DERTEM-SOQ^ ZEEUWSE PLOEG IN ACTIE TEGEN ROTTERDAM EN DE KEMPEN M Military klaar voor de start BV Hulst-junioren in play-offs Profkoers van Kloosterzande sterk bezet 'TLUKT GESCHILDERD. 'TIS GEROLD! ien NOG SNELLER EER VAN JE WERK. D0RE 64 Toernooi Schelde Rallycross op Scheldecircuit Sluiskil tegen Franse DONDERDAG 5 ME11983 PAGINA SPORT 2 assortiment UKKEN alsook DTTEN door Wim van Ginneken ran: B.B.C. RS0NAL boosters en - ecorder rradig onica-hobby derdel en. [opbasketbal Axel Rallycross Kamperland Volleybal training Matthieu in Sas van Gent CD-competitie van start in Hulst Pupillen- competitie A64 3 T14 Van onze atletiekmedewerker VUSSINGEN - Zaterdag 7 mei komt de provinciale atle- tiekploeg op de Vlissingse bunststofaccommodatie in ac tie tegen de formaties van Rotterdam en De Kempen. Het is voor de tweede keer in suc cessie dat deze meeting op de agenda staat. Vorig jaar greep Zeeland in het Brabantse Veldhoven met minimaal ver schil de winst al moet daarbij worden aangetekend dat Rot terdam gehandicapt aan de start verscheen. De provinciale selectie heeft de laatste week nogal wat wij zigingen moeten ondergaan. Zo trok nationale topsprint- ster Els Vader zich terug. Ze is nog bezig met haar trainings- opbouw en laat de competitie nog een aantal weken links liggen. Op de 100 meter zal ze worden vervangen door Fine Chaar of Maja de Jonge, bei den van Scheldesport. Wie van de twee in actie komt wordt pas eind van de week bekend. Op de 200 meter neemt Mara thon-atlete Celine van de Berg haar plaats in. Jackeline Ver- meule (Dynamo) moest we gens werkzaamheden op de 800 meter afzeggen. Haar ver vangster is Gré Hendriks van Scheldesport. Bij het verspringen dames neemt Marja Visser van Delta Sport de plaats in van Caro- lien Stam (Marathon), die na een voetoperatie nog niet vol ledig fit is. Inge den Boer (Ma rathon) neemt bij het hoog springen de plaats in van Joke van de Kasteele van Delta Sport. Bij het discuswerpen neemt Silvia Rodts de plaats in van haar Marathon-clubge note Marita de Vriend. In de 4 x 100 meter-ploeg vervangt Celine van de Berg tenslotte Els Vader. Bij de heme moesten voor lopig geen wijzigingen worden toegepast. Naast de A-num mers, meetellend voor het klassement, is er een aantal interessante B-nummers, waaraan ook niet-geselecteer- den kunnen meedoen. Deze tellen uiteraard niet meer voor het eindklassement. Het pro gramma wordt geopend om 13.35 uur met de 100 meter voor dames. Het laatste num mer, de 4 x 100 meter voor he ren, staat gepland om 16.40 uur. De organisatie is in han den van AWOC Vlissingen, waarin de beide Vlissingse clubs Marathon en Zeeland Sport zijn vertegenwoordigd. 8nn De ploegen: DAMES: Ploegleid- en ster is Marjo Vermaire. 100 meter: Maja de Jonge of Fine Chaar en Marjan Olyslager, Scheldesport. 200 meter: Celine van de Berg, Ma rathon en Marjan Olyslager, Scheldesport. 800 meter: Jopie Daane, Marathon en Gré Hendriks, Scheldesport. Verspringen: Marjan Olyslager, Scheldesport en Marja Visser, Delta Sport. Hoogspringen: Marja Visser, Delta Sport en Inge den Boer, Dynamo. Kogelstoten: Anita Kouijzer, Delta Sport en Ma rita de Vriend, Marathon. Discus werpen: Maja de Jonge, Schelde sport en Silvia Rodts, Marathon. Speerwerpen: Joke van de Kastee le, Delta Sport en Marita de Vriend, Marathon. 4 x 100 meter: Celine van de Berg, Marjan Oly slager, Maja de Jonge en Fine Chaar. HEREN: ploegleider is Kees Kodde. 100 meter: Alfons Franke- vijlle, Scheldesport en Daan van Oosten, Zeeland Sport. 200 meter: Alfons Frankevijle, Scheldesport en Luc van Laere, Scheldesport. meter: André Stroo, Marathon en Gerard Bras, AV'56.1500 meter: Johan Breel, Marathon en Rian vande Broeke, Marathon. 3000 me ter: John Vermeulfe, Dynamo en Hugo van Duyse, RKHAV. Ver springen: Gerben Rodts, Marathon en Luc van Laere, Scheldesport. Hoogspringen: Martin Boucherie, Marathon en Luc van Laere, Scheldesport. Kogelstoten: Sydny van Hoek, Marathon en Bert de Jonge, Marathon. Discuswerpen: Sydny van Hoek, Marathon en Bert de Jonge, Marathon. Speer werpen: Peter Catsman, AV'56 en Piet Versluys, Marathon. 4 x 100 meter: Alfons Frankevijlle, Daan van Oosten, Luc van Laere en Henk-Peter de Jonge. Jzendijke, tel. 1731 ereldtop aan start In Breda 10-14087 Hulst IIMICA-OIMDERDELENa rw BREDA - Hoezeer de eerste military Baronie Bre da vorig jaar indruk heeft gemaakt op de interna tionale military-wereld, blijkt nu eigenlijk pas goed. Ruim 90 combinaties uit 12 landen zullen vandaag (donderdag) aan het vertrek staan. Een lenorm deelnemersveld voor een military, dat men jlders vrijwel nergens aan de start krijgt. Een be vestiging van de kwaliteit van deze military door de internationale topruiters/sters. Immers een {wedstrijd die de military-topper niet ligt, pleegt men ook radikaal links te laten liggen. De Brit Colin Wares, die vo- nieuw een hoofdrol kunnen •ig jaar, samen met Clarissa spelen. Men kan in Frankrijk Digit 5 - Printen - derkring uitgaven - -artikelen - inz. bladen tINT MEE! IMUNICATIE UZEN b.v.\ - 97200 N TRAAT 106 Huishoudelijke ionica-onderdele^ Strachan als terreinverkenner voor Groot Brittanie optrad, firist het toen al. Aan deze kwaliteitswedstrijd moet vol gendjaar een complete Engel se equipe deelnemen. Dat heeft hij kennelijk ook de Britse hypische sportbond kunnen duidelijk maken, want het belangrijkste military- |land ter wereld, laat liefst 10 ombinaties de oversteek ma lton. Daar is- misschien wel de ste military-rijdster aller |tijden bij. De regerende we- eldkampioene Lucinda Green rior Palmer, Dat ze in vorm bewees ze enkele weken ge ien door de military van Badminton, de Grand Natio nal onder de military, overtui gend te winnen. Tot de inter- jiationale top moge zeker ook lark Philips, de echtgenoot (van prinses Anne en Clarissa Strachan worden gerekend. De grootste buitenlandse de legatie komt uit Polen. Een quipe met relatief jonge aarden, die is opgebouwd ond de routinier Stanislaw arcz met de bekende Wek. Bun sensationele optreden in jiet terrein vorig jaar maakt Polen tot graag geziene deelnemers. De Fransen, die vorig jaar Jet equipeklassement wonnen bovendien individueel be- |lag legden op de tweede hoog- plaatsen, komen met een geheel andere equipe. Dat wil liet zeggen, dat ze niet op- Van onze basketbalmedewerker EL - In de Axelse sporthal Sportuus wordt vrijdag avond de damestopper Spojna idansk—Nashua Den Bosch espeeld. De Axelse basket- Mvereniging heeft deze ont- poeting georganiseerd in het [ader van bevrijdingsdag. Zo- s bekend speelde Polen een «langrijke rol in de bevrij- ing van Axel tijdens de laat- wereldoorlog. Verder staat e wedstrijd in het teken van le actie „Axel helpt Polen". De Nreeprijs (drie gulden) is be- «emd voor deze actie. IKlub Sprotowy Spojna is F enorme sportclub in dansk (Polen), waarin naast teketbal nog verschillende fjdere sporten bedreven wor- p1- Het damesbasketbalteam P Spojna is een jonge ploeg, T'arin vijf internationals ^spelen en de befaamde ex- Ijwiational (125 maal) Gor- löna Janina. [Nashua den Bosch behoeft [«aard weinig introductie, r' team herbergt drie (ex) [«nationals en nog drie ju- "or-internationals. De be- van het illustere ge- sdiap is ongetwijfeld Gerda F Ridder, die niet minder van maal van de partij was in Jjnje. wedstrijd begint om 20.30 na afloop van enkele be- JWedstrijden in het kader v' de alternatieve ffuwsch-Vlaamse beker- ®Petitie: Scheldesport 1-BV •7 2 (18.30 uur) en Schelde- F*t2-BV Hulst 1 (19.30 uur). Ij Middags om kwart over tal de burgemeester van 1 'te Poolse dames ontvan- P °p het (nood) stadhuis aan rüurchtlaan, waar hen een r® lunch aangeboden zal [kien. De aanwezigheid van r®a is overigens geheel te "ken aan de inzet van Voor- j»rts-trainer Luc Dierickx, .een uitnemend kenner ®net Poolse basketbal. putten uit een enorm arsenaal aan goede military-ruiters en bovendien zijn zij heel wat mans tijdens de uithoudings- proef. Een sterke equipe levert ook Zweden. Het sterkste Scandi navische military-land, met als toppers Michael Petterson en Sven Ingvarsson. West-Duitsland zal het voornamelijk moeten hebben van Harry Klugman, maar dat is dan ook meteen de interna tionaal meest gelauterde crack van onze oosterburen. Hij heeft 3 troeven om in Breda uit te spelen. Een der absolute toppers is de Deen Niels Haagenson, die enkele jaren geleden uit het niets de internationale top verbijsterde. In Luhmuhlen pakte hij de Europese titel en om te bewijzen, dat het geen toevalstreffer was, won hij ook de alternatieve olympi sche military van Fontaine- bleau. In Breda zal hij drie paarden uitbrengen. Belgen zijn voor het eerst met een equipe present, die is opgebouwd rond de drie ge broeders Raf, Albert en August Desmet uit Minder hout. Vooral in de cross zijn zij in staat grote potten te breken. Individuele deelnemers le veren verder Australië, Nieuw-Zeeland, USA en Roe menië. Het grootste contingent deelnemers levert Nederland, 34. Zij zullen ditmaal voluit moeten rijden, want Breda geldt mede als voorselectie voor de Europese kampioen schappen in het Zwitserse Frauenfeld. De belangrijkste namen zijn hiervan Henk Krugen, die vorig jaar in alle Nederlandse militarys wist te imponeren met zijn Octaaf. Angela Rohof, die op het nip pertje de eerste military Baro nie Breda verloor, Ivonne Jur- gens, die vorig jaar met Sal- land lange tijd het klassement aanvoerde. De ervaren Hans Brugman, Simon de Jonge, de beste Nederlander tijdens de wereldkampioenschappen te Luhmuhle en de meest gerou tineerde Nederlandse milita ry-ruiter Eddie Stibbe. Frans Aarts uit Huiten verschijnt lachend op de keuring met zijn paard Ramses. FOTO DE STEM JOHAN VAN GURP van onze paardesportmedewerker BREDA - Aan de typische sfeer, voorafgaand aan een be langrijke wedstrijd ontkwam ook het zenuwcentrum van de tweede Military Baronie Bre da, Hoeve Galderzicht, niet. Officials en deelnemers liepen zenuwachtig af en aan terwijl het eerste officiële onderdeel, de veterinaire keuring, door een kwartet veterinairen on der leiding van Karei van Muiswinkel plaatsvond. Het leverde meteen het eerste po sitieve nieuws op, want alle paarden werden in orde be vonden om aan het military- karwei te beginnen. Meer zorgen baarde het cross-country-terrein dat door de hevige regenval wel erg zwaar is geworden. Toch werd het parcours door de grand ju ry graaf Jurien de la Gravière (Frankrijk), voorzitter van de militarysectie van de FEI, L. van de Slikke en Roelie Bril, goedgekeurd. Mocht de regenval aanhou den dan bestaat alsnog de mo gelijkheid dat enkele obsta kels uit de cross-country wor den gehaald. Von onze basketbalmedewerker HULST - De jongens-junioren van BV Hulst hebben een sterk seizoen achter de rug. De zwaarste kluiven staan echter nog te gebeuren. Nadat BVH zich in de competitie onbetwist de sterkste had getoond na een adembenemend spannende eindsprint, mag de ploeg zich nu gaan meten met de kam pioenen van Noord-Brabant en Limburg. Inzet: twee plaat sen in de hoofdklas junioren. Voor Zeeuwsch-Vlaamse begrippen uniek, maar ook $an de overkant komt het zel den voor dat een team in de hoofdklas gaat spelen. De re den is niet zozeer gebrek aan talent, als wel het probleem van de continuïteit. Zeer veel juniorenteams vallen al snel uiteen door de uittocht van spelers om studieredenen of werkzaamheden, waarna de resterenden verspreid worden over de seniorenteams. Voor BV Hulst geldt het zelfde, maar het team bezit ambitie genoeg om volgend jaar een gok te wagen in de hoofdklas. Daarvoor moet dus echter eërst gewonnen worden van de Limburgse en Bra bantse kampioenen. Zondag om 15.00 uur in de Hulsterse sporthal Den Dullaert staat de eerste confrontatie van dit driehoekstoernooi op het pro gramma. Tegenstander is dan het Limburgse COVECO. De tweede wedstrijd zal waar schijnlijk in Noord-Brabant worden afgewerkt. BVH re kent uiteraard op voldoende steun van zijn spionkop. Momenteel bestaat het team uit de volgende acht spelers: Ben van der Waal, centrum speler en met zijn 1.95 meter onverbeterlijk in de verdedi gende rebound; Jornt de Meu- richy, zowel in de breaks als onder de ring sterk met een uitstekende aanvallende re bound; William van Eek, een prima afstandsschutter; Mau rice Timmerman, spelverdeler en levensgevaarlijk in de breaks; Jack Serrarens, schut ter van halve afstand en on misbare assisten in de break; Reggie van de Wielen, de kil- kometervreter en onvermoei bare werker van de ploeg; Jack de Koning, de fysiek ijzersterke verdediger en Rob van Bremen, de zo mogelijk nog sterkere baselij nspeler, met geweldige rebounds. Daarmee kan de organisatie gerust een zucht van verlich ting slaken, want algehele af gelasting zou wellicht de doodsteek hebben betekend voor de military Baronie van Breda. Ondertussen wordt al het mogelijke gedaan om het ter rein in optimale conditie te krijgen. Zo probeert de brand weer van Nieuw Ginneken waar nodig het overtollige water weg te zuigen. De veterinaire keuring wees uit dat vrijwel alle aangekon digde deelnemers present zijn. Alleen de Poolse delegatie is niet compleet. De Poolse hip pische sportbond had dertien combinaties ingeschreven maar na een oponthoud van drieëneenhalf uur aan de Pools-Duitse grens kregen vier ruiters uiteindelijk geen toestemming het land te ver laten. Een van de belangrijlkste Poolse afvallers is Stanislaw Karcz met de 14-jarige routi nier Wek. Afvallers zijn ver der Mark Luyben (zijn paard Lunet Bowhill is kreupel) en Resolution B van Angela Ro hof die ook niet helemaal top- fit was. Ook de Westduitse troef Harrie Klugmann moet ver stek laten gaan. Tijdens de mi litary van Waldorf kwam hij zo ongelukkig ten val dat hij enkele ribben brak. Daarnaast zullen de uitgenodigde Bulga ren en Roemenen niet aan de start verschijnen. „Geen nood," zegt perschef André Lips, „want het deelne mersveld is eigenlijk toch al uitgebreid genoeg." Voor de regio is interessant dat Frans Aarts (Hulsten) op het laatste moment is bijge schreven. Te licht bevonden voor de EK-selectie landelijke ruiters voor het Zweedse Flyinge maakt hij nu met Ramses zijn debuut in de mili- tarysport. „Als ik de dressuur goed doorkom ruk ik het verder wel." De bewondering voor de 5500 meter iange cross-coun try was na de bezichtiging al gemeen. Jury d'appèl-lid Jean Pierre Berkmans (België) „Vorig jaar al was het fantas tisch. In het eerste gedelte heb ik nu alleen maar verbeterin gen gezien. Regen is het enige wat we niet kunnen gebrui ken. Het zware terrein kan in derdaad een handicap worden want daardoor worden de paarden eerder vermoeid en dat verhoogt de kans op-onge vallen en die wil men juist tij dens de Military Baronie van Breda vermijden. Een hoog staande military zonder inci denten, topsport zonder meer, dat is het wat de organisatie nastreeft." De Nederlandse toppers za ten er ontspannen bij. Henk Kruger, de militaryrevelatie van 1982: „Mijn Octaaf is in goede vorm. Samen met Simon de Jonge, Angela Rohof en Wout-Jan van der Schans zit ik in de voorlpoige selectie voor de Europese kampioen schappen in het Zwitserse Frauenfeld. Voor mij is het zaak in Breda en in Holten goed te rijden dan hoef ik me in Luhmuhlen niet meer te be vestigen". Yvonne Jurgens, die vorig jaar na de dressuur de rang lijst aanvoerdde: „Ik heb hier de kans revanche te nemen. Vorig jaar stond ik er prima voor maar ik moest teveel ter rein prijsgeven in de uithou- dingsproef. Wat dat betreft kan ik me alleen maar verbe teren". Enige verwarring ontstond rond het Nederlanrto i.pi t kampioenschap van de Neder landse samengestelde wed- strijdvereniging. Slechts één combinatie, Theo ter Huurne met Drakenburg meldde zich voor de veterinaire keuring. NSWV-voorzitter Danny Stibbe: „Geen probleem. De anderen zitten nog op school of hadden examens. Zij krijgen hun beurt nog. De wedstrijd wordt van daag (donderdag) geopend met de dressuurproef van de Ame rikaan Warner Horsy met Monte Carlo. Van onze sportmedewerker KAMPERLAND - Zaterdag 7 mei wordt in Kamperland een rallycross gehouden die mee telt voor het clubkampioen schap van de ARCZB. Er wordt gereden in twee stan daardklassen en er zijn drie klassen voor de opgevoerde wagens. In de opgevoerde klasse 1300-1600 cc behoort Rinie Buick uit Oostburg tot de fa vorieten. In de 1600 cc-klas en hoger zijn onder andere kans hebbers de Zeeuwsch-Vla- mingen Rinus Dekker uit Zaamslag, Jan Piet de Feijter uit Westdorpe en Jack Buick uit Oostburg. De wedstrijden op het Haventerrein beginnen om 13.00 uur. Van onze sportredactie KLOOSTERZANDE - De profkoers in Kloosterzande, die traditiegetrouw pinkster zaterdag, 21 mei, wordt gehou den, belooft een sterke bezet ting te krijgen. De organise rende stichting Wielerpromo- tion heeft al een aantal sterke renners kunnen contracteren. Zo is het inmiddels zeker dat Joop Zoetemelk, kopman van Cop Mercier met enkele ploeg maats aan de start zal ver schijnen. Hij brengt in ieder geval Kim Andersen en Ray mond Martin mee naar Kloos terzande. „We streven er naar een aantal ploegen vijf of zes ren ners elk aan het vertrek te brengen", zegt Van Water schoot van de stichting Wie- lerpromotion. Van kaliber is eveneens de TI Raleigh-for- matie van Peter Post, die in Kloosterzande present is. Jan Raas, de klassiekerspecialist bij uitstek, weet zich gesteund door Cees Priem, Leo van Vliet, Jan Lammerts, Jacques Hanegraaf en Theo de Rooy. De organisatoren hebben eveneens overeenstemming bereikt met de ploegen van El- ro-AutoBrabant-Mavic (met kleppers als Jos Schipper, Vester Aarts, Ad Polak en Wil van Helvoirt, zodat het regio nale aspect eveneens goed ver zekerd is en de rappe Theo Smit) en Beckers kom in ieder geval met snelle coureurs als Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Zaterdag 7 en zondag 8 mei houdt het Ter- neuzense Schelde zijn jaar lijkse waterpolotoernooi. In actie komen de heren, dames, aspiranten 1 en 2. Bij de heren 1 komen in actie de teams van Oceanus Aalsmeer, Ganze, Vennen Dongen, Schelde en Numansdorp. Het heren 2-toernooi wordt bezet door Zeelandia, Schel- destroom, Schelde 2 en Ganze 2. Bij de dames treden aan: Oceanus, Schelde, Vennen, Krabben en Breda 2. De aspi ranten 1-poule bestaat uit Dokkelaars Oudenbosch, Krabben, Schelde en Zuidwes thoek en de bezetting bij de aspiranten 2 bestaat uit Schel de 1 en 2, Krabben en een com binatie van Schelde/Bruin vis/Scheldestroom. De heren 1 en dames spelen zondag hun toernooi terwijl de overige ca tegorieën zaterdag spelen. Beide dagen wordt gespeeld van één tot zes uur. Plaats van handelen is zwembad De Hon- te. Van onze volleybalmedewerker SAS VAN GENT - Maandag 9 mei zal Pièrre Matthieu, top- trainer van de huidige eredi- visievolleybalploeg Ibis Kort- rijk, in sporthal De Vlaande ren te Sas van Gent een de monstratie verzorgen van een volleybaltraining. Tussen 19.30 en 21.00 uur zullen de jongens junioren van de Zeeuwse jeugdselectie en spelers van De Sterre en Even Kijken de training ondergaan. Matthieu zal vooral het ac cent leggen op de veldverdedi- ging, beweeglijkheid en totaal volleybal. Na de demonstratie bestaat de mogelijkheid de trainer van Ibis Kortrijk, on langs kampioen geworden in de hoogste Belgische volley baldivisie, vragen te stellen. De organisatie van dit evene ment is in handen van de sec tie Technische Zaken van de NeVoBo district Zeeland. De toegang is gratis en iedereen is van harte welkom. Aad van den Hoek en Heddy Nieuwdorp die hun mannetje staan in een criterium, Jan Jonkers, Van Vlimmeren en Ad Langerijs. Men is volop in onderhande ling met de ploegen van Aer- noudt (Hennie Kuiper, Van der Poel en de succesvolle Belg Eric Vanderaerden) en Peu geot (Duclos-Lasalle, Phil An derson en Stephan Roche). Men wil eveneens de winnaar van de Belgische klassieker Luik-Bastenaken-Luik, Ste ven Rooks, contracteren. Deze week hopen de organisatoren dit rond te krijgen. Behalve de profs komen in Kloosterzande ook de junioren en amateurs in actie. De junio ren starten om 14.00 uur voor een koers over 60 kilometer; de amateurs rijden 80 kilometer en vertrekken om 15.45 uur en de profs starten om 18.30 uur voor een rit over 100 kilometer^ Van onze atletiekmedewerker HULST - Zaterdag 7 mei wordt op de atletiekaccommo- datie van het Hulsterse RKHAV de eerste wedstrijd van drie afgewerkt in het ka der van de CD-competitie. In actie komen de C- en de D-junioren (meisjes en jon gens) van alle Zeeuwse vere nigingen. De wedstrijden be ginnen om twaalf uur. Van een onzer verslaggevers RILLAND-BATH - Zondag 8 mei wordt op het Scheldecir cuit in Rilland-Bath de tweede rallycross van de autocross club West-Brabant verreden. Er komen zo'n zeventig wa gens aan de start. Waarschijnlijk, maar nog niet helemaal zeker is dat ook Hermi de Windt, de nationaal kampioen van 1982 aan de, start verschijnt. Dat hangt et vanaf of hij zijn wagen op tijd gereed krijgt. Komt De Windt; dan moet hij het opnemen te gen andere favorieten als Cor van Ham en Adri Nijsse. Ook hebben verschillende belgis sche coureurs voor deze cross ingeschreven. Wat de regionale favorieten betreft verschijnen Gerard Wijs (BMW) uit Ossendrecht' en Pierre Besters (Fiat 131) uit Halsteren aan de start. c a It Van onze atletiekmedewerker GOES - Zaterdag 7 mei houdt de Goese atletiekvereniging. AV'56 de tweede wedstrijd in. het kader van de Zeeuwse pu- pillencompetitie. Op het programma staan de gebruikelijke driekamp en een. 1000 meter, de laatste telt niet mee voor de competitie. Ook de C-pupillen komen in actie. Plaats van handeling is het sportpark 't Schenge en de wedstrijden beginnen om half twee. Van onze sportmedewerker SLUISKIL - Vrijdag 13 mei"! speelt het eerste elftal van de voetbalvereniging Sluiskil een vriendschappelijke wedstrijd J tegen het Franse team DS Mangin Baulieu uit Nantes. Zo op het oog zeker een J ploeg die zich met Sluiskil kan meten, want die formatie speelt in de Franse competitie in een klas die ongeveer ver gelijkbaar is met de eerste klas amateurvoetbal in Ne derland. De wedstrijd die op het terrein van Sluiskil ge speeld wordt begint om 19.00 uur. (ADVERTENTIE) Met nieuwe HistorRollak brengt u in minuten een mooi egale, sterk hechtende, zijdematte laag aan,op elk houten oppervlak. Grondverf is overbodig. Een gemorst spatje neemt u gewoon met water op.En 't is in een half uurtje droog. Histor Rollak is een klein wonder. Ga 't bekijken bij de Histor-vakman

de Stem | 1983 | | pagina 13