Overmoec Wellicht ontslagen bij maatschappelijk werk in Oostburg Arbeidsinspectie na onderzoek: „Je begint als misdienaar je eindigt als regio-leider ZATERDAG 9 JUL11983 VAN ZEELAND Bij verdere bezuinigingen Het afscheid van 'duizendpoot' Frans Hagenaar: ?9 P.C. Kerkdiensten Plaatselijk nieuws Hoek Westdorpe BRT net in finale om Knokke-cup .kerkdiensten &dJenl0HuemelVaart' N^ang^^ManaOnbe-o T27 PAGINA ZEELANDj /ATERDAG 9 JUL1198 Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Als volgend jaar de aangekondigde bezui niging van 20 procent in de ge zinsverzorging wordt doorge voerd betekent dit voor de Stichting voor Maatschappe lijke Dienstverlening in West- Zeeuwsch-Vlaanderen een in komstenderving van rond een half miljoen. „Dit zal duidelijke gevolgen hebben voor de hulpverlening en voor het aantal arbeids plaatsen, gedwongen ontsla gen zijn in die situatie niet on denkbaar", zo schrijft het stichtingsbestuur in zijn jaar- zuinigingen opgelegd die kon- verslag 1982. den worden opgevangen door In 1982 waren al flinke be- uitgavenvermindering, verho ging bijdragen cliënten, meer alfa-hulp en een tijdelijke va caturestop. Ook de hulpvraag verminderde, iets wat het be stuur niet helemaal duidelijk is. „Sommige cliënten vinden de retributie te hoog, daar naast is het aanbod van huis houdelijke hulp in de particu liere sector toegenomen door de werkloosheid en is de prijs daarvan gedaald", zo staat te lezen. Voor het algemeen maat schappelijk werk was 1982 een jaar vol onzekerheden. Dank zij een 'realistische opstelling' van de gemeentebesturen in het werkgebied van de stich ting (Aaardenburg, Oostburg, Sluis en Terneuzen) is het maatschappelijk werk beter door 1982 heengekomen dan verwacht werd. Wat de cliën- tèle betreft wordt opgemerkt dat er een toename is van ge combineerde problemen en langdurige contacten. „Vooral de problemen rond inkomen en besteding nemen daarbij een belangrijke plaats in", al dus het jaarverslag. De stichting heeft in 1982 wel kans gezien een voordelig saldo op te bouwen zowel bij de gezinsverzoring als het maatschappelijk werk. „Deze financiële ruimte zullen we in de toekomst kunnen gebrui ken om tegenvallers op te van gen", zo besluit men. Ongezond werken bij Cokesfabriek Door Ad Ringoot NIEUWVLIET - Een paar weken geleden hield hij het voor gezien. Na zich bijna een leven lang te hebben in gezet voor zijn medemens moest de riem er af. De sig nalen waren duidelijk ge noeg geweest: al twee keer liet zijn hart hem in de steek. Vandaar de punt ach ter veel van zijn werkzaam heden in het - zoals hij het zelf uitdrukt - „maatschap pelijk-. sociaal- en kerkelijk belang". Als blijk van waar dering ontving hij uit han den van de Zeeuwse deken Jan Aarts de 'Orde van Sint Sylvester', één van de aller hoogste onderscheidingen die de roomskatholieke kerk kent. Dat gebeurde tijdens zijn afscheid als regio-leider van de tien parochies in West- Zeeuwsch-Vlaanderen. Frans Hagenaar (63), die woont in de buurtschap Ter Moere bij Nieuwvliet, was de eerste leek in het bisdom Breda die voor een dergelij ke functie werd uitgekozen. Als een verdienste be schouwt hij het echter niet. „Want", zo stelt hij relative rend, „je begint als misdie naar en je eindigt als regio leider". Zo simpel is het natuur lijk niet, maar bescheiden heid is nu eenmaal een be langrijke karaktertrek van Hagenaar. De vele mensen waar hij in het verleden mee heeft samengewerkt steken hun lof voor hem echter niet onder stoelen of banken. „Een zeer bijzonder mens", „een man die overvloeit van naastenliefde" en „op orga nisatorisch gebied een echte duizendpoot" zijn nog maar enkele van de kwalificaties die men hem toedicht. Frans Hagenaar begon zijn kerkelijk werk op 7-ja- rige leeftijd als misdie- naartje in zijn geboorte plaats Goes. „Elke dag tij dens de vroegmis was ik van de partij", vertelt hij. „Het was dan ook in een tijd dat zoiets werd aangetekend op je schoolrapport. Na misdie naar werd je bevorderd tot accoliet en daarna tot cere- moniaris. Dan mocht je de priester tijdens de mis de kelk enzo aanreiken, iets wat voor een misdienaar of accoliet verboden was". Na zijn Heilige Communie te hebben gedaan ging Hage naar over naar de congrega- ten en werd op zijn twintig ste tot prefect bevorderd. Maar toen was de Tweede Wereldoorlog al uitgebroken en in 1943 werd Frans Hage naar met dertig jongens van zijn congregatie op trans port naar Duitsland gesteld. „Die dag zal ik nooit verge ten. Een jongen waar ik mee op school had gezeten moest me begeleiden naar de trein om er op toe te zien dat ik ook werkelijk instapte. Het verwondert me nog steeds dat iemand zoiets kon doen". In Duitsland raakte de groep uit Goes verspreid, maar Hagenaar bleef schrif telijk contact houden met 'zijn' jongens. Hij schreef maar liefst 1500 brieven en kreeg er 1000 terug. Ook ver zorgde hij tijdens zijn ge vangenschap een blad voor 'Duizendpoot' Frans Hagenaar zal zich voorlopig niet vervelen - fotowimkooyman Nederlanders in Duitse kampen. Het heette 'Storm op komst' en werd - groten deels door hemzelf - met de hand volgeschreven. „Ik liet me 's morgens altijd opslui ten in een apart hok. Het was voor mij dan de beste tijd om te schrijven, was dan helder van geest". Het blad, dat dertien uitgaven beleef de, gaf de gevangenen infor matie over wat er zich in Nederland en met name in Zeeland afspeelde. De berichtgeving kon na tuurlijk niet erg diep graven en het bleef dan uiteraard ook bij nieuwtjes als '100-ja- rige in Wemeldinge', 'RK sportvereniging Robur hield atlethiekwedstrijden' en 'Terneuzen heeft plannen voor sportpark met zwem bad en kampeerterrein'. Voor de Zeeuwen die in Duitsland gevangen zaten was het echter het enige nieuws dat ze uit de eigen provincie vernamen. Na de oorlog keert Frans Hagenaar terug naar Goes en 'duikt gelijk de kerk weer in', zoals hij het uitdrukt. Hij wordt lid van de 'Katho lieke Actie' en is organisator van de eerste missietentoon stelling in Zeeland na de oorlog. „De opbrengst was een record", herinnert hij zich nog. „Elk van de twaalf Zeeuwse congregaties kreeg een schep geld mee naar huis". In 1948 steekt Hagenaar de Westerschelde over naar Terneuzen en komt ook daar onmiddellijk in het kerke- werk terecht. Hij zet het maatschappelijk werk op poten en mede door zijn ver diensten wordt in 1960 het eerste kruisgebouw ge opend. „Frans Hagenaar in steen", zo werd het gebouw bij de opening gekenschetst. Een begrijpelijk compli ment, want Hagenaar is dan voorzitter van alle drie de instellingen - Wit Gele Kruis, Geestelijke Volksge- zonheid, Maatschappelijk Werk - die er onderdak krij gen. Bij deze opening ont vangt hij ook zijn eerste kerkelijke onderscheiding, de 'Pro Ecclesia'. En Hagenaar gaat door. Hij richt de Katholieke In- validenbond Zeeland op en is één van de grondleggers van huize 'De Sterre' te Clinge. „Samen met dr. Mu- ris, dr. Niehuzer en zr. Van Krimpen ontwikkelden we het idee voor een zwakzinni gen-inrichting in Zeeuwsch- Vlaanderen. We begonnen in Sluiskil, daarna stonden De Elderschans in Aarden burg, de Braakman en twee panden in Terneuzen nog op de nominatie, maar tenslotte is het dan Clinge geworden". In 1969 maakt Hagenaar de overstap naar Sluis, waar hij voorzitter wordt van Maatschappelijk Werk en Gezinszorg. Tevens wordt hem gevraagd een onder zoek te beginnen naar het stichten van een pensionte huis voor geestelijk gehan dicapten. En ook dat is hem gelukt. Het wordt 'De Zwaan' te Schoondijke, dat na een wat moeilijke start (onderbezetting, financiële problemen) nu voortreffe lijk draait en in feite alweer te klein is. Maar ook de kerkelijke instellingen wisten hem nog te vinden. Op verzoek van de toenmalige deken Blommer- de nam hij plaats in een commissie, die als doel had het nieuwe dekenaat Zee land financieel op poten te zetten. Dat resulteerde in een voorzitterschap bij de maatschappelijke stuur groep West-Zeeuwsch- Vlaanderen, die het belang en welzijn van de katholie ken in de streek voor ogen stond. En omdat een regio leider ontbrak werd Hage naar in 1978 voor deze func tie aangezocht. Zoals hier boven al gemeld, de eerste leek in het Bisdom Breda die men een dergelijke post toe vertrouwde. Als Frans Hagenaar te- rugkij kt komt hij tot de con clusie dat er in het maat schappelijk werk de laatste dertig jaar enorm veel is veranderd. „Ik begon in 1953 met 5000 gulden, waarvan ik een psycholoog en een wij k- zuster moest betalen. Nu krijgt de Stichting Geestelij ke Volksgezondheid in Zee land, waarin zowel de ka tholieke-, protestantse- als niet-christelij ke instellingen zijn ondergebracht, drie tot vier miljoen en werkt men met full-time krachten. Vroeger ging alles pro deo en nu krijgen bestuursleden een uur- en onkostenvergoe ding. En zo is het logisch dat het allemaal onbetaalbaar is geworden". Van een onzer verslaggevers SLUISKIL - Werken bij de Cokesfabriek in Sluiskil is voor het merendeel van de werkne mers een zeer ongezonde bezigheid. Dat blijkt uit een onderzoek dat is uitgevoerd door de Arbeidsinspectie te Breda. De directie van de Cokesfabriek heeft direct na het bekend wor den van het onderzoek maatregelen getroffen. Zo moeten 70 mensen met ingang van volgende week speciale helmen dragen die het inade men van gevaarlijke stoffen beletten. Kanti nes en kleedruimtes worden aangepast, al met al een investering van enkele tonnen volgens financieel directeur W. Oranje. De ongezonde arbeidsom standigheden doen zich vooral voor rond de cokesovens, waar blijkens het rapport werkne mers een verhoogd risico op huidkanker hebben. Bij het vullen en legen van de ovens komen te grote concentraties giftige dampen vrij. Arbeiders die aan de ovens werken lopen zelfs een verhoogd risico op huidkanker. „Dat verhoogde risico is algemeen bekend voor wat betreft het werken met koolteer", aldus gisteren ir. C. 1 Frankfoort, districtshoofd van de Arbeidsinspectie Breda, onder wiens verantwoorde lijkheid ook Zeeland valt. Hij voegde eraan toe: „We hadden al langer het idee dat er bij de Cokesfabriek iets mis was. Het stuift er nogal bij die ovens en dat zijn erg nare om standigheden. Uit het onder zoek is gebleken dat de con centraties stof en dampen de toegestane waarden flink overtroffen. We blijven er nu middels controles achterheen zitten om de situatie te verbe teren". Het rapport van de Arbeids inspectie meldt dat er bij de Cokesfabriek „een streng hy giënisch regiem ontbreekt". Kantoren, schaftlokalen en toiletbatterijen zouden voort durend worden vervuild. Adembeschermende appara tuur werd nauwelijks ge bruikt. Tijdens het onderzoek droeg slechts één werknemer een ademmasker. Districtsbestuurder Wil Waumans van de Industrie bond FNV zei zich 'te barste' geschrokken te zijn van de re sultaten van het onderzoek. „Wij wisten, naar aanleiding van rapporten elders in de we reld en ook bij Hoogovens dat de Cokesfabriek ongezond was. Maar nu blijkt dat de Zaterdag 9 juli Zevendedags adventisten MIDDELBURG (Doopsgez. kerk, L. Noordstr.): 10.00 u ds. R. Dingjan. VLISSINGEN ('t Anker, Bone- dijkstr.): 9.15 u ds. R. Dingjan. TERNEUZEN (Goede Herderkerk): 10.00 u ds. Kooren. Zondag 10 juli Hervormde kerken Aardenburg 10.30 uur, ds. H. Valk. Axel 9 uur, ds. E.J. Rietveld. Biervliet 9.30 uur, ds. Meeuse. Breskens 9.30 uur, de heer Polman te Oost Souburg. Cadzand 9.30 uur, ds. C. Balk (kin- derne vendienst) Groede 9.30 uur, ds. H. Johannes te Amsterdam. Hoek 10 uur, ds. A. Knol. Hontenisse 8.45 uur, ds. R. Hartog. Hoofdplaat, zie Breskens. Hulst 10.30 uur, ds. R. Hartog (H.A.). Nieuwvliet 9.30 uur, de heer J.C. Mesu, Middelburg. Oostburg 10 uur, ds. P. Feenstra. Philippine, geen dienst. Retranchement 11 uur, de heer Pe- terse. Sas van Gent 9 uur, de heer J. Geers, Dreischor. Schoondijke 9.30 uur, ds. J. Franc- ke. Middelburg. St. Anna Ter Muiden 11 uur, ds. C. St. Kruis 9 uur, ds. H. Valk. Sluis, dienst te St. Anna Ter Mui den. Sluiskil 10.30 uur, ds. J. Geers, Dreischor. Terneuzen (Grote kerk) 10.30 uur, ds. E. Rietveld. (Goede Herderkerk) aanvaardbare normen verre zijn overschreden". Waumans verwijt de direc tie van de Cokesfabriek dat geen behoorlijke voorlichting omtrent de gezondheidsbe dreiging aan het personeel wordt gegeven. „Wettelijk is een werkgever dat verplicht en hopelijk zal de Arbeidsin spectie dwingen dat die regel wordt nageleefd. Als mensen weten wat de gevaren zijn zul len ze volledig allerlei maatre gelen accepteren alleen al voor behoud van hun eigen gezond heid". De vakbond is van plan eind dit jaar zelf een voorlich tingscampagne op poten te zetten. Waumans vindt voorts dat een bedrijf als de Cokesfa briek aangesloten moet zijn bij een bedrijfsgeneeskundige dienst of er zelf een moet heb ben. „Een goede medische be geleiding van het personeel is voorwaarde", vindt hij. Overi gens vindt Waumans het een kwalijke zaak dat de Cokesfa briek pas maatregelen gaat nemen nu 'het mes op de keel is gezet' door de Arbeidsin spectie. „Men wist al j arenlang uit Amerikaanse onderzoeken hoe ongezond werken bij een cokesfabriek is, maar pas nu begint men met maatregelen". Oranje verklaarde tegen over het ANP verbaasd te zijn over de opmerking over ver hoogd huidkanker-risico bij het ovenpersoneel. „Ons be drijf bestaat al sinds 1911. Ik heb bij de afdeling personeel laten nagaan hoeveel mensen er op ons bedrijf in de voorbije jaren met huidkanker te ma ken hebben gehad. We hebben niet één geval kunnen vin den", aldus Oranje. Hij trekt het rapport van de Arbeidsin spectie niet in twijfel maar zet wel vraagtekens bij de toege paste analysemethoden. Eindredactie: Jan Jansen VORIGE WEEK werd directe Openbare Werken in Tcrneii tikkeltje nerveus. Wat zouden se Geuzen nou eigenlijk van dat mooie kanon uit de Scheld mei, daags voor de grootsche king van 800 jaar Biervliet, hai zen het gevaarte 'ontvoerd'. Ee tische actie, die toen nog ee glimlach op de gezichten van autoriteiten toverde. De Biervlietenaren hadden licht kraantje meegenomen v. zware karwei. Burgemeester C ie ontvoerders zelfs een handj blik spinazie en een bedrijf ui moest uiteindelijk het kanon zense bodem tillen. Maar het ding kwam wel in stadje terecht. En de laatste i het zodanig in de Biervlietse g ken, dat het lachen Terneuze Van een onzer verslaggevers BERGEN OP ZOOM - Talloze mensen leg gen regelmatig de route tussen Vlissingen en Bergen op Zoom per comfortabele vier wieler over de snelweg af. Tussen beide plaatsen is eveneens een goede treinver binding, waarvan ook heel wat mensen ge bruik maken en een keer per jaar leggen fanatieke wandelaars deze 75 km zelfs lo pend af. Twee Bergenaren, Jan Luijks en Hans Dekkers, hebben -geïnspireerd door die jaarlijkse wandeltocht- nog een andere manier uitgedokterd om van Vlissingen naar Bergen op Zoom te geraken. Maan dagochtend 11 juli om 10.00 uur bestijgen zij onder het toeziend oog van het Michiel de Ruyterstandbeeld in Vlissingen hun tandem-surfplank, om vervolgens over de woelige baren van de Oosterschelde naar de Markiezenstad te zeilen. Beide ondernemende mannen is het sur fen overigens niet vreemd. Ze geven les aan en zijn eigenaar van de Swing wind- surfschool in Moerstraten. „Het is een zover wij weten heeft nog nooit iemand dit gedaan. Maar het is volgens ons wel te doen. En daarnaast is het best een aardige publiciteitsstunt voor onze school", geeft hij ruiterlijk toe. „Wij varen helemaal buitenom rond de kop van Walcheren. Dan gaan we de Oos terschelde op, varen onder de Oosterschel- debrug door en dan via Gorreshoek en Reimerswaal naar Bergen op Zoom. We blijven overigens wel vlak onder de kust varen, mocht er storm komen, dan zijn we in de buurt van land". De twee surfers nemen overigens wel reserve-onderdelen en extra zeilen mee Ook eten en drinken hebben ze bij zich, want het is de bedoeling dat de afstand non-stop wordt afgelegd. De tandemsurfplank is 6tó meter 1 en bevat twee zeilen. De duur van de tocht wordt geschat op zes uur, maar is sterk af hankelijk van de heersende wind. Waait het maandag harder dan windkracht 5, dan wordt de tocht tot een nader tijdstip verschoven. Wanneer de hele onderne ming slaagt, dan zullen beide surfleraren bekijken of er elk jaar zo'n tocht gehouden kan worden, waaraan dan iedereen kan meedoen. unieke zaak", vertelt Jan Luijks. „Voor ininminiminhuimini uur laten inschrijven, waa» 10.30 uur Prof. F. van Gennep, 19 uur ds. W. Meeuse. (Opstandings- kerk) 9 uur Prof. F. van Gennep. Waterlandkerkje 11 uur, de heer J. Mesu. IJzendijke 9.30 uur, ds. Van de Hoek. Zaamslag 10 uur, ds. S. Simons. Zuidzande 9.30 uur, de heer W. van Wijngen, Den Haag. Gereformeerde kerkdiensten Aardenburg: 10.45 u ds. F. Blok land, Aalst. Breskens: 9.30 u Dhr. H. van Beers te Arnemuiden. Oostburg: 9.30 u ds. F. Blokland te Aalst (B) Schoondijke: Geen opgave ontvan gen. Axel: 10.00 en 17.00 u ds. A. Luns hof. Hoek: 10.00 u ds. A. van Egmond, Middelburg; 15.00 u ds. F. Blokland. Terneuzen (Noordstraatkerk)9.00 u dhr. D. de Best. (Opstandings- kerk): 10.30 en 17.00 u dhr. D. de Best. Zaamslag: 10.00 en 15.00 u ds. Blauwhede, Ostende. Gereformeerde kerk vrijgemaakt Axel: 10.00 en 15.00 u ds. J. Borg- dorff. Hoek: 9.30 en 15.00 u dr. K. Deddens, Groningen. Terneuzen: 9.00 en 15.00 u ds. H. Mostert, Spakenburg. Zaamslag: 9.30 u leesdienst; 16.30 u dr. K. Deddens. Christelijke gereformeerde kerk Zaamslag: 10.00 en 15.00 u leesdien- sten. Doopsgezinden kerk Aardenburg: 10.30 u Br. B. Sante- ma. Leger des heils Terneuzen: 10 u Heiligingssamen komst Luitenante M. Gerretsen, 18.30 u Bidstond, 19 u Verlossings samenkomst o.l.v. luitenante M. Gerretsen. GOES - Donderdagavond laat werd de 28-jarige Goesenaar T.Y.L. van de P. bekeurd om dat hij in een boom aan de Oude Zeedijk een FM-zender had bevestigd. De apparatuur was op 10 meter hoogte aange bracht, en is in beslag geno men. Tegen Van de P. is pro- ces-verbaal opgemaakt. GOES - Bij het garagebedrijf J.J. de J. aan de Ringbaan- West werd ingebroken. Er wordt een groot bedrag van circa 250 gulden en een op af stand bestuurbare raceautc vermist. TERNEUZEN - De havenar beider H.M.V. te Terneuzen is tijdens het uitvoeren van werkzaamheden aan het mo torschip Shevier, liggende aan de Zevenaarshaven te Terneu zen, dusdanig gewond dat hij moest worden overgebracht naar het Julianaziekenhuis te Terneuzen.De rijkspolitie te water stelt een onderzoek in naar de toedracht van het on geval. TERNEUZEN - Mejuffrouw A.P.A. te Terneuzen werd, toen zij met haar fiets over het rijwielpad naast de Axelse- straat reed, aangereden door een personenauto, bestuurd door J.W.G. te Halsteren. Zij kwam te vallen en moest met kneuzingen aan armen en been behandeld worden in het Julianaziekenhuis in haar woonplaats. Het ongeval ge beurde doordat de automobi list geen voorrang verleende. Wandeltocht - De wandel sportvereniging Zelden Rust te Terneuzen houdt vandaag een wandeltocht over de af standen van 5 en 10 kilometer. De start is gelegen nabij de kantine van de camping in het recreatiegebied De Braakman. Men kan starten tussen 13 en 14 uur. de schieting om half twee If gint. SKW-activiteiten - De ling Westdorpe van de St» een moeilijk obstakel ieworden voor de bejaarde ten georganiseerd in hetvei nigingsgebouw „ConcorS„W1 ue De muziekliefhebbers kon» Mimi maar als het genieten van een optreden1' de groep „Rosead". Ook «f Poly Pam. Daarnaast war foorbijrazende moter 3 ,v.otet Hrvl» 1. 'WXUUIC1. een muzikale avond, met8 Brandweer - De leden van het brandweerkorps maakten hun jaarlijkse reis. Per autobus vertrok het gezelschap naar leper (België), waar een mu seum werd bezocht. Op de be kende Zwarte Berg lieten de Zeeuwschvlaamse spuitgasten zich een uitgebreide West- vlaamse koffietafel goed sma ken. 's Middags werd de reis voortgezet naar de Franse kust. In Calais was men getui ge van aankomst en vertrek van een Hovercraft. De terug reis liep langs de Belgische kust. In gasthoeve „De Pol ders" te Assenede werd 's avonds gedineerd, waarna men nog enkele uurtjes gezel lig samenbleef. Bejaardenschieting - De be- jaardenbond Westdorpe richt donderdag 21 juli weer een ischieting voor bejaarden in. Het betreft een schieting op de liggende wip, die gehouden wordt in het verenigingsge bouw „Concordia". Er zal wor den geschoten volgens de ge bruikelijke formule. De deel nemers kunnen zich vanaf één culino. KNOKKE (BELGIË) een miniem verschil va I punten op de geroutin" BBC-ploeg wist giste81,, het team van de BRT z"1 plaatsen voor de finale va 1 Knokke-cup '83. Evenals1! voorrondes stak het ZF™ teams met kop en scW boven de rest uit. Als derde finalist r zich het team van Finla1® J dragen door de zeer gE!lj neerde zangeres Annel'"j stevige, blonde zangeres.! vens een grote kandidaa-'l de persprijs, die vaijffl wordt toegekend. ,1 Zowel de BRT als de 1 zenden vanavond de van de Knokke-cup streeks uit. een ECHTE ZEEUW is het geworden", zegt mevrouw De ®c', u't Sluiskil over Mimi. m' is een poes. Niet een ge- jvone, maar het toppunt van r t1 id- Ais een mensenjaar kattenjaren is, kwam Mimi VTcrtig jaar geleden in u van onze koningin. 14n u isdier is nu reeds de kattenjaren gepasseerd, "vintig mensenjaar staat ze trouwe viervoeter op ting Sociaal Kultureel moeder aarde. En vrij stevig heeft weer een paar activ® ook. De Winters zijn welis- a.-•3uitvet waar - - lraan A -voorjaar an komt dan snort Mimi weer aardig op los. Het een gezellige disco-a^ joesje op leeftijd heeft al plaats, waaraan werd mw ,eel wat meecwnaairt ua i werkt door disc-jockey's1' leven keer v™sd en disco Crazy Horse, de Br- k— - vernuisa en Rabbelaar, Masculino enC- tPPv i i 'wuiuou cii ccti nipr 1S op een karde ma- .gecordTonteerd met een p. - nivjwri. k heeft Mimi heel wat optreden van Mistook en SI8' reisjes naar dierenarts Pol noètfn Vl3.ver in IJzendijke maken om de condi- Ê-Par^b'D-BEVELAND (19 u zon 1"® Mana Magdalena rum n"u 830 en 10 u. Kerk- U.30 u °°8te, Populierenstr. 7af?'nViIlebrord'Mo" Veert r? V'zond- 11 u. :OntvanoV rou w °nbe" Maria^a"18'.23117 u-zond- dorp T?? 10.30 u. »u Ehgius, zat. 19 u. ofwel srt- 'kgen) d'om 930 u- <om zond '<i an\na,:„°!wel zat 19 u. »nde - o ,'0m de 14 dagen). ',zat iq"rouwHemel- 4 zond.Ben 10u. Et* ZEEIAVSCH - VLAAN- Bre. zone 19 u Eed. 19 u Gro u. Hoo zont Oosf zone Schi zone sim zat. Ijzei zat mau Slui: 19 u. WA] Midi Lom Kerl zenb Vlisf centi zond Sing Soub u. T

de Stem | 1983 | | pagina 16