Maan de Feyter sterkste Goede springsport in Kloosterzande De Bruijne sterkste in Arnemuiden Forse winst Mistrappers Districtstitels voor MolTolhoek en Hage V erlies B-jeugd HVV'24 Fraaie zege van CSM Corn Boys, kansloos in Axel rbank j L en B LEATHERS uu DO hij precies de- Istgiro/rijkspost- |t zijn. rbank één van teven onder het sneer twee zou lthijdan,gedu- doorlopend kre- i 'lien via telefoon vonds 21.00 uur. I I ïgt mooi weer igt mooi leer} broekpakken blazers jacks I Sen. MAANDAG 2 ME11983 i winnen en mocht Maan de Feyter niet meer dan tach tig caramboles scoren. Verlinde leek hard op weg om die prestatie te verwe zenlijken, want een sterke opening bracht hem na zes beurten ruim op voor sprong: 18-78. De handicap die Verlinde moest over bruggen (De Feyter moest 85 caramboles libre en Verlin de 140 caramboles kader 38/2 spelen) was met die voorsprong al weggewerkt. Naarmate de partij vorder de werd de spanning groter. De climax kwam in de ne gentiende beurt toen Maan de Feyter op 80 caramboles strandde en Theo Verlinde 132 caramboles verzameld had. Twee missers van Ver linde op rij boden De Feyter T8 PAGINA SPORT 6 de gelegenheid om de partij nog winnend af te sluiten en de titel ongeslagen te pak ken. De eindstand (respectievelijk partijpunten, algemeen gemid delde en hoogste serie): 1. Maan de Feyter 84-3.43-28, 2. Theo Verlinde 78.92-7.20-49, 3. Piet Vasseur 70.49-1.44-10, 4. Etiènne Waelput 69.55-7.51-53, 5. Boude- wijn Dierickx 61.49-2.31-18, 6. Piet Hoogstraten 59.47-1.45-11,7. Toon Rinn 50.12-2.27-15, 8. Willy van Bambost 48.20-2.51-26. Van onze sportmedewerker AXEL - Na een zenuwslo pende finalepartij is Maan de Feyter van de biljartver eniging KOT kampioen van Axel geworden. Hij trof in de slotpartij in taveerne Moustache in Theo Verlinde een tegenstander die bereid was zijn huid duur te verko pen. Immers, Theo Verlinde van Ed Horemans, had ook nog uitzicht op de titel. Dan moest hij wel de slotpartij Van onze paardesportmedewer- ker KLOOSTERZANDE - „We hebben kunnen genieten van uitstekende springs port, zowel bij de paarden als de pony's", merkte Gilles Baas uit Arnemuiden op na afloop van het geslaagde concours hippique van De Honteruiters in Klooster zande. Baas vormde samen met Matty van Doorn uit Axel de springjury tijdens dit hippische festijn. Tot de barrage bij het M- en Z- springen voor pony's dron gen drie conbinaties door. Wilby Lion reed in de cate gorie kleine maat als enige, maar kwam wel tot een knap foutloos parkoers. De overwinning kreeg daar door toch de nodige glans voor Lion van het Zaam- slagse Luctor et Emergo. De strijd in de categorie Nap Hage wint spurt van vier Administratiekantoor I xediet, postbus 22000, j kunt mBtken aan de prijzen en serviesje Wij hebben een modieuze collectie lederen en suède kleding o.a. Kom eens vrijblijvend langs bij [Wij geven 1u graag I een goed f advies!— IJZENDIJKE - Nap Hage, telg van het bekende wie- I lergeslacht uit St. Maartensdijk pakte gisteren de dis- trictstitel bij de amateurs. Vier man waren na een bikkelhard gevecht in de winderige polders rondom IJzendijke overgebleven. Van het kwartet bestaande uit Rob Bijvanck, Kaerl van Goethem, Peter Hoon- dert en Nap Hage bleek de 20-jarige Hage de meeste reserves over te hebben. Ook in de overige categorieën werd er met volle overgave geknokt voor de titel en de I ereplaatsen die een ticket inhouden voor de nationale I kampioenschappen. Peter Mol klopte Jan Mo- bach met een banddikte bij de nieuwelingen, Patrick Tolhoek won de spurt met zes bij de ju nioren en Sjaak de Kok had geen problemen met zijn me devluchter Ad van der Ploeg bij de liefhebbers. Dat de vijf kilometer lange omloop selec tief zou zijn was bepaald geen verrassing. Mede door de ste vige bries die in de vlakke pol ders vrij spel had en mede ook de acteurs die er in alle cate gorieën gelijk tegenaan gin- Bij de amateurs lag het veld il na amper drie kilometer I volledig uiteen. Door toedoen van onder meer Werner Wie me die in de slotfase de tol zou moeten betalen van zijn on stuimige opening reden al bij I de eerste passage vier waaiers I voorbij de de jurywagen. In de I hoofdmacht elf man met vrij- I wel allemaal favorieten. Toch zou een tweede pelotonnetje I van elf man nog eventjes mee I vooraan geraken. Toen de I plaatselijke favorieten Wieme I en Verplanke hun duivels ont- I bonden na een vijftiental kilo- I meter lag de wedstrijd meteen I in de beslissende plooi. Negen man bleven over. Be- Ipaald niet de minsten, want die leidersgroep bestond uit I Rob Bijvanck, Nap Hage, Ka- I rel van Goethem, peter Hoon- I dert, Werner Wieme, Adrie de paesschalk, Carlo Steel, Ab Verplanke en Kees de Nooyer. Daarachter een groepje met onder meer Joop Brooymans - sterk rijdend maar de slag ge- I mist - Pierre Raes, Ronnie lKarelse en Jan Poley. Een- I drachtig samenwerkend werd [de voorsprong van de negen leiders stelselmatig uitge- I bouwd. Tot dertig kilometer voor het einde bleef men rustig de kat uit de boom kijken. Toen deed een tempoversnelling van Hage, Hoondert en Van Goethem de kopgroep uiteen spatten. Rob Bijvanck kon als laatste zijn wagonnetje aan pikken en de goede trein was vertrokken. Wieme, Steel en De Noyer probeerden, alles uit de kast halend, alsnog de schade onge daan te maken. Het bleek ver- leefse moeite want in een mum van tijd was het gat een halve minuut. Een weer goed rijdende Verplanke volgde met De Maesschalk nog verde achter op. De Maesschalk zou later van het strijdtoneel verdwij nen. In de laatste omloop pro beerde Peter Hoondert zijn metgezellen te verschalken. De gelederen bleven gesloten bij het ingaan van de laat ste kilometer lagen de posities alvast. Nap Hage leidde de dans en IIKANT VAN fer llrt IEN KLEDING lïUj&l 'EG 2 OUDENBOSCH uMfif g Groenewoud) niemand was bij machte er- overhene te komen. Bijvanck kon niet meer uit zijn wiel ko men, terwijl Van Goethem en Hoondert in de laatste rechte lijn niet meer meespeelden. Bij de junioren was Conno' van de Sande de smaakmaker. Al vrij vlug in de wedstrijd draafde hij voor de meute uit. Deze plaatselijke man zou voor half koers tot orde geroe pen worden. Gerard van Ant werpen en Wilfroed de Krijger waren de volgende aanvallers. Nadat dit duo was ingerekend ging Van Antwerpen alleen. Met nog tien kilometer te gaan kreeg hij gezelschap van Con no van de Sande, Patrick Tol hoek die na een lekke achter band rap terugkwam, Johnny de Bruyne, Ronnie de Jonge en Erik Vereecken. In de spurt was Tolhoek de sterkste. Bij de nieuwelingen trokken Peter Mol en Jan Mobach er even voor half koers tussenuit. Hun collega's zagen hen pas terug na de aankomst. In de spurt met twee leek Jan Mo bach het van ver te gana ha len. De Sluiskilse krachtpatser was zelfs zeker van zijn zaak en stak de hand zegevierend de hoogte in. Peter Mol won echter met een laatste jump op de streep. Uitslagen: Amateurs: 1. Nap Hage (St. Maartensdijk) 100 km. in 2.40.3. 2. Rob Bijvanck (Sas van Gent), 3. Karei van Goethem (Kloosterzande), 4.' Carlo Steel op kop in de strijd om het provinciale wielerkampioenschap voor de amateurs in IJzendijke. f0t0 wim kooyman Peter Hoondert (Heinkenszand), 5. op 1.30 min. Werner Wieme(IJzendijke), 6. Carlo Steel (Axel), 7. Kees de Noyer (Aagtekerke), 8. op 3.07 Ab Verplanke (IJ zendijke), 9. op 4.00 min. Joop Brooymans (Kuitaart), 10. Daan Smits ('s Heeren hoek), 11. op 5.00 min. Krijn van der Bent (Hoek), 12. op 5.30, Kees Spaans ('s Gra venpolder), 13. op 5.50 Leo de Jonge (Leeuwedorp), 14. Hans Moens (Terneu- zen), 15. Wim van Kooten (Bruinisse), 16. Dick Houweling (Middelburg), 17. Mar tin de Meester (Terneuzen), 18. Adrie de Schaalje (Axel), 19. Han Harinck ('s Heer Arendskerke), 20. Jan Martens ('s Hee- renhoek). Junioren: 1. Patrick Tolhoek (Yerseke) 70 km. in 1.45.1, 2. Johnny de Bruyne (Ril land Bad), 3. Ronny de Jonge (Ovezande), 4. Erik Vereecken (St. Jansteen), 5. Ge rard van Antwerpen (Driewegen), 6. Conno van de Sande (IJzendijke), 7. op 35 sec. Jan van Dijke (Tholen), 8. Isaac Ha ge (St. Maartensdijk), 9. Wilfried de Krijger (Biervliet), 10. Jos van Baal (Schoondijke), 11. Jan Blok (Kruiningen), 12. Rinie Hoondert (Heinkenszand), 13. Bernard de Wever (Schoondijke). Nieuwelingen: 1. Peter Mol ('s Graven polder) 40 km. in 1.09.2, 2. Jan Mobach (Sluiskil), 3. op 1.05 Frank Stolzenbach (Den Bosch), 4, Adrie Vermue (Kapelle), 5. Stefan Koole ('s Heerenhoek), 6. Frank Geense (Terneuzen), 7. Antoine Goense (Ovezande), 8. John van de Ameele (Ter neuzen)^. Johan van Schaick (Souburg), 10. Jan oreei (viissmgen), 11. Marcel van de Klooster (Nieuwdorp), 12. Harrie Lindhout (St. Maartensdijk), 13. Anton traas ('s Heerenhoek), 14. Hans Jansen (Vogelwaarde), 15. Rinie Boudens (Goes). Liefhebbers: 1. Sjaak de Kok (Leeuwe dorp) 60 km. in 1.42.30, 2. Ad van der Ploeg (Goes), 3. op 50 sec. Willie de Feber (Sluiskil), 4. Ko Tolhoek (Yerseke), 5. Frans van Osta (Goes), 6. Huib Slabbe- koorn (Kapelle), 7. Bert Steenbakker (Heinkenszand), 8. Wim Wielhouwer (Sommelsdijk), 9. Siep van Dongen (Mid del Harnis), 10. Dana van Duivendijk (Bruinisse), 11. Adrie Dingemanse (Grijpskerke), 12. peter Wisse (Aagteker ke), 13. Jan Maaskant (Bruinisse), 14. Jo Boudens (Goes), 15. Bas de Wit (Koude- kerke). Van onze sportmedewerker - Het zaalvoetbalteam Un Verpoorte heeft in de pro- j°°tiecompetitie voor rayon- '"npioenen het maximum '"hal punten behaald. Corn °®ys, dat in Axel op bezoek •wam en nog ongeslagen was, met 5-2 klop. Het Hulsterse team van De Jheeft had geen beste week. 'wee keer kwam het binnen ®e lijnen en twee keer verloor In Sas van Gent kreeg het 5-3 van Corn Boys klopt J'aarna in Hulst ABN te sterk J'eek en won met 5-2. Bres- ens'82 kwam slechts een keer bod. Het versloeg ABN let 6-1 in Terneuzen. .Stand; Verpoorte 2-4, Corn Boys ^Breskens'82 2-2, ABN 2-2, De grote maat pony's spitste zich toe tussen Jeroen Goos- sens met Ramora Kaijan van De Haringruiters en Marie Paule Picavet met Peter Pan van Luctor et Emergo. Jeroen Goossens bleek hierin de sterkste door een weigering op de dubbele sprong van Marie Paule Pi-' cavet met Peter Pan. Het brons was voor Peter Kos ters met Grey Arrow van Graeve Jan. De sterk springende Sur- price van Margot Bosch van Luctor et Emergo bleek niet te stuiten in de rubriek M- en Z-springen paarden. In de barrage bracht Hans de Zeeuw met Sarah van De Zwinruiters uit Nieuwvliet het tot een tweede plaats, op zes seconden achterstand van Margot Bosch en de derde plaats was voor Inge Quist met Pelopidas van De Zwinruiters. Het B-springen pony's le verde een overwinning op voor sterke Silvia Stoffels met Cora van De Zwinrui ters. Zij kreeg het predikaat „goed" voor haar rijstijl, waardoor zij na twee con coursen in de B-klas al ge rechtigd is deel te nemen in de L-categorie. Knap twee de werd Veerle Berth met Beauty van De Zwinruiters en de derde plaats ging naar Walther Murre met Hasan van De Kleppertjes. Uitslagen B-springen paarden: 1. Jorien Vermeulen met Soraya (Zwinruiters), 2. Sjaak Boonman met Rebecca (Vlaandertse Rui ters), 3. Lia Praet met Agamem non (Hulst). L-springen pony's». I I r IN II 11 Op de foto Danny Morel van De Zwinruiters uit Nieuwvliet in actie bij het L-springen in Kloosterzande. Morel zou als derde eindigen in deze categorie. - foto wim kooyman 1. Ylio de Loos met Tornado (Luctor et Emergo) en John den Hamer met Ramona, 2. Walther Murre met Til's Jippie, 3. Mirel- la de Beer met Spirite (allen De Kleppertjes). L-springen paar den: 1. Mare Broodman met Pio- lina (Zwinruiters), 2. Mare Vael met Ronaldo (Hulst), 3. Donny Morel met Rebel (Zwinruiters). Bestgaand rijpaard: 1. Jenny Dekker met Tamboer (Haring- ruiters), 2. Ineke Cijsouw met Ruark (Oranjeruiters), 3. Teun de Keizer met Passepartout (Luctor et Emergo). Bestgaande rijpony: 1. Jacqueline Wiemes met Hemelrijks Anna belle (Luc tor et Emergo), 2. Walther Mur re met Hasan (Kleppertjes), 3. Nicolette Groenewege met Leonneke (Graeve Jan). B-dre- suur pony's ring 1: 1. Marijke Baeeke met Beauty (Hulst), 2. Monique Wink met Blue Boy, 3. Marijke Schenkel met Goldop- hinec (Honteruiters). L-dres- suur pony's ring 2:1. Jacqueline Wiemes met Annebelle (Luctor), 2. Erika de Gucht met Amor (Luctor), 3. Virginia Dallinga met Michel (Kleppertjes). L- dressur pouny's ring 3:1. Robert Theunissen met Quick Silver (Graeve Jan), 2. Marcel Knoes- ter met Moestafa (Kleppertjes), 3. Ingeborg de Gucht met Ring Brown (Luctor et Emergo). L- dressuur paarden ring 4:1. Ine ke Cijsouw met Ruark (Oranje- ruiters), 2. Anja Meertens met Ulaan (Haringruiters), 3. Karin de Feber met Ramona (Hulst). B-dressuur paarden ring 5: 1. Saskia Hamelink met Rasja (Zwinruiters), 2. Els Schotvan ger met Victoria (Oranjerui ters), 3. Bernadet Bogaert met Unique (Zwinruiters). L2-dres- suur paarden ring 6:1. Annema- rie de Zeeuw met Mariska (Zwinruiters), 2. Donny Morel met Rebel (Zwinruiters), 3. Gil les Quist met Ronald (Zwinrui ters). M/Z-dressuur pony's ring 7: 1. Nicole Vermast met Olga (luctor), 2. Jurgen van de Vijver met Petra (Haringruiters), 3. Marie Paule Picavet met Peter Pan (Luctor). M/Z-dressuur paarden ring 8:1. Nout Loos met Rosalinde, 2. Janet Murre met Granat, 3. Marian Kielman met Tindar (allen Oranjeruiters). L-dressuur paarden ring 9: 1. Mia Cambier met Ursus 2, 2. Walther Fermont met Valant (beiden Oranjeruiters), 3. Ann Inghels met Beauty (Hulst). B- dressuur paarden ring 7A: 1. Marleen van Doeselaar met Rianetty (Zwinruiters), 2. Na thalie aan de Wiel met Toscaan (Hontenruiters), 3. Ina Nijssen met Grey Lady (Luctor). B- dressuur pony's ring 8A: 1. Kar- rie de Moor met Robert Jan (Luctor et Emergo), 2. Michael Jones met Summertime (Zwin ruiters), 3. Marco Quaak met Goldscar (Haringruiters). Het hooste aantal punten in de dres suur ongeacht de klasse, zowel bij de paarden ais pony's, werd behaald door respectievelijk Saskia Hamelink met Rasja met 133 punten en Karrie de Moor met Robert Jan met 137 punten. Finish van de nieuwelingen in de strijd om het Zeeuwse wielerkampioenschap in IJzendijke. Peter Mol (rechts) gaat hier als eerste over de streep met een banddikte voorsprong op Jan Mobach, die als tweede finishte. - fotowim kooyman ARNEMUIDEN - Johnny de Bruijne triomfeerde op koningin nedag in de juniorenkoers te Arnemuiden. Hij ontsnapte in de laatste 50 meter uit een kopgroep van zeventien man en hield een kleine voorsprong vast tot aan de finish. Jos van Baal en Charles de Caluwé, van wie laatstgenoemde na 15 kilometer een bres sloeg, weerden zich eveneens uitstekend. De Caluwé draaf de zeven ronden voorop en daarna was het de beurt aan Miel de Waai om op de solotoer te gaan. Ook hij bleef geruime tijd aan de leiding, scoorde driftig punten voor de leidersprijs, die ook in zijn bezit kwam, maar uiteindelijk ging een grote kopgroep de laatste ronde in. Het kleine gaatje dat De Bruijne daarna sloeg bleef effectief. De Hagenaar Raymond de Haas voerde het peloton over de streep. Anton Tak en de Zeeuw Antoin Goense waren bij de nieuwelingen bedrijvig, maar hun uitstapjes bleven toch zonder resultaat. Een massaspurt bracht succes voor Jan Goedendorp. Bij de liefhebbers werd de zaak in een vroeg stadium be slist. Huib Slabbekoorn wipte uit de groep met een attente Marius Dijkwel aan zijn wiel en toen ook Bert Steenbakker de lift bereikte, had zich een sterk trio gevormd. Het liep al gauw een halve minuut uit en de kaarten waren toen al ge schud. Steenbakker was de rapste in de sprint, voor Dijk wel en Slabbekoorn en Ko Tolhoek ontliep de spurt van de groep nog in de slotfase. Uitslagen Junioren: 1. J. de Bruijne, Rilland, 60 kilometer in 1.32.10; 2. R. de Haas, Den Haag; 3. J. Goense, Oudelan- de; 4. A. van de Lindeloof, Etten-leur; 5. E. de Waal, Middelburg; 6. C. Tak, Oud Gastel; 7. M. Gunst, Yerseke; 8. R. Ros, Lekkerkerk; 9. J. Tak, Oud Gastel; 10. C. de Caluwé, Terneuzen; 11. J. van Baal, Schoondijke; 12. E. Vereecken, St.-Jan- steen; 13. P. van de Heuvel, Udenhout; 14. J. Blok, Kruiningen; 15. W. van Oosten, Krimpen aan de Lek; 16. E. Koets, Bigge- kerke; 17. R. Sturm, Serooskerke; 18. op 1 ronde I. Hage, St.-Maartensdijk; 19. R. Hoondert, Heinkenszand; 20. J. Slabbe koorn, Goes. Nieuwelingen: 1. J. Goedendorp, Oudenhoorn, 40 kilometer in 1.09; 2. H. Oomen, Etten-leur; 3. A. Tak, Oud Gastel; 4. L. Overgaag, 's-Gravezande; 5. F. Stolzenbach, 's-Hertogenbosch; 6. M. Zanoli, Wilnis; 7, A. Egas, Woudrichem; 8. A. Goense, Ovezande; 9. M. van de .Klooster, Nieuwdorp; 10. E. Kort, Mon aster; 11. P. Tirions, Roosendaal; 12. H. Jansen, Delft; 13. R. Traas, 's-Heeren- hoek; 14. B. de Rooy, Giessen; 15. M. d*> HANSWEERT - Het B-junio renteam van HW'24 is er in Hansweert tegen Zierikzee BI niet in geslaagd de Zeeuwse beker te veroveren. In een ge lijk opgaande wedstrijd scoor de voor HVV'24 Angelo Ver- braecken het enige Hulsterse doelpunt voor de pauze. Zierikzee BI, dat voor de thee eveneens één keer scoor de, deed dit na de hervatting nogmaals zodat het de beker in ontvangst mocht nemen. Ondanks dat HW'24 BI deze slag verloor, heeft het nog een ijzer in het vuur. Het kan nog algemeen kampioen van Zee land worden. Daarvoor moet het Kloetinge BI verslaan op een nog nader te bepalen da tum en terrein. Smit, Sluiskil; 16. J. van Schaik, Sou burg; 17. E. de Zwart, Delft; 18. S. Kole, 's-Heerenhoek; 19. H. Janssen, Vogel waarde; 20. J. Óreel, Vlissingen. Liefhebbers: 1. B. Steenbakker, Hein kenszand, 45 kilometer in 1.12.10; 2. M. Dijkwel, Yerseke; 3. H. Slabbekoorn, Ka pelle; 4. J. Tolhoek, Yerseke; 5. W. de Fe ber, Sluiskil; 6. S. de kok, Lewedorp; 7. W. Wielhouwer, Sommelsdijk; 8. J. Bos- huijer, Zuidland; 9. F. Meijaard, Wemel- dinge; 10. L. de Jager, Biezelinge; 11. W. van Lienden, Berkel; 12. S. van Dongen, Middelharnis; 13. R. de Wit, Koudekerke; 14. H. Vijfhoek, Willemstad; 15. A. van Elzakker, Heerle. Jeugd: 14 jaar: 1. M. van de Vliet, Sparta; 2. P. Giessen, Hoekse Renners; 3. H. Bakker, Sparta; 4. P. Strouken, De Ster; 5. H. Kuipers, De Ster. 13 jaar: 1. W. Janssen, Delta; 2. G. Theunisse, Wind molens; 3. D. Ie Haen, Bergbeklimmers; 4. P. Stroken, De Ster; 5. C. Lute, Wille- brord Wil Vooruit; 8. R. Smits, Zeeuwsch-Vlaanderen; 9. A. de Ridder, Zeeland; 20. H. de Hondt, Zeeuwsch- Vlaanderen; 21. E. van Hout, Zeeuwsch- Vlaanderen; 22. M, van de Klooster, Zee land. 12 jaar: 1. D. OvergaagWillebrord Wil vooruit; 2. T. Chang, Spartaan; 3. F. Kemp, Spartaan; 4. H. van Zandbeek, Windmolens; 5. P. Kila, Sparta. 11 jaar: 1. M. Ossendrijver, Willebrord Wil Voor uit; 2. R. Vissers, Spartaan; 3. P. van De Goor, Windmolens; 4. D. Oorthuis, Spar ta; 5. J. van Cadsand, Zeeuwsch-Vlaan deren. 10 jaar: 1. G. van de Broek, Wind molens; 2. H. Storm, Willebrord Wil Vooruit; 3. R. Gortzen, Bergbeklimmers; 4. S. van Boven, Zeeuwsch-Vlaanderen; 5. M. Klauri, Sparta; 17. C. van Water schoot, Zeeuwsch-Vlaanderen. 9 jaa»-: 1. D. Overgaag, Willebrord Wil Vooruit; 2. M. Hullemans, Windmolens; 3. P. Rozen veld, Hoekse Renners; 10. R. Nijs, Zeeuwsch-Vlaanderen. 8 jaar: 1. W. van de Broek, Windmolens; 2. C. Overgaag, Willebrord Wil Vooruit; 3. J. Klauri, Sparta; 5. R. van Cadsand, Zeeuwsch- Vlaanderen; 6. W. van de Berge, Zeeuwsch-Vlaanderen; 7. M. Fortrei, Zeeuwsch-Vlaanderen. SAS VAN GENT - De grootste verrassing in de zomeravond voetbalcompetitie van het rayon Sas van Gent komt op naam van CSM, dat DEHO'80, tot dan toe zonder puntenver lies, klopte. DEHO'80 was in het veld zeker niet de mindere van CSM, maar te laat reage ren bij de buitenspelval was er debet aan dat het politieteam bij de rust al geslagen was. Koploper ONA/SU maakte geen fout al had het de handen vol aan een zich fel verwerend Corn Boys 2. Philippine 1, de kampioen van vorig seizoen, draait nog niet. Nu kon het slechts met minimaal verschil van Racing White winnen. Uitslagen: Corn Boys 1-De Tek kelaars 2-1, Philippine 1-Racing White 3-2, CSM-DEHO'80 5-3, ONA/SU-Corn Boys 2 4-2, De Tek- kelaars-Racing White 2-1. Stand: ONA/SU 4-7, DEHO'80 3-4, Corn Boys 1 3-4, Philippine 1 3-4, Philippine 2 2-3, De Tekke laars 3-2, CSM 3-2, Corn Boys 2 3-2, Racing White 4-0. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Mede door het wegvallen van het team van Muller heeft de rayoncommis sie van het zomeravondvoetT bal in Terneuzen besloten om de tweede en de eerste klas van deze competitie samen te voegen. Door het wegvallen van Muller zou de tweede klas slechts een bezetting van vier ploegen krijgen, een te gering aantal om nog van een serieu ze competitie te kunnen spre ken. Nu alle ploegen samenge voegd zijn is er een klas van tien teams gevormd die een hele comeptitie af zal werken. Opvallend in de tweede wed- strijdweek was de forse zege van Mistrappers 3 op Excel sior. Trouwens met Excelsior is waarschijnlijk één van de mindere broeders in deze com petitie genoemd, want later in de week werd ook met fors verschil van Philips 1 verlo ren. Voor Mistrpapers 3 was het een goede week, want later werd van een nu wel acte de présence gevend Dow 1 ge wonnen. Uitslagen: Excelsior-Mistrap- pers 3 1-9, Mistrapper 1-Dow 2 3-0, Philps 2-Atoom Boys 3-0, Dow 1- Mistrappers 3 1-5, Philips 2-Mis- trappers 2 1-1, Excelsior-Philips 1 0-6. Stand: Philips 13-6, Mistrappers 1 2-4, MOC'80 2-4, Mistrappers 3 3-4, Philips 2 2-3, Mistrappers 2 2-1, Dow 2 1-0, Atoom Boys 2-0, Excel sior 2-0, Dow 1 3-0.

de Stem | 1983 | | pagina 15