6, 7-6), terwijl Hellemans de derde ge plaatste Leunis Gebrielse had uitgeschakeld (5-7, 6-4, 7-6). De finale werd uitein delijk een overwinning voor Elmo Wieland uit Eindho ven die de 13-jarige Dimitri Kaijser versloeg met de cij fers 6-3 6-4. Els Ars uit Ovezande werd volgens de verwach tingen de winnares bij de D-dames. Zij won van Joyce Scholten uit Goes met 6-2 6-4. Uitslgen finales dubbelspe len: Herendubbel A/B: Va- sant/Vasan-De Haan/Westrate 6-3 7-6. Damesdubbel C: Engel se/Van Maarleveld-Van Ka- pel/Titiheru 6-0 6-2. Herendub bel C: Duncker/Pompe-Klein Molenkamp/Moerland 6-2 6-3. Gemengddubbel C: Wernsen/ Wernsen-Ars/Lindenbergh 6-1 6-4. Herendubbel D: Dickhoff/ Wieland-Bleyi/Gebraad 4-6 6-1 6-3. Damesdubbel D: Debbie Ti- itheru/Van der Wouw-Sander- se/Westveer 4-6 6-4 7-6. Martine van Maarleveld. FOTO ARCHIEF DE STEM.

de Stem | 1983 | | pagina 7