Nog geen zorg ketelbouw KMS CVI mag alleen Z-Vlaams afval storten in Dekkerspolder Belg v< Renovatie van 52 woningen op de tocht in Terneuzen Zuiveringsheffing Drie Ambachten gaat toch omhoog ZATERD Jonge dui P. Visser Tien procentsregeling in Frankrijk Zondag muziekfestival in Westdorpe Open dag De Sprong te Terneuzen Raad Sa# zegt ja tegen plan Poelpolder VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND al Boertien sprak met wethouder van Aardenburg V redesplatform houdt stilte demonstraties TER AFSLUITING EEUWFEEST FANFARE: politierapport VANAARDENNE: TERNEUZEN - De vereniging toerbeurt Noord-Zuid wil niet dat de binnenschippers op de beurs in Terneuzen verder gaan dan het in houden van tien procent van de vrachtsom van hun Franse collega's. Er gingen gisteren in Terneuzen stemmen op om de Franse schip pers helemaal van de beurs in Terneuzen te weren. Fel protest hoofdingeland Apers Leges Niet zover markten „BIJDAG 24 JUN1191 GEEN BOET! I OOSTBURG - Omdat hij de 1 nostburgse artsen niet langer] I ..prtrouwde besloot de 37-jari-l ee R-c- uit st- Niklaas (B) in augustus vorig jaar zijn aanj; I je Westzeeuwsvlaamse kust I ziek geworden zoontje zo snell I mogelijk naar huis breneen-| Dom Voorrang voor Goes ziekenhuis Rolf Ericson in jazzcafé Nieuwspoort Terneuzen Zes kunstenaars exposeren in St.Anna ter Muiden Z-VLAAMS KAMERKOOR IN GROEDE VKIJUAU Z4 JUNI 19Ö3 T27 Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG AARDEN BURG - In de serie gesprek ken met Aardenburgse be stuurders en raadsleden heeft de commissaris van de konin gin, dr. C. Boertien, gisteren een onderhoud gehad met CDA-wethouder R. van de Wijnckel. Over de inhoud van het ge sprek is niets bekend gemaakt. Zoals gemeld sluit Boertien vandaag de informatie-ronde over Aardenburg af via een onderhoud met burgemeester W. Lockefeer en de zeven fractievoorzitters. Het Aardenburgse CDA-be- stuur vergaderde gisteravond met de leden van de raads fractie over de interne proble men, die weer aan de opper vlakte kwamen na de door CDA-fractievoorzitter A. van der Bliek gelanceerde motie van wantrouwen tegen WD- wethouder J. de Ridder. Het bestuur, dat van de mo tie niets afwist, heeft daarom de fractie ter verantwoording geroepen. Volgens de Aarden burgse CDA-voorzitter P. Scherbeijn was het gister avond gehouden gesprek „ver helderend en informatief". Hij kondigde aan dat het bestuur in de nabije toekomst „met na dere mededelingen" naar bui ten zal komen. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Het Vredes- platform Zeeuwsch-Vlaande ren houdt vandaag en zater dag weer twee stilte-demon straties in het kader van de maandelijks terugkerende ac tiviteiten gericht tegen de plannen voor het plaatsen van kruisraketten in Nederland. Het Vredesplatform wil on der andere op deze wijze de bevolking van Zeeuwsch- Vlaanderen haar afkeer van de steeds verder gaande atoombewapening duidelijk maken. Bij de demosntratie is het mogelijk in discussie te gaan met de demonstranten. Daar naast is het mogelijk steun te betuigen aan het doel van de demonstratie door een handte kening te zetten tegen de kruisraketten. De handtekeningen gaan aan het eind van de maand naar premier Lubbers, onder het motto „Zeeuwsch-Vlaan deren zegt nee tegen de kruis raketten". Wie wil kan ook ge woon meedoen. Vandaag in Terneuzen in de Noordstraat voor de hervormde kerk vanaf zeven uur 's avonds. Zaterdag om half elf in Oostburg op het Ledelplein. Van onze correspondent WESTDORPE - Ter gele genheid van het honderdja rig bestaan van de muziek vereniging Eikels Worden Bomen in Westdorpe vindt zondagmiddag in Westdorpe een muziekfestival plaats. Bij de eerste contacten over het muziekfestival, hadden een paar Belgische muziekkorpsen toegezegd naar Westdorpe te zullen komen om daaraan muzika le luister bij te zetten, maar helaas zijn zondag geen fan- fares of harmonieën uit Bel gië van de partij. Voorzitter A. Jongbloed van Eikels Worden Bomen prijst zich gelukkig dat de vriendschappelijke band tussen de muziekverenigin gen van Groot-Sas uitste kend is gebleven. Zowel De Vereenigde Vrienden uit Sas van Gent als St.-Cecilia uit Philippine komen zondag naar Westdorpe om samen met het jubilerende muziek korps door de straten te marcheren. Om twee uur arriveren de muzikanten van de drie korpsen in hun aangewezen lokaal. De Vereenigde Vrienden gaat naar Het Oude Raedhuys en wordt door commissaris Armand Dehulsters ontvangen. St.- Cecilia wordt bij De Gravin" verwelkomd door Maurice Dehulsters. Eikels Worden Bomen komt uiteraard in het eigen lokaal bijeen bij mevrouw E. de Rijcke. Om half drie maken de korpsen een wandeling door het dorp. Om drie uur is in De Polderbar een receptie voor genodigden. Op het kerkplein geeft de harmonie van Sas van Gent onder lei ding van J. de Witte, om vier uur een concert. St.-Ceclia concerteert om kwart voor vijf onder leiding van diri gent E. Christiaen. Noord-Zuid scherpere acties Vn.T). PPT! run7PT llOTclnnrtnasOTO tegen Daarover is Noord-Zuid, die de Fransen twee weken wil Van onze Haagse redactie DEN HAAG - Minister Van Aardenne (Economische Za ken) verwacht dat de ketel- bouw-bedrijven De Schelde in Vlissingen en Stork Hengelo tot eind 1984 gewoon door kun nen draaien. Wel zou wat werk van Zee land naar Hengelo „gestuurd" moeten worden, dat ondanks dat KMS-werk toch niet aan een snelle afslanking van driehonderd man kan ontko men. Dat heeft Van Aardenne gisteren in de Tweede Kamer gezegd. Als het gaat om de toe komst van de grote ketelbouw in Nederland is Van Aardenne niet optimistisch. Hij denkt dat door het instorten van de markt van ketels voor electri- citeitscentrales in ons land, het onmogelijk is om de twee bedrijven in de huidige vorm door te laten draaien. Op het moment werkt een commissie van deskundigen aan een eerste blauwdruk voor de (samenwerkings-)toe- komst van de twee ketelbouw bedrijven. Het is waarschijn lijk dat die commissie tot de conclusie komt dat enkele KMS-opdrachten voor een klein deel naar Hengelo kun nen. Daarbij gaat het niet al leen om werk voor de op kolen om te bouwen centrale op de Maasvlakte, maar ook om de PZEM-order voor Borselle. Dat afschuiven van werk zou zelfs noodzakelijk zijn als de Taiwan-order doorgaat. Wat de KMS in zijn geheel betreft, wordt op het ministe rie verwacht dat er binnen Van een onzer verslaggevers gunnen om tot andere gedach ten te komen, absoluut niet te spreken. „Als je jezelf bela chelijk wilt maken moer je aat vooral doen. Daarnaast is het een heel grote verantwoorde lijkheid omdat de kans dan erg groot is dat de Nederland se schippers in Frankrijk in moeilijkheden komen", aldus een woordvoerder van Noord- Zuid. Er heerste gistermiddag overigens een verdeelde stem ming op de beurs in Terneuzen over de tegenmaatregelen die genomen moeten worden om de zogenaamde tienprocentre- geling in Frankrijk ongedaan te maken. Dinsdag besloten de schip pers al in navolging van hun Belgische collega's Franse schippers (voorlopig voor veertien dagen) vooraf ook tien procent van de vrachtsom te laten betalen als ze in Ter neuzen een vrachtje aanne men. Nu is gebleken dat de Fransen de maatregel nog ze ker tot 15 oktober zullen hand haven wil een deel van de schippers de Franse schippers van de beurs weren. Noord-Zuid keurt dit af om dat niet verwacht wordt dat de Fransen de maatregel tot oktober zullen handhaven. „We hebben de gedachte dat ze in Frankrijk al gauw een an der pad gaan volgen", aldus de woordvoerder. In Frankrijk zelf heerst er trouwens ook verdeeldheid onder de binnen schippers over de maatregel. Zoals gemeld is in Frankrijk een commerciaal orgaan (EATE) opgericht om de Fran se binnenvaart aan meer werk te helpen. Sinds 15 juni moeten buitenlandse schippers tien procent van de bruto vracht som aan de EATE afstaan om de activiteiten die onderno men worden te betalen. Franse schippers moeten dat niet, als ze EATE-lid worden. Inmiddels heeft ook minster Smit Kroes zich gemengd in de 'Franse affaire'. In een brief aan haar Franse ambtsgenoot Charles Fiterman en de Euro pese Commissie vraagt zij om opheldering. Wat haar vooral stoort is het discriminerende element (Fransen betalen niet -buitenlanders wel) in de re geling. CADZAND - Aan de Zwarte Polderweg is bij een auto, eigendom van A. B. uit Steke- ne (B), een ruitje opengebro ken. Er is damestas met de ge bruikelijke papieren ont vreemd, alsmede een bedrag van 15.000 Belgische franken. Eveneens in Cadzand aan de Boulevard De Wielingen heeft men een ruitje van de auto van E. C. D. uit Zelzate open gebroken. Men heeft daaruit een tas met papieren en 1500 Belgische franken meegeno men. Een andere geparkeerde auto, eigendom van J. van de K. uit Ridderkerk, moest het zonder wieldoppen stellen toen hij op de kampeerplaats nabij Nieuwvliet had gestaan. TERNEUZEN - De heer Z. te Terneuzen deed bij de politie aangifte van diefstal van eni ge scheepsbenodigdheden van zijn boot, gelegen nabij de voormalige veerhaven. Vol gens de gemeentepolitie was het niet voor de eerste keer, dat voornamelijk in de avond uren deze ligplaats voor boten en jachten door ongenode gas ten met een dergelijk bezoek werd vereerd. Ook de rijkspo litie te water is in kennis ge steld. twee weken duidelijkheid komt over de financiering van het zelfstandige bedrijf. Om gewoon door te draaien is pak weg ƒ400 miljoen nodig. De Schelde heeft als voorschot op dit (al eerder door het kabinet toegezegde) bedrag al enkele tientallen miljoenen guldens ontvangen. Een oud Mobyletje wordt gerepareerd Van onze correspondent TERNEUZEN - Gisteren werd in de school voor voortgezet speciaal onder wijs De Sprong een open dag gehouden. Hierop konden de bezoekers kennismaken met het werk van de jongens en meisjes. Velen kwamen dan ook een kijkje nemen, een feit waarover leerkracht F. Goossen tevreden was. „Want velen weten niet wat er op De Sprong in werke lijkheid gebeurt", aldus Goossen. Zo kon men getuige zijn van het repareren van een bromfiets door een van de leerlingen (zie foto) en ook de andere vakken die op de ze speciale school worden gegeven van dichtbij bekij ken. Naast metaal- en houtbe werking bestaan de vakken verder uit koken (zowel voor jongens als meisjes), tuinie ren, handwerken en zelfs kinderverzorging. De school bestaat uit leerlingen waar van de intelligentie lager ligt dan bij andere kinderen - FOTO DE STEM COR J DE BUtH en daarom bijvoorbeeld niet worden toegelaten op een technische school. De Sprong is momenteel nog ondergebracht in de Ja cob Catsschool en de be schikbare ruimte is zeer be perkt en daar het aantal leerlingen steeds groter wordt zou het best wel eens kunnen zijn dat een geheel nieuw schoolgebouw in de toekomst een noodzaak gaat worden. Aan de school zijn twee leerkrachten, een tech nisch assistent, een vakle raar koken en gymnastiek verbonden. Van een onzer verslaggevers SAS VAN GENT - De gemeenteraad van Sas van Gent heeft gisteravond ja gezegd tegen het gewijzigde bestemmingsplan Poelpolder. En kel het CDA, dat in vergelijking met hun stemgedrag in de laatste commissievergade ring omsloeg als een blad aan de boom, stemde tegen. De christen-democraten vonden opeens dat er te weinig rekening was gehouden met het sociaal-economisch aspect en noemde het ge wijzigde plan een 'eenzijdige afweging' van de diverse belangen. Met name de promotie van de zogenaamde Hoge Berg als natuurgebied zou voor de omliggende bedrijven te weinig 'speelruimte' betekenen. Na een bedenktijd van tien minuten toverde het CDA bij de toehoorders een glimlach op de lippen toen het van het college de garantie wil de dat bij de vaststelling van het plan geen ar beidsplaatsen in het geding zouden komen. Dat kon burgemeester W. Dusarduijn vanzelfspre kend niet garanderen. Waarop de CDA-fractie een krachtig nee liet horen. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Hoofdinge land P. Apers van het water schap De Drie Ambachten heeft gisterochtend vergeefs geprobeerd de stijging van de zuiveringsheffing voor 1984 met twee gulden per vervui lingseenheid tegen te houden. Met 41 stemmen tegen 6 ging het algemeen bestuur akkoord met de verhoging. Een verho ging die voornamelijk bedoeld is om in de komende jaren al te schokkende verhogingen in eens te voorkomen. Apers vond het kant noch wal raken dat in een periode dat de burgers toch al op vele manier gepakt wordt het wa terschap daar ook nog eens aan meedoet. Hij stelde voor om de stofkam door te begro ting te halen (bij de gemeente Axel werd daarmee onlangs wondertjes verricht) om het benodigde geld daar vandaan te halen. „Dat zal het nodige opleveren", aldus Apers die te gen de 'te hoge' posten onvoor zien en reservering (bedoeld voor de dekking van de nog te bouwen waterzuiveringsin- de zuiveringsheffing omdat de bouw van de installatie dan iets goedkoper zal uitvallen maar wel volledig bekostigd moet worden door de huishou delijke vervuilers. stallatie) aanhikte. „Het dage lijks bestuur doet te gemakke lijk een voorstel om de heffing te verhogen", aldus Apers die vervolgens om een intentie verklaring van het dagelijks bestuur vroeg om 'op de null- lijn te gaan zitten'. Dijkgraaf P. van Hoeve voelde daar niets voor. „Zover' wil ik niet gaan", zo zei de dijkgraaf. Hij wees in dat ver band op het waterbeheersing- plan en het onderhoud van de wegen dat nog de nodige in vesteringen zal vragen. De heer van Pagee trok de twijfe laars over de drempel. „Wij hebben hier de laagste heffingen. In de omgeving zie je verhogingen met tien tot twaalf gulden. Dat is ook een argument bij de beoordeling van de heffing. Daarnaast moeten we oppassen dat we onze financiële situatie niet al te zeer verzwakken". Het laatse zei hij met het oog op de bouw van de water zuiveringsinstallatie. Als veel bedrijven besluiten zelf het afvalwater te gaan zuiveren zal er een installatie met een kleinere capaciteit gebouwd moeten worden. Dit betekent zoner meer een sterk verhoog- Daarvoor was Apers ook al 'lastig' toen hij bezwaar maakte tegen de vaststelling van een legesverordening. Apers vond het tijdstip, ver voor de begroting voor 1984, wat aan de vroege kant. Hij werd hierbij gesteund door de heer van Leeuwen. Hij waar schuwde het schap ervoor niet de weg van de gemeenten op te gaan. „Het gevaar is dat deze leges een eigen leven gaan lei den, dat het een melkkoe wordt voor het waterschap om extra inkomsten te verkrijgen. Dat is zo bij de gemeenten we moeten ervoor waken dat dat ook bij het waterschap ge beurd". Hij was er een voor stander van om de werkelijke kosten in rekening te brengen. „Ik ben bang dat het moeilijk is om dat allemaal precies uit te rekenen", aldus Van Hoeve. TERNEUZEN - Hard fruit: golden delicious klasse 1 maat 80-90: 0,97- 1,05, maat 70-80: 1,12-1,15, klasse 2 maat 80-90: 0,72-1,00, maat 70-80: 0,69-1,01, maat 60-70:0,61-0,80. (ADVERTENTIE) Van een onzer verslaggevers SAS VAN GENT - De Centrale Vuil verwerkende ]J dustrie (CVI) mag op haar stortplaats in de SaJ Dekkerspolder voorlopig zowel bedrijfsafval als huiJ vuil blijven storten. Het huisvuil mag echter all» afkomstig zijn uit Zeeuwsch Vlaanderen. Vanaf augustus geldt hetzelfde voor het bedrijfsafval. Xan een onzer verslaggevers Daarbij overtrad hij in de be- Dat is kortweg de inhoud van de meest recente uit spraak van de Raad van State over de vuilstortkwestie in Zeeuwsch Vlaanderen. Eén en ander houdt in dat huisvuil uit Zuid-Holland niet meer mag worden aangevoerd. In het verleden, wanneer het moe derbedrijf van de CVI een uit wijkmogelijkheid nodig had, gebeurde dat wel. Aan de andere kant kunnen de omstreden contracten van de gemeenten Hontenisse en Sas van Gent met de CVI voorlopig in stand blijven. De provincie en de burgemeesters van beide gemeenten vechten deze contracten aan omdat ze in strijd zijn met het provin ciaal afvalstoffenplan. Van onze correspondent TERNEUZEN - De door het bestuur van de Woning* bouwvereniging Terneuzen geplande renovatie van ill woningen aan de Azaleastraat en Rozenstraat staat] op de tocht. Gebleken is dat het grootste deel van de huurders van deze woningen neen tegen het plan tot renovatie uitsprak. De re den waarom niet, werd door Woningbouwvoorzitter A. Janse niet duidelijk uit de doeken gedaan, tijdens de gis teravond in De Veste gehou den algemene ledenvergade ring. Overigens kwam deze af wijzing door de bewoners niet als een donderslag bij heldere Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Van de Zeeuwse plannen voor de bouw van drie nieuwe streek ziekenhuizen, die door de rijksbezuinigingen op de tocht zijn komen te staan, is het Goese plan het meest urgent. Gedeputeerde W. Don (PvdA) zei dat gisteren tijdens een vergadering van de RA- VOZ (de Zeeuwse Raad voor de Volksgezondheid). De gede puteerde zal komende dinsdag -wanneer staatssecretaris Van de Reijden Zeeland bezoekt- benadrukken dat de bouw van het Goese ziekenhuis voorrang verdient. De bouw van nieuwe zie kenhuizen in de Zeeuwsch- vlaamse Kanaalzone en op Walcheren is daar volgens hem ondergeschikt aan. Nu snelle bouw van het Kanaal zoneziekenhuis minder waar schijnlijk is geworden wil hij ook het alternatief van de Sluiskilse overwegingscom missie ziekenhuisbouw Zeeuwsch-Vlaanderen se rieus. Dit plan behelst, zoals gemeld, renovatie van het zie kenhuis in Sluiskil. De gedeputeerde vroeg de raad gisteren de vrijheid om zaken met de staatssecretaris te doen. hemel. Eterder in dit jaar was j tijdens een informatieve eenkomst met de huurders al gebleken, gezien ook de gerin ge belangstelling, er nogal wal bezwaren tegen bestonden. Wat het punt beleid-beheer- ders betreft kon voorzitter Janse meedelen, dat hierin per 1 januari van het volgend jaar I een wijziging komt. Dit hout in, dat bewoners van de li bouw hierin niet meer worder. verplicht hun geldelijke drage te leveren. Voor de hoogbouw blijft die gehand haafd. Secretaris J. Kruimink ga! een (wat emotionele) uiteen-1 zetting, waarom het bestuur was gekomen tot het besluit tt breken met de Nationale Wo ningraad (NWR). De leegstand bedroeg aan het eind van in totaal zo'n 50 (hoofdzake lijk) flatwoningen. Dat lever de de WBV-Terneuzen eer. verlies op van 250.000,-. Inde begroting voor 1983 is een be-1 drag van 1,5 miljoen guldes gereserveerd voor grootscha lig onderhoud. Bij de bestuursverkiezingen werden mevrouw M.Th. Ste- ketee (48), J.D. van Dan®' (51) en H. Klein-Hesselink als nieuw bestuurslid van df vereniging gekozen. Er waren 59 leden aanwezig. Toonzalen in: Amsterdam: Leidsekade 98. Berkel (ZH): Noordeindsew. llo- Beverwijk: Parallelweg 100, Meubelboulevard. Ede: Grotestraat 72-74. Heerenveen: Dracht 142. Hengelo (O): Deldenerstraat 3-5- Hulst (Z): Industrieweg 5. Roosendaal: Dr. Brabersstraat 24- Sliedrecht: Stationsweg 5, Winkelcentrum 'De Caroussel' Utrecht: Hollantln. 28, Kanalen» Valkenburg (L): Reinaldstr. 9. Zuidlaren: Verl. Stationsweg 8. Zwolle: Melkmarkt 48. Oisterwijk: Heusdensebaan 65, tel. 04242-19012. De toestemming om voorlJ pig huisvuil uit Zeeuwsd] Vlaanderen te mogen st is het enige punt waarop d CVI in het gelijk is gesteldC:| andere verzoeken, zoals hogere storthoogte dan 2,5 mJ ter boven NAP, heeft de KaJ van State afwijzend beschikt Met dat al is het la woord nog niet gezegd, iwt;l het gaat nog slechts om voor l lopige beschikkingen. Hel wachten is nu op een definitie. I ve uitspraak door de Kroon] Voorzitter G. Veringa van 61 afdeling geschillen van tel Raad van State heeft - end:I komt zelden voor- gezegd I zullen pleiten voor een spoedt-1 ge Kroon-uitspraak. TERNEUZEN - De werelver-1 maarde ex-trompettist van I Duke Ellington Rolf Ericsoz I treedt zondag 26 juni op jazzcafé Nieuwspoort in Ter neuzen. Hij doet dat in ge" schap van 'The Special Friends'. De bezetting hiervan1 is: Jack van Poll (piano), f ger van Haverbeke (h- Freddie Rottier (drums) Etienne Verschueren (alt-se Het optreden begint om 1" I uur. We acti Van een onzer verslaggevers ST. ANNA TER MUIDEN -I Zes kunstenaars uit] Zeeuwsch-Vlaanderen en Bel gië houden vanaf zaterdag een! zomerexpositie in het voorma-1 lige gemeentehuis van St. An na ter Muiden. Naast de ten toonstelling zullen nog diversel culturele evenementen wor-1 den verzorgd. Op de expositie is werk tel I zien van Horst de Blaere uitl Brugge (aquarellen en etsen), I Liesbeth Huser uit IJzendijkel (tekeningen en lino's), Ernestl Joachim uit Biervliet (sculp-1 i turen en etsen), Johannes Kol-I laard jr. uit Oostburg (oliever-1 ven en aquarellen), Christine! Steel uit Brugge (textiel en te-1 keningen) en van Matthias Vandeweghe uit België (zeef drukken en sculpturen). De tentoonstelling wordt I zaterdag om 16 uur geopendl door de Middelburgse wethou-1 der van cultuur G. Schoenma-I kers en duurt tot en met 18] september. De openingstijden] zijn: vrijdag van 19 tot 21 uur] en tijdens het weekeinde van| 14 tot 17 uur. I Ook zullen de zes kunste-l naars samen een ets maken,] die ter plaatse wordt afge drukt en tegen een zeer gering bedrag te koop wordt aange boden. Tijdens de duur van de| expositie worden nog enkele| culturele bij-activiteiten ge houden. Van onze correspondent GROEDE - Het Zeeuwsch- I Vlaams Kamerkoor onder lei ding van F. van Raad geeft za terdag een concert in de her vormde kerk te Groede. Mede werking zal tevens worden verleend door het strijken- semble van Martinus Hille- brand. Het concert begint om 201 uur en uitgevoerd worden on der meer werken van M. Franck, D. Friderici, J. Ben net, W. Byrd en het Concerto I Grosso nr. 9 in F-gr. van A. I Corelli. Van onze duiven OOSTBURG - Postduiven ln Oostburg hield met 317 vanuit Compiègne (902,30 n 1. J. Simpelaar, 2,4,5 en 7. P. Visser, xr'r. /r^.an Hij f te. Met 209 oude dui- 4 !i l2,99 mpm): 1. J. de Smet, 2 en p-M- Buysse, 3. J. de Lijzer, 5. L. Hisseeuw. Recht voor Allen te Sluis met 146 j duiven (890 mpm): 1. J. Wage, J Coppens-Focke, 3 en 6. A. f» ,ooru- 4. F. Baas en Zoon. Met oude duiven (936 mpm): 1 en 5. ™-v.d. Bussehe, 2. O. de Meijer, 3. PPielaet,5.4. A. Dierkx 3-u trouvve Duif te Cadzand met ÏC )on6e duiven (925,39 mpm)1. A. 'r™»uw, 2 en 3. Sj. Visser, 4. A. van Houte, 5. A. Mabelis. Met 119 A a iuivei> <910,04 mpm): 1 en 3. rió p 2- Aart Vasseur, A S. Vrv„o en 9- M. de Lijser. ;A^ Sneller te Breskens met 452 K lS?e4duiven (916,85 mpm): 1. Ko de I en la J- Klaaysen, 3. Sj. t kv" Velde, 4. A. de Meester, 5.1. de Met 166 oude duiven g^/79 mpm): l.A. de Smit, 2 en 9. 3- J- Notebaart, 4. P. Buij- jj J Klaaysen. Bievliet met 212 oude dui- en (937,61 mpm): 1. A. Provoost, 2. 4 p ??onse> 3 en 10. A. de Boevere, i w?gemanse. 5 M. de Dobbe- tYirirvvt 179 j°nge duiven (922,78 en o Herman de Dobbelaere, 2 1 5 en 'ft ArBrevet' 3 en 4- u- Kouijzer, Xan de Linde-de Regt. 2fK Beste te Schoondijke met 0 Jonge duiven (920,77 mpm): 1. C.

de Stem | 1983 | | pagina 12