m VV Spui naar de tweede klasse Thriller in derde klas Schaaktoernooi in Middelburg Eerste Intersport-halvemarathon Van Dijk en Albers lin de kwartfinales Toernooi van Corn Boys naar zondag V oetbaltoernooien ELPAND VENWONING iLLYCROSS ARCZB ZEEUWS AFDELINGSTEAM UW en RIA W gelijk itelstrijd oor jeugd Tierie wint marathon PAGINA SPORT 2 ilist J1150 94263-13543 ENDIJKE |ZLD) Zeilen op De Braakman Bekerfinale zaalvoetbal Programma afdeling Zeeland verschoven KATALOGUS Turnen A51 2ATERDAG 14 ME11983 T14 rolluiken elen. garanderen zij nbraak en een en de koude en yarmte. n afwerking, graag verdere ek systeem. 'e koop: staat. Op goede stand. _andpoortstraat 16 ijzendijke tel. 01176-1279 van Zeeland en van Noord- verwijzing naar het bepaalde i 63 van de Waterstaatswet provinciale griffie van Zee- rabant, ter griffie van de wa- 3 Hendrikpolder, De Heense er secretarie van gemeenten ot en met 27 mei 1983 ter in- r voorstel aan de provinciale letting van het interprovincia- teld van dit ontwerp kennis te :erlijk 30 mei 1983 schriftelijk drabant in te dienen. Op de foto het voetbalteam van Spui 1, dat het kampioenschap in de derde klasse van het zaterdagvoetbal, afdeling Zeeland veroverde. Het komende seizoen mag Spui de tweede klas- e verkennen. - FOTO WIM KOOYMAN Provinciale top present TERNEUZEN - Vrijwel de gehele provinciale lan ge afstandstop staat vandaag aan de start van de door de Terneuzense atletiekvereniging Schelde- sport georganiseerde halve marathon. Het is voor het eerst dat de lange afstandslopers in de Schelde- stad aan het werk kunnen en de verwachting is dan ook dat er om de zege een aardig robbertje geknokt zal gaan worden met Kim Reynierse, Huib Dale bout en Hugo van Duysse in de favorietenrollen. Dit trio staat immers op de voorinschrijvingslijst waar begin deze week 25 namen op stonden. „Nog geen grote toeloop", aldus Ko de Jonge, die het in schrijvingssecretariaat verzorgt, te melden. „Gezien de ervaringen el- ders verwacht ik toch nog een groot aantal inschrijvingen, zelfs op de wedstrijddag. Ook tijdens de jongste Tref center loop, een aantal weken terug in Middelburg, kwamen er op het allerlaatste moment niet minder dan 75 inschrijvingen bij. Vooral wat de Belgen be- Van onze tennismedewerker I OOST-SOllBURG - Geheel volgens de verwachting hebben zo- I wel Tim van Dijk als Mark Albers zich geplaatst voor de kwart- I finales van de Zeeuwse jeugdtenniskampioenschappen, die ge- I speeld worden in Oost-Souburg. Het toernooi, dat uiteraard ook I flink geteisterd werd door de barre weersomstandigheden, moet I vandaag (zaterdag) zijn afgewerkt en het ziet er dan ook naar I uit dat Van Dijk en Albers elkaar in de finale zullen treffen in I de categorie tot en met 16 jaar. Tot nu toe hebben beide Ispelers nog geen problemen [gekend. Van Dijk maakte kor- i metten met Niels Gebraad 6-3) en later met Frank iHamelink (6-1 6-0), terwijl Al- zich alleen tegen Oost- jburger Alexander Bun even inoest inspannen (6-1 6-4). ■Door het wegvallen van Ro- |nald Baarends (ziek) als ge- speler, onderging het schema enige wijziging. Ver lossingen tot aan de halve fi- lnales zijn dan ook niet uitge floten. Bij de meisjes plaatsten [Barbara du Fossé en Martine Maarleveld zich voor de wartfinales. Du Fossé ont- zich gemakkelijk van Sonique Baecke (6-1 6-2) en hijgt in de kwartfinale te ma il met Judith van de Berghe. vierde geplaatste Karin n Maarleveld maakte even- piin een fout, hoewel er een ierde set aan te pas kwam te il Martine van Ligten. OVERIGE UITSLAGEN: Jongens tot en met 16 jaar: Frank Hamelink-Michael Ouwehand 6-0 6-1; Jos Verschuure-Dennis Kemp 6-1 6-1; Peter Heinz Schoolkate- Dimitri Kaijser 7-5 5-7 6-4; Alex ander Bun-Hans Wohl 5-7 6-3 6-0; Antoine Koster-Arjen Elderson 6-2 6-1; Reggie Bun-Jacco Korstanje 6-2 6-4. Meisjes tot en met 16 jaar: Judith van de Berghe-Jeanet Meyers 6-2 6-1; Karin van Maarleveld-Saskia van Schelven 6-1 6-0; Annemarie Verrijzer-Janien Moerland 6-2 6-1; Marion Schellekens-Catharine van de Heuvel 6-2 6-0. Jongens tot en met 12 jaar; Jascha Leenhouwers-Jeffrey Baardwijk 6-0 6-0; Jacco Honingh-Kim Lan- geraert 7-6 6-1; Hans van der Sloot-Edwin Mullie 7-5 w.o.; Kees Oostrom-Walter Paalvast 6-1 6-1; Jos Hoefnagels-Ewald Saalmink 6-4 6-3; Marco Basiaanse-Jan Wil lem van der Sloot 6-4 7-6. Meisjes tot en met 12 jaar; Sandra van Keulen-Irene van Geest 6-1 6-2; Elly Cijvat-Sandra Cals 6-0 6-1; Annemiek van Dijk-Nicole de Waal 6-3 6-1; Isabella Leenhou- wers-Saskia Casteleijns 6-2 6-1; Elizabeth Buijs-Tabitha Dijk 6-3 6-1. Van onze sportmedewerker i - Tweede pinksterdag, Nandag 23 mei, kunnen de lallycrossliefhebbers hun hart peet ophalen tijdens de derde 'JtCZB-cross. Op het terrein jan de Kattendijkse dijk ko- pn de crossers verdeeld over JII klassen weer tegen elkaar >a het strijdperk. Naast de eigen rallcyrossers komen eveneens zo'n negentig stock-cars in de baan. Deze racers komen uit heel Neder land en rijden voor de Eerste Zuid-Hollandse autocross-or ganisatie. De wedstrijden be ginnen om 10.00 uur en duren tot omstreeks 18.00 uur. ITDORPE - Op het sport rein in de Kapittelstraat ift de voetbalvereniging JA-W een vriendschappelij- wedstrijd gespeeld tegen VV uit Axel. Na bij de rust te hebben ge- met 1-0 werd de einduit- Van onze sportmedeiverker slag 2-2. Voor de Westdorpe- naren scoorde Jos Hendriks tweemaal. Opgemerkt zij dat RIA-W niet met het volledig eerste elftal aantrad, maar ook de Axelse club speelde niet op volle sterkte. Piet Vonck, één van de favorieten in de Intersport halve mara thon, die zaterdag in Terneuzen wordt gehouden. - FOTO DE STEM/COR J DE BOER Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Het unieke voetbaltoernooi dt de Sasse voet balvereniging Corn Boys voor spelers onder de 21 jaar op he melvaartsdag 12 mei zou houden, is uitgesteld tot zondag 15 mei. Dit vanwege een ingelast competitieprogramma in de eerste klas afdeling waarin Corn Boys aan moest treden. Die verschui ving bracht voor Corn Boys heel wat problemen meegebracht. Een aantal ploegen, zoals Middelburg, Sluiskil en Steen moest, vanwege die datumwijziging, afzien van deelname. onze sportmedewerker JIKZEE - Zaterdag 14 mei' op sportpark De Ban- to Zierikzie het provin- 1,1 otletiekkampioenschap vD-junioren individueel l^den. De C-jongens heb- °P hun programma staan meter, ioo meter hor- meter, verspringen, «springen, speerwerpen, rastoten en discuswerpen. f (e D-jongens strijden om .wel op de onderdelen 80 80 meter horden, 1000 verspringen, hoog- - I, balwerpen, discus- (.Pon en kogelstoten. De C- komen in actie op de dor, 80 meter horden, 600 'f, kogelstoten, discuswer- Verspringen, speerwerpen .Hoogspringen, terwijl de 'Nes 60 meter, 60 meter d' 600 meter, versprin- hoogspringen en kogel- n °P hun programma •h staan. Het aantal in bogen is met 135 wat "e lange kant. Deson- rijn verschillende on- - n sterk bezet. Deze ti- JM begint om 13.00 uur. r6anisatie is in handen e atletiekvereniging Del- )rt uit Zierikzee. Van onze sportmedewerker MIDDELBURG - Ook het Zeeuws afdelingselftal is sa mengesteld. Na twee selectiewedstrijden (in Hoofdplaat en Veere) heeft de technische commissie vijftien spelers geselecteerd. Dat zijn de keepers Kees Pladdet uit Philippne en Jan Mutsaers van Corn Boys. Verder Bert Peeters en Chris Bal van Heinkenszand, Wim Goedegebuure van 's-Heer Arendskerke, ^driaan Nieuwenhuize en Eric de Meijer van Kruiningen, Paul Huiskens van Lewedorpse Boys, Frank de Meijer, Hans Roegiers en Henk van Oosten van Corn Boys, Kees van de Guchte van SVD, Eric de Block van Graauw, René Waardenburg van SV Ouwerkerk en Rinus Roon van DFS. Coach van het afdelingselftal is weer Ben Pauwels, verzorger is Bram de Blaeij en als be geleider treedt Lou Traas op. De eerste oefenwedstrijd is dinsdag 17 mei om 19.15 uur in en tegen Zierikzee. Donderdag 26 mei, om 19.30 uur wordt in en tegen Hoek gespeeld. Dan volgt de traditione le wedstrijd dinsdag 31 mei in Zevenbergen, aanvang 20.00 uur tegne het Brabantse elftal, waarna 11' juni in Ede bij Arnhem de landstitel verdedigd moet worden in een toernooi met nog 13 andere afdelingen. Ook Koewacht, in tweede instantie benaderd, kan niet deelnemen vanwege de na- compeittie voor degradatie in de vierde klas H. Ondanks die afzeggingen heeft de organi satie een representatief deel nemersveld naar Sas van Gent kunnen halen. Naast het team van de organiserende vereni ging nemen 15 mei ook Vogel waarde, Axel, RCS en het Zeeuwse UEFA-team deel. De wedstrijden beginnen om elf uur en de wedstrijdduur is be paald op twee keer vijfen twintig minuten. Er wordt een halve competi tie afgewerkt op het sportpak De Valcke en het programma is als volgt: 11.00 uur: Corn Boys-Vogelwaarde en Axel- RCS, 11.55 uur: Zeeuwse UEFA's-Corn Boys en Axel- Vogelwaarde, 12.50 uur: Zeeuwse UEFA's-RCS, 14.00 uur: Corn Boys-Axel en RCS- Vogelwaarde, 14.55 uur: Zeeuwse UEFA's-Vogelwaar- de, 15.50 uur: Corn Boys-RCS en Zeeuwse UEFA's-Axel. Scheidsrechters zijn Peter Bo- gaert, Cocky van 't Westeinde en Frans Holtus. Van onze zeilmedewerker HOEK - Zondag wordt op De Braakman te Hoek de eerste zeilwedstrijd van het nieuwe seizoen voor boten gehouden. De organisatie is in handen van de watersportvereniging Vremdijck. Er wordt gezeild in de vol gende klassen: Laser, Span- ker, Optimist en 420. Wat be treft de Spanker-klasse wordt ook dit jaar een spannende strijd om het kampioenschap verwacht. Vraag is wie er in zal slagen de succesvolle ge broeders Raydux te verslaan. De inschrijving voor deze wedstrijd is 's morgens van negen tot tien uur in het club huis aan de haven van De Braakman. De prijsuitreiking is gepland om ongeveer 17.15 treft weet je vooraf nooit waar je aan toe bent. Die mannen kruipen 's morgens in de auto en zie je pas een uur of soms nog korter voor het startschot verschijnen. Zo komt naar alle waarschijnlijkheid ook de sterke winnaar van de Tref- centerloop Luc Waegeman naar Terneuzen. Hij heeft toe gezegd, dus rekenen we op hem", weet de Jonge te mel den. Moest de Sgola-atleet de toezeggingen nakomen en waarom zou de sympathieke Belg dat niet doen, dan kun nen de Zeeuwen hun borst nat maken. Toch moeten ze in staat worden geacht hem het vuur nauw aan de schenen te leggen, want wat met name Kim Reynierse in zijn eigen Middelburg een paar weken terug liet zien was grote klas se. Daarnaast steekt Van Duysse in een geweldige vorm. Na zijn uitstekend optreden in de Westland-marathon in Maassluis nam hij een aantal weken rust maar afgelopen zaterdag liet hij op het Vlis- singse kunststof op de drie ki lometer een voortreffelijke in druk achter. Verder is daar ook nog Huib Dalebout -op de wedstrijddag zijn geboortedag herdenkend- die op dit moment de sterren van de hemel loopt. Onlangs nog in Maastricht moest hij slechts in de slotkilometer van een wedstrijd over 12 kilome ter bulgen voor nationaal veldkampioen Cor Lambregts, die laatste vol lof was over de verrichtingen van de Goese- naar. Naast dit trio mag Piet Vonck zeker niet onderschat worden. De Hulstenaar liet in Middelburg tijdens de eerste koershelft een sterke indruk achter. Een lichte voetblessure noopte hem toen echter tegen zijn karakter in, de bezemwa gen in te duiken. Verdere provinciale promi nenten die voorin mee zullen strijden zijn Frank Kooman (Dynamo), Ad Courtin (AV'56), Jan de Bart (AV'56), Johan de Vlieger (Marathon) en Tonnie Strijdonck van RKHAV. Van de eigen organiserende vere niging hebben Henk Hame link, Wim Wolfert, Jan Koch en Patrick Suy ingeschreven. Ook bij de dames is de voor inschrijving mager. Alleen Trijnie Smeenge staat in het programmaboek. Brigitte de Nijs heeft echter ook toege zegd naar Terneuzen te ko men. Iets wat ook Annie Rindt van PSV deed. Indien deze drie dames aan de start ko men, mag men bij Schelde- sport zeker niet mopperen, want het trio zit in de nationa le lange afstandselectie, zodat het een aardig duel kan wor den. Naast de wedstrijdatleten komen ook de prestatielopers aan de bak. Zij kunnen naast de halve marathon ook nog voor de twaalf kilometer kie zen. Het gehele gezelschap wordt om kwart over twee in de Sloelaan door de Terneu zense sportwethouder drs. A. Rekveld weggeschoten om na een rondje door Hof Zelden- rust 2 richting St. Anna te ver dwijnen. Nadat de meute is weggeschoten komen de scho lieren aan bod voor het af- wachtingscriterium. Zij leve ren strijd op een rondje van 1200 meter in Hof Zeldenrust 2. De prijsuitreiking zal plaats vinden om 17.00 uur in de kan tine van het Zeldenrustcollege, waar tevens het secretariaat is gevestigd. De prijsuitreiking zal worden verzorgd door sportwethouder Rekveld. Van onze sportmedewerker MIDDELBURG - Zaterdag avond wordt beslist wie de be kerkampioen zaalvoetbal van Zeeland wordt. Dan spelen Feesthuis uit Goes en Verpoorte uit Axel de finale in de sporthal in Krui ningen. Aanvang 20.45 uur en scheidsrechter zaterdagavond is Jan de Buck uit Vlissingen. De winnaar van de finale speelt waarschijnlijk volgende week al tegen de Brabantse winnaar. Fan onze sportmedewerker AXEL - Bezit Hoek voldoende veer kracht om de dreun die het in Wemel- dinge kreeg te verwerken op te vangen, of was het 1-0-verlies genoeg om het wit-blauwe bastion meer dan alleen maar te laten schudden, is een vraag die in het duel tegen Terneuzense Boys moet worden beantwoord. Gewoonlijk is het treffen tussen deze teams al goed voor een emotionele partij voetbal. Nu deze derby van doorslaggevende bete kenis kan worden in de strijd om de titel in de derde klas, kan zonder meer van een thriller gesproken worden. Tot vorige week leek Hoek recht streeks op het kampioenschap af te ste venen. Zeker nadat het enkele weken geleden mede-titelkandidaat Seroos- kerke oprolde scheen de zon voor de Hoek-ploeg. Niets leek er meer fout te kunnen gaan. Toch kwam de koude do- che in de vorm van verlies tegen We- meldinge al vrij vlug. Teleurgesteld vertrok Jan Dooms dan ook met zijn mannen uit het Bevelandse, ondanks dat vooraf bekend was dat Wemeldin- ge alle registers zou open trekken om de winst te pakken. Terneuzense Boys is eveneens deze gedachte toegedaan. „Wij zijn niet van plan ons zonder slag of stoot over te ge ven. Wil Hoek kampioen worden, dan zal het zelf goed uit de hoek moeten ko men. Hoe graag ik het de titel ook gun, aan competitievervalsing doen wij niet mee", aldus Terneuzense Boys-trainer Arie Dekker. Dat Hoek moet winnen, is een klare zaak. „Het wordt alles ot niets. We hebben de troeven gedeelte lijk uit handen gegeven, daar is niets meer aan te veranderen", laat Hoek- voorzitter Van Vught weten. Ondanks de angst die er heerst in de Hoek-gelederen, start Hoek in eigen huis als favoriet tegen de Terneuzena- ren, die een goed competitieslot ken den. Wint Hoek, dan komt er meer dan waarschijnlijk een beslissingswed strijd tussen Hoek en Serooskerke. Want tegen het nu veilige Wemeldinge zullen de mannen van trainer Van Westen geen fout meer maken. Laat Hoek echter één punt liggen, dan is de Walcherse ploeg bij winst kampioen Zo spannend de strijd aan de kop is, zo spannend eveneens is het gevecht aan de staart. BWR heeft een punt ach terstand op Zaamslag en Dinteloord. Voor de groen-witte formatie van trai ner Emans is het zaak in eigen huis te winnen van Kloetinge, want dan is Zaamslag zeker van prolongatie van het derdeklasserschap. Bij een gelijk spel of verlies is het afhankelijk van de uitslag van de duels Kapelle-BWR en Dinteloord-Krabbendijke. Een na- competitie behoort zeker tot de moge lijkheden. Programma: Tweede klas A: Oostkapelle- Good Luck, Altena-SHO, AZVV-Oranje Wit, WHS-SC Everstein, NEO'25-Arnemuiden, Bruse Boys-SSC'55. Derde klas B: Kapelle- BWR, Zaamslag-Kloetinge, Dinteloord- Krabbendijke, Tholense Boys-NTW, Hoek- Terneuzense Boys, Serooskerke-Wemeldin ge. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - In verband met de barre weersomstandighe den is het programma in de eerste klas afdeling van het zondag voetbal opgeschoven. De belangrijkste wedstrijden, waarin de gradatie en kampioenschap betwist worden, zullen zondag 15 mei worden gespeeld. Om half drie treden dan tegen elkaar aan: Hulsterloo-Renes- se, Philippine-Noormannen, Lewedorpse Boys-SDO, Sluis-Vol harding. Op dinsdag 17 mei wordt om half acht Zeelandia-Oostburg en op woensdag 18 mei, op hetzelfde tijdstip, de wedstrijd Corn Boys-Robur gespeeld. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Ondanks de barre weersomstandigheden werden er nog enkele voetbaltoernooien voor senioren afge werkt in Zeeland. De eindstanden van die toernooien zijn sa mengevat in het volgende overzicht. Rilland-Bath - De voetbal- in het volgende overzicht. vereniging Rillandia hield een toernooi voor eerste en tweede elftallen. Eindstanden: Eerst elftallen: 1. Krabbendijke, 2. Waarde, 3. Rillandia, 4. Duive- land, 5. Hansweertse Boys. Tweede elftallen: 1. Kruinin-, gen 2,2. Krabbendijke 2,3. Ril landia 2, 4. Waarde 2. Bruse Boys 3 niet opgekomen. Aardenburg - De voetbalvere niging Aardenburg hield een toernooi voor lagere elftallen. De eindstand daarvan was: Terneuzen 5, 2. Zaamslag 3, 3. Schoondijke 2, 4. Aardenburg 3, 5. Aardenburg 4, 6. Corn. Boys 3. Op Hemelvaartsdag werden er twee voetbaltoernooien voor de jeugd gehouden. De eindstanden zijn samengevat Axel - De voetbalvereniging Axel liet de C-junioren en D-, E- en F-pupillen in actie ko men. De eindstanden waren: C 2-junioren: 1. Hontenisse 2, 2. Axel, 3. IJzendijke, 4. Clinge. D 1-pupillen: 1. Axel, 2. Terneu zense Boys, 3. Terneuzen, 4. Zaamslag. D 2-pupillen: 1. Axel, 2. Terneuzense Boys, 3. Axel D 3, 4. Vlissingen D 2. E 1-pupillen: 1. Philippine, 2. Steen, 3. Graauw, 4. Axel. E 2- pupillen: 1. Axel, 2. Terneuzen, 3, Zaamslag, 4. Philippine. E- pupillen: 1. Axel, 2. Sluis, 3. Sluiskil, 4. Graauw. Kamperland - Bij de voetbal vereniging Bevelanders kwa men de A-junioren in actie. De eindstand was: 1. Kloetinge, 2. Robur, 3. Bevelanders, 4. Krabbendijke, 5. Kapelle. Van onze schaakmedewerker MIDDELBURG - Vanaf vrij dag 27 mei houdt de schaak vereniging Middelburg het jaarlijkse zomerschaaktoer- nooi. Het is een open toernooi voor iedere schaker. Er wordt gespeeld volgens Zwitsers sys teem over zeven ronden op ze ven opeenvolgende vrijdag avonden. Er is een fraaie prijzenpot. Het toernooi wordt gehouden in het clubgebouw van schaakvereniging Middelburg De Schakel, Bachtensteene 14 te Middelburg. De wedstrijden beginnen telkens om 20.00 uur. Aanmelden voor dit toernooi is nog mogelijk tot 21 mei bij W. Verdonk, telefoon 01180- 38151. Van onze atletiekmedewerker MIDDELBURG - Ad Tierie is winnaar geworden van het natio- naai marathonkampioenschap voor militairen dat in Middel burg werd verlopen. Daarmee bleef de zege in eigen provincie aangezien de 37-jarige sergeant-majoor sinds kort gelegerd is in de OCMA kazerne. Tierie is overigens een Zeeuw wiens wieg in Goes stond maar was lange tijd buiten de provincie gelegerd, samen met Jan de Lange uit maar na een tiental kilometer Steenwij k beheerste hij de marathon. Eerst moest dit duo nog het gezelschap dulden van Wil Props en Henk de Jong WAAROM NIET? 1 GRATIS BESTEL 'M BEL NU Brouwerijstraat 35 OOSTBURG TEL. 01170-2504 moesten laatstgenoemden er af. Jan de Lange probeerde twaalf kilometer voor de streep zijn gezel te lossen. Een poging die geen resultaat ople verde. De uitslag: 1. Ad Tierie 42 kilo meter en 195 meter in 2 uur 30 mi nuten en 37 seconden, 2. Jan de Lange 2.31.55, 3. Georges van Gor- kum 2.37.50, 4. Wil Props 2.38.42, 5. Adrie Joziasse Dynamo 2.40.08, 6. Dik Schoonen 2.40.36, 7. Henk As- veld 2.42.15, 8. Jaap Oele AV'56 2.45.15, 9. Jan Props 2.45.23,10. Jack Poelmans 2.45.31, 15. Kees Bruins AV'56 2.49.20, 16. Koos Oggel AV'56 2.50.09, 18. Kees Marcusse Dynamo 2.52.17, 22. Hans Bostelaar Dynamo 2.53.26. UITSLAGEN Uitslagen: Juniorencompetitle donderdag 5 mei: Hoofdklas A (201): Robur A - Zierikzee A 1-6, Yerseke Al - Middelburg Al 1-0, Kloetinge Al - Vlissingen Al 3-2, HW Al - Robur Al 6-0. Groep A2 (202): SSV Al - DES Al 1-2, Mevo Al - Kapelle Al 1-2, Hansw. Boys Al - Wemeldinge Al 0-2, Wol- faartsdijk Al - Duiveland Al 2-2. Groep A3 (203): Bevelanders Al - Serooskerke Al 2-5. Groep A4 (204): Walcheren A2 - RCS A2 0-3, Kwadendamme Al - Middelburg A3 3-7, Middelburg A4 - Oostka- pelle Al 1-4. Groep A5 (205): Corn. Boys Al - Oostburg Al 4-5, Aar denburg Al - AZW Al 0-4. Regio B2 (302): VCK BI - Goes BI 1-5, Ar- nemuiden BI - 's-H. A.Kerke BI 5-0, Yerseke BI - Kloetinge BI 0-11, Zierikzee BI - Middelburg BI 2-2. Groep B3 (303): SKNWK BI - Drei- sehor BI 2-4, WJK BI - Renesse BI 11-0. Groep B4 (304): SSV BI - SVD Bi 2-2, Kloetinge BI - Wolfaarts- dijk BI 6-1. Groep B5 (305): Goes B2 - Robur B2 1-0, Kloetinge B3 - Heinkenszand B2 1-3. Groep B7 (307): Vlissingen B2 - Zld. Sport B2 11-1. Groep B8 (308): RCS B4 - Se rooskerke B2 1-1, Borssele Bi - Vlissingen B3 2-2. Groep B9 (309): GPC BI - Dauwendaele BI 0-i. Groep B12 (312): Breskens BI - IJ zendijke BI 4-2. Groep Cl (401): Dreischor Cl - WIK Cl 1-3, DFS Cl - Colpl. Boys Cl afgelast. Groepo C2 (402): DFS C2 - Wissenkerke Cl 1-3. Groep C3 (403): Yerseke Cl - Zierikzee Cl 2-2, Kloetinge Cl - Robur Cl 2-1. Groep C4 (404): Ril landia Cl - Hansw. Boys Cl 0-7, Wolfaartsdijk Cl - 's H.A. Kerke Cl 2-3. Groep C6 (406): Jong Am- bon Cl - Kwadendamme Cl 2-1. Groep C7 (407): Heinkenszand C3 - Kapelle C2 24, Kloetinge C3 - Waarde Cl 0-4. Groep C8 (408): Zld. Sport Cl - GPC Cl 0-3. Groep C10 (410): Serooskerke C2 - RCS C6 af gelast, Middelburg C3 - RCS C3 1-3, RCS C7 - Dauwendaele C4 2-2. Groep C12 (412): Koewacht Cl - AZW C2 5-2. Groep C13 (413): Phi lippine 1 - Hontenisse Cl 2-1. Be ker: 137 HVV Cl - RCS Cl 24, 138 Terneuzen Cl - Kapelle Cl 5-1. A-junioren: Hoofdklas A (201): Vlissingen Al - Robur Al 6-1, Zie rikzee Al - Yerseke Al 8-0, Honte nisse Al - RCS Al 0-3, Terneuzen Al - Kloetinge Al 1-3, Middelburg Al - Arnemuiden Al 4-2. Groep A2 (202): Kapelle Ai - Hansw. Boys Al 3-2, Wemeldinge Al - SSV Al 3-3, Kruiningen Al - Colpl. Boys Al 3-3, Goes Al - Wolfaartsdijk Al 4-0, Duiveland Al - Mevo Al 7-2. Groep A3 (203): 9 mei: Middelburg - Serooskerke Al 2-1, Patrijzen Al - Middelburg A2 6-1, Meeuwen Al - Zeelandia Al 9-2, Walcheren Al - Noormannen Al 3-1, GPC Al - Vlissingen A2 4-3, Bevelanders Al - Domburg Al 2-0. Groep A4 (204): Middelburg A3 - RCS A3 afgelast, RCS A2 - Kwadendamme Al 10-0, Jong Ambon Al - Walcheren A2 3-2, Zld. Sport Al - Nieuwland Al 0-4, Kloetinge A2 - Middelburg A4 afgelast. Groep A5 (205): Breskens Al - Oostburg Al 3-0, AZW Al - Hoofdplaat Al 4-0, Steen Al - Corn Boys Al 10-0, Axel Al - Tem. Boys Al 0-3. Groep A6 (206): Sluiskil Al - Koewacht Al 1-1, Groede Al - Terneuzen A2 7-0, Hoek Al - Vo gelwaarde Al 1-3, Philippine Al - Biervliet Al 0-2, Zaamslag Al - IJ zendijke Al 4-3. B-junioren: Regio B3 (301): Axel BI - Terneuzen BI 0-1, Vlissingen Bi - RCS BI 4-1, Hoek BI - Tem. Boys BI 3-1, Aardenburg BI - HW BI 5-2, Clinge BI - Hontenisse BI 5-0. Regio B2 (302): Yerseke BI - 's H.A. Kerke BI 0-9, VCK BI - Kloe tinge BI 6-2, Heinkenszand BI - Zierikzee BI 6-2, Robur BI - Mid delburg BI 0-3. Groep B3 (303): Duiveland BI - Ouwerkerk BI 0-5, WIK Bi - DFS BI 6-2. Van onze sportredactie VLISSINGEN - In sporthal Baskensburg in Vlissingen worden zaterdag 14 mei turn- wedstrijden gehouden voor aspiranten. De organisatie is in handen van het gewest Zee land van het KNCGV (Ko ninklijk Nederlands Christe lijk Gymnastiek Verbond). De wedstrijden beginnen om half tien.

de Stem | 1983 | | pagina 21