tot ining jouw ondert ter winst yV'24 Olympisch team te duur emeldinge ontspringt de degradatiedans Internationals slaan fel toe in Terneuzen Geen opvolger voor Quaars Opkomst bij vergadering KNVB matig Zaamslag te sterk voor Krabbendijke Heinkenszand nadert titel V erlies B-jeugd Axel Resultaten tennisduels DE pagina sport 6 haanpag 9 me11983 pagina sport 7 )amesteam hn GDVV luperieur wnemuiden l>akt uit Zenuwen Wisselspelers edewerker te veroveren in de topklasse 1 Ie hegemonie in die spelsoort il vele jaren voert de Axelse e klas en alleen Louis Dallin- de neus van Platjouw weg te n uit gegaan dat het ging om ijn er toch twijfels gerezen of inmalig gebeuren is. vare debacle uit te zullen I iraaien voor Platjouw. Rottier f ;ing voortvarend van start en ïad na zeven beurten een bij- ia onoverbrugbare kloof ge. lagen: 67-16. Het pleit toch voor het ka-1 •akter van Platjouw dat hij in iie uitzichtloze situatie niet )ij de pakken neer ging zitten. Het verschil werd nog groter I toen Rottier in de achtste jeurt een serie van 17 produ- :eerde. Platjouw kon daar met waalf op antwoorden, maar n de daaropvolgende beurt vas Rottier, via zeven caram boles, al op een totaal van 91J ;ekomen. Met een knap ge-1 peelde serie van 41 kwam Platjouw nog terug tot naar zag Rottier in de tiende I aeurt met negen caramboles ie honderd volmaken. De acht ;aramboles die Platjouw in de labeurt verzamelde, waren liet toereikend om de titel van Rottier nog in gevaar te bren- en. De eindstand van dit kam-1 pioenschap was (respectieve- iijk aantal matchpunten, alge meen gemiddelde en hoogste serie): 1. Johnny Rottier 12- 7.60-43; 2. Theo Platjouw 10- 8.12-53, 3. Louis Dallinga 8- 5.87-25, 4. Tonny van Eenen- j naam 6-3.75-19,5. Frits Bakker 4-4.91-31, 6. Peter Snelders 2- 3.20-17, 7. Frans Huntink 0- J 3.03-29. Jacqueline van Stee zich op nieuw sterker in de spirnt dan de Zeeuwse kampioene Petra van Stel, die overigens wel het - Midden Zeeland-klassement blijft aanvoeren. Frans van de Berge, blijft leider in de A- groep en in de B-categorie is Johan Gijzel lijstaanvoerder. UITSLAGEN: A-categorie: 1. W. Hoondert, Heinkenszand; 2. A. Brooymans, Putte; 3. S. Rommers, Rilland; 4. R. Slabbekoorn, Kapel- Ie; 5. R. Boers, België; 6. F. van de Berge, Krabbendijke; 7. K. van 't Westeinde, 's-Heerenhoek; 8. J. de Visser, Goes; 9. P. Hoondert, Hein kenszand; 10. C. van de Corput, Os- sendrecht. B-categorie: 1. C. van der Horst, Standaardbuiten; 2. J. Jacobs, Wouw; 3. M. Hendriks, Os- sendrecht; 4. S. Moerenhout, Acht huizen; 5. P. Legierse, Achthuizen. C-categorie: 1. O. Maas, Goirle; 2. T. Mathijssen, Wouw; 3. H. Melis sant, Melissant; 4. L. Beijer, Oude Tonge; 5. F. Franse, Kwadendam- me. Dames: 1. J. van Stee, Herkin- gen; 2. P. van Stel, Wemeldinge; 3. S. Stompé, Koudekerke; 4. I van Otzel, Oude Tonge, 5. J. Goeree, Driewegen. achterstand aan bij rust. Een verdiende voorsprong voor Graauw. Clinge kwam via Boudewijn van Craenen- broeck op voorsprong, maar Eric de Block en Paul Tael- man zorgden voor een 2-1- ruststand. Na de thee deed Clinge er een schepje bovenop en was het duidelijk de betere ploeg. Via opnieuw Van Crae- nenbroeck en Alex Drumont werd een 2-3-zege behaald' Scheidsreachter Fons van de Bunder leidde bekwaam. eerstvolgende wedstrijden in dit toernooi zijn: dinsdag 1® mei Clinge-HVV'24, vrijdag '3 mei Hulsterloo-Steen en dins- j dag 17 mei Steen-Clinge. Van onze tennismedeiverker TERNEUZEN - De uitslagen van de zaterdag gespeelde wedstrijden in de districts-he- rencompetitie tennis, luiden als volgt: Hoofdklas: Zaamslag 1-y3? Forza 4-2, Drive-Animo 1 Eerste klas: Philten 1-Smasn1 5-1, Axel 2-Animo 2 6-0, SJe Hulster Ambacht 1 3-3, SW'5 1-Axel 1 4-2, Boskreek 1"Y°' gelvlucht 1 6-0, TVS 1-®!* me'78 1 6-0, Vogelvlucht 4' Halve Maantje 3 0-6, Souburg 1-Waarde 3-3. Tweede W*f_' Smash 2-Zaamslag 2 0-6, Bier* vliet-Sluis 2 0-6, Hulster A"}' bacht 2-Philten 2 5-1, Game 1 2-TVS 2 6-0. Derde klas: Hul: ster Ambacht 3-Boskreek 5-1, Ludo et Emergo-Slurs 3-3. T9 Van ome sportmedevxrker KAI'ELLE - Leverde de i ^groting van de KNVB af- Reling Zeeland geen enkel I discussiepunt op tijdens de algemene voorjaarsverga dering van deze sportbond in Kapelle, de begroting van |,et KNVB-amateurvoetbal j bracht meer leven in de brouwerij. Met name de bosten die genoemd werden I Voor het Olympische team, en dat alleen nog maar voor de voorronden, riepen nogal wat wrevel op. „Maar liefst I j 250.000,- voor profs", werd als oneerlijk ervaren. Tegen het Olympische team werd stevig „ge schopt". Oorzaak was dat slechts enkele amateurs in dit team spelen en de rest afkomstig is van het betaal de voetbal. De bekende knuppel werd in het hoen derhok gegooid door Jo Kor- stanje, die van de vergade ring wilde weten hoe zich op te moeten stellen tijdens de algemene amateurvergade ring in Zeist. Hij zag de ver strengeling amateurvoet- bal-betaald voetbal niet zo zitten en ageerde daarom ook tegen de kostenkant van het Olympische team. Krabbendii ke-bestuurder Vogelaar kreeg hij hiervoor mee. Deze stelde: „Wij moe ten goed de vinger aan de pols houden en moeten niet afwijzend staan tegenover een strikte scheiding tussen amateurs en Betaalde voet ballers". Van Otegem van Corn Boys vond dat de Olympische gedachte een duidelijke wijziging had on dergaan en was eveneens niet voor het Olympisch team waar het amateur voetbal de kosten op moet hoesten. Joop Janssens, penning meester van de amateursec tie binnen de KNVB, verde digde toch de ingeslagen KNVB-weg. „De kosten zij niet zo hoog als voornoemd", zei hij. „Het Olympisch co mité draagt ƒ230.000,- subsi die bij, terwijl wij er van doordrongen moeten zijn dat we mee moeten werken aan verbetering van het voetbal. De kosten zijn niet hoger dan dat we met amateurs werken. De betaalde voet- ballels dienen geen werk- verzuimkosten in", repli ceerde hij. Daarmee kreeg hij de zaal „plat", zonder echter de aversie tegen de „profs" weg te nemen. oek onderuit in sleutelduel Door Rinus Verberkmoes WEMELDINGE - Hoek heeft de twee punten »rsprong, die het in de race om het kampioen- >hap van de derde klas in het zaterdagvoetbal had, it handen gegeven. In Wemeldinge verloor het in de plaatselijke club met 1-0 in een duel dat bol ind van de emoties. Wemeldigne moest winnen zeker te zijn van prolongatie van het derdeklas- irschap, terwijl Hoek aan een gelijk spel voldoen- had om volgende week bij winst de titel te pak- sn. Dat het daarin niet slaagde had als oorzaak te amenhangend spelen, waardoor de gastheren iteindelijk de toon konden aangeven. Vpor een Joeg in degradatiegevaar een prettige gewaar- lording, voor Hoek daarentegen een nare zaak. IWemeldinge wilde regen de jonge Dekker een moeilijke opgave omdat hij met name routine tekort kwam om de slimme Cees de Vos onder con trole te houden. Deze hoek- aderlating en een te weinig or ganiserende Van Glansbeek deed de defensie van de Zeeuwsch-Vlamingen geen goed. tegen ploper Hoek een goed resul- neerzetten. Het 3-3-gelij- ispel eerder in de competitie haald in Hoek, werd door de velanders als onrechtvaar- j beschouwd en dit moest op isportieve wijze recht gezet lorden. Dat Wemeldinge arin slaagde, lag niet zo zeer de eigen kwaliteiten, sar meer aan een falend ek, dat slechts even voor de kuze liet zien dat het wel de- jlijk pressievoetbal kan spe ll, Dat er toch niet gescoord jerd en Wemeldinge de toen bereikte 1-0-voorsprong aeld, was te danken aan de fezonder goed op dreef zijnde femeldinge-goalie Ko van el. Alles wat deze lange elman te verwerken kreeg, felbracht hij met een grenze- zelfvertrouwen en verve, or Hoek een optreden om ieloos van te worden. En it werd de formatie van trai ler Doorns dan ook. Bij de jit-blauwen verdween, voor per dat dan aanwezig was fweest, het zelfvertrouwen heel. Moedeloos vocht Hoek or een beter resultaat, zon- fer dat het vuur ontstoken wd. In de openingsfase was het litiatief voor Wemeldinge, fet Hoek achter zich aan liet len. Met drie spitsen zocht |et de aanval op. Voor Hoek ligszins verrassend omdat [emeldinge gewoonlijk met nee spitsen opereert. Hoek, fetzonder de ijzersterke Wil- iBraafhart (ziek) was afge- W, posteerde Eric Dekker pdevoorstoppersplaats. Voor IOOSTBURG - GDVV is mpioen van de eerste klas i het Zeeuwse damesvoet- Afgelopen week wonnen pGoese dames met liefst 0-15 Hoek. De 1-4-nederlaag per tegen Vlissingen mocht f Pret niet meer drukken. e-VCK werd 1-1, Vee- Werseke 6-0 en VCK-Oost- Belle 0-1. In de tweede klas Wn Kruiningen met 8-1 "1 Smerdiek. In de tweede f,is B bond Nieuwdorp Oost- Wie 2 met 1-0 aan de zege- Von ome sportmedewerker BURG - In de landelij ke r*de klas A van het KNVB- prdagvoetbal heeft Arne- F®n na de 7-0-zege op Bru- %s en na het 1-1-gelijk van Altena tegen Good «n°g altijd kansen op pro- 1 hielp nog een handje 2 met 0-2 van ASWH te Pezen. SSC'55-Oostkapelle k.: B-0, evenals Oranje Wit- lü ^EO'25 verloor met de- t® cijfers van SC Ever- -OOSTKAPELLE 3-0 2-0. Wim Kommers 1-0 Arno van der Schans PANJE WIT-WHS 3-0 - £<M>. Frans Huisman 1-0. Kleinendorst 2-0, Kees 1:2» Putte 3-0. |5NEMTJIDEN-BRUSE 7-0 - Rust 2-0. Ad Rn? 1_0' Jacco Ooster- IL Ad Poortvliet 3-0. L° Oosterling 4-0, Ad hllet 5-0, Lein Dieleman 'ficco Oosterling 7-0. Zeker niet toen na enige tijd duidelijk werd dat doelman Knol zijn zenuwen eveneens niet voldoende in bedwang had. Nadat hij al mis had ge tast op een voorzet, pakte hij weer compleet mis bij een vrije trap van Wemeldinge- middenvelder en beste man van het veld, Tonny van der Linden. Jan Kees Zegers rea geerde attent en kopte de gast heren naar een 1-0-voor sprong. Dit was het sein voor Hoek om de aanval op te zoeken. Het deed dit en drong Wemeldinge met de rug tegen de muur. Eerst liep Frans van der Pijl enkele malen stuk op doelman Van Stel, waarna Jan Hame link en Koeyer deze goalie eveneens op hun weg naar succes tegen kwamen. Zo doende onderging de stand voor de pauze geen wijzging meer. Na de thee moest Hoek de aanval opzoeken en deed dit zonder voldoinde overleg. Door alles door het centrum te gooien was het voor Wemel dinge alleen maar zaak de bal uit de gevaarlijke zone te trappen. Het deed dit zonder zich verder druk te maken of alles nu wel mooi en aardig was. Daaribj had het voldoen de routiniers in huis die het kunstje „tijdrekken" goed be heersten. Dit tot irritatie van de Hoek-equipe en arbiter De Haan. Als resutlaat leverde het enige emotievolle discus sies op, zowel binnen als bui ten de lijnen, maar geen doel punten. De beste kansen wa ren in de slotfase nog voor Wemeldinge dat te moe ge streden was om dit uit te bui ten. OOSTBURG - In de hoofd klas B-junioren verloor Axel in de regioklas BI met 0-1 van Terneuzen en Hoek won met 3-1 van Terneuzense Boys. Axel is daardoor de tweede degradant uit deze klas. Overige uitslagen: Vlissin- gen-RCS 4-1, Clinge-Honte- nisse 5-0. In de regioklas B2 waren alle prijzen al verdeeld. Uitslagen: Yerseke-'s-Heer Arendskerke 0-9, VCK-Kloe- tinge 2-6, Heinkenszand-Zie- rikzee 6-2, Robur-Middelburg 0-3, VCK-Goes 1-5, Arnemui- den-'s-Heér Arendskerke 5-0, Yerseke-Kloetinge 0-11, Zie- rikzee-Middelburg 2-2. Standen: Regio BI: HW'24 BI 17-30, Vlissingen BI 18-27, Terneuzen BI 18-27, RCS BI 18-22, Terneuzense Boys BI 18- 18, Clinge BI 18-17, Aarden burg BI 17-15, Hoek BI 18-10, Axel BI 18-8, Hontenisse BI 18-4. Regio B2: Kloetinge B 18- 33, Zierikzee BI 18-24, Arne- muiden BI 16-21, Middelburg BI 17-20, Goes BI 17-19, 's- Heer Arendskerke BI 17-18, Heinkenszand BI 18-17, VCK BI 18-13, Robur BI 18-9, Yer- seke BI 18-0. Spelmoment uit de zaterdagtopper Wemeldinge-Hoek. Hoek-aanvallers (witte shirts) Timmers en Van Boom trachten de gelijkma ker te forceren in de slotfase. Van der Linden (met kniekous) en Dagevos capituleren echter niet. - foto willem mieras Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Eén helft heeft het team van Oud- Zeeuwsch-Vlaamse spelers het goed bij kunnen benen tegen de Oud-internatio nals, maar in de tweede helft was het hek van de dam. Toen werd een 0-1- ruststand uitgebouwd naar een riante 1-7-overwinning. Een zege waarop weinig af te dingen viel. Jammer voor de organisa tie was dat de publieke be- lanbgstelling voor dit duel tegenviel. Een krappe vier honderd toeschouwers had den zich de moeite getroost om naar het Zuidersport- Spelmoment uit de wedstrijd tussen het Oud-Zeeuwsch-Vlaams elftal en de Oud internationals in Terneuzen. Een van de Zeeuwsch-Vlaamse spelers passeert hier twee Oud-i71 têTTmhunats. park te komen. Te weinig in feite om de kosten te dekken, maar via de medewerking van enkele sponsors kon de werkgroep Zeeuwsch- Vlaanderen van Terre des Hommes nog iets aan dit ge beuren overhouden. Zoals gezegd gaf Oud- Zeeuwsch-Vlaanderen in de eerste helft knap tegenspel. Het initiatief bleef wel voor namelijk in handen van de technisch sterkere Oud-in ternationals, maar de kan sen waren in die periode toch niet voor het oprapen. Het enige doelpunt voor rust werd gemaakt door Henk Warnas na aangeven van André van der Ley. Na rust, vooral veroor zaakt door het regelmatig rouleren van spelers, was de organisatie zoek in de Zeeuwsch-Vlaamse defen sie. Posities werden niet goed overgenomen en de be keken spelend Oud-interna tionals waren er als de kip pen bij om die onzorgvuldig heden af te straffen. Niet voordat Zeeuwsch-Vlaande ren via een prachtige kop bal, na aangeven van Peter Simons, door Ferry van Kruyssen op 1-1 was geko men. Gestimuleerd door uit blinker Piet de Vries liepen de internationals vrij ge makkelijk uit naar 1-7. Nol Heijerman scoorde 1-2 waarna Wietze Couperus twee keer na aangeven van André van der Ley, scoorde. Van der Ley nam de vijfde treffer voor zijn rekening en Daan Schrijvers scoorde met een prachtige goal 1-6. In de slotfase liet Wietze Coupe rus 1-7 aantekenen. De af trap werd verricht door Harry Vermeegen, bekend van het VARA-televisiepro- gramma Pisa. Van onze sportmedewerker KAPELLE - Het bestuur van de KNVB afdeling Zee land bestaat voorlopig uit slechts acht man. Secretaris penningmeester Johan Quaars stapte op nadat hij in oktober 1977 deze taak op zich had ge nomen. Aangezien er geen kandidaat was gesteld in de vacature Quaars, zit de afde ling Zeeland van de KNVB zonder secretaris-penning meester. „We hebben de con sequenties overzien en aan vaard. Tot aan de voorjaars vergadering zal ik als voorzit ter, waarschijnlijk de taak van penningmeester er bij ne men", liet Jan Schaalje de ver gadering weten. Johan Quaars, de gaande man, liet weten geen behoefte te hebben aan een betoog over het wel en wee dat gepasseerd was. „Ik hoop alleen dat er op korte termin iemand als op volger gevonden zal worden", zei hij. Schaalje, die Quaars bedankte, prees de inzet die deze secretaris-penningmees ter aan de dag had gelegd. „Het is voor ons te betreuren dat je hebt moeten besluiten te stoppen. Maar iemand die geen tijd meer heeft moet die beslissing nemen, hoe moeilijk die ook is. Ik vind het jammer dat we uit elkaar gaan", aldus Schaalje die Quaars een ca deaubon voor een trainings pak overhandigde. Van onze sportmedewerker KAPELLE - De terugkeer naar één centrale vergadering voor alle clubs die lid zijn van de KNVB afdeling Zeeland, in plaats van de enkele jaren gehanteerde werkwijze met regionale ver gaderingen die regio-gemachtigen afvaardigden naar deze ont moeting, heeft de KNVB goed gedaan. Deze conclusie kan ge trokken worden uti de matige belangstelling die er voor de voorjaarsvergadering van de KNVB afdeling Zeeland bestond. Ruim 90 procent van de zaalvoetbalclubs liet verstek gaan. Een opkomst die afdelingsvoorzitter Jan Schaalje „teleurstellend" noemde. Zelden zal de KNVB afde ling Zeeland een vergadering hebben gehouden die zo tam verliep als de voorjaarsverga dering zaterdag in Kapelle. De begroting die penningmeester Quaars had voorgeschoteld, kreeg geen enkele opmerking te verwerken. Zijn voorstel om eventuele meevallertjes in een extra pot te stoppen, het zoge- maande fonds meerjarenfi- nanciering, werd eveneens aangenomen ondanks dat Vleugel van Bruse Boys zich afvroeg waarom vorig jaar uitbetaald werd aan de clubs. De overige voorstellen, het in stellen van één hoofdklas B- junioren in plaats van de nu bestaande twee en het verlen gen van de speeltijd tot twee keer 40 minuten voor deze groep, werden vrijwel una niem aangenomen. De HuZaVo (Hulst) kreeg de vergadering mee in het stre ven naar een recreatieve klas ter verruiming van de moge lijkheden om te komen tot meer zaalvoetbal. Een voorstel ter verruiming van dispensa tie voor de A-juniorenklas - senioren terug naar de A-ju nioren - werd aangenomen, maar moet nog getoetst wor den aan de reglementen en de goedkeuring krijgen van de andere 19 afdelingen binnen de KNVB. De terugloop in het ledenbestand binnen de KNVB kreeg zoals gewoonlijk tijdens de jaarvergaderingen die de afdeling Zeeland hield, de nodige aandacht. „Ongetwijfeld zullen wij ons binnenkort moeten buigen over de vergroting van het aantal wisselspelers bij de jeugd. We denken dan aan de lagere A-junioren- en B-ju niorenklassen en binnenkort moet het dan ook mogelijk zijn om bij de D- en E-pupillen met zeventallen binnen de lij nen te verschijnen", zei Schaalje in zijn openingsrede. In deze rede merkte hij even eens op: „De tijd is niet ver meer dat ook de competities zaalvoetbal centraal geregeld zullen gaan worden alsmede de financiële perikelen". Zaken die de afdelingsvoor zitter eveneens aan het den ken hadden gezet, waren de zogenaamde wilde lotto's en toto's. Deze geldstroom gaat de KNVB voorbij, terwijl deze, zoals Schaalje zei: „Van het grootste belang is voor de clubs, maar ook voor onze af deling en voor de totale KNVB". De terugloop in het ledenbe stand baarde Sluis-bestuurder Postuma zorgen. „Doen wij het wel goed", vroeg hij zich af. „Een voetballer moet via een schorsing gestraft worden en niet met een boete. De ad ministratiekosten moeten vijf gulden in plaats van 25 gulden bedragen", stelde hij. Ondanks zijn verweer kreeg hij de ver gadering niet mee. „De ver vuiler betaalt", stelde voorzit ter Schaalje, die de 25 gulden administratiekosten juist vond. Postuma repliceerde nog wel dat er in de begroting al rekening werd gehouden met opgelegde boetes, maar ook dit verweer mocht niet baten. Bij - tend werd opgemerkt dat de vergadering zo'n 2500 gulden aan boetes op zou leveren. Een bedrag dat de thuisblijvers op moeten brengen, omdat zij verzuimden te komen. Zo doende wordt een tegenvaller toch nog een meevaller. KRABBENDIJKE-ZAAM- SLAG 1-2 - Twee matig acte rende ploegen met een over winning voor de gelukkgiste equipe. Bijna alles speelde zich op het middenveld af en de toeschouwers konden dan ook weinig enerverende momen ten voor de beide doelen aan schouwen. Jan Dees opende de score en toen Jan de Zwarte Zaamslag even later op 0-2 bracht, leek de strijd gestre den. Krabbendijke probeerde daarna wel dichterbij te ko men, maar het lukte allemaal niet zo best deze middag. Een vijftal minuten voor tijd werd het toch nog 1-2, maar toen was de tijd te kort om Zaam slag nog in de problemen te brengen. Een gelukkgie zege voor Zaamslag met toch wel twee belangrijke winstpunten. TERNEUZENSE BOYS- THOLENSE BOYS 2-1 - Een duel tussen twee middenmo ters, die vrijuit spelend de competitie kunnen afmaken. De eerste helft draaide het aan beide kanten duidelijk niet. Toch was het bii de rust 2-0 voor de thuisploeg. Na een kwartier kopte Rolf Wilting 1-0 binnen en even later werd het na goed doorzetten van de-'- zelfde speler 2-0 via Arjen Wilting. Na de thee kwamen de bezoekers duidelijk klasse tekort. Terneuzense Boys had toen de score moeten opvoe ren, maar in plaats daarvan werd het 2-1 via een vrije schop van Piet Geuze. Met na me Kees Verplanke, Arjen Wilting en Richard Kapelle kregen daarna goede kansen op 3-1, maar er werd niet meer gescoord. Het bleef een ver diende zege voor de Terneuze- naren, die eigenlijk hoger had mogen uitvallen. KLOETINGE-KAPELLE 1-0 - Rust 0-0. Leo Slabbe koorn 1-0. NTVV-DINTELOORD 1-2 - Rust 1-1. Jan Nooteboom 1-0, Rinie Visser 1-1, Peter de Vos 1-2. BWR-SEROOSKERKE 0-4 - Rust 0-2. Han Lobbezoo 0-1 en 0-2, Jan Riemens 0-3, Hans Adriaansen 0-4. HEINKENSZAND-MID- DELBURG 2-0 - Heinkens zand was de betere ploeg en dat overwicht werd in de eer ste helft in de score tot uit drukking gebracht. Uit een corner van Chris Bal opende Bert Peeters de score en op slag van rust werd het via een prachtige goal van Jan Kees de Jonge 2-0. Na de pauze hoefde het voor de thuisploeg allemaal niet meer zo nodig en Middelburg was niet in staat ^en vuist te maken. Veel was er voor de toeschouwers dan ook niet meer te zien. De wed strijd ging uit als de bekende nachtkaars. GPC-DFS 1-1 - Rust 1-0. Ben Vermeulen 1-0 (straf schop), Pieterse 1-1. COLIJNSPLAATSE BOYS- KRUININGEN 2-2 - Rust 0-1. Ko van de Parel 0-1, Peter Brouwer 0-2, Wily de Fouw 1-2, Marco de Looff (straf schop) 2-2. APOLLO-VCK 2-2 - Rust 1-0. Nico Iverse 1-0, Wim van Welsum 1-1, Erwin Versluis (eigen doel) 2-1. WIK-SVD 1-2 - Rust 0-1. André van de Baan 0-1, Maar ten van de Guchte 0-2, Gerard van de Klooster 1-2. 'S-HEER ARENDSKERKE -DUIVELAND 1-1 - Rust 0-0. Wim Goedegebuure 1-0, Adrie Bal 1-1. Stand: Heinkenszand 20-27, 's-Heer Arendskerke 21-27, Duiveland 21-22, GPC 21-22, VCK 21-21, Apollo 21-21, Mid delburg 21-20, Kruiningen 21- 20, Colijnsplaatse Boys 21-19, DFS 20-18, WIK 21-17, SVD 21- 16.

de Stem | 1983 | | pagina 13