Celstraf geëist voor poging tot moord op buurman Jubilarissen van FNV Terneuzen gehuldigd KvK: voorkeur voor zout Grevelingen "v 1 K( )RT MIDDEN" -ZEEUWS I Vandaag Belgisch kampioenschap ballroom-dansen 1 APARTE ZATERDAG 7 ME11983 7ATERDAG 7 ME11 Rode Kruisrit van WZA in Oostburg Zeeuwsch Vlaamse koren op concertreis naar Engeland Opnieuw kringzege Guust van Strien SAS VAN GENT - Het begint met de les stijldansen. In het nette pak en de zondagse jurk elkaar op muziek voor de voeten lopen. En voor de meesten houdt het daarmee meteen op. De gemiddelde Nederlander heeft ooit wel de foxtrot geleerd, maar vraag 'm (ja, vooral hem) jaren later niet die simpele stappen nog eens in praktijk te brengen. Dat wordt een klungelige verto ning. politierapport OOSTURG - E sinds 1 januari va het vorig jaar aanc Oostburgse Prir Willem Alexandei school (bijzonder or derwijs) verbonde afdeling voor 13- t< 20-jarigen, blijkt ee schot in de roos zijn geweest. ^TMMI VAN ZEELAND T27 PAGINA ZEELAND 31 Van onze correspondent OOSTBURG - De West Zeeuwsch Vlaamse Autoclub (WZA) houdt op donderdag 12 mei (Hemelvaartsdag) de tra ditionele Rode Kruisrit. De baten van deze rit komen ten goede aan de kas van de afde ling West-Zeeuwsch-Vlaan deren van het Rode Kruis. In verband bedraagt het in schrijfgeld voor alle deelne mers tien gulden per equipe. Bovendien is er ook een fiets- klasse voor wielrijders en deze betalen vier gulden. In de wedstrijdklassen A en B, meetellend voor het club kampioenschap van de WZA, geldt het NRF-TRR-regle ment. De Toerklasse, voor be ginnende rijders en Rode Kruisdonateurs, wordt verre den volgens een zeer eenvou dig samengesteld reglement. De lengte van de A en de B- klasse is circa 44 kilometer te rijden met een gemiddelde snelheid van 20 km. per uur. De toerklasse is zes kilometer korter. Inschrijven voor deelname is mogelijk vanaf 12.45 uur in café Vier Emmers aan de Markt te Oostburg. Er is een vrije start vanaf 13.30 uur ge legen aan het parkeerterrein naast de sporthal De Veer- hoek. De rit is uitgezet door de heren Kolijn, Tresonie, Van Engelenburg en Van Hane- gem. TERNEUZEN - Op donderdag 12 mei gaan het Hervormd kerkkoor van Cadzand en het kamerkoor Vocalitas uit Ter- neuzen weer op concertreis naar Engeland om daar op za terdag 14 mei een concert te geven in de kerk van St. Mat thew te Redhill (Surrey). Voor het Cadzandse koor is dit de vijfde keer dat men deze reis onderneemt en sinds de vorige reis in 1980 worden zij verge zeld door het kamerkoor Vo calitas. De beide koren staan onder leiding van Arie Karreman. Als organist gaat mee Jos Ver- poorten uit Breskens terwijl als tenor Jan Willem van Bar- neveld en de bas Kees van Nieuwenhuizen optreden. Het programma omvat o.m. kora len van J.S. Bach, dubbelkoren van Christoph, Bach en Hass- ler, enkele negro spirituals van Arie Karreman en ro mantische werken van Faure en Gounod (Messe solennelle). Vrijdag maakt het 71 tellen de gezelschap een excursie naar Londen, waar onder meer een boottocht op de Tha mes gemaakt wordt en de Westminster Abbey bezocht. Zondagavond hoopt men weer terug te zijn in Cadzand. Van onze duivensportmede werker GOES - De duiven van Guust van Strien te Wolfaartsdijk doen het in de beginperiode van het nieuwe seizoen zeer goed. Opnieuw schreef hij op zondag 1 mei een kringcon cours op zijn naam met een jaarling. Uitslagen Compiègne. Con- coursbond Zuidbeveland met 2440 duiven. (1595,06 mpm). 1. G. van Strien, 2. en 5. H. Janse te 's- Heerenhoek, 3. D.A. Rijk te Heinkenszand, 4. M. Boudens te Kwadendamme, 6. R. Krijger te Goes, 1, 7. en 12. H. Beulens en zoon te Kwadendamme, 8. J. Al- lemekinders te Kapelle, 9. L. Schmid, 10 en 11. J. Verhaagen, 13. N. van Kleune, 14. C. Witte, 15. J. Kaho, allen te Goes. Concours Combinatie Westzuid- beveland met 718 duiven (1595 mpm). 1. G. van Strien, 2 en 4. H. Janse, 3 en 5. D.A. Rijk, 6. A. Driedijk, 7. C. Hermes, beiden te Lewedorp, 8. H. Moens te 's- Heer Arendskerke, 9. Jac. Geys te 's-Heerenhoek, 10. M. Ars te Lewedorp. De Zeeuw te Goes met 502 dui ven (1531,94 mpm). 1. R. Krijger, 2. L. Schmid, 3 en 4. J. Vehaagen, 5. N. van Kleune, 6. C. Witte, 7 en 9. J. Kaho, 8. P. Schrijver, 10. J. van Oosten. Overvliegers te Ovezande met 105 duiven (1483 mpm). 1,2,4,5,6 en 9. P. Oele, 3. J. Rentmeester, 7. Joh. Rentmeester 8. J. van Steenbergen, 10. J. Doene. Vriendenkring te 's-Heerenhoek met 244 duiven (1561 mpm). 1,2 en 9. H. Janse, 3 en 10. Jac. Geys, 4. P. de Vos, 5. A. Moison, 6. P. Rijk, 7. L. Claessens, 8. Combi natie C. en A. Blauwe Doffer te Hansweert met 159 duiven 71461 mpm). 1. C. van de Borgt, 2. C. van de Bemt, 3,5 en 10. De Klerk en zoon, 4. H. Vermeulen, 6. E. Mollet, 7. A. Dommanchet, 8 en 9. A. de Leeuw. De Zwaluw te Kwadendamme met 154 duiven (1541 mpm). 1,5 en 7. M. Boudens, 2 en 3. H. Beu lens, 4,9 en 10. R. de Koster, 6. R. Rentmeester, 8. F. Franse. giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiië Van Rij ns uit Sas zwieren naar top Door Jan Jansen Maar in een heel enkel ge- val eindigt het in het habijt voor de heer en het officiële wedstrijdkleed voor de da- me. Dat gebeurt als een paar besluit om het niet bij die eerste moeizaam aangeleer- I de pasjes te laten. Zoals het i Sasse koppel Cor (41) en Ma- ij rianne (40) van Rijn, dat op E een voor Zeeland eenzaam niveau gracieus door de 'ballroom' zwiert. Vandaag (zaterdag) doen de Van Rijns mee aan het officiële Belgische kampioenschap I ballroom-dansen in de op een na hoogste klasse. I Waarmee ze de klasse van E de beroeps benaderen. De prijs om het zover te schoppen is vrij hoog, in alle E opzichten. De privé-lessen E in Gent zijn duur, evenals de i wedstrijdkleding, speciaal vervaardigd in Engeland of I Duitsland. Drie keer in de week trainen eist ook zijn tol van het 14 jaar geleden naar j Sas verhuisde echtpaar. Merkwaardigerwijs ko- men de Van Rijns verder op E bruiloften en partijen nau- j welijks aan de bak. Een beetje aanklungelen is er voor hen niet bij en willen ze het wel goed doen, dan mompelt het overige dans- j publiek al snel 'kapsoneslij- j ers'. Een aantijging die ze uiteraard bestrijden. Ten- I slotte schieten vakanties, so- I ciale contacten en andere j geneugten er regelmatig bij I in. De prijs van de 'topsport' I die het echtpaar Van Rijn j feitelijk bedrijft. Maar ze hebben het er graag voor over, sinds ze zes j jaar geleden besloten het dansen weer eens serieus op te pakken en al snel te horen kregen dat ze veel aanleg hadden. De curve van hun dansactiviteiten valt overi gens precies samen met die van de belangstelling voor stijldansen bij het publiek. De eerste passen leerden ze toen ze 19 en 18 waren op een dansschool in Haarlem, net in een tijd dat het stijl dansen volledig werd ver drongen door de twist en an dere frivole huppelpasjes. Als gevolg van die malaise betrad de familie Van Rijn jarenlang geen enkele dans vloer. Vooral Marianne bleef zich echter aangetrok ken voelen tot het speciale sfeertje van de ballroom, de muziek, de kleding. Op herhaling Zowat zes jaar terug, toen de dansscholen weer vollie pen met echtparen die de Engelse en de Weense wals nog eens wilden proberen, gingen ook Cor en Marianne ('in die volgorde' zegt zij na drukkelijk, 'de man leidt nog altijd bij de dans') op herhaling. Ze kwamen uit eindelijk terecht bij Gente naar Robert Goethals, acht maal Belgisch kampioen ballroom-dansen. Na een jaar deden ze al aan wed strijden mee bij de 'debu tanten'. De successen stapel den zich op. Vorig jaar ging het hele maal hard. De Van Rijns schoten twee klassen om hoog en mogen daarom van daag voor het eerst meedoen aan het Belgisch kampioen- Van onze correspondente MIDDELBURG - Een gevangenisstraf van 8 maan- den, waarvan 4 maanden voorwaardelijk, met eenL proeftijd van 3 jaar: dat was de eis van officier vanl Justitie mr. Van Marion vrijdag voor de meervoudigeI strafkamer in Middelburg tegen de 45-jarige J. P. ui(| Tholen, die op 22 november van het vorig jaar 1 tracht had zijn buurman te vermoorden. Het echtpaar Van Rijn dansend in de achtertuin. schap in de B-klasse. De titel zullen ze niet binnenslepen. „Dan zou het ook veel te vlug gaan. We moeten nu maar even in die B-klasse blijven". Dat promotie naar de hoogste klasse de deur opent naar een professioneel dansleven, zegt hun weinig. Cor vindt dansen leuk, maar zal zijn werk (een prima job bij Dow) er nooit voor opge ven. De beste amateurs zijn trouwens even goed als de beroeps. „Wat je op televisie ziet, zijn ook meestal de amateurs". De Sassenaren zijn nog volbloed-Nederlanders vol gens de papieren, maar voe len zich half Belg en zijn he lemaal 'Dans-Belgen'. In het reglement voor de wedstrijd van vandaag is een speciale noot opgenomen over hun status. Er was begrip voor hun verzoek, want om in Nederland op hetzelfde ni veau te kunnen dansen, zou den ze naar Dordrecht of Maastricht moeten. - FOTO DE STEM/COR J DE BOER Aan een kant vinden ze het leuk dat ze in Zeeland op eenzame hoogte hun sport bedrijven, anderzijds willen ze graag meer bekendheid voor die hobby. „Ik weet ze- ker dat er heel wat mensen i in geïnteresseerd zijn", zegt Marianne. De Van Rijns zou- §1 den best eens wat demon- straties willen verzorgen. Wie 01158-1795 belt kan een 1 afspraak maken om de gla- mour en glitter van de ball- room van dichtbij te bekij- ken. Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De Bouw- en Houtbond van de FNV-afdeling Terneuzen huldigde gisteravond zes leden. Dat gebeurde tijdens een feestelijke bijeen komst in de bovenzaal van café Du Commer ce aan de Markt. FNV-districtsbestuurder Henk Lenting zei bij deze gelegenheid, dat de crisis waarin we nu verkeren ver geleken kan worden met de crisisjaren van de jaren '30. Met dat verschil dat, hoewel er nu meer werklozen zijn, de armoede niet zo groot is. Hij wees erop, dat men er na die tijd, mede door het vele werk van de vakbewe ging, weer bovenop kwam en dat het nu de taak van diezelfde vakbeweging is er voor te vechten dat de be langen van de werknemers toch nog wat overeind blij ven. Kritiek had hij op het beleid van het huidige kabi net, dat volgens hem té zwa re lasten legt op de zwakste schouders en de hogere in komens vrijwel onaangetast laat. Afdelingsvoorzitter A. van Pamelen zei ondermeer: „De regering neemt een loopje met ons en dat kun nen we niet langer meer to lereren". Hij wees in dit ver band op de op 11 juni in Utrecht te houden landelijke FNV demonstratie en wekte de leden op daaraan deel te nemen. Hierna ging de heer Len ting over tot het overhandi gen van de eretekens aan de jubilarissen. Een daarvan, de heer M. van Driel kreeg het insigne opgespeld we gens 50 jaar lidmaatschap. De andere leden waren 25 jaar lid. Dat waren de heren C. de Letter, J. Schieman, H. Jubilaris M. van Driel krijgt de speld van de heer H. Lenting van de Bouw- en Hout bond FNV. - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER Bakker, Z. Grguric en C. van Driel. Laatstgenoemde was wegens ziekte niet aanwe zig. Hij krijgt zijn onder scheiding vandaag thuisbe zorgd. De feestelijke avond werd muzikaal opgeluisterd door de dansgroep Candel- light uit Terneuzen. Het was de uitbarsting van een vete die 8 jaar geleden ontstaan was en de laatste 3 jaar steeds verder escaleerde. „Een beschamende vertoning, waarbij de huurlieden elkaar met een eindeloze reeks peste rijen hebben getreiterd", al- dud mr. Van Marion. Directe aanleiding tot het drama in november was de ruzie over een paal op het ter rein van P., die naar de me ning van buurman Van O. on nodig hinderlijk was voor de bij hem af en aan rijdende vrachtwagens. De paal was al meermalen omver gereden, waarop prompt een eis tot schadevergoeding volgde en een nieuwe paal werd gesla gen. Ten slotte werd het buur man Van O. te machtig en be sloot hij de paal met een boor- tol af te zagen. Driftig fotograferend (om opnieuw bij de politie zijn be klag te kunnen doen) naderde P. zijn buurman, die hem daarop met de boortol tegen een hand zou hebben geslagen. Blind van drift greep P. daar op een ijzeren staaf en sloeg er Van O. meermalen mee op het hoofd en tegen de schouder. Met een ingedeukte schedel en een verbrijzelde schouder be landde Van O. in het zieken huis, waar een spoedoperatie zijn leven redde. p.'s raadsman mr. Van Tak betoogde, dat er bij P. be slist geen sprake was geweestj van opzet om de man te ver moorden. Zelf sprak P. van een „black out", waaruit pas ontwaakte toen een ande re buurman hem van de in middels op de grond gevallen Van O. aftrok. Overigens stond het slacht offer (de 48-jarige F. van O.j op hetzelfde moment terecht op beschuldiging van mishan deling en belediging van dt echtgenote van P. Na een zo-1 veelste ruzie was mevrouw P. naar het politiebureau gesneld (zoals telkens gebeurde) om aangifte te doen van dreige menten die Van O. aan hei adres van haar dochtertje zou hebben geuit. Van O. volgde mevrouw P tot in het politiebureau en na een scheldkanonnade „veeg de" hij haar over het gezicht. „En dat was bepaald geen lief kozing", aldus de officier van Justitie, want de buurvrouw kreeg daarbij een tand door dt lip. Tegen hem eiste hij 1 maand voorwaardelijk met, evenals bij P., de maximum proeftijd van 3 jaar. De rechtbank doet over 14 dagen uitspraak. A. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Op grond van deelstudies, die in op dracht van de projectgroep Grevelingen zout/zoet zijni uitgevoerd, komt het bestuur van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Noord- en Midden- Zeeland tot de slotsom dat de financieel-economische baten van een zoute Grevelingen aanmerkelijk hoger zijn dan van een zoet meer. Ook uit het oogpunt van werkgelegenheid heeft een zoute Grevelingen de voorkeur. OUDERS en familieled ren presteren op de Prins l Oo sch Van een onzer verslaggevers Van grote betekenis acht het bestuur van de Kamer van Koophandel dat voor een ver- GOES - Monumentenwacht - De heer P. J. E. Frantzen heeft zich als 400ste abonnee van de Monumentenwacht Zeeland aangemeld. Deze aanmelding betrof zijn pand Grote Markt 34 in Goes. Op 11 mei zal tij dens een bijeenkomst in het Goese stadhuis, die om 15.30 uur begint, bij dit feit worden stilgestaan. WESTKAPELLE - Bijeen komst WD-Woensdag 11 mei houdt de ondercentrale Wal cheren van de WD een open bare bijeenkomst in Noordzee- galm in Westkapelle. J. Kam- minga, algemeen voorzitter van de WD, zal spreken over actuele politieke gebeurtenis sen. De bijeenkomst begint om 20.30 uur. KAPELLE - Vergadering Ka mer van Koophandel - Dins- OOSTBURG - De rijkspolitie West-Zeeuws-Vlaanderen heeft gisteren op drie plaatsen een snelheidscontrole gehou den. Het ging hier om de Nieuwstraat in Oostburg, de St. Annastraat in Sluis en de Beekmanstraat in Aarden burg. In totaal werden 25 auto's opgeschreven die met te hoge snelheid reden binnen de bebouwde kom. De hoogste ge meten snelheid was 83 km. IJZENDIJKE - Op de Mau- ritsweg is mevrouw A. V. uit Biervliet met haar auto geslipt op een gladde weg. Zij raakte hierdoor in een diepe sloot te recht en liep een hoofdwond, een lichte hersenschudding en een beenwond op. Zij is naar het ziekenhuis in Goes overge bracht en de auto werd geheel vernield. dag 10 mei houdt de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden- en Noord-Zee land een ledenvergadering in De Caisson in Kapelle-Bieze- linge, die om lS uur begint. Aan de orde komen de jaarre kening 1982, evaluatie projekt Schouwen-Duiveland, onder nemers en hinderwet, Greve lingen zoet/zout en onroerend goed-belasting. De heer A. J. Kaland, voorzitter van de werkgroep Koördinatie Ver gunningenbeleid, zal over dit onderwerp een inleiding hou den. KRUININGEN - Reimers- waalfestival - Op zaterdag 14 mei wordt in Kruiningen het jaarlijkse Reimerswaalfesti- val voor plaatselijke muziek korpsen gehouden. Het gebeu ren vindt van 13.30 uur plaats op het plein voor het gemeen tehuis. Elk korps verzorgt een een concert of show en maakt daarna een rondgang door Kruiningen. Ter afsluiting van het festival en van de Zeeuwse wandeldriedaagse treden de zes Reimerswaalse korpsen gezamenlij k op. MIDDELBURG Kaar ten- verkoop Unicef - De dit sei zoen gehouden kaartenver- koopactie van het regionaal Unicef-comité Walcheren heeft 43.259,15 aan verkochte artikelen en 744,80 aan giften opgebracht. Vorig seizoen was de opbrengst ƒ44.614,20 aan verkochte artikelen en 1.937,87 aan giften. GOES - Bijeenkomst CDA- bestuurders - De Vereniging van CDA-gemeente- en pro vinciebestuurders vergadert dinsdag 10 mei van 19.30 uur af in de Prins van Oranje in Goes. Het statenlid G. J. de Ja ger zal een inleiding houden over de herziening van de Wet Uitkering Wegen en de gevol gen hiervan voor Zeeland. dere versterking van del schelpdierenteelt in Zeeland] de broedkamerfunctie van een] zoute Grevelingen onmisbaar] is. Verder vormt de hoge ver-' ontreinigingsgraad van Maas en de Rijn een bedrei-1 ging voor de waterkwaliteit van een zoete Grevelingen. In bedoelde deelstudies ïl vastgesteld dat voor de vissej rij de meeropbrengsten een zoute Grevelingen worded geraamd op ruim 13 miljoen] gulden per jaar, terwijl 70 ex tra arbeidsplaatsen worden] geschapen. De verwachting] tevens dat bij een op oester-] kuituur gericht beheer geldswaarde van de oesterj produktie en de werkgelegen heid aanzienlijk hoger zullen] zijn. Ook de voorkeur van de di verse recreatievormen, momenteel in en rond de Gre-] velingen plaatsvinden (verj blijfsrecreatie, dagrecreatie en] watersport) gaat uit naar zout meer. Uit de de deelstu dies blijkt daarentegen dat de] agrarische sector (en afgeleide] bedrijvigheid) op Schouwenj Duiveland is gebaat bij zoetwatervoorziening, o> door beregening de gewasop brengsten worden verbeterd] De jaarlijkse netto-meerop] brengsten voor het t agrarische bedrijf op eiland worden geraamd op vil a acht miljoen gulden De voorkeur van het h"] stuur van de Kamer vs'l Koophandel voor een Grevelingenmeer laat onve'1 let dat het streven erop gerit»'] moet blijven een structure®] oplossing te vinden voor zoetwaterproblematiek van1 landbouwsector op Schouwen J Duiveland. Dit standpunt van het W] stuur van de Kamer vaI1| Koophandel en Fabriek*] komt in de op 10 mei te hou®] ledenvergadering van de Ka] mer aan de orde. Het is de i*'j doeling dat minister Srf'j Kroes van Verkeer en WateJj staat per brief op de 1- wordt gesteld van de men"1'] van de Kamer met het verz*] bij haar uiteindelijke sta®! puntbepaling ten aanzien vfjl een zoete of zoute Grevelinf!61 nadrukkelijk met de aar#] voerde argumenten reken"1] te houden. Van een onzer verslaggevers HEILLE - De eigenaresse van het Dorpshuls In Heille, de In stelling voor Sociaal en Maat schappelijk Werk, heeft het oude bestuur van de Hellle Ontspanning Club (HOC) de verdere toegang tot het dorps huis ontzegd. Er is een verschil ven mening gerezen tussen eigenaresse en dit oude be- j stuur van HOC, dat het dorps- huls gebruikt voor diverse ac tiviteiten. Aanleiding is de mening van de Instelling dat in het be stuur van HOC te weinig Jeugd uit Heille is opgenomen. „Het is een jeugdclub en dan moet het bestuur niet overwe gend bestaan uit gehuwde |GOES- Met man en 'Wacht wordt in Goes ge kerkt aan de voltooiing uan de doorgetrokken "eltaweg tussen 's-Heer Hendrikskinderen en njksweg A 58. Op 29 juni !hs' zal minister Smit- *7°es deze nieuwe ver binding officieel in ge bruik stellen. pe doorgetrokken Deltaweg ^tekent een aanzienlijke ver- ryfphg voor het doorgaande i er Keer Zierikzee-Bergen op i ^"o-Middelburg. Op dit moet dit vooral in het omerseizoen drukke verkeer ,°8 gebruik maken van de se door Goes met zijn jscheidene stoplichten, Jgptow vaak lange files "ntstaan. 6,1 W van Goes hebben de !vr™penteraad voorgesteld een L^fbereidingsbesluit vast te EL., A voor de bouw van een Intné-i UI ae douw van een Dbh an8s de doorgetrokken thehk eg' Twee gegadigden W» r? wn bouwplan voor dit L^1. ingediend, waarbij B en [vnm. eHike voorkeur hebben LJieeh van de ontwerpen. Er Ve w echter n°g een definitie- Ln„®Uze worden gemaakt. De sitn„ Waarop het motel is ge- kin d heeft in het bestem- lacrigsplan Buitengebied een Lf jp'sche bestemming. Om lt>WUw van het mötel op die Ln nihgebjk te maken moet ^stemmingsplan worden

de Stem | 1983 | | pagina 18