LOTTO ONZE CAMRY DE GROTE VERLEIDING, I DESTEMgCm^ China klopt Nederland Racket McEnroe te duur WEER ZEGE BODEN ISTEM OVERWINNING VAN CLERC KOM KIJKEN EN RIJDEN BIJ: ANDREAE VAN DORS' DET DL™Wi'WA|[iT Axei' Vaartstraat 1' 01155-1628 KD.VELDE&ZN. WOENSDAG 20 JUL11983 T19 ARUZHAM IN HET GEL het nieuwe shirt waar de zijn blauw en wit. - FOTO ANP lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllg ELK Koninklijke Neder-1 eft, in een lang tele-' dringend verzocht de] l betrapte Joop Zoete-1 schorten. De Spaanse I nationale Wielrenunie] gereageerd op het Ne en nog een Tour moeten rij dei met het risico van een af gang". Terwijl zijn ploeggenoten] onder aan l'Alpe d'Huez di spieren soepel hielden, had] Zoetemelk een twee uur du rend onderhoud met Heil Verbruggen, voorzitter van d< commissie beroepsrenners vai de KNWU en ook lid van hel FICP-bestuur, de profsectii van de UCI, Verbruggen wai de spil om wie de protest-actie] draaide. „Uit gesprekken mei professor Van Rossum, dokter] Schattenberg en Joop zelf ge loof ik in de onschuld van Zoe temelk. Er is iets gevonden dat heeft het laboratorium be-| wezen, maar het valt niet voor honderd procent te bewijzen] dat hij nandrolon heeft ge bruikt. Er zijn derivaten vonden, die daar op wijzen] Die derivaten staan niet op di lijst van verboden middelei Er is hier sprake van een on rechtvaardigheid en daar pro-j testeren we tegen". Volgens Verbruggen heeft! Zoetemelk meer dan voldoen-^ de argumenten om met groti kans op succes een gerechtelij ke procedure te starten. Joo[ zal dat niet doen. Onafhanke lijk van de interventie van de Spaanse UCI-voorzitter word het 'Dossier Zoetemelk' eer agendapunt op de vergadering van de FICP over vijf weken voor het wereldkampioen-' schap in Zürich. Ook komt de ze affaire ter sprake in de bij eenkomst van de commissie van de UCI. Intussen is de Italiaan Feli ce Gimondi in de ronde van Frankrijk aangekomen met als doel een internationale ac tie te starten voor inkrimping van de dopinglijst voor be roepsrenners. Gimondi, Tour- en Girowinnaar, is voorzitter van de Italiaanse rennersvak bond. Zoetemelk: „Het word tijd dat jongere mensen me modernere denkbeelden de medische regels voor de ren ners opstellen. Er staat nu zo Van onze speciale verslaggevers LPE D'HUEZ - De zon klom langzaam boven de jergkammen en zette Alpe d'Huez in volle gloed. In honderden caravans en tenten, in de apparte- Len en de hotels, begon een nieuwe dag. Het was [jjftien uur geleden dat Peter Winnen de kalklijn, |iet ver van het kerkje van pastoor Reuten, jui- |end had gepasseerd. De uren erna had het bier [huimend de glazen gevuld en werd op de Alpe op |e overvolle terrassen in een zo frequent tempo het Intkurken van de wijn en champagne gehoord, dat jet leek op het geluid van een lichte mitrailleur. ment dat van de onzekerheid. En dat is nu weer volop in deze ronde aanwezig, de Tour zon der Hinault. De Breton is met zijn vrouw en twee kinderen op vakantie in de Alpen, niet ver van Alpe d'Huez. In alle stilte, slechts nu en dan herkend door wan delaars, klom hij eergisteren de Glandon op, het trainings tochtje duurde 70 kilometer. Daarna kreeg Laurent Fignon een telefoontje van Hinault, zijn kopman. Fignon: „Hij vond de etappe naar Morzine (vandaag, red.) veel gevaarlij ker dan die naar Alpe d'Huez. Hij rekent op een nieuwe uit val van Peter Winnen, op wiens lijf het parcours ge schreven is." Winnen zelf had de nacht goed doorgebracht, genoot van de euforie onder de suppor ters, die de avond er voor in de cafe's zijn naam gescandeerd hadden. Een Franse verslag gever vroeg: „Hoe hoog is eigenlijk de hoogste berg in Nederland?" En toen hij ver nam over het drielandenpunt in Vaals, een heuvel die in de Tour waarschijnlijk niet eens in het bergklassement opgeno men zou worden, schudde de man niet begrij pend het hoofd. „Hoe kan deze Winnen dan zo klimmen?" Klimmen, zo zou hij moeten weten, heeft te maken met ge wicht, het circulatievermogen, de perfecte synchronisatie van het spierstelsel, kortom: In ho ge mate met natuurlijke aan leg, en veel minder met de plek waar de wieg stond. I gen nieuwe dag op ruiiii meter hoogte, de skiliften fllen zich traag in beweging, - voor wie geen hoogte- Kc" kende - de eeuwige [eeuw, glinsterend in het fnlicht, vanuit een heel ande optiek te laten zien. En lies van Agt stapte monter zijn racefiets, gekleed in o knalrood tricot, teneinde fameuze klim van Winnen, 13 kilometer tussen Bourg l'Oisans en de Alpe in eigen Lpo over te doen. lOver een van de balcons ng de gele trui van de blonde jurent Fignon te drogen. Een larijzenaar in het geel, Land uit een stad met dui- Ld verlokkingen, het is Sgenlijk een anachronisme, ['ant de kampioenen worden in Tokyo, New York, Ber in of Amsterdam (met excu- aan de 'Kneet') geboren, Jaar in de provincie waar het (ven wat dichter bij de na- rar is gebleven. Laurent Fignon, debutant in ronde en op vijf dagen van arijs in het geel. Een nieuw |ewijs dat dit geen conventio- tle ronde is. [Het is wennen aan de nieu- namen, voorin het klasse- jent, Fignon, Delgado, Ma li Wie had er bij de start iFontenay een franc voor ge leven? De sport heeft onmis- tnbaar grote figuren nodig, |ele, Merckx, Muhammad Ali, sse Owens, Coppi, Cruijff, Binault, Carl Lewis, maar bij fee dominerende dictators in tijdperk, vervaagde ook amer het noodzakelijke ele- Laurent Fignon gebruikte gisteren de rustdag om zijn gele trui te strijken. Waarbij wel valt aan te nemen dat renners uit bergstreken eerder hun klimvermogen ontdekken, omdat de struc tuur van het omringende landschap er toe noopt. Waar had Peter Winnen klimmen moeten leren? In de Peel, waar hooguit de oprit van een brug voor enige onef fenheid zorgt? Het is de na tuur derhalve, die hem met deze gaven begunstigd heeft, zoals vroeger Charly Gaul, Gi- no Bartali en Julio Jimenez. Daarom kan ook Peter Post gelijk hebben, toen hij gister middag voorspelde: „Er komt een Tour de France, waarin Peter Winnen zal zegevieren." En Post voegde eraan toe: „Maar dan moet hij met totale overgave voor zijn beroep gaan leven." Bij een man als Winnen, door zijn intellect levend met een brede belangstelling voor de maatschappij, is het een- sporige atletenleven van bij voorbeeld Joop Zoetemelk, veel moeilijker. Alles opzij zetten voor enkele seconden meer in een tijdrit, is voor hem een opgave. Hij bevindt zich, in tegenstelling tot Joop Zoe temelk, die jarenlang alles om zich heen kon wegcijferen, op een rangeeremplacement, waar vele sporen samenko men. Daarom kwam Peter Win nen ook pas tijdens de Tour echt in vorm, en verloor hij in de ploegentijdrit kostbare mi nuten, waardoor niet hij, maar Laurent Fignon op dit ogen blik de gele trui draagt. Fig non, de Parijzenaar die giste ren tijdens de rustdag - volle dig afgeschermd - op bed lag. Zijn ploegleider, de lepe Cyril- le Guimard, had hem een boek bezorgd over het leven van Napoleon. Het telefoontje van Hinault en de grote daden van de kleine Napoleon dienen Fignon in extreme mate te motiveren. „Psychische do ping" vertelde Guimard met ëen knipoog. IIVERSUM - Het „Happy birthday to You" dat de ongeveer 2000 toeschouwers op het centre- 'irt de gisteren alweer 37 jaar geworden Ilie Nastase toezongen, hielp niet veel. De voormalige Maar bezit weliswaar nog steeds de fluwelen techniek die hem in het verleden zoveel sucessen medische tïci,t, maar zjjn befaamde lichtvoetigheid is een flink stuk minder geworden, terwijl zijn condi- i tegenwoordig ook maar net toereikend is voor één setje. Bovendien had de Roe- clown, wat zijn ma- Hen betreft vroeger het gro- 'oorbeeld van John McEn- A ditmaal de pech dat het lot tegenover de 10 jaar jon- ]re Tomas Smid had gezet in ™ts van tegenover een broe- 16 dat zich via de kwalificatie het hoofdtoernooi had ge neis upsueueii. m san.. ff"' In de eerste set kon veel op de lijst dat ie niet eens «stase het betere spel van de meer een kop koffie kunt drin ken of je blijft al hangen in de controle". Op de L'Alpe d'Huez ver klaarde Hein Verbruggen da de medische commissie van® KNWU al in j anuari een brie' heeft geschreven, waarin vraagd werd om herziening van de dopingreglementen- „Daar is nog geen antwoord op gekomen. De UCI is een lang' zaam werkend apparaat, van daar dat we ons rechtstreeK- tot de voorzitter in Span)® iiebben gewend. Het wordt hoogste tijd dat er iets gebeurt- Bij vrouwen, die de pil gebrW' ken wordt dezelfde rnateri aangetroffen als nu bij J°°E Er was al aanleiding om 1 vragen de straf op te schorten Het is jammer, dat we niet1ar reet antwoord hebben gek1 gen van Puig". Joop Zoetemelk is er J® --** veeld mee. L'Alpe d'H® WUJkheidshalve fietste hij op met de handfr bovenop het stuur. „Als reden. Mijn benen waren g' Vier cols reed ik tussen de ten. Op de Glandon kwam e moeilijk moment. Net als tijd eigenlijk. Als je kans, L om te winnen, bijt je er doo heen. Mijn kans was weg was geen enkele reden mijt} gedachten bij de vV strijd te houden. Ik probeer leen cadeau voor arine Nastase door Loon Krijnon fimer 21 van de wereld nog ''szins bijbenen en kon hij schade tot 4-6 beperken, «arna gaf de Tjechoslowaak, 'Het Melkhuisje als nummer geplaatst, iets meer gas. Na- ®se ging nog minder lopen en ''akte ter compensatie maar meer oubollige grappen, ™t hij er helemaal niet r aan te pas kwam: 2-6. "®en één uur was het beke- De Westduitser Rolf Geh- versloeg de als nummer 6 ■Plaatste playboy uit Para- Victor Pecci. Niet zo "tassend als het lijkt, want Wring is al enkele maanden gestadig terug te ke- J naar zijn oude niveau. in 1980, versloeg hij 'orn Borg in het Granbd Prix rnooi van Brussel, waarbij aan toege- moet worden dat Borg 1 Weliswaar op het toppunt trimmer ben ik naar de top i 'nzijn roem verkeerde, maar roHon Miin Lnnon nraTPTl g<*uWens ii ft, lor A>v' .1 Tour uit te rijden, dat hebj -- .„c aammc Cu beloofd. Na de Tour werk IJ: aia§en in de eerste set Jns met een enkelblessure "ampen had. Bliot Teltscher, de Davis- P Partner van John McEn- ftt k ^eeI wat stellen het grote Noorse talent n Ronneberg. De 18-ja- uiteraard hoogblonde Pakte met keiharde en >ur wern-"- k --"se" ui ue eerste set Nederland oorsprong van 4-1 en 5-2, -„uMorens die set in de tieJ criteriums af in iNeaei«"--o misschien ook wel het were BCb kampioenschap. Na afl°0P te verliezen, het seizoen ga ik er heel11 «en vloekende en zwetende over nadenken of ik nog ,tscher verspeelde daarbij iaar dooraa of stnn" alle sympathie van het pu bliek in Hilversum en dat zou hem de komende dagen nog wel eens op kunnen breken. Hij sloeg ballen naar de bal- lenjongens en ging steeds in discussie over calls die in zijn nadeel uitvielen. Pas nadat hij met 7-3 de tie-break had bin nengehaald ging hij wat rusti ger spelen, terwijl zijn jeugdi ge tegenstander al zijn kruit bleek te hebben verschoten. Het resultaat was 6-1. Met de Berlijner Gehring en de Fransman Jeröme Vanier ging de Amerikaan Rory Cha- pell als zogenaamde „quali fier" door naar de derde ronde. Zodat er de nodige vraagte kens gezet kunnen worden bij het toelatingsbeleid van direc- tieur Piet van Eysden. De drie spelers die hij met een „wild card" verrastte (Ismail, Kodes en Van Boeckel) werden na melijk alle drie kansloos weg getikt in hun eerste optre den Helemaal bont maakten het de twee Nederlandse broers Otto en Adriaan Panman. Het zal je maar overkomen als toernooi-directie. Zitten er tenminste nog een paar Ne derlanders in het dubbel-toer- nooi en dan komen ze te laat. „Panne", zo verduidelijkte va der Panman het, toen het trio te laat vanuit woonplaats Mij drecht arriveerde. Supervisor Bertoni, namens de Grand Prix organisatie verantwoor delijk in Hilversum, had geen enkele boodschap aan die autopech. Otto en Adriaan (Adriaan en Olivier werd er gegniffeld op de tribune) kre gen de reglementaire boete van 250 harde Amerikaanse dollars aan hun broek ge smeerd. Bovendien misten ze ook nog de 300 dollar prijzen geld die voor de verliezers van de eerste ronde in het dubbel spel klaarliggen, zodat het al met al een duur uitstapje werd voor de Mijdrechtse familie. Uitslagen: Enkelspel, eerste ronde: Rolf Gehring (Wdl)-Victor Pecci (Par) 6-4, 6-4; Balazs Taroczy (Hon)-Rocky Royer (Vst) 6-1, 6-1, Peter Johnston (Aus)-Jonathan Smith (GBr) 3-6, 6-3, 6-0; José Hi- gueras (Spa)-Uli Pinner (Wdl) 6-2. 6-3; Rory Chappell (Vst)-Scotl Lipton (Vst) 6-4, 1-6, 6-2; Tomas Smid (Tsj)-Ilie Nastase (Roe) 6-4 6-2; Heinz Günthardt (Zwi) -Bruce Derlin (Nzl) 6-4, 6-4, Roland Stad- ler (Zwi)- Magnus Tideman (Zwe 8) 6-7 (7-9), 6-2, 7-5, Eliott Teltscher (VSt, 2) - Morten Ronneberg (Noo) 7-6 (7-3), 6-1. DEN HAAG -(ANP)- Lotto 28 heeft twee winnaars van de eerste prijs opgeleverd, die elk bruto f. 203.074,30 ontvangen. In totaal waren er ruim 100.000 winnaars. LOTTO De uitslag van lotto 28 is: le prijs: 2 winnaars die elk bruto f. 203.074,30 ontvan gen 2e prijs: 2 winnaars die elk bruto f. 75.000,— ont vangen 3e prijs: 169 win naars die elk f. 938,40 ont vangen 4e prijs: 6575 win naars die elk f. 24,10 ont vangen 5e prijs: 94.110 win naars die elk f. 5,— ont vangen CIJFERSPEL De uitslag van cijferspel 28 is: 6 cijfers goed: geen win naar 5 cijfers goed: 1 win naar die bruto f. 10.000,— ontvangt 4 cijfers goed: 17 winnaars die elk f. 1000,— ontvangen 3 cijfers goed: 155 winnaars die elk f. 100,- - ontvangen 2 cijfers goed: 1680 winnaars die elk f. 10,- - ontvangen(ANP). Van onze sportredactie ZUERICH - Het Nederlands dames tennisteam heeft dinsdag in Zürich zijn eerste wedstrijd in het toernooi om de Federatie-be ker verloren. Het pas voor de derde keer deelnemende China won beide en kelspelen, waardoor het dubbelspel, gewonnen door Mesker en Stöve, niet meer belangrijk werd. Yu Liqiao won met 6-3, 6-0 van Marianne van der Torre. Wang Ping slaagde er daarna in Marcella Mesker te verslaan met 2-6, 7-5, 6-2. De Nederlandse dames waren het eerste ge plaatste team (achtste) dat werd uitgeschakeld. De Chinese da mes hadden zondag het hoofdtoernooi bereikt door in de voor ronden Indonesië met 2-1 opzij te zetten. De uitslagen zijn: China - Nederland 2-1, Verenigde Staten - Noorwegen 3-0,Argentinië - Frankrijk 2-1, Hongarije - Zimbab we 3-0, Joegoslavië - Zuid-Korea 2-1, Tsjechoslowakije - Peru 3-0. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll LONDEN (ANP) - Het racket waarmee John McEnroe ruim twee weken geleden het toernooi van Wimbledon won, heeft geen koper gevonden op een veiling van Sotheby's in Londen. Het racket was gisteren een van de voorwerpen, die voor een goed doel op de veilingtafel kwam. Het hoogste bod was ruim 31.000 gulden, terwijl het op 142.000 gulden was ingezet. Toen niemand meer bood, besloot de veilingmeester McEnroe's slag wapen terug te trekken uit de veiling. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiih (ADVERTENTIE i) Van onze sportredactie SIMMERN - De zevende etappe in de Ronde van Rijnland-Palts is dinsdag gewonnen door de Oostduister Falk Boden. Hij was de snelste in een kopgroepje van drie renners, die 18 kilometer voor het einde van de rit tussen Kuser en Simmern over 149 ki lometer uit de hoofdmacht was ontsnapt. Bert Wekema, die met de Oostenrijker Mückenhuber de ach tervolging inzette, kwam 32 seconden tekort en eindigde als vierde. In het algemeen klassement behield de Tsjech Jurco de leiding. op 6.25 63. Boom (Ned) op 7.09. Het algemeen klassement na de ze vende etappe is: 1. Jurco (Tsj) 26.39.29 2. Radtke (Odl) op 4 sec. 3. Hilse (Wdl) op 44 sec. 4. Wyer (Zwi) op 46 sec. 5. Drogan (Odl) op 1.57 6. Petermann (Odl) op 2.16 7. Rottier (Wdl) op 2.19 8. Traxler (Oos) op 2.35 9. Skoda (Tsj) op 2.45 lO.Loetzsch (Odl) op 5.40. De uitslag van de zevende etappe is: 1. Boden (Odl) 149 km in 3.43.08 2. Kozarek (Tsj) z.t. 3. Imboden (Zwi) z.t. 4. Wekema (Ned) op 32 sec. 5. Mückenhuber (Oos) z.t. 6. Roesslein (Wdl) op 1.10 7. Radtke (Odl) z.t. 8. Popp (Oos) z.t. 9. Spind- ler (Oos) z.t. 10. Kluge (Wdl) z.t. 15.Verhoeven (Ned) z.t. 21. Theu- nisse (Ned) z.t. 42. Ducrot (Ned) z.t. 50. Jurco (Tsj) z.t. 55. Daóms (Ned) Met 1832 cm3 dwars voorin en 5 versnellingen een tourwagen bij uitstek. Met een zee van luxe en ruimte. Als Liftback GL bovendien uitgerust met vijfde deur. U geniet al van een Camry vanaf f 23.950, - (inki. BTW). CHESTNUT HILL (ANP) - De Argentijn Jose-Luis Clerc heeft eindelijk weer eens een groot succes behaald. In Chestnut Hill won de 24-jarige gravelspecialist in de finale van het internatio nale tennistoernooi met 6-3 6-1 van de Amerikaan Jimmy Arias. De triomf betekende zijn 23e titel in zijn loopbaan als tennis- prof. De laatste tijd leverde Clerc evenwel niet erg aanspreken de resultaten. In Chestnut Hill was hij als tweede geplaatst na zijn landgenoot Guillermo Vilas, die echter in de beginfase van het toernooi al een nederlaag leed. Clerc verdiende met de over winning een bedrag van ruim 90.000 gulden. Zevenbergen, De Hil 2, 01680-24150 p Breda, Speelhuislaan 156A, 076-712000 1 Rijen, Slationsstraal 25-25A, 01612-3655 VAII DAAll(nAU 1/ /Gravenmoer, Buuirwvvniv Molendijk 1,01623-12896 Langereksestraat 13. 01150-12258 Zuidzande. Mariastraat 1-5, 01170-2232 Wij BIEDEN MEER KLASSE VOOR HINDER KOSTEN. De kopgroep van De Stem-lezerstour is na de 17e etappe ais volgt samengesteld: 17 punten: Frank Kareis, Vreeburg 16, Oosterhout; A. v.d. Voorde, KI. Bagijnestr. 26, Hulst. 15 punten: E. de Block, v. Gistelleln. 48b, Axel; Elza Cap- pendijk, Fred. Hendrikstr. 37, Lamswaarde; L. v. Goe- them, Irenestr. 5, Kloosterzande; Fr. de Silva, Hulsterweg 158, Terhole; A. Vasseur, Vijverstr. 23, Cadzand; A. v. Wolven, Plantsoen 10, Prinsenbeek. 14 punten: Mevr. Aarssens, Leliestr. 23, Kloosterzande; mevr. Arens, Verriesstr. 1, Terneuzen; J. v. Bedaf, Wolfs- heining 38, Rijsbergen; H. de Grauw, Hof v. Polanen 14, Waspik; wed. v. Laere, Wouterij 60, Koewacht; E. Ver- vaet-Brouwer, Kerklaan 52, Koewacht. 13 punten: Helma Avontuur, Nassaustr. 24, Terheijden; A. Bek, Grvenstr. 15, Clinge; P. Bouwmeester, Dammestr. 18, Breda; R. Heimans, Baronieln. 244, Breda; Luc de Jae ger, Kloosterstr. 29, Biervliet; Hein de Jongh, Bergenstr. 9, Raamsdonk; A. v.d. Made, Merelhof 38, Made; J. v. Vugt, Hofwijkstr. 45, Breda; J. Witte, Parklaan 2, Prin senbeek. 12 punten: Pierre Albrecht, Nuytsstr. 5, Breda; M. de Bakker, Bosplein 5, Axel; A. Bakx, Guido Gezelleln. 5, Oosterhout; J. v.d. Bleek, Mgr. Schaepmanstr. 30, Rijen; Frank Broeders, de Sav. Lohmanln. 17, Axel; G. de Bruijn, Groene Woud 19, Breda; Barry Buckens, Konij nenberg 26, Etten-Leur; J. Buys, Julianalaan 42, Etten- Leur; H. v. Dessel, Molenstr. 47, Ossendrecht; P. Gabriels, Mezendonk 13, St. Willebrord; Maurice Gobbens, Poolse- weg 133, Breda; C. Halters, Goselingstr. 19, Oosterhout; C. de Jong, Duivelsbruglaan 78, Breda; H. de Kind, Put- tingstr. 24, St.-Jansteen; Daniella Koemans, Diepen- brockstr. 89, Terneuzen; N. Kolmeyer, Verlorenkostje 11, Aardenburg; A. Lambregts, Kerkstr. 64, Oud Gastel; K. v.d. Manacker, v.d. Maelstedeweg 64, Hulst; J. Naalden, Julianalaan 31, Etten-Leur; D. v. Neerloos, St.-Maar- tenstr. 30, Oosterhout; A. Roctus, Hulsterweg 30, Kloos- terzade; Louis Schoenmakers, Kerkstr. 11, Waspik; J. Sloot, Past. Smuldeersstr. 58, Kloosterzande; Peter v.d. Veeken, Hulsterweg 185, Terhole. 11 punten: R. Bekkers, Galvanistr. 2, Oosterhout; A. de Booij, Nieuwstr. 113, Koewacht; F. v. Boxtel, Biezen- beemd 15, Oosterhout; M. v. Groesen, Akkerstr. 5, Wagen berg; C. Hereijgers, Eikenlaan 26, Zundert; M. Laurijsen, Hulteneindsestr. 39, Hul ten; W. de Rooze, Past. Smul- dersstr. 18, Kloosterzande; C. Schrievers, Beneluxln. 9, Dongen; W, Spinnenwijn, Eurostr. 12, Hoofdplaat; P. v. Strien, Frisostr. 32, Zevenb. Hoek; Jaap den Toonder, Axelsestr. 6, Terneuzen; P. v.d. Veeken, v. Hogendorpstr. 96, Rijen. 10 punten: R. Akkermans, Dreef 46, Made; A. Apers, Ro- merswaalestr. 5, Zuiddorpe; L. Audenaerd, Lindenlaan 17, Westdorpe; Jan de Bakker, Oude Beekhoek 3, Ulven- hout; M. de Bie, Withagen 9, Chaam; J. v.d. Broeke, Ver- distr. 10, Axel; M. v. Campenhout, Oranjeboomstr. 38a, Breda; D. Duininck, Pr. Bernhardstr. 10, Clinge; F. Gei- lings, Evertsenstr. 6, Dinteloord; Marga Hekstra, Mark kant 21, Terheijden; H. Koijen, Wingerdstr. 30, Breda; mevr. Lafeber, Markkant 18, Terheijden; I. Leij, Dorpsstr. 49, Graauw; mevr. Lips, Vaartbossen 33, Breda; Fr. de Meijer, Lageweg 9, Ossenisse; Fr. Morres, Vest- dijkstr. 16, Hulst; J. Oomen, Thorbeckestr. 9, Oosterhout; G. v. Overloop, Heerstr, 28, St. Jansteen; C. Pollet, Lin denlaan 19, Westdorpe; C. van Praat, Spadestraat 38, Bre da; R. Segers, Hulsterweg 11, Kloosterzande; K. v. Tigge- len, Agathaln. 1, Wous; A. Timmermans, de Roonlaan 18, Waspik; H. de Voigt, Liefkenshoek 22, Etten-Leur. 9 punten: L. Aanraad, Diamantdijk 238, Roosendaal; J. Arts, Noortberghmoeren 115, Breda; F. de Bie, Lavadijk 47, Roosendaal; Ch. Bilok, Ampereweg 12, Breda; W. Blaakman, Nummer Een Ï6, Hoofdplaat; Kitty Bleyen- bergh, Deltastr. 18, Hoofdplaat; M. Boone, Moervaartstr. 30 Hulst; Th. Bouwens, Cloosterstr. 56, Kloosterzande; Corné Brabers, Julianastr. 61, Hoeven; C. de Bruijn, Ha meldonk 4, Teteringen; E. Buyze, Julianastr. 7, Terneu zen; R. de Caluwé, Vredestr. 37, Sas van Gent; La Cam- maert, Gentsevaart 121, Kapellebrug; L. Dekkers, Hoe- vestr. 15a, Oosterhout; R. Deijkers, Telefoonstr. 85b, Roo sendaal; C. Dictus, Bruininkhuizen 30, Etten-Leur; P. Dobbelaar Hulsterweg 136, Terhole; H. Engelen, Lichtto- renhoofd 15, Etten-Leur; P. Eysackers, Dreef 42, Lams waarde; H. Feskens, Wouwerbeekseweg 4, Bavel; Rob Giebels, Seeligsingel 13, Breda; B. Hoefnagels, Ruiterlaan 27, Clinge; Coen Halters, Lijndonk 90, Oosterhout; G. Hermans, W. de Zwijgerlaan 32, Axel; M. v.d. Horst, Mar- kiezenln. 10, Standdaarbuiten; A. Ingels, Gestelleln 108, Axel; A. de Jong, Joshof 1, Brda; C. Kerkhofs, Fatimastr. 14, Breda; K. v. Kerckhoven, Cloosterstr. 8, Kloosterzan de; John de Koster, Irenestr. 7, Graauw; H. v.d. Logt, Dui- ventoren 43, Oudenbosch; Jos merckx, Gravenstr. 69, Clinge; A. Mortier, v. Hovestr. 17, St.-Jansteen; J. Mourer, Diamantdijk 238, Roosendaal; Ben Neve, Past. Smul- dersstr. 8, Kloosterzande; M. Peeters, Groenestr. 2, Dorst; Ph. Rajan, Polderstr. 66, Terheijden; H. Rommens, Gee- rakker 13, Prinsenbeek; C. v. Schendel, Stationsstr. 29, Made; H.Faris, Geerland 58, Zevenbergen; A. Thiel, Ben- raatshoef 163, Raamsdonksveer; M. Verhelslt, Bankertstr. 36, Axel; J. Verhoeven, Hilsebaan 55, Etten-Leur; A. Ver- paaien, Bazuinlaan 23, Etten-Leur; H. Volders, Hout- manstr. 37, Breda; B. van Wezel, heyermanstr. 43, Roo sendaal; E. de Wit, Carlosstr. 8, Hulst. 8 punten: R, Andriessen, Leliestr. 11, Kloosterzande; Ma- ro Arens, Kastanjestr. 10, Vogelwaarde; P. de Bakker, Oude Kaai 8, Graauw; M. de Bakker, 'Blauwe Hoeve', Hulst; J. v. Beek, Kesselloop 28, Breda; A. v. Beers, Weze- maal 11, Hoeven; Kees Bierstekers, Elisadonk 40, Roosen daal; G.J. Blom, Ameliastr. 10, Zevenbergen; Jos Bogaert, Julianastr. 7, Vogelwaarde; M. de Bok, Duinstr. 3, Made; H. v.d. Boogert, Leeuwerikstr. 2, Hulst; C. Brouwers, Ka- pelstr. 28, Zegge; Frans Buys, Zandbergweg 159, Breda; Jacco Buys, Jasmijnlaan 54, Oudenbosch; Gino Buijsse, Emmabaan 2a, Koewacht; Vincent Calon, Westlangeweg 6, Hoofdplaat; A. Cappendijk, Irenestr. 12, Kloosterzade; J. Couweleers, Rakehof 16, Prinsenbeek; Ad v. Dongen, Mgr. Nolenslaan 53, Dongen; R. Eland, De Lignestr. 1, Ze venbergen; F. Esseling, Rooseveltweg 31, Hulst; Peter Eysackers, J. de Waalstr. 4, Lamswaarde; M. Geneman, Marijkestr. 6, Terneuzen; M. Goedbloed, Kreeksingel 27, Hoek; W. Gordijn, Duivenhoeksestr. 67, Kloosterzande; J. van Hoek, Wilhelminaplein 32, Oudsenbosch; P. Huijben, Tulpenlaan 50, Oosterhout; Robert Jacobs, Kamperfoe- liestr. 4, St. Willebrord; F. Janssen, Vlaanderenstr. 70, Breda; A. de Jong, Meidoornstr. 9, Putte; Helna Kanters, Steenland 31, Ulvenhout; P. Kats, Drebbelstr. 9, Breda; B. Kerkhofs, Reeperf 87, Breda; John v.d. Kieboom, Zonne- bekestr. 18, Breda; J. Klaassen, God. Montensstr. 2/6, Bre da; G. v. Loere, Schoolstr. 22, Koewacht; Ed lambert, Bos- sestr. 100, Vogelwaarde; A. Looijen, Heiningen 579, Ber gen op Zoom; A. Maas, Wissel 10, Gilze; M. Maas, Past. Willemsstr. 18, Lamswaarde; C. martens, Sussannadonk 54, Roosendaal; F. v. Meele, Margrietstr. 7, Kloosterzande; Anton Michel, Markkant 11, Terheijden; J. Mommers, Brandebeemd 100, Breda; R. Marcus, Hoek en Bosch 22, Kloosterzande; mevr. v. Oers, Ploegstr. 28, Breda; P. Oomen, Loofhout 19, Etten-Leur; mevr. v. Oosterhout, Hoofdstr. 109, Zevenb. Hoek; N. v. Oosterhout, Oude Moerdijkseweg 4, Zevenb. Hoek; mevr. Otjens, Markkant 20, Terheijden; A. Polfliet, Adr.Zeestr. 22, Oost Souburg; P. v.d. Pluym, Roerdompstr. 17, Hank; M. de Raaff, Schoolstr. 18, Prinsenbeek; W. Roks, Kraaiendonk 6, St. Willebrord; Jo Rombouts, Schoolstr. 29, Koewacht; O. Rombaut, Molenstr. 98a, Clinge; P. Rottier, Plein de Mate 18, St.-Jansteen; J. Seghers, Gravenstr. 18, Clinge; G. Se- verijns, v. Hogendorpstr. 23, Rijen; P. Sins, Oude Kerkstr. 20, Made; I. Slowik, Wiek 13, Ulvenhout; S. Snijders, Ve- nestr. 83, Geertruidenberg; Wout van Steen, Doornikstr. 6, Breda; J. Steijns, Zandstr. 25, Hulst; M. Stroop, Dorpsstr. 22, Halsteren; F. Verbraecken, Kanaalkade 129, Axel; Fred Verduit, Vijverstr. 5, Halsteren; J. Verhoeven, Wilhelminastr. 1, Waspik; C. Veth, Kapelstr. 27, Chaam; J.Vissers, Parklaan 18, Prinsenbeek; A. Weterings, Vre- denburchsingel 14, Breda; H. Zijlmans, Oude Melkhaven 20, Raamsdonk.

de Stem | 1983 | | pagina 9