Sluis kwaad op Fred de Krijger Aardenburg gastheer jeugdtenniskampioenschappen Rally cross in Rilland-Bath V olleybalinterland Nederland-Canada Contractspelers tegen Zeeuws KNVB-elftal GM/V Rallycross ARCZB V olleybaltoernooi Wielerkoers Hansweert GEMIVA ïgd OTOCHT CARPENTIER FAVORIET Sluiskil tegen FC Den Bosch 2 Avond- wedstrijd CD-junioren Beslissingswedstrijd N ieuwdorp- Y erseke Geslaagd toernooi Hontenisse Bekerduel Morres Fietscross Nieuwvliet ra-, semi- en extra-murale pten. Zij beheert daartoe aantal voorzieningen, zo. ie tehuizen, een internaat ekt begeleide kamerbev,^ voor 32 verstandelijk ge- dagverblijf "De Nieuwen re dagverblijf in Strijen. it vakatures voor efklimaat aktiviteiten bin- zelfstandiger en onafhan- ;1 met deelnemers als met realiseren; het dagverblijf, met name aal pedagogische diensten. kandidaten verwacht dat oma op MAVO-4-niveau; gehandicapte. Academie ijkbare opleiding :n bij de heer R. de Haan, fd van het D.V.O. in Strij- :h wenden tot drs. G. Dae- 6433. -dagverblijven en tehuizen e direktie van de Stichting ider duidelijke vermelding :t betreffende dagverblijf. Van onze sportmedewerker SLUIS - „Beschamend de handelswijze van Fred de Krijger", stelt Jaap Faas, vi- Ce-voorzitter van SV Sluis verbolgen. Geen goed woord heeft hij over voor twee de doelman van Breskens, die de toezegging had ge daan om naar Sluis te ko men. De overschrijvingsfor mulieren waren op de hand tekening na al geschreven toen De Krijger dinsdag avond Faas telefonisch be richtte dat hij Aardenburg boven Sluis verkoos. Faas: „We waren op zoek naar een tweede doelman, wisten dat De Krijger weg wilde bij Breskens en zijn met hem gaan praten. Een gesprek waarbij hij vroeg hoe het zat met de uitrusting en vergoeding. Wat uitrus ting betreft, valt er wel wat te regelen, maar vergoedin gen hebben we aan spelers nog nooit betaald en zullen we ook nooit betalen. Alleen als er een speler voor ver voer zorgt naar een wed strijd krijgt hij het normaal geldend tarief voor de gere den kilometers. Ondanks dat deelde hij mede, „maak de overschrijvingsformulieren maar gereed". De afspraak was dat hij op Hemelvaartsdag de for mulieren zou komen halen, maar gezien die wedstrijd werd afgelast, heb ik hem opgebeld en daar ik toch in Oostburg -woonplaats van De Krijger, red.- moest zijn heb ik ze gebracht. De daar opvolgende wedstrijddag, de zondag tegen Volharding was hij op het veld en heeft nogmaals de toezegging ge daan. De maandagavond echter blijken leden van het Aardenburg-bestuur een gesprek gehad te hebben met hem. Het gevolg was dat dinsdagavond bij mij de te lefoon rinkelde met het be richt dat hij alsnog Aarden burg boven Sluis verkoos. Ook onze voorzittter Poste- ma heeft nog contact met hem opgenomen, maar hij bleef bij zijn beslissing om naar Aardenburg te gaan. Een vies spelletje. Je mag het niet zeggen, maar vol gens mij zit er meer achter". Het gevolg was dat Sluis ineens zonder eerste doel man kwam te zitten, want David Almekinders vroeg gelijk toen hij de geruchten hoorde dat De Krijger zou komen, overschrijving aan naarAardenburg. Faas: „David durfde de confronta tie met De Krijger niet aan en daar hadden we alle be grip voor. Hij is voor ons al tijd een uitstekende doel man geweest. Stond altijd gereed voor de vereniging en verzuimde geen training. Als hij zich sportief kan ver beteren, heeft hij daar alle recht toe. Deze zaak is dan ook met een goed gesprek, al liep het vaak wat hard, op gelost. ïk vind het vooral jammer voor onze trainer Jerome Boer- jan, een rechtvaardig en eerlijk mens, dat hij op zo'n laakbare wijze door iemand in de hoek wordt gedrukt. We hopen echter ons kee persprobleem dat hierdoor is ontstaan op te lossen. We zijn al in een ver gevorderd stadium met ierhand, die ze ker zijn plaats in het eerste waard is. Hopelijk handelt hij anders dan een De Krij ger". Fred de Krijger was giste ren niet voor commentaar bereikbaar. glandschap v SAUERLAND ee. Goed pension met prima jor DM 24-27. Pension "Hausa 59 Lichtenfels - Münden. Tel: Caravans te huur? Plaats een advertentie in deze ru briek. Bel 077-48111, tst. 221. nooie bosrijke omgev. gelegen 1 voor paardrijden, zwemmen, blève: 09-3280349692. Belg. Ardennen Ferrieres. Ook 04747-2260. p. zeilboot en te voet een ..g, eten en materiaal is ge reen leeftijdsgrens of taal all in. Ook romantische ogne. Folders: Aqua Viva en, tel. 050-346031. ME - HERAULT - LOZÈRE ïuur. Schrijf of bel uw wensen d'Ibie. 07170 France. Tel ie. 2-6 pers. Argeles sur Mèr 04789-1825. T.h. vakantiehuizen en app. van part. in div. gebieden. Tel. 08348-1175. )'AZUR. Nabij Le Lavendou 5 iravan, compl. ingericht. Voor >rdzeekust) 4-6 p. bung. (v°l fis met Townsend Thoresen en ïkerken. Brederostraat 51,2951 3493. div. vak. woningen t.h. (max. >f 25/6, de le week gratis. Nog mee tel. 01899-17193. ESTAKTIT, SPANJE. th' app. 2 tot 6 pers. 300 m v. Inl. 076-413141. ROSAS, 35 km over Frans- Spaanse grens. Villa s ■nkelein app. a./zee t.h. Nog ei het hoogseiz. 05255-1206^ Brava 198 p.p. app. met lux- voor 3 pers. 28 p.d. voor 5 pc )4-3535. STIMULANS VOOR VERENIGING" Van onze tennismedeiverker Morgins Fr. Zw. Aft comf inger app. 6-8P J sport. pr. natuur. AARDENBURG - Ondanks het feit dat de Aarden- burgse tennisvereniging SJEF dit jaar 35 jaar be staat, is het de eerste maal dat er het komende weekend de jeugdtenniskampioenschappen van het district Zeeland worden gehouden op de banen van een tenniscomplex dat wellicht als het mooiste geldt van geheel Zeeuwsch-Vlaanderen. De titel op het toegangshek maakt duidelijk dat de letters SJEF een betekenis hebben: Van onze tennismedewerker AARDENBURG - Tijdens de districtsjeugdkampioenschap- pen heeft Oostburger Serge Carpentier alle kansen zijn titel te prolongeren. Als eerste geplaatste staat hij bovenaan het schema van 16, waar Coen Dobbeleir (Animo) als tweede slaat ingeschat. Of dit in over eenstemming zal zijn met de werkelijkheid kan Dobbeleir in de halve finale bewijzen te gen Peter Willemse (MLTC). Axelaar Menno van den Hout kreeg de vierde plaats toege wezen. Gelukte het vorig jaar niet de titel te grijpen, dit jaar be hoort dit wel degelijk tot de mogelijkheden voor Conny Baarends (Ludo et Emergo) die het schema bij de meisjes aanvoert. Zij krijgt in de eer ste ronde Martine van Ligte (De Schelde) als tegenstand ster. Teamgenote van Conny Baarends, Barbara du Fossé uit Sluis, bezet de tweede ts. Marjolein Cijsouw (MLTC) en Annemarie Verr- ijzer (TSI) bezetten de derde en de vierde plaats. Bij de jongens tot en met 14 jaar werd Ronald van Remor- tel (Smash) als sterkste aange merkt. Van Remortel, win naar van de Stern-bokaal af gelopen winter, kan in de hal ve finale te maken krijgen met Frank Hamelink (Animo), maar die moet dan wel de kwartfinales heelhuids door komen tegen Paul Richard Hellemans. Dimitri Kaijser 'De Schelde) en Marcel Wol- iert(TSI) staan respectievelijk »P de tweede en derde plaats. Overigens zijn op dit schema van 32 (vorig j aar 64) de nodige' verrassingen mogelijk. Bij de meisjes tot en met 14 jaar zul- weinig verrassingen optre den, want Axelse Martine van -daarleveld gooit uiteraard de wgste ogen. Kersverse Zeeuws kampioene Sandra in (Hulster Ambacht) zal 'eer moeten afreken met haar rivale" Nathalie van Water- khoot (Luctor et Emergo), ter- JW Rozemarie Voeten (De °®gerd) en Maaike Verstrae- (Hulster Ambacht) de vierde en vijfde plaats bezet- Annemarie de Blok en Hanneke Lockefeer, beiden v® Hulster Ambacht, com peteren met Angela Latuheru wuburg) de acht geplaatsten. „Steeds Jong En Fit" ïs leuk gevonden, maar er is sprake van een woordspeling met de voornaam van de oud-burge meester Sjef van Dongen. De vier gravelbanen, twee aan twee gelegen, met als mid delpunt een clubgebouw opge trokken in een „Chalet-stijl" vormen vanaf zaterdag het strijdtoneel van de jeugdkam pioenschappen in de leeftijds categorieën tot en met 14 jaar en tot en met 18 jaar. Eigenlijk was het de bedoeling dat in 1984 SJEF de organisatie op zich zou nemen, maar het feit dat Sluis zich niet meer be schikbaar stelde als organisa tor, was voor Jake Trapman aanleiding de ledenvergade ring te vragen om toestem ming voor de organisatie in 1983. „Wij hebben daar geen enkel probleem mee gehad, in tegendeel zelfs, het merendeel van de leden vindt een zodanig toernooi een stimulans voor eigen bodem", aldus wed strijdleider Trapman. Overigens is het voor de or ganisatoren iets geheel nieuws. „Natuurlijk is het dat, maar enige ervaring hebben wij wel met ons „Kikkertoer- nooi" en de adviezen van de bondsgeleerde hebben wij ze ker niet naast ons neergelegd", legt Trapman uit, die het ove rigens jammer vindt dat er weinig ruimt zit in de wed- strijdplanning. De vereniging, die steeds meer aan de weg timmert, heeft in het verleden de nadruk gelegd op het re creatieve. „Echte topspelers hebben wij niet, ofschoon het competitiegebeuren ook bij ons een plaats inneemt, zij het op een bescheiden schaal", al dus voorzitter Van Dongen, die daarbij opmerkt dat SJEF met een ledenaantal van 270 op 5 banen (waarvan één har de baan) over een ruime acco- modatie beschikt. De vereni ging is geenszins van plan ieder jaar een claim te leggen op de organisatie van deze kampioenschappen. „Als goed lid van de KNLTB hebben wij deze organisatie voorgesteld", zegt Trapman, „ieder op zijn beurt". Begrijpelijk uiteraard, want tijdens het mooiste weekend van het jaar worden de banen geblokkeerd voor dit gebeu ren.. Maar men heeft er wel iets voor terug, want het is de wedstrijdleiding, bestaande uit Jake Trapman, Ingrid Ris- seeuw, Pierre Lampaert en Ad van Drongelen, er alles aan gelegen, .dit toernooi een goed, verloop te garanderen. Zater dagmorgen om acht uur wor den de eerste partijen ge speeld, terwijl de finales op tweede pinksterdag zijn ge pland. /OOR DEZE RUBRIEK S WOENSDAGS VOOR 77-48111, TOESTEL 221. kan onze sportmedewerker JOEs - op tweede pinkster- Jï Wordt in Goes een Ameri- ^>ose auto-cross gehouden een blikvanger kan wor- Tijdens dit voor Zeeland ®'eke spektakelstuk komen zeventig deelnemers in «lie Onder hen alle Neder- Prominenten omdat de „"strijd meetelt voor het na saal kampioenschap. Ook 5ele Belgen zijn van de par- I alsmede twee Zeeuwen, na- ®'llk Nico van der Slikke en m Braai, beiden uit Renes- wordt gereden in drie •assen. Naast de stockars met J1 zes en acht cylinder-mo- M komen ook de rodeo's en Wagens tot 1600 cc in de (*"t In elke klasse worden manches gereden, plus finale. De Auto Rally U 4 Club Zuid Beveland ,H"ZB) heeft van dit cross- ri de organisatie in sa menwerking met de Eerste Zuid-Hollandse Autocross Or ganisatie. De ARCZB hoopt met deze stunt weer velen een plezier te doen. „Spektakel, sensatie en rou tine, dit op hoog niveau, kan men nu volop meemaken", al dus een woordvoerder van de ARCZB. Op het terrein aan de Kattendijkse dijk waar het programma reeds om half twaalf begint, heeft men trou wens nog meer in petto voor het publiek. Er wordt name lijk tussen de bedrijven door een rallycross afgewerkt, die zoals gewoonlijk meetelt voor het clubkampioenschap van de ARCZB. Hier wordt gestre den in vijf klassen. Bij de op gevoerde wagens 1300-1600 cc is Rinie Buick uit Oostburg de te kloppen man. In de klasse 1600 cc en hoger blazen Jan Piet de Feijter uit Westdorpe en Rinus Dekker (Zaamslag) hun partij stevig mee. Het organisatiecomité van het toernooi in Aardenburg v.l.n.r.: Frans van Dongen, Ingrid Risseeuw en Jake Trapman. - FOTO W1M KOOYMAN Van onze sportredactie RILLAND-BATH - In Ril- land-Bath wordt op de tweede pinksterdag, maandag 23 mei, op het Scheldecircuit een ral lycross gehouden die meetelt voor de strijd om het nationale rallycrosskampioenschap. Vooral de strijd in de formule 2 belooft bijzonder spannend te worden. Van groot belang is de strijd in deze klasse voor Fons Picavet uit Zaamslag die samen de gedeelde "erste plaats bezet met Jo Helle brand uit Brunssum. Beide rijders hebben 38 punten ver zameld. Picavet: „Ik hoop dat ik me deze wedstrijd zal kunnen waarmaken al verwacht ik felle tegenstand van mannen als Hellebrand en ook Co Baan. Het is wel een voordeel voor mij, dat ik het Schelde circuit op mijn duimpje ken. Ik cross daar namelijk al ja ren". Andere Zeeuwse troeven in de formule 2 zijn Joop van Goudswaard en Co Coppejan, die respectievelijk 14 en 16 punten hebben verzameld in de strijd om het Nederlands kampioenschap. In de formule 1 staan er voor de Zeeuwse rijders Adrie Nijsse en Jos Alewijnse grote belangen op het spel. Alewijn se voert op dit moment het al gemeen klassement aan met 34 punten. Nijsse haalde tijdens de laatste wedstrijd op het Eurocircuit te Valkenswaard de volle mep van 20 punten binnen. Of de punten in Zee land zullen blijven is twijfel achtig, want mannen als Bent van Roy, Sjoerd Zuidema en Johan de Werd zijn eveneens crossers, die in het voorste ge lid te vinden zullen zijn. Ook in de standaardklasse, formule 3, wordt voor de na tionale titel gestreden. Deze wedstrijd is alleen bestemd voor AEWBR-leden en licen tiehouders, omdat op dezelfde dag ook in Goes een wedstrijd wordt verreden en wel voor de ARCZB. In de verschillende klassen zullen ook de Belgische rijders present zijn. Zij rijden echter wel in een zogenaamde klasse voor „gastrijders" en komen alleen in aanmerking voor de dagprijzen. De trainingen be ginnen om half elf 's morgens en de wedstrijden om twaalf uur. Van onze volleybalmedewerker MIDDELBURG - Zaterdag 21 mei om 16.00 uur wordt in sporthal De Kruitmolen te Middelburg de damesvolley- balinterland Nederland-Ca nada gespeeld. De Canadese dames maken een toernee door Nederland en spelen enkele oefenwedstrijden. Naast de wedstrijd in Middelburg zul len zij ook aantreden in het Activia-toernooi, dat zondag en maandag in St. Anthonis wordt gehouden. De Nederlandse dames, die momenteel worden getraind door Peter Murphy, behaalden vorig jaar september in Peru tijdens de wereldkampioen schappen een zestiende plaats. In april namen ze deel aan de strijd om de Springcup in En geland, waar ze goed voor de dag kwamen, maar uiteinde lijk West-Duitsland voor moesten laten gaan. Twee we ken geleden speelden de Ne derlandse dames hun kwalifi catiewedstrijden voor de Europese kampioenschappen. Finland werd geklopt met 3-0, maar weer tegen West-Duits- land kregen ze klop met 3-0. Noorwegen en België kregen geen schijn van kans en gin gen de boot in met 3-0. De kwalificatie was een feit. De Nederlandse ploeg heeft twee routiniers in de ploeg. Fransje Murphy speelde maar liefst 176 interlands, terwijl ook Martje de Vries (26) en Ca- rolien Keulen (26) met respec tievelijk 104 en 120 interlands een hartig woordje meespre ken. De jongste speelster in het gezelschap is Bianca Hooymans (Vierhout-Balbo- vo) nog maar 19 lentes jong. Monique Booy (Ubbink-Örion) speelde tot nu toe zes inter lands. De selectie van het Neder landse team: Frans Murphy (WC), Petra van de Linde (Delta Lioyd/Orion), Bianca Hooymans (Vierhout/Valbo- vol), Monique Booy (Ubbink/ Orion), Els Tuynman (Delta Lloyd/AMVJ), Helena van Éij keren (Zaan'69), Irene Klunder (Starlift), Monique Remmen (Starlift), Martje de Vries (FBTO/DVC), Irene Pel ser (Brother-Martinus), Jac queline Schimmel (Ubbink/ Orion), Carolien Keulen (FBTO/DVC) en Ingrid Piers- ma (FBTO/DVC). De wed strijd wordt geleid door P. Scheffer en R. Hof met als lijnrechters A. Peeters, P. Raaymakers, H. Brand en J. Oomes. Kaarten zijn te ver krijgen aan de zaal. Van onze sportmedewerker SLUISKIL - Op eerste pink sterdag, zondag 22 mei, speelt Sluiskil thuis tegen het tweede elftal van FC Den Bosch. Dit tweede team van de eer ste divisieclub zal in Sluiskil acte de présence geven met de nieuwe aanwinsten van FC Den Bosch voor de komende competitie. De wedstrijd in Sluiskil begint om half drie. Van onze volley baImedewerker GOES - De volleybalvereniing Mytilus uit Goes houdt op pinkstermaandag 23 mei en zaterdag 28 mei een groot vol leybaltoernooi. De Goese vere niging, die enige weken gele den het 250e lid mocht begroe ten, is er in geslaagd een aan trekkelijk deelnemersveld bij een te krijgen. Het toernooi begint maandag en ook vol gende week zaterdag in sport hal De Bevelanden in Goes om 9 uur. De deelnemde teams voor maandag in de verschil lende klassen zijn als volgt- Dames promotieklas en der de divisie: Advendo, Mytilus I, Sportclub Morres, Mytilus 2. Heren promotieklas en derde divisie: Poule A: Rood Wit, Oud-Ovisa, Verdegem, Vol leybalclub Goirle. Poule B: Advendo, Athanatos, Mytilus. Dames eerste klas: De Klomp, Amigos, Move Over, Die Hag- he. Heren eerste klas, poule A: Taaifoen, Yum, Sgravo, Set Point. Poule B: Amigos, Smash, Savok, Die Haghe. Van onze atletiekmedewerker VLISSINGEN - Op de Vlis- singse kunststofaccomodatie „Baskenburg" wordt woens dag 25 mei een atletiekmeeting gehouden voor D- en D-junio- ren. Op het programma staan de normale nummers voor deze leeftijdsklassen, zoals de 60, 80, 100, 600, 1000 en 1500 meter en de technische nummers speer werpen, verspringen, hoog springen en kogelstoten. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN In de vierde klasse A van het KNVB-za- terdagvoetbal is een beslis singsduel noodzakelijk gewor den voor het kampioenschap. Nieuwdorp en Yerseke zijn met 30 punten uit 22 wedstrij den op een gedeelde eerste plaats geëindigd. De beslissingswedstrijd voor de titel zal zaterdag 21 mei worden gespeeld op het terrein van de voetbalvereni- Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De handbal vereniging Hontenisse uit Kloosterzande heeft een ge slaagd veldhandbaltoernooi gehouden voor dames en he ren. De organiserende vereni ging deed weer mee met een dames- en herenteam, waarbij het herenteam een verrassing mag heten, want vorig jaar werd de herenafdeling opge heven. Beide teams kwamen rede lijk voor de dag door in hun categorie de derde plaats te behalen. Winnaar bij de heren werd het sterk voor de dag ko mende Utopia uit Terneuzen en bij de dames bleek Sluiskil een klasse apart. Na afloop kon een tevreden voorzitter Miel de Koek de prijzen uitrei ken in het clubgebouw van de handbalvereniging Hontenis- 'se. Eindstand dames: 1. Sluis kil, 2. Marathon, 3. Hontenisse, 4. Utopia. Heren: 1. Utopia, 2. Sluiskil, 3. Hontenisse, 4. Uto pia 2,5. HVH. Van onze volleybalmedewerker HULST - Zaterdag speelt het herenteam van Morres uit Hulst een bekerwedstrijd te gen Martens-Lekkerkerk. Na een succesvol seizoen kunnen de Hulsterse heren de mouwen nog eens opstropen. Martens-Lekkerkerk ein digde dit seizoen op een vijfde plaats in de tweede divisie D. Morres kan dus in deze wed strijd, die om 17.00 uur in Den Dullaert begint, meteen even nagaan hoe het spelpeil in de tweede divisie ligt, terwijl misschien tevens de kansen duidelijk worden. ging Apollo in 's Gravenpol der. De wedstrijd begint om 14.30 uur. NIEUWVLIET - Maandag 23 mei, tweede pinksterdag, kun nen de Zeeuwsch-Vlaamse fietscrossers hun hart weer ophalen. Dan wordt namelijk de der de wedstrijd in de strijd om het open Zeeuwse kampioen schap op het terrein van het recreatiecentrum De Pannen- schuur te Nieuwvliet verre den. De deelnémet-s kunnen zich laten inschrijven van elf tot twaalf uur waarna 's mid dags om een uur de eerste manche van start gaat. HANSWEERT - Tweede pink sterdag wordt traditiege trouw, nu voor de 32e keer, een wielerronde verreden in Hansweert. De hoofdmoot van het programma vormt onge twijfeld de profwedstrijd die 's avonds om half zeven be gint. Circa 40 beroepsrenners, waarbij diverse sub-toppers komen in actie. Contracten zijn onder ande re getekend door Leo van Vliet, de winnaar van Gent- Wevelgem en Bert Ooster bosch die de eerste Ronde van Noord-Amerika op zijn naam schreef. Verder zijn van de partij Jos Schipper, Heddy Nieuwdorp, Vester Aarts, Ad Polak en de gebroeders Van Katwijk. Onderhandelingen zijn nog gaande met Cees Priem en Steven Rooks. Om streeks negen uur zit het kar wei over 100 kilometer er op voor de profs. Maar de wielerstichting Hansweert heeft nog veel meer in petto voor hen die warm lopen voor de mannen op het smalle zadel. Al om half één begint het voorprogram ma met wedstrijden voor jeugdlicentiehoduers. Ruim honderd deelnemers schreven hiervoor in. Om kwart over drie klinkt het startschot voor een veertigtal nieuwelingen met deelname van bekende Zeeuwen als Antoine Goense, Stefan Kole en Hans Vis. Zij rijden 40 kilometer. De lief hebbers binden om kwart voor vijf de strijd met elkaar aan. De zestig deelnemers moeten 50 kilometer afleggen. Onder hen vele bekenden als Sjaak de Kok, Willy de Feber, Wim" Wielhouwer, Siep van Dongen, Frans Meijaard en Ad van der Ploeg. Van onze sportmedewerker AXEL - Zaterdag 4 juni ko men in Vlissingen de Zeeuwse topvoetballers tegen elkaar binnen de lijnen. Dan name lijk spelen de contractspelers tegen het Zeeuwse KNVB- team. Een uniek duel dat geor ganiseerd werd door Ton Uit- terhoeven uit Oost-Souburg en waarvan de opbrengst be stemd is voor de stichting „Sport steunt Zonneveld". Vooraaf aan het treffen, dat om 19.00 uur begint op het ter rein van VC Vlissingen aan de Irislaan, trekken de teams een dagje met elkaar op. Tijdens een rondvaart op het Veerse Meer kunnen de spelers dan bijpraten. In het Zeeuwse profteam komen bijna alle contractspe lers die Zeeland rijk is aan de bak. Alleen de Hulstenaar An- gelo Nijskens moet afhaken, omdat hij met Lokeren een dag later aan moet treden in een duel in de strijd om de be ker van België. Wel binnen de lijnen komen Ton van Eenen- naam (St. Niklaas), Johnny Jaspers (PSV), Danny Blind (Sparta), Ivo Wauters (St. Niklaas), Rudy Snauwaert (Knokke), Marcel Schenk (Ro- da JC), Ronny van Poucke (Beerschot, Chris Riemens (PEC Zwolle), Jan Poortvliet (PSV), Adrie Koster (PSV), Luc van Poucke (Brugge), Bert Dutree (Eeklo) en Patrick Ver- hoosel (St. Niklaas). De coa ching wordt waargenomen door Jo Jansen en Piet de Vis ser. Jo de Waal, coach van het Zeeuwse amateurteam, komt met zijn beproefde elftal bin nen de lijnen. Hierin zijn be langrijke rollen weggelegd voor Rob Grüben (Breskens), Frans van der Pijl en Jan Ha melink (beiden Hoek) en Nico Bouman (AZVV) die tevens aanvoerder is van „Zeelands roem". De entreeprijzen zijn vastgesteld op 5,— voor een staanplaats, 7,50 voor een on overdekte zitplaats en 10,— voor een overdekte zitplaats.

de Stem | 1983 | | pagina 11