CHRIS BARBER VRIJDAG IN TERNEUZEN Boete van 1000,- voor weigeren blaas- en bloedproef Schoolmuur als 4examenobject' 4 V ergunningen- procedures moeten soepeler' Terneuzen wil behoud onderwijs schipperskinderen CDA wil terugkeer watersnood medailles 'aterdag 30-ste laterlooplein- narkt Oostburg Toertocht c WOENSDAG 11 ME11983 VAN ZEELAND T27 PAGINA ZEELAND TERNEUZEN - De fractie van de PvdA in de gemeenteraad van Terneuzen zou graag zien (fat de kleuterschool voor schipperskinderen De Groene Zwaan in de toekomst onderge bracht wordt bij de schippersschool De Loop plank nu laatstgenoemde school verzekerd is van het voortbestaan. Draften Blues in voorprogramma Toontje Lager W. van Walraven kandidaat van PvdA Terneuzen Op Terneuzense LTS A.J. Kaland voor Kamer van Koophandel: Terughoudend Grevelingen Schietpartij in Vlissingen van dn BMW-dealor Garage Vefbivggebv Door rood licht politierapport WOENSDAG 11 ME111 Uitgaan in Zeeland markten P.C. Kerkdiensten Pikant PvdA: ook kleuters op de Loopplank Van onze correspondent Van onze correspondent TERNEUZEN - De Engelse Chris Barber's Jazz en Blues Band geeft vrijdag 13 mei in Porgy en Bess een concert. De organisatie is in handen E van de Stichting Jazzclub Zeeuwsch-Vlaanderen. Het wordt de proloog genoemd van het jaarlijkse Schelde Jazz Festival dat van 26 tot en met 29 mei in Terneuzen jjj wordt gehouden. j| Chris Barber's Jazz en Blues Band geniet een grote bekendheid in binnen-en buitenland. Het nummer „Icecream" kwam in de ja- 5 ren zestig zelfs voor in de hitparades, een niet alle- daagse gebeurtenis voor een jazz-orkest. Chris Barber richtte zijn eigen orkest op S in 1954, hij maakte die tijd legendarische optredens met onder andere Louis Arm strong en Ella Fitzgerald. De stijl van Barber is de laatste tijd onderhevig aan skiffle, blues en rock/jazz-invloe- den, die de traditionele di xieland een verfrissende en meestal verrassende noot geven. Het Engelse gezelschap wordt gevormd door zeven muzikanten. Monty Sunshi ne is wel de meest uitblin kende solist met het succes nummer „Petite Fleur". Pat Halcoif speelt bugel en trompet, John Crocker is klarinettist en alt-saxofo nist. Vic Pitt is al 20 jaar aan de band verbonden en han teert de bas. Roger Hill, eens een bekende popgitarist in diverse popgroepen, is sinds kort Chris Barber komen versterken. Johnny Mc Cal- lum is de banjoist van de band en Norman Emberson completeert het geheel op drums. De Barber-formatie speelt een enthousiast stuk Chris Barber - FOTO ARCHIEF DE STEM jazz muziek met veel afwis seling in soort en gewicht. Een optreden van Barber kan een zaal op zijn kop zet ten. pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirTF Zoals bekend is de huisves ting van De Groene Zwaan verre van ideaal. Het oude ge bouw aan de Schoolweg is in slechte staat en alleen dank zij de zachte winter bleek het nog mogelijk dat de kleuters daar in konden verblijven. B en W van Terneuzen heb ben onlangs het bestuur van de Algemene Maatschappij voor Varenden (AMVV) een semi-permanent gebouwtje aangeboden, te plaatsen bij de Loopplank, maar dit werd door een vertegenwoordiger van de AMVV van de hand ge wezen. Deze wilde liever een plaats op het industrieterrein of zo kort mogelijk bij de ha ven: „Maar dat hebben we niet", aldus wethouder drs. A. I. Rekveld, „en meer dan advi- eren kunnen we in deze ook iet doen". De leden van de commissie voor onderwijs hadden gister avond weinig moeite te beslis sen tot het intrekken van het raadsbesluit, genomen in de cember van het vorig jaar, be treffende de stichting van een afdeling voor schipperskinde ren aan de openbare lagere school voor gewoon onderwijs De Zonnebloem. Dit omdat de nieuwe wet op het basisonder wijs, die dit jaar in werking zou treden, is opgeschoven naar het jaar 1985. Het PvdA-raadslid me vrouw A. Stahl-Hemelsoet hoopte dat hiermee nu een de finitieve beslissing genomen kan worden en dat B en W zullen blijven streven voor het behoud van het onderwijs aan schipperskinderen. Hierop kon commissievoorzitter Rekveld bevestigend antwoorden. Mevrouw M. Meert-Ver- cruijsse (VVD) vroeg al het mogelijke in het werk te stel len om de onderwijsvoorzie ning in de binnenstad te kun nen behouden. Dat zal in de toekomst moeilijk worden, al dus Rekveld, hoewel de wil tot samenwerking tussen de ver schillende schoolbesturen aanwezig is. Er is in de bin nenstad een tweetal scholen dat een zeer grote kans loopt te moeten verdwijnen. HULST - Op Hemelvaartsdag speelt de popgroep Draften blues uit Perkpolder in het voorprogramma van Toontje Lager in Den Dullaert te Hulst. Aanvang 19.30 uur. Als extra attractie worden deze avond de Drafte Blues- fans in de gelegenheid gesteld gloednieuwe t-schirts van de band te kopen. De groep van manager Tinus Sponselee treedt op in de volgende bezet ting: Charles Heiszier, Zang/ gitaar, Kees van Hoof, zang, Peter de Maat, bas, Willem Rijn, drums, Jos de Maat, sax/mondharmonica en Ro nald Platjouw, sax. De organisatie (zaalvoetbal vereniging De Smickel i.s.m. Den Dullaert) zal, lering ge trokken hebbend uit de tafere len bij Doe Maar, tenminste twee en vermoedelijk wel drie ingangen openstellen voor het publiek. Van onze Haagse redactie DEN HAAG - De CDA-Twee- dekamerfractie wil dat de mi nisters Rietkerk (Binnenland se Zaken) en Smit-Kroes (Ver keer en Waterstaat) de sinds 1916 niet meer uitgereikte wa tersnoodmedailles opnieuw gaan uitreiken. Dat zou moeten gebeuren aan personen die zich kort na de ramp van 1953 bijzonder verdienstelijk hebben ge maakt. De CDA-kamerleden Van der Burg en Eversdijk laten dat blijken in schriftelijke vragen aan beide bewindslie den. De watersnoodmedaille, in 1855 ingesteld, werd al uit gereikt na de overstromingen van 1861,1878 en 1916. In hun vragen maken de beide CDA-ers duidelijk, de 30e verjaardag van de ramp dif jaar een goede gelegenheid te vinden om nieuwe medail les uit te reiken. Opvolger wethouder 4. Rekveld Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - W. van Wal raven (45) wordt de nieuwe PvdA-wethouder in Terneu zen. Hij volgt, waarschijnlijk in september, de enige socia listische vertegenwoordiger in het college van B en W, drs. A. Rekveld op. Rekveld vertrekt naar Gouda om daar rector te worden van een scholenge meenschap. Van Walraven (leraar van beroep) werd maandagavond unaniem door de fractie naar voren geschoven als de wet houderskandidaat. Andere ge gadigden trokken zich prompt terug. Gisteren werd het besluit van de PvdA-fractie kenbaar gemaakt in een vergadering van alle fractieleiders in de Terneuzense raad. Bij die ge legenheid bracht niemand be zwaren in tegen diens kandi datuur. Vijf jaar geleden, toen Van Walraven's politieke loopbaan in de raad begon en hij als 'groentje' ook al kandidaat- W. van Walraven. - FOTO ARCHIEF DE STEM wethouder was, gebeurde dat nog wel. De door het vertrek van Rekveld openvallende plaats in de gemeenteraad zal worden ingenomen door S. de Pooter uit Sluiskil. De bouwvakkers in spé bij hun bouwwerk TERNEUZEN - Het ontbre ken van grote bouwprojec ten heeft zestien kandidaat metselaars deze week in Terneuzen voor een even onverwachte als orginele examenopdracht geplaatst. Ze moesten bij de nieuwe LTS een stukje 'siermuur' optrekken, naar een ont werp van adjunct-directeur M. de Bokx. In het kader van het leer lingenstelsel deden de 16 ex amen op de Terneuzense school, waaraan nog een fraai stukje 'erfscheiding' ontbrak. Examencommissie en schoolleiding besloten sa men om de jonge metselaars daarop los te laten voor het examen-onderdeel bijzon der metselwerk. Een unieke - FOTO WIM K00YMAN opdracht voor de kandida ten en mooi meegenomen voor de LTS nu er voor exa mens bijna geen geschikte objecten zijn te vinden. Of alle leerlingen het met selaars-diploma op zak kun nen steken, blijft tot eind mei nog een spannende vraag. Maar dat ze de sier muur netjes neerzetten lijdt geen twijfel. „Mooi werk voor wie van het vak houdt. Ze kunnen echt niet veel minder dan vroeger" aldus een enthousiaste consulent De Kam. Van een onzer verslaggevers BIEZELINGE - Het verlenen van vergunningen aan het be drijfsleven dient niet alleen soepeler maar vooral sneller te gebeuren dan thans het geval is. Wanneer bij projecten van nationaal belang de provincie en of gemeente maar niet tol een beslissing kunnen komen moet het centrale gezag de knoop doorhakken en de ver lening van de vergunning zeil in handen nemen. Ook zal er bij het vergunningenbeleid minder detaillistisch en pre ventief gewerkt moeten wor den. Daarvoor in de plaats dient er meer toezicht achteraf plaats te vinden. Dat zei A.J. Kaland, voorzit ter van de interdepartementa le werkgroep Coördinatie ver gunningen, gisteren in zijn in leiding over dit onderwerp voor de Kamer van Koophan del en Fabrieken voor Mid den- en Noord-Zeeland. Als voorbeeld van een langslepende vergunningen procedure noemde hij die van Eurogas in het Sloegebied. Na in december 1976 de aanvraag voor de bouwvergunning voor een terminal ingediend te heb ben werd deze in oktober 1981 afgegeven. „Eurogas had nog het geluk dat Rotterdam dit bedrijf in zijn havengebied niet wilde hebben. Vandaag de dag wordt zo'n bedrijf overal met open armen ontvangen omdat is vastgesteld dat LPG niet gevaarlijk is", aldus de oud-gedeputeerde van Zee land. Kaland vertelde ook dat uit een door een Rotterdams on derzoeksbureau ingestelde en quête onder Nederlandse be drijven is gebleken dat veel ondernemingen zich terug houdend opstellen ten aanzien van hun problemen met be trekking tot de vergunning verlening door de overheid. „Omdat men bang is voor sancties blijft men liever ano niem. In een democratische staat is dat een slechte zaak. Vast staat dat veel overheden onzorgvuldig handelen bij de vergunningenverlening. Het allergrootste knelpunt is ech ter de lange duur van de pro cedures. Andere knelpunten zijn het gebrek aan bestuurs kracht bij sommige overhe den, de angst voor overbelich ting van milieuaspecten door de pers en de negatieve kanten van de wetgeving. Verder voe len werkgevers in het alge meen weinig voor een gecoör dineerd overleg van over heidslichamen op het gebied van de vergunningverlening", zei Kaland. De Kamer besloot in een brief aan minister Smit-Kroes van Verkeer en Waterstaat voorkeur uit te spreken voor een zout Grevelingenmeer. Ook zal de Kamer van Koophandel er bij de gemeen ten op aandringen terughou dendheid te betrachten bij het opleggen van de aanslagen voor de onroerend goedbelas- ting. Er zijn namelijk heel wat gemeenten die de aanslagen met meer dan de door het mi nisterie toegestande 4 procent hebben verhoogd. Tevens zal een beroep op de gemeenten worden gedaan bij de uitvoe ring van de Hinderwet meer „ondernemersvriendelijk" op te treden. Daarnaast zal de Kamer de begeleiding van on dernemers met hinderwetpro blemen intensiveren. VLISSINGEN - Maandagmid dag ontstond op de Nieuwen- dijk in Vlissingen een schiet partij, waarbij geen gewonden zijn gevallen. De aanleiding was een one nigheid geweest in de voor gaande nacht tussen de 22-ja- rige S. P. C. en de 32-jarige R. F. G., beiden woonachtig te Vlissingen. Toen S. P. C. met zijn auto kwam aanrijden maandagmiddag zag hij R. F. G. staan, die een groot model pistool bij zich had. S. P. C. sloop uit zijn auto en loste een schot naar R. F. G., doch de kogel ging door een winkelruit. R. F. G. schoot echter niet terug. Omstanders waarschuwden de politie, die op de kruising Walstraat-Nieuwstraat een personenauto aantrof met daarin R. F. G. en nog twee in zittenden. Na een wilde ach tervolging werd in Vlissingen een andere personenauto klemgereden met vijf inzitten den, waaronder S. P. C. De twee verdachten zijn in verzekering gesteld. Eén vuurwapen is teruggevonden. (ADVERTENTIE) Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen Telefoon 01150-13451 Van onze correspondente MIDDELBURG - „Uit pure eigenwijzigheid" had de 48- jarige B.M. uit Vogelwaarde op 4 juli van het vorig jaar blaas- en bloedproef gewei gerd, toen hem die na aan houding in Colijnsplaat was bevolen. M. had, na een lange en vermoeiende reis met zijn viskotter, op het haventer rein een friettent bezocht en in afwachting van zijn be stelling de pauze verdreven met een aantal borreltjes. Toen hij even later naar zijn schip terug reed, deed hij dit slingerend en zonder ver lichting en tenslotte zette hij zijn auto dwars in een par keervak. Voor toevallige passeren de politieagenten redenen genoeg om eens te gaan „snuffelen". Struikelend kwam de man zijn auto uit en de opstap naar het poli- tiebusje was een hindernis, die hij met hulp van de ster ke arm moest nemen. „Dronken", constateerden de politiemannen dan ook, maar nu ging M. zelf dwars liggen en weigerde hij iedere medewerking aan een on derzoek. M. kreeg een boete opgelegd van 1.000,- een week voorwaardelijk en een rij-ontzegging voor de duur van 6 maanden. Ook de 49-jarige F.v. G. uit Hulst had de bloedproef geweigerd. Het gebeurde op 7 juni in Sas van Gent, waar hij door zijn rijgedrag was opgevallen. Van G. was eerst door een rood licht gereden, ramde bijna een hem tege moetkomende politieauto, die dan ook prompt om draaide om de automobilist tot de orde te roepen. In eerste instantie gaf Van G. gehoor aan het stop teken, maar toen de verbali sant het autoportier wilde openen gaf hij vol gas en ging er vandoor. Na een wil de achtervolging kon hij worden klemgereden en na weigering van de bloedproef werd hij in een politiecel ten ontnuchtering opgesloten. Van dit alles herinnerde Van G. zich niets meer. Wel wist hij nog, dat hij in België twee trappistenbier had ge dronken, waarna hij op weg naar huis was gegaan. „Hoe ik in Sas van Gent terecht ben gekomen is mij een raadsel", aldus Van G. dins dag voor de politierechter. Zijn black-out meenden hij te moeten wijten aan de combinatie van medicijnen en alcohol. Officier van Justitie mr. Van Marion had een gevan genisstraf geëist van 2 we ken en een jaar ontzegging. Van G.'s verdedgiger mr. Wieland toonde aan, dat er in het proces verbaal een fout was gemaakt, op grond waarvan politierechter mr. Verstegen verdachte vrij sprak van het weigeren van de bloedproef. Voor de ande re ten laste gelegde punten veroordeelde hij hem tot een boete van ƒ1.000,- en een week voorwaardelijk. Een boete van 1.500,-, 2 weken voorwaardelijk en een jaar niet rijden was de straf die de 35-jarige G.v. G. uit 's Heerenhoek kreeg voor het rijden met een alcohol promillage van 2.25. Hij was op 18 december in zijn woonplaats aangehou den. AARDENBURG - In de nac) van maandag op dinsdag uit een weiland een twe» schapen en een lam gestolè De dieren waren eigende van de heer Van V. uit de rendreef in Aardenburg. AXEL - Bij een botsing een tegenligger werd gis morgen de personenauto stuurd door B. van W. te Bij. vliet vrijwel totaal verniei Het ongeval gebeurde op Doorndijk, een smalle pold weg onder de gemeente Aj. Vermoedelijk hield mevr® niet voldoende rechts waï door zij werd aangereden dol een personenauto bestuu door J.W. te Sluiskil wis voertuig licht beschadii werd. Niemand liep enig Iets. op. BRESKENS - Dinsdagav» omstreeks vijf uur is in rage van de firma Bliek l auto in brand gevlogen. brandweer van Breskens spoedig ter plaatse en kon zaak onder controle krijgen CADZAND - Op de Badhuij weg is een tweetal mortis granaten van 35 cm gevonds en in de Oude Stad in Oost burg vond men een granaat van 30 cm. De Mijnopfcen ruimingsdienst is in kennaen, gesteld. GOES - In de nacht va maandag op dinsdag zijn twa ruitjes van het stadskantw ingegooid. Door de opening»' is de inhoud van een vuilnis zak naar binnen geworpen. Di schade bedraagt circa 150 gul den. GOES - Op de 's-Gravenpol derseweg kwam de 16-jarig M. Z. met haar bromfiets o onverklaarbare wijze te val len. Zij is met verwondings aan haar knie overgebract naar het Berghzichtziekea huis. GOES - Op de kruising Lan- geweg-Deltaweg verleende 4 bromfietser J. F. W. uit TO! phaartsdijk geen voorrang aan een personenauto, te stuurd door F. H. M. de B, ui Middelburg. Door de aanrij ding liep W. een beenbreuk!) en is overgebracht naar hti Berghzichtziekenhuis. SCHOONDIJKE - In ii Dorpsstraat kwamen J. M i uit Oostburg en R. R. de N. ui! Schoondijke met elkaar botsing. Dit gebeurde doordal Van onze correspondent OOSTBURG - Komende zondag 15 mei houdt de Oostburgse toerclub TIO Eurodax toertocht met een lengte van 200 kilometer met Oostburg als start- en eindpunt terwijl het keer punt in Geeraardsbergen ligt. Het startschot wordt ge- Van een onzer verslaggevers ■OSTBURG - Zaterdag 14 iei wordt voor de dertigste eer in Oostburg op markt Ledelplein een Waterlo- _ileinmarkt gehouden. Dit dtiatjef, 12 jaar geleden ge- omen door de dit jaar jubi- „■rende Winkeliersvereni- ing Oostburg, is door de ja- heen een succes geble- ;u. Keeds voor voor 09.00 uur, officiële openingstijd van markt, zoeken diverse ge- adigden al een gunstig laatsje. Het zijn met name i kinderen die zeer vroeg pad zijn. Zaterdag is er voor de inderen overigens weer een xtraatje. Op een parkoers, fgezet met strobalen, be- taat voor hen gelegenheid ich uit te leven op zoge- aamde „handicapfietsjes". Een boerenkapel zorgt oor de muzikale nood. Vol- ende Waterloopleinmark- :n worden gehouden op 29 30 juli en 20 september. XEL treekmuseum- Expositie van Jansen met olieverfschilde- jen. Geop. woe. t/m zat. 13.30-17 vrijd. ook 19-21 u. (t/m 4 juni). OES randtheater - 20 u. Young doctors ilove. 16 j. ULST B. achteruit rijdend de auli oning van Engeland- 20 u. The van De N. raakte. Er was mi- teriële schade. TERNEUZEN - Gisteren P. J. J. te Terneuzen bij de ge meentepoli tie in zijn woon plaats aangifte van diefsti van zijn sporttas. Dit moetzijr gebeurd op het terrein van dt voetbalvereniging Terneuzen se Boys op zaterdag 7 mei tus sen 19 en 20 uur. In de tas be vond zich een uitrusting be staande uit sportkleding. goes, 9 mei 1983 - Bloemkool si kl 1 0,40-1,50, kl 2 0,15-1,00. Winstï kl 1 85/95 0,40-0,71 80/90 0,38-» 75/85 0,60-0,67 75/80 0,67-0,71 70/1 0,69-0,79 70/75 0,70-0,95 65/70 0,72- 0,81 60/65 0,61-0,63, kl 2 80/90 V 0,39 70/80 0,38-0,53 65/70 0,38-0 60/70 0,42 60/65 0,26-0,49 55/60 W Gloster kl 2 91 0,47 80/90 0,72 0,71. Golden Delicious kl 1 0,59-0,81 70/80 0,55-0,97 65/70 0,72 60/65 0,40, kl 2 91 0,57, 881 0,58-0,71 70/80 0,38-0,77 65/70 0,fi- 0,69 60/70 0,29 60/65 0,45. Lombarti calville kl 2 70/80 0,38. Jonagold kil 91 1,42 80/90 1,71 70/80 1,86. Appels industrie 26.80. Conference kl 75 1,83 55/65 1,78-1,85, kl 2 1,55-1,73 55/65 1,21-1,72 45/55 1,00. Voorverkoop kl 1 65/75 1,® 55/65 1,81-1,84, II 65/75 1,35, 55/ï 1.48 45/55 0.62-0.65. donderdag 12 mei hervormde kerkdiensten Aardenburg: 9.30 u. ds. H. Valk- Morgengebed in Ontmoetingskelt Axel: 9 u. ds. H.v.d. Berg. Biervliet: 9.30 u. ds. W. Meeuseen Past. de Nijs. Groede: 9.30 u. ds. M. Hooymeijer Hoek: 10 u. ds. W. van Meeuwen. Hontenisse: 10 u. ds, R. Harte? (dienst te Hulst). Hulst: 10 u. ds. R. Hartog. Nieuwvliet: 9.30 u. dienst in Grtf de. Oostburg: 9.30 u. ds. J. P (dienst in de Geref. Kerk aan Molenberg). Schoondijke: 9.30 u. ds. D. Vis (gez. dienst met Geref. kerk). Terneuzen: Goede Herderkerk:9u ds. E. Wolbers. Waterlandkerkje: dienst in Gro* de. Zaamslag: 9 u. ds. A. Schellevis. Zuidzande: 9.30 u. dienst in Groe» gereformeerde kerk Aardenburg: 9 u. ds. H. Valk. dienst in Geref. kerk). Breskens: 9 u. Kand. M. TaalnP (gez. dienst in Geref. kerk). Oostburg: 9.30 u. ds. J. Paksy. Schoondijke: 9.30 u. ds. D. Visser. Axel: 10 u. ds. a. Lunshof. Hoek: 10 u. ds. a. Verhoog. Terneuzen (Noordstr. kerk): 9u dhr. D. de Best. Zaamslag: 10 u. ds. M. Voet. gereformeerde kerk vrl' gemaakt Axel: 10 u. ds. J. Verkade. Hoek: 9.30 u. ds. H.v.d. Berg. Terneuzen: 9 u. ds. C. Mewe. Zaamslag: 9.30 u. ds. D. Vreugd01 hil, Velp. christelijke GEREFO» meerde kerk Zaamslag: 9.30 u. ds. L.v.d. Möj Dad warrior, 16 j. 20 u. Aas der zen, a.l. 20 u. Diva, 16 j. 20 u. Socie- - affairs, 18 j. 5DDELBURG Ie Vleeshal - Werken van de Oos- mrijkse kunstenaar Oswald berhuber Geop.: di. t.m. zat 1-17 u. zond. 14-17 u. (t.m. 12 juni). >eeuws Kunstenaarscentrum - Jo- eNoest met tekeningen. Geop.: di. n don. 10-17.30 u. woe. en vrij. 3-17.30 u. en 19-21 u. zat. 10-16 u. m. 26 mei). Zeeuws Museum - oto's van Paul Citroen. Geop.: ma. m. vrij. 10-17 u. (t.m. 27 juni). IXJANSTEEN afé de Kroon- 13.30 u. schieting oor bejaarden. GISSINGEN Uhambra I - 20 u. De lift. 16 j. Al- ambra 2 - 20 u. Still of the night |j. Galerie Marquis, Nieuwenaijk j- Overziehts-tentoonstelling van ■errit van der Ven met schilderij- n. Geop. woe. t/m zat. 13.30-17.30 zond. 14-17 u. (t/m 5juni.) jzendijke treehmuseuro VVest- Zfeuwsch-Vlaanderen- Zome- expositie van bodebussen en antklossen. Geop. werkd. 10-12 en 3.30-17 u. zat. en zond. 14-17 u. (tot aug). JTSTDORPE •oncordia- 14 u. Eddy Wally met rkest. fonderdag -"posities: zie woensdag. ■OES ■randtheater - 20 u. Young doctors Jlove. 16 j. IULST toning van Engeland- 15,18.45 en 115 u. De gendarme in paniek, a.l. u Yofi de beer. a.l. 15 en 18.45 a liberty blues. a.l. 18.45 en 21.15 u. -aady Shack, a.l. 21.15 u. The road rarrior. 16 j. 15 en 18.45 u. Lieve beisjes. 18 j. 21.15 u. The excorcist. ?J VV. Blommaert - 14.30 u. schie- ®ngstdijk fOWAoJ|el~20ubinga 'testtent café Wilton - 19 u. prijs- ^mp topbiljart. Café Oude Molen i;ïia schieting. waarde sP°rt -14.30 u. schieting. joordstraat/WALSOOR- nïÊiPheere -14.30 u. schieting. "JSSïNGEN "Juunbra I - 20 u. De lift 16 j. Al- ambra 2 - 20 u. Still of the night ^iaardenschietlng - In ver »and met Hemelvaartdag gaat ,ebejaardenschieting donder- ih 't Heike niet door. i

de Stem | 1983 | | pagina 10