RK school Overslag gaat dicht BOETE VOOR ILLEGALE INVOER VAN RUNDEREN Suiker Unie verwacht nog 'n redelijke bietenprijs Actieplan FNV om zaak te verijdelen Tegen fel omstreden tienprocentsregeling Frankrijk GEBOUW WORDT WELLICHT DORPSHUIS IKOV Zeeuwsch-Vlaanderen I verdeeld over I plan onderwij sbonden 1 \ljsendijke jicht schandpaal op BlOTlM VAN ZEELAND Pr ijsvogels in Breskens niet verbrand Avondvierdaagse Tivoli Hulst politierapport Gymclub voor kleuters in oprichting te IJzendijke ONDANKS ZEER SLECHT VOORJAAR Politiestands op ZLM-manifestatie Gedeputeerde gaat Goese weg openen markten RADIO SATURNUS VIERT JUBILEUM IJzendijke Taxibus Hulst-Lamswaarde I Aardenburg WOENSDAG 22 JUN11983 T27 PAGINA ZEELAIunl WQENSDAG^JUNMj Actie binnenschippers tegen Franse collega's Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Nederlandse binnenschippers hebben gistermiddag in een protestvergade ring van de Vereniging Tourbeurt Noord-Zuid in Terneuzen maatregelen aangekondigd te gen de pas ingevoerde en fel omstreden, tien procentsregeling in Frankrijk. Vanaf vandaag (woensdag) moeten Franse binnenschippers die hier in Terneuzen een vracht aannemen voor ze gaan varen tien procent van de bruto vrachtsom op tafel leggen. Voorheen was het zo dat er slechts een kleine provisie be taald moest worden. De schip pers willen met de maatregel, die voorlopig voor 14 dagen geldt, bereiken dat ze in Frankrijk gelijk behandeld worden als hun Franse colle ga's. De situatie isdaar op dit moment zo dat van buiten landse schippers tien procent van de vrachtsom wordt inge houden voor de onlangs opge richte Enterprice Artisanale de Transport par Eau (EATE). Dit commercieel orgaan, waarin de overheid tien mil joen Franse francs pompte, wil in Frankrijk meer vracht voor de binnenvaart 'versie ren'. Franse schippers moeten echter als ze lid worden van de EATE niet aan deze 'markt- verbeterende activiteiten' meebetalen. Buitenlandse schippers wel. Nederlandse binnenschippers keuren de maatregel op zich goed, zo bleek tijdens protestvergade ringen in Amsterdam, Rotter dam en ook gisteren in Ter neuzen, maar vinden het on juist dat buitenlandse schip pers alleen het Franse plan voor verbetering van de bin nenvaart moeten financieren. De maatregel die de schip- Van een onzer verslaggevers BRESKENS - De prijsvogels van P. Morel uit Breskens zijn niet omgekomen bij de brand die dinsdagmiddag het huis van de kampioen-kweker ver woestte. „Alle 200 vogeltjes zijn als door een wonder ge spaard gebleven", aldus vader A. Morel gisteren. Dat De Stem gisteren abu sievelijk meldde dat de vo geltjes door het vuur en het bluswater uit de hogedruk spuiten zouden zijn gedood, is een gevolg van een verkeerde inschatting door de plaatselij ke correspondent. Deze was bij het blussen aanwezig en trok, afgaande op de enorme vuur zee, de conclusie dat de vogels moesten zijn omgekomen. Een constatering die later nog werd bevestigd door informa tie van omwonenden. Volgens A. Morel, die giste ren werd overstroomd met te lefoontjes van meelevende vo gelliefhebbers uit Zeeland en Brabant, heeft het er wel naar uitgezien dat de prijsvogels het slachtoffer zouden worden van vuur, rook en bluswater. „Pas achteraf bleek, hoe onge looflijk ook, dat ze het hadden gered. Slechts een enkel exem plaar heeft wat last van rook- bedwelming, maar slachtof fers zijn er niet gevallen". Wel is, zoals gisteren reeds gemeld, de hele collectie me dailles, bokalen en getuig schriften van P. Morel verlo ren gegaan. A. Morel: „En dat is wel een enorme strop, want veel van die gouden medailles en andere zaken zijn gewoon onvervangbaar". HULST - Van dinsdag 28 juni tot en met vrijdag 1 juli houdt de Hulster buurtvereniging Tivoli de jaarlijkse wandel- avond-vierdaagse. Iedere avond wordt om 19.00 uur ver trokken bij het Sportcafé aan de Tabakstraat. Telkens moet een route van 10 kilometer ge lopen worden. Leden van de buurtvereniging lopen gratis mee, niet-leden betalen een gulden. pers gisteren zijn overeenge komen kunnen een nog harder karakter krijgen als vandaag uit het overleg tussen Franse en Belgische bonden rolt dat buitenlandse schippers in Frankrijk bijna niet meer aan de bak kunnen komen. Dan zullen de binnenschippers al les in het werk stellen om Franse schippers uit Terneu zen te weren. AARDENBURG - Op de krui sing Beekmanstraat - Oude Kerkstraat - Landstraat - Boogaardstraat verleende me vrouw M. H. uit St. Kruis toen zij over de Boogaardstraat reed geen voorrang aan een personenauto, bestuurd door A. J. R. uit Maldegem, die over de Oude Kerkstraat reed. Bei de voertuigen liepen schade op. OOSTBURG - Op verzoek van de rijkspolitie groep West- Zeeuwsch-Vlaanderen is maandag aangehouden J. B. uit Middelburg. Deze heeft op 19 juni diverse inbraken in ge parkeerd staande auto's ge pleegd die langs de kust van West- Zeeuwsch-Vlaanderen stonden. In totaal heeft hij ze ven auto's opengebroken, waaruit hij diverse schouder tassen en papieren gestolen heeft. De papieren e.d. heeft hij vanaf de provinciale boot overboord gegooid en het geld dat hij uit de tassen en auto's haalde heeft hij meegenomen. Voorts heeft hij een dames fiets en een schoudertas in Breskens gestolen. Hij heeft inmiddels bekend en tegen hem is proces-ver- baal opgemaakt. TERNEUZEN - Gistermiddag omstreeks vijf uur ontdekte mevrouw B. bij thuiskomst in haar woning aan de Lange Kerkstraat een brandje in de woonkamer. Een toevallig passerende voorbijganger aarzelde geen moment, greep een op dat moment op de wa terleiding aangesloten tuins lang en ging het brandje daar mee te lijf. Toen de inmiddels gewaarschuwde brandweer ter plaatse verscheen was het vuur grotendeels geblust, zo dat de schade beperkt bleef. Omtrent de oorzaak van het brandje is weinig bekend. Het kan zijn ontstaan door zelf ontbranding, maar het is ook mogelijk dat kinderen met vuur hebben gespeeld. De be woner was verzekerd. VLISSINGEN - Gisteren is de 38-jarige Amsterdammer M. J. N. voorgeleid voor de of ficier van justitie te Middel burg. Vrijdag j.l. werd de man door de douane aangehouden in het havengebied te Vlissin- gen. De man was van plan om circa 113 kilo marihuana te gaan vervoeren. De waarde van de marihuana bedroeg circa 100.000 gulden. Een klas van de RK basisschool O. L. van Lourdes in Overslag AXEL/OVERSLAG - De RK basisschool Onze Lieve Vrouw van Lourdes in Overslag moet dicht. Het rijk is niet langer meer be reid de speciale regeling die voor het schooltje is getrof fen te handhaven en trekt de bijdrage in. Het afgelopen jaar zaten er niet meer dan vijf kinde ren op het schooltje, aanwas voor de komende jaren wordt niet verwacht. De kinderen die achterblijven gaan of naar de rk. school in Zuiddorpe of naar een school in België. Het hoofd van de school kan voor een jaar aan de slag op de basis school in Zuiddorpe. Over de toekomst van het schoolgebouw wordt mo menteel druk onderhandeld tussen de gemeente Axel, de muziekvereniging Concor dia, de Rabo bank, de Oran jevereniging en het school bestuur van O. L. van Lour- des. Genoemde instellingen maken nu al volop gebruik van het schooltje dat twee lokaaltjes telt en willen van het gebouw een dorpshuis maken. De gemeente echter voelt er niets voor om er geld in te steken en stelt dat de ge bruikers van de school voor het onderhoud (het dak van het school moet nodig gere pareerd worden) en de ex ploitatielasten moeten op draaien. „Er is al een ge sprek in mei geweest tussen alle belanghebbenden maar alles moet heel goed over wogen worden", aldus een woordvoerder van de ge meente Axel. De basischool in Overslag heeft een rijke historie. De school bestaat als sind 1800 Van onze correspondent IJZENDIJKE - De volleybal club YVC te IJzendijke wil komen tot oprichting van een gymnastiekclub voor kleuters. In omliggende dorpen werken dergelijke groepen al met re- delijk succes. Om te onderzoeken of er be langstelling bestaat voor het initiatief heeft YVC alle ouders van kinderen tussen de 4 en 6 jaar aangeschreven. Oudere kinderen zijn overi gens ook welkom. Plan is om in september te starten. Waarschijnlijk op dinsdagmiddag tussen 4 en 5 uur voor de kleuters en tussen 5 en 6 uur voor de kinderen van 7 tot 9 jaar. Plaats van handeling is de gymzaal. Belangstellenden kunnen zich wenden tot de YVC-be- stuursleden Theo Tazelaar (01152-1449) of Marlies Wijffels (01176-1496). Schriftelijke op gaven moeten worden ge stuurd naar Landpoortstraat 25 te IJzendijke. TERNEUZEN - De afde ling Zeeuwsch-Vlaanderen van de Katholieke Onder wijs Vakorganisatie (KOV) staat niet te trappe len om tien procent loon in te leveren voor het creëren van 16.000 arbeidplaatsen in het onderwijs. Dat bleek gisteravond in Terneuzen waar hoofdbestuurslid Frans van Moorsel het werkgelegenheidsplan van de KOV, PCO en ABOP voor een kleine honderd leden nader uit de doeken deed. Dit plan komt er in grote lijnen op neer dat be staande plannen van mi nister Deetman om 15.000 leerkrachten op straat te schoppen worden tegenge houden. En 16.000 nieuwe worden gecreëerd tegen inlevering van tien procent loon. De afdeling Zeeuwsch- Vlaanderen had er gister avond vooral veel moeite mee dattwee-verdieners in het plan niet worden aangepakt. „Ik voel er wei nig voor om tien procent in te leveren om een ander aan een dubbel inkomen te helpen", zo klonk het van uit de zaal. Onvrede bestond er ook omdat er geen garantie ge geven kan worden dat de nieuwe arbeidsplaatsen worden opgevuld door jon ge leerkrachten. De helft van het aantal aanwezigen dan ook maar wilde het hoofdbestuur groen licht geven om bin nenkort met de minister van onderwijs over het plan te gaan onderhande len. De andere helft wees de resolutie waarin dit voornemen staat verwoord zonder meer af. De ver deeldheid in Terneuzen komt overigens overeen met het landelijk beeld. Van een onzer verslaggevers BREDA - Hoewel de kosten relatief hoog zullen zijn en de opbrengsten per hectare vrij laag, verwacht voorzitter drs. K. van Kempen van de Coöpe ratieve Vereniging Suiker Unie door enkele positieve factoren dit jaar toch een be hoorlijke bietenprijs. Die gun stige omstandigheden zijn on der meer hogere noteringen op de wereldmarkt, een geringe afname van de wereld 'suiker berg' en een gunstig resultaat van deelnemingen in andere bedrijven in 1982. Voor de telers van de Suiker Unie zal de tegenslag van het zeer natte voorjaar toch nog meevallen. Uit tellingen is ge bleken, dat zo'n negen procent terrein minder is ingezaaid dan verwacht was (117.000 te gen 128.000 hectare). Er wordt een gemiddelde hectare-op- brengst van 40 ton verwacht, tegen 56 en 62 de laatste twee jaren. De verschillen per hec tare zullen groot zijn. Het weer kan daar nog van grote invloed op zijn. De campagne zal waar schijnlijk pas in de loop van oktober beginnen. De heer Van Kempen kwam gisteren met deze cijfers tijdens de jaarvergadering van de Sui ker Unie in Breda. Hij zei ook nog te verwachten dat het Ne derlandse A-quotum van 690.000 ton suiker dit jaar mo gelijk niet helemaal gehaald zal worden. De voorzitter constateerde dat er een einde gekomen is aan de in 1979 ingezette afna me van de suikerconsumptie in ons land. Die is nu op 39,4 kilo blijven steken. Suiker Unie heeft hiervan op de bin nenlandse markt nauwelij ks kunnen profiteren, omdat de concurrentie uit het buiten land is toegenomen. Daar naast wisten dextrose en glu cose hun positie ten opzichte van suiker te versterken. Hoge btw- en accijnstarieven heb ben veel Nederlanders in de grensstreken verleid hun in kopen (ook suiker) in het bui tenland te doen. Net als directeur ir. A.Luitjens ging hij in op de onlangs aangekondigde reor ganisatie (o.a. in 1988 sluiting van de fabriek in Zevenber gen) en het investeringssche ma van 700 miljoen gulden in de overblijvende vijf fabrie ken. Door verbetering van de energiesituatie kan 10 tot 15 Van onze correspondent KRUININGEN - Tijdens de ZLM-manifestatie die morgen in Kruiningen be gint en gedurende vrijdag en zaterdag nog voor het publiek open staat, zal ook een stand van de rijkspoli tie te zien zijn. Belangstel lenden kunnen hier vrij wel alle informatie krij gen. Zo zal de veldpolitie in lichtingen verstrekken over de jacht- en visserij- wetten en milieu-aangele- genheden. De verkeers- groep van de rijkspolitie geeft informatie speciaal oor het langbouwverkeer. Verder is er een afdeeng. I ingericht waar men alle goede raad kan kkjgen ter voorkoming van migdaden J zoals inbraak en dergelijke zaken. Ook de groep Rei. merswaal verleent haat medewerking aan dit poli- tiegebeuren op deze drie- daagse ZLM-manifestatie. - FOTO ARCHIEF DE STEM en er is in periode tot heden vier maal gebouwd. De ge schiedenis over het onder wijs in Overslag is door het hoofd van de eenmanschool P. Knegtel neergelegd in een boekje dat op de school ver- krij gbaar is. In 1962 telde het schooltje nog 39 kinderen in het 'top jaar' 1967 zelfs 45. „Daarna is het ingezakt", aldus P. Knegtel. In 1973 daalde het aantal onder twintig waar na een speciale regeling van kracht werd. De opheffing van de school komt volgens Knegtel op een moment dat er weer wat meer kinderen geboren worden in Over slag. „Daarnaast is het na tuurlijk altijd jammer voor een dorp als een school ver dwijnt". Volgende week woensdag nemen kinderen, ouders en schoolleiding afscheid van de school. Er is een af scheidslied ingestudeerd, ook worden gedichten voor gedragen. Van onze correspondent TERNEUZEN - Op verdenking van het illegaal invot ren van een achttal stuks vee stond gisteren de Hul. stenaar F. van de V. terecht voor kantonrechter mr.nl de Mul. Volgens het proces verbaal was V. op België grondgebied in de Prosperpolder onder Nieuw Nam» een boerderij-erf opgereden en had daar runderenig. geladen. De douane had gehoord dat er koeien loeideo| tijdens het verblijf van V. op de boerderij en ook men het geluid van een opengaande laadklep waar ge) nomen. jjzENDIJKE - De voorbe reidingen voor het Schoolzo- I merfeest, dat zaterdag 25 ju- ni in IJzendijke wordt ge houden, zijn in volle gang. Er is een werkgroep gefor- 1 meerd en deze heeft vele leu ke attracties weten te beden- i k€Vele scholen hebben al bij de organisatie geïnformeerd, I naar aanleiding van recente publikaties in De Stem over I het feest. Eén van de hoofd- onderdelen is ongetwijfeld de schandpaal. Onderwijzers worden „vastgeketend" en de deelnemers mogen hen naar hartelust bekogelen met sponzen. Verder zal prof voetballer Ronny van Pouc- ke aanwezig zijn voor het I uitdelen van handtekenin- t gen- Het feest begint om 10 uur en dit evenement, dat geza menlijk wordt georgani seerd door de r.k. kleuter- en 1 lagere school zal omstreeks 16.00 uur worden beëindigd. De opbrengst is bestemd voor het organiseren van activi teiten voor de kinderen. MIDDELBURG - De Zeeuwse gedeputeerde J. de Voogd (wa terstaat en verkeer) verricht op zaterdag 25 juni de officiële opening van de doorgetrokken Oranjeweg in Goes-oost. De handeling vindt plaats op de kruising van de Oranje- weg met de 's Heer Elsdoorp- weg en begint om 10.30 uur. Daarna maken de genodigden een ritje over de weg. Het ge beuren wordt afgesloten met een bijeenkomst in hotel Ter minus. V. ontkende en zei dat hij het vee ergens anders had in geladen en niet daar ter plaat se. Officier van justitie mr. T.H. Stein geloofde daar niets van en vond oook het verdere verweer van V. leugenachtig klinken. Hij eiste een boete van 1000 gulden waarvan 500 voorwaardelijk, 20 dagen hechtenis bij niet-betaling hiervan, een proeftijd van twee jaar en verbeurdverkla ring van het in beslaggenomen vee. Kantonrechter De Mul vonniste conform. H. IJ. uit Nieuw Namen had vorig jaar 28 september zijn personenauto geparkeerd op een vluchtstrook langs rijks weg 60 te Hulst. „Ik zag een paar suikerbieten op de rijweg liggen, stopte op de vlucht strook en ging de bieten van het wegdek verwijderen, om dat deze gevaar vor het ver keer kunnen opleveren", aldus IJ. Niettemin kreeg hij een proces verbaal voor het parke ren op de vluchtheuvel. Zoiets klopt niet, aldus mr. Stein daar in dit geval sprake was van een noodzaak en dan mag men gerust op een vluchtheu vel parkeren. Hij eiste vrij spraak en de kantonrechter was het daarmee eens. Voor het tweemaal rijden zonder rijbewijs en ook twee- i maal het opgeven van een val se naam, hoorde Terneuzenaar M. P. O. in totaal 480 gulden boete of 12 dagen brommen te gen zich als eis en uitspraak. „Werkeloosheid mag nooit een excuus zijn om een straf vermindering toe te kennen. Dat zou leiden tot rechtsonge lijkheid", aldus mr. De Mul in zijn uitspraak tegen de West- dorpenaar M. van de B. Hij stond terecht wegens het rij den met een personenauto die KAPELLE - 21 juni - Aardbeien per doos I 42-113 II 61, aardbeien per kg II 1.90-5.30 III 1.25-1.80, frambozen per doos I 3.40 IIX 2.90 II 2.30-2.80, rode besen per doos I 1.60-2.00, aardbeien pondsdoos I 2.70. Groenten: rabarber II 60, peu len I 6.70, bosuien I 27, snijbonen I 3.30-3.60, II 1.70. Aardappelen vroe ge: I 1.22, II 1.18-1.19, drielingen 1.00, kriel 98. procent bespaard worden op de energiekosten (in 1982 ruim 100 miljoen gulden). Voor te gemoetkoming aan milieu- eisen is 80 miljoen uitgetrok ken. De financiering van de 700 miljoen zal grotendeels uit eigen middelen kunnen, zodat geen beroep op de overheid ge daan zal worden, aldus de heer Lui tj ens. De ledenraad keurde in de ochtendvergadering de jaar rekening 1982 goed. 's Middags zijn enkele nieuwe bestuursle den gekozen. In de raad van commissarissen werd W. van Nieuwenhuyzen uit Oostka- pelle herkozen en deden Th. Boudeling uit Swifterbant en L.Rabbers uit Nieuw Amster dam hun intrede. Tot nieuw bestuurslid is P. van Horen uit Panningen benoemd en in het bestuur zijn ir.H.Louwes uit Ulrum en S.langeraad uit Kamperland herkozen. niet was verzekerd. Zijn vet dediger mr. Van de Berg haal de verder de moeilijkheden u het gezin van zijn cliënt aam Ernstige ziekte van zijn<ejfc.l genote die in België moes; worden behandeld en dat Van de B. zelf moest betalen. De of ficier van justitie vond dit on verzekerd rijden een ernstige zaak dat maatschappelijk ge zien niet aanvaardbaar is. Hij eiste een boete van 300 guilder of zes dagen, een voorwaarde lijke ontzegging van de rijbe voegdheid voor vier maande met een proeftijd van twee jaar. Omdat de eerder in be slaggenomen auto weer aar, Van de B. is teruggegeven ei nu wel is verzekerd, vorderde de kantonrechter alleen nog maar de geldboete van gulden of zes dagen hechtenis Diezelfde straf kreeg ook RF uit Cadzand voor het onverze kerd rijden met zijn personen auto. J. B. uit Oostburg had vol gens het proces verbaal 17 vember 1982 rijdende met zijn personenauto over rijskwegtl onder Terneuzen, zijn snelheid niet aangepast aan de op dal moment bestaande verkeers situatie. Daardoor was hij -Ie gen een voor hem rijdend! tractor met aanhangwager, gereden. Volgens verdacht! was het slecht weer en de aan hangwagen slecht verlicht Reden te meer om extra uittel kijken, aldus de officier varI justitie die een boete eiste van I 150 gulden of drie dagen. Re-1 kening houdend met de om- standigheden en het feit het voertuig van B. totaal werd vernield bij de botsing kwam mr. De Mul tot een uit spraak van 75 gulden of 2 da gen. Van onze correspondente MALDEGEM - De ook in West-Zeeuwsch-Vlaan deren zeer populaire streekzender Radio Sa- turnus uit Maldegem viert zaterdag het drieja rig jubileum met een spectaculaire show. Op een weiland aan de Maldegemse Stations straat nabij zaal De Gilde zal stuntman Jacky de Tijger een aantal levens gevaarlijke capriolen uit halen, waarbij vuur, ont ploffingen en veel lawaai een belangrijke rol spe len. Daarna wordt in zaal De Gilde een drive in- show gehouden, waarbij DJ Kamiel zijn nieuwste single 'Magrienne' aan het publiek zal voorstel len. Oriëntatietocht - De volley- balclub YVC hield in verband met het 25-jarig jubileum een fiets-oriëntatietocht, waaraan door veertig personen werd deelgenomen. Drie fietsers kregen onderweg pech en vie len uit. Als beste puzzelaar tij dens de 22 kilometer lange tocht kwam Theo Tazelaar uit de bus met 270 punten, gevolgd door A. van Leiden en T. de Vos met 330 punten. Derde werd E. Cornelissen die 360 punten scoorde. Van onze correspondente HULST - In tegenstelling tot wat men eerder van I plan was is gisteren besloten om als streefdatum voo'I de start van de taxibus Hulst- Lamswaarde v.v I augustus aan te houden. De ZWN is in onderbande' I ling met taxibedrijf Cappendijk uit Hulst om een ta-1 xibus op deze route in te zetten. Dit was een van de resulta ten van de bespreking die gis termiddag werd gehouden door de werkgroep die is inge steld om het project te begelei den. De vergadering werd bij gewoond door een vertegen woordiging van het departe ment van Verkeer en Water staat, de rijksverkeersinspec tie, onderzoekbureau Goudap pel en Gofeng, de directie van vervoersonderneming Zuid- West-Nederland en de vak bond CNV. De FNV was niet aanwezig. Zij stelt deze week een draai boek samen om de zaak te ver ijdelen. Ook de afvaardiging van de ondernemingsraad was niet afwezigheid. De onderne mingsraad ziet in het hele pro ject geen heil en werkt er niet aan mee. Men is bang voor aantasting van het arbeids voorwaardenbeleid en als kos ten vergelijking ziet men er evenmin het nut van in. vendien vindt men hét oi dat een lijndienst moet woi'l den onderbroken in Hulst®! geruime tijd werkloos blijven staan. De werkgroep is van om voor en na de start van»! project een reizigersenquêtei:,| te stellen. Een van de beo* lingen van deze enquête is te gaan wat het reismotief1 van de gebruikers van d ei buslijn. Na af loop van de P> met de taxibus wil men de quête herhalen om na te 8 of het gebruik van deze m°j> L lijkheid van invloed is op UI reizigersbeeld en eventueel het reizigersaanbod vergt00. De proef vindt geduret® een half jaar plaats en maal per twee maanden een rapport worden uitg bracht aan de hand van aantal reizigers tot dan toe. hetl Excursie - Van de volksdans- mc6? VOor ouderen maakten J06 personen een reis naar Gent en vandaar uit een boot tocht over de Leie naar Deur- fe. Na de twee uur durende boottocht werd de reis per bus voortgezet. Tussendoor werd bon groot warenhuis bezocht. UP de terugweg kreeg het ge zelschap de gelegenheid om ®en dansje te maken op de klanken van een mortierorgel. Bolling - Ter gelegenheid van ue braderie werd een bolling gehouden. Uitslag: 1. R. hampo-A. Laureijns-L. van aes, 2. O. Vermeersch-P. iemmerman-M. de Vreeze, 3. van Pamelen-E. Devreeze- n vTaTn de Steene, 4. W. Gijsel- Haverbeke-W. Coppejans. Eindstand na twee bollingen: Lampo, 2. R. van de Stee- "f4 M. Devreeze. Uitslag ge wone bolling: 1. P. de Geeter- Raoul de Geeter-R. van de .7®®' 2. R. de Geeter-H. R1 c!e"M- Devreeze, 3. J. Blondeei-R. de Vriend-E. ge-E Devr4eeze.LamPO"L' R°g" ^ofeebolling - Voor de derde al werd een grote trofee- ler* 5 gehouden met 326 bol- Uitoi innen- en buitenland. D t. G. Sierens-F. van Dhn??1"A- Lammens, 2. R. I&be-W. van Hecke-T. vlieph TtA' Trenson-R. Pot- wèifn ®;y-,Neyt' 4- G- Saver- 5 r JJ' Winde-P. de Geeter, Maf;' Claeijs-G. de Roo-R. linu ?ns' Uitslag tweede bol- nam^a^raan 17 dames deel- A v=,n'i' **osa Temmerman- V' Walle-D. Heyde, 2. van t Overmeire-N. vinck F ?°0t' 3' Petra Sij" thüc P' Goethals-A. Mat- Fran„ Irene Weytinck-W. Herm,nSm' Batslé, 5. Eliane Huyghe de Keyzer"E-

de Stem | 1983 | | pagina 14